PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آوااستار برای من ؟... آوااستار برای ما ؟

na3r
09-17-2011, 05:31 PM
پیش از آغاز : پوزش می طلبم، که اثر کریه نقاش نابلد با بوم و رنگ مرغوب نقل نامه ی من نویسنده و ادبیات غنی پارسی است.

-----------------------------------------------------------------
نقل است که جمعی حیرت زده از عظمت ماخلق الله (آنچه خدا آفریده است) شبانگاه به آسمان می نگریسته در عجبِ جبروت افلاک به شگفت می آمدند و شوق همی می یافتند و فزون تر میل به تفکر در آن می کردند و هماره بدان عشق می ورزیدند و مهر پروردگار را در تماشای ماورای آنچه دست یافتنی است نصیب خود می دانستند.
چه شبانگاهان که به نظاره ی درخشش ستارگان و صور افلاک نمی گذشت و چه شامگاهان که با رویت شهابی با قدر بیشتر مسرور و مشعوف نمی گشت.
اذهان ایشان به طبع تکاپو در نظم آنچه در ظلمات شب نظاره می کردند هماره مشوش و پر سوال بود ، چالش هایی که در مخیله نزدیکان وبستگانشان نمی گنجید . فرط تنهایی و بی همدمی و گاه به سخره گرفتنشان به علت دل مشغولیِ به ظن دیگران پوچ ، از یک سو ، و ناکامی در یافتن پاسخ های به ظاهر بی جواب از سوی دیگر آنان را به ستوه آورده بود.
در این میان بی رغبتی برخی به کسب مقصود آنچه پی می گشتند ، و بی میلی بعضی به آنچه زمانی بدان عشق می ورزیدند مشاهده می شد.
ایشان که غالبا جوان و پر ذوق بودند چون نصیبی در این راه حاصلشان ندیدند پژمرده همی زیستند و بعضا به آنچه بزرگان منع می کنند مشغول گشتند.
خداوند که ارحمن الراحمین است چون وضع را این گونه دید و از پاکی فطرت آنان باخبر بود لطف نمود و منّتی بر آنان روا دید و نعمتی بر آنان فرو فرستاد تا:

<table><tbody><tr><td bgcolor="#fffacd">- به همفکران و هم نظرانشان نزدیکترشوند تا در مسیر درستی که در آن گامی داشتند احساس تنهایی نکنند و علایق مشترکشان را با هم قسمت کنند و بیشتر از آن لذت ببرند.
- به سبب معاشرت و فرصت گفتگو با کسانی که در این راه تجربه بیشتری دارند بیش از پیش و به درستی ، پاسخ چالش های خود را بیابند و با سرعت بیشتری در راه کشف شگفتی های حیرت آور خلقتش پیش بروند.
- اداب مطالعه و پی پردن به پاسخ پرسش هایی که هنوز هیچ کس به پاسخ آنها دست نیافته است را دریابند و اخلاق ترویج و نشر صحیح علم و دانسته هایشان را فراگیرند.
- کمبود امکانات و مصالح تحقیق آنها را به مشقت نیندازد و موانعی که به سبب تنگ دستی و علل نا عادلانه موجب ناتوانی در پرداختن به علاقه پسندیده ایشان می شود مرتفع گردد.
- و ....
</td></tr></tbody></table>و شکر آن را برای بهره جویانش تلاش برای پایداری و رشد روز افزون این نعمت عظیم الهی نهاد که تا شکر کنند گوارایشان باد که زین پس از دست رنج خود و هم کیشانشان خواهند خورد.
پس جمع کثیری از ایشان به سوی این لطف بزرگ و موهبت گرانمایه بشتافتند و از آن سیر بهره جستند و همچنان می برند.
باشد که پیش از آنکه نعمت از دست برود بدان الطفات جوییم و به بصیرت بنگریم که آنچه بدست داریم همان است که زمانی به دست بیگانه می دیدیم و رشک می جستیم.

----------------------------------------------------
<marquee loop="infinite" border="1" bgcolor="#f5f5dc" width="100%">دلیل ایجاد این تاپیک پاسخ و گفتگو در مورد این دو پرسش است :</marquee>

<table><tbody><tr><td bgcolor="#f5f5dc">
<sup>اگه کاربر قدیمی هستین :</sup> فکر می کنین فروم آوااستار تا حالا واسه شما چی داشته....؟

<sup>اگه کاربر جدیدین : </sup>فکر می کنین فروم آوااستار قراره چی واسه شما داشته باشه ..؟ یا دوست دارین چی داشته باشه..؟
</td></tr></tbody></table>

saeedmozah
09-17-2011, 08:24 PM
به نظر من قرار نیست ما انتظار خاصی از یه فروم داشته باشیم
همین که هر روز بیایم و با یه سری هم فکر و هم عقیده خودمون حرف بزنیم، داستانامون رو براشون بگیم و مشکلاتمون رو حل کنیم کافیه، کافی که چه عرض کنم عالیه
همین که هر روز بیام ببینم کی تولدشه بریم همگی به طرف تبریک بیگم طرف کلی حال میکنه هم به ما انرژی میده و هم به اونی که متولد شده
بعدشم یه چیزی رو جدی میگم من تو خیلی فروم ها عضو شدم و دو تا فرق با اینجا داشتن:
1. ممکن بود روز هایی وجود داشته باشه که کسی توشون عضو نشه(ولی اینجا مردم هر چند ساعت یه بار عضو میشن.)
2. انقدر جالب نبودن که من توشون بیش از 2 پست بذارم
همین

BigBang
09-17-2011, 09:09 PM
سلام
من خیلی وقت نیست که عضو شدم ولی توهمین چند وقت کلی استفاده کردم!
مخصوصا از قسمت پرسش و پاسخ نجومی؛نه فقط سوالایی که از قبل داشتم،خیلی سوالا بوده که با خوندنشون برا منم سوال شده و بعد از جواب دوستان استفاده کردم!
یا یه سری از مطالب که ممکن بود هیچ وقت نرم دنبالشون چون از وجودشون خبر نداشتم و اینجا دیدمشونو استفاده کردم!http://pic4ever.com/images/reading.gif
یا حتی چیزای غیر نجومی هم یاد گرفتم!!!!!!!!!!
مثلا معمولا درمورد چیزی نظر نمیدادم مگر اینکه از جوابم مطمئن بودم ولی چون اینجا بچه ها باهم خیلی خوب و با ادب و...(رقیب هم نیستن!)رفتار میکنن باعث شد راحت پست بذارم و
الان خیلی راحت تر اطلاعاتی رو که دارم به زبون میارم!(مخصوصا سر کلاسای مدرسه!)!http://pic4ever.com/images/4chsmu1.gif
یا اینکه اگه کسی ازم سوال بپرسه از مدل جواب دادن بچه های آوااستار کمک میگیرمو راحت تر محتویات ذهنیمو بیان میکنم!http://pic4ever.com/images/47b20s0.gif
وخیلی چیزای دیگه..........

Flare star
09-17-2011, 09:28 PM
منم مثه بیگ بنگ تازه عضو شدم(فکر می کنم 3هفتس!)
راسش من اصلا از اخبارو اینجور چیزا خوشم نمیاد ولی با خوندن مطالب اینجا خیلی علاقه مند شدم اونقدر اینجا به میزان علاقه ی من به نجوم زیاد شده که امسال تصمیم گرفتم المپیاد نجوم بدمhttp://www.pic4ever.com/images/4chsmu1.gif
راسشو منم مثه بیگ بنگ معمولا در خیلی جا ها نظرم رو بیان نمی کردم !
واقعا این فرم همه چیزی که یه فرم خوب و عالی نیاز داررو تو خودش گنجونده و هر روزم با تاپیکایی که بهش اضافه می شه داره بهترو بهتر می شهhttp://www.pic4ever.com/images/47b20s0.gif
واقعا دیگه بیشتر از این از فروم فک نکنم توقعی برهhttp://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif

Mostafa
09-17-2011, 09:54 PM
با تشكر از دوستاني كه نظر ميدهند و همينطور جناب na3r عزيز كه با اين تاپيك ما را غافلگير كردند !

اگر دوستان اجازه بفرمايند ، مطالبي كه بيشتر جنبه بررسي مشكلات فروم را دارد به تاپيك " لطفآ از آوااستار انتقاد كنيد (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?670-لطفآ-از-آوااستار-انتقاد-كنيد) " منتقل كنيم و همانجا تا حد ممكن پاسخگو باشيم .

فكر ميكنم ( نظر شخصي بنده است البته ) كه منظور جناب na3r از اين تاپيك بررسي ديدگاه ها و انتظارات كلي است ( چيزي شبيه بررسي سياست ها و انتظارات كلان )

انشاا... در تاپيك انتقادات ، مشكلات جزئي تر را بررسي مي كنيم

امین
09-17-2011, 10:14 PM
با سلام بر آوااستاری های عزیز.
من هم تقریبا تازه واردم. ولی توی همین مدت کم، خیلی مطالب در مورد نجوم بدست آوردم. و می دونم هرچی بیشتر جستجو کنم، مطالب بیشتری هم بدست میارم. و خوشحالم از اینکه با این جمع آشنا شدم. با آرزوی موفقیت برای همه. :rambo:

Sunrise
09-18-2011, 04:20 PM
ممنون از آقا na3r به خاطر این تاپیک...

فکر میکنم در کنار تاپیک های انتقادی موجود که اقای امام اشاره کردند، بتونیم یه جمع بندی خوب از روند طی شده و میزان دستیابی به اهدافمون داشته باشیم...

کاش دوستان قدیمی تر هم نظراتشون رو بنویسن مخصوصا در این روزها که رنک بالای سایت و آمار بالای بازدید و عضو گیری رو داریم، دوستان متاخر مثل Edwinو green dream و ... باید حرف های خوندنی زیادی داشته باشن ;)

karimisss
09-18-2011, 07:28 PM
آوااستار خیلی جاها باعث شده منی که بهش سر می زنم مجبور بشم خیلی چیزا یاد بگیرم و از یاد گرفته هام استفاده کنم و همیشه این حسو به وجود میاره که می تونی و باید بهتر بشی!
باعث شده با خیلی از نجومیها آشنا بشم و تازه بفهمم که نجوم و دنیای اون چه طوره و چقدر بزرگه. باعث شده دست از فعالیت تلاش و مطالعه و در کل نجوم نکشم و اون برای من یه علاقه خالی نباشه .
واقعا باید بگم که تو میزان دانش خیلی کم نجومی من میزان تاثیر گزار بوده .

فعلا اینا چیزایی که من از آوا استار به دست آوردم و یادم بود و دوست دارم حسی که الان برای من داره همیشه داشته باشه .

shadi.porooshani
09-18-2011, 08:37 PM
با سلام ....یک عرض کوچیک دارم ...من خیلی وقته عضو هستم یک مدتی هم خیلی فعال بودم اما بعلت ارادت شدید دوستان ارتباطم و کم کردم ...بماند قصد گله و شکایت نیست فقط توقعم از این سایت گرفتن اطلاعات علمی و نجومی بروز بود که هنوز جای کار دارد ...(اکثر مطالب تکراراهاییست که میشود با مطالعه بدست اورد) عذر خواهی بابت انتقاد بی ریا...

Negar Najafi
09-18-2011, 09:23 PM
با سلام ....یک عرض کوچیک دارم ...من خیلی وقته عضو هستم یک مدتی هم خیلی فعال بودم اما بعلت ارادت شدید دوستان ارتباطم و کم کردم ...بماند قصد گله و شکایت نیست فقط توقعم از این سایت گرفتن اطلاعات علمی و نجومی بروز بود که هنوز جای کار دارد ...(اکثر مطالب تکراراهاییست که میشود با مطالعه بدست اورد) عذر خواهی بابت انتقاد بی ریا...

با سلام خدمت دوستان و خانم شادی. ممنون از نظرتون و بنده با اینکه جلویه اعضای قدیمی از جمله شما نباید اظهار نظر کنم، اما فقط یه چیز میخواستم بگم که امیدوارم ناراحت نشید؛ و اون اینه که خیلی از اعضا که در اینجا عضو میشن حوصله ی خریدن مجله های نجومی و وقت گذاشتن برای خوندن اونها و با اجازه ی Flare Star، طبق نظر ایشون گوش کردن به اخبار رو هم دوست ندارن و در نتیجه اینجا میتونه جایی باشه برای افزودن به امیدشون برای ادامه ی نجوم. معذرت از این همه حرف و اظهار نظر...

و اما نظره خودم در رابطه با آوا استار: خب من در اولین پست هام با دانشنامه شروع کردم و عادتم برای سر زدن به سایت در حدی شده بود که خواهرم تعجب میکرد!:O_O: و من واقعاً به این سایت و اعضای بسیار خوبش عادت کردم. و در دومین قسمت باید بگم که این سایت در به روز بودنه اطلاعات نجومیش حرف نداره و من برای همه ی اخبار جدید برای خودم و اطلاع دادن به دوستان از اینجا کمک میگیرم. ببخشید که این همه حرف زدم...:yaeh am not durnk: باز هم ممنون از همه ی دوستان

shadi.porooshani
09-18-2011, 09:57 PM
ببخشید مثل اینکه انتقاد نباید میکردم !!!!

آسمون
09-18-2011, 11:43 PM
نه نه دوستان چیزی نشده که:pathead::pathead:
چرا اینقد حساس شدین بابا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هممون دوستیم با هم:hope my fake smile
اصلا یکی از خوبی هایی که آوا استار واسه من داشته پیدا کردن دوستان خوبی مثل شماهاست.
نگار جان،شادی جان چیزی نشده که!!!!!!!!!!!:wink:

آها حالا نظر خودم:
به جرات میتونم بگم 89.99 درصد چیزایی که از نجوم میدونم رو از آوا استار یاد گرفتم و حتی همین دوستی های در کنار یادگیری منو بزرگ کرده ، با آدم های مختلف از شهر های مختلف با فرهنگ های متفاوت با اطلاعات گوناگون همه اینا باعث شده که آوا استار خانواده دوم من بشه همه هم میدونن که من همیشه آنلاینم :Psmiley:

Mostafa
09-19-2011, 01:48 AM

سلام خانم پروشاني

ارادتمنديم :have%20a%20nice%20d

يكي از خواص فروم ها (خوب يا بد ) اين است كه موقعيت علمي و اجتماعي افراد در مباحث خيلي مشخص نميشود .

خوب در بين اعضا فروم دانش آموزان و دانشجويان قشر پر تعدادي را تشكيل ميدهند

اما خدمت دوستاني كه احيانآ نميدانند عرض ميكنم كه دوست خوبم سركار خانم پروشاني مدرس دانشگاه هستند و احتمالآ با نظر كلي تري نسبت به موضوع اظهار نظر ميكنند .

اما خدمت شما خانم پروشاني عزيز عارضم كه اصولآ فروم بر اساس و مبناي فعاليت اعضا استوار است .

شايد در سايت هاي ديگر مسئول اصلي محتواي سايت گردانندگان سايت باشند اما در فروم اكثر قريب به اتفاق مطالب توسط اعضا نوشته مي شود .

در اين بين مديران تنها ميتوانند در زمينه جهت دهي مطالب و مباحث تآثير گذار باشند و نه بيشتر .

البته دغدغه شما را كاملآ درك ميكنم و آنرا بجا مي دانم . اما در جلسات متعددي كه با مديران داريم دائمآ بر روشهاي سوق دادن اعضا ( كه همانطور كه عرض كردم بيشتر دانش آموز و دانشجو هستند ) به سمت فعاليت هاي علمي دقيق تر تاكيد ميكنيم و مدام در پي اجراي ايده هاي نو براي رسيدن به هدف هستيم

صد البته كه تا رسيدن به هدف راهي طولاني ( اما روشن ) در پيش داريم :have%20a%20nice%20d

فراموش نكنيد كه اين فروم فقط 1 سال بيشتر ندارد

( شايد اين حرف بنده اغراق آميز به نظر برسد اما طبق اهداف اصلي كه براي دورنماي كار متصور شده ايم ، هفت فاز را در نظر گرفته ايم كه تازه در حال اتمام فاز 1 كار هستيم )

اما همانطور كه عرض كردم براي رسيدن به اهداف استراتژي دقيق ( و انشاا... مفيدي ) در پيش گرفته ايم .

ضمن اينكه قطعآ روي كمك ها و همفكري دوستاني مثل شما حساب ويژه اي باز كرده ايم :wink:

ممنون از اينكه وقت گذاشتيد و بيشتر خوشحال مي شوم اگر پيشنهادات خود را چه به صورت عمومي و چه خصوصي با بنده درميان بگذاريد

ارادتمند

Negar Najafi
09-19-2011, 12:39 PM

من واقعاً منظوری نداشتم. امیدوارم که برای حرف من ناراحت نشده باشین. من فقط یه نظره شخصی دادم و هیچ قصده دیگه ای نداشتم.
بازم معذرت...

sara shahabi
09-19-2011, 02:40 PM
گفتم ای کوه بگو راهی هست؟---مژده ای داد که آوایی هست!
وندران جمع همه،خرسندند/غایت علم و ادب،فرهنگند
وندران،علم همه می دانند/نجم را بر همه کس می خوانند

راستش نمی دونم بنده کاربر جدید حساب می شوم یا قدیمی لیکن استفاده ای که در این مدت از فروم بردم زیاد بوده.در مورد بحث مطالعه که مطرح شد یکی از عوامل ترغیب من به مطالعه مخصوصا اینترنتی فروم بوده و هست(بالاخص بحث ترجمه که با مطالعه ی کتب فارسی نمی شد بهش دست پیدا کرد)علاوه بر بحث مطالعه مباحثه هایی که جوابش هر جایی پیدا نمی شه واقعا تاثیر گذار هست.نکته ی دیگه ای که می خواستم بهش اشاره کنم وجود بحث هایی در مورد موضوع هایی است که جز با هم صحبتی که بهتر ین وجهش در فضای نت هست امکان پذیر نیست!

169
09-20-2011, 07:25 PM
"آوااستار برای من" رو نمی گم ولی "آواستار برای ما" رو میگم! :wink:
اگه دقت کنید اطرافتون و حرکتهای نجومی رو ببینید سهم بسزایش به خاطر وجود و فعالیت گروه نجومی (در دنیایی حقیقی و مجازی) آوااستار بوده که این محرک در قالب رقابت خوب ایجاد شده و اگه واقعا فعالیت آوااستار و سعی (بیشتر) این فروم در گرد هم آوری منجم ها نبود وضعیت فعلی نجوم خیلی بدتر می بود! من جدای از همه چیز میگم که نقطعه عطفی برای نجوم کشور بود و هنوز شروع کار فعالیت هستند و مطمئنم با همین پیشرفت اگه ادامه بدهند(همه گی ما) یک راه درست و حسابی برای نجوم کشور مخصوصا طیف منجم آماتور (به اصطلاح) درست میکنند که دیگه از این حیرانی در میاییم! این تعریف نبود واقعیت بود دوستان!;) ممنونم از همه گی که برای فروم تلاش می کنند:wink:

shadi.porooshani
09-20-2011, 10:07 PM
[
من واقعاً منظوری نداشتم. امیدوارم که برای حرف من ناراحت نشده باشین.
نه عزیز من ...اصلا ناراحت نشدم اصلا...اخه معمولا تو ایران انتقاد و با اعتراض اشتباه میگیرن ...:t5hq2u:
منم نگفتم که فروم بروز نیست ...گفتم ازین بهتر هم میشه ... بحث اینجا بالا بردن کیفیت کار فرومه و نه مقایسه کردن با سایر سایتها ...منم فقط منظورم این بود که میشود بهتر از این هم بود ....:have a nice day::oh u !:

m.bio7
11-18-2011, 06:25 PM
سلام من تازه عضو آوا استار شدم ولی توی همین فرصت کم خیلی به من کمک کرده،یکی از اونا بالا بردن سطح علمی من بوده که خب فکر می کنم بهترینشه البته مطمئنم غیر از این، فایده های زیادی هم برای من و هم برای دیگران داشته...

space
11-18-2011, 09:33 PM
خب حالا که همه تازه واردها نظر میدن
منم بگم که تازه به جمع آوا استاری ها پیوستم
قصد داشتم خیلی فعال باشم ولی به علت مشغله کمتر میتونم سر بزنم
اول از نکات مثبت کار بگم
اینجا همه خودیا جمع هستن و هر وقت سوالی مشکلی چیزی پیش بیاد همه زود به هم کمک میکنن
هر لحظه اگر سوالی به ذهن کسی برسه میتونه امید وار باشه که دوستانی داره که میتونن بهش کمک کنن
در مورد خودم بگم
دانستن یک مطلب با یاد دادن آن به بقیه متفاوت است و وقتی بخوام یه مطلبی رو برای کسی توضیح بدم به فکر میفتم که یه مروری بر کتاب هام داشته باشم و این هم برای من و هم برای دوستانم مفید خواهد بود
از بقیه نکات مثبت صرف نظر میکنم چون همه خوبی های این فروم آشنا هستیم (اگر غیر از این بود شما ، هم اکنون در حال مطالعه این مطلب نبودید!)
انتظاری که من از فروم داشتم یکم متفاوت بود
من فکر میکنم بهتر می شد اگر کاربران مباحثی که قابل بحث هست و شاید هم قبلا در فروم به اون پرداخته شده ولی خیلی وقت هست و در دید نیست رو در یه قسمت خاص مطرح کنن که البته من خودم این کار رو خواستم انجام بدم و مدتی در بخش پرسش و پاسخ سوالات ساده اما جذاب رو مطرح کنم جواب تعدادی رو میدونستم و تعدادی رو هم از دوستام یاد گرفتم ولی برای مشغله کاری نتونستم ادامه بدم و البته یه تعداد از مدیران احساس کردن که من در فروم جستجو نکردم که این سوال رو میپرسم
در کل هدف از این کار زنده نگه داشتن فروم هست یعنی همیشه کاربرا اطلاعاتی رو که از خود فروم یاد گرفتن به یاد میارن و به هم یاد میدن و اینطوری چرخه یاد گیری کامل میشه
من دوست دارم آوا استار منو و اطلاعاتمو به چالش بکشه
با مراجعه به فروم مطمئن باشم که از همه ی رویداد های اخیر آگاه خواهم شد
و انتظار دارم منجم های آماتور اینجا در مورد مباحث روز دنیا بحث کنن
و مباحث ساده اما جذاب برای افراد عادی رو فراموش نکنن و اگر کسی بطور اتفاقی به این فروم وصل شد یه عاشق نجوم از این فروم بره
که حتما مدیرها و آقای امام برای رسیدن به این اهداف و اهداف مهم تر از این برنامه دارن که از همه برای تلاش هاشون برای فروم تشکر میکنم

kimiya-gh
08-16-2012, 02:16 PM
عالللللللللییه
منم عضو جدیدم

soroosh
08-16-2012, 03:00 PM
سلام خدمت دوستان
من تقریبا ۹ ماهه که این جا عضو شدم اما فقط یک ماهه که فعالیت می‌کنم
من یه دانش‌آموز المپیادی هستم و از وقتی که این‌جا اومدم خیلی از مشکلاتم حل شده
و از همه مهم‌تر این که من اولین رصد درست و حسابی که رفتم با جمع آوااستار در قصر بهرام بوده و خیلی چیزها اون‌جا یاد گرفتم و البته من گذر زهره رو هم با آوااستار بودم

دختر ستاره
09-03-2012, 09:11 PM
فکر می کنم یک سالی هست که تو این فروم عضو شدم به شخصه خیلی از مشکلات و سوالاتی که در زمینه نجوم داشتم برطرف شد و با اطلاع رسانی های به موقعی که از وقایع رصدی انجام میشد می تونستم از مدتی قبل براشون برنامه ریزی کنم

صادقانه بگم یه جاهایی بود که واقعا واسه من سوالاتی پیش اومد که حتی کارشناسان اختر فیزیک هم پاسخ قانع کننده ای بهم ندادن ولی اینجا جوابمو گرفتم .

جا داره از مدیران و دوستانی که اینجا زحمت می کشند تشکر کنم :گل:گل:گل

SAEED560
11-27-2012, 02:48 AM
با سلام
اول اینو بگم که سلام سلامتی میاره
در مورد سوالات شما باید بگم که بنده تو این یک ماهی که عضو بودم خیلی چیزا یاد گفتم و بعضی از نابلدیای خودمو که همیشه برام سوال بود و اینجا فهمیدم . دوست عزیزمون گفته بودن که بعضی مطالب تکراری و تکراری منم قبول دارم و دوست دارم که زمینه ای فراهم بشه که از همین سایت مفید به عنوان یک کلاس که در ترم ها ی مشخص برگزار میشه استفاده کرد و بر نامه ریزی دقیقی روش بکنن (مدیران هر بخش ) ولی در کل تا به اینجا برای بنده خوب بوده .
ممنون

آسمون
06-21-2013, 12:34 AM
ترجیح دادم این پست رو اینجا بزنم تا یادآوری بشه که چه روزهایی با آوا سپری شد، روزای خوب داشتیم و بد، روزهای پر جنب و جوش و خلوت، هک شدیم و از اول شروع کردیم، دوستای خوب پیدا کردیم و چیزای خوب یاد گرفتیم.
در چرخی که توی کامپیوترم میزدم به کلیپ های قدیمی آوااستار رسیدم، یه دونه هست مربوط میشه به 2سال پیش نوروز 90 که فکر میکنم آقای اربابی فر عزیز زحمتشو کشیدن.بچه های قدیمی حتما این کلیپ رو دارن که با آهنگ یه آسمون آبی محسن یگانه هستش، گذاشتم اینجا برای کسایی که ندارن، من که نگاش کردم کلی خاطره واسم زنده شد.تازههههههههههههههههه یه کلیپ دیگه هم بود قدیمی تر اون کمی حجمش بالا بود سعی کردم آپلودش کنم نشد.اگر شد به همین پست اضافه می کنم.

و این زنده شدن خاطره ها....

دانلود (http://www.astroupload.com/do.php?filename=1371716741021.wmv)

berjis93
06-21-2013, 01:05 AM
سلام به همه دوستای اوایی خودم.
یه ساله که اواییم اما دو سه ماهه که رسما فعالیت میکنم توش.قبل از این که با فعالیت جدی اوا اشنا شم خیلی تو حوزه نجوم منجم راکدی بودم و تقریبا هیچ فعالیتی نداشتم اما از اون به بعد اوا رام انداخت در ضمن خیلی چیزا با اوا یاد گرفتم. امیدوارم عمرم قد بده و بیشتر اوایی باشم و با اوا به علم و عشقم افزوده شه

aysa
06-21-2013, 08:06 AM
سلام.ميشه منم بگم؟
با اجازه...
من تقريبا 4ماهه تو فروم عضوشدم.اما3ماهه فعاليت ميكنم!عضويت تو اين جا خيلي خيلي برام خوب بود.چون باهم مباحثي رو مرور كرديم كه من از وقتي كه نجوم رو شروع كردم آرزوي بحثشونو داشتم.
آخه هر كتاب نجومي رو كه ميخوندم ديگه كسي نبود در موردش با كسي بحث كنم.:yaeh%20am%20not%20dيه عالمه مطالب جديد از اينجا ياد گرفتم نه تنها از بخش نجوم بلكه از مباحث ديگه هم همين طور.
(مثلا من نمي تونستم اصن فارسي تايپ كنم :دی)
با المپيادي ها وبزرگان نجوم آشنا شدم وخلاصه خيلي خوش ميگذره :banana: و واسه همين روزي 5 الي6 بار ميام سايت واگه خودمم پست نذارم پست هاي بقيه رو ميخونم:)
واقعا از همه ممنونم:thanks:

skynight
06-21-2013, 12:31 PM
سلام ؛اگه بشه منم میخوام حرفایی بزنم
تقریبا از مهر سال پیش عضو اینجا شدم!
ولی حدود 1 یا 2 سالی میشد که میومدم اینجا و از مطالبش استفاده میکردم
مدت زیادی نیس که فعالیتم رو به طور جدی شروع کردم
اینجا خیلی چیزا یاد گرفتم نه تنها در مورد نجوم؛ خیلی چیزای دیگه ای بودن که نمیدونستم ؛در ضمن از شخصیت دوستان هم خصلت هایی دریافت کردم که خیلی به کارم میاد مثلا صبور بودن یکیشونه
بااساتید نجوم کشور آشنا شدن و مباحثه با اونا ویادگرفتن ازشون مهم ترین دستآورد من هستن
وبعد از اینکه اینجا عضو شدم تقریبا خیلی چیزا از زندگیم رو حذف کردم مثلا نوشتن وبلاگ هایی برا شعرهام
و حالا چیزای زیادی جز نجوم و ریاضی برام مهم نیستن
در کل زندگیم از اینرو به اونرو شد
و اینکه باعث ایجاد انگیزه برای درس و نجوم هم شد
ممنون آوایی ها
ببخشید سرتون رو درد آوردم
پر حرفی و صد تا درد بی درمون