PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكلات و پيشنهادات فنی اعضا

صفحه ها : [1] 2

Mostafa
08-22-2011, 04:05 PM
با سلام به همه اعضا گرامی

در این تاپیک مي توانيد همه سوالات ، مشكلات و پيشنهادات فني خود را با مدير فني فروم مطرح نماييد .

(http://www.pic.iran-forum.ir/)

همچنین میتوانید اشکالات و موارد فنی را همینجا مطرح کنید

شایان ذکر است که متآسفانه بنده هیچ سررشته ای از امور فنی فروم ندارم و همانطور که همه مطلعید مدیر فنی فروم آقای mojcris هستند

Mostafa
08-22-2011, 04:08 PM
اولین نکته مهم :

پس از اتفاقی که بعد از هک شدن سایت افتاد ، از این به بعد مسئولین فنی حداقل هفته ای یک بکاپ از مطالب فروم میگیرند

لذا از بابت از بین رفتن عمده اطلاعات خوشبختانه جای نگرانی نیست .

اما در حال حاضر به نظر میرسد پهنای باند سایت جوابگوی تعداد بازدید کنندگان نیست . فردا در جلسه ای که با بخش فنی داریم این مشکل بررسی خواهد شد

انشاا... به زودی با افزایش فضای لازم ، اکثر مشکلات ورود دوستان به فروم برطرف خواهد شد .

Yasha625
09-07-2011, 10:10 AM
بخشنودي اهورا مزدا
=============
با درود بسيار

به نگر ميرسه سيستم VB شما همچنان مشكلاتي داره . برخي لينكها DB Error ميدن . سرور لودينگ بالا داره كه متعجبم چطور متوجه اين امر نشديد !(شايد هم شديد ولي هنوز برطرف نشده) من درست نميدونم مسئوليت فني اين سايت با چه كسي هست ... ولي بهتر بود كه به جاي نصب اينهمه استايل با عناوين مجازي ، يك استايل Wap به همراه استايل Default سيستم VB نصب ميكردن و بعد در كنارش تغييرات اينچنين ايجاد ميشد . بهتر هست فاصله بين Backup ها رو كمتر كنيد.(سايت شما نياز داره آنالايز بشه) استفاده از CMS فكر خوبيه ولي درست Setup نشده . چند تا ماژول كم و كاستيش ديده ميشه درصورتيكه امكانات غير ضروري ديگه اي Run شدن ! سرور شما در عرض 30 ثانيه ميتونه Down بشه .(اگر مدير فني سايت آنلاين باشه حتما تاييد ميكنه)

تاييد ارسال پست ، مجوز ايجاد تاپيك ، صندوف پيام ، استفاده از ابزار اديتور پيشرفته و وضعيت فروم در پايين صفحه اصلي بهتر هست بازبيني بشه .
من اگر انتقاد كردم از سر دلسوزي هست به لحاظ صميميت موجود بين اعضا حيفه سايتتون دوباره آسيب ببينه . بهتر هست اقدام پيشگيرانه گردد .

با عرض ادب و احترام
بدرود / ياشا

Sharafi
09-07-2011, 11:12 AM
به نگر ميرسه سيستم VB شما همچنان مشكلاتي داره . برخي لينكها DB Error ميدن . سرور لودينگ بالا داره كه متعجبم چطور متوجه اين امر نشديد !(شايد هم شديد ولي هنوز برطرف نشده) من درست نميدونم مسئوليت فني اين سايت با چه كسي هست ... ولي بهتر بود كه به جاي نصب اينهمه استايل با عناوين مجازي ، يك استايل Wap به همراه استايل Default سيستم VB نصب ميكردن و بعد در كنارش تغييرات اينچنين ايجاد ميشد . بهتر هست فاصله بين Backup ها رو كمتر كنيد.(سايت شما نياز داره آنالايز بشه) استفاده از CMS فكر خوبيه ولي درست Setup نشده . چند تا ماژول كم و كاستيش ديده ميشه درصورتيكه امكانات غير ضروري ديگه اي Run شدن ! سرور شما در عرض 30 ثانيه ميتونه Down بشه .(اگر مدير فني سايت آنلاين باشه حتما تاييد ميكنه)

با سلام ،

1 - لطفا لینک های DB Error را برای اینجانب ارسال نمایید

2 - Server Load را شما چگونه می توانید ببینید ؟! منظور شما همان Load Average است ؟! برام واقعا جالب بود چیزی رو که نمی بینید و فقط مدیر سرور می تواند ببیند تخمین زدید اما Load Average 0.56, 0.41, 0.34 این Load ما در سرور است که بسیار پایین نیز هست .

3- فاصله بکاپ های ما را هم نمی دانم از کجا می دانید ! اما سیستم بکاپ گیری ما On Time است و اطلاعات شما نیز کاملا غلط بهتر نبود جای مواردی که اصلا از آن مطلع نیستید و مدیر سرور از آن مطلع است مواردی را بازگو می کردید که به درد انجمن می خورد ؟! البته با 3 عدد پست بیش از این انتظار نمی رفت .

4 - بنده 4 سال است که در زمینه پرتال و انجمن های گفت و گو فعالیت می کنم و بخصوص تخصصا روی VBulletin کار کرده ام تا به حال از الفاظی که نام بردید چیزی به گوشم نخورده ! اما اینکه از قالب Default استفاده کنیم فکر کنم اطلاعاتتان قديمي است . در نسخه 4 این سیستم همین هست که ما استفاده می کنیم و قالب Default نسخه 3 در نسخه 4 تغییر کرده است .

اييد ارسال پست ، مجوز ايجاد تاپيك ، صندوف پيام ، استفاده از ابزار اديتور پيشرفته و وضعيت فروم در پايين صفحه اصلي بهتر هست بازبيني بشه .
من اگر انتقاد كردم از سر دلسوزي هست به لحاظ صميميت موجود بين اعضا حيفه سايتتون دوباره آسيب ببينه . بهتر هست اقدام پيشگيرانه گردد .

به نظرم شما حتی یکبار هم امکانات انجمن را به صورت کلی مرور نکرده اید و کاملا بدون اطلاع آن هم در مورد مسائلی که به هیچ عنوان از آن اطلاع نداشتید ابراز نظر کردید .

امیدوارم زین پس اگر انتقاد و پیشنهادی صورت می گیرد سازنده و از روی اطلاع و آگاهی باشد .

موفق باشید.

Sharafi
09-07-2011, 02:20 PM
با سلام ،

بنده توضیحات تکمیلی رو ارائه می کنم و امیدوارم دیگر برخورد های مانند برخورد جناب Yasha625 نبینم ، اینجا محیطی برای ارائه نظرات است و مطمئنا همه کاربران فعال و خوب آوا استار می دانند جنگ و دعوا در این انجمن جایی ندارد ، لزومی نمی بینم با شخصی که از روی نا آگاهی سخن می گوید صحبت کنم ، همه کاربران قدیمی انجمن متوجه هستند که تا جایی که در توان بنده بوده همیشه به سوالات و مشکلات کاربران چه در راستای تاپیک و چه در راستای پیغام خصوصی پاسخ داده ام ، شاید اولین باری باشد که چنین برخوردی از بنده می بینید آن هم فقط و فقط به دلیل صحبت از روی کمبود اطلاعات و نداشتن حتی یک دلیل و مدرک برای حرف های ایشان بود ، ضمن اینکه برخی حرف های ایشان جنبه تهدید داشت که بنده باز هم عرض می کنم تهدید و این نوع برخورد های در این انجمن جایی ندارد .

چند ماهی است که حملاتی از نوع Ddos و Flood به انجمن میشد که خوشبختانه تا حدی جلوی آن ها گرفته شد اما بزرگترین انجمن ها نیز از گزند این نوع حملات در امان نیستند و تمامی روش های مقابله نیز مشکلاتی دارند به هر روی انجمنی مانند این انجمن که کاملا علمی بوده کمتر در زیر این نوع حملات قرار خواهند گرفت ! و جالب اینجاست که افرادی مانند این دوست عزیز هر از چند گاهی این موارد رو انجام می دهند و ما باید برای بر پا نگاه داشتن انجمن شبانه روز به فکر جلوگیری از این حملات باشیم ! واقعا متاسفم که با یک انجمن علمی چنین برخوردی می شود.

امیدوارم زین پس انتقاد های سازنده تر و مرتبط به انجمن را در اینجا مطرح کنید . و بنده تا حد توان آن ها را رفع می کنم .

موفق باشید.

prp-e
09-07-2011, 02:52 PM
به نظر من نباید جوری باشه که تا 30 تا پست نرسیده نیاز به تایید داشته باشه.
به نظرم تایید مخصوص بازارچه و نظرسنجیه

Sharafi
09-07-2011, 02:57 PM
به نظر من نباید جوری باشه که تا 30 تا پست نرسیده نیاز به تایید داشته باشه.
به نظرم تایید مخصوص بازارچه و نظرسنجیه

با سلام ،

دوست عزیز ابتدا روال انجمن به همین شکل بود ولی سوء استفاده هایی شد و حتی مشکلاتی را برخی کاربران به وجود آوردند که حتی ممکن بود موجب فیلتر شدن انجمن علمی آوا استار شود ، این تصمیم توسط مدیران کل انجمن ها اتخاذ شده و مطالب در صورت مشکل دار نبودن و صحت کامل سریعا تایید می شوند ، مطمئن باشید اگر زمانی مجدد احساس شود که این امکان می تواند وجود داشته باشد مطمئن باشید اعمال خواهد شد .

موفق باشید.

saeedmozah
09-14-2011, 11:47 PM
دوستان به نظرم فروم ما یک فروم متفاوته
چون اصولا توی فرومهای دیگه مردم میان و تقریبا چرت و پرت میگن ولی این فروم جزو معدود فروم هایی هست که توش چهارتا آدم حسابی( به جز خودم) میان حرف میزنن.
پس باید از فروم های دیگه متفاوت باشه
من یه فکر تو ذهنم داشتم که راستش خودم قادر به انجام این کار نیستم ولی مطمئنم که کسی که به کامپیوتر وارد تر از من باشه میتونه با اچ تی ام ال این کارو بکنه
خیلی ساده و خیلی زیباست
میخواستم بگم اینکه پس زمینه تمام صفحات سفید باشه واسه فرومی که نجومیه یه کم جالب نیست
نه اینکه همش رو مشکی کنید ها
اگر متفاوت بودن رو هم بخواهید اضافه کنید میتونیم از عکس ها به جای رنگ سفید استفاده کنیم
تصاویری که به کمک ps کمی رنگ سفید (برای دیدن شدن متون ) به آن اضافه شده.
هم یک ابتکاره هم یک کار زیبا و البته چیزی که مطمئنم اینه که خیلی راحته
ولی خب بازم به نظرم فروممون خیلی زیباست ولی یادتون باشه واسه آدم های نجومی هیچ عکسی قشنگ تر از عکس های فول اچ ای نجومی نیست پس چه بهتر که هر وقت میام از این عکس ها لذت ببریم

Mostafa
09-15-2011, 12:01 AM
سلام دوست گرامي

در راهنماي سايت توضيح داده شده كه سايت داراي چندين تِم ( رنگ ) است كه شما با مراجعه به نوار پايين سايت سمت چپ ميتوانيد از قسمت آبشاري ، انواع تم ها را با رنگ هاي مختلف انتخاب كنيد

( فكر ميكنم تِم رز سياه منظور شما را برآورده كند )

موفق باشيد

Negar Najafi
09-18-2011, 10:18 PM
سلام بر شما
راستش بنده هر وقت میخوام یه نوشته ارسال کنم، نمیتونم! حتی به مقداره مجازم نگاه کردم و عکس های کوچیک گذاشتم ولی باز نشد! جایی دیدم که ظرفیت عکس های من پر شده اما من شاید 15 تا عکس بیشتر نذاشته باشم! یعنی انقدر ظرفیت پایینه؟!!!!!
نمیدونم اشکال از منه یا از سیستم آپلود تصویر؟

Mostafa
09-19-2011, 02:02 AM
سلام بر شما
راستش بنده هر وقت میخوام یه نوشته ارسال کنم، نمیتونم! حتی به مقداره مجازم نگاه کردم و عکس های کوچیک گذاشتم ولی باز نشد! جایی دیدم که ظرفیت عکس های من پر شده اما من شاید 15 تا عکس بیشتر نذاشته باشم! یعنی انقدر ظرفیت پایینه؟!!!!!
نمیدونم اشکال از منه یا از سیستم آپلود تصویر؟

سلام خانم نجفي

نه اشكال از سيستم يا دسترسي شما نيست . مشكل از سيستم فعلي آپلود سنتر سايت است كه با وجود اينكه حجم را مدام افزايش مي دهيم باز هم كفاف فعاليت اعضا گرامي را نمي كند !

براي حل اين مشكل آقاي مهندس شرفي ( مدير فني فروم ) طرح ويژه اي دارند كه انشاا... اين مشكل به صورت ريشه اي حل شود و حجم عكس ها و مطالب محدوديت خاصي نداشته باشد .

فكر ميكنم اين پروژه را بتوانند تا پايان مهر ماه عملي كنند

تا آن زمان ( ضمن پوزش از شما و ساير اعضا ) در صورت بروز محدوديت مي توانيد از آپلود سنتر هاي عمومي استفاده كنيد .

[ فقط براي اينكه اعضا گرامي تصوري از ميزان حجم ورودي اطلاعات و عكس ها داشته باشند عرض ميكنم ، در فروم استروتاك ( به مديريت دوست خوبم خسرو جعفري زاده )
در مدت حدود 8 سال حدود 20 هزار پست ارسال شده است .( كه اين تعداد ميانگين خيلي از فروم هاي ديگر هم هست )
در حالي كه در فروم آوااستار در مدت 1 سال بيش از 16 هزار پست ارسال شده است !
حال ميزان حجم ديتاي ورودي را ملاحظه بفرماييد ! ]

طبيعتآ تيم فني هر قدر هم كه تلاش كنند باز هم از فعاليت اعضا گرامي جا ميمانند !

اما انشاا... تا اواخر مهر اين مشكل هم مرتفع خواهد شد :have%20a%20nice%20d

Negar Najafi
09-19-2011, 12:44 PM
تا آن زمان ( ضمن پوزش از شما و ساير اعضا ) در صورت بروز محدوديت مي توانيد از آپلود سنتر هاي عمومي استفاده كنيد .

:have%20a%20nice%20d

ولی آقای امام طبق گفته ی شما، من برای عکس از همون آپلود سنتر پیشنهادیتون استفاده کردم ولی بازم میگفت <<این فایل خراب است>>. من از دو عکس متفاوت و در اندازه های گوناگون هم استفاده کردم اما باز نشد!
فکر کنم این دفعه دیگه مشکل از خودم بوده!

mahdad_haghighi
09-19-2011, 05:43 PM

اول از همه ممنون از جناب امام و جناب شرفی که برای فروم اینقدر زحمت می کشن .:have a nice day:
دوستان تا وقتی که جناب شرفی زحمت بکشن و آپلود سنتر مخصوص فروم رو راه اندازی کنن می تونید از آپلود سنتر نجومی افلاک استفاده کنید .:wink: از مهم ترین امکاناتش هم میشه به دائمی بودن عکس و فایل ها ، امکان کم بسته* شدن (با توجه به صرفا نجومی بودن ) ، امکان آپلود همه نوع فایل (اینجا را نگاه کنید :http://astroupload.com/go.php?go=guide ) ، حجم متوسط آپلود (اعضا : 20 مگ ، مهمان : 10 مگ ) و ... اشاره کرد .:grin: همچنین دوستان آوااستاری در صورتی که پسوند دیگری یا حجم بیشتری جهت آپلود نیاز دارند و یا به مشکل خاصی برخوردند کافیست از طریق آدرس http://astroupload.com/go.php?go=call بنده را مطلع سازند .:welcome:

آدرس آپلود سنتر :http://astroupload.com

-----------------------------------
پ . ن :

*: منظور از بسته شدن همان .... شدن است .

samaa
09-30-2011, 03:52 PM
سلام
با تشکر از شما

من یه مشکل فنی دارم
وقتی با ie وارد فروم میشم، صفحات درست لود نمیشن! آیا فروم در آی ای ساپورت نمیشه یا مشکل از پی سی منه؟ متشکرم

mohsen.nemati
10-08-2011, 08:54 PM
سلام دوستان
یکی به من ارسال مطلب در سایت را یاد بده لطفا

Sunrise
10-08-2011, 09:03 PM
سلام دوستان
یکی به من ارسال مطلب در سایت را یاد بده لطفا

سلام آقای نعمتی

ورودتون به آوا استار رو خوش امد میگم:have a nice day:
الان همین طوری که ارسال کردید درسته دیگه
علاوه بر این میتونید از راهنما و پادکست ها هم کمک بگیرید؛ لینکشون در بنر بالای سایت هست
:thumbsup:

karimisss
10-15-2011, 08:34 PM
فکر می کنم این مشکل به مسائل فنی فروم برمیگرده که
دیدم وفتی که خودم یا دوستانم داخل فروم نبودیم ما رو آن نشون میداد . مشکل از کجاست؟

Amin-Mehraji
10-15-2011, 08:41 PM
دیدم وفتی که خودم یا دوستانم داخل فروم نبودیم ما رو آن نشون میداد . مشکل از کجاست؟

البته مدیران بهتر می توانند پاسخگو باشند ولی :

چون وقتی می خواهید از فروم برید بیرون ، از " خروج " استفاده نمی کنید و مستقیما "ضربدر" رو میزنید !!!:advise:

sara shahabi
10-15-2011, 08:48 PM

بنده دقیقاً همین سوال رو از آقای شرفی پرسیده بودم،
ایشون فرمودند:
همانطور که مطلع هستید انجمن Vbulletin از Cache بهره می برد و گاهی اوقات با اینکه یوزر شما آنلاین نیست و از سایت خارج شده اید یوزر شما در سایت ساعاتی امکان دارد آنلاین بماند
و مشکلی وجود نداره...

Mostafa
10-25-2011, 08:13 PM
سلام به همه کاربران و خوانندگان گرامی

مشکلی که ظاهرآ از امروز پیش اومده اینه که بعضی وقتها انگار صفحات فروم فیل تر شده و صفحه پیوند ها رو نشون میده !

اما وقتی ریفرش میکنید دوباره صفحه لود میشه .

من این موضوع را پی گیری کردم ، این مشکل به اینترنت کل کشور مربوط میشه و ربطی به فروم ما نداره و برای چندین سایت دیگر هم این مشکل پیش آمده است .

امیدوارم به زودی حل بشه .... اما این رو عرض کردم که بدونید اگر این مشکل پیش آمد صفحه مورد نظر را Refresh کنید تا سایت دوباره باز بشه

موفق باشید

Mahtabe kavir
11-09-2011, 08:03 PM
سلام
با عرض خسته نباشيد خدمت مدير فني محترم.
راستش من يه مشكلي براي پيغام گذاشتن با گوشي توي فروم دارم.
وقتي كه با گوشيم ميام توي فروم وقتي ميخوام چيزي بنويسم، روي قسمت پيغام كه ميزنم چون فول تاچه، كيبورد(صفحه حروف) مياد بالا ولي هر چي ميزنم چيزي نوشته نميشه! وقتي هم صفحه حروف رو ميبندم ميبينم اون حروفي رو كه زدم نوشته شدن و حتي امكان پاك كردن و ويرايششون رو ندارم!
مشكل چيه؟ از گوشي منه؟

با تشكر

Mostafa
11-13-2011, 11:58 AM
با سلام به اعضا گرامی

به اطلاع عزیزان می رسانم مدیریت فنی در حال ایجاد برخی تغییرات در قالب فروم هستند و به همین دلیل ممکن است تا یکی دو روز آینده برخی اشکالات در شکل فروم دیده شود ( مثل همین وسط چین شدن همه حروف ) که مشکل خاصی نیست و به زودی انشاا... برطرف خواهد شد .

kh.maroufi
11-16-2011, 11:22 PM
چند نفر از این پست تشکر کرده اند؟؟

[/URL][URL="http://up.vatandownload.com/images/5myu93ll0mpmxkzk54fm.jpg"]http://up.vatandownload.com/images/5myu93ll0mpmxkzk54fm.jpg (http://up.vatandownload.com/images/5myu93ll0mpmxkzk54fm.jpg)

که البته فکر میکنم در راستای تغییرات در قالب فروم هست که آقای امام هم به این موضوع اشاره کردند....

Mostafa
11-16-2011, 11:29 PM
ممنون خشايار جان

بله ... همين طوره

البته اصلاح شد .... اما لطفآ اگر تكرار اين مورد يا موارد مشابهي را ديديد در همين تاپيك اعلام كنيد

ممنون

Sharafi
11-22-2011, 08:51 PM
سلام
با عرض خسته نباشيد خدمت مدير فني محترم.
راستش من يه مشكلي براي پيغام گذاشتن با گوشي توي فروم دارم.
وقتي كه با گوشيم ميام توي فروم وقتي ميخوام چيزي بنويسم، روي قسمت پيغام كه ميزنم چون فول تاچه، كيبورد(صفحه حروف) مياد بالا ولي هر چي ميزنم چيزي نوشته نميشه! وقتي هم صفحه حروف رو ميبندم ميبينم اون حروفي رو كه زدم نوشته شدن و حتي امكان پاك كردن و ويرايششون رو ندارم!
مشكل چيه؟ از گوشي منه؟

با تشكر

دوست عزیز برخی موارد در انجمن توسط برنامه نویسی Java Script بوده و در انجمن باعث می شود برخی مرورگر های موبایل نتوانند عملیات ارسال پست را انجام دهند این مورد با غیر فعال کردن امکانات AJAX بر طرف می شود اما برخی امکانات AJAX از کاربران عادی گرفته می شود که این موضوع در میان مدیران مطرح و در صورت تایید موضوع انجام خواهد شد .

موفق باشید.

noori
11-24-2011, 12:51 AM
سلام جناب شرفی
آیا امکان داره در صفحه انجمنها، زیر مجموعه ها به صورت آبشاری نمایش داده شوند؟ من به شخصه برای پیداکردن مباحث مشکل دارم وآنها را گم میکنم!!!!:explode:(البته اگر موضوع به بخش امکانات و قابلیتهای سایت مربوط میشود لطفا ارجاع دهید)
ممنون

Hojjat Zafarkhah
12-20-2011, 05:57 PM
سلام،با عرض پوزش!!
فکر کنم آپلود سنتر نجومی افلاک دچار مشکل شده،و چون اکثر اعضا عکس های خودشون رو با این سایت آپلود میکنن و به اشتراک میذارن،بنده به شدت با مشکل دیدن عکس مواجه شدم!!!

نمیدونم واقعا مشکلی هست یا نه ( شاید من نمیتونم ببینم!!! )،ولی من هرچه عکس بوده و یا حتی خود سایت رو میزنم نمیاد و ارور میده!!!

jooyande
12-20-2011, 06:18 PM
سلام،با عرض پوزش!!
فکر کنم آپلود سنتر نجومی افلاک دچار مشکل شده،و چون اکثر اعضا عکس های خودشون رو با این سایت آپلود میکنن و به اشتراک میذارن،بنده به شدت با مشکل دیدن عکس مواجه شدم!!!

نمیدونم واقعا مشکلی هست یا نه ( شاید من نمیتونم ببینم!!! )،ولی من هرچه عکس بوده و یا حتی خود سایت رو میزنم نمیاد و ارور میده!!!
گویا مشکل از سمت شما و سیستم شماست.
همین الان تست کردم و سایت "آپلود سنتر نجومی افلاک" مشکلی نداشت.
امروز هم در این آپلود سنتر تصاویری رو آپلود کردم برای سایت خودم، که هیچ مشکلی ندارن.

mahdad_haghighi
12-20-2011, 08:02 PM
سلام،با عرض پوزش!!

امروز هم در این آپلود سنتر تصاویری رو آپلود کردم برای سایت خودم، که هیچ مشکلی ندارن.

سلام جناب اوریون

همون طوری که جناب جوینده هم لطف کردن جواب دادن ، من روزی شش هفت بار به آپلود سنتر سر می زنم که مشکلی نباشه . ولی امروز ایرادی در آپلودسنتر ندیدم . فکر می کنم مشکل از سیستم شماست .:have%20a%20nice%20d

اگر دوباره چنین چیزی مشاهده کردین لطفا پیام خصوصی اطلاع بدین که ببینم مشکل از کجاست .:wink:

Hojjat Zafarkhah
12-20-2011, 08:07 PM

سلام جناب اوریون

همون طوری که جناب جوینده هم لطف کردن جواب دادن ، من روزی شش هفت بار به آپلود سنتر سر می زنم که مشکلی نباشه . ولی امروز ایرادی در آپلودسنتر ندیدم . فکر می کنم مشکل از سیستم شماست .:have%20a%20nice%20d

اگر دوباره چنین چیزی مشاهده کردین لطفا پیام خصوصی اطلاع بدین که ببینم مشکل از کجاست .:wink:

ممنون بابت جواب ها!!!
من همین الان باز دیدیم که باز نکرد،و دوباره با وی پی ان چک کردم که باز شد!!!
حالا شاید مشکل از سیستم منه!!!

بازم ممنون!

مسعود فرح بخش
12-21-2011, 09:41 AM
من هر عکسی رو می خوام آپلود کنم اون عکس با سایز کوچیک نمایش داده میشه،و اصلا بزرگ نمیشه
می خواستمم ببینم برای اینکه یک عکس رو با سایز واقعی یا سایز بزرگ که بدون اینکه روش کلیک کنی بشه دیدش ،چیکار باید کنم؟

stargazer
12-21-2011, 09:49 AM
من هر عکسی رو می خوام آپلود کنم اون عکس با سایز کوچیک نمایش داده میشه،و اصلا بزرگ نمیشه
می خواستمم ببینم برای اینکه یک عکس رو با سایز واقعی یا سایز بزرگ که بدون اینکه روش کلیک کنی بشه دیدش ،چیکار باید کنم؟
سلام جناب فرحبخش

وقتی عکسی رو از طریق کامپیوتر در یه پست اتچ می کنین، بعد از اتچ شدن، اگه روش موس رو ببرین شکل یه مداد رو نشون

میده، اگه روی اون مداد کلیک کنید می تونین سایز عکستون رو به صورت متوسط یا بزرگ ویرایش کنید.

موفق باشید

vega
12-23-2011, 11:50 PM
سلام دوستان
نمیدونم چرا وقتی صفحه جدیدی تو فروم باز کنم از کاربریم خارج میشم.
میخواستم بدونم مشکل از مرورگر منه یا مشکل دیگه ای هست؟؟؟

تا حالا برای کسی این مشکل پیش نیومده؟؟؟

Mostafa
12-24-2011, 12:09 AM
ممنون دوست گرامي

از شما چه پنهون اين مشكل گاهي براي خودم هم پيش مياد !!

به مدير فني اطلاع ميدم تا موضوع رو بررسي كنند

مسعود فرح بخش
01-01-2012, 11:26 AM
من یه عکس با سایز 50 kb رو می خوام آپلود کنم ولی بهم پیغام میده "از مقدار مجاز تجاوز کرده اید"
در صورتیکه قبلا چند عکس با سایز خیلی بیشتر رو آپلود کردم ولی همچین مشکلی نداشتم

Mostafa
01-01-2012, 11:51 AM
من یه عکس با سایز 50 kb رو می خوام آپلود کنم ولی بهم پیغام میده "از مقدار مجاز تجاوز کرده اید"
در صورتیکه قبلا چند عکس با سایز خیلی بیشتر رو آپلود کردم ولی همچین مشکلی نداشتم

سلام جناب فرح بخش

آپلود عکس در خود فروم فعلآ کمی مشکل داره و دوستان فنی ما در حال ایجاد یک آپلود سنتر مجزا برای فروم هستند .

اما همانطور که اعلام شده شما جهت آپلود فایل های خود می توانید از آپلود سنتر نجومی افلاک استفاده کنید و لینکی که برای فروم به شما میدهد را در پست خود درج کنید .

این هم آدرس آپلود سنتر افلاک : http://www.astroupload.com/

موفق باشید

Astronomy
01-01-2012, 09:40 PM
سلام
من برای یکی از دوستان دیدم نوشته بود که تعداد نوشته ها 444 تاست
ولی نوشته بود 3224 تشکر در 461 نوشته!!!!!
تعداد کل نوشته ها از تعداد پست های تشکر شده کمتره
اشکالی تو سایت نیست؟

Sunrise
01-01-2012, 09:52 PM
سلام
من برای یکی از دوستان دیدم نوشته بود که تعداد نوشته ها 444 تاست
ولی نوشته بود 3224 تشکر در 461 نوشته!!!!!
تعداد کل نوشته ها از تعداد پست های تشکر شده کمتره
اشکالی تو سایت نیست؟

سلام
نه اشکالی نیست
اگر به صفحات قبلی تاپیک مراجعه کنید پاسختون رو پیدا می کنید چون قبلا این سوال مطرح و پاسخ داده شده ;)

Astronomy
01-01-2012, 10:06 PM
سلام
نه اشکالی نیست
اگر به صفحات قبلی تاپیک مراجعه کنید پاسختون رو پیدا می کنید چون قبلا این سوال مطرح و پاسخ داده شده ;)
ببخشید ولی من تمام صفحه ها رو گشتم
پیدا نکردم
میشه توضیح بدید چطوری اینطوری شده؟!؟!؟!؟!؟؟!

Sunrise
01-01-2012, 10:42 PM
بله
تاپیکش در همین تالار بود
بفرمایید این هم توضیح مربوطه http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?21-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA&p=20079&viewfull=1#post20079

مسعود فرح بخش
01-04-2012, 10:25 PM
من نمی تونم از نسخه موبایل استفاده کنم
آیا اشکال از منه یا نسخه موبایل؟

Mostafa
01-04-2012, 10:46 PM
من نمی تونم از نسخه موبایل استفاده کنم
آیا اشکال از منه یا نسخه موبایل؟

سلام جناب فرح بخش

مشكل در چه مرحله اي ايجاد ميشه ؟ چه اروري ميده ؟

لطفآ دقيق تر بفرماييد تا پيگيري كنيم

مسعود فرح بخش
01-04-2012, 10:49 PM
اشکال از شماست.....شما قبل از وارد کردن سایت در موبایل باید نیت کنی که نمی کنی....اینم نمیره....امتحان کنید جواب نداد از یه عالم بپرسین...
الان نیت کردم رفت ، اینو جدی می گم ،خیلی عجیب بود ::zomg::zomg:من دو سه روزه دارم تلاش می کنم ولی نمی رفت
(با اجازه از مدیران دلم نیومد این پست رو ننویسم)

مسعود فرح بخش
01-04-2012, 11:36 PM
یک مشکلی که(البته اگه بشه بهش گفت مشکل)توی فروم هست اینه که هر وقت روی یکی از گزینه های نواری بالای صفحه کلیک می کنیم ،گزینه هایی که میان هیچ متنی توش نیست
http://www.astroupload.com/uploads/13257073751.jpg (http://www.astroupload.com/uploads/13257073751.jpg)

ولی وقتی روی یکی از گزینه ها کلیک میشه به صورت زیر در میاد و اون موقع تازه معلوم میشن

[/URL][URL="http://www.astroupload.com/uploads/13257073752.jpg"]http://www.astroupload.com/uploads/13257073752.jpg (http://www.astroupload.com/)
البته بازم میگم شاید نشه به این مشکل گفت ولی می تونه در راستای کامل تر شدن فروم کمک کنه
با تشکر

Hojjat Zafarkhah
01-05-2012, 02:39 AM
یک سوال!!!
وقتی کسی بصورت مخفی(invisible) میاد فروم!! و از پروفایل اعضا بازدید میکنه،اسمش رو تو لیست آخرین بازدید کنندگان می نویسه؟؟؟

یکی از بچه ها اینو از من پرسید و من گفتم بله!!! ولی الان خودمم شک کردم!!! میشه توضیح بفرمائید!!!

ممنون ;)

BigBang
01-05-2012, 02:59 AM
من الان امتحان کردم!!!!
به تعداد بازدیدکنندگان اون صفحه اضافه میشه ولی اسمشو جزو بازدیدکنندگان اون صفحه نمینویسه!!!!!!
البته من از قابلیتای مدیرا(اگه باشه!!!)درین زمینه خبر ندارم!!!

Astronomy
01-05-2012, 12:25 PM
وقتی ما گزینه تشکر رو میزنیم حدود 7-8 ثانیه طول میکشه تا اون زیر به عنوان تشکر ثبت بشه و اکر قبل از ثبت شدن در زیر صفحه رو ترک کنیم تشکرمون ثبت نمیشه (تجربه کردم)
راهی برای این مشکل وجود نداره که هر تشکر ما رو حدود 10 ثانیه معطل نکنه؟

Astronomy
01-08-2012, 11:26 PM
http://www.astroupload.com/uploads/13260523981.png

چرا؟
من تشکر می خوام!

Mostafa
01-08-2012, 11:43 PM
سلام

ظاهرآ يك باگ در بخش تشكر ها وجود داره هنوز ! ( با وجود اينكه يكبار مشكل جدي تري داشت كه خوشبختانه حل شد )

ضمن پوزش از كاربران گرامي از جمله جناب Astronomy انشاا... سعي ميكنيم اين مشكلات فني را هم برطرف كنيم .

( هرچند در حال حاضر مدير فني سرگرم ايجاد برخي تغييرات پايه اي در فروم هستند )

اما حتمآ اين مشكل و مشكلات قبلي كه در اين تاپيك مطرح شده را در اولويت هاي بعدي كارهاي فني قرار خواهيم داد .

مسعود فرح بخش
01-10-2012, 11:34 PM
یک سوال داشتم ،
مثلا من یه لینکی گذاشتم و می خوام بگم که "اینجا کلیک کنید"
می خواستم بدونم که چطوری باید کلمه اینجا رو لینک کنم؟؟

Astronomy
01-10-2012, 11:37 PM
یک سوال داشتم ،
مثلا من یه لینکی گذاشتم و می خوام بگم که "اینجا کلیک کنید"
می خواستم بدونم که چطوری باید کلمه اینجا رو لینک کنم؟؟
تو تنظیمات اضافی میرید
کلمه اینجا رو میگیرید (با موس حروفش رو می گیرید یعنی روش می کشید)
بعد اون بالا یه گزینه هست که شکل کره زمینه که کنارش یه زنجیر داره
اونو می زنید
یک جایی باز میشه که می تونید درون اون لینک مورد نظر رو وارد کنید و بعد ok که کنید اینجا لینک دار میشه

Hojjat Zafarkhah
01-13-2012, 02:08 AM
سلام
یکی از اعضا این پیغام رو برای من فرستاد!!! و گفتن که نمیتونن پست بذارن!!! و من بجای ایشون این مطلب رو ذکر کردم!!

" سلام ببخشید من یه سوال داشتم من الان دو روز نمیتونم ان بمونم رو صفحه فروم توی پروفایلم هم یه سری چیزا پاک شده پیام هایی هم که به مدیران ارسال میکنم نمیرن شما میدونین مشکل از کجا میتونه باشه "

مسعود فرح بخش
01-15-2012, 12:07 AM
سلام
راستش من با این قسمت "جهت اطلاع شما" مشکل دارم
وقتی من یه پیغام دریافت می کنم اون بالا میزنه 1 پیغام جدید و وقتی پیغام رو هم می خونم دیگه اون 1 نمی ره و اگه پیغام جدید بیاد میشه 2 و دیگه 2 نمی ره و واسه خودش همون جا هست،
نکته دوم اینکه الان اون بالا نوشت "یک پیغام شخصی خوانده نشده"ولی وقتی باز کردم هیچ پیغام شخصی نبود !!!
الان هم تمام پیغام هارو پاک کردم ولی نمی دونم چرا می نویسه شما 13 پیغام از 100 عدد پیغام خصوصی مجاز دارید.

Amin-Mehraji
01-15-2012, 12:19 AM
سلام
وقتی من یه پیغام دریافت می کنم اون بالا میزنه 1 پیغام جدید و وقتی پیغام رو هم می خونم دیگه اون 1 نمی ره و اگه پیغام جدید بیاد میشه 2 و دیگه 2 نمی ره و واسه خودش همون جا هست،
نکته دوم اینکه الان اون بالا نوشت "یک پیغام شخصی خوانده نشده"ولی وقتی باز کردم هیچ پیغام شخصی نبود !!!
الان هم تمام پیغام هارو پاک کردم ولی نمی دونم چرا می نویسه شما 13 پیغام از 100 عدد پیغام خصوصی مجاز دارید.

یه زحمتی می کشید شما !
بغل اون پیغام بازدیدکنندگان که زیرش نوشته این " این پیغام مدیریت شده می باشد " یه مربع کوچیکی هست ، اونو تیک می زنید و بعد میایین پایین همون پیج نوشته "ابزارهای مدیریت " . اونجا "تایید کردن پیغام ها " رو می زنید . دیگه اون بالا نمیندازه " جهت اطلاع شما :1 "

Astronomy
01-15-2012, 11:54 AM
سلام
اولی رو که امین خان گفتن
در مورد دومی هم شما احتمالا فقط داری صندوق دریافتی رو خالی می کنی
باید به قسمت ارسال شده ها هم بری و پیام های ارسالی رو هم خالی کنی
اونوقت مینویسه 0 پیغام از 100 پیغام خصوصی مجاز دارید :دی

starturk
01-15-2012, 09:48 PM
سلام.ببخشید در ارسال پیام خصوصی اشکالاتی وجود داره!!! با اینکه جعبه دریافت خالی هست و تنظیمات شخصی رو چک کردم ولی نه پیام خصوصی دریافت میشه نه می تونم ارسال کنم.ممنون میشم کمک کنید.

Amin-Mehraji
01-16-2012, 12:01 AM
سلام.ببخشید در ارسال پیام خصوصی اشکالاتی وجود داره!!! با اینکه جعبه دریافت خالی هست و تنظیمات شخصی رو چک کردم ولی نه پیام خصوصی دریافت میشه نه می تونم ارسال کنم.ممنون میشم کمک کنید.

در " ویرایش تنظیمات شخصی " ، در بخش مربوط به " پیام خصوصی " ، "private messaging on " رو انتخاب کنید .
ضمنا " ویرایش تنظیمات شخصی " در صفحه ی مربوط به پیام های خصوصی شما ، در سمت راست و پایین صفحه قرار داره .

Astronomy
01-16-2012, 11:31 AM
کدوم درسته؟
کدوم غلطه؟
کدوم رو باور کنیم؟
http://www.astroupload.com/uploads/13267007171.png (http://www.astroupload.com/uploads/13267007171.png)
بعد یه چیز دیگه
تعداد اعضا آنلاین نوشته 9 تا ولی اسم 8 نفر رو نشون میده

BigBang
01-16-2012, 11:47 AM
.
.
.
.
بعد یه چیز دیگه
یه نفر Invisible بوده!!!

Mostafa
01-18-2012, 11:44 AM
کدوم درسته؟
کدوم غلطه؟
کدوم رو باور کنیم؟
http://www.astroupload.com/uploads/13267007171.png (http://www.astroupload.com/uploads/13267007171.png)
بعد یه چیز دیگه

عددي كه آمارگير histats نشان مي دهد ( 39 )به صورت لحظه اي است و اگر كسي 3 دقيقه هيچ فعاليتي نكند ، جزء اعضاي آنلاين به شمار نمي رود

اما عددي كه آمار گير سايت نشان مي دهد ، تعداد اعضاي فعال در 15 دقيقه گذشته است ( 62 ) كه طبيعتآ به خاطر بازه زماني بيشتر ، تعداد افراد بيشتري را شامل مي شود .

در مورد تعداد افراد آنلاين هم همانطور كه دوستان اشاره كردند ، افرادي كه به صورت Invisible وارد مي شوند ، در تعداد كاربران آنلاين شمرده مي شوند ولي شما قادر به ديدنشان نيستيد !

موفق باشيد

مسعود فرح بخش
01-31-2012, 08:59 PM
سلام،
دسترسی من به فروم قطع شده و نمی تونم وارد فروم بشم الان هم که دارم این مطلب رو می نویسم با و.ی پ.ی ا.ن دارم می نویسم
توی خود سایت آوااستار هم صفحه مربوط به فروم به صورت شکل زیر میاد
http://www.astroupload.com/uploads/13280305941.jpg (http://www.astroupload.com/)

Sunrise
01-31-2012, 09:05 PM
جناب فرحبخش
فکر کنم اشکال از آی پی خودتونه و با مرکزی که ازش اینترنت میگیرید صحبت کنید بهتره

قبلا هم گاهی این مساله پیش اومده بود و به مسائل فنی فروم مربوط نمیشد

امیدوارم هرچه زودتر این مشکل حل بشه ;)

Hojjat Zafarkhah
01-31-2012, 11:21 PM
وقتی این گزینه ها رو میزنم:

[/URL]http://www.astroupload.com/uploads/13280389232.jpg (http://www.astroupload.com/uploads/13280389232.jpg)

این صفحه برا من باز میشه!!! البته تو کاربرای دیگه هم امتحان کردما!!! ولی چرا باید اینو نشون بده؟؟؟

[URL="http://www.astroupload.com/uploads/13280389231.jpg"]http://www.astroupload.com/uploads/13280389231.jpg (http://www.astroupload.com/uploads/13280389231.jpg)

Tahereh Ramezani
02-08-2012, 09:26 PM
با عرض سلام

امشب که در فروم آن شدم ، نوشته بود : " ارسالهای جدید : 85 "

اما وقتی ارسالهای جدید را زدم ، پیغامی بدین مضمون در صفحه نوشته بود که : " هیچ ارسال جدیدی که در 24 ساعت گذشته نخوانده باشید ندارید . "

چند بار امتحان کردم ولی همین پیغام را داد !!!! این پیغام یعنی چی ؟؟؟!!!

hadi soleimani
02-08-2012, 09:45 PM
با عرض سلام

امشب که در فروم آن شدم ، نوشته بود : " ارسالهای جدید : 85 "

اما وقتی ارسالهای جدید را زدم ، پیغامی بدین مضمون در صفحه نوشته بود که : " هیچ ارسال جدیدی که در 24 ساعت گذشته نخوانده باشید ندارید . "

چند بار امتحان کردم ولی همین پیغام را داد !!!! این پیغام یعنی چی ؟؟؟!!!
درسته دیشب در پروفایل من هم ارسال های جدید 80 زده بود.یه لحظه هنگ کردم تا اینکه بیخیالش شدم.اتفاقه دیگه میفته.

roset
02-09-2012, 03:10 PM
همین چند دقیقه پیش یه پست گذاشتم پیغام داد نیاز به تایید مدیران دارد. چرا؟

farshad
02-09-2012, 03:38 PM

توی بخش ابزار نجومی؟

roset
02-09-2012, 03:44 PM
توی بخش ابزار نجومی؟

بله تو بخش ابزار سازی نجومی .مگه مورد خاصی درموردش وجود داره؟

farshad
02-09-2012, 03:51 PM
بله تو بخش ابزار سازی نجومی .مگه مورد خاصی درموردش وجود داره؟

بله...پست های این بخش حتما باید به تائید مدیران برسه

Hojjat Zafarkhah
02-09-2012, 04:51 PM

بله...پست های این بخش حتما باید به تائید مدیران برسه :)

مشابه همین اتفاق یک بار: چند ماه پیش،اواسط مهر ماه، اونم تو تالار آگهی ها!!! یک بار هم: تو تالا عکاسی برا پیش اومد!!!
هنوز هم که هنوزه دلیل ین رو نمیدونم!!!

Mostafa
02-09-2012, 10:24 PM
البته در تاپيك ديگري قبلآ اين نكته را عرض كردم ولي اينجا مجددآ به اطلاع دوستان ميرسانم

از آنجا كه ارسال پست هاي تبليغاتي حاوي نام و آدرس فروشگاه ، شماره تلفن شخصي و ... خلاف قوانين سايت است و همچنين اكثر پست هاي اينچنيني در تالار ابزار ها و تالار آگهي ها درج مي شوند ،

مدتي است كه تصميم گرفته شده تا براي كنترل اين موارد ، همه پست هاي مربوط به اين 2 تالار ( براي كليه گروه هاي كاربري ) ، نياز به تاييد مديران داشته باشد .

البته اين موضوع 2 ماهي هست كه عملي شده و مطلب جديدي هم نيست .

Tara
02-10-2012, 05:34 PM
الان چند وقتیه که وقتی روی نوشته صفحه اصلی کلیک میکنم Metod Not Implemented میاد و این چند بار تو روز اتفاق میفته الان هم این مشکلو دارم.

مشکل از منه یا وب سایت؟

Amin-Mehraji
02-11-2012, 12:43 AM
سلام !
ببخشید ظاهرا این دکمه ی تشکر ایراد پیدا کرده ! وقتی می زنیم پیج رفرش میشه ! یه بارم پیام داد که ممکن است این گروه به سطح کاربری بالاتری از شما متعلق باشد و.............
در ضمن ! شکلک ها و بولد کردن و رنگ زدن و خیلی از موارد دیگه هم غیر فعال شدن
=========================================

اصلاحیه ::th_smile8:
بعد از دو سه بار خروج و ورود دوباره به فروم ، اشکالات درست شدن :):pathead:

Mostafa
02-11-2012, 12:48 AM
الان چند وقتیه که وقتی روی نوشته صفحه اصلی کلیک میکنم Metod Not Implemented میاد و این چند بار تو روز اتفاق میفته الان هم این مشکلو دارم.

مشکل از منه یا وب سایت؟

سلام !
ببخشید ظاهرا این دکمه ی تشکر ایراد پیدا کرده ! وقتی می زنیم پیج رفرش میشه ! یه بارم پیام داد که ممکن است این گروه به سطح کاربری بالاتری از شما متعلق باشد و.............
در ضمن ! شکلک ها و بولد کردن و زنگ زدن و خیلی از موارد دیگه هم غیر فعال شدن :(

سلام دوستان

ببينيد اين مشكلاتي از اين دست كه مخصوصآ الآن هم زياد شده به سرعت و كيفيت اينترنت كشور ربط داره و از طرف فروم نيست .

( كما اينكه سرويس هاي ايميل و مسنجر و ... هم دچار مشكل شديد شده اند )

فكر كنم باز لنگر يك كشتي ته دريا خورده به سيم اينترنت مملكت !

لطفآ فعلآ اين مشكلات رو نگه داريد ، اگر از دو هفته ديگه برطرف نشد ، موضوع رو بررسي مي كنيم .

ضمنآ بنده چك كردم ، براي من نه شكلكها مشكل دارند :brains...!::slow::hope my fake smile نه بولد كردن و رنگي نوشتن !!!

mr mohamadreza
02-15-2012, 02:59 PM
سلام آقا مدیر خسته نباشید
من ویروس کشم avastهستش هر وقت میام تو سایت یا صفحه ی جدیدی توسایت باز میکنم هشدار میده که توسایت ویروس هست البته برای سیستم من مشکل ایجاد نکرده ولی گفتم اطلاع بدم
با آرزوی موفقیت برای شما

Astronomy
02-15-2012, 03:17 PM
سلام آقا مدیر خسته نباشید
من ویروس کشم avastهستش هر وقت میام تو سایت یا صفحه ی جدیدی توسایت باز میکنم هشدار میده که توسایت ویروس هست البته برای سیستم من مشکل ایجاد نکرده ولی گفتم اطلاع بدم
با آرزوی موفقیت برای شما
سلام

برای من هم همین اتفاق گاهی اوقات و در بعضی صفحات میافته و وقتی اطلاعات مربوط به ویروس رو میبینم لینکی رو نشون میده که مربوط به آپلود سنتر ایران بلاگ هست

احتمالا اون سایت ایران بلاگ هست که ویروسیه و بعضی عکس های درون سایت هم از اونجا آپلود شدند و سایت آوااستار ویروسی نیست!!

solh
02-16-2012, 12:16 PM
چرا کمتر از ده کاراکتر نمیشه نوشت !!؟

مسعود فرح بخش
02-16-2012, 11:03 PM
سلام
می خواستم بدونم چرا در قسمت مسنجرها توی فروم،قسمتی واسه گوگل تاک در نظر گرفته نشده؟

Mostafa
02-17-2012, 01:34 AM

چون يكي از قوانين فروم اينه كه ارسال پست هاي زائدي نظير " خيلي ممنونم " ... " چه مطلب خوبي " ... " آفرين بر شما " .... " عجب عكس قشنگي " و امثالهم ممنوعه

اون هم به اين دليل كه فقط ابراز احساسات شخصي است ولي كمكي به پيشبرد روند تاپيك ها نمي كنه

( ضمنآ دكمه تشكر هم هست و دليلي نيست كه براي تشكر ها پست زده بشه )

و معمولآ اگر كسي بخواد پست مفيدي ارسال كنه ، قطعآ طولش خيلي بيش از 10 كاراكتر ميشه

سلام
می خواستم بدونم چرا در قسمت مسنجرها توی فروم،قسمتی واسه گوگل تاک در نظر گرفته نشده؟

سلام بر شما

راستش ظاهرآ اين مورد در قالب اوليه نبوده و بعدآ هم اقدامي براي اضافه كردن اون صورت نگرفته چون جزو اولويت هاي فروم به شمار نميره

Sunrise
02-17-2012, 07:41 AM

چون يكي از قوانين فروم اينه كه ارسال پست هاي زائدي نظير " خيلي ممنونم " ... " چه مطلب خوبي " ... " آفرين بر شما " .... " عجب عكس قشنگي " و امثالهم ممنوعه

اون هم به اين دليل كه فقط ابراز احساسات شخصي است ولي كمكي به پيشبرد روند تاپيك ها نمي كنه

( ضمنآ دكمه تشكر هم هست و دليلي نيست كه براي تشكر ها پست زده بشه )

و معمولآ اگر كسي بخواد پست مفيدي ارسال كنه ، قطعآ طولش خيلي بيش از 10 كاراكتر ميشه

سلام

مرسی از توجهتون
ولی من فکر کنم منظور آقای صلح در پروفایل ها بود!

بارها پیش اومده که جواب یک پیغام یک کلمه یا دو کلمه است و ما مجبور میشیم بقیه کاراکتر ها رو از اسمایل یا خط و نقطه و ... استفاده کنیم

البته نمیدونم از لحاظ فنی امکان اصلاح این محدودیت وجود داره یا نه ولی اگر میشد خوب بود ;)

آسمون
02-20-2012, 01:03 AM
سلام
خسته نباشید
امشب به یه چیز عجیب بر خوردم و اینکه توی تاپیک صورت های فلکی بهمن ماه میخواستم پست بذارم که بهم ارور میده طول نوشتت زیاده این در صورتیه که نوشته های پست های قبل خیلی بیشتر از پست منه!!!!!!!!!! مثلا توی این تاپیک که نمیشه توضیحات یک صورت فلکی رو توی 3-4 تا پست گذاشت.

آسمون
02-20-2012, 08:18 PM
سلام
خسته نباشید
امشب به یه چیز عجیب بر خوردم و اینکه توی تاپیک صورت های فلکی بهمن ماه میخواستم پست بذارم که بهم ارور میده طول نوشتت زیاده این در صورتیه که نوشته های پست های قبل خیلی بیشتر از پست منه!!!!!!!!!! مثلا توی این تاپیک که نمیشه توضیحات یک صورت فلکی رو توی 3-4 تا پست گذاشت.

مشکل حل نشده اما یکی از دوستان گفتند که احتمالا چون از ورد نوشته رو کپی میکنم کاراکتر های اضافه حساب میکنه .صبح امتحان کردم و مطلبم رو که نوشته بودم دوباره از اول در فروم نوشتم اما نه به طور کامل و وقتی ارسال زدم با ارور وحشتناک اضافی بودن کاراکتر ها روبرو شدم.بالاخره با مشقت های بسیار و گذاشتن مطلب ابتدا در وبلاگ شخصی و سپس در فروم موفق به زدن پست شدم اما واقعا نمیدانم مشکل چیست؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rezash
02-20-2012, 10:28 PM
سلام
خسته نباشید

من قبلا چند بار با اين مشكل مواجه شدم.

اين به خاطر بعضي از عكسها ست كه البته دليل فنيش رو نميدونم.ولي عكسها رو حذف يا تغيير بدهيد درست ميشه.

آسمون
02-20-2012, 10:51 PM
من قبلا چند بار با اين مشكل مواجه شدم.

اين به خاطر بعضي از عكسها ست كه البته دليل فنيش رو نميدونم.ولي عكسها رو حذف يا تغيير بدهيد درست ميشه.

به هر نحوی که بگید من ارسال کردم...با عکس...بی عکس....با عکس آپلودی....با عکس غیر آپلودی...با تایپ توی خود فروم با تایپ توی سیستم خودم.کلا نشد.
اشکال نداره فعلا که حلش کردم.

mahdad_haghighi
02-22-2012, 12:54 PM
سلام :have a nice day:

به علت ریدایرکت شدن دامنه ی قبلی تقویم (www.iranalmanac.ir) بر روی ساب دامین جدید فروم ( http://almanac.avastarco.com ) تصاویر مربوط به

رویداد های تقویم که داخل پوشه www.iranalmanac.ir/images آپلود شده بودن نمایش داده نمیشن . وقتی هم از گزینه open image in new tab استفاده
میشه باز آدرس ریدایرکت میشه رو ساب دامین و تصویر نمایش داده نمیشه . :grin:

Mostafa
02-22-2012, 12:59 PM
ممنون مهداد جان

بله ، همینطوره ...

به آقای شرفی اطلاع دادیم ، انشاا... به زودی مشکل برطرف میشه

celestial boy
02-26-2012, 07:12 PM
سلام
يه پيشنهاد كوچولو خدمت مديران گرامي دارم.
اينكه اگه ميشه پيغام هاي خصوصي هم مثل پيغام بازديد كننده ها قسمت مشاهده مكالمات داشته باشه.يا حداقل چنتا موضوع رو كنار هم نشون بده تا بفهميم چي گفتيم قبلا و حالا چي بايد بگيم.البته نمي دونم شايدم اين قسمت باشه ولي من نديدم.
ممنون.

آسمون
02-26-2012, 07:40 PM
سلام دوست عزیز
این امکان هم وجود داره.اگر دقت کرده باشید در بخش تنظیمات کاربری شما -پیغام های من-قسمتی داره به نام ارسال شده که یک نسخه از پیام های ارسال شده در اونجا نگه داری میشه.البته فکر میکنم این قسمت از ابتدا فعال نیست و برای فعال کردنش به قسمن تنظیمات کاربری-تنظیمات من-ویرایش تنظیمات شخصی رفته و در قسمت پیام خصوصی، در قسمت Sent Private Messages:،دایره اول رو که مربوط به تهیه یک نسخه از پیام های ارسالی هست رو انتخاب کنید.

اگر متوجه نشدید بگید که با عکس توضیح بدم.
موفق باشید

celestial boy
02-26-2012, 09:42 PM
نه حتما منظورمو درست متوجه نشديد.اينكه همون موقعي كه داريم جواب پيغام رو مي ديم يه رونوشت از پيغاماي قبلي كنار دستمون باشه.ديگه لازم نباشه برگرديم و پيغام قبلي رو ببينيم.همون وقت كه مي نويسيم مكالمه هامون رو هم ببينيم و بر اساس اونا جواب بديم.
بيشتر به درد مواقعي مي خوره كه داريم مثلا يه سوال طولاني رو بررسي مي كنيم و لازمه كه ببينيم قبلا چي گفته شده و چه سوالايي داشتيم.
البته شايدم زياد كاربرد نداشته باشه اما من كه زياد به اين كار نياز پيدا كردم.چون دير به دير سر مي زنم بعضي موضوعا كلا يادم ميره.

rezash
03-02-2012, 05:45 PM
با سلام يادم رفت حضورا از دوستان و آقاي امام سوال كنم.

چند وقتيكه بعد از تشكر از پست دوستان يا تشكر ثبت نميشه يا با تاخير ثبت ميشه.انگار گير ميكنه!

شايد هم مشكل از سيستم من باشه؟

Mojtaba.M
03-02-2012, 07:08 PM
با سلام يادم رفت حضورا از دوستان و آقاي امام سوال كنم.

چند وقتيكه بعد از تشكر از پست دوستان يا تشكر ثبت نميشه يا با تاخير ثبت ميشه.انگار گير ميكنه!

شايد هم مشكل از سيستم من باشه؟

اتفاقا برای من هم همین امر پیش میاد بعد از این که تشکر میزنین یا ثبت نمیشه یا دیر ثبت میشه .

ولی اگر یه بار دیگه صفحه رو لود کنید تشکر زده شده .....(:

mahdad_haghighi
03-02-2012, 07:24 PM
سلام به همه ی دوستان

یکی دوبار در مورد قرار دادن فرمول سوال شده ، البته ان شاءالله در آینده قرار دادن فرمول به ویرایشگر پست های فروم اضافه میشه ولی فعلا به جای نوشتن فرمول توی ورد و عکس گرفتن ازش می تونید از لینک زیر استفاده کنید و خیلی راحت فرمول رو نوشته و کدی رو که میده تو پست قرار بدید .

بوک مارک کردنش ضرر نداره :grin:

http://www.codecogs.com/latex/eqneditor.php

marzieh
03-03-2012, 10:02 AM
سلام
چرا وقتی من میخوام مطلبی همراه با عکس توی تاپیک های مختلف بزارم پیام خطا میده؟؟؟؟

smhm
03-07-2012, 12:33 PM
من هم جدیدا وقتی میخوام عکس آپلود کنم پیام میده از حد مجاز تجاوز کردید. حتی برای عکس های در حد 20 کیلوبایت هم همین خطا را میده. ظاهرا فضای مصرفی بنده تمام شده. چه باید کرد؟

مسعود فرح بخش
03-07-2012, 06:05 PM
من هم جدیدا وقتی میخوام عکس آپلود کنم پیام میده از حد مجاز تجاوز کردید. حتی برای عکس های در حد 20 کیلوبایت هم همین خطا را میده. ظاهرا فضای مصرفی بنده تمام شده. چه باید کرد؟
شما از آپلود سنتر نجومی افلاک یا خود آپلود سنتر آوا استار که فکر کنم به تازگی راه افتاده می تونید استفاده کنید.

mr mohamadreza
03-08-2012, 04:29 PM
سلام دوستان من هر وقت میخوام عکسایی که خودم گرفتمو تو سایت بذارم نمیشه چون حجمشون زیاده وآپلود نمیشن اگه میشه یه راه حل به من بگین

space
03-09-2012, 01:55 PM
منوی بالای سایت در استایل آوا استار فارسی
دیده نمیشه
برازر من فایر فاکسه
اینم تصویر
http://img4up.com/up2/49831665916865234069.jpg

Flare star
03-10-2012, 10:23 AM
نه حتما منظورمو درست متوجه نشديد.اينكه همون موقعي كه داريم جواب پيغام رو مي ديم يه رونوشت از پيغاماي قبلي كنار دستمون باشه.ديگه لازم نباشه برگرديم و پيغام قبلي رو ببينيم.همون وقت كه مي نويسيم مكالمه هامون رو هم ببينيم و بر اساس اونا جواب بديم.
بيشتر به درد مواقعي مي خوره كه داريم مثلا يه سوال طولاني رو بررسي مي كنيم و لازمه كه ببينيم قبلا چي گفته شده و چه سوالايي داشتيم.
البته شايدم زياد كاربرد نداشته باشه اما من كه زياد به اين كار نياز پيدا كردم.چون دير به دير سر مي زنم بعضي موضوعا كلا يادم ميره.|
سلام دوست عزیز
شما بعد از اینکه پیغامی رو باز کنین زیر ارسال پاسخ سریع نوشته سابقه ی پیغام و وقتی روی مشاهده تاریخچه کلیک کنین پیغام های قبلیتون رو میاره
امیدوارم متوجه شده باشین:have a nice day:
موفق باشین:thumbsup:

celestial boy
03-13-2012, 09:39 PM
|
سلام دوست عزیز
شما بعد از اینکه پیغامی رو باز کنین زیر ارسال پاسخ سریع نوشته سابقه ی پیغام و وقتی روی مشاهده تاریخچه کلیک کنین پیغام های قبلیتون رو میاره
امیدوارم متوجه شده باشین:have a nice day:
موفق باشین:thumbsup:
سلام.
حالا که رفتم امتحان کردم دیدم واااااااااا واقعا بوده همچین چیزی و من ندیدمش؟!!!!چه بدبختی هایی داشتم واسه جواب دادن به پیغامام.هی اینو باز کن اونو ببند دوباره اونو.....خیلی ممنون دوست عزیز.پایدار باشید و نجومی...

مسعود فرح بخش
03-14-2012, 11:12 AM
با سلام
یه پیشنهاد داشتم ، حالا که شکل و شمایل بالای سایت عوض شده و گزینه های جدید اضافه شدن ، بهتر نیست به جای گزینه گروه ها ، گزینه آخرین ارسال ها اضافه بشه؟
چون به جز صفحه اول دیگه این گزینه وجود نداره؟(برای اطلاع از آخرین ارسال ها باید یه بار بریم صفحه اول و از اونجا آخرین ارسال ها رو بزنیم)
و اینکه گزینه آخرین ارسال های گروه ها هم ظاهرا از بین رفته

[/URL][URL="http://up.avastarco.com/images/4zfirsmymf6497efczpm.jpg"]http://up.avastarco.com/images/4zfirsmymf6497efczpm.jpg (http://up.avastarco.com/images/4zfirsmymf6497efczpm.jpg)

solh
03-14-2012, 11:58 AM
چرا گزینه ی آخرین ارسال ها حذف شده ؟ من نمیتونم ارسال هایی رو که ندیدم ببینم !!

Mostafa
03-14-2012, 12:02 PM
سلام جناب Solh

تغییرات منوی بالای سایت این گزینه اشتباهآ حذف شده که به انشاله آقای شرفی تا امشب مشکل را برطرف خواهند کرد .

ممنون از دقت شما

Astronomy
03-14-2012, 12:44 PM
چرا گزینه ی آخرین ارسال ها حذف شده ؟ من نمیتونم ارسال هایی رو که ندیدم ببینم !!
شما میتونید فعلا روی ارسالهای جدید کلیک کنید تا آخرین ارسال ها رو مشاهده کنید:

http://up.avastarco.com/images/166pt0i643n2waf4hrns.png

Mojtaba.M
04-11-2012, 01:36 PM
سلام دوستان خوب آوایی
خوب چند وقتیعه بعد از حمله ی دوباره متاسفانه صفحه ی اول سایت برای من باز نمیشه واین پیام میاد:

http://up.avastarco.com/images/ferbglon5vx5xbcd0kn.png

کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

mohammad_reza
04-11-2012, 01:43 PM
من با مرورگر operaمیام مشکلی نیست ولی با firefox همین صفحه ای که شما نشون دادید میاد

stargazer
04-11-2012, 01:54 PM
سلام دوست عزیز

با مرورگرهای دیگه این مشکل نیست اما درسته این مشکل با فایرفاکس وجود داره که تصور می کنم دوستان برای رفعش ترفند افزودن ایندکس به انتهای آدرس صفحه اصلی رو انتخاب

کردن فعلاً تا مشکل بزودی بطور کامل برطرف بشه.

پس عجالتاً در فایرفاکس با این آدرس برین به صفحه اول تا رفع کامل این مسئله:

http://forum.avastarco.com/index.php

موفق باشید

Mojtaba Gholami
04-11-2012, 03:13 PM
احتمالا بدلیل کش آی اس پی هست . در حافظه آی اس پی اون صفحه مونده که باید پاکش کنید. یک بار سایت رو باز کنید و ctrl+f5 رو بزنید . اینطوری حافظه کش خالی میشه و با بازکردن مجدد فایرفاکس و ورود دوباره سایت باز بشه

Mahtabe kavir
04-13-2012, 04:17 PM
http://up.avastarco.com/images/h22by9s9jvwjuqbd1gs.png (http://up.avastarco.com/images/h22by9s9jvwjuqbd1gs.png)

Mostafa
04-13-2012, 05:09 PM
سلام به شما مهتاب کویر عزیز

این مورد به دلیل اختلاف رزولوشن و اندازه تصویر در مانیتور های مختلف است .

اگر در تنظیمات نمایشگر از تنظیمات مناسب استفاده کنید ، نوار بالای سایت به صورت کامل نمایش داده خواهد شد .

Mojtaba.M
04-14-2012, 07:03 PM
سلام به مدیران عزیز و زحمت کش فروم

وقتی برای پستی تشکر زده میشود صفحه از نو لود شده و بعد تشکر ثبت میشود

چرا ؟

Ahmad
04-18-2012, 03:08 PM
سلام
من یک مشکل داشتم.نگاه کردم جایی را پیدا نکرد این مشکل را بنویسم.وقتی دکمه تشکر از پست را میزنم.از محلی که تشکر کردم و انتهای صفحه است صفحه مثل حالتی که refresh شده میاد بالای صفحه.چرا؟

Mostafa
04-18-2012, 03:20 PM
سلام
من یک مشکل داشتم.نگاه کردم جایی را پیدا نکرد این مشکل را بنویسم.وقتی دکمه تشکر از پست را میزنم.از محلی که تشکر کردم و انتهای صفحه است صفحه مثل حالتی که refresh شده میاد بالای صفحه.چرا؟

سلام

بله احمد جان

این مشکل مدتی است که به وجود آمده که در زمان استفاده از دکمه تشکر صفحه دوباره refresh می شود و هم اینکه نام تشکر کنندگان به هم می چسبد !

امیدوارم این مشکل نیز به زودی بر طرف گردد

با تشکر از شما

sasan20oo20
05-07-2012, 04:35 PM
سلام

بله احمد جان

این مشکل مدتی است که به وجود آمده که در زمان استفاده از دکمه تشکر صفحه دوباره refresh می شود و هم اینکه نام تشکر کنندگان به هم می چسبد !

امیدوارم این مشکل نیز به زودی بر طرف گردد

با تشکر از شما
اقای امام با سلام و عرض خسته نباشید
حالا اون چسبیدن اسم ها زیاد مهم نیست ولی این ریفرش صفحه خیلی اذیت میکنه :banghead: میشه (اگه یکم سرتون خلوت شد) زودتر این مشکل رو رفع کنین!

با تشکر

Mostafa
05-24-2012, 04:28 PM
دوستان گرامی

همانطور که احتمالا متوجه شده اید از دیشب مشغول تغییراتی در بخش فنی فروم هستیم .

مشکل چسبیدن تشکر ها به هم و همچنین رفرش صفحه بعد از تشکر ها برطرف شد .

اضافات دیگری مثل گوگل پلاس هم افزوده شده که رفته رفته تکمیل خواهد شد .

فقط دوستان گرامی اگر نقصی در هر یک از بخش های فروم مشاهده کردند ، لطفآ در همین تاپیک گزارش بدهند که نسبت به رفع آن نقایص اقدام گردد .

rezash
05-24-2012, 05:55 PM
خيلي از بابت تغييرات جديد از آقاي امام و همينطور تيم فني تشكر ميكنم.

با سرعت بسيار مناسبي صفحات باز شده و مشكلات گذشته منجمله ريفرش شدن با دكمه تشكر و غيره... حل شده است.

خيلي خيلي ممنون.

Astronomy
05-24-2012, 06:17 PM
ضمن تشکر از حل شدن مشکل قسمت تشکر ها!

یک تشکر هم از مسئولین محترم به خاطر کار جالبی که انجام شده!

که میتونید پروفایل شخصی خودتون رو به هر شکل و شمایلی که میخواید در بیارید با رنگ های مختلف رنگ آمیزی کنید!!

http://www.astroupload.com/uploads/13378709581.png

Mostafa
05-24-2012, 06:46 PM
خيلي از بابت تغييرات جديد از آقاي امام و همينطور تيم فني تشكر ميكنم.

با سرعت بسيار مناسبي صفحات باز شده و مشكلات گذشته منجمله ريفرش شدن با دكمه تشكر و غيره... حل شده است.

خيلي خيلي ممنون.

البته این تشکر رو نه از من بلکه باید از یکی از دوستان خوبمون داشته باشیم که انشااله به زودی خدمت اعضا معرفی خواهند شد .:wink:

Tahereh Ramezani
05-24-2012, 07:32 PM
با سلام و تشکر از تیم مدیریت که برای ارتقاء فروم زحمت می کشند .

دو عرض خدمتتون داشتم :

اول اینکه وقتی صفحه اصلی سایت avastarco.com را باز می کنم ، در قسمت آخرین ارسال های انجمن ، ارسال های قدیم را نشان می دهد و ارسال های جدید نمایش داده نمی شود .

دوم اینکه ساعت درج مطالب پست ها درست نمی باشند .

متشکرم

Mojtaba.M
05-24-2012, 09:59 PM
سلام بر جناب امام و اون عزیزی که قراره معرفی بشه

چند مشکل بود که میخواستم بگم اینکه هنوز مشکل رفرش صفحه هست و متاسفانه بعد از تشکر زدن صفحه دوباره رفرش میشه

دوم اینکه صفحه ی اول فروم اصلا باز نمیشه و پیامی به این شکل میده :

Invalid forum path specified! Please edit this file and be sure to include the correct path for your $forumpath variable.

در ضمن از تمامی زحمات دوستان عزیز برای زحمت کشیدن در این فروم عزیز متشکرم

Mostafa
05-24-2012, 10:04 PM
سلام بر جناب امام و اون عزیزی که قراره معرفی بشه

چند مشکل بود که میخواستم بگم اینکه هنوز مشکل رفرش صفحه هست و متاسفانه بعد از تشکر زدن صفحه دوباره رفرش میشه

دوم اینکه صفحه ی اول فروم اصلا باز نمیشه و پیامی به این شکل میده :

Invalid forum path specified! Please edit this file and be sure to include the correct path for your $forumpath variable.

در ضمن از تمامی زحمات دوستان عزیز برای زحمت کشیدن در این فروم عزیز متشکرم

سلام به شما

همین الآن این 2 تا مشکلی که فرمودید هم حل شد :have%20a%20nice%20d

من از شما تشکر کردم و صفحه ریفرش نشد ، لطفآ از یک پست دیگر تشکر کنید ، اگر مشکل حل شده بود ، به نشانه حل مشکل ، از این پست بنده تشکر کنید ! :blank:

*sh
05-24-2012, 10:17 PM
سلام و عرض خسته نباشید.

منم چند بار در صفحات و پستهای مختلف ، تشکر رو امتحان کردم.... گاهی رفرش میشه ، گاهی نمیشه!!!

Mojtaba.M
05-25-2012, 01:27 PM
بله من هم بار ها همین کار رو نه در این تاپیک بلکه در تاپیک ها دیگر انجام دادم.....صفحه بیشتر اوقات رفرش میشه ...!!!

sasan20oo20
05-25-2012, 02:17 PM
منم از پست خانم اس اچ و اقای مجتبا تشکر کردم هر دو بارش رفلش داد توی تاپیک های دیگه هم همین مشکل بود

Mojtaba Gholami
05-25-2012, 05:20 PM
یک بار سایت رو باز کنید و ctrl+f5 رو همزمان بزنید تا سایت رفرش بشه و بعدش امتحان کنید ببینید باز رفرش میشه

Flare star
05-25-2012, 08:01 PM
سلام بر همگی....
اول از همه با تشکر از آقای امام و دوستی برای بر طرف کردن مشکلات فروم تلاش میکنند...(امیدوارم ایشونم هر چه زودتر به اعضا معرفی بشن:have a nice day:)
شاید درست نباشه اینو اینجابگم!(اگر اینطور بود که این پست رو حذف کنید;););))من یه سوالی برام پیش اومد راجع به رفرش شدن صفحه با زدن دکمه ی تشکر:
چطوریه که هنوز که هنوز بعضی از بچه ها مشکل رفرش شدن رو دارن ولی برخی ندارن از جمله خود من که از وقتی شما اعلام کردین این موضوع برای من حل شد؟!

Mojtaba Gholami
05-25-2012, 08:17 PM
من چند تایپیک قبل هم گفته بودم . بعضی وقتها تغییراتی که در سایت اعمال میشه بدلیل کش آی اس پی که از اونجا اینترنت میگیرین روی سیستم شما اعمال نمیشه و همون اعمال قبلی انجام میشه . ولی با کاری که در بالا توضیح دادم شما اطلاعات سایت مورد نظرتون رو که در کش آی اس پی قرار داره خالی میکنید و تغییرات جدید ذخیره و روی سیستم شما اعمال میشه .

mojcris
05-26-2012, 01:06 AM
سلام دوستان ، بابت تغییرات انجام شده بنده هم به شدت از مدیر محترم تشکر می کنم :wink: :thumbsup:

فروم بسیار عالی شده :yaeh am not durnk:

دوستمون درست عرض میکنن :wink: میتونید یا کش رو ریست کنید یا اینکه قالب فروم رو یه چیزی دیگه انتخاب کنید بعد دوباره برگردونید به حالت قبلی :wink: اینجوری هم درست میشه :have a nice day:

farshad
05-27-2012, 07:07 AM
درود بر شما

آیا امکان این وجود داره که برای ضمیمه کردن عکس در پست ها به آپلود سنتر مراجعه نکنیم و مستقیم دکمه ای ، میان بری ، چیزی ... :دی وجود داشته باشه که بشه عکس آپلود کرد؟

__________________________________________________ ___
پ.ن : ضمنا این امکان ( : د ی ) که اومده دم دست خیلی مفیده :دی

mojcris
05-27-2012, 09:45 AM
درود بر شما

آیا امکان این وجود داره که برای ضمیمه کردن عکس در پست ها به آپلود سنتر مراجعه نکنیم و مستقیم دکمه ای ، میان بری ، چیزی ... :دی وجود داشته باشه که بشه عکس آپلود کرد؟

__________________________________________________ ___
پ.ن : ضمنا این امکان ( : د ی ) که اومده دم دست خیلی مفیده :دی

سلام دوست گرامی

فکر میکنم بشه ، امتحان میکنم و اگه درست شد اطلاع رسانی میکنم :)

ممنون از نظرتون

مسعود فرح بخش
05-27-2012, 09:52 PM
سلام
امشب نمی دونم چرا فروم مشکل لود شدن داره
هر کاری میکنم نمی تونم یک تاپیک رو باز کنم با هزار بدبختی این پست رو نوشتم ،فقط فروم این مشکل رو داره و بقیه سایت ها راحت لود میشن

mojcris
05-27-2012, 10:01 PM
سلام ، من خودم که هنوز مشکلی ندیدم و سایت خوب باز میشه ، اگه بازم دوباره مشکل داشتی بگو ببینم از کجاست ;)

هانیه امیری
05-27-2012, 10:17 PM
سلام
امشب نمی دونم چرا فروم مشکل لود شدن داره
هر کاری میکنم نمی تونم یک تاپیک رو باز کنم با هزار بدبختی این پست رو نوشتم ،فقط فروم این مشکل رو داره و بقیه سایت ها راحت لود میشن

سلام.

متاسفانه من چند روزه كه اين مشكل رو دارم و براي باز شدن هر صفحه بيشتر از 5 دقيقه منتظر مي مونم :( و اين مشكل رو فقط با فروم دارم :(

نكنه آيدي هايي كه فارسي هستند اين مشكل رو دارند ؟ ;)

mojcris
05-27-2012, 10:22 PM
دوستان من با مرورگرهای مختلف امتحان کردم هیچ مشکلی نداره و در کمتر از 1 ثانیه باز میشه ، با دو تا یوزر مختلف هم چک کردم ، پیگیری میکنم ببینم چرا اینجوریه ;)

mojcris
05-28-2012, 10:11 AM
سلام دوستان

آیا هنوز کسی مشکل سرعت رو داره ؟؟؟ اگه بود لطفا اعلام کنه. ممنون. :)

*sh
05-28-2012, 11:26 AM
با سلام و تشکر دوباره و سه باره از جناب mojcris ...

راستش من هنوز برای تایید و ترکیب و... کلا مدیریت پستها مشکل سرعت دارم... نزدیک 20 تا 30 ثانیه، گاهی هم بیشتر طول میکشه !! مخصوصا برای ذخیره ویرایشها خیلی سرعت کمه و حتی یکی 2 بار از فروم خارج شد !!

حالا ببینین چیکارش میشه کرد... ممنون
------------------------------------------------------------------------------------------
ولی اینقدر ذوق کردم واسه این :دی که یه خطشو تقدیم میکنم با کلی ذوق :دی :دی :دی :دی :دی :دی :دی :دی :دی

بیشتر از 10 تا شکلک اجازه نداد وگرنه ...

mojcris
05-28-2012, 12:07 PM
با تشکر از تشکرهای شما :دی و با تشکر از مشکلات فروم :دی :دی

راستش هنوز نمیدونم مشکلش کجاست :دی ولی هرجا باشه پیداش میکنم و درستش میکنم :) فعلا باید صبر کرد ;)

ata moradi
05-29-2012, 08:17 PM
اشکالات قسمت تکست رو که می نویسیم رو رفع کنید مثلا نمیشه سایز نوشته هارو بعد از نوشتن تغییر داد و یا نوشتن فرمول ها توش راحت نیست و باید تو کامپیوتر و ورد نوشت.
ممنون

mojcris
05-29-2012, 08:29 PM
سلام خدمت دوستان گرامی

یکی از مشکلات که موجب کاهش سرعت شده بود برطرف شد اما ممکنه هنوز مشکلات دیگری باشد ;) لطفا اگر همچنان با سرعت مشکل دارید اطلاع رسانی کنید.

با تشکر

mojcris
05-29-2012, 08:32 PM
اشکالات قسمت تکست رو که می نویسیم رو رفع کنید مثلا نمیشه سایز نوشته هارو بعد از نوشتن تغییر داد و یا نوشتن فرمول ها توش راحت نیست و باید تو کامپیوتر و ورد نوشت.
ممنون

با تشکر از نظر شما :)

در اسرع وقت به مشکل هم رسیدگی خواهد شد :)

هانیه امیری
05-29-2012, 10:04 PM
سلام خدمت دوستان گرامی

یکی از مشکلات که موجب کاهش سرعت شده بود برطرف شد اما ممکنه هنوز مشکلات دیگری باشد ;) لطفا اگر همچنان با سرعت مشکل دارید اطلاع رسانی کنید.

با تشکر

درسته فرمودين كسايي كه هنوز اين مشكل رو دارند اطلاع بدند ولي راستش نتونستم به يه تشكر بسنده كنم. من 5 روز بود سرعتم توي فروم خيلي كم بود. واقعا ممنونم :)

واقعا خسته نباشيد به خاطر زحماتي كه مي كشيد :)
----------------
صلاح ديديد پست منو پاك كنيد ;)

mojcris
05-30-2012, 07:46 PM
ممنون

با سلام :)

من این چیزی رو که گفتید چک کردم ، درست مینوشت مشکلی نداشت ، اگه میشه لطفا یه عکس بگیرید بذارید ببینم منظورتون دقیقا چیه :) ممنون

امیر عباس
05-30-2012, 07:54 PM
با سلام :)

من این چیزی رو که گفتید چک کردم ، درست مینوشت مشکلی نداشت ، اگه میشه لطفا یه عکس بگیرید بذارید ببینم منظورتون دقیقا چیه :) ممنون

http://up.avastarco.com/images/pb28ubrxszp59m8z1t04.png

mojcris
05-30-2012, 08:07 PM
خوب شما باید از ابزار ( اندازه ) که در قسمت قرمز رنگ نشان داده شده استفاده کنید. آیا استفاده کرده اید ؟؟؟؟

http://up.avastarco.com/images/88rs4d0j4rxzd9gckvuj.png

مشکل آیکون ها نیز برطرف خواهد شد ;)

mojcris
05-30-2012, 08:30 PM
مشکل آیکون ها برطرف شد ;)

امیر عباس
05-30-2012, 08:38 PM
خوب شما باید از ابزار ( اندازه ) که در قسمت قرمز رنگ نشان داده شده استفاده کنید. آیا استفاده کرده اید ؟؟؟؟

http://up.avastarco.com/images/88rs4d0j4rxzd9gckvuj.png (http://up.avastarco.com/images/88rs4d0j4rxzd9gckvuj.png)

مشکل آیکون ها نیز برطرف خواهد شد ;)

بله. تا اون رو انتخاب می کنم، حالت انتخاب از روی متن می رود.

----------------

راستی، بنر تعویض نمی شه !!!!

Mostafa
05-30-2012, 09:05 PM
راستی، بنر تعویض نمی شه !!!!

امير عباس جان ، لطفآ اجازه بديد ، يكي يكي

من ميترسم يه كاري كنيم كه آقاي mojcris بذاره فرار كنه ! :patapon:

بعدش هم بنر كه يك مطلب ديگه است ، هر وقت به جمع بندي نهايي درباره بنر جديد برسيم ، اون هم چشم ، تعويضش ميكنيم

ممنون

مسعود فرح بخش
05-30-2012, 10:32 PM
یک مشکلی که(البته اگه بشه بهش گفت مشکل)توی فروم هست اینه که هر وقت روی یکی از گزینه های نواری بالای صفحه کلیک می کنیم ،گزینه هایی که میان هیچ متنی توش نیست
http://www.astroupload.com/uploads/13257073751.jpg (http://www.astroupload.com/uploads/13257073751.jpg)

ولی وقتی روی یکی از گزینه ها کلیک میشه به صورت زیر در میاد و اون موقع تازه معلوم میشن

[/URL][URL="http://www.astroupload.com/uploads/13257073752.jpg"]http://www.astroupload.com/uploads/13257073752.jpg (http://www.astroupload.com/)
البته بازم میگم شاید نشه به این مشکل گفت ولی می تونه در راستای کامل تر شدن فروم کمک کنه
با تشکر
با درود خدمت مدیر فنی گرامی، لطفا این پست ما رو هم( بعد از سالها) لحاظ کنید ، بد جوری تو ذوق می زنه ، ممنون

Flare star
06-03-2012, 12:39 PM
سلام به همه ی دوستان و مدیر فنی گرامی
اول از همه یه خسته نباشید. میگم به جناب mojcris!
خب حالا من یه سوال برام پیش اومده اونم اینه که:دقیقا این جستجو چه کاربردی داره?!:blink:
آخه من چندین بار ازش استفاده کردم ولی فقط.برام پیام سیستم میومد!:(
جستجوی شما نتیجه ای نداشت لطفا با واژه ای دیگر جستجو کنید:melt:
ممنون میشم اگه بررسی کنین:have a nice day:(شایدفقط من این مشکل رو داشته باشم ولی چون قبلا این مشکل رو نداشتم و در این چند ماه اخیر باهاش مواجه شدم مطرح کردم:wink:)

Mostafa
06-03-2012, 12:52 PM
سلام خانم Flare star

جستجويي كه در نوار بالايي سايت ( سمت چپ ) قرار دارد عملآ غير فعال است و به زودي حذف مي گردد

براي جستجو در مطالب فروم مي توانيد از باكسي كه در ستون سمت چپ صفحه اصلي قرار دارد ( جستجو در فروم با موتور گوگل ) استفاده كنيد كه بسيار دقيق و كارآمد است .

موفق باشيد

مسعود فرح بخش
06-03-2012, 01:03 PM
سلام به همه ی دوستان و مدیر فنی گرامی
اول از همه یه خسته نباشید. میگم به جناب mojcris!
خب حالا من یه سوال برام پیش اومده اونم اینه که:دقیقا این جستجو چه کاربردی داره?!:blink:
آخه من چندین بار ازش استفاده کردم ولی فقط.برام پیام سیستم میومد!:(
جستجوی شما نتیجه ای نداشت لطفا با واژه ای دیگر جستجو کنید:melt:
ممنون میشم اگه بررسی کنین:have a nice day:(شایدفقط من این مشکل رو داشته باشم ولی چون قبلا این مشکل رو نداشتم و در این چند ماه اخیر باهاش مواجه شدم مطرح کردم:wink:)
بله دقیقا این قسمت جستجوی سایت همین هست که گفتین و تا حالا یکبار هم نشده که این جستجو کار من رو راه بندازه
البته من دیگه همیشه از قسمت جستجوی گوگل پایین صفحه استفاده میکنم

هانیه امیری
06-08-2012, 11:13 PM
ببخشيد يه مشكلي براي من پيش اومد. امروز كه توي تاپيك عكس ها و گزارش هاي رصد گذر زهره از سراسر ايران (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?1075-%D8%B9%D9%83%D8%B3-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%B1%D8%B5%D8%AF-%DA%AF%D8%B0%D8%B1-%D8%B2%D9%87%D8%B1%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1-%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86) تصاوير برنامه رو مي ذاشتم هي error مي داد كه تعداد تصاوير بيشتر از 10 تاست در صورتي كه 4 تا بود بعد متوجه شدم كه شكلك هايي كه ميذارم رو به عنوان تصوير در نظر مي گيره با پاك كردن يه شكلك مشكل درست شد، نمي دونم شايد هم مشكل از يه جاي ديگست...

خواستم در ميون بذارم باهاتون.... ممنون از زحماتتون :)

mojcris
06-09-2012, 10:21 AM
سلام دوست عزیز

بله ، هر شکلک یک تصویر محاسبه میشه چون در واقع هم تصویر هست :)

farshad
06-09-2012, 10:30 PM
درود بر مدیر فنی عزیز که هر وقت :دی میزنم دعات میکنم

چرا وقتی دکمه آخرین ارسالهارو میزنم ارسال های بعضی از اعضاء رو نمیبینم؟

مسعود فرح بخش
06-09-2012, 10:39 PM
درود بر مدیر فنی عزیز که هر وقت :دی میزنم دعات میکنم

چرا وقتی دکمه آخرین ارسالهارو میزنم ارسال های بعضی از اعضاء رو نمیبینم؟
قبلا وقتی آخرین ارسال رو میزدیم،از اولین پستی که نخونده بودیم میاورد حتی شاید این پست چند صفحه قبل تر از صفحه آخر بود ولی الان با زدن آخرین ارسال،دقیقا پست آخر رو نشون میده که این وسط معمولا تعدادی پست هستن که نشون داده نمیشه
اگه دوباره این داستان به روال سابق برگرده خیلی خوب میشه
ممنون:)

mojcris
06-09-2012, 11:22 PM
سلام خدمت دوستان گرامی

مشکل به زودی برطرف میشود ، متاسفانه فعلا به شدت درگیر امتحانات هستیم :( ولی در اسرع وقت مشکل حل میشه.

arashgmn
06-14-2012, 06:40 PM
امکاناتی طراحی شده که وقتی پاسخی رو می نویسیم ، از فرمت های پیش فرض انتخابی خودمون همیشه استفاده بشه؟
یعنی بدون رفتن به تنظیمات اضافی ،با پاسخ گویی تو یه بخش ، پاسخمون به صورت خودکار با یک فونت و سایز و فرمت مخصوص که خودمون قبلا تعیین کردیم نمایش داده بشه؟؟؟؟

mojcris
06-15-2012, 10:30 AM
سلام

بررسی میشه و در اسرع وقت نتیجه اعلام میشه.

mohsen4465
06-16-2012, 04:09 PM
لطفاً اگه امکانش وجود داره توی تاپیک کارگاه مجازی ابزارآلات نجومی (DIY) (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?1076-کارگاه-ابزارهای-نجومی-(diy)) امکان درج HTML رو فعال کنین تا در صورت لزوم بشه از سایت آپارات ویدئو درج کرد. راستش برای کارهای آموزشی خیلی وقت ها ویدئو هم لازم میشه. خیلی ممنون.

Mojtaba Gholami
06-20-2012, 08:58 PM
سلام . صفحه اصلی فروم پایین صفحه آخرین ارسالها رو داره که میشه به 3 صفحه رفت اما هر وقت صفحات 2 و 3 خواستم برم سایت رفرش شده و همون صفحه 1 آخرین ارسالها رو نشون میده .

Astronomy
06-20-2012, 09:16 PM
سلام . صفحه اصلی فروم پایین صفحه آخرین ارسالها رو داره که میشه به 3 صفحه رفت اما هر وقت صفحات 2 و 3 خواستم برم سایت رفرش شده و همون صفحه 1 آخرین ارسالها رو نشون میده .
علیکم السلام!

اون صفحات برای آخرین ارسال ها نیست

برای آخرین تاپیک های ایجاد شده هست

Mojtaba Gholami
06-20-2012, 09:49 PM
علیکم السلام!

اون صفحات برای آخرین ارسال ها نیست

برای آخرین تاپیک های ایجاد شده هست

خوشتیپ عکس زیر رو نگاه کن . این منظورمه

http://up.avastarco.com/images/juebcs2voahmnzk5ae3t.jpg (http://up.avastarco.com/)

Astronomy
06-20-2012, 10:08 PM
خوشتیپ عکس زیر رو نگاه کن . این منظورمه

http://up.avastarco.com/images/juebcs2voahmnzk5ae3t.jpg (http://up.avastarco.com/)
منم همین منظورمه!

3 تاپیک جدید ایجاد شده در بالای این که شما اشاره کردید هست!

شما اگر صفحه 2 برید 3 تاپیک قبلی ایجاد شده رو میبینید!

Amin-Mehraji
06-23-2012, 12:36 AM
این مشکل در اصل مربوط به فروم آوا نیست، مربوط به سایت اصلیه آوائه ( فروشگاه محصولات نجومی ):

http://s3.picofile.com/file/7416546876/Untitled.png

" ادامه ی مطلب" ها لینکشون خرابه.

http://s3.picofile.com/file/7416561826/Untitled1.png
کلاسم نمیشه رزور کرد!
-----------------------------------------------------------
قبلا یه تاپیک داشتیم به اسم "مسائل و مشکلات فنی فروم" . پیداش نکردم. اگه این پست جاش اینجا نیست اولا معذرت می خوام دوما مدیرا لطف کنن و منتقلش کنن جای اصلیش.

Mostafa
06-23-2012, 01:15 AM
سلام امين جان

ممنون از توجهي كه داري ، موضوعي رو كه گفتيد پيگيري مي كنيم

ضمنآ اينجا ، همون تاپيكي است كه گفتيد ولي براي تجميع مطالب اسمش رو به " سوالات ، مشكلات و پيشنهادات فني " تغيير داديم

پاينده باشي :)

امیر عباس
06-29-2012, 09:35 AM
سلام.
فکر نمی کنید ساعت رسمی ایران نسبت به ساعت جهانی گرینویچ 3.5 + ساعت اختلاف داره:

http://up.avastarco.com/images/kt67inva6wjqzlt0d0d7.jpg

Mojtaba Gholami
06-29-2012, 09:50 AM
سلام.
فکر نمی کنید ساعت رسمی ایران نسبت به ساعت جهانی گرینویچ 3.5 + ساعت اختلاف داره:

http://up.avastarco.com/images/kt67inva6wjqzlt0d0d7.jpg
اتفاقا کارشون درسته . اون یک ساعت اختلافی که با تغییر ساعت رسمی بوجود میاد جبران میشه . ما در اصل 3 و نیم ساعت اختلاف داریم و یک ساعت هم تا شهریورجلوتریم با تغییر ساعت که میشه 4 و نیم ساعت .

celestial boy
07-17-2012, 07:12 AM
سلام دوستان گرامی.
پردازش رمز عبور شما به پایان رسیده لطفا دوباره وارد حساب خود شوید.
این جمله ایه که هر دو سه هفته یک بار اعصابمو به هم می ریزه.دوباره باید کلی وقت بذارم خاج شم،وارد شم،برم جایی که بودم،و در بعضی موارد کل پیامی که می خواستم دوباره بنویسم.
مشکل از کجاست؟؟از مرورگر (opera) یا عادیه و باید همین طوری باشه؟؟
ممنون...

farshad
07-17-2012, 11:57 AM
سلام دوستان گرامی.
پردازش رمز عبور شما به پایان رسیده لطفا دوباره وارد حساب خود شوید.
این جمله ایه که هر دو سه هفته یک بار اعصابمو به هم می ریزه.دوباره باید کلی وقت بذارم خاج شم،وارد شم،برم جایی که بودم،و در بعضی موارد کل پیامی که می خواستم دوباره بنویسم.
مشکل از کجاست؟؟از مرورگر (opera) یا عادیه و باید همین طوری باشه؟؟
ممنون...

درود بر شما

فکر میکنم اگه در زمان ورود که نام کاربری و رمزتون رو وارد میکنید، اون مربع کوچیکه که کنارش نوشته دخیره ( اگه اشتباه نکنم ! ) تیک بزنید دیگه این اتفاق نمی افته...

celestial boy
07-17-2012, 05:52 PM
سلام دوست عزیز.
همون کارم می کنم.ولی بازم بر طرف نمیشه.
ممکنه دلیلش این باشه که بعضی اوقات دو سه روز یا بیشتر آنلاین نمیشم؟؟اصلا این ذخیره رمز تا چند روز اعتبار داره؟
ممنون...

farshad
07-17-2012, 06:20 PM
سلام دوست عزیز.
همون کارم می کنم.ولی بازم بر طرف نمیشه.
ممکنه دلیلش این باشه که بعضی اوقات دو سه روز یا بیشتر آنلاین نمیشم؟؟اصلا این ذخیره رمز تا چند روز اعتبار داره؟
ممنون...

درود دوباره
برای این سایت نمیدونم...یعنی نمیدونم فرق داره یا نه ولی برای سایت هایی بوده که من تا دو هفته هم نرفتم مشکلی پیش نیومده...آوا رو چون تقریبا هر روز میام نمیدونم.
اما روی کامپیوتر یکی از دوستان در سفر ، با نزدن تیک این گزینه ذخیره همین مشکل شمارو داشتم و اگه توی یه صفحه بیش از چند دقیقه میموندم و رفرش میکردم خود بخود خارج میشدم ولی با تیک زدنش برطرف شد.
اگه هنوز مشکلتون پا بر جاست باید منتظره متخصصین فنی بمونید ( ماشین امداد خودرو الان میاد :دی )

mojcris
07-17-2012, 10:35 PM
با سلام و با تشکر از جناب فرشاد گرامی بابت پاسخ دادنشون.

Celestial Boy اگر با زدن تیک مشکلتون حل نشده احتمالا مشکل از تنظیمات اکسپلوررتون هست ! میتنونید تنظیمات رو چک کنید.

farshad
07-18-2012, 11:49 AM
درود

اخیرا بعضی پست های من دوبار تکرار میشه!!
یعنی یه بار ارسال میکنم بعدش دوستان میگن دو تاست و یکیشو حذف میکنم!!
چرا؟؟

mojcris
07-18-2012, 12:06 PM
درود

اخیرا بعضی پست های من دوبار تکرار میشه!!
یعنی یه بار ارسال میکنم بعدش دوستان میگن دو تاست و یکیشو حذف میکنم!!
چرا؟؟

احتمال داره که دوبار دکمه ی ارسال رو می زنید. چون اگه دوبار روی ارسال کلیک کنید اینجوری میشه.

farshad
07-18-2012, 12:18 PM
احتمال داره که دوبار دکمه ی ارسال رو می زنید. چون اگه دوبار روی ارسال کلیک کنید اینجوری میشه.

احتمالش از صفر هم کمتره :دی
چون با تذکری که چند بار دوستان دادن در مورد تکرار پست هام خیلی دقت میکنم...!!
در هر صورت مرسی

mojcris
07-18-2012, 07:35 PM
یعنی دقیقا هردفعه که پست می ذارید ، دو بار پست زده میشه ؟؟؟!!! خوب این مشکل رو ندیدم بقیه داشته باشن ، شاید احتمال داره که Browser باشه. با بقیه ی Browser ها چک کنید ببینید بازم همینطوریه.

shadi.porooshani
07-18-2012, 07:53 PM
من هم این مشکل و داشتما :|

farshad
07-18-2012, 07:55 PM
یعنی دقیقا هردفعه که پست می ذارید ، دو بار پست زده میشه ؟؟؟!!! خوب این مشکل رو ندیدم بقیه داشته باشن ، شاید احتمال داره که Browser باشه. با بقیه ی Browser ها چک کنید ببینید بازم همینطوریه.

تقریبا 90% مواقع !!

mojcris
07-18-2012, 08:18 PM
خوب پس لطفا با بقیه Browser ها هم چک کنید ببینید درست میشه یا نه.

Amirali
07-30-2012, 07:45 PM
سلام
ببخشید سرعت load فروم خییییییییییلی پایینه
وقتی 4 - 5 تا صفحه هم با هم باز باشه که دیگه کلا هنگ میکنه

مهدی ناصری
07-30-2012, 08:48 PM
سلام
ببخشید سرعت load فروم خییییییییییلی پایینه
وقتی 4 - 5 تا صفحه هم با هم باز باشه که دیگه کلا هنگ میکنه
بله درسته من هم دقیقا همین مشکل رو دارم. بعضی اوقات سرعت خیلی کم میشه، در صورتی که برای سایت های دیگه این وضعیت وجود نداره. البته همیشه این طوری نیست ولی اخیرا زیاد تر شده.

Amin-Mehraji
08-01-2012, 10:53 PM
با اجازه ی مدیر محترم یه پیشنهاد داشتم.

یکی از فروم هایی که قبلا عضو بودم تاپیک ها بصورت خودکار هر 5 ثانیه آپدیت میشدن و برای دیدن مطالب جدید نیاز نبود صفحه مجدااً رفرش شه. فکر کنم بد نباشه این کار رو اینجا هم پیاده کنید.

ممنون

مسعود فرح بخش
08-03-2012, 12:50 PM
من نمی دونم چرا مدتیه که پیام خصوصی ارسال میکنم در قسمت ارسال شده ها اون پیام ثبت نمیشه و معلوم نیست که پیام فرستاده شده یا نه؟

Amin-Mehraji
08-03-2012, 01:34 PM
من نمی دونم چرا مدتیه که پیام خصوصی ارسال میکنم در قسمت ارسال شده ها اون پیام ثبت نمیشه و معلوم نیست که پیام فرستاده شده یا نه؟

در قسمت تنظیمات متفرقه ی پیام خصوصی، گزینه ی " ذخیره یک نسخه از پیام در پوشه فرستاده شده. " رو فعال کنید:wink:

rojan
08-04-2012, 08:40 PM
سلام
من دو تا مشکل دارم:
1.اول اینکه هر بار که آن میشم باید زبونشو فارسی کنم.
2.دوم اینکه تمی که میذارمم هر بار که آن میشم به همون پیش فرض آوا تغییر میکنه!

Mojtaba.M
08-05-2012, 11:34 AM
سلام
من دو تا مشکل دارم:
1.اول اینکه هر بار که آن میشم باید زبونشو فارسی کنم.
2.دوم اینکه تمی که میذارمم هر بار که آن میشم به همون پیش فرض آوا تغییر میکنه!

سلام بر شما دوست گرامی برای هر دوتا مشکلتون دوتا راه وجود داره :have%20a%20nice%20d

برای این که بتوانید تم مورد علاقتون رو در هربار ورود به سایت استفاده کنید باید به قسمت "کنترل پنل"
برید و در ستون تنظیمات من گزینه "تنظیمات شخصی رو بزنید "دراونجا گزینه ای به نام استایل انجمن هست که میتونید تمتون رو در اونجا انتخاب کنید و با این کار نیازی به عوض کردن دوباره نیست.:have%20a%20nice%20d
برای زبان انجمن هم کمی پایین تر از همون گزینه زیان انجمن رو میینید که باید اون رو هم تغییر بدید
در نهایت هم ذخیره تغییرات رو بزنید و برای همیشه راحت باشید:thumbsup:

mojcris
08-05-2012, 11:45 AM
سلام دوستان عزیز

بابت اینکه سوالا رو دیر جواب میدم ببخشید

نکته ها !!!

- سرعت پایین فروم در حال حاضر مربوط به سرور هست و به فروم کاری نداره ! ولی نهایتا در کمتر از 1 ماه آینده درست میشه.

- نکته ای که دوست عزیزمون آقای Amin-Mehraji فرمودند درسته ، این تکنولوژی AJAX هست که بعد از انتقال فروم اونم اضافه میکنیم !

- از دوستان عزیزی هم که پاسخ دوستان رو داده بودند تشکر میکنم.

موفق باشید.

Flare star
08-12-2012, 01:42 PM
اون تولباری که برای دانلود قرار دادین فقط برای کامپیوتر قابل استفادس?!
آخه من با اینکه مرورگر فایرفاکس داشتم روی موبایل نتونستم دانلود کنم!:(

mojcris
08-12-2012, 02:38 PM
بله دوست عزیز ، فکر میکنم فقط برای کامپیوتر باشه ! آخه فایرفاکس موبایل و کامپیوتر فرق داره !

sasan20oo20
08-14-2012, 06:00 PM
ببخشید موقع دانلود تولبار این پیغام رو میده مشکل از کجاست؟؟؟

http://up.avastarco.com/images/cycexg2t99sncgeykag.jpg

mojcris
08-14-2012, 08:03 PM
نسخه ی گوگل کروم شما از 18 کمتره ! باید گوگل کروم جدید رو دانلود کنید بعد نصب کنید.

اینم لینک دانلود !

دانلود گوگل کروم (http://s2.p30download.com/users/202/software/network-internet/browser/Google.Chrome.v21.0.1180.60_p30download.com.exe?)

رمز فایل

www.p30download.com

Esmaeilpour
08-20-2012, 12:00 AM
با سلام.یک سوال:
برای اپلود عکس لازمه که سایز عکس رو کم کنیم یا این کار خودکار انجام میشه؟

Astronomy
08-20-2012, 12:18 AM
با سلام.یک سوال:
برای اپلود عکس لازمه که سایز عکس رو کم کنیم یا این کار خودکار انجام میشه؟
علیک سلام!

نخیر! شما باید خودتون عکس رو کوچیک کنید بعد تو هر آپلود سنتری که دوست دارید (ترجیحا http://astroupload.com/ و http://up.avastarco.com/) اون رو آپلود کنید و تو سایت قرار بدید!

rezash
08-20-2012, 12:23 AM
بهترين كار اين هست كه از آبلود سنتر آوا استفاده كنيد

در نوار بالا ميتونيد اين قسمت رو مشاهده كنيد

هر عكس تا 1 مكابايت حجم دارد

Esmaeilpour
08-20-2012, 12:27 AM
دوستان منظورم حجم عکس نیست.ابعاد عکسه.مثلا عکس من به فرض این که 500 kb باشه اما دو هزار و خرده ای در دو هزار و خرده ای باشه لازمه به 640*480 تغییر پیدا کنه یا نه؟

rezash
08-20-2012, 12:39 AM
خودش به طور اتوماتيك كوجك ميشه_

اكر هم خواستيد ميتونيد رو عكس كليك كنيد و ابعاد رو تغيير بديد

من الان نزد مدير فني هستم_ايشون كفتن

sasan20oo20
08-22-2012, 07:44 AM
ببخشید یه سوال
یه بخش هست تو پروفایل همه ی دوستان به نام فعالیت در این لحظه که فکر کنم زمانی که انلاین هستن فعال میشه ولی برای همه ی کسانی که انلاین هستن این متن زیر رو نوشته

http://up.avastarco.com/images/9sgc6sals6ml2m58s841.jpg

ولی مشکل اینجاست که برای همه این متن رو نوشته یعنی همه دارن صفحه اصلی سایت رو نگاه میکنن؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

mojcris
08-22-2012, 11:35 AM
سلام دوست عزیز

بله ، درسته ، به زودی برطرف خواهد شد.

Amin-Mehraji
08-26-2012, 12:38 AM
با سلام
پیشنهادم در ارتباط با قانون کپی رایت هست
می خواستم پیشنهاد بدم خوب میشد اگر کدی در برنامه ی سایت ( برنامه ای که سایت به اون زبان نوشته شده ) نوشته بشه تا از کلیک راست و کپی کردن مطالب اون جلوگیری بشه. مخصوصا مطالبی که حاصل زحمت های دوستان هست مثل مطالب موجود در آکادمی یا تاپیک هایی مثل طیف و .....
اینطوری به جای اینکه به دیگران بگیم کپی رایت رو رعایت کنید خودمون برای صیانت از زحمات خودمون به اقدام عملی کردیم
-------------------------
البته کد باید به نحوی نوشته بشه که تمام مرورگرها رو در بربگیره، بویژه اُپرا!

sasan20oo20
08-27-2012, 08:34 AM
سلام به کاربران فعال و ممتاز گرامی

همونطور که اینجا (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?1161-%D8%AC%D9%84%D8%B3%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%AA%D8%B5%D9%85%D9%8A%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D9%85%D8%B9%D9%8A-%D9%85%D8%AF%D9%8A%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85&p=42822&viewfull=1#post42822)گفته شد، در روزهای آینده تغییر فنی رخ می دهد که پستهای آف تاپیک، دیگر جز پستهای نوشته شده افراد محسوب نمی شوند. بنا بر این اگر در این تاپیک فعالیت داشته اید، منتظر باشید که در آینده ای نزدیک، تعداد پستهاتون کاهش پیدا کنه. فکر کنم همه ما کم و بیش اینجا پست گذاشتیم و مثلا خود من فکر کنم 5 تا 10 عدد از پستهام کم بشه :)

در واقع در ابتدا قرار بود پستهای آف تاپیک به تدریج حذف شوند ولی حذف نشدند و تصمیم گرفته شد به صورت یادگاری باقی بمانند، اما تعدادشان در شمارشگر محسوب نشود :)

ممکنه در اثر کاهش پستها، رده کاربری برخی افراد که ارسالهاشون نزدیک به عددهای 30 و 150 هست عوض بشه. در این صورت به آقای امام اطلاع دهید.

این تصمیم به دلیل اینه که آمار پستها از این پس، بیشتر با فعالیت علمی و نجومی افزایش پیدا کنه ;)

همون طور که اقای اکبر نیای عزیز فرمودن و اقای امام هم قبلا اشاره کرده بودن خوب پست ها محاسبه نمیشه خوب بهتر :grin:
ولی تشکر ها چی؟؟؟ اونا محاسبه میشه منظورم تشکر هایه که از اون پست ها میشه در مورد این موضوع هم توضیح بدین
با تشکر از زحمات فراوان گروه مدیران ( و همچنین دوستان) :grin:

yperseusy
08-27-2012, 11:23 AM
همون طور که اقای اکبر نیای عزیز فرمودن و اقای امام هم قبلا اشاره کرده بودن خوب پست ها محاسبه نمیشه خوب بهتر :grin:
ولی تشکر ها چی؟؟؟ اونا محاسبه میشه منظورم تشکر هایه که از اون پست ها میشه در مورد این موضوع هم توضیح بدین
با تشکر از زحمات فراوان گروه مدیران ( و همچنین دوستان) :grin:

سلام ساسان جان :)
نه تشکر ها هم محاسبه نمیشه ;)

Amin-Mehraji
09-01-2012, 12:28 AM
خدمت همه دوستان عرض سلام دارم

با اجازه دوستان پیشنهاد دیگری هم داشتم. این پیشنهاد به کابران جدید مربوط میشه. و این هست که برنامه ای ( در سایت ) نوشته بشه که برای کابران جدید بعد از عضویت در سایت بطور خودکار پیام خصوصی ای ارسال کنه و در اون پیام درباره ی خود آوااستار ( سابقه ، تاریخ تاسیس، گشت های رصدی برگزار شده توسط آوااستار، کارگاه ها، گردهمایی های اعضای آوااستار ) و تاپیکهای مهم برای اعضای جدید ( که در صفحه ی اول سایت هم هست ) و هر اونچه که لازم هست نوشته بشه. این کار چندتا فایده داره:

1- موجب هنگ نمودن کاربر محترم جدید میشه :دی چون با خوندن مطالب داخل پیام به این نتیجه میرسه که اینجا مثل جاهای دیگه نیست که چند روز بیاد وقتش رو بگذرونه و بعدشم خداحافظ!!! باعث میشه علاقه اش بیشتر بشه.

2- کاربرانی که صرفا برای دانلود داخل سایت اومدن هم علاوه بر رسیدن به خواسته شون ( همون دانلوده ) متوجه میشن که : نههههههه! مثل اینکه از جاهای دیگه ای این سایت هم میشه مطالب درست و حسابی درآورد و این باعث موندگاری شون در سایت میشه.

3- زحمت مدیران کم میشه و به جای رسیدن به پیام خوش آمدگویی به کاربران جدید می تونند به کارای دیگه شون بپردازند.

باشد که با اجرای این برنامه فروم رو یکی دو قدم جلو ببریم.

mohsen4465
09-16-2012, 09:12 PM
سلام
من یه مشکلی دارم. چرا با اینکه کاربر ممتاز شدم و از مدت عضویتم هم حدود 6 ماهی میگذره اما هنوز وقتی پیغام بازدیدکنندگان برای یه نفر میفرستم زیرش مینویسه این پیغام به صورت مخفی میباشد؟ بعضی از دوستان که برای من پیغام میفرستن این حالتی نیست. :sad:

Astronomy
09-16-2012, 10:07 PM
سلام
من یه مشکلی دارم. چرا با اینکه کاربر ممتاز شدم و از مدت عضویتم هم حدود 6 ماهی میگذره اما هنوز وقتی پیغام بازدیدکنندگان برای یه نفر میفرستم زیرش مینویسه این پیغام به صورت مخفی میباشد؟ بعضی از دوستان که برای من پیغام میفرستن این حالتی نیست. :sad:
علیک سلام!
این نیاز به تایید شدن برای همه اعضای آواستار به جز مدیران هست

یعنی تمام کاربر های ممتاز و فعال و جدید نیاز به تایید شدن داره پیام هاشون و فقط مدیران هستند که پیامشون نیاز به تایید نداره!

dadvar
09-22-2012, 02:52 PM
سلام"جریان کارگاه عکاسی تون چیه؟؟
میتونیم عکسایی که ازآسمون گرفتیم روبذاریم تواین قسمت سایت؟؟
اگه میشه بیشترتوضیح بدید!ممنون.

Mostafa
09-22-2012, 04:56 PM
سلام"جریان کارگاه عکاسی تون چیه؟؟
میتونیم عکسایی که ازآسمون گرفتیم روبذاریم تواین قسمت سایت؟؟
اگه میشه بیشترتوضیح بدید!ممنون.

سلام دوست گرامی

بخشی که به تازگی به سایت اضافه شده کارگاه نیست بلکه سایتی تخصصی در زمینه عکاسی ( از جمله عکاسی نجومی ) است که شما می توانید در آن به فعالیت بپردازید .

ارسال عکس در گالری ها آزاد است ، اما عکس ها قبل از انتشار باید به تایید یکی از کاربران طلایی عکاسی برسد .

امیدواریم در آینده ای نزدیک بتوانیم کارگاه های آموزشی برای اعضا نیز برگزار کنیم .

موفق باشید :)

مسعود فرح بخش
09-22-2012, 07:55 PM
سلام
ظاهرا امکان تشکر کردن از پست های ارسالی در آف تاپیک وجود نداره
می خواستم بدونم این یه مشکل فنی هستش و یا از این بعد روال کار به همین صورت میشه؟

mojcris
09-23-2012, 08:21 PM
سلام

نخیر ، مشکل فنی نیست ! از این به بعد اینگونه است ! چون قرار شد که پستهای این بخش برای کاربران شمارش نشود و همچنین دیگر نیازی به محاسبه ی تشکر نیز نیست !

sasan20oo20
09-26-2012, 06:06 PM
یه ایده

همونطوری که توی نظر سنجی کاربر برگزیده دیدین... رای های دو کاربر ...خیلی به هم نزدیکه بیشتر رای ها هم پخش شده به نظرتون بهتر نیست بین نفر اول و دوم و سوم دوباره رای گیری کنین که حق کسی ضایع نشه؟؟؟

Mostafa
09-26-2012, 10:22 PM
یه ایده

همونطوری که توی نظر سنجی کاربر برگزیده دیدین... رای های دو کاربر ...خیلی به هم نزدیکه بیشتر رای ها هم پخش شده به نظرتون بهتر نیست بین نفر اول و دوم و سوم دوباره رای گیری کنین که حق کسی ضایع نشه؟؟؟

:))

يعني مثل رياست جمهوري ، اگر كسي بيش از 50 درصد آرا رو نياورد ، انتخابات به دور دوم كشيده بشه ؟؟؟

من حرفي ندارم ، ولي شايد اگر اين موضوع روال بشه ، ديگه از اين به بعد هر سري همين بساط رو داشته باشيم !

اما اگر ساير مديران هم موافق باشن ، مي تونيم اين كار رو بكنيم

farshad
09-28-2012, 03:21 PM
درود

چرا پست های من گزینه ویرایش ندارن؟!

یعنی الان داره!!!
پست های روزهای قبل نداره!!!

آسمون
09-28-2012, 03:26 PM
farshad (http://forum.avastarco.com/forum/member.php?2817-farshad)[/B]]درود

چرا پست های من گزینه ویرایش ندارن؟!

یعنی الان داره!!!
پست های روزهای قبل نداره!!!

با سلام به شما
هر کاربری فقط تا 24 ساعت پس از ارسال یک پست توانایی ویرایش آن را دارد.

موید باشید:)

farshad
09-28-2012, 03:55 PM
با سلام به شما
هر کاربری فقط تا 24 ساعت پس از ارسال یک پست توانایی ویرایش آن را دارد.

موید باشید:)

حالا اگه توی ساعت بیست و پنجم متوجه اشتباهمون بشیم تکلیف چیه!؟ :دی

هانیه امیری
09-28-2012, 03:59 PM
حالا اگه توی ساعت بیست و پنجم متوجه اشتباهمون بشیم تکلیف چیه!؟ :دی

سلام
میتونید به مدیر تالار مربوطه اطلاع بدید یا مدیر ارشد و یا ویراستار فروم ;)

sasan20oo20
09-29-2012, 09:32 PM
یه ایده

من حرفم رو پس میگیرم :دی

مثل اینکه فاصله زیاد شده و تقریبا مشخصه چی به چیه :) و نیازی به این کار نیست

البته هر جور مدیران صلاح بدونن :دی

sasan20oo20
10-09-2012, 08:52 AM
ببخشید تشکر های اف تاپیک برگشته؟؟؟

مگه قرار نبود تشکر نداشته باشه دیگه؟؟

http://up.avastarco.com/images/cr850ubbiqh8wjp1nebd.jpg

Mostafa
10-09-2012, 11:06 AM
تشکر های آف تاپیک برگشته

اما پست ها و تشکر ها در آف تاپیک شمارش نمیشه

smhm
10-10-2012, 10:23 AM
یک فایل pdf از کامپیوترم می خواستم ارسال کنم اما پیام میده از حد مجاز تجاوز کردید. آپلود سنتر هم که فکر کنم فقط مخصوص عکسه.
هیچ راهی هست؟

آسمون
10-10-2012, 11:25 AM
سلام
خسته نباشید
میتونید از آپلود سنتر نجومی افلاک برای آپلود فایل هاتون استفاده کنید:)

آپلود سنتر افلاک (http://www.astroupload.com/)

مهدی ناصری
10-26-2012, 12:37 PM
سلام...
یه سوال: پست های تالار ابزار ها چرا باید برای همه کاربر ها (جدید، فعال، ممتاز) توسط مدیران تایید بشن ولی در تالار های دیگه این طور نیست؟

farshad
10-26-2012, 12:48 PM
سلام...
یه سوال: پست های تالار ابزار ها چرا باید برای همه کاربر ها (جدید، فعال، ممتاز) توسط مدیران تایید بشن ولی در تالار های دیگه این طور نیست؟

درود بر شما

یک بار برای منم سوال پیش اومد که گفتن ظاهرا برای جلوگیری از تبلیغات هستش :)

ولی فکر میکنم بشه برای کاربرهایی که برادریشون رو ثابت کردن این محدودیت رو برداشت :دی

پیمان اکبرنیا
10-26-2012, 01:34 PM
درود بر شما

ولی فکر میکنم بشه برای کاربرهایی که برادریشون رو ثابت کردن این محدودیت رو برداشت :دی

درست می فرمایید فرشاد گرامی

این قانون برای زمانی بوده که شرایط فروم فرق داشته. به نظرم در حال حاضر میتونیم کاری کنیم که پستهای کاربران ممتاز بدون نیاز به تایید در این تالار منتشر شود :)

فقط میمونه یادآوری این تغییر فنی به مدیر گرامی که با توجه به مشغله ای که دارند این کار را جز اولویت ها قرار دهند و فراموش نشود ;)

gandom
10-29-2012, 08:31 PM
یادمه قبل تر ها وقتی که می خواستم یک پستی رو ارسال کنم دیگه نیازی نبود پیش نمایش رو بزنم تا ببینم چه تغییراتی روی متنم صورت گرفته. ولی چند وقته که تو قسمت ارسال پست تنها دستورات رو میشه مشاهده کرد و تا پیش نمایشو نزنم نمی تونم ببینم اجرای دستورات رو ببینم...خصوصاً موقع انتخاب فونت.

Mostafa
10-29-2012, 09:51 PM
درود بر شما

ممنون از يادآوريتون جناب فرشاد

بايد زودتر اين كار انجام ميشد كه فراموش شد :Psmiley:

اين محدوديت براي اعضاي ممتاز برداشته شد

یادمه قبل تر ها وقتی که می خواستم یک پستی رو ارسال کنم دیگه نیازی نبود پیش نمایش رو بزنم تا ببینم چه تغییراتی روی متنم صورت گرفته. ولی چند وقته که تو قسمت ارسال پست تنها دستورات رو میشه مشاهده کرد و تا پیش نمایشو نزنم نمی تونم ببینم اجرای دستورات رو ببینم...خصوصاً موقع انتخاب فونت.

سلام گندم خانم :)

من همين الآن چك كردم ،

تغييرات فونت و رنگ و ... در اديتور اعمال ميشه و نيازي به پيش نمايش يا ارسال نيست !

شايد به مرور گر ربط پيدا كنه ، ولي با اكسپلورر و موزيلا من چنين مشكلي نديدم

لطفا با سيستم ديگري چك كنيد ببينيد مشكل برطرف ميشود يا نه ؟

هانیه امیری
10-29-2012, 10:01 PM
شايد به مرور گر ربط پيدا كنه ، ولي با اكسپلورر و موزيلا من چنين مشكلي نديدم

لطفا با سيستم ديگري چك كنيد ببينيد مشكل برطرف ميشود يا نه ؟

بله با مرورگر Chrome این مشکل وجود داره و تغییرات اعمالی به صورت کد ظاهر میشن و گاهی همین امر باعث میشه خطا بده و حتی بگه تعداد کاراکترهای استفاده شده زیاده... و طبق فرمایشات آقای امام مرورگر موزیلا همچین مشکلی نداره :)
این مشکل برای منم وجود داشت حتی گاهی از فروم و ویکی نجوم خود به خود خارج می شدم و دیگه نمیتونستم وارد بشم به همین دلیل بهتره از موزیلا استفاده بکنید ;)

gandom
10-29-2012, 11:36 PM
من از کروم به خاطر سرعت بالاتری که داره نسبت به اکسپلولر استفاده می کنم. مرورگرمو عوض می کنم. ولی خوب چرا نباید تو همه مرورگرا درست انجام نشه؟

arashgmn
10-30-2012, 01:16 AM
من از کروم به خاطر سرعت بالاتری که داره نسبت به اکسپلولر استفاده می کنم. مرورگرمو عوض می کنم. ولی خوب چرا نباید تو همه مرورگرا درست انجام نشه؟

IE رو کلا جزو مرورگر ها حساب نکنید !!! تنها مزیتی که داره اینه که روی ویندوز بدون داشتن سی دی نصب و حتی بدون اتصال به اینترنت و دانلود میشه ریختش . و گرنه نه محیط گرافیکی خوبی داره نه سرعتی و نه ... . من سرعت اینترنت رو روی 3 تا مرورگر معروف (IE,Chrome,Firefox) امتحان کردم . تقریبا برای تمامی سایت ها ، در دایال آپ ، فایرفاکس ، و در اینترنت پرسرعت ، کروم بیشترین سرعت رو دارن .

art
10-30-2012, 05:03 PM
من تازه عضو شدم میشه راهنماییم کنید که چطور میتونم تو قسمت ژوژمان عکس آپ کنم ؟؟! :-s

هانیه امیری
10-30-2012, 09:16 PM
من تازه عضو شدم میشه راهنماییم کنید که چطور میتونم تو قسمت ژوژمان عکس آپ کنم ؟؟! :-s
سلام بر شما. به فروم خوش آمدید :)

برای گذاشتن تصویر در هر تاپیک بهتره از آپلود سنتر آوااستار (http://up.avastarco.com/) استفاده بکنید . در قسمتی که پست خود را مینویسید وارد صفحه پیشرفته شده و سپس گزینه " قرار دادن تصویر" که در تصویر زیر نشون داده شده را میزنید

[/URL]http://up.avastarco.com/images/frx84ws0a9j707k0bosz.png (http://up.avastarco.com/images/frx84ws0a9j707k0bosz.png)

و به قسمت " از طریق لینک " رفته و تیک قسمت پایینی رو برمیدارید سپس لینک تصویر را در این محل قرار می دهید.

[URL="http://up.avastarco.com/images/vakb582ij9ru5po7u7d2.png"]http://up.avastarco.com/images/vakb582ij9ru5po7u7d2.png (http://up.avastarco.com/images/vakb582ij9ru5po7u7d2.png)

موفق باشید :)

gandom
10-30-2012, 10:28 PM
IE رو کلا جزو مرورگر ها حساب نکنید !!! تنها مزیتی که داره اینه که روی ویندوز بدون داشتن سی دی نصب و حتی بدون اتصال به اینترنت و دانلود میشه ریختش . و گرنه نه محیط گرافیکی خوبی داره نه سرعتی و نه ... . من سرعت اینترنت رو روی 3 تا مرورگر معروف (IE,Chrome,Firefox) امتحان کردم . تقریبا برای تمامی سایت ها ، در دایال آپ ، فایرفاکس ، و در اینترنت پرسرعت ، کروم بیشترین سرعت رو دارن .

مثل اینکه سؤالمو بد مطرح کردم:)
منظورم این بود که چرا مثلا" روی کروم نباید مثل بقیه مرورگرا دیگه نیازی نباشه ما برای ارسال پست گزینه پیش نیازو بزنیم؟

Soroush Samadi
11-02-2012, 09:43 AM
سلام بر دوستان اوايي
ميدونم خيلي سوال بي مورديه ولي ميشه بگين چطور حجم عكس رو كم كنم؟
الان من يه عكس دارم ولي حجمش خيلي بالاست.

مهدی ناصری
11-02-2012, 09:55 AM
سلام بر دوستان اوايي
از این روش در فتوشاپ استفاده کنید:
http://aks.akkasee.com/sn/photoUploadHelp

Mostafa
11-02-2012, 10:00 AM
سلام بر دوستان اوايي

سلام بر شما

ابتدا عكس را در فتوشاپ باز كنيد

بالاي نرم افزار منوي Image را پيدا كنيد

Image ==> Image Size

در گزينه Image Size كه زير مجموعه Image است طول و عرض عكس شما بر حسب پيكسل داده شده است .

تعداد پيكسل هاي ضلع بزرگ عكس را عددي كمتر از 1000 وارد كنيد ( مثلا 700 يا 800 مناسب است )

در اين حالت عرض عكس نيز متناسب با طول آن كوچكتر مي شود

Ok كنيد و عكس را به همين صورت ذخيره كنيد

موفق باشيد :)

---

پستم با آقاي ناصري همزمان شد

mohsen4465
11-02-2012, 12:46 PM

من نمیفهمم که چرا یک مرورگر باید نسبت به یک مرورگر دیگه سرعت بیشتری داشته باشه. هیچ دلیل علمی و منطقی براش نمیبینم. سرعت ظاهری بالاتر فایرفاکس تا اونجا که من فهمیدم بخاطر اینه که بمحض دریافت اولین اطلاعات اونو نشون میده ولی IE صبر میکنه تا دنلود صفحات یکم کاملتر بشه بعد یهو کل صفحه رو میاره. یه کلک های دیگه هم اینه که همون قسمتی که شما دارید میبینید رو نشون بده و مثلاً عکس های پایین صفحه تا زمانی که نرفتید سراغش دنلود نشه که البته این مورد تو IE نسخه های 8 و 9 هست. در کل تنها عامل تأثیر گذار در سرعت اینترنت سرعت ارسال اطلاعات از ISP و همینطور سرعت خط و سایر سیستم های سخت افزاری مثل مودم و روتر و ... است و بعید میدونم سرعت اینترنت ربطی به مرورگر داشته باشه مگر اینکه شما مرورگر IE با Add On خیلی حجیمی داشته باشین که سرعت اونو کم کنه.

من IE رو ترجیح میدم. کار کردن باهاش راحتتره. فایرفاکس و کروم و ... هم در بعضی موارد نقاط قوت دارن (مثل ساپورت کردن ادامه دنلود و اجرا کردن بعضی از Active X های خاص و بالا آوردن صحیحتر بعضی از سایت ها و ...). اما همین فایر فاکس و کروم هم نقاط ضعف خودشونو دارن. در کل همیشه روش ترکیبی بهتره. من از IE استفاده میکنم ولی اگه جایی به مشکل خوردم یا صفحه بد بالا اومد با فایرفاکس یا کروم تست میکنم. :grin:

Soroush Samadi
11-03-2012, 03:22 PM
سلام بر دوستان اوايي
من يه مشكل خيلي جدي دارم اينكه نميتونم عكس اپلود كنم:melt::explode:
ميگه حجم عكس رو كم كن ولي وقتي حجم رو كم ميكنم بازم نميشه.كسي ميتونه كمكم كنه؟اقاي راهنما كجايي؟:crazy:

Mostafa
11-03-2012, 06:14 PM
سلام بر دوستان اوايي
من يه مشكل خيلي جدي دارم اينكه نميتونم عكس اپلود كنم:melt::explode:
ميگه حجم عكس رو كم كن ولي وقتي حجم رو كم ميكنم بازم نميشه.كسي ميتونه كمكم كنه؟اقاي راهنما كجايي؟:crazy:

سلام سروش جان

در 3 پست بالا تر براي شما توضيح دادم كه چگونه عكس را كوچك كنيد

اما براي آپلود آن ، خيلي ساده ، از آپلود سنتر استفاده كنيد

ابتدا وارد اين لينك بشويد : http://up.avastarco.com/

بعد عكس مورد نظر را انتخاب كنيد و دكمه آپلود را بزنيد

پس از مدتي به شما چند لينك ميدهد

شما لينك قسمت " لينك مستقيم براي تالار گفتگو " را كپي كنيد ( لينك يكي مانده به آخري ) و در جايي كه ميخواهيد عكس نمايش داده شود ، پيست كنيد

به همين سادگي :)

farshad
11-05-2012, 10:27 PM
شب بخیر

چرا گاهی سرعت باز شدن صفحات فروم کمه ؟( مثل امشب )

و گاهی اصلا باز نمیشه! ( مثل امروز ظهر )

mojcris
11-06-2012, 05:47 PM
سلام خدمت همه دوستان گرامی

مشکل برطرف میشه ، نگران نباشید !

هرچه زودتر همه چی به حالت عادی بر میگرده !

Mostafa
11-09-2012, 03:51 PM
دوستان و اعضاي گرامي

سلام :have%20a%20nice%20d

غرض از درج اين پست ذكر اين مورد است كه در جريان باشيد كه چند روزي است سرور فروم آوااستار مجددآ مورد حمله اينترنتي قرار گرفته و گروهي سعي در

ايجاد اخلال در فروم دارند .

البته مديريت فني غالبآ مشكلات ايجاد شده را بر طرف مي نمايند ، اما در اين روز ها گاهي شاهد كند شدن و يا از دسترس خارج شدن فروم هستيم .

ضمن عرض پوزش از شما عزيزان ، سعي مي كنيم تاثير آسيب هاي اين حملات را به حد اقل برسانيم .

البته بك آپ كاملي از كليه اطلاعات فروم و ويكي موجود است و از بابت از دست رفتن اطلاعات هم جاي نگراني نيست .

ولي در هر صورت اميدواريم اين مشكلات نيز به زودي برطرف گردند .

با تشكر و احترام

رخساره روشنی
11-09-2012, 04:00 PM
درود بر شما دوستان
از زحماتتون نهایت سپاس رو دارم امروز صبح کلا سایت باز نمی شد من فکر کردم خدای نکرده ..... زبونم لال دوباره سایت هک شده :)
امیدوارم دیگه از این مشکلان پیش نیاد

arashgmn
12-10-2012, 10:02 PM
سلام
تو این عکسی که در زیر گذاشتم 3 تا ستاره ی قرمز هست .

ستاره ی بزرگ : چرا اسم این تاپیک پررنگه با این که جلوش ننوشته موضوع مهم؟

ستاره های کوچک : من تا حالا تو فروم اینا رو ندیدم . قضیه شون چیه ؟

http://up.avastarco.com/images/s0y6loyl0i7slwe78hhn.png (http://up.avastarco.com/images/s0y6loyl0i7slwe78hhn.png)

آسمون
12-10-2012, 10:11 PM
سلام

ستاره ی بزرگ : چرا اسم این تاپیک پررنگه با این که جلوش ننوشته موشوع مهم؟

http://up.avastarco.com/images/s0y6loyl0i7slwe78hhn.png

من فقط پاسخ ستاره بزرگ رو میدونم:
وقتی در تاپیکی مطلب جدید ارسال شده باشه و شما هنوز اونو ندیده باشین، عنوان تاپیک به این صورت نوشته میشه.

stargazer
12-10-2012, 10:14 PM
سلام

ستاره ی بزرگ : چرا اسم این تاپیک پررنگه با این که جلوش ننوشته موضوع مهم؟

[/URL][URL="http://up.avastarco.com/images/s0y6loyl0i7slwe78hhn.png"]http://up.avastarco.com/images/s0y6loyl0i7slwe78hhn.png (http://up.avastarco.com/images/s0y6loyl0i7slwe78hhn.png)

تا جایی که من اطلاع دارم:

* چون اونایی که مهم شدن، ثابت میمونن اون بالا، بقیه هرکدوم که پست جدید میخورن، جاشون عوض میشه و میان اول قرار میگیرن (یعنی زیر موضوعات مهم شده)، وقتیم پر رنگه یعنی جدید پست خورده و شما مشاهدش نکردین

** اینا رو منم ندیدم تا حالا، اگه دیدم نشون میدم بهتون ;) (فکر می کنم آخریه وقتی انجمن به یه مکان و یا انجمن دیگه لینک بشه اونو نشون میده، دسته بندی رو نمیدونم)

اگه اشتباه بود و توضیح بیشتر هست دوستان لطف کنن :)

-----------------

ااا، خط رو خط شد با آسمون :دی

BigBang
12-11-2012, 03:42 PM
سلام

چرا صفحه آخرین ارسال ها نمیاد؟!

nakhodaye aseman
12-12-2012, 09:42 PM
سلام :)
ببخشید یه سوال این صفحه ی ارسال پاسخ که هست ، وقتی داریم یه مطلبی رو مینویسم اتوماتیک ذخیره میشه ؟ مثلا اگه تو ارسال یه لحظه نت قطع بشه و ما دکمه ی ارسال رو بزنیم و صفحه بالا نیاد اون وقت همه ی نوشته ها پاک میشه (من که این جوریم ) اونوقت باید از اول بنویسم :( که سخته و بعضی از مطالب از یاد میره :دی

Mostafa
12-12-2012, 09:55 PM
سلام

چرا صفحه آخرین ارسال ها نمیاد؟!

سلام به شما

لينكش مشكل داره ، اما انشاالله به زودي برطرف ميشه :)

سلام :)
ببخشید یه سوال این صفحه ی ارسال پاسخ که هست ، وقتی داریم یه مطلبی رو مینویسم اتوماتیک ذخیره میشه ؟ مثلا اگه تو ارسال یه لحظه نت قطع بشه و ما دکمه ی ارسال رو بزنیم و صفحه بالا نیاد اون وقت همه ی نوشته ها پاک میشه (من که این جوریم ) اونوقت باید از اول بنویسم :( که سخته و بعضی از مطالب از یاد میره :دی

خير ، ذخيره اتوماتيك نداره

سعي مي كنيم در تغييرات جديدي كه داريم اعمال ميكنيم ( و همچنان درگيرش هستيم ) اين موضوع رو هم لحاظ كنيم

soheil+
12-13-2012, 05:46 PM
با سلام

میشه لطفا بگین چجوری عکس هامون رو بزرگ بزاریم؟
ممنون

Soroush Samadi
12-29-2012, 06:23 PM
با سلام.
ببخشید با اینکه من کاربر فعال هستم ولی پست که تو تاپیک های دیگه میزارم میزنه باید تایید بشه.دلیلش چیه؟؟؟
ولی اینجا تایید شد؟؟؟؟؟؟؟

مسعود فرح بخش
12-29-2012, 06:54 PM
با سلام.
ببخشید با اینکه من کاربر فعال هستم ولی پست که تو تاپیک های دیگه میزارم میزنه باید تایید بشه.دلیلش چیه؟؟؟
ولی اینجا تایید شد؟؟؟؟؟؟؟

تا اونجا که من می دونم فقط پست های تالار ابزار رصدی هستن که نیاز به تایید دارن.

Soroush Samadi
12-29-2012, 07:21 PM
تا اونجا که من می دونم فقط پست های تالار ابزار رصدی هستن که نیاز به تایید دارن.
واقعا؟؟؟:yaeh am not durnk:من نمیدونستم.آره دقیقا همون جا پست گذاشتم.:)

mohsen4465
12-29-2012, 08:10 PM
لطفاً اگه امکانش هست امکان بلوکه نویسی (Justify) رو در ویرایشگر ارسال پست فورام اضافه کنید. ضمناً با گرفتن گوشه های عکس نمیشه اونو کوچیک و بزرگ کرد که اگه اینهم درست بشه عالی میشه. ممنون. :)