مکالمه بین kh.maroufi و Flare star

20 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
  1. صندلی داغ نجومی توسط باد کولر شما به فریزر نجومی تبدیل شد!!!بابا شما که رایتون بیشتره به صندلیتون برسین
  2. به به سلام!
    خوبی؟

مرسی ممنونم، منم خوبم...
    سال نوی تو هم مبارک باشه ایشالا...
    ایشالا که سالی پر از پیروزی و خوشحالی و سرحالی و این داستانها برات باشه...
  3. سلام خشایار
    خوبی?خوشی?
    ببخشید دیگه من یه هفته ی اول به اینترنت دسترسی نداشتم نتونستم زودتر تبریک بگم(این عذر را از ما بپذیر)
    سال نو رو بهت تبریک میگم و امیدوارم برات سالی شاد و پر از موفقیت باشه
  4. به به به!
    تولدتـــــــــــــــ مبارکـــــــــــــــ...!!!
    خدا کنه که 123456789 ساله بشی و تا آخر عمر تو و Bigbang ، با هم دوست بمونین... حتی بچه ها و حتی نوه هاتون هم با هم دوست بمونن...!!!
  5. http://maroufi.propicnet.com

بعضی از عکسهامو آپ کردم( توی همه زمینه ها)...ممنون که منو به جنب و جوش در زمینه ی فوتوبلاگم انداختی(د)...
    یه چند وقتی بود که هی مخواستم برم سمتش و مرتبش کنم ولی حوصلشو نداشتم تا اینکه دیگه پیشنهاد دادی(ن)! و منم که دیگه از فرصت استفاده کردم...!!!!

(یه نکته مثل اینکه صندوقتون هم پره، چون من نتونستم پیغام بدم...)
  6. خواهش میکنم... البته ما هم یکمی بالای قصر بهرام دور بودیم از جماعت منجمان!!!...ان شاالله رصدها و برنامه های بعدی....
  7. میدونم بابا....
    راستی ببخشید تو قصر هرام نه سلام کردم نه خداحافظی آخه اول که نمیشناختمتون رو بالا پشتبومم که شمارو اصلا ندیدم!!!موقع خداحافظیم فقط سرسری با چند نفر خداحافظی کردم
  8. نه بابا... من شوخی کردم...اتفاقا خودم دوستای خوبی دارم که همشون متولد بهمن هستند و هیچکدومشون رو هم با دنیا عوض نمیکنم...
  9. ای بابا...!!!
  10. نه بابا این حرفا چیه!!
    اختیار داری(ن)!!!
    ولی خدایی اردیبهشتیا خیلی باحالن دیگه به هر حال باید یه طرفدری بکنیم دیگه شما به دل نگیر(ین)
    ما تعدادمون کمه از هیچ کدومشونم بخار آنچنانی بلند نمیشه!!پس باید من بهمنیارو بزرگ و خوب جلوه بدم
    .
    .
    .
    روز خوبی داشته باشین
نمایش پیغامهای بازدید کننده 11 از 20 تا 20
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد