مکالمه بین shiva و doostesetareha

24 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. آوووووووورین!
    انشاءالله...
    سووووومی
  2. آقا من تسلیم !! خودت که میدونی چه شکلی میایمو چه شکلی میریم !! خیلی دلت میخواد با چشای قلمبه بیام پیشت !!؟؟؟
    حالا که اینطوره یه روز که میایم به اولیا میگم شما برین دنبال کار خودتون من میرم گشتو گذار ! زنگ میزنم کجایی خودتو برسون که منم بیرونم !! خوبه ؟؟؟

یا ابوالفضــــــــــل !! ترس از آن دارم که سومی یاغلی باشه !!
  3. خوووووووووووووووووووووووو ووب تو که نمیای میای هم افتخار نمیدی!
    اون وق من بدهکارامممممممممممممممممم مممممممممممم
    سومی هم گورسدرممممممممممممممممممم مممممم ییی
  4. نخیرم !! تقصیر متغیر بودن قیافه ی حضرتعالی نیست !! نه اینکه هی میای اینجا و نه اینکه وخت خالی تو برنامه ت پیدا میشه که من اومدنی ببینمت برا همینه که زود میشناسم !!!!

اون عکسی که تو پارک گرفته بودی اولیش بود این یکیم دومیش !! خدا سومی رو بخیر بگذرونه دیگه !!!

آللاه اوزومی سنه توشوردوم ها !!! گور نه ایش لر گوروللر !!
  5. اوهوووووووووووووووووووووو وووم تو منو نشناختی! آخه اگه مقنعه سر نکنم اون وق باز نمی شناسی )) میگی شما!!!؟؟؟
    ولی خب حق میدم بهت من یکم متغیرم! یه بار دختر یکی از فامیلامون که منو همیشه بیرون دیده بود اومده بود خونمون گفت شما؟!!!!!!
  6. آخ شیــــــــــــــــــــــو ا .... !!
    مگه اینکه دستم بهت برسه !! چرا پس این همه فرق داری آخه تو !!؟؟
    من نه تونستم عکس بچگیاتو تشخیص بدم و نه عکس اون روزیتو !! ایندفه اگه با هم ی جایی جمع شدیم نباید مقنعه سر کنیا !! گفته باشم !!
  7. خواهیش نه زحمتی!
    والا فکر کنم نمایشگاه بین المللی تبریز سایت داشته باشه گوگل زدی نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز؟اهاااااااااا اره اینارو زدم نیاورد ای باب همشون هستن دیگه ! تو بیا! همشون اونجا پلاسن کتابی ام که لازمته نیس احتمال زیاد !!!!!برا من اینطوری میشه همیشه!!!!!!!!
  8. نه بابا ... شوخی کردم !! راضی ب زحمت نیستم ! نگه دار ایشاا... ی فرصت دیگه درس حسابی میام پیشت اینقد حرف میزنم ک از دستم خسته شی !!
    فقط ی چی . سال قبل تو نمایشگاه گفتن ک ی سایتی هست ک از اون میشه درآورد چ ناشرایی تو نمایشگاه هستن. میخواستم ببینم تو خبر داری یا نه ؟؟ من هر چی سرچ کردم فایده نداد !
    ممنون !
  9. اوهوم باراکانا گل نهما باخیم گوروم نه گونه توشور ائوده اولسام گلرم کیک وئرم آی بالام
  10. آها !!
    ببین من نهم ب احتمال 99 درصد میام نمایشگاه کتاب. هستی کیکمو بدی !!!!!؟؟؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 24
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد