مکالمه بین sasan20oo20 و Tahereh Ramezani

25 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
  1. ممنون خانم هستی برای شما هم ارزوی بهترین ها را دارم!!!
  2. تو اين روز طلايی

تو اومدی به دنيا

وجود پاکت اومد

تو جمع خلوت ما

تو تقويما نوشتيم

تو اين ماه و تو اين روز

از آسمون فرستاد

خدا يک ماه زيبا

تولدت هزاران بار مبارک ***
  3. خیلی ممنونم که تا اینجا تصاویر را گذاشتین ، حدااقل چند نفر هستن که با ذوق و اشتیاق مشتاق ادامه تصاویرتون باشن ( لااقل چند نفر هستن که تب کنن ) ؛ آقا شما با همون ذوق اولیه ادامه بدین ، ما پشتتون هستیم
  4. سلام خوب هستین خیلی ممنون
    خوب من که مشکلی ندارم تشکر نکنن اخه شما ها خودتون گفتین چرا دیگه نمیزارین منم گفتم خوشتون اومده دیگه با این که خیلی سرم شلوغ بود چند تاش رو پشت سر هم اپلود کردم که تا چند وقت نگین چی شد دریغ از این که تشکر ها بره بالای 3 تا منم ناراحت شدم اون پست طنز رو گذاشتم که چرا...؟؟؟؟ دیدم بد تر شد از اون اصلا تشکر نشد منم سرد شدم امروز هم یکی اپلود میکنم دیگه هیچی نمیزارم برن خودشون پیدا کنن
    من واسه کسی میمیرم که واسم تب کنه
    اگه بخواین هر وقت بی کار بودم همشو واستون میفرستم (اگر هم نخواین بازم میفرستم البته تک تک)ولی اگه بخواین همه رو یه جا میفرستم حدود 50 و 60 تاست
    با تشکر
  5. سلام جناب sasan20oo20

آقا شما انقدر خودتونو ناراحت نکنید ، بعضی وقت ها این چیزها پیش میاد ؛ من به شخصه بسیار بسیار از تصاویرتون لذت بردم و به مادرم هم نشون دادم ( ایشون هم بسیار خوششون اومد ) ، مطمئنن دوستانی هم هستند که علاقمند باشند و تصاویر بسیار زیباتونو ببینند ،

لطفا کمی صبور باشین و با علاقمندی و اشتیاق بیشتر ادامه بدین

ما بی صبرانه منتظر عکس های بسیار بسیار زیباتون هستیم

با سپاس فراوان
نمایش پیغامهای بازدید کننده 21 از 25 تا 25
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد