مکالمه بین saeedmozah و Ehsan

8 پیغام بازدید کنندگان

1. علیک ِ سلام

مرسی ممنون متشکر

عمر کمم باشه ولی با عزت باشه ارزش داره

سلامت و تندرست و با عزت باشید
  2. سلام آقا احسان
    تولدتون رو تبریک میگم ایشالا به تعداد ستاره های راه شیری عمر با عزت نسیبتون بشه

3. ممنون که وقت گذاشتید و راهنماییم کردید.
    برنامه ای گفتید رو حتما درست میکنم و سعی میکنم بهش عمل کنم
  4. علیک سلام

شما اگر الان اول ِ دبیرستان هستید نباید خیلی عجله بکنید. به شخصه تا جایی که یادم میاد از حدود ِ دو سه ماه مونده به مرحله ی ِ اول شروع به حل ِ سوال کردم. شما که دیگه اصلا وقت خیلی زیاد دارید! البته این که وقت زیاد دارید باعث نشه که تنبلی کنید!

فعلا رو پایه های ِ نظریتون تا می تونید کار کنید. حل ِ سوالاتی رو هم که پایه ی ِ نظریش رو خوندید شروع کنید. آهسته و پیوسته برید جلو. اگر خیلی شدید برید بعدا افت می کنید کلا به پوچی می رسید و البته اگر خیلی آهسته هم برید دیگه وقت کم میارید. سعی کنید با منابعی که در اختیار دارید برنامه ای درست کنید که تا یه زمان ِ مشخص و معقولی بتونید تمام کنیدش.
  5. سلام آقا احسان
    مثل همیشه یه سوال شخصی داشتم
    گفتم از شما بپرسم که تو المپیاد تجربه دارید.
    به نظر شما کسی که میخواد رو المپیاد حساب وا کنه، دقیقا کی باید شروع به حل مسئله و سر کله زدن با فرمول ها و قسمت محاسبات کنه.
    میتونم سوالم یه جور دیگه بپرسم
    خود من که الان سال اول دبیرستانم توی این موقعیت زمانی اگه قرار باشه تو المپیاد موفق بشم در چه حد اطلاعات داشته باشم خوبه یا باید در چه حد باشم.
    این سوال رو واسه این میپرسم که من از مدارس دیگه اطلاع ندارم که دقیقا بچه هاشون در چه حدن. میترسم یه وقت واردش بشم ببینم همه از من خیلی قوی ترن. البته ببخشید وقتتون رو گرفتم ولی اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.
  6. علیک سلام

نه! اتم ِ هیدروژن برای یونیده شدن تابش رو جذب می کنه. نشون به این نشون که خطوط ِ جذبی حاصل ِ همین یونیده شدن هستند و تابش های ِ میان ستاره ای به خاطر ِ همین یونیده شدن در طول ِ موجهای ِ خیلی پایین به شدت جذب میشه.
  7. سلام آقا احسان
    ببخشید یه سوال داشتم
    اتم هیدروژن واسه یونیده شدن تابش میکنه؟(هر چند اندک)
  8. سلام

به به عضو شدی که! خوشحال شدم!

از آدرس ِ وبلاگت شناختم!

خوش اومدی امیدوارم برای فروم و فروم برای تو مفید باشه!

تا بعد
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 8 تا 8
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد