PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گروه نجوم بوعلي سينا همدان

sara sadeghian
09-02-2010, 12:15 PM
من سارا صادقیان هستم. دانشجوی رشته باستان شناسی دانشگاه بو علی سینا همدان. تونستیم با همکاری علاقمندان و البته آگاهان به نجوم در دانشگاه یه گروه تشکیل بدیم و کلی برنامه ها هم داریم که با شروع ترم جدید حتما عملی میشه. از اینکه در جمع شما هستم خوشحالم و امیدوارم بتونیم به هم کمک کنیم واسه ترویج نجوم. گروه ما فعلا یه وبلاگ غیر رسمی داره که تا مهر ماه رسمی میشه. خوشحال میشم از وبلاگ ما دیدن کنید و اگه خودتون جزء گروه نجومی و سایت خاصی هستید ما رو لینک کنید و ما هم این کار رو میکنیم. گروه ما تازه تاسیس شده و مطمئنا داری کاستی های زیادیه. از انتقادات و راهنمایی های شما دوستای خوبم برای بهتر شدن گروهمون استقبال میکنیم.
به امید روزی که همه آدما یه کم از مشغله هاشون کم کنن و وقت کمی برای نگاه به اون بالا داشته باشن
بی نقطه...
www.nojum-basu.blogfa.com

بهزاد
09-02-2010, 06:10 PM
سلام همشهری خوش اومدی به جمع بچه های آوااستار

sara sadeghian
09-03-2010, 04:02 PM
سلام بهزاد.ممنون. امیدوارم بشه گروه نجوم دانشگاه رو ارتقا داد. ما کمک هم میخوایم، اگه از بچه های بوعلی هستی با شروع ترم جدید به ما یه سر بزن. اتاق ما دانشکده مهندسیه. خیلی خوشحال میشیم.
بی نقطه...

vadim
12-01-2010, 09:06 PM
سلام من هم دانشجوي بوعلي هستم.و منجم آماتور.ممنون ميشم اگه من رو در جريان برنامه هاي نجوميتون قرار بديد.ممنون

sara sadeghian
12-07-2010, 02:57 PM
قرار هستش روز شنبه آینده 20 آذر ماه گروه نجوم دانشکده ما یه برنامه رصد شبانه بذاره (البته فقط واسه برادران دانشجو)! ما رو راه نمیدن...
اگه رفتم که گزارش و عکس رو حتما براتون میذارم و اگر هم نرفتم که به بچه ها میگم گزارش تهیه کنن اما واقعا جالب نیست که رصد ها رو این مدلی می کنن.:snooty:
امروز که این پیام رو میذارم روز دانشجو! چون کسی به ما دانشجو ها تبریک نمیگه و تازه کلی کنترلمون هم کردن ما خودمون به خودمون تبریک میگیم.
روزمون مبارک:meaw:
بی نقطه...

sara sadeghian
12-07-2010, 03:19 PM
سلام من هم دانشجوي بوعلي هستم.و منجم آماتور.ممنون ميشم اگه من رو در جريان برنامه هاي نجوميتون قرار بديد.ممنون

سلام دوست من!! خوشحالم اینو میشنوم. ما اتاق انجمنمون دانشکده مهندسیه.. من خودم هنر و معماری هستم و میتونی تو کتابخونه منو پیدا کنی. به هر کی بگی با صادقیان کار دارم میگه کجا هستم. منتظرم
بی نقطه...

*sh
12-07-2010, 03:40 PM
سارا جون روز تون رو هم به شما و هم به همه دوستان دانشجومون تبریک میگیم...همواره سربلند و موفق باشید :thumbsup:

vadim
12-07-2010, 05:07 PM
سلام اومدم دانشكدتون 1 ساعت هم جلو دفترتون منتظر بودم ولي كسي نيومد.گروه شما برنامه هاي رصدي خارج شهر هم داره؟

sara sadeghian
12-08-2010, 08:42 AM
سلام اومدم دانشكدتون 1 ساعت هم جلو دفترتون منتظر بودم ولي كسي نيومد.گروه شما برنامه هاي رصدي خارج شهر هم داره؟

من شرمندم به خدا!!!
باهام تماس بگيريد كه دوباره شرمنده نشم
بي نقطه...

vadim
12-08-2010, 07:55 PM
من شرمندم به خدا!!!
باهام تماس بگيريد كه دوباره شرمنده نشم
بي نقطه...

از چه طريقي تماس بگيرم؟

sara sadeghian
03-09-2011, 10:44 AM
دانشگاه بو علي سينا همدان با كمك انجمن علمي برگزار ميكند
پخش مستندي با عنوان موجودات فرا زميني، امروز در تاريخ 18 اسفند ماه 1389 در سالن سينماي دانشكده علوم برگزار ميشود. زمان پخش از ساعت 12 الي 14 ميباشد. شركت براي علاقمندان آزاد است. نكته جالب، ترجمه همزمان مستند توسط آقاي يار محمدي از دانشجويان فيزيك و عضو انجمن نجوم دانشگاه است.
بي نقطه...:thumbsup:

169
03-09-2011, 06:11 PM
خانم صادقیان کدوم مستند رو می خواید نمایش بدید؟! اسمش چیه و کدوم کمپانی ساخته!؟:have a nice day:

shiva
03-09-2011, 06:19 PM
سلام ساراجون.وبلاگ نجوم دانشگاهتون خیلی زیباس/مال ما هم اینه خوشحال میشم سر بزنی:
http://nojum-azaruniv.mihanblog.com/

sara sadeghian
05-07-2012, 09:56 PM
دانشگاه بوعلی سینا همدان برگزار میکند:

نمایشگاه پوسترهای نجومی 17 تا 20 اردی بهشت 91

http://up.vatandownload.com/images/bla2wtbtlxzeclf8dfky.jpg

fampersi
05-08-2012, 08:40 AM
خانم صادقیان بی زحمت میشه ساعت های شروع برنامه ها هم بگین؟
یه سوال دیگه کسایی هم که دانشجو نیستن می تونن بیان؟

sara sadeghian
05-08-2012, 10:32 AM
من کامل تو نمایشگاهم. این هفته هیچ کلاسی نرفتم. راستش اجازه ندادن که واسه عموم آزاد باشه حالا اگه خانوم باشه کمتر گیر میدن... اما مشکلی نیس که بیاید. بگید دعوت شدین...
بی نقطه...

Chegini
05-08-2012, 10:51 PM
سلام به خدمت دوستان و عرض خسته نباشید به خانم صادقیان
امدوارم تلاش های ایشون مورد توجه تمامی دانشجویان بازدید کننده قرار بگیره (که 100 در 100 همینطوره)
از طرف خودم به خسته نباشد جانانه به ایشون میگم
خدا قوت . . .

فاطمه هاشمی نیاری
02-15-2013, 03:24 PM
سلام دوستان. همونطور که مطلع هستید هر سال پروژه پب یوری برنامه هایی رو در سراسر جهان برگزار می کنه. امسال من از طرف این پروژه مسئول هملاهنگی برنامه های شب یوری و دعوت گروه ها برای برگزاری این برنامه ها در ایران هستم. ازتون دعوت می کنم شما هم در شب یوری 92 برنامه ای داشته باشید. می تونید به وبسایت www.iranyurisnight.ir (http://www.iranyurisnight.ir) سری بزنید و از سایر برنامه های شب یوری در سال های گذشته مطلع بشید و در صورت تمایل فرم مربوط به برنامتون رو پر کنید و برای ما ارسال کنید تا بتونیم به اطلاع رشسانی برنامه ها بپردازیم. با احترام