مکالمه بین sun-moon و Tahereh Ramezani

14 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. خواهش می کنم .............
  2. مرسی از لطفت
  3. تولد تکرار امیدواری خداوندی است ، یادآوری این تکرار بر شما دوست گرامی خجسته باد ............
  4. خیلی خیلی ممنونم ........... خیلی خیلی لطف کردین ...........
  5. تولدتون مبارک
    آرزوی بهترین ها رو براتون دارم
  6. بازم ممنون
  7. خواهش می کنم ............

خوشحالم که تونستم کمکتون کنم ..........

امیدوارم همیشه موفق باشید ...........
  8. ممنوووووووووووون. واقعا مرسی
    حرفاتون کمک بزرگی به من (و بهتر بگم به تصمیمی که خونوادم گرفتن) کرد، فعلا همه چی رو به راهه و میتونم بگم موارد خوبی رو بهم یادآوری کرد،
    من هرچی هم تشکر کنم بازم کمه!
  9. در کل : علاقه - مطالعه - کنجکاوی - تدریس و پژوهش -

و کلا اگر هر رشته ای رو با علاقه و پشتکار ادامه بدین مسلما با رضایت کامل به جای خوبی می رسین .

اینها نظرات من بود ( می بخشید که یکم زیادی زیاد شدن ! ) ، به هرحال امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم .

موفق باشید ...........
  10. نکته سوم این هست که : به احتمال % 99 ( یک درصد رو به خاطر احتمال چیزهای احتمالی دیگه کنار میزارم ) آینده ی شغلی در فیزیک تدریس و یا تحقیق هست ( چه در دانشگاه و چه مقطع دبیرستان ) ، و اصولا هم افرادی بیشتر تا آخر با اشتیاق فیزیک رو ادامه میدن که افرادی کنجکاو هستن و همیشه سؤالاتی در ذهنشون هست و طبیعتا این افراد در کارهای پژوهشی هم موفق ترند و نیز استادانی با ذوق میشن که بهترین لذتشون تدریس و یاد دادن معلوماتشون به افرادی هست که در ابتدای راه هستن .
    البته شما می تونین علاوه بر تدریس و پژوهش خودتون کارهای دیگه ای هم انجام بدین ، مثلا اختراع یا هر چیز دیگه ای که به ذهنتون در آینده برسه و همین طور می تونین از طریق کارهای جانبی مرتبط با فیزیک هم درآمد داشته باشین ( مثلا همین نجوم ) .
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 14
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد