مکالمه بین Tahereh Ramezani و Astronomer

13 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. علیکِ السلام! شما لطف دارید به بنده!
    انشاالله سفرهای نورانی ای اینچنین و صد اینچنین نصیبتون بشه.
    سلامت باشید.
  2. به به ........ به به .......... عرض سلام ...........

چه عجب از این ورا !!!!!!!!!! آقا شما هم آن هستیــــــــــــن !!!!!!!!!
  3. سلـــــــــــام بر حاج کبلایی ! کبلایی حاج ! حاج آقا کبلایی ! نمی دونم !!!!! خودتون بگین .............

آقا زیارت خیلی قبول ........... برای منم دعا کردین دیگه ، نه ؟؟!!!
  4. خواهش می کنم ......

اگر گفته های اول شما نبود ، من هرگز مظنون نمی شدم که برم و تحقیق و پرس و جو کنم ؛

راستی در تاپیک هم میگم تا چند نفری که خوندن دیگه ادامشو نخونن ،

بازم متشکرم ......
  5. علیک السلام!
    عجب.. ماشاالله به پشتکار و پیگیری!!
    تا این حد پس... موفق باشید!
  6. سلام

من در مورد کتاب تحقیق کردم و به چند جا هم تماس گرفتم و پرسیدم ؛ متأسفانه یا خوشبختانه !! گفتن که خواندن کتاب تأیید نمیشه !!! ( چون بعضی از قسمت های کتاب که دقیقا مشخص نیست کدوم قسمت ها هست ، تأیید نمیشه !!! )
  7. چقدر عجیب !!!!!!

یعنی ممکنه که متن کتاب هم صحت نداشته باشه !!!!!

پس چرا باید چنین کتابی بنویسن ؟؟؟!!!!!
  8. سلام! عرضم به حضورتون که من کمی پیشتر این مترجم - نویسنده گرامی را میشناختم. هم قلمش را دوست دارم و هم اینکه نباید به حرفهایش آنچنان هم اعتماد کرد... اما قبل از معرفی کتاب من دقیق نمیدونستم که ایشون مترجم هستند. تا متوجه شدم یه جستجو زدم متوجه شدم که کتابی به این نام به فرانسوی و انگلیسی در هیچ کجا ثبت نشده و همینطور مرکز مطالعات اسلامی استراسبورگ فرانسه هم وجود خارجی نداره.... از همه اینها بگذریم دوست داشتم که این کتاب رو بخونم ولی تا بحال فرصتش نشده! زمان زمان امتحانات گرامی است و انشاالله بعد از امتحانات بنده تهیه و مطالعه میکنم.
  9. سلام خوب هستین ؟

لینک امضاتونو دیدم ، برام خیلی جالب بود .......

راستی کتاب رو تهیه کردین ؟ خوندینش ؟
  10. ممنونم .... ، تا جایی که یادمه سؤال و جوابو جایی یا شنیدم یا خوندم ؛ ولی هر چه به بایگانی ذهنم میرم ، مه جلوشو گرفته ( آلزایمره دیگه ، در اوان جوانی !!!! )

ولی واقعا خیلی خوشحال میشم از این سؤال ها که ذهن آدمو مشوش می کنن ، و باعث میشه آدم به بایگانی های ذهنش و کتاب ها رجوع کنه ......
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 13
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد