مکالمه بین Sunrise و Ehsan

64 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
  1. خدا که بد نمیده
    ری اکشن های موقع پخش اول از خود فیلمه مهم تره حالا البته اگر خبری بشه به گوشتون میرسه دیگه دستتون درد نکنه
  2. خدا بد نده! انشاالله که هر چه زودتر خوب بشید!

حالا مستند هستش بعدا اگر فایلش رو گیر آوردم (که به احتمال ِ زیاد گیر میارم) بهتون می دم انشاالله!
  3. در حد مردن مریضم
    فکر نکنم بتونم بیام! کاش یکی بره و بعدا تعریف کنه...
    بله راست میگید/ ولی استدلالاتتون رو مینوشتید و من میخوندم و متوجه نمیشدم دیگه! حالا هر دوتاش رو میفهمم
  4. آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ

شما دیگه میراث ِ آلبرتا رو از کجا خبر دارید؟!؟!؟

من خودم امروز فهمیدم!!!

اما احتمالا نرم چون امتحان ِ نسبیت دارم!

حالا ببینیم چی میشه! مگه شما میاید؟

(در ضمن گفته بودید با نحوه ی ِ استدالام مشکل دارید نه نحوه ی ِ بیانم!)
  5. گفته بودم ها!!!! پیر شدید؟؟ فردا "میراث آلبرتا" رو میرید؟؟ سالن تربیت بدنی شریف!
  6. آآآآآآآآآآآآآآآ

یعنی در این حد پستهام نا مفهوم بود؟!؟!؟!؟

چرا زودتر نگفتین؟
    :|

الان یعنی مفهوم شده؟
  7. نمیدونم من با ادبیات ویژه ی متن های شما آشنا و مانوس شدم یا فصاحت متون شما افزایش پیدا کرده ولی خوشبختانه دیگه برای فهمیدن پست هاتون لازم نیست چند بار دوره اشون کنم و این خیلی خوبه
  8. علیک ِ سلام! ممنون! بله زیر ِ ناودون طلا تک تک ِ اعضا رو یاد کردیم!!! D: بالاخص شما!

Astronomer هم احتمالا چهار یا پنج روز ِ دیگه بر می گردن!
  9. سلااااااااااااااااااااام/ زیارت قبول/ خوبید؟ رسیدن به خیر حتما سفر بسیار خوبی داشتید و ایشالا که یاد ما هم کردید/ ولی انصافا جاتون خالی بود
    اقای رضایی کی برمیگردن؟؟
  10. ای مدیر ِ مدیران ِ کنونی! خواهش می کنم!
نمایش پیغامهای بازدید کننده 31 از 40 تا 64
صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد