مکالمه بین Sunrise و مسعود فرح بخش

44 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
  1. سلام/ مرسی از لطفتون/ دیگه دیگه این یه رازه بین اسفندی ها !
    راستی قرار بوده به نفر اول یه جایزه بدیم )) یادتون باشه بعدا حساب کنیم
  2. سلام
    به به
    می گم ظاهرا همه مدیر ها توی اسفند به دنیا اومدن
    تولدتون مبارک خانوم مدیر
    ایشالا تو زندگی به همه آرزوهاتون برسین
    (در ضمن نفر اول شدم)
    :]
  3. سلام
    آخه قبلا یه گزینه جدا داشت ،بدون وارد شدن به گروه ها آخرین ارسال هارو می دیدیم :]
    اینجوری سخته من الان 2 روزه از ارسال های گروه ها خبر ندارم
  4. سلام
    آخه قبلا یه گزینه جدا داشت ،بدون وارد شدن به گروه ها آخرین ارسال هارو می دیدیم :]
    اینجوری سخته من الان 2 روزه از ارسال های گروه ها خبر ندارم
  5. وا آقا مسعود؟!؟!؟!؟ خب آخرین ارسالها اضافه شده/ هر چند که از چند جای دیگه هم میشد بهش دست پیدا کرد و گروه ها هم هست دیگه/ آخرین ارسالهای گروه ها رو وقتی واردشون بشید میتونید ببینید دیگه ! گیر دادید ها یییییییی قبلا که همین هم نبود!
  6. سلام
    اون پست پاک شد ،من فکر کردم که شما اون پست رو پاک کردین ولی شاید یکی دیگه از مدیر ها اون رو پاک کرد/به خاطر همینه که الان دیگه اون لینک کار نمی کنه.
  7. سلام/ خوبید؟ والا من نفهمیدم منظورتون کدوم پست بود؟!؟ برای اینکه لینک مستقیم پست رو بدید روی شماره اش نیو ویندو یا نیو تب بزنید! یا برای راحتی روش گزارش خلاف بزنید ممنون از دقتتون
  8. خیلی ممنون ، لطف دارید ،
    آخه سرباز شدن شیرینی داره؟نه شما یه لحظه خودتون رو تو لباس سربازی تصور کنید ............ تصور کردید؟

خوب حالا واقعا شیرینی داره این لباس؟تازه شما یه لحظه خودتون رو تصور کردید من باید 18 ماه خودم رو تصور کنم
  9. سلام آقای مهندس/ مبارک باشه ایشالا/ به سلامتی/ باور کنید دیشب از ته دلم برای موفقیتتون دعا کردم ولی پی ام ندادم که استرستون تشدید نشه ایشالا به زودی میبینیمتون و یه شیرینی خوشمزه هم میدید حالا اگرم من خانومی کنم و گیر ندم از دست این آقای اوریون نمیتونید فرار کنید حتما از حالا به فکر شیرینی و اینا باشید
  10. سلام خانوم مدیر ،پایان نامه م تموم شد ، خیلی خوشحالم
نمایش پیغامهای بازدید کننده 21 از 30 تا 44
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد