Blog Comments

1. ariya98darb آواتار ها
    دربهای ضد سرقت دارای مدلهای مختلفی هستند. از محبوب ترین مدل درب ضد سرقت، درب ضد سرقت فلزی است که هم ارزان و قیمت مناسب است و هم امنیت بالایی دارد.
  2. ariya98darb آواتار ها
    جهت خرید انواع درب ضد سرقت آریا درب اینجا کلیک کنید.
    درب ضد سرقت
  3. alisedigh آواتار ها
    سلام دوستان. بنده خیلی تجربه خوبی از دارالترجمه ها ندارم. پارسال یه جا بردم تو ونک معدلمو اشتباه زده بود ریجکت شدم. هفته پیش با کلی پرس و جو و تحقیق دارالترجمه رسمی میرپارس توی میدون انقلاب انتخاب کردم. خداروشکر خیلی راضی بودم. هم برخوردشون خوب بود و منو کامل راهنمایی کردند برای تایید مدارکم. هم اینکه به موقع تحویل دادند و مهمتر از اون پیشنویس ترجمه را قبل از تایید برایم فرستادند تا منم چک کنم با اینکه هیچ ایرادی هم نداشت. بسیار تیم حرفه ای هستند. جای خوب را باید معرفی کرد. گفتم بگم دوستان استفاده کنند
  4. miladkhodaie آواتار ها
    دستگاه جت پرینتر چاپگری است که قابلیت چاپ هرچیزی را برروی محصولات دارد. این موضوع مهم ترین برتری دستگاه جت پرینتر نسبت به دستگاه تاریخ زن می باشد.
  5. maximmm آواتار ها
    سلام
    خیلی خوب بود
    برای حمل و نقل انواع درب ها با آریا نوین تماس بگیرید
    باربری و نیسان بار آریا نوین
  6. AYLAR آواتار ها
    مطلب مفید و بسیار عالی

از صفحه درب ضد سرقت در کرج دین فرمایید و اطلاعات مربوط به آن را دریافت کنید.
  7. soha65 آواتار ها
    دستگيره رزت که هنگام خريد آن را دستگيره دو تکه نيز مي نامند از دو تکه تشکيل شده است و داراي انواع طرح ها و رنگ هاي مختلف جهت برآورده کردن سليقه همه افراد مي باشد. اين دستگيره در زيبايي زيادي به درهاي شما مي بخشد.
  8. soha65 آواتار ها
    قفل ديجيتال يکي از ضروري ترين کالاها براي داشتن خانه اي هوشمند و امن است. اين دستگيره هوشمند کمک هاي زيادي به امنيت خانه شما مي کند. مثلا ديگر نيازي به حمل کليد نداريد و دچار فراموش کردن و جاگذاشتن کليد نمي شويد. اين دستگيره ديجيتال با نام هاي ققل الکترونيکي نيز شناخته مي شود.
  9. mahsaya6 آواتار ها
    چه امکاناتی با سرور مجازی برای شما فراهم خواهد شد، راستش این سوالی بود که داخل یک انجمنی پرسیده شده بود و ندیدم کسی جوابی برایش نوشته باشد، اینو که خوندم سوال خودمم شد و خواستم اینجا مطرح کنم تا اهالی فن در این مورد توضیحاتشون رو بیان کنن. رواین سایت دیدم راجع به بهینه سازی هزینه های هاستیگ توسط سرور های مجازی صحبت شده و احساس کردم شاید یکی از امکاناتش همین باشه...!!!
  10. sagojon875 آواتار ها
    شرکت
    دیبا سازان باران که هم اکنون در تهران داره کار میکنه و خارج شهر هم پوشش میده رو من معرفی میکنم چیزی کم نداره واقعا
  11. workwood98 آواتار ها
    قفل های متعددی را میتوان روی درب ضد سرقت نصب نمود که میزان امنیت درب را افزایش دهد.یکی از انواع قفل درب ضد سرقت ، قفل آلارم دار درب ضد سرقت است. این قفل ها دارای سنسورهایی هستند که هنگام دیلم کردن و یا سعی در ورود غیر مجاز به منزل فعال می شوند و شروع به آلارم زدن می کنند و در نتیجه سارقین از محل متواری می شوند.این قفل ها در سری قفل هوشمند درب ضد سرقت قرار دارند و به قفل هوشمند آلارم دار نیز معروف هستند.نورپردازی نمای ساختمان یکی از مهمترین اقدامات در راستای زیبا سازی نمای ساختمان است. گروه فنی و مهندسی شب نما با سابقه ده ها سال فعالیت در زمینه نورپردازی نمای ساختمانهای تجاری ، نورپردازی نمای ساختمانهای اداری ، نورپردازی نمای برج و ….. یکی از برترین طراح ها و مجری نورپردازی نما در کرج ، تهران و ایران می باشد. شب نما
  12. workwood98 آواتار ها
    پارتیشن دو جداره کلاف آلومینیوم نوعی از پارتیشن دوجداره ام دی اف می باشد که کلاف نگهدارنده پارتیشن آلومینیوم می باشد.پارتیشن تکجداره کلاف آلومینیوم که در ۳ نوع ۶ میل ، ۱۶ میل MDF و ۱۶ میل لترون قابل اجرا است و فقط به خاطر استفاده از MDF با ضخامت ۶ میل آن را پارتیشن تک جداره شش میل می نامند.
  13. ostadwin آواتار ها
    بسیار عالی بود تشکر
    قیمت پنجره دوجداره
    در ضد سرقت
  14. seoupdate آواتار ها
    درب ضد سرقت برای انواع آب و هوا در سایت اتحاد درب
  15. sepahandarb آواتار ها
  16. seoupdate آواتار ها
    ممنون از مطلب مفیدتون

برای مشاهده دیگر انواع درب ضد سرقت وارد سایت سنا درب شوید...
  17. seoupdate آواتار ها
    ممنون از مطلب خوبتون

برای مشاهده دیگر انواع درب های ضد سرقت وارد سایت سنا درب شوید...
  18. tarahansaze آواتار ها
    درب ضد سرقت همان‌طور که از نام آن مشخص است، این‌ نوع درب‌ها بسیار مستحکم می باشند. ساختار بدنه ی این نوع درب مانع ورود سارقان به منزل شما می‌گردند. درب ضد سرقت از کلاف‌های فلزی و یاصفحات فلزی ساخته‌شده که در برابر مقابله شدن با اهرم ، برش، فشار و یا هرگونه تخریب احتمالی توسط سارقین ایمن شده است. در طراحی این درب‌ها، قسمت لولاها در داخل و سمت آپارتمان قرارگرفته‌اند و این امر مانع از این می‌شود که سارقان بتوانند از بیرون با وارد کردن نیرو و یا اهرم، درب واحد شما را از جا در بیاورد و وارد واحد شوند.
    قفل و یراقی که بر روی درب‌ های ضد سرقت مورد استفاده قرار می گیرد اغلب از مرغوب ‎ترین یراق‌آلات می‌باشند. سازندگان این قفل‌ها، از روش‌های امنیتی متعددی، جهت جلوگیری از دست‌کاری سارقان با استفاده از دریل و... در نظر گرفته می شود.
    درب‌ ورودی معمولی، دارای درزها و شکاف‌ هایی می باشد که عاملی خواهند بود که سارق به‌راحتی با ابزارهای (دیلم و دریل و... ) اقدام به وارد نمودن به منزل شود. آسیب و فشار به قفل‌ های ورودی این‌گونه درب‌ها نموده و وارد ساختمان شما شوند. نرده‌های فلزی از نوع آکاردئونی دارای قسمت‌های اتصال لولایی بین قطعات می‌باشند که مهم‌ترین نقاط ضعف آن‌ها می‌باشند. سارقین با وارد نموندن فشار توسط اهرم حتی استفاده از جک های خودرویی اقدام به له کردن و این‌گونه نرده‌ها کرده و از آن‌ها عبور می‌کنند. نرده‌های ثابت نیز به دلیل لولاهای بیرونی توسط اهرم کردن و از جا در آوردن لولاها آسیب‌پذیر هستند.
    مزایای درب ضد سرقت :
    مقاومت بالا در برابر فشار خارجی
    قابلیت نصب بهترین و مرغوب‌ترین قفل ضد سرقت
    مقاومت بالا در مقابل حرارت
    عایق‌ حرارتی و برودتی
    عایق صوتی
    کیفیت و عمر طولانی
    شکیل و زیبا بودن این نوع درب
  19. monakian آواتار ها
    ممنون بابت توضیحات کامل . جهت خرید دستگاه بسته بندی و دستگاه شرینک پک با ما تماس بگیرید.
  20. aventa آواتار ها
    دوستان حتما از جای مطمین vpn خرید کنن. همین سایت رو الان کلکیک کنید باز نمیشه. موقع خرید vpn به تبلیغات بسنده نکنید و خودتون خوب تحقیق کنید. فقط دنبال خرید وی پی ان ارزان نباشید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد