PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شمارش معكوس پايان جهان ...

Mostafa
12-31-2011, 10:31 PM
چند ساعت بيشتر به آغاز سال 2012 باقي نمانده است ...

http://www.astroupload.com/uploads/13253583761.jpg (http://www.astroupload.com/)

ميشل نوستراداموس، پيش گوي بزرگ و كسي كه همه پيشگويي هايش تا كنون محقق شده است ، سال 2012 را سال پايان عمر عالم دانسته است .

به گفته او جهان در اين سال به پايان مي رسد ، او حتي به طور قطعي گفته است كه نسل آدم ، طلوع خورشيد 21 دسامبر 2012 را نخواهد ديد و جهان قطعآ تا اين زمان نابود شده است .

و همه اينها در سالي اتفاق مي افتد كه مردم زمين امشب آغاز آن را جشن مي گيرند .

آيا به راستي قدم گذاشتن به سالي چنين دهشتناك را بايد جشن گرفت ؟

http://www.astroupload.com/uploads/13253580521.jpg (http://www.astroupload.com/)

اين مطالب و نظاير آن ، مواردي است كه در افواه كلام مردم اين كره خاكي باز گو مي شود .

فردا صبح كه بيدار مي شويم بايد يادمان باشد كه شمارش معكوس پايان عالم آغاز شده است !

------------------------------------------------------------------------------------------------------

من از ايجاد اين تاپيك هدف بسيار ويژه و هيجان انگيزي دارم . اما مايلم چند روزي دوستان در اين باره بحث و گفتگو كنند . سپس در زمان مقتضي هدف اصلي اين تاپيك را بازگو خواهم كرد ...

سال 2012 به زودي آغاز مي شود :

365
364
363
.
.

nakhodaye aseman
12-31-2011, 10:35 PM
سلام
پايان دنيا اگر قرار باشه با پيشبيني كتاب نوستر آداموسي كه قبلا تو كتاب خونه ي رم بوده بعدش تو سال 1949يا 1951 پيدا شده بعدش توسط گروه 13 نفره تغيير كرده فك نكنم درست باشه

اما در مورد رخداد هاي احتمالي اين سال
از مهمترين رخداد ها قيام شيطان پرستان كه به دعوت از منجي خودشون ( ابليسو مي گم) از سياره ي ونوس در سال 2012 هستش
بعديش حمله نظامي به كشور ايرانه كه فك نكنم اين لقمه از دهن اوباما پايين بره
يكي هم اينكه شراره هاي خورشيد بود كه موكول شد به 2013 (تو فيلم آگاهي هم به اون يه اشاره اي شد)
بقيه اش روهم يادم نيست

پیمان اکبرنیا
12-31-2011, 10:45 PM
سلام
پايان دنيا اگر قرار باشه با پيشبيني كتاب نوستر آداموسي كه قبلا تو كتاب خونه ي رم بوده بعدش تو سال 1949يا 1951 پيدا شده بعدش توسط گروه 13 نفره تغيير كرده فك نكنم درست باشه

اما در مورد رخداد هاي احتمالي اين سال
از مهمترين رخداد ها قيام شيطان پرستان كه به دعوت از منجي خودشون ( ابليسو مي گم) از سياره ي ونوس در سال 2012 هستش
بعديش حمله نظامي به كشور ايرانه كه فك نكنم اين لقمه از دهن اوباما پايين بره
يكي هم اينكه شراره هاي خورشيد بود كه موكول شد به 2013 (تو فيلم آگاهي هم به اون يه اشاره اي شد)
بقيه اش روهم يادم نيست

این شیطان پرستان عجب جون سختهایی هستند که در سیاره زهره زندگی می کنند!

مسعود فرح بخش
12-31-2011, 10:51 PM
نوستروداموس فقط یه سری اشعار و نقاشی های مبهم داره که نمی شه ازشون یک نتیجه واحد گرفت و هیچ چیزی رو مستقیم پیش بینی نکرده

Hojjat Zafarkhah
12-31-2011, 11:01 PM
میشه یکی بگه نوستر آداموس دقیقا چی گفته؟؟؟؟
یعنی چه جوری پیش بینی کرده؟؟؟ بر چه اساسی؟

مسعود فرح بخش
12-31-2011, 11:09 PM
میشه یکی بگه نوستر آداموس دقیقا چی گفته؟؟؟؟
یعنی چه جوری پیش بینی کرده؟؟؟ بر چه اساسی؟

هیچ اتفاقی قبل از اتفاق افتادن پیش گوئیش به توستروداموس نسبت داده نشده بعد از اتفاق چون شعرای نوستروداموس پر از ابهام و ایهام هستند ،اون اتفاق ها رو میگن نوستروداموس پیش بینی کرده
سال 2012 هم همینه ،هیچ چیزی نگفته فقط حدسیات هست و نتیجه گیری از شعر های پر از ابهام نوسترو داموس
حتی در مورد نقاشی هاش هم شک وجود داره که آیا این نقاشی ها ماله خوشن یا نه؟؟

rezash
12-31-2011, 11:10 PM
مجله دانستنیها در شماره جدید خود به طور کلی به این جریان پرداخته است و پیشگوئیها و عوامل احتمالی این رخدادها را بررسی کرده است.

ولی یک موضوعی که برام جالبه و البته در مجله نیز بهش پرداخته نشده است همزمانی بسیاری از پیشگوئیهای تمدنهای گذشته به این سال است.قوم مایا_سرخپوستان هوپی_تمدن مصر_نوستر آداموس_ترنس مک کنا و بعضی دیگر از اقوام اشاره هائی هر چند کوچک به این سال داشته اند.

حالا قراره چه اتفاقی بیفته خدا عالم است ولی انقلابهای عربی و دیگر جنبشهای منطقه ای و جهانی شاید نشانه هائی از به بن بست رسیدن انسان در تفاهم در تشکیل حکومتهای متعارف است و شاید انسانها نتونن در نوع حکومت یا بسط عدالت یا غیره.. به توفیق برسند و دنیا با جنگهائی از روی ناچاری ملتها با هم از بین بره.

دیروز یک کارشناسی میگفت اگر بحران اقتصادی اروپا و دیگر نقاط جهان کمی شدت بگیره به آرامی به سمت جنگ جهانی سوم خواهیم رفت.بالاخره وقتی دولتها نتونن نیازهای مردم کشورشون رو تامین کنند شورشها و قیامها و سپس جنگها شروع میشه.

من احتمال نابودی زمین توسط خود انسان رو بیشتر از دیگر گزینه های اغلب طبیعی میدونم.شاید وقتی انسانها به آخر خط برسن نیروهای طبیعی هم وارد عمل بشن.:wink:

مهدی نوابی
12-31-2011, 11:11 PM
آقای امام !!!
دست بردارین...... باز دوباره فضا رو مناسب دیدین می خواین ترس و واهمه راه بندازین؟؟؟
دوباره مثل اون شب قصر بهرام شد؟؟......

مسعود فرح بخش
12-31-2011, 11:18 PM
مجله دانستنیها در شماره جدید خود به طور کلی به این جریان پرداخته است و پیشگوئیها و عوامل احتمالی این رخدادها را بررسی کرده است.

ولی یک موضوعی که برام جالبه و البته در مجله نیز بهش پرداخته نشده است همزمانی بسیاری از پیشگوئیهای تمدنهای گذشته به این سال است.قوم مایا_سرخپوستان هوپی_تمدن مصر_نوستر آداموس_ترنس مک کنا و بعضی دیگر از اقوام اشاره هائی هر چند کوچک به این سال داشته اند.

حالا قراره چه اتفاقی بیفته خدا عالم است ولی انقلابهای عربی و دیگر جنبشهای منطقه ای و جهانی شاید نشانه هائی از به بن بست رسیدن انسان در تفاهم در تشکیل حکومتهای متعارف است و شاید انسانها نتونن در نوع حکومت یا بسط عدالت یا غیره.. به توفیق برسند و دنیا با جنگهائی از روی ناچاری ملتها با هم از بین بره.

دیروز یک کارشناسی میگفت اگر بحران اقتصادی اروپا و دیگر نقاط جهان کمی شدت بگیره به آرامی به سمت جنگ جهانی سوم خواهیم رفت.بالاخره وقتی دولتها نتونن نیازهای مردم کشورشون رو تامین کنند شورشها و قیامها و سپس جنگها شروع میشه.

من احتمال نابودی زمین توسط خود انسان رو بیشتر از دیگر گزینه های اغلب طبیعی میدونم.شاید وقتی انسانها به آخر خط برسن نیروهای طبیعی هم وارد عمل بشن.:wink:
من فکر می کنم که این نظریه 2012 بیشتر بر پایه پیش بینی قوم مایا بوده و سایر قومهای دیگه که شما بهش اشاره کردین
به قول استیون هاوکینگ که می گفت احتمال اینکه زمین بویسله انسانها از بین بره خیلی خیلی بیشتر ه تا بخواد زمین در اثر برخورد یک شی آسمانی و یا از این اتفاق های مشابه از بین بره

Mostafa
12-31-2011, 11:22 PM
آقای امام !!!
دست بردارین...... باز دوباره فضا رو مناسب دیدین می خواین ترس و واهمه راه بندازین؟؟؟
دوباره مثل اون شب قصر بهرام شد؟؟......

آقاي نوابي ، من وقتي مي بينم دنيا داره به آخر خودش نزديك ميشه و به زودي بلاياي زيادي بر نسل بشر نازل ميشه و جهان رو به پايان مي رسونه ، نمي تونم مثل شما راحت روي شنهاي مرنجاب لَم بدم !:thumbsup:

پس نوع دوستي كجا رفته ؟ پس انسانيت چي ميشه ؟؟

واقعآ بايد دست رو دست بذاريم و شاهد نابودي نسل بشر باشيم ؟؟

دوست عزيز اين موضوع خيلي جدي تر و خطرناك تر از موضوع احضار ارواحه ! :patapon::ka boom:

--------------------------------------

پ ن :

يك نكته جدي ؛

دوستان گرامي ، بنده كه عرض كردم ، از ايجاد اين تاپيك هدف ويژه اي دارم كه بعدآ اعلام مي كنم . :have%20a%20nice%20d

af.skylover
12-31-2011, 11:24 PM
چیزی که من می خوام بگم اصلا چیز خوبی نیست ولی به نظر من ، ما باید خودمون را برای یه سال سخت آماده کنیم . همه فکر می کنن که چند صد سال پیش شخصی به اسم نسرا داموس پیش بینی کرده که سال 2012 ، سال پایان زمینه ولی این شکلی نیست، چون نسرا داموس این پیشگویی را نکرده !!!( البته فقط بعضی ها به این معتقد هستند از جمله من ) و دلیلش اینه که کتاب نسراداموس سال 1950 ( حدودا ) پیدا می شه ولی تو این کتاب هیچ خبری از پیش بینی 2012 نیست ...بلکه چند سال پیش عده ای مدعی میشن که قسمت های گمشده ی کتاب نسرا داموس را پیدا کردند و این پیش گویی را در اون قسمت ها پیدا می کنن ( فکر کنم خیلی ها مستند آن را دیدند ) و جالب اینکه درست مدتی بعد از اون ، حادثه ی 11 سپتامبر اتفاق می افته که اتفاقا تو پیش گویی های نسراداموس اومده بود و بعد از اون بود که اسم نسراداموس سر زبان ها افتاد و پیشگویی های او از جمله 2012 مطرح شد و کلی روش مانور میدن وتبلیغ می کنن . به نظر من اگه قرار بود اتفاقی نیفته ، اینقدر تبلیغشو نمی کردند و البته این یک اتفاق طبیعی مثل زلزله و...نیست بلکه کاملا سیاسیه مثل جنگ و احتمالا ایران هم یه طرف جنگ باید باشه..اگه همین حالا هم کمی اخبار سیاسی را پیگیر باشید ، متوجه میشید که زیاد دور از ذهن نیست که دوباره یه جنگ دیگه ....

Hojjat Zafarkhah
12-31-2011, 11:30 PM
چیزی که من می خوام بگم اصلا چیز خوبی نیست ولی به نظر من ، ما باید خودمون را برای یه سال سخت آماده کنیم . همه فکر می کنن که چند صد سال پیش شخصی به اسم نسرا داموس پیش بینی کرده که سال 2012 ، سال پایان زمینه ولی این شکلی نیست، چون نسرا داموس این پیشگویی را نکرده !!!( البته فقط بعضی ها بهاین معتقد هستند از جمله من ) و دلیلش اینه که کتاب نسراداموس سال 1950 ( حدودا ) پیدا می شه ولی تو این کتاب هیچ خبری از پیش بینی 2012 نیست ...بلکه چند سال پیش عده ای مدعی میشن که قسمت های گمشده ی کتاب نسرا داموس را پیدا کردند و این پیش گویی را در اون قسمت ها پیدا می کنن ( فکر کنم خیلی ها مستند آن را دیدند ) و جالب اینکه درست مدتی بعد از اون ، حادثه ی 11 سپتامبر اتفاق می افته که اتفاقا تو پیش گویی های نسراداموس اومده بود و بعد از اون بود که اسم نسراداموس سر زبان ها افتاد و پیشگویی های او از جمله 2012 مطرح شد و کلی روش مانور میدن وتبلیغ می کنن . به نظر من اگه قرار بود اتفاقی نیفته ، اینقدر تبلیغشو نمی کردند و البته این یک اتفاق طبیعی مثل زلزله و...نیست بلکه کاملا سیاسیه مثل جنگ و احتمالا ایران هم یه طرف جنگ باید باشه..اگه همین حالا هم کمی اخبار سیاسی را پیگیر باشید ، متوجه میشید که زیاد دور از ذهن نیست که دوباره یه جنگ دیگه ....

لابد (مثلا)بیداری کشورهای اسلامی هم جزء این تبلیغات بوده!!! درسته؟؟؟ :دی

Panahandeh
12-31-2011, 11:36 PM
چند ساعت بيشتر به آغاز سال 2012 باقي نمانده است ...

http://www.astroupload.com/uploads/13253583761.jpg (http://www.astroupload.com/)

.

در مورد سال 2012 و رد ادعاهایی که در مورد آن می شود مقالات بسیاری نوشته شده که اگر مایل بودید می توانید در اینترنت سرنخ های بسیار جالب و مبینی در این رابطه پیدا کنید

اما موضوعی که بنده در مورد آن کامل توجیه نشدم موضوعیت عکس راسپوتین در این نوشته است

لطفاً توضیح مختصری بفرمائید

پیمان اکبرنیا
12-31-2011, 11:39 PM
این پیش گویی های نوستراداموس همه در واقع پس گویی بودند! یعنی مثلا اول یک اتفاقی افتاده و بعد ملت گشتند و از کتاب ایشون یک چیزی در آوردند که یک جوری به اون میخورده! هیچ وقت قبل از یک اتفاق، چیزی را پیشبینی نکردند!

rezash
12-31-2011, 11:39 PM
ایشون نوستر آداموس هستند.

http://www.uelect.com/thumbs/nostradamus-live.jpg

af.skylover
12-31-2011, 11:50 PM
این پیش گویی های نوستراداموس همه در واقع پس گویی بودند! یعنی مثلا اول یک اتفاقی افتاده و بعد ملت گشتند و از کتاب ایشون یک چیزی در آوردند که یک جوری به اون میخورده! هیچ وقت قبل از یک اتفاق، چیزی را پیشبینی نکردند!

درسته ولی بعضی ها اعتقاد دارن که عده ای سعی میکنن که پیش گویی های نسرا داموس را عملی کنن. یعنی با علم بر اینکه نسراداموی چیزی را گفته ، حالا سعی می کنن که پیش گویی های او را اجرا کنن که متهمین اول ، فراماسون ها هستند چون خود نسرا داموس ، یه فراماسون بود ( البته همه ی انها فقط نظریه است ) و خود فراماسون ها هم این قضیه را رد می کنند...

Mostafa
12-31-2011, 11:53 PM
در مورد سال 2012 و رد ادعاهایی که در مورد آن می شود مقالات بسیاری نوشته شده که اگر مایل بودید می توانید در اینترنت سرنخ های بسیار جالب و مبینی در این رابطه پیدا کنید

اما موضوعی که بنده در مورد آن کامل توجیه نشدم موضوعیت عکس راسپوتین در این نوشته است

لطفاً توضیح مختصری بفرمائید

بله شما درست مي فرماييد معين جان

ايشان ( گريگوري راسپوتين ) هم از بزرگترين پيشگو هاي تاريخ بشريت است ( اين يكي رو جدي ميگم )

هر چقدر پيشگويي هاي نوستراداموس به قول پيمان پسگويي بوده ، ولي راسپوتين پيشگويي هاي قطعي اي داشته كه به هيچ وجه انكار پذير نيست .

دليل استفاده از اين عكس هم :

1- اول اينكه ايشون هم پيشگو بوده و يه جورايي همكار نوستراداموس محسوب ميشه

2- قيافش ترسناك تره !:thumbsup:

3- هدف از اين تاپيك موضوع خاصي است كه بعدآ اعلام ميكنم

*sh
01-01-2012, 12:03 AM
3- هدف از اين تاپيك موضوع خاصي است كه بعدآ اعلام ميكنم

ای آقا ... این آخر عمریه (با این اوصافی که میگین ) چرا اذیت میکنین آخه؟!!!:disapointed::grin:

بگین چیه اون موضوع خاص... یه وقت دیدین کن فیکون شداااا

Mojtaba.M
01-01-2012, 12:05 AM
بله خوب با تشکر از جناب امام برای طرح همچین تاپیکی

همان طور که جناب rezash عزیز هم اشاره کردند در شماره ی جدید مجله ی دانستنیها مقاله ای با عنوان 2012 به چاپ رسیده که به همه ی شما پیشنهاد

میکنم که اون رو بخونید .

در این مقاله چند نکته ی جالبی وجود داره و اون هم این هستش که طبق گفته ی خود مایاها پایان جهان در 2012 دسامبر نیست و اون ها همچین ادعایی ندارند.

از بین همه ی کتیبه های به جامانده و دست نوشته ها تنها سه مورد به پایان جهان در 2012 اشاره کردند که شاید جالب و منحصر به فرد باشه .

Tara
01-01-2012, 12:07 AM
همه بیشگوییها سال 2012 و یا 2013 رو بایان جهان اعلام کرده اند من فکر میکنم نستراداموس چون به علم نجوم احاطه زیادی داشته تونسته طوفانها و انفجارات خورشیدی رو که قرار بوده در این سالها به وقوع ببیونده رو بیش بینی کنه.چون شدت انفجارها به احتمال زیاد قرار بوده حیات را در زمین نابود کند ولی مثل اینکه عمرمون به دنیاست چون طوفانهای خورشیدی که امسال به وقوع بیوست باعث شده که از شدت انفچارات اتی کم بشه.

Hojjat Zafarkhah
01-01-2012, 12:07 AM
یه چیزی(بصورت اسپم):
آقای امام برا 21دسامبر يه تور بذارید بریم وقایع رو بررسی کنیم!!! خیلی خوب میشه ها!!!
همه آوایی ها باهم باشن،در لحظات آخر!! (یه حس عجیبی به آدم دست میده) :grin:

مسعود فرح بخش
01-01-2012, 12:18 AM
کسی می دونه که اولین بار توی تاریخ معاصر کی و کجا بود که پدیده 2012 مطرح شد؟
مطمئنا دست های پشت پرده این قضیه به فراماسون ها مربوط می شه
ولی واقعا به نظر شما چه اهدافی میتونه پشت مطرح کردن این باشه؟
اهداف سیاسی اجتماعی اقتصادی .....

rezash
01-01-2012, 12:23 AM
میگم 2012 بدجوری جاذبه داره.زیر دوساعت رسید صفحه سوم و پست 23

af.skylover
01-01-2012, 12:27 AM

به احتمال خیلی زیاد ، بعد از یازده سپتامبر و هدف البته سیاسی ...که اهداف سیاسی همیشه جنبه های اقتصادی پشت پرده دارن .بله ، احتمالا فراماسون ها پشت پرده هستند ..اعداد مقدس در فراموسنری 9 و 11 هست !!! جالب نیست؟؟

Mojtaba.M
01-01-2012, 12:27 AM

در واقع میشه گفت همش جزء اهدافیه که دنبال میشه .
به نظر من شاید مهمترین هدف اسلام باشه .

نمیخوام یه مسئله ی بزرگ درست کنم ولی باید از این نظر هم نگاه کرد

Hojjat Zafarkhah
01-01-2012, 12:38 AM

به احتمال خیلی زیاد ، بعد از یازده سپتامبر و هدف البته سیاسی ...که اهداف سیاسی همیشه جنبه های اقتصادی پشت پرده دارن .بله ، احتمالا فراماسون ها پشت پرده هستند ..اعداد مقدس در فراموسنری 9 و 11 هست !!! جالب نیست؟؟

چون من یه دور کامل این قضایا رو رفتم و برگشتم،باید عرض کنم خدمتتون که!!
قضایای این فراماسونری بله،درست میفرمائید،ولی نباید اونارو یه غول بی شاخ دم در نظر گرفت!!
یعنی اونطوری نیستن که نشون میدن!! شاید اینا فقط یه سایه باشه،یعنی چیزی نباشن،و الکی خودشونو بزرگ جلوه میدن!!!

در واقع میشه گفت همش جزء اهرافیه که دنبال میشه .

قطعا هدف اصلی اسلامه،همونطور که داوکینز(بزرگترین فرد بی خدا) گفته بوده "بزرگترین خطر برای بشریت اسلام است"
و طبق فرمایش ایشون در جای جای دنیا شاهد گزارشات به ظاهر مثبت برای اسلام میبینیم!!

..................
پ ن: این پست ربطی به 2012 و آداموس نداشت!! شایدم داشت،میشه ربطش داد!! :grin:

kh.maroufi
01-01-2012, 12:39 AM
سال نو میلادی بر همه مبارک باشه اولا !
آقای امام، جنجالی به راه انداختی هااااااا دوما !
آقای امام ، همه متعجب اند و موندن که چی بگن سوما !

دوست عزیزمون af.skylover (http://forum.avastarco.com/forum/member.php?1884-af.skylover) هم درباره اون گروه ( ! ) گفتند که تقریبا میشه به اونها هم ربط داد . ولی خب خوب کلکی بود برای فروش خیلی از فیلمها و مستندات و کتابهایی درباره سال 2012 و نوستراداموس... که در همون حوالی سال 2010 این فروش و جنجال خیلی زیاد بود و خیلی ها از این موضوع پوله خوبی به جیب زدن...
دیگه اینکه قضاوت رو باید گذاشت برای اون تاریخه مشخص؛ و اگر روزی آقای امام! اومدی توی فروم و دیدی که خودتون فقط آن هستید! بدونید که نوستراداموس جاااان درست پیش بینی کرده بوده و فقط شما و فروم هستید که سالم موندید و جاودانه شدید....

af.skylover
01-01-2012, 12:50 AM
در واقع میشه گفت همش جزء اهدافیه که دنبال میشه .

به نظر من کلا باید نسراداموس را فراموش کنیم . جنگ بر سر قدرته و نسرا داموس هم نا خواسته وارد این بازی شده . من فکر نکنم که هدف اسلام یا ادیان دیگه باشه ...چیزی که در طول تاریخ دیده شده متاسفانه فقط سوء استفاده از مذهب بوده مثلا بهانه ی اسپانیایی ها برای مستعمره کردن بومی های آمریکای جنوبی ، گسترش دین مسیحیت بوده ولی همه ی ما می دونیم که هدف اصلی آنها ، طلا بود و یا سلطان محمود غزنوی که با هدف مسلمان کردن هندی ها به هندوستان حمله می کنه ولی این فقط بهونه برای کسب ثروت بوده و یا جنگ های صلیبی و ... خلاصه همه ی جنگ ها به بهانه ی دین و مذهب بوده ولی ....

*sh
01-01-2012, 01:03 AM
به همین زودی 1 ساعتش گذشت .... تا چشم هم بزنیم 2013 هم از راه میرسه و این قصه ها واسه منافع یه عده و سرگرمیه یه عده ی دیگه ادامه خواهند داشت...

آسمون
01-01-2012, 01:16 AM
ببینید ما چطوری هی بحث رو ادامه دادیم و آخرش هم هر کسی یه نظری واسه خودش داد!!!!!!

و این بحث ها همچنان ادامه دارد............2012نشد،2020،این نشد،یه سال دیگه.

lightcatcher
01-01-2012, 11:02 AM
این هم مثل سال 2000 خواهد گذشت و می بینیم که هیچ خبری نیست.
من در یک مقاله خوندم که قبل از شروع سال 2000 خیلی ها برای اینکه فجایع این سال رو نبینن قبل از تحویل سال خودکشی کردن !
البته از نظر من پایان دنیا می تونه استعاره ای از به هم ریختن دنیا باشه ، چیزی که الان به خوبی شاهد آن هستیم. فرض کنید جنگ جهانی سوم به راه بیافته ، معلومه که دست کمی از پایان جهان نداره...
فقر و بیماری و کشت و کشتار تنها نتیجه ی این جنگ خواهد بود....
اما به نظر من انسان باید در لحظه زندگی کنه و امروز خودشو برای فردا حروم نکنه....
بهتر از این دید به قضیه نگاه کنیم که اگه این پیشگویی درست باشه ، تنها 1 سال برای کنار هم بودن ، محبت کردن ، عاشق شدن ، یادگیری ، کمک کردن و... وقت داریم و بهتره اینکار ها رو به فردا نیاندازیم....
شب یلدای سال دیگه همه چیز مشخص می شه :دی

nakhodaye aseman
01-01-2012, 11:45 AM
این شیطان پرستان عجب جون سختهایی هستند که در سیاره زهره زندگی می کنند!
آخه شيطان پرستان كه تو زهره زندگي نمي كنن رئيس اونا همون شيطان كه خودش از آتشه تو اونجا زندگي مي كنه
البته اين گفته ي خودشونه من با شيطان تا حالا حرف نزدم ببينم خونش كجاس

nakhodaye aseman
01-01-2012, 11:51 AM
آقاي نوابي ، من وقتي مي بينم دنيا داره به آخر خودش نزديك ميشه و به زودي بلاياي زيادي بر نسل بشر نازل ميشه و جهان رو به پايان مي رسونه ، نمي تونم مثل شما راحت روي شنهاي مرنجاب لَم بدم !:thumbsup:

پس نوع دوستي كجا رفته ؟ پس انسانيت چي ميشه ؟؟

واقعآ بايد دست رو دست بذاريم و شاهد نابودي نسل بشر باشيم ؟؟

دوست عزيز اين موضوع خيلي جدي تر و خطرناك تر از موضوع احضار ارواحه ! :patapon::ka boom:

--------------------------------------

پ ن :

يك نكته جدي ؛

دوستان گرامي ، بنده كه عرض كردم ، از ايجاد اين تاپيك هدف ويژه اي دارم كه بعدآ اعلام مي كنم . :have%20a%20nice%20d
آقاي امام جسارت ولي مگه ميشه با پيشگويي يكي كه تا حالا ناشناخته بوده و بعد از 11 سپتامر شناخته شد پايان دنيا رو پيشبيني كرد
اگه توي كتاب هاي مهدوي خونده باشين متوجه ميشين كه خدا خودش فرموده اگه حتي يك رو به پايان دنيا مونده باشه من اون روز رو اونقدر دراز ميكنم كه حجت من ظهور كنه زمين رو پر از عدل كنه بعدش انتقام خون پدرشو ( امام حسين) رو بگيره بعدش اونقدر حكومت كنه كه زمين يك دولت كريمه رو درك كنه
كمي پيشگويي نوستر جون مشكل داره

nakhodaye aseman
01-01-2012, 12:02 PM
آقاي masoud farahbakhsh (http://forum.avastarco.com/forum/member.php?2400-masoud-farahbakhsh)فك نكنم اين يكي به فراماسون بستگي داشته باشه خيلي زياد حدس مي زنم مربوط باشه به يهودي ها چون يه چند وقتي تحركاتي از طرف انحمن هاي سه گانه شده (مثل ساخت معبد سليمان و يا ركود اقتصادي در ممالك اروپا و بهار عربي و .........)

nakhodaye aseman
01-01-2012, 12:21 PM
مثل اينكه اين نوستر آداموس نميخواد از ما دست بكشه اونايي كالاف8 رو بازي كردن فك كنم ديدن كه تو مراحل اويه نييورك نابود ميشه اين يكيش
کسوفى در پیش خواهد بود که از زمان آفرینش گیتى تا زمان مرگ و مصائب حضرت مسیح (ع) و از آن زمان تا به امروز هرگز رخ نداده است و جهان چنین ظلمتى به خود ندیده است. اينم نجوميش
در حوالى دریاى آدریاتیک بر اثر توفانى عظیم، کشتى غرق مى‏شود و زمین به لرزه درآید و به سوى آسمان پرتاب مى‏شود و دوباره فرو مى‏افتد؛ در مصر جنبش پیروان محمد افزایش مى‏یابد و پیکى به آن سوى مرزها فرستاده مى‏شود تا خبر را اعلان کند. شهرها آلوده و کثیف گشته، باعث اعتراض و شرمسارى زیادى خواهد شد
هنگامی که سلاح‏ها و زنجیرها در شکم ماهی، گنجانده شوند، از داخل آن مردی خارج می ‎شود که به زودی جنگی بسیار شدید را برپا خواهد کرد. ناوگان دریایی او به دوردست‏ها سفر خواهد کرد. تا آنکه نزدیک سواحل ایتالیا، آشکار خواهد شد
مثل اينكه دارم به نوستر علاقه مند ميشم
پیشگویی های مهمی که هنوز اتفاق نیفتاده اند :

1- اتحاد سیاسی چین و ژاپن بر آسیا حکومت خواهد کرد.
2- لندن توسط هواپیماهای جنگی روسیه ، از بین خواهد رفت.
3- شهر نیویورک ویران خواهد شد.
4- آرماگدون زمانی اتفاق می افتد که روسیه ، پرشیا ، لیبی و اتیوپی به اسرائل و اروپا حمله می کنند.

(( تنها خداوند بر عالم غیب آگاه است ))
اين رو ازوبلاگ يه هيتلري اقتباس كردم

بابا نوستر

Astronomy
01-01-2012, 01:02 PM
مثل اينكه اين نوستر آداموس نميخواد از ما دست بكشه اونايي كالاف8 رو بازي كردن فك كنم ديدن كه تو مراحل اويه نييورك نابود ميشه اين يكيش
کسوفى در پیش خواهد بود که از زمان آفرینش گیتى تا زمان مرگ و مصائب حضرت مسیح (ع) و از آن زمان تا به امروز هرگز رخ نداده است و جهان چنین ظلمتى به خود ندیده است. اينم نجوميش
در حوالى دریاى آدریاتیک بر اثر توفانى عظیم، کشتى غرق مى‏شود و زمین به لرزه درآید و به سوى آسمان پرتاب مى‏شود و دوباره فرو مى‏افتد؛ در مصر جنبش پیروان محمد افزایش مى‏یابد و پیکى به آن سوى مرزها فرستاده مى‏شود تا خبر را اعلان کند. شهرها آلوده و کثیف گشته، باعث اعتراض و شرمسارى زیادى خواهد شد
هنگامی که سلاح‏ها و زنجیرها در شکم ماهی، گنجانده شوند، از داخل آن مردی خارج می ‎شود که به زودی جنگی بسیار شدید را برپا خواهد کرد. ناوگان دریایی او به دوردست‏ها سفر خواهد کرد. تا آنکه نزدیک سواحل ایتالیا، آشکار خواهد شد
مثل اينكه دارم به نوستر علاقه مند ميشم
پیشگویی های مهمی که هنوز اتفاق نیفتاده اند :

1- اتحاد سیاسی چین و ژاپن بر آسیا حکومت خواهد کرد.
2- لندن توسط هواپیماهای جنگی روسیه ، از بین خواهد رفت.
3- شهر نیویورک ویران خواهد شد.
4- آرماگدون زمانی اتفاق می افتد که روسیه ، پرشیا ، لیبی و اتیوپی به اسرائل و اروپا حمله می کنند.

(( تنها خداوند بر عالم غیب آگاه است ))
اين رو ازوبلاگ يه هيتلري اقتباس كردم

بابا نوستر

من خودم هیچ اعتقادی به پیش گویی ها ندارم و آن را مزخرف میدونم چون هیچ دلیل علمی ای برای آن نمی بینم و فکر می کنم کسی که بخواهد قبول کند هر حرفی را می تواند به نحوی استنتاج کند که مطابق با شرایط آن زمان و اتفاقاتی که افتاده باشد
اما خیلی ها اعتقاد دارن در مورد نابودی نیویورک این اتفاق افتاده و متن پیشگویی نوستراداموس این بوده
"در شهر جدید بزرگ (معنی لغت به لغت نیویورک) آنها که به آسمان رفته اند فرو میریزند و این شهر نابود میشود"
می گویند این همان واقعه 11 سپتامبر است
این اعتقاد برخی مردم است و من خودم این رو فقط یک تلقین میدونم
من پیشنهاد می کنم برای کسانی که اطلاعات علمی تر از پیشگویی مربوط به 2012 می خواهند، صفحه 14 شماره 192 ماهنامه نجوم رو مطالعه کنند

شايان سليم شهشهانى
01-01-2012, 01:12 PM

حالا اگر قضيه ١١ سپتامبر ، ٥ مارس بود ، حتما اعداد مقدس فراماسون ها ، ٥ و ٣ بود ...

karimisss
01-01-2012, 01:39 PM
با توجه به بحث مطرح در اینجا و استقبال زیادی هم که از اون شده جاداره یه ویژه نامه رو به طور کامل به تمامی بخش های این ماجرا پرداخته :

پرونده ای برای پایان دنیا در 2012 (http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=192402)

مطمئنآ اطلاعات خوبی می تونید ازش بدست بیارید .

smhm
01-01-2012, 01:42 PM
پایان دنیا !
شاید منظور از دنیا معنی لغوی اون باشه.
دنیا یعنی پست و پایین و نابودی دنیا یعنی نابودی پستیها و زشتیها، نابودی ظلم و استکبار.
البته کسی نمی تونه زمان ظهور امام زمان (عج) را پیش بینی کنه اما امیدواریم و دعا میکنیم امسال سال ظهور آقا باشه و دنیای دنیاپرستان نابود بشه.

Mojtaba.M
01-01-2012, 02:01 PM
اما در کنار همین واژه واژه های زیادی آمدند که مبنی بر از بین رفتن جهان هستی وجود داره ..داستان ها و اتفاقات زیادی هم پیش بینی شده .

Atlantis777
01-01-2012, 02:53 PM
پس باید تا اون روز صبر کنیم و ببینیم خورشید طلوع میکنه یا نه؟

Night*
01-01-2012, 02:56 PM
اگر کسی از جدیت قضیه باخبره لطفا زودتر اعلام کنه تا من و سایر اعضای کنکوری سایت این روزهای آخر عمرمون رو به درس خوندن نگذرونیم و از زندگی لذت ببیریم...:thumbsup:
جمله ی بالا که خب صرفا جهت شوخی بود...:wink:
ولی من اعتقادی دارم که شاید به نظر برخی زیادی ساده لوحانه باشه و همچنین نمی خوام برای هر امری مذهب و بهانه کنم. اما به عقیده ی من به عنوان یه مسلمان پایان جهان تعریف شده است و همچنین این امر برام روشن شده است که هرگونه تعیین زمانی براش دروغ است...!
به هر حال امیدوارم بتونم جوری برای زندگی آینده ام تلاش کنم که گویی هیچ وقت نخواهم مرد در عین حال که هر لحظه برای رویارویی با مرگ آماده ام...

gandom
01-01-2012, 03:27 PM
پس باید بی خیال تئاتر شم دیگه...!

دوستان زیاد تلاش نکنین...کنسله..عمو نوستراداموس آب پاکی رو ریخت رو دستمون! :دی

tamay
01-01-2012, 03:39 PM
جالبه!!!
شایدم مرگ و نابودی در کار نباشه یه چیزی بدتر از مرگ!

Flare star
01-01-2012, 04:55 PM
پس باید بی خیال تئاتر شم دیگه...!

دوستان زیاد تلاش نکنین...کنسله..عمو نوستراداموس آب پاکی رو ریخت رو دستمون! :دی
نه عزیزم تا 21 دسامبر وقت داری اگه میتونی برنامه رو 20ام اجرا کن که در آخرین لحظات کنار دوستان خوب آواییمون باشیم:grin:

sunriseprime
01-01-2012, 05:24 PM
دوستان نوستر آداموس که کتابش خوندن نداره
هرکی دلش خواسته تحریفش کرده
معروف ترین این افراد کسی نیست جز آدولف هیتلر
حالا خود دانید ........
در ضمن بعضی اتفاقات خیلی طبیعی اند مثل جابه جا شدن قطب های زمین که هر چند هزار سال عوض میشه و با توجه به عمر زمین لابد یه چند دفعه ای عوض شدن پس نترسین عمر دست خداست
احتملا امسال قدرتهای بزرگ خواب هایی برای ملت ها دیدن که باید یه جوری اذهان عمومی رو توجیه کنن ...
ما به عنوان منجمین آماتور میتونیم ترس عمومی رو با آگاهی دادن از بین ببریم ...

subaro
01-01-2012, 06:19 PM
سلام
من هم بااین موضوع که سال 2012 پایان کار است موافق نیستم.ولی ایا این اتفاق هرگز نمی افتد؟همه ما بعلت اعتقادات دینی که داریم میدونیم که برای هر چیزی پایانی است.پس چه سال 2012 یا 5000 یا هر سالی باید اماده باشیم که اگر اتفاق افتاد چکار باید بکنیم؟
راستی تو اون روز چه اتفاقی می افتد؟ایا بشریت خود باعث نابودی خودش میشود ویا یک عامل بیرونی باعث دگرگونی ان خواهد شد؟

tamay
01-01-2012, 07:46 PM
سلام
من هم بااین موضوع که سال 2012 پایان کار است موافق نیستم.ولی ایا این اتفاق هرگز نمی افتد؟همه ما بعلت اعتقادات دینی که داریم میدونیم که برای هر چیزی پایانی است.پس چه سال 2012 یا 5000 یا هر سالی باید اماده باشیم که اگر اتفاق افتاد چکار باید بکنیم؟
راستی تو اون روز چه اتفاقی می افتد؟ایا بشریت خود باعث نابودی خودش میشود ویا یک عامل بیرونی باعث دگرگونی ان خواهد شد؟
تا وقتی خود بشر هست فکر نمیکنم نیازی به یک عامل بیرونی باشه!!!

af.skylover
01-01-2012, 08:58 PM
حالا اگر قضيه ١١ سپتامبر ، ٥ مارس بود ، حتما اعداد مقدس فراماسون ها ، ٥ و ٣ بود ...

من دقیقا منظور شما رو متوجه نشدم . 9 و 11 بیش از 400 سال است که اعدا مقدس فراماسون ها هستند نه یکی دو روز ...طبق افسانه های ماسونی ، شخصی به نام هیرام ، سازنده ی معبد سلیمان است . ماسونها معتقد هستند که وقتی هیرام کشته می شه ،9 فراماسون او را دوباره زنده می کنند!!!البته همانطور که گفتم افسانست ولی به این دلیل 9 عدد مقدسی می شه و در مورد عدد 11 ، در ورودی معبد سلیمان دو تا ستون داشت به نام های بوآز و جاشین و کنار هم قرار گرفتن این دو ستون ، عدد 11 را در ذهن تدائی می کرد و به همین دلیل 11 برای آنها عدد مقدسیه( یادمون باشه که برج های دو قلو هم عدد 11 را در ذهن تدائی می کرد )...
البته فراماسونری در اصل چیز خوبیه و شاید هم در اصل چیز خیلی خوبی باشه ( به نظر من ) ، چون اگه تاریخ را نگاه کنید ، می بینید که پشت سر اکثر انقلاب های آزادی خواهانه، نقش فراماسون ها خیلی پررنگ بوده از جمله انقلاب فرانسه و...حتی خود مارتین لوتر که پروتستانیسم را به وجو آورد و جلوی خشکه مذهبی های کلیسای کاتولیک وایساد ، خودش یه فراماسون بود . ولی به مرور ، فرقه های انحرافی از فراماسونری شکل میگیره ...همانطور که الآن فرقه های انحرافیه زیادی از اسلام شکل گرفته مثل طالبان و.... و به همین دلیل فراماسونری فعلی ، از اهداف اولیه ی خودش فاصله گرفته....

Hojjat Zafarkhah
01-01-2012, 09:08 PM
من دقیقا منظور شما رو متوجه نشدم . 9 و 11 بیش از 400 سال است که اعدا مقدس فراماسون ها هستند نه یکی دو روز ...طبق افسانه های ماسونی ، شخصی به نام هیرام ، سازنده ی معبد سلیمان است . ماسونها معتقد هستند که وقتی هیرام کشته می شه ،9 فراماسون او را دوباره زنده می کنند!!!البته همانطور که گفتم افسانست ولی به این دلیل 9 عدد مقدسی می شه و در مورد عدد 11 ، در ورودی معبد سلیمان دو تا ستون داشت به نام های بوآز و جاشین و کنار هم قرار گرفتن این دو ستون ، عدد 11 را در ذهن تدائی می کرد و به همین دلیل 11 برای آنها عدد مقدسیه( یادمون باشه که برج های دو قلو هم عدد 11 را در ذهن تدائی می کرد )...
البته فراماسونری در اصل چیز خوبیه و شاید هم در اصل چیز خیلی خوبی باشه ( به نظر من ) ، چون اگه تاریخ را نگاه کنید ، می بینید که پشت سر اکثر انقلاب های آزادی خواهانه، نقش فراماسون ها خیلی پررنگ بوده از جمله انقلاب فرانسه و...حتی خود مارتین لوتر که پروتستانیسم را به وجو آورد و جلوی خشکه مذهبی های کلیسای کاتولیک وایساد ، خودش یه فراماسون بود . ولی به مرور ، فرقه های انحرافی از فراماسونری شکل میگیره ...همانطور که الآن فرقه های انحرافیه زیادی از اسلام شکل گرفته مثل طالبان و.... و به همین دلیل فراماسونری فعلی ، از اهداف اولیه ی خودش فاصله گرفته....

بنده و شاید خیلی های دیگه ربط این قضایا رو هنوز نمیدونیم،یعنی ماسون ها میتونن دنیا رو خراب کنن؟؟؟ مثلا خورشیدو بترکونن؟؟؟
اول ربط بین این دو قضیه رو بفرمائید(البته بجز اینکه اونا کلی برنامه ریزی دارن که دنیا رو صاحب بشن و خداشون از فلان جا بیاد و فلان کارارو بکنه)،بعد به تشریح این قضیه بپردازید که اصلا ماسون ها چی هستن!!!
در ضمن بعد از دونستن اینا حاصل کار چیه؟؟؟ میشه باهاشون مقابله کرد؟؟؟ یا عین همون گوسفندان ته هرمیم که فقط میمیریم؟؟؟ اینا رو مشخص بفرمائید بعد....!

Astronomy
01-01-2012, 09:11 PM
اگر مثلا بود 5 می گفتین که مثلا معبدش 5 تا در داشت
تازه مطمئن هستید که از اون زمان و در اون زبان عدد 1 به این شکل امروزی بود؟

alimehrabi
01-01-2012, 09:20 PM
.......دروغه بابا......

nakhodaye aseman
01-01-2012, 09:20 PM
ببخشيد مثل اينكه يه اشتباهي شده حضرت سليمان مگه 400 سال پيش حكومت مي كرد ؟
چون فك كنم ميدونين كه فراماسون(يه كلمه به معناي بنا هاي آزاد) همون بنا هي آزاد شده يا فراري از دست حضرت سليمان هستن پس اين اعداد مقدس بر ميگرده به زمان حضرت سليمان كه كمي بيش از 2500 سال ميشه

af.skylover
01-01-2012, 09:34 PM
بنده و شاید خیلی های دیگه ربط این قضایا رو هنوز نمیدونیم،یعنی ماسون ها میتونن دنیا رو خراب کنن؟؟؟ مثلا خورشیدو بترکونن؟؟؟
اول ربط بین این دو قضیه رو بفرمائید(البته بجز اینکه اونا کلی برنامه ریزی دارن که دنیا رو صاحب بشن و خداشون از فلان جا بیاد و فلان کارارو بکنه)،بعد به تشریح این قضیه بپردازید که اصلا ماسون ها چی هستن!!!
در ضمن بعد از دونستن اینا حاصل کار چیه؟؟؟ میشه باهاشون مقابله کرد؟؟؟ یا عین همون گوسفندان ته هرمیم که فقط میمیریم؟؟؟ اینا رو مشخص بفرمائید بعد....!

ای بابا ...شما دیگه چرا ؟؟شما که این راه رو یه بار رفتید و برگشتید:)
من اصلا به اینکه خورشید قراره بترکه و زمین منفجر شه و...اعتقاد ندارم چون فکر کنم قراره 7 میلیارد سال بعد این اتفاق بیفته ( البته از نظر علمی )
و اتفاقا به اون هرمی هم که گفتید اعتقاد ندارم و همانطور که خودتون گغته بودید ، فراماسون ها زیاد قدرت ندارند و بیشتر نمایش قدرت میدهند...ولی خب احتمال حمله ی نظامی وجود داره ...نداره؟؟؟
یه چیزی ...میدونید که بیشتر مبانی فراماسونری بر پایه ی یهودیت است ...بر طبق دین یهود و حتی مسیحیت ، ظهور منجی در ابتدای یک هزاره رخ میده..دقیقا هزار سال پیش همین موقع ها ، جنگ های صلیبی در گرفت چون آغاز یک هزاره بود و به قول معروف!!!!می خواستند شرایط حضور منجی را فراهم کنند و از جمله ی این شرایط اینه که بیت المقدس باید در اختیار اونا باشه...حتی تو اسلام هم این اعتقاد وجود داره که حضرت مهدی از مکه یا بیت المقدس حضور می کنه.... ولی بعدش دیدن که خبری نیست و به قول معروف سر کار بودن و بعد از اون بود که کم کم اروپا از خشکه مذهبی های کلیسای کاتولیک خسته می شه و ..و در نهایت پایان قرون وسطی و آغاز رنسانس و شکل گیری پروتستانیسم و انقلاب فرانسه و...
حالا دقیقا 1000 سال بعد ، قصه دوباره شروع می شه ...شروع سناریسو از نیویورک بود و بعد افغانستان و عراق و لبنان و ... الآنم که همه دعوا ها بر سر بیت المقدسه...چه مسلمانان چه یهودی ها چه مسیحیان...و خب به نظر من اینا فقط دین و مذهب را بهانه کردند و در اصل همه به فکر کسب قدرت و منافع اقتصادی هستند ...
به همین دلیل ، من فکر میکنم که بعید نیست که تاریخ دوباره تکرار شه و یه جنگ صلیبی دیگه ( شاید جنگ جهانی سوم ) رخ بده ...

af.skylover
01-01-2012, 09:43 PM
ببخشيد مثل اينكه يه اشتباهي شده حضرت سليمان مگه 400 سال پيش حكومت مي كرد ؟
چون فك كنم ميدونين كه فراماسون(يه كلمه به معناي بنا هاي آزاد) همون بنا هي آزاد شده يا فراري از دست حضرت سليمان هستن پس اين اعداد مقدس بر ميگرده به زمان حضرت سليمان كه كمي بيش از 2500 سال ميشه

در حدو 400 الی 500 سال پیش ( تاریخ دقیقش یادم نیست ) یک آتش سوزی در لندن اتفاق می افته که کل شهر از بین میره ، بعد معمار ها از کل اروپا و بیشتر آنها از ایتالیا برای باز سازی لندن دور هم جمع میشن و شروع فراماسونری به صورت جدی از اونجا بوده و الآن هم لژ مادر در لندن است که بزرگترین مرکز فراماسون هاست . فراماسون یعنی بنای آزاد . چون اکثر آنها همانطور که گفتم بنا و معمار بودن . البته دلیل انتخاب این اسم را این می دونستند که خدا ، معمار جهانه و به همین دلیل این اسم را برای خود انتخاب کردند . البته در مرکز نماد فراماسون ها ، کلمه ی g وجود داره که نشان دهنده ی حرف اول god است. این اعداد از همان زمان مقدس بودن ولی تشکیل فراماسونری 400 تا 500 سال پیش رخ مید

یه چیزی اضافه کنم .. این که میگید فراماسونها همون بنا ها ی آزاد شده از دست حضرت سلیمان هستند راستش به نظر من درست نیست...کسایی که می خواهند فراماسونری و شیطان پرستی را به هم ارتباط دهند ، میکن که منظور از فراماسون ها ، همان جنیان آزاد شده از دست حضرت سلیمان بودند که خب بر طبق روایت ها ، سازنده ی معبد سلیمان جنیان بودند...ولی به نظرم درست نیست....

رخساره روشنی
01-01-2012, 09:48 PM
در شماره 11 ماهنامه آسمان شب یه مقاله 13 ، 14 صفحه ای در این باره نوشته بودن " پایان جهان به روایت مایا " که با اثبات های کاملا علمی به این نتیجه رسیده بودن که نابودی کاملا اشتباه فرض شده پس ... هیچ ترسن نیست
اگر هم واقعی باشه همه با هم میمیریم

Mojtaba.M
01-01-2012, 09:48 PM

البته این رو جدی بگیرید اعداد تو ی ماسون ها خیلی از اون چه فکر میکنید مقدس ترن .

af.skylover
01-01-2012, 09:53 PM

نمی دونم چرا اینقدر به این عدد مقدسه این بیچاره ها گیر دادید . همانطور که 7 در مسیحیت مقدسه و عدد 40 ،5، 110 ، 14 و...در اسلام مقدسه یا 8 در نزد چینی ها مقدسه ، عدد 11 و 9 و 33 هم برای فراماسون ها مقدسه . به همین سادگی!!!:yaeh%20am%20not%20d

Hojjat Zafarkhah
01-01-2012, 10:25 PM
ای بابا ...شما دیگه چرا ؟؟شما که این راه رو یه بار رفتید و برگشتید:)
من اصلا به اینکه خورشید قراره بترکه و زمین منفجر شه و...اعتقاد ندارم چون فکر کنم قراره 7 میلیارد سال بعد این اتفاق بیفته ( البته از نظر علمی )
و اتفاقا به اون هرمی هم که گفتید اعتقاد ندارم و همانطور که خودتون گغته بودید ، فراماسون ها زیاد قدرت ندارند و بیشتر نمایش قدرت میدهند...ولی خب احتمال حمله ی نظامی وجود داره ...نداره؟؟؟
یه چیزی ...میدونید که بیشتر مبانی فراماسونری بر پایه ی یهودیت است ...بر طبق دین یهود و حتی مسیحیت ، ظهور منجی در ابتدای یک هزاره رخ میده..دقیقا هزار سال پیش همین موقع ها ، جنگ های صلیبی در گرفت چون آغاز یک هزاره بود و به قول معروف!!!!می خواستند شرایط حضور منجی را فراهم کنند و از جمله ی این شرایط اینه که بیت المقدس باید در اختیار اونا باشه...حتی تو اسلام هم این اعتقاد وجود داره که حضرت مهدی از مکه یا بیت المقدس حضور می کنه.... ولی بعدش دیدن که خبری نیست و به قول معروف سر کار بودن و بعد از اون بود که کم کم اروپا از خشکه مذهبی های کلیسای کاتولیک خسته می شه و ..و در نهایت پایان قرون وسطی و آغاز رنسانس و شکل گیری پروتستانیسم و انقلاب فرانسه و...
حالا دقیقا 1000 سال بعد ، قصه دوباره شروع می شه ...شروع سناریسو از نیویورک بود و بعد افغانستان و عراق و لبنان و ... الآنم که همه دعوا ها بر سر بیت المقدسه...چه مسلمانان چه یهودی ها چه مسیحیان...و خب به نظر من اینا فقط دین و مذهب را بهانه کردند و در اصل همه به فکر کسب قدرت و منافع اقتصادی هستند ...
به همین دلیل ، من فکر میکنم که بعید نیست که تاریخ دوباره تکرار شه و یه جنگ صلیبی دیگه ( شاید جنگ جهانی سوم ) رخ بده ...

آها افرین!! خوبه!!
ولی یه مشکلی هست!!من قبول ندارم که همه اینا بخاطر یه جنگ ساده یا حتی جنگ جهانی سوم باشه!!! و احتمال هم نمیدم جنگی علیه ایران رخ بده!!
یه سوال:
شما مکاشفه یوهنا رو خوندین؟؟؟ اگه نه حتما بخونین تو آخر هر انجیلی معمولا میذارن!!

خب کجا بودیم؟؟؟ آها...
داشتم میگفتم،خب بهتر نیست ما هم از خشکه مذهبی و کلیشه ای بودن دربیایم و یکم از خودمون و منابع خودمون استفاده کنیم؟

Astronomy
01-01-2012, 10:31 PM
نمی دونم چرا اینقدر به این عدد مقدسه این بیچاره ها گیر دادید . همانطور که 7 در مسیحیت مقدسه و عدد 40 ،5، 110 ، 14 و...در اسلام مقدسه یا 8 در نزد چینی ها مقدسه ، عدد 11 و 9 و 33 هم برای فراماسون ها مقدسه . به همین سادگی!!!:yaeh%20am%20not%20d

البته این رو جدی بگیرید اعداد تو ی ماسون ها خیلی از اون چه فکر میکنید مقدس ترن .
به نظر من کلا تقدس یک عدد چیز کاملا مزخرفی است
اعداد ساخته ذهن بشر هستند و تقدس یک چیز یعنی آن خدادادی است و مربوط به خدا میشود
این یک تناقض کامل است

af.skylover
01-01-2012, 10:36 PM
آها افرین!! خوبه!!
ولی یه مشکلی هست!!من قبول ندارم که همه اینا بخاطر یه جنگ ساده یا حتی جنگ جهانی سوم باشه!!! و احتمال هم نمیدم جنگی علیه ایران رخ بده!!
یه سوال:
شما مکاشفه یوهنا رو خوندین؟؟؟ اگه نه حتما بخونین تو آخر هر انجیلی معمولا میذارن!!

خب کجا بودیم؟؟؟ آها...
داشتم میگفتم،خب بهتر نیست ما هم از خشکه مذهبی و کلیشه ای بودن دربیایم و یکم از خودمون و منابع خودمون استفاده کنیم؟
در مورد مکاشفه های یوحنا..یه چیزایی خوندم ولی خیلی تحریف شده ..قبول دارین؟خیلی وقت پیش خوندم الآن دقیقا یادم نمی یاد ولی حتما دوباره می خوانمش .
در مورد خارج شدن از خشکه مذهبی ها باید بگم که من از از افراد خشکه مذهب متنفرم....و همین خشکه مذهبی ها بود که پایه ی انقلاب فرانسه را گذاشت . به این صورت که فرانسوی ها اول مذهب گریز و بعد از مدتی مذهب ستیز شدند . یه جمله ی معروف از یه شخص معروف در تاریخ فرانسه ( اسمشو یادم نمی یا د) هست که میگه : بیایید با روده ی آخرین کشیش ، آخرین فرد از خاندان پادشاهی را به دار بیاویزیم.
در مورد منبع هم ، منبع خودم بودم ..من به این مسائل علاقه دارم و به همین دلیل پیگیری می کنم .

Mojtaba.M
01-01-2012, 11:31 PM
به نظر من کلا تقدس یک عدد چیز کاملا مزخرفی است
اعداد ساخته ذهن بشر هستند و تقدس یک چیز یعنی آن خدادادی است و مربوط به خدا میشود
این یک تناقض کامل است

به هر حال چیزیه که اون ها بهش اعتقاد شدید دارن.

Hojjat Zafarkhah
01-01-2012, 11:48 PM
در مورد مکاشفه های یوحنا..یه چیزایی خوندم ولی خیلی تحریف شده ..قبول دارین؟خیلی وقت پیش خوندم الآن دقیقا یادم نمی یاد ولی حتما دوباره می خوانمش .
در مورد خارج شدن از خشکه مذهبی ها باید بگم که من از از افراد خشکه مذهب متنفرم....و همین خشکه مذهبی ها بود که پایه ی انقلاب فرانسه را گذاشت . به این صورت که فرانسوی ها اول مذهب گریز و بعد از مدتی مذهب ستیز شدند . یه جمله ی معروف از یه شخص معروف در تاریخ فرانسه ( اسمشو یادم نمی یا د) هست که میگه : بیایید با روده ی آخرین کشیش ، آخرین فرد از خاندان پادشاهی را به دار بیاویزیم.
در مورد منبع هم ، منبع خودم بودم ..من به این مسائل علاقه دارم و به همین دلیل پیگیری می کنم .

درود!! این فرموده آخری که نمیدونم و نمیدونید کی گفته!! رو میشه به الان هم بسط داد :)
بهرحال،بنظر من اصلا ربطی ماسونیک و اینجور چیزا نداره!! آخه مایا ها یا این فرد(اداموس) اون موقع از کجا میدونسته که سال 2012 آمریکا میخواد به ایران حمله کنه یا مثلا میخواد جنگ های دیگه ای رخ بده!! به فرض که میدونسته و به فرض که اصلا دنیا خراب میشه!! به فرض که ایشون درست میگن و همه میمیرن!!!
آخه مرد حسابی (اونارو میگما) تو که چند ماه دیگه میمیری چرا حرص پول داری؟؟ برا چی میخوای جنگ کنی؟؟؟ بیشتر زنده بمونی؟؟؟ خب هممون که باهم میمیریم تو 21دسامبر!!
خب خودشون با خودشون تضاد دارن!!
و به فرض که اونا زنده میمونن!! خب چه کاریه که میخوای هم خودتو اذیت کنی هم مارو!! ما که چند ماه دیگه میمیریم بذار این مدتو خوش باشیم دیگه!!!
درسته؟؟؟

به هر حال چیزیه که اون ها بهش اعتقاد شدید دارن.
شرمنده اونا به اعداد اعتقاد ندارن!! صرفا یه دلخوشکنکی هست که بگیم آره ما اونا رو شناختیم!!
اونا به فکرشون اعتقاد دارن که واقعا درست کار میکنه،و بدبختانه ما هم به اعداد اونا :)!!
جالب نیست؟

Mojtaba.M
01-01-2012, 11:53 PM
شرمنده اونا به اعداد اعتقاد ندارن!! صرفا یه دلخوشکنکی هست که بگیم آره ما اونا رو شناختیم!!
اونا به فکرشون اعتقاد دارن که واقعا درست کار میکنه،و بدبختانه ما هم به اعداد اونا :)!!
جالب نیست؟

بله خوب همین طور هست که میگی ولی یه چیزی که وجود داره چرا اعداد.؟

چرا اعداد رو برای نشانه به کار میگیرند من این اعتقاد شدید رو به خاطر همین گفتم

ahmad fotoohi
01-02-2012, 12:00 AM
سلام دوستان!
اولا يه تبريك به اقاي امام عزيز كه نشون داد خيلي خوب مي دونه ايجاد تاپيك هاي اين شكلي از استلزام هاي مديريت يه فروم موفقه!تاپيك هايي كه در كنار تاپيك هاي اختصاصي توجه همه رو به خودش جلب مي كنه!
اما در مورد 2012.تا اونجايي كه من اطلاع دارم اين ماجرا با همون فيلم 2012 شروع ميشه و بعد مستند بي سروته نوستراداموس كه تنها چيزي كه توش پيدا نميشه استدلاله.اما در مورد فيلم يه چند نكته هست كه دوست دارم واستون بگم.من اين فيلم رو حدود 10 بار ديدم.و طبق عادت چند تا از سكانساشو چندين با ميديدم و بعضي از فريم هاشم ذخيره مي كردم.از اين سكانسا و فريم ها چيزاي جالبي در اومد:
1-لحظه سقوط هواپيما از دره فقط خلبان ميميره و قبل از اون خلبان تنها كسيه كه نشان تثليث مسيحيت رو رو سينه اش ميكشه.
2-پشت سر همون خلبان چند لحظه قبل از سقوط تو يك فريم از فيلم تصوير حضرت عيسي به كابين خلبان وصل شده.
3-در لحظه فروريختن كليسا سقف از محل اتصال انگشت خدا و ادم ترك بر ميداره.(فكر كنم كليساي سيسيله)
4-همه جا تو فيلم داغون ميشه جز كعبه(جامعه هدف فيلم در اينجا مشخص ميشه كه مسلمونا هستند)
5-فيلم فاقد صحنه هاي مبتذله(باز هم معلوم ميشه كه جامعه هدف جهان سومه)
6-محور اساسي فيلم رو اين ميچچرخه كه يه ادم نسل بشر رو نجات ميده و هيچ خواست بالاسري وجود نداره(حالا خدا يا هرچي كه اسمشو بزاريم)
7-باحالتر از همه رئيس جمهور سياه پوست فيلمه.نمي دونم در بارش چي بگم.فوق العادست.شهرو داره اب مي بره ولي كنار مردمش ميشينه.آخييي چه ادم خوبي!
ببخشيد من زياد حرف زدم.اميدوارم راضي شده باشيد كه مبناي اين فيلم فقط يه تبليغ ضد دينيه كه اتفاقا تلاش مي كنه با نشون دادن نمادهاي ديني اين حس رو القا نكنه.ولي اين كار رو خيلي غيرحرفه انجام داده.
پيشنهاد اخرم اينه كه يه جوري زندگي كنيم كه اگه همين الانم اخر جهان باشه غمي نداشته باشم.اينو اول به خودم مي گم.

Hojjat Zafarkhah
01-02-2012, 12:01 AM
بله خوب همین طور هست که میگی ولی یه چیزی که وجود داره چرا اعداد.؟

چرا اعداد رو برای نشانه به کار میگیرند من این اعتقاد شدید رو به خاطر همین گفتم

تاریخ رو بر چه اساسی مینیویسن؟ خب عدد!!
ماها با چی سر کار داریم؟؟؟ خب عدد!!
بچه ها رو با چی میشه مشغول کرد؟؟ خب عدد!!
قدیما با چی میشد رمزی حرف زد؟؟؟ خب عدد!!

کی خستس؟؟؟ دشمن!! ::grin:

بخاطر اینا!! البته قضایای دیگه ای هم داره که مربوط به تاپیک نمیشه!! ;)

the milky way
01-02-2012, 12:20 AM
دوستان این جا چه خبر است؟
2012 هم مثل سال های دیگر!
جهان هر لحظه امکان دارد به پایان برسد!
دوستان ما مسلمانیم ؛ در قرآن چندین و چند بار اشاره ی صریح شده است که جز خداوند نمیداند جهان کی به پایان خواهد رسید و کی قیامت برپا خواهد شد!
این مهمل بافی ها که جهان در 2012 به پایان میرسد و حرف های مشابه برای همان برادران مسیحی و بی دین است الحمدلله ما مسلمانیم ، بگذارید همان ملت ها با این موضوعات سرگرم باشند! مسلمان جماعت که نباید این مهملات را باور کند.
با تشکر

مهدی نوابی
01-02-2012, 12:30 AM
برادران مسیحی و بی دین

عزیزم !!! کی گفته مسیحیان بی دین هستند؟

مسعود فرح بخش
01-02-2012, 12:37 AM
دوستان این جا چه خبر است؟
2012 هم مثل سال های دیگر!
جهان هر لحظه امکان دارد به پایان برسد!
دوستان ما مسلمانیم ؛ در قرآن چندین و چند بار اشاره ی صریح شده است که جز خداوند نمیداند جهان کی به پایان خواهد رسید و کی قیامت برپا خواهد شد!
این مهمل بافی ها که جهان در 2012 به پایان میرسد و حرف های مشابه برای همان برادران مسیحی و بی دین است الحمدلله ما مسلمانیم ، بگذارید همان ملت ها با این موضوعات سرگرم باشند! مسلمان جماعت که نباید این مهملات را باور کند.
با تشکر
من نمی خوام این بحث رو کش بدم ولی به نظر من جمله "برادران مسیحی و بی دین" توهین به مسیحی هاست ممکنه حتی اینجا تو این فروم مسیحی داشته باشیم ااین اصلا حرف سنجیده ای نبود داستان 2012 در واقع یه جور شایعه است در سطحه جهانی و داره دهن به دهن در کل دنیا می چرخه و به مسلمون ومسیحی یهودی و زرتشتی ربطی نداره من کاری نداریم کیا اینو اولین بار مطرح کردن ولی به هر حال الان جزوی از داستان های روزانه همه ما شده

the milky way
01-02-2012, 12:39 AM
عزیزم !!! کی گفته مسیحیان بی دین هستند؟
دوست عزیز کسی نگفته است! منظور بنده از برادران مسیحی و بی دین این نبود که مسیحیان بی دین هستند بلکه این سخن بنده اشاره به 2 گروه مجزا از هم داشت. گروه 1- مسیحیان و گروه 2- بی دینان.
با تشکر

yegane
01-02-2012, 12:39 AM
پایان جهان هم اومد و ما آرزو به دلمون موند ببینیم توی این تالار غیر تخصصی چی می گذره.... :TT TT::Psmiley:

Amin-Mehraji
01-02-2012, 12:41 AM
پایان جهان هم اومد و ما آرزو به دلمون موند ببینیم توی این تالار غیر تخصصی چی می گذره.... :TT TT::Psmiley:

شما شکر کنید که نفهمیدید اونجا چیا داره میگذره ! اوضاع خفه ! همین چند لحظه پیش من خودم خفن ترش کردم:grin:

Hojjat Zafarkhah
01-02-2012, 12:42 AM

اگر یک روز از دنیا باقی بماند آن روز آنقدر افزایش میابد که همه آوااستاری ها تالار غیر تخصصی رو هم ببینن!!!

ولی خیلی خوش میگذره!;)

the milky way
01-02-2012, 12:46 AM
من نمی خوام این بحث رو کش بدم ولی به نظر من جمله "برادران مسیحی و بی دین" توهین به مسیحی هاست ممکنه حتی اینجا تو این فروم مسیحی داشته باشیم ااین اصلا حرف سنجیده ای نبود داستان 2012 در واقع یه جور شایعه است در سطحه جهانی و داره دهن به دهن در کل دنیا می چرخه و به مسلمون ومسیحی یهودی و زرتشتی ربطی نداره من کاری نداریم کیا اینو اولین بار مطرح کردن ولی به هر حال الان جزوی از داستان های روزانه همه ما شده
توهین نیست دوست عزیز ، بنده فقط میگویم پیشگویی پایان جهان با اعتقادات دینی ما سر سازگاری ندارد و از ما بعید است گوش به این مهملات دهیم. به هرحال اگر توهینی صورت پذیرفته ، بنده همین جا رسما عذر خواهی خود را اعلام میکنم.
با تشکر

yegane
01-02-2012, 12:48 AM
اگه شانس منه تا بخواد نوبت من بشه صور اسرافیل رو می زنن!:grin:

مسعود فرح بخش
01-02-2012, 12:49 AM
الان که میگن 21 . 12 . 12 دنیا تموم میشه ساعتش رو پیش بینی نکردن تا قشنگ واسه اونروز برنامه ریزی کنیم؟

af.skylover
01-02-2012, 12:54 AM
توهین نیست دوست عزیز ، بنده فقط میگویم پیشگویی پایان جهان با اعتقادات دینی ما سر سازگاری ندارد و از ما بعید است گوش به این مهملات دهیم. به هرحال اگر توهینی صورت پذیرفته ، بنده همین جا رسما عذر خواهی خود را اعلام میکنم.
با تشکر

ولی در دین ما هم پیش بینی در رابطه با آخرزمان شده ...حتی بعضی از بزرگان دین ما در رابطه با آخرزمان پیش گویی هایی کرده بودند و نشانه هایی داده بودند مثل ظهور دجال ...و خیلی از این پیشگویی ها با پیشگویی هایی که مسیحیان در رابطه با آخرزمان دارند مشابه است از جمله همین دجال که در انجیل هم ازرش به عنوان ضد مسیح یا antichrist یاد شده

the milky way
01-02-2012, 12:54 AM
الان که میگن 21 . 12 . 12 دنیا تموم میشه ساعتش رو پیش بینی نکردن تا قشنگ واسه اونروز برنامه ریزی کنیم؟
یا الله! مثل این که ما هم قشنگ این موضوع را باور کرده ایم!
خیلی خوب برای هماهنگی هر چه بهتر روز و ساعت ؛ درست سر ساعت 12 و 12 دقیقه و 21 ثانیه ی روز 12 ماه 12 سال 2012!!!

the milky way
01-02-2012, 12:56 AM
ولی در دین ما هم پیش بینی در رابطه با آخرزمان شده ...حتی بعضی از بزرگان دین ما در رابطه با آخرزمان پیش گویی هایی کرده بودند و نشانه هایی داده بودند مثل ظهور دجال ...و خیلی از این پیشگویی ها با پیشگویی هایی که مسیحیان در رابطه با آخرزمان دارند مشابه است از جمله همین دجال که در انجیل هم ازرش به عنوان ضد مسیح یا antichrist یاد شده
این ها که شما گفتی نشانه است دوست عزیز نه زمان وقوع!

af.skylover
01-02-2012, 01:15 AM

من همین الآن یه چیزی کشف کردم . مجموع 21 / 12 / 12 میشه 9 که همون عدد مقدس ماسون هاست . حالا اگه این اعداد را جدا جدا با هم جمع بزنیم میشه 3/3/3 یعنی 3 تا 3 که 33 هم عدد دیگر مقدس آنهاست...و اگه 33 را تقسیم به 3 کنیم ( سال و ماه و روز ) میشه 11 که اون یکی عدد مقدسه ماسون هاست ...

Hojjat Zafarkhah
01-02-2012, 01:24 AM
من همین الآن یه چیزی کشف کردم . مجموع 21 / 12 / 12 میشه 9 که همون عدد مقدس ماسون هاست . حالا اگه این اعداد را جدا جدا با هم جمع بزنیم میشه 3/3/3 یعنی 3 تا 3 که 33 هم عدد دیگر مقدس آنهاست...و اگه 33 را تقسیم به 3 کنیم ( سال و ماه و روز ) میشه 11 که اون یکی عدد مقدسه ماسون هاست ...

یعنی عذابی بس الیم تر از این نیست که بخوایم اینجوری بحث کنیم!!!
پایان دنیا همینه،شاخ و دم نداره که!!

سر کاری میدونید که چیه؟؟؟ الان دقیقا وسط اونیم!!! این همه پست،این همه فسفر سوزوندن!!
اگه به خود نجوم اینقد بها داده میشد،الان شاید خود شما تو فضا سیر میکردید!! :)

*artemis
01-02-2012, 01:48 AM
سلام دوستان
من قسمت هایی از کتاب مهدی موعود رو مطالعه کردم توی این کتاب هم در مورد اتفاقات امسال مطالبی درج شده که حوادثی به وقوع خواهد پیوست اما چیزی در مورد زمان دگرگونی کامل ( اخر الزمان ) نوشته نشده .

اما نظر شخصی خودم هم بر این که باید به عقل خودمون رجوع کنیم
اولا وقتی جهان نابود میشه که بشر به تمام اطلاعات جهان هستی دست پیدا کنه که هنوز بشریت به اون حد نرسیده
از طرف دیگه با این انقلاب های صنعتی و علمی جرقه ای لازم که یا چند قدم به جلو برویم و یا مدتی توقف داشته باشیم ( از لحاظ علمی )
در هر حال اخرالزمان نیست .
راحت باشین

مسعود فرح بخش
01-02-2012, 08:33 AM
پايان دنيا رو نمي دونم ولي ميگن تهران مي خاد زلزله بياد
نوسترو داموس جان چيزي نگفته؟چون زلزله تهران از پايان دنيا بدتره همون دنيا تموم شه بهتره
حداقل خيالمون راحته بعد از ما ديگه كسي نيست:cool:

nakhodaye aseman
01-02-2012, 09:52 AM
در حدو 400 الی 500 سال پیش ( تاریخ دقیقش یادم نیست ) یک آتش سوزی در لندن اتفاق می افته که کل شهر از بین میره ، بعد معمار ها از کل اروپا و بیشتر آنها از ایتالیا برای باز سازی لندن دور هم جمع میشن و شروع فراماسونری به صورت جدی از اونجا بوده و الآن هم لژ مادر در لندن است که بزرگترین مرکز فراماسون هاست . فراماسون یعنی بنای آزاد . چون اکثر آنها همانطور که گفتم بنا و معمار بودن . البته دلیل انتخاب این اسم را این می دونستند که خدا ، معمار جهانه و به همین دلیل این اسم را برای خود انتخاب کردند . البته در مرکز نماد فراماسون ها ، کلمه ی g وجود داره که نشان دهنده ی حرف اول god است. این اعداد از همان زمان مقدس بودن ولی تشکیل فراماسونری 400 تا 500 سال پیش رخ مید

یه چیزی اضافه کنم .. این که میگید فراماسونها همون بنا ها ی آزاد شده از دست حضرت سلیمان هستند راستش به نظر من درست نیست...کسایی که می خواهند فراماسونری و شیطان پرستی را به هم ارتباط دهند ، میکن که منظور از فراماسون ها ، همان جنیان آزاد شده از دست حضرت سلیمان بودند که خب بر طبق روایت ها ، سازنده ی معبد سلیمان جنیان بودند...ولی به نظرم درست نیست....
نه منظور من جنيان آزاد شده توسط سليمان نبي نيست من هم فكر مي كردم كه فراماسوني به 400 سال پيش بر ميگرده ولي بعدش با يه طلبه كه ايشون الان لندن برا تبليغ و ساخت مسجد بزرگ جهان اسلام رفتن به من گفتن كه فراماسون از زمان سليمان نبي موندن و شيطان پرستي از زمان حضرت آدم بوده و تا ظهور همون قيامت صغري ادامه داره برا تاييد گفته هام نماد هاي فراماسوني موجود در معابد فراعنه در مصر مراجعه فرماييد البته با نماد هاي شيطان پرستي كاري نداريم
راستي يه برنامه اي بود توسط مسلمان هاي آمريكايي ساخته شده بود مي تونيند از اون هم اطلاعات جالبي در مورد فراماسون ها و شيطان پرستان بدست بياريد

af.skylover
01-02-2012, 11:05 AM
نه منظور من جنيان آزاد شده توسط سليمان نبي نيست من هم فكر مي كردم كه فراماسوني به 400 سال پيش بر ميگرده ولي بعدش با يه طلبه كه ايشون الان لندن برا تبليغ و ساخت مسجد بزرگ جهان اسلام رفتن به من گفتن كه فراماسون از زمان سليمان نبي موندن و شيطان پرستي از زمان حضرت آدم بوده و تا ظهور همون قيامت صغري ادامه داره برا تاييد گفته هام نماد هاي فراماسوني موجود در معابد فراعنه در مصر مراجعه فرماييد البته با نماد هاي شيطان پرستي كاري نداريم
راستي يه برنامه اي بود توسط مسلمان هاي آمريكايي ساخته شده بود مي تونيند از اون هم اطلاعات جالبي در مورد فراماسون ها و شيطان پرستان بدست بياريد
میدونید ، حرفاتون را تا حدی قبول دارم ولی به نظر من بهتره با یه دیده کاملا بی طرفانه در این مورد مطالعه صورت بگیره . این که شما گفتید از یک طلبه این سوال را پرسیدید ، خب معلومه که ایشون نظراتشون کاملا یکطرفه است ( البته به نظر من )...مثلا در مورد همون حرف g ، همانطور که گفتم فراماسون ها میگویند که منظور god است ولی کسانی که می خواهند فراماسونری را به شیطان پرستی مربوط کنند ، میگن که منظور goat یا همون بزی است که در مصر باستان مورد پرستش بود و یا چشم جهان بین و. ...( حالا قضاوت با خودتون ) . در این مورد هم که بیشتر نماد های فراماسونری از نماد های مصر باستان گرفته شده ، کاملا با شما هم عقیده هستم ولی فکر نکنم اینجا ، جای مناسبی برای بحث در این رابطه باشه چون کاملا از موضوع منحرف میشیم...
در مورد اون مستندی هم که گفتید ، حتما نگاهش خواهم کرد و به شما هم پیشنهاد میکنم ، مستند هایی که توسط خود فراماسون ها و یا مسیحیان و...ساخته شده است را نگاه کنید ...البته من در این مورد که الآن فراماسونری دچار انحراف از هدفش شده با شما هم عقیده هستم ، ولی در این که از اصل به همین شکل بوده ، نه!!!

tamay
01-02-2012, 12:05 PM
به نظر من اصلا بحث دین نیست!
آخر دنیا یک بحث بیشتر سیاسی هست.
فراماسونی هم الان بیشتر یک تشکل سیایه تا دینی و مذهبی.

Flare star
01-02-2012, 12:41 PM
.
.
.
. (http://www.pic4ever.com/images/89.gif)[/URL]http://www.pic4ever.com/images/89.gif (http://www.pic4ever.com/images/89.gif)
.آقای امام هدف تاپیکو بگین لطفا!!!!!:yaeh am not durnk:
.تعداد صفحه ها همینطور داره زیاد میشه بدون اینکه کسی هدف این تاپیک رو بدونه!![URL="http://www.pic4ever.com/images/gigglesmile.gif"]http://www.pic4ever.com/images/gigglesmile.gif (http://www.pic4ever.com/images/gigglesmile.gif)9 صفحه شده تا الان :blink:
.
.
.
.ممنون;)

Astro_M111
01-02-2012, 02:13 PM
نکته:درسته این جا بحث علمیه ولی در هیچ جا نمیشه مذهب رو نادیده گرفت چجوری ما درمورد حرف مردی که نمیدونیم ادم خوبی بوده یا نه این جوری بحث میکنیم در حالی که همه امامامون پیامبر و قران به ما گفتن که تا ظهور اتفاق نیفته دنیا به اخر نمیرسه... به هر حال این ماسون هایی که میگید یا شیطون پرستها به هدفشون که درگیر کردن مابوده رسیدند یه جمله ای هست که میگه به مرگ میگیرنمون تا به درد راضی باشیم مثلا میشه دنیا نابود نشه ولی باید مسلمونها نابود بشن.

Mostafa
01-02-2012, 05:50 PM
.
.
.
. (http://www.pic4ever.com/images/89.gif)http://www.pic4ever.com/images/89.gif (http://www.pic4ever.com/images/89.gif)
.آقای امام هدف تاپیکو بگین لطفا!!!!!:yaeh am not durnk:
.تعداد صفحه ها همینطور داره زیاد میشه بدون اینکه کسی هدف این تاپیک رو بدونه!!http://www.pic4ever.com/images/gigglesmile.gif (http://www.pic4ever.com/images/gigglesmile.gif)9 صفحه شده تا الان :blink:
.
.
.
.ممنون;)

در حال حاضر هدف فعلآ اينه كه بچه ها انواع و اقسام نظرات مختلف رو در اين باره اعلام كنند .

درباره هدف اصلي هم با بعضي از مديران فعلي و مديران سابق همفكري هايي كرديم تا در زمان مناسب اصل قضيه رو اعلام كنيم .

هدف نهايي تاپيك چيزيه كه به مشاركت همه اعضا نياز داره

انشاا... تا چند روز ديگه تصميمون رو اعلام خواهيم كرد .:rambo:

manijeh rostami
01-02-2012, 06:09 PM
سلام..
همه دارن فقط از پایان عالم می گن چرا..
این آقای نوستراداموس نگفتند که جهان چه جوری قرار است نابود شه؟
می شه کاری انجام داد نجات پیدا کنیم ؟

tamay
01-02-2012, 06:25 PM
نکته:درسته این جا بحث علمیه ولی در هیچ جا نمیشه مذهب رو نادیده گرفت چجوری ما درمورد حرف مردی که نمیدونیم ادم خوبی بوده یا نه این جوری بحث میکنیم در حالی که همه امامامون پیامبر و قران به ما گفتن که تا ظهور اتفاق نیفته دنیا به اخر نمیرسه... به هر حال این ماسون هایی که میگید یا شیطون پرستها به هدفشون که درگیر کردن مابوده رسیدند یه جمله ای هست که میگه به مرگ میگیرنمون تا به درد راضی باشیم مثلا میشه دنیا نابود نشه ولی باید مسلمونها نابود بشن.
ماسون ها شیطان پرست نیستند.البته تا اونجاییکه من میدونم یا الان از ادیان دیگه هم توشون هست.

لطیفه قیومی
01-02-2012, 06:43 PM
پیش بینی های نوستر آداموس به نظر من پیشگو نیستٰاون ی حرفی میزنه البتهطراحی شده بعدش فراماسونریا با پول و قدرت به اون جامعه عمل میپوشنن تا بگن آقا پیشگویی بلده!
اینو بدونید 11سپتامبرم جزءپیشگویی های مزخرف بود که خودشون جامعه ی عمل بهش پوشوندن.

مسعود فرح بخش
01-02-2012, 06:59 PM
اصلا خود بحث راجع به 11 سپتامبر مشکوکه .فرض کنید نوستراداموس پیشگو بوده و کارش هم خیلی درست و دقیق بوده
حالا سوال اینجاست که چرا باید بین این همه حادثه تروریستی ، حوادث طبیعی ، غیر طبیعی و .... فقط نوستراداموس بیاد 11 سپتامبر رو پیش بینی کنه؟ جواب اینجاست که اصولا هرگز 11 سپتامبر رو پیش بینی نکرده (بماند که اصلا هیچ چیزی رو پیشگوئی نکرده) بلکه عده ای که ممکنه همون فراماسونری ها باشن و یا هر گروه و حزب دیگه ای با توجه به بازتاب جهانیه حوادث 11 سپتامبر هدفشون شهرت بخشیدن به نوستراداموس بوده و بعد از اونکه تبلیغ های بسیاری به نفع نوستراداموس کردن پدیده پایان دنیا و پیشگوئی نوستراداموس مطرح شد تا مردم بهتر بتونن قضیه رو باور کنن.
اما از طرح قضیه پایان دنیا این گروه یا حزب چه اهدافی رو دنبال می کنن میشه ساعت ها راجع بهش صحبت کرد.

پیمان اکبرنیا
01-02-2012, 07:14 PM
از آغاز سال 2012 تا الان، دلار از 1500 شده 1800 تومان! بعد هی بگید 2012 دروغه! این فراماسونهای از خدا بی خبر پشت پرده این قضایا هستند، باور کنید! نمودار افزایش قیمت دلار را اگر تا پایان سال رسم کنید، میبینید که واقعا نابود خواهیم شد!

solh
01-02-2012, 07:17 PM
پشنهاد میکنم کتاب پیشگویی های نوستراداموس را بخانید !! این کتاب در قفسه های خاک خورده و در انبار کتاب پدرم پنهان مانده !! امیدوارم در انبار ذهن شما خاک نخوره .

Tahereh Ramezani
01-02-2012, 10:08 PM
سلام بر آقای امام و دوستان خوب

در مورد پیشگویی های نوسترآداموس ، در " کتاب چگونه درباره چیزهای عجیب بیندیشیم ، فصل سوم ، صفحه 87 " نوشته شده :

" در واقع پیش بینی های وی نه نامبهم اند نه دقیق و این واقعیت به اعتبار بخشی خیالی اجازه داده است که برخی افراد را متقاعد سازد که پیشگویی های او درست از آب در آمده اند . خود نوستر آداموس گفت که او به عمد شعرهایش را تو در تو و در پرده ساخته است . در نتیجه از آنان می توان برداشت های گوناگون داشت .
علیرغم مراجع مبهم و تفاسیر متضاد ، هنوز بسیاری افراد نوشته های نوسترآداموس را غیبگویی تصور می کنند .
البته پیشگویی پس از واقعیت بسیار ساده تر است . آن چه که مفسران نوسترآداموس عملا انجام می دهند نوعی بازگویی است ؛ آنان یک چارپاره را می گیرند و سعی می کنند آن را برازنده ی رویدادی کنند که رخ داده است . "

مثال های فراوانی آورده شده اند که یکی از آن ها را بیان می کنم :

" تنها یک چارپاره هست که شامل ارجاعی نامبهم به تاریخی مشخص است ؛ چارپاره ی 72 : 10 :

به سال 1999 و ماه هفتم
پادشاه بزرگ وحشت از آسمان خواهد آمد
او شهنشاه مغول را به زندگی باز می گرداند
از پیش و پس جنگ به سرخوشی حکمفرما می شود

برخی تصور کردند که این پیشگویی پایان جهان است ؛ دیگران آن را غیبگویی انقلابی جهان گرفتند . هر دو دسته در اشتباه بودند چرا که هیچ فاجعه ای در ژوئن 1999 رخ نداد . تنها پیشگویی مشخص نوسترآداموس غلط از آب درآمد . وقتی حقایق ، پیشگویی های نظریه ای را اثبات نکردند ، باید آن را کنار گذاشت . همین کار را باید با این نظریه کرد که نوسترآداموس غیبگویی بزرگ است . "
.
.
.
.
.
در مورد راسپوتین بنده بسیار در نت گشتم ، ایشان پیشگویی هایی داشتند ولی در زمینه های دیگر و در مورد 2012 پیشگویی ای را از ایشان ندیدم !!

آقای امام دو سؤال خدمتتون داشتم :

اول اینکه : انتخاب راسپوتین برای تصویر ، ربطی به تناسخ نداره ؟ ( اگر بی ربط هست ببخشید دیگه )

دوم اینکه : قبلا تاپیکی به نام 2012 پایان دوران (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?41-2012-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86) ایجاد شده بود ، و اگر بنا بر بحث در موردپایان دنیا در 2012 بود ، چرا در همان تاپیک ادامه داده نشده ؟ ( یعنی ممکنه هدف این تاپیک چیزی غیر از موضوع بحث ذکر شده در تاپیک ایجاد شده قبلی بوده باشد ؟؟!! )

متشکرم

af.skylover
01-02-2012, 10:42 PM
البته بعضی از پیش گویی های او درست بوده . بعضی از آنها : ( نوشته ها را کپی پیس می کنم )
او نحوه مردن شاه هنری را پیشگویی کرده بود:
شیر جوان فایق خواهد آمد بر شیر پیر، در نخستین یورش در صحنه نبرد، او چشمهای خصم خود راکه در محفظه ای طلایی قرار دارد، سوراخ خواهد کرد، با دو زخم و یک زخم و بعد مرگی سخت.
۴سال بعد در ۱۵۵۹ این پیشگوئی بوقوع پیوست. هنری که یکی از نشانه های خانوادگیش شیر بود با افسری جوان بنام مونتگمری (فرمانده گارد اسکاتلندیش) دوستی نزدیکی داشت. این افسر روزی بی مقدمه به او حمله کرد و کلاهخود طلایی او را با نیزه سوراخ کرد و از ناحیه سر و گردن به سختی مجروح شد، شاه هنری بعد از ۱۰ روز عذاب درگذشت. این چنین بود که از آن پس مردم پیشگوئیهای نوستر آداموس را باور کردند.
نوستر آداموس ظهور ناپلئون را نیز پیشگوئی کرده بود و درباره رسیدن ناپلئون به قدرت و سالهای امپراتوریش می نویسد:
امپراتوری نزدیک ایتالیا زاده خواهد شد که امپراتوری را قدر بسیار خواهد نهاد. ناپلئون هم قدرت سیاسی فرانسه را بالا برد و هم قدرت نظامی آن را. نوستر درباره سرانجام ناپلئون چنین پیشگوئی کرده است: امپراتور بزرگ تبعید خواهد شد به مکانی کوچک و دوباره سر بر خواهد داشت و در مکانی کوچک سرنوشتش به آخر خواهد رسید. ناپلئون به جزیره کوچک آلب تبعید شد اما بعد از ۱۰۰ روز از آنجا گریخت و دوباره قدرتش را احیا کرد و سرانجام در جزیره سنت هلن درگذشت.
نوستر آداموس چندین پیشگوئی خارق العاده و دقیق درباره پیشوا آدولف هیتلر کرده است. در یکی از آنها خلاصه ای از زندگی او ارائه می کند و از مرگ نامعلوم او سخن می گوید:
در کوهستانهای ایتریس (اتریش) نزدیک رایناز (لینتز) از پدر و مادری معمولی زاده خواهد شد مردی که مدعی دفاع از لهستان و مجارستان خواهد بود. پایان کار او هرگز دانسته نخواهد شد.
سخن دیگری از نخستین سالهای جنگ وقتی که ارتش آلمان در طول جبهه بسوی فرانسه به حرکت درآمد حکایت دارد. اگرچه بیشتر کشورهای اروپا بر ضد هیتلر و یا به گفته نوستر: ]هیستر[ متحد شده بودند اما او مدتی فاتح بی چون و چرای نبردها بود: جنگ آور، از رودها و زمینها خواهد گذشت، جنگجویان عظیمی بر علیه این جنگ آور ]هیستر[ خواهند جنگید. نوستر همچنین از سلاحهایی سخن گفته که صدای آنها در آسمانها شنیده خواهد شد و ماشینهای پرنده ای که از آنها آتش خارج خواهد شد. نوستر تصویری زنده از خلبانان با ماسک اکسیژن، کلاه و لوله های اتصال ارائه می دهد. او از نیمه انسان نیمه خوکهایی که در صحنه نبرد در آسمانند سخن می گوید.
بمبهای اتمی که بر روی هیروشیما و ناکازاکی انداخته شد هم در پیشگوئیهای نوستر آمده است:
بر دو شهر نزدیک بندرگاه چنان تازیانه عذابی فرو خواهد آمد که تا کنون دیده نشده است.
حتی واقعه 11 سپتامبر نیز پیش بینی شده بود:
آسمان در چهل و پنج درجه می سوزد. آتش به شهر جدید و بزرگ نزدیک می شود به طور ناگهانی آتش بزرگ و پراکنده شعله ور می شود. C6 q97
نیویورک بین مدار چهل و چهل و پنج درجه در آمریکا قرار دارد.

و اما در مورد 2012 ف خود نسراداموس هم پیش بینی نداشته و عده ای مدعی شدند که نوشته هایی را پیدا کردند که قسمت ها ی گمشده ی کتاب نسرا داموسه

Mostafa
01-02-2012, 11:08 PM
از آغاز سال 2012 تا الان، دلار از 1500 شده 1800 تومان! بعد هی بگید 2012 دروغه! این فراماسونهای از خدا بی خبر پشت پرده این قضایا هستند، باور کنید! نمودار افزایش قیمت دلار را اگر تا پایان سال رسم کنید، میبینید که واقعا نابود خواهیم شد!

پيمان جان مطلبي كه ميگيد نه تنها درسته بلكه خيلي درسته !!!

من از هرچي سر در نيارم ، اين يكي كارمه !

دلار به زودي 2000 تومن رو خواهد ديد و تا سال ديگه اين موقع به حول و قوه الهي به بالاي 4000 تومن صعود خواهد كرد !!:crazy:

( قابل توجه دوستاني كه در تاپيك دوربين عكاسي هي دارن دست دست ميكنند ! مهم نيست چه دوربيني انتخاب مي كنيد ، مهم اينه كه همين فردا بخريد وگرنه قيمت همه چيز به زودي سوبل خواهد شد ! )

شايد به زودي يك تاپيك در تالار غير تخصصي براي تحليل قيمت دلار ، نفت و طلا ايجاد كردم

ستاره بنیادی
01-02-2012, 11:14 PM
شايد به زودي يك تاپيك در تالار غير تخصصي براي تحليل قيمت دلار ، نفت و طلا ايجاد كردم

دلار بشه 2 تومن دیگه تاپیک نمی خوادکه آقای امام!

تا نشده بیاین بزنین تاپیکشو ...

Astronomy
01-02-2012, 11:17 PM
جالبه تو سایت آوا استار هم قیمت ها تغییر نکرده
من خیلی وقته تو فکر این تلسکوپم
http://avastarco.com/c6sgt.asp
فقط پولشو ندارم
حالا هم که فکر کنم باس خواب گرفتنش رو هم بندازم به تعویق

Tahereh Ramezani
01-02-2012, 11:25 PM
دوستان من چند صفحه از کتاب " چگونه درباره چیزهای عجیب بیندیشیم " را اسکن کردم ( به دلیل زیاد بودن و کمی زحمت تایپ ) ، توصیه می کنم که حتما این کتاب را بخوانید ، حدود 400 صفحه هست ولی واقعا ارزشش را دارد و کتاب آموزنده و جالبی هست !!!!

http://www.astroupload.com/uploads/13255337001.jpg

http://www.astroupload.com/uploads/13255337002.jpg

http://www.astroupload.com/uploads/13255337003.jpg

http://www.astroupload.com/uploads/13255337004.jpg

Mostafa
01-02-2012, 11:25 PM
سلام بر آقای امام و دوستان خوب

.
.
.
.
.
در مورد راسپوتین بنده بسیار در نت گشتم ، ایشان پیشگویی هایی داشتند ولی در زمینه های دیگر و در مورد 2012 پیشگویی ای را از ایشان ندیدم !!

آقای امام دو سؤال خدمتتون داشتم :

اول اینکه : انتخاب راسپوتین برای تصویر ، ربطی به تناسخ نداره ؟ ( اگر بی ربط هست ببخشید دیگه )

دوم اینکه : قبلا تاپیکی به نام 2012 پایان دوران (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?41-2012-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86) ایجاد شده بود ، و اگر بنا بر بحث در موردپایان دنیا در 2012 بود ، چرا در همان تاپیک ادامه داده نشده ؟ ( یعنی ممکنه هدف این تاپیک چیزی غیر از موضوع بحث ذکر شده در تاپیک ایجاد شده قبلی بوده باشد ؟؟!! )

متشکرم

سلام بر خانم هستي گرامي

قبل از هرچيز عرض كنم كه ايجاد اين تاپيك از طرف بنده اصلآ به معني تاييد اين موضوعات نيست و انشاا... به زودي عرض ميكنم كه داستان اين تاپيك چيست !

در مورد راسپوتين ، اين كشيش مرموز روسي ، نكات بسيار جالبي هست .

به نظرم پيشگويي هاي او درتاريخ بسيار بسيار بيشتر و دقيق تر از چهارپاره هاي نامفهوم نوستراداموس است .

( فقط كافي است درباره آخرين نامه و يادداشت به جا مانده از او قبل از قتلش نگاه كنيد تا ببينيد وضعيت روسيه تزاري و پايان كار تك تك اعضاي خاندان رومانف را چگونه با اعلام تاريخ به درستي پيشگويي مي كند )

و يك چيز جالب تر از همه اينكه بر حسب اتفاق ، تاريخ ايجاد اين تاپيك درست مقارن است با سالگرد مرگ راسپوتين يعني 31 دسامبر ! ( من واقعآ تا همين امروز اين موضوع را نمي دانستم )

البته در مورد مرگ او هم ابهامات بسياري هست و چندين بار بعد از مرگش گزارشهايي مبني بر رويت او اعلام شده است !!

به هر حال شايد عكس او در صفحه اول اين تاپيك چندان مرتبط با بحث نباشد ، اما شايد هم به بخش هايي از بحث آينده تاپيك مرتبط باشد .

شايد هم حدس شما درست باشد ....

موفق باشيد

*sh
01-03-2012, 12:14 AM
جالب شدددد !!!

پس با این فرمایشات یعنی شما پیشگویی رو قبول دارید !! :yarr::wut::whiteflags:

lightcatcher
01-03-2012, 09:17 AM
"در عجبم که چرا حتی انسان هایی که اعتقاد دارند تقدیر از پیش نوشته شده است ، هنگام گذر از خیابان دو طرف را با دقت نگاه می کنند"
استفن هاوکینگ

nakhodaye aseman
01-03-2012, 11:41 AM
"در عجبم که چرا حتی انسان هایی که اعتقاد دارند تقدیر از پیش نوشته شده است ، هنگام گذر از خیابان دو طرف را با دقت نگاه می کنند"
استفن هاوکینگ
دوست عزيز اگه حرف آقاي هاوكينگ درست باشه پس جبر و اختيار انسان كجا ميره؟ اين يه سوال
بعدش من يه جايي ديدم كه آقاي هاوكينگ گفتن كه خدا وجود نداره پس حرف ايشون تناقض داره و دور(به اصطلاحه) وارد ميشه چون اگه خدايي نيست پس تقديري هم نبايد باشه
شرمنده رفت تو بحث متفرقه

nima_ih
01-03-2012, 12:41 PM
faghat nosteradamus nabude taghvim mayaha 21 septamr tamum mishe migan inruz payane 2nya hst

فقط نسترادموس نبوده.... تقویم مایاها ۲۱ سپتامبر تموم می‌شه میگن اینروز پایان دنیا هست

-------------------------------------------------------
تبدیل به فارسی توسط مدیر

توضیح :

نوشتن با حروف انگلیسی در سایت مجاز نیست .

در صورت نیاز می توانید از این سایت برای فارسی سازی استفاده کنید : http://www.behnevis.com/

solh
01-03-2012, 03:30 PM
استفن هاوکینگ
به خاطر اینکه این نگاه کردن خودش تقدیر انسانه .

solh
01-03-2012, 03:34 PM
دوست عزيز اگه حرف آقاي هاوكينگ درست باشه پس جبر و اختيار انسان كجا ميره؟ اين يه سوال
بعدش من يه جايي ديدم كه آقاي هاوكينگ گفتن كه خدا وجود نداره پس حرف ايشون تناقض داره و دور(به اصطلاحه) وارد ميشه چون اگه خدايي نيست پس تقديري هم نبايد باشه
شرمنده رفت تو بحث متفرقه
دوست عزیز لطفا با مدرک صحبت کنید ، من فکر نمیکنم هوکیینگ چنین چیزی گفته باشه ، اگه منظور شما کتاب آخرشه ، که هوکینگ تنها اشاره میکنه که بر اساس ریاضیات جهان نیازی به خداوند نداره (و نه وجود نداره ) . استدلال شما در نهایت بر هیچ منطقی استوارنیست !! ، من که بر اساس تفکراتم دقیقا به نتیجه عکس شما رسیدم !!

tamay
01-03-2012, 03:39 PM
faghat nosteradamus nabude taghvim mayaha 21 septamr tamum mishe migan inruz payane 2nya hst

-------------------------------------------------------
تبدیل به فارسی توسط مدیر

توضیح :

نوشتن با حروف انگلیسی در سایت مجاز نیست .

در صورت نیاز می توانید از این سایت برای فارسی سازی استفاده کنید : http://www.behnevis.com/
آره بیشتر هم به خاطر پیش بینی قوم مایا بود که این قضیه مهم شد.
یعنی اولین باری که یه همچین چیزی شنیدم گفتن قوم مایا پیش بینی کرده.

به خاطر اینکه این نگاه کردن خودش تقدیر انسانه .
جواب جالبی بود.
ولی فکر کنم منظور از این جمله نشون دادن نوعی تناقض در وجود انسان باشه

solh
01-03-2012, 04:23 PM
جواب جالبی بود.
ولی فکر کنم منظور از این جمله نشون دادن نوعی تناقض در وجود انسان باشه
حقیقت آنست که فکر نمیکنم منظور او این باشه !! در این زمینه هایدگر بحث زیبایی میکنه ، او در مورد آزادی انسان و جبر سخنان زیبایی داره .

af.skylover
01-03-2012, 05:03 PM
حقیقت آنست که فکر نمیکنم منظور او این باشه !! در این زمینه هایدگر بحث زیبایی میکنه ، او در مورد آزادی انسان و جبر سخنان زیبایی داره .

به نظر من چیزی به عنوان جبر ، وجود نداره و منظور از اینکه خدا از سرنوشت همه ی ما آگاه است و یا تقدیر و...چیزه دیگریست .
شما خودتون را به عنوان ناظری تصور کنید که از بالا ، نظاره گره حرکت یه مورچه روی فرش است . شما کاملا بر مسیر حرکت مورچه تسلط دارید .. میدونید که الآن مورچه در کدام قسمت فرشه ، چند لحظه ی قبل در کجا بوده و با توجه به مسیر حرکتش میدانید که چند لحظه بعد در کدام قسمت فرش قرار خواهد گرفت و کاملا بر نقوش فرش تسلط دارید چون شما از بالا نظاره گر هستید ، ولی هیچ دخالتی در حرکت مورچه و یا تعیین مسیر برای او ندارید ولی در عین حال ، از آینده ی او با خبر هستید .ولی مورچه در یک زمان تنها قسمتی را که روی آن قرار گرفته را می تونه ببینه..
به نظر من این وضعیت در مورد انسان هم صدق میکنه، خدا اختیار عمل را از ما نگرفته ولی به دلیل اشرافی که بر ما داره ، از آینده ی ما باخبره ...

solh
01-03-2012, 05:20 PM
به نظر من چیزی به عنوان جبر ، وجود نداره و منظور از اینکه خدا از سرنوشت همه ی ما آگاه است و یا تقدیر و...چیزه دیگریست .
شما خودتون را به عنوان ناظری تصور کنید که از بالا ، نظاره گره حرکت یه مورچه روی فرش است . شما کاملا بر مسیر حرکت مورچه تسلط دارید .. میدونید که الآن مورچه در کدام قسمت فرشه ، چند لحظه ی قبل در کجا بوده و با توجه به مسیر حرکتش میدانید که چند لحظه بعد در کدام قسمت فرش قرار خواهد گرفت و کاملا بر نقوش فرش تسلط دارید چون شما از بالا نظاره گر هستید ، ولی هیچ دخالتی در حرکت مورچه و یا تعیین مسیر برای او ندارید ولی در عین حال ، از آینده ی او با خبر هستید .ولی مورچه در یک زمان تنها قسمتی را که روی آن قرار گرفته را می تونه ببینه..
به نظر من این وضعیت در مورد انسان هم صدق میکنه، خدا اختیار عمل را از ما نگرفته ولی به دلیل اشرافی که بر ما داره ، از آینده ی ما باخبره ...
با کمال احترام پاسخ شما را بسیار ساده لوحانه میپندارم !! آیا پاسخ این پرسش را که چرا مورچه به این سمت میرود ، را داده اید، آیا فکر نمیکنید که رفتار مورچه بنابر قوانین جبری حاکم بر اوست ، و فکر نمیکنید که چرا مورچه ها مانند من سه وعده غذا نمیخورند !!!
...
هایدگر به چیزی اشاره میکند که کاملا با آن موافقم : انسان ها آزاد نیستند ، بلکه تنها به این دلیل که دلایل رفتارشان را نمیدانند ، خود را آزاد میپندارند .
...
و اگر از آزادی سخن بگویید سارتر میگوید : انسان ها محکوم به آزادیند ( و این خود نوعی جبر است ).

Astronomy
01-03-2012, 05:53 PM
و اگر از آزادی سخن بگویید سارتر میگوید : انسان ها محکوم به آزادیند ( و این خود نوعی جبر است ).
روی صحبتم با حرف های دیگه شما نیست و همین جمله را مد نظر دارم
هر کسی هر حرفی زد باید قبول کنیم؟

solh
01-03-2012, 05:57 PM
روی صحبتم با حرف های دیگه شما نیست و همین جمله را مد نظر دارم
هر کسی هر حرفی زد باید قبول کنیم؟

اگر اینطور بود ، این جمله را نمینوشتم!! از نظر من مهم تر از تفکرات ، تفکر کردن است .

Sunrise
01-03-2012, 06:14 PM
حالا آزاد یا مجبور! :grin:مهم اینه که آقای امام اون تاپیک تحلیل قیمت ها رو زودتر ایجاد کنن:cool:

و الا برنامه های عیدمون به مشکل میخوره! :Psmiley:

Hojjat Zafarkhah
01-03-2012, 08:08 PM
در مورد دلاری که جناب امام فرمودن یک شعری از خواجه معظم سعدی هست که می فرماید!!
ﻫﺮ ﻧﻔﺴﯽ ﮐﻪ ﻓﺮﻭ ﻣﯿﺮﻭﺩ ﺩﻻﺭ
ﻫﺰﺍﺭ ﻭ ﻫﻔﺘﺼﺪ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺍﺳﺖ ﻭ
ﭼﻮﻥ ﺑﺮ ﻣﯿﺂﯾﺪ ﻫﺰﺍﺭ ﻭ ﻫﺸﺘﺼﺪ.
ﭘﺲ ﺩﺭ ﻫﺮ ﻧﻔﺴﻲ ﺩﻭ ﺑﺪﺑﺨﺘﻲ
ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﺮ ﻫﺮ ﺑﺪﺑﺨﺘﻲ
ﻣﺮﮔﻲ ﻭﺍﺟﺐ
;)

اما زمزمه های یک دانشجو (البته دانشجوی واقعی ها) روز بعد از 21 دسامبر:

یعنی من زندم؟؟ یعنی همش الکی بود بابا من این ترم درس نخوندم فک کردم قراره دنیا نابود شه به امتحان نمیرسیم اخه چرا وعده الکی میدین به بچه مردم!!!! :sFun_bangdesk:

مسعود فرح بخش
01-03-2012, 08:25 PM
در مورد دلاری که جناب امام فرمودن یک شعری از خواجه عبدالله انصاری هست که می فرماید!!
ﻫﺮ ﻧﻔﺴﯽ ﮐﻪ ﻓﺮﻭ ﻣﯿﺮﻭﺩ ﺩﻻﺭ
ﻫﺰﺍﺭ ﻭ ﻫﻔﺘﺼﺪ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺍﺳﺖ ﻭ
ﭼﻮﻥ ﺑﺮ ﻣﯿﺂﯾﺪ ﻫﺰﺍﺭ ﻭ ﻫﺸﺘﺼﺪ.
ﭘﺲ ﺩﺭ ﻫﺮ ﻧﻔﺴﻲ ﺩﻭ ﺑﺪﺑﺨﺘﻲ
ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﺮ ﻫﺮ ﺑﺪﺑﺨﺘﻲ
ﻣﺮﮔﻲ ﻭﺍﺟﺐ
;)

اما زمزمه های یک دانشجو (البته دانشجوی واقعی ها) روز بعد از 21 دسامبر:

یعنی من زندم؟؟ یعنی همش الکی بود بابا من این ترم درس نخوندم فک کردم قراره دنیا نابود شه به امتحان نمیرسیم اخه چرا وعده الکی میدین به بچه مردم!!!! :sFun_bangdesk:
فعلا که تا 1800 تومان رفته بالا
فک کنم به خاطر 2012 تا 2012 تومان هم بالا میره ولی تا بخواد ازون بیشتر بالا بره روز موعود می رسه و دنیا تموم میشه :):banana:
می گم الان که دلار گرون شده پس فعلا باید قید تلسکوپ رو زد، همه هم که تا چند ماه بیشتر زنده نیستیم ،حالا یه انسان خدا دوستی پیدا میشه که تو این چند ماه دوربین و تلسکوپش را ببخشه به من بلکه هم تو اون دنیا یه پاداشی بگیره و هم تو این چند ماه منم یه کاری کرده باشم:th_smile8:

tamay
01-03-2012, 08:56 PM
مخالفم!
ممکنه همون مورچه راهشو کج کنه و خلاف پیش بینی ما حرکت کنه.ولی خدا میدونه که آخرش به کجا میرسیم
من فکر میکنم که تا یه جاهایی جبر وجود داره.ما فقط تو یه قسمتهای محدود میتونیم اختیار داشته باشیم.

Hojjat Zafarkhah
01-03-2012, 08:58 PM
فعلا که تا 1800 تومان رفته بالا
فک کنم به خاطر 2012 تا 2012 تومان هم بالا میره ولی تا بخواد ازون بیشتر بالا بره روز موعود می رسه و دنیا تموم میشه :):banana:
می گم الان که دلار گرون شده پس فعلا باید قید تلسکوپ رو زد، همه هم که تا چند ماه بیشتر زنده نیستیم ،حالا یه انسان خدا دوستی پیدا میشه که تو این چند ماه دوربین و تلسکوپش را ببخشه به من بلکه هم تو اون دنیا یه پاداشی بگیره و هم تو این چند ماه منم یه کاری کرده باشم:th_smile8:

دلار امروز شد 1580 تومن
همین حالا اخبار گفت
لطفا سریع تر تاپیک دلار رو بزنید که اینجا بحث کلا به بیراهه رفت

این بود آرمان های امام (مصطفی امام) ؟؟؟؟:grin:
بحث 2012 و منجی و فراماسون و مسیحیت و اسلام و سکولار و آداموس و راسپوتین و ..... :wut::slow:رو به سرانجام برسونین!!

solh
01-03-2012, 09:06 PM
این بود آرمان های امام (مصطفی امام) ؟؟؟؟:grin:
بحث 2012 و منجی و فراماسون و مسیحیت و اسلام و سکولار و آداموس و راسپوتین و ..... :wut::slow:رو به سرانجام برسونین!!
شما آرمان های امام(مصطفی امام !) رو دست کم گرفتین !! برای تحقق بخشیدن آرمان ها ، هنوز چیزای زیادی مونده ، تازه هنوز تاپیک دلار نزدن !!!

Hojjat Zafarkhah
01-03-2012, 09:12 PM
شما آرمان های امام(مصطفی امام !) رو دست کم گرفتین !! برای تحقق بخشیدن آرمان ها ، هنوز چیزای زیادی مونده ، تازه هنوز تاپیک دلار نزدن !!!

آرمان ایشون در ایجاد این تاپیک فراتر از دلاره بابا!!
یه سال نشده همه میمیریم شما هنوز فکره دلارین؟؟؟ :rambo:

البته من خودم یه صد دلاری دارم که نگه داشتم تا یکی دو ماه دیگه یه BMW X6 بخرم!!! شایدم یه خونه!!:brigade.baka-wolf.c

solh
01-03-2012, 09:13 PM
مخالفم!
ممکنه همون مورچه راهشو کج کنه و خلاف پیش بینی ما حرکت کنه.ولی خدا میدونه که آخرش به کجا میرسیم
من فکر میکنم که تا یه جاهایی جبر وجود داره.ما فقط تو یه قسمتهای محدود میتونیم اختیار داشته باشیم.
به نظر من توی همون قسمت کوچیک هم اختیار نداریم ، مگه اینکه اختیار رو زیر مجموعه ای از جبر حساب کنیم .

Amin-Mehraji
01-03-2012, 09:19 PM
با تشکر از آقای امام :whut:

وقتی میبینم یه تاپیک به دردگیری مذهبی و عقیدتی کشیده میشه :explode: میشم

قربان تا اینا نزدن همدیگه رو نکشتن بگید هدفتون چی بوده !!! :advise:

:brigade.baka-wolf.c

مسعود فرح بخش
01-03-2012, 09:21 PM
ولی انسان موجود مختاری هستش
انسان عقل داره شعور داره این چیزیه که انسان رو از سایر موجودات متمایز می کنه
اگه قرار به جبر بود پس عقل و شعور دیگه یه چیز بی معنی میشه.سرنوشت انسان دست خودشه من به شدت با حرف هاوکینگ موافقم

Mostafa
01-03-2012, 09:22 PM
خب ....

من چند روزي صبر كردم تا تب و تاب اعضا و بحث ها و نظر ها پيرامون سال 2012 فروكش كنه و به قول معروف بچه ها يه دل سير با هم بحث كنند .

( از مديران گرامي هم خواهش كرده بودم كه اينجا خيلي به بحث هاي سياسي يا عقيدتي گير ندن تا بچه ها خودشون تاپيك رو به سمتي كه ميخوان هدايت كنند )

اما .....

هدف اصلي اين تاپيك ، پيشنهاد يك فعاليت گروهي جالب و غير قابل پيش بيني ، بين همه اعضاي فروم ( دقت كنيد فقط اعضا ) است كه مي تونه در نهايت نتيجه بسيار هيجان انگيزي در پي داشته باشه .

اما چون حتمآ بايد اين فعاليت محرمانه بمونه و تا زمان مورد نظر كس ديگري از محتواي اون آگاه نشه ، من بايد اون هدف رو در تالار اعضا اعلام كنم .
( براي اينكه اون بخش از بحث ها قابل سرچ در موتورهاي جستجو نباشه )

و كسي نتونه خارج از اعضا بياد و درگير اون بحث بشه .

به خاطر همين يا بايد همين تاپيك رو منتقل كنم به تالار اعضا يا در تالار اعضا تاپيك جديدي بزنم و هدف اصلي رو ذكر كنم .

لازم به ذكره كه بنده در اين مورد از مشاور هاي قدرتمندي مثل جناب moha و جناب panahande هم استفاده كردم و اميدوارم نتيجه همون جوري كه مد نظرمونه پيش بره .

انشاا... تا فردا بحث اصلي رو در تالار اعضا ايجاد خواهم كرد .

-----------------------------------------------------------------

پ ن :

1- دوستاني كه "عضو جديد " هستند و دسترسي به تالار اعضا ندارند انشاا... پس از تبديل شدن به " كاربر فعال " ميتونن به بحث ما بپيوندند .

2- لطفآ تا قبل از اعلام بنده ، از حدس زدن و مباحثه پيرامون هدف احتمالي ما اكيدآ خودداري كنيد .

Astronomy
01-03-2012, 09:28 PM
آقای امام ما الان بحث رو ادامه بدیم یا منتظر تاپیک جدید باشیم و بحث متوقف بشه؟

Mostafa
01-03-2012, 09:34 PM
نه ديگه اين تاپيك سوخته ظاهرآ !!!

مي تونيد به بحث ادامه بديد بريد جلو ....

فقط لطفآ بحث از مسير فرعي خارج نشه !!

( از مسير اصلي كه خيلي وقته خارج شده ! ) :yarr:

af.skylover
01-03-2012, 09:35 PM
با کمال احترام پاسخ شما را بسیار ساده لوحانه میپندارم !! آیا پاسخ این پرسش را که چرا مورچه به این سمت میرود ، را داده اید، آیا فکر نمیکنید که رفتار مورچه بنابر قوانین جبری حاکم بر اوست ، و فکر نمیکنید که چرا مورچه ها مانند من سه وعده غذا نمیخورند !!!
...
هایدگر به چیزی اشاره میکند که کاملا با آن موافقم : انسان ها آزاد نیستند ، بلکه تنها به این دلیل که دلایل رفتارشان را نمیدانند ، خود را آزاد میپندارند .
...

من هم با احترام به شما دوست خوب ، با حرف های شما ، هایدگر و سارتر مخالفم ....
به نظر من افعالی که از من و شما و...سر میزنه ، کاملا به خودمون مربوطه چون خدا چیزی به عنوان شعور در ما قرار داده و اگراینگونه نبود، هیچوقت ما را به خاطر کار هایی که انجام میدهیم ، مورد بازخواست قرار نمی داد چون ما از روی غریضه ، سمت انجام کاری نمی ریم بلکه از شعورمون استفاده میکنیم ...حرف های شما منو برد به خیلی سال قبل .............زمانی که همین حرف ها برای مردم مثل باور شده بود و به همین دلیل به خودشان جرات مخالفت با زورگویان و قدرتمندان را نمی دادند چون همه چیز را خواست خدا می دانستند ...
و اما در مورد حرف هایدگر...اینکه انسان ها خود را آزاد می پندارند ...راستش من اصلا خودم را آزاد نمی پندارم ولی دلیلش را جبرخدا نمی دونم بلکه جبر دیگران میدونم....
و در مورد آزادی سخن و گفته ی سارتر ، به نظرم بهتره به جای اینکه بگوییم انسان ها محکوم به آزادییند ، بگوییم که انسان ها لایق آزادی هستند ...که البته داشتن آزادی لیاقت می خواهد

smhm
01-04-2012, 10:47 AM
ابن سینا می گوید اگر کسی نزد شما قائل به جبر شد، بزن تو گوشش
او نباید اعتراضی داشته باشه چون بر طبق قانون جبر این کار انجام شده.

solh
01-04-2012, 04:54 PM
مثل اینکه شما درست به حرف های من توجه نکردید . و بهتر است این را بگویم که حرف های شما زیر مجموعه ای از حرف های من است و به عبارتی که بار ها گفتم آزادی زیر مجموعه ای از جبر است . به مثال زیر توجه کنید!!:
..
شما مانند کسی میمانید که بر بالای قله ای ایستاده است و ادعا میکند که آزادی انتخاب دارد و میتواند هر آن زندگی یا مرگ را برگزیند ، لیکن نمیداند که دلیل انتخاب خود چیست (هر چه که باشد ) . و من میدانم که انتخاب وی در نتیجه ی چند گزاره ی شرطی در ذهن او بوده است (مانند قضایای شرطی جبر که میگوید : اگر pآنگاه q،ذهن او نیز چنین ملاک هایی برای انتخاب دارد ) .
..
ما آزادیم که انتخاب کنیم ، اما باید به یاد داشت که چرا این گزینه را انتخاب کرده ایم ، به نظر میرسد پاسخ آن در دلایل جبری رفتار های ما باشد . که بر اساس آنچه دریافت میکند به ما میگوید که آنچه را که انتخاب میکنیم چیست و این عین جبر است .

Hojjat Zafarkhah
01-04-2012, 05:06 PM
به جان خوم نباشه،به جان این اویون بالا سری قسم،اینجا یه دعوایی میشه ها!!

فکر کنم بحث جبر و اختیار کافی باشه،بعنوان حسن ختام عرض کنم: "اختیار آن به، که باشد دست یار"

آداموس اگه میدونست بخاطر نظریه اش اینجا به جون همدیگه می افتیم اصلا نظریه نمیداد بیرون!

یه صلواتی ختم کنین که دیگه دعوایی نشه!!! :grin:

اگر هم بحثی بود با پیام خصوصی بشه فکر کنم بهتره!! (البته نظر بنده بر اینه شاید دوستان نظرات دیگه ای داشته باشن،که قابل احترامه)

ممنون از کمک هاتون!!

nakhodaye aseman
01-04-2012, 10:40 PM
سلام
مي خوام يه چيز بگم در مورد جبر و اختيار فقط همين بسه كه ما بدونيم ما نه در جبر كامل و نه در اختيار كامل هستيم
اگه همه ي ما به يكي از اين دو كشيده مي شديم يعني اگه در اختيار كامل بوديم هر چيزي براي هر كاري چه درست چه غلط مي كرديم
اگه هم در جبر كامل بوديم وقي( شرمنده آقاي امام ) مثلا آقاي امام اين بحثي رو كه قبلا مال من بود و من ايجاد كرده بودم حذف ميكردن و اسم خودشون رو پاي بحث مي نوشتم من مي گفتم كه اين ديگه جبر هر چي آقاي امام گفتن بايد اجرا بشه پس من حق اين بحث رو نداشتم تمام
حال يه بحث ديگه موند اونم مربوط به جبر و اختيار مي شه اونم قضا و قدره اينو ديگه كجاي دلمون بذاريم

smhm
01-05-2012, 08:30 AM
مثل اینکه شما درست به حرف های من توجه نکردید . و بهتر است این را بگویم که حرف های شما زیر مجموعه ای از حرف های من است و به عبارتی که بار ها گفتم آزادی زیر مجموعه ای از جبر است . به مثال زیر توجه کنید!!:
..
شما مانند کسی میمانید که بر بالای قله ای ایستاده است و ادعا میکند که آزادی انتخاب دارد و میتواند هر آن زندگی یا مرگ را برگزیند ، لیکن نمیداند که دلیل انتخاب خود چیست (هر چه که باشد ) . و من میدانم که انتخاب وی در نتیجه ی چند گزاره ی شرطی در ذهن او بوده است (مانند قضایای شرطی جبر که میگوید : اگر pآنگاه q،ذهن او نیز چنین ملاک هایی برای انتخاب دارد ) .
..
ما آزادیم که انتخاب کنیم ، اما باید به یاد داشت که چرا این گزینه را انتخاب کرده ایم ، به نظر میرسد پاسخ آن در دلایل جبری رفتار های ما باشد . که بر اساس آنچه دریافت میکند به ما میگوید که آنچه را که انتخاب میکنیم چیست و این عین جبر است .
روزی چند نفر سر موضوع قضاء و قدر (یا همون جبر و اختیار) بحث می کردند و دعواشون بالا گرفته بود. یه وقت گذر امام علی(ع) به آنها افتاد، بلافاصله از حضرت دعوت کردند که نزد آنها بنشیند و در بحث شرکت کند. امام (قریب به این مضمون) فرمود: شما در مورد چیزی بحث می کنید که علم به آن را ندارید و داناترین مردم به این موضوع ساکت ترین آنهایند. کسانیکه اندکی از این علم به آنها داده شده بخاطر عظمت آن زبان در کام نهادند و توان تکلم ندارند. (منبع: مفاتیح الجنان-فضیلت روز اول شعبان)

مسئله جبر و اختیار چیزی نیست که به راحتی بشه در موردش بحث کرد چون ما هنوز این واژه ها را نشناختیم. منشا اعمال انسان بر میگردد به مسئله روح و روح هم ناشناخته است. و تا ماهیت این واژگان را نفهمیم بحث در این زمینه بیفایده است.
در مورد جبر و اختیار فقط همین جمله امام صادق(ع) را باید عرض کنیم که : لا جبر و لا تفویض بل امر بین الامرین. والسلام

tamay
01-05-2012, 09:26 AM
به نظر من توی همون قسمت کوچیک هم اختیار نداریم ، مگه اینکه اختیار رو زیر مجموعه ای از جبر حساب کنیم .
یعنی شما از وقتی که فهمیدین تو جبر کامل زندگی میکنین.دیگه آرزو نکردین .به کارایی که میکنین فکر نکردین یا ناراحت و خوشحال نشدین چون وقتی آدم تو جبر کامل هست میشه نوعی روبات دیگه!
ولی انسان همیشه امید داره.آرزو داره که این نشون میده اختیار هم داره.

solh
01-05-2012, 11:12 AM
یعنی شما از وقتی که فهمیدین تو جبر کامل زندگی میکنین.دیگه آرزو نکردین .به کارایی که میکنین فکر نکردین یا ناراحت و خوشحال نشدین چون وقتی آدم تو جبر کامل هست میشه نوعی روبات دیگه!
ولی انسان همیشه امید داره.آرزو داره که این نشون میده اختیار هم داره.
آرزو و امید هم جبره . و نکته ی آخر من !:

اول که دوباره جمله هایدگر رو بگم : انسان ها آزاد نیستند بلکه تنها به این دلیل که دلایل رفتار خود را نمیدانند ، خود را آزاد میپندارند .

و دوم جمله هایدگر !!: ما با آگاهی پیدا کردن به دلایل رفتارهایمان آزادی پیدا نمیکنیم ، بلکه راهی می یابیم تا با این موضوع کنار بیاییم . و راهی تا از این رنج ، رنجی نبریم (کادر بندی جمله مال خودمه !!)

taralius
01-05-2012, 12:17 PM
خب دوست عزیز با این تفکر که کلا باید خیلی خوشحال بود.

و اگه به این تفکر اعتقاد داشته باشیم اونوقت نمیشه هیچ مجاکمه ای داشت هیچ کس رو نمیشه سرزنش کرد چون کلا تمامی اعمالی که از تمام بشریت سر میزنه توسط نخ های نامریی گردانندگان یه خیمه شب بازی بزرگ هدایت میشن.

به نظرتون منطقی هست؟

Hojjat Zafarkhah
01-05-2012, 09:06 PM
دوستان مثل اینکه آقای امام یه چیزی گفته بودن!!!

انشاا... تا فردا بحث اصلي رو در تالار اعضا ايجاد خواهم كرد .

خب،من این یکی دو روزه رو فقط به خاطر این فردایی که گفتن منتظر موندم!!! یعنی هر روز میام پیامشونو میخونم میبینم نوشتن فردا و منتظر میشم این فردا بالاخره برسه!!!

آقای امام هنوز فردا نشده؟؟؟؟ منتظریماااااااااا!!!

Mostafa
01-05-2012, 09:09 PM
دوستان گرامي

هرچند بنده اعلام كردم كه ادامه بجث در اين تاپيك ايرادي ندارد ( و ندارد )

اما لطفآ از بحث در مورد جبر و اختيار پرهيز كنيد .

سالهاي سال است كه اين بحث بين فلاسفه و عقليون و مذهبيون و .... در جريان است و هيچ كس هم نتوانسته نظر ديگري را عوض كند !

اگر تعداد صفحات اين تاپيك 10 برابر هم بيشتر شود باز به نتيجه اي نخواهيد رسيد .

لذا لطفآ از بحث ( و احيانآ جدل ) در اين زمينه جدآ پرهيز كنيد .

-----------------------------

ضمنآ اگر عمري باقي بود ، نيمه هاي امشب ، سر فرصت بحث اصلي را ايجاد خواهم كرد .

( اين هم به خاطر Orion جان )