Blog Comments

1. sadafi آواتار ها
    مشکلاتی ممکن است برای دستگاه لباسشویی تان به وجود بیاید که لازم باشد آن را تعمیر کنید جهت تعمیر ماشین لباسشویی خود به نمایندگی های معتبر مراجعه کنید.
  2. rezamarouf آواتار ها
    مشکلات ماشین لباسشویی بسیار گسترده است و خیلی از این مشکلات را احتمالا خود افراد نتوانند حل کنند و مجبور به مراجعه به تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی باشند. پس شاید بهتر باشد به دنبال برندی باشیم که احتمال خراب شدن دستگاه آن کمتر باشد. بنده ماشین لباسشویی بوش دارم که سالها بدون هیچ مشکلی کار میکرد. البته دستگاه بنده هم بالاخره کم آورد و موتورش کمی دچار مشکل شد. نگران این بودم که چگونه یک تعمیرگاه لباسشویی بوش پیدا کنم که قابل اعتماد باشد. با معرفی یکی از دوستان نمایندگی معتبر را پیدا کردم و خوشبختانه بدون هیچگونه معطلی و دردسری مشکل موتور لباسشویی مرا حل کردند.
  3. PARSA85 آواتار ها
    من خودم لباسشویی ال جی دارم و حدود 14 ساله که دارمش و خیلی به مشکل خورده ولی هنوز سالمه و داره کار میکنه که تازگی داره به لرزش میفته من خودم خیلی داخل تهران دنبال تعمیرگاه بودم با هر بار سرچ هزاران لینک با اسم تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران میومد ولی من اعتماد نداشتم تا به دیبا سازان باران رسیدم متوجه شدم سابقه هیچ وقت تو دید نیست و باید کیفیت کار رو هدف گرفت تا در دام شرکت های الکی که فقط با اسم برند بزرگ شدن نرم و اعتماد نکنم و سرم کلاه نره با هزینه های زیاد روبه رو بشم و در آخر هم دوباره خراب بشه من فقط به عنوان کسی که 15 یا 14 ساله داره از لباسشویی ال جی استفاده میکنه میگم که همیشه سابقه را هدف نگیرید کیفیت و نیروی جوان حرفیه هم مهمه

© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد