مکالمه بین gissoo و Sunrise

24 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. سلام از ماست
    بله سلطان بانو كاراي شما بي دليل و حكمت نيست كه!
  2. سلام/ انگار نه! واقعا/ داشتم فکر میکردم کدوم رو اول بنویسم که متوجه بشید کلا غلط شد راستی اینکه منم مثه مامان بزرگ شما میگم شب و روز معنی خاصی داره احتمالا؟!؟
  3. سلام بانو جان مرسی/ نه بابا این حرفا چیه؟ یهو سفر و مشغولیت و اینا پیش اومد برام دعا کنید
  4. سلام بر فيلسوف فروم
    ديدي فيلسوف واقعي شدي
    حيف كه مارو از درس و كلاس محروم كردي!
    تبريك ميگم و اميدوارم همه به اون هدفي كه دارن برسن

پاينده باشي و پيروز
  5. سلام بانو/ مشتاق دیدار شرمنده دو تا تلفن چهل-پنجاه دقیقه ای پیش اومد، کلا از کار و زندگی افتادم ااااااااا وااااااای خب میداد به شما! چه فرقی داشت
    فاطی که فنون فلسفه می‌خواند/ از فلسفه فا و لام و سین می‌داند - امید من آنست که با نور خدا / خود را ز حجاب فلسفه برهاند ....
  6. سلام خانوم
    ديروز نيومدي! اميرحسين دنبالت ميگشت جايزتو بده!
    از فلسفه چه خبر؟من از وقتي رسيدم هنوز نتونستم سر هيچ تاپيكي برم، فقط چند تا عكس ديدم خستگيم در بره!
  7. سلام/نه/ اونطوری خیلی سنگین میشه
  8. از اونجايي كه من هيچوقت در مورد فلسفه بطور خاص مطالعه نكردم و فقط مكاتبي رو كه باهاشون مواجه شدم مطالعه كردم از هر روشي كه ادامه بدي سود ميبرم
    ممنون از اينهمه فضاي باز نظرخواهي!
  9. وای تو رو خدا نگید این کلمه رو! من اینهمه جملات زیبای انگلیسی رو به فارسی نوشتم که راضی بشید کوتاه بیاید از روش بخونید کافیه
  10. الان این چی بود استاد؟
    اهان تمرین برای سلولهای تعطیل خاکستری که از خواب زمستونی پاشن و فلسفه بخونن!!
    از روشم بنویسم؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 24
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد