PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقد فيلم هاي نجومي

Hojjat Zafarkhah
04-26-2011, 05:36 PM
به نام بي نام او

http://www.irupload.ir/images/rnmp93mraw117hkmmo1.jpg (http://www.irupload.ir/)

سلام به همگي
احتمالا وقتي اسم اين تاپيك رو ديديد پيش خودتون فكر كرديد كه قراره فيلم هاي نجومي رو بصورت هنري و نجومي نقد كنيم،اما كاملا هم اينطور نيست!!!!

همونطوري كه بعضي از بچه ها ميدونن من فيلم هاي زيادي ديدم يعني كلا زياد فيلم ميبينم،و بعد ها در مورد قضيه فراماسونري تحقيقاتي هم انجام دادم،سپس نمادگرايي هاي ماسون ها رو توي فيلم هاي مختلف ديدم و تصميم گرفتم اين تحقيق رو توي فيلم هاي نجومي هم انجام بدم!!

يعني اينجا قراره نمادگرايي ماسون ها رو توي فيلم هاي نجومي و اگه لازم شد بصورت مختصر درمورد فيلم هاي ديگه ادامه بديم .
كه نشون بديم اين نوع فيلم ها براي نجوم واقعي مفيد نيستند كه هيچ بلكه پتك مهلكي هست بر فرق سر نجوم كه اون رو به سمت منافع ماسوني هدايت ميكنه!!

در ضمن علاوه بر اينكه براي نجوم بده اين فيلم ها در ضمير ناخودآگاه انسان ها مانند قضيه اسب تروا اثر منفي ميذاره و به اون صدمه ميزنه!!!

با سپاس

Hojjat Zafarkhah
04-26-2011, 05:37 PM
تو اولين پستم فيلم clash of the taitans رو بصورت موردي (يكي ،دوتا) رو ميگم كه اگه استقبال بشه كل فيلم رو با عكس و بصورت كامل خدمت همه عزيزان عرض خواهم كرد:

http://www.irupload.ir/images/vwy6u6gian6zyw5q7y72.jpg (http://www.irupload.ir/)

_ شخصيت اصلي فيلم پرسيوس همون برساووش خودمون هستش كه فردي نيمه انسان نيمه خدا هست و ارزش زيادي داره يعني پدرش زئوس و مادرش همسر يكي از فرماندهان اون زمان بود كه بصورت خيلي عجيب زئوس از غيب اومد و....!!
بالاخره تولد حضرت عيسي به اين نحو(بدون پدر) تودهنيي بود بر اين نوع تفكر(تولد پرسيوس)!!!!!!!!

_ تو همين عكس پرسيوس سر يك فردي رو گرفته كه نميه انسان و نيمه انسان(زن) بود كه اين شخصيت در واقعيت يكي از خدايان فراماسونري!!!! (حالا اينكه خداشون چرا اين شكلي بود رو بعدا ميگم)

_يه چيز جالب تر: اينكه اين پرسيوس به طور علني گروهي از جنيان رو فدايي خودش قرار ميده!!!!!

و............

Ehsan
04-26-2011, 06:15 PM
من کلا با این تفکر ِ فراماسونری و این که ماسون ها همه ی نماد هاشون رو همه جا گذاشتند و ..... مشکل دارم و به نوعی توهم ِ توطئه می دونمشون!!!! (ببخشید که اینو می گم هاااا! نمی خوام به کسی توهین بشه فقط عقیده ام رو راجع بهش گفتم!) ببینید! یک سری نماد های بشری وجود داره که با زندگی ِ بشر گره خورده: هرم، ایکس، صفحه ی شطرنجی، آفتاب و.... برخی نمادهای بشری هم به دلیل ِ جابه جاییِ افسانه ها در دنیایِ مدرن و عصر ِ اطلاعات در دنیا همه گیر شدند، مثلِ همین برساوش، آبلیسک، چشم ِ جهان بین، شیر و شمشیر، فرشته و .... برخی اعداد هم این چنین هستند مثل ِ 13 و 7.
از طرفی مغز ِ ما قدرت ِ عجیب و غریبی در به هم ربط دادن ِ موضوعات ِ بی ربط داره!!! همچنین مغز ِ ما یک دستگاه ِ قدرت مند ِ شبیه سازی هستش!!! به این معنی که اگر شما یک چیزی رو بخواهید ببینید در بی ربط ترین جای ممکن می تونید تشخیصش بدید! (نمونه اش در رصدها هستش که ما گاهی اوقات به جای ِ دیدن ِ کهکشان توهم می زنیم!!) برای مثال شما وقتی چهره ی دوستِ صمیمی تون رو می بینید در واقع به جزئیاتش توجه نمی کنید بلکه اون چیزی رو که قبلا دیده بودید رو از مغزتون فراخوان می کنید و اگر هم چهره ی دوستتون تغییر کرده باشه با اون چهره ی فراخوان شده مقایسه اش می کنید. همه ی این ها رو که بگذاریم کنار ِ هم می فهمیم که چرا هر جا رو نگاه می کنیم نمادهای فراماسونری رو می بینیم!!!!
در واقع این به نوعی توهمه!

Hojjat Zafarkhah
04-26-2011, 06:38 PM
من کلا با این تفکر ِ فراماسونری و این که ماسون ها همه ی نماد هاشون رو همه جا گذاشتند و ..... مشکل دارم و به نوعی توهم ِ توطئه می دونمشون!!!! (ببخشید که اینو می گم هاااا! نمی خوام به کسی توهین بشه فقط عقیده ام رو راجع بهش گفتم!) ببینید! یک سری نماد های بشری وجود داره که با زندگی ِ بشر گره خورده: هرم، ایکس، صفحه ی شطرنجی، آفتاب و.... برخی نمادهای بشری هم به دلیل ِ جابه جاییِ افسانه ها در دنیایِ مدرن و عصر ِ اطلاعات در دنیا همه گیر شدند، مثلِ همین برساوش، آبلیسک، چشم ِ جهان بین، شیر و شمشیر، فرشته و .... برخی اعداد هم این چنین هستند مثل ِ 13 و 7.
از طرفی مغز ِ ما قدرت ِ عجیب و غریبی در به هم ربط دادن ِ موضوعات ِ بی ربط داره!!! همچنین مغز ِ ما یک دستگاه ِ قدرت مند ِ شبیه سازی هستش!!! به این معنی که اگر شما یک چیزی رو بخواهید ببینید در بی ربط ترین جای ممکن می تونید تشخیصش بدید! (نمونه اش در رصدها هستش که ما گاهی اوقات به جای ِ دیدن ِ کهکشان توهم می زنیم!!) برای مثال شما وقتی چهره ی دوستِ صمیمی تون رو می بینید در واقع به جزئیاتش توجه نمی کنید بلکه اون چیزی رو که قبلا دیده بودید رو از مغزتون فراخوان می کنید و اگر هم چهره ی دوستتون تغییر کرده باشه با اون چهره ی فراخوان شده مقایسه اش می کنید. همه ی این ها رو که بگذاریم کنار ِ هم می فهمیم که چرا هر جا رو نگاه می کنیم نمادهای فراماسونری رو می بینیم!!!!
در واقع این به نوعی توهمه!

اصولا فراماسون ها بشدت نمادگران!!!!!
ميتونم چيزايي بهت بگم و دليل هم براشون بهت بگم كه چندين روز راجع بهشون فكر كني و ببيني كه همه كارهاشون در ادامه كار قبليشونه!!!
نميخوام بحث رو منحرف كنم: براي مثال) قضيه 11سپتامبر رو شنيدي؟؟ كي اتفاق افتاد 11 ماه 9!! شما 11 رو با 9 جمع كن،چند ميشه؟ 20!!! حالا برو يه 20دلاري پيدا كن و بصورت هواپيما تا بزن اونوقت كل قضيه برج هاي دو قلو رو خواهي ديد!!!

بله اين كه شب ها خيلي ها توهم ميزنن درسته ولي اين دليل نمشه كه بگيم نمادگرايي اين فرقه يك توهمه!! اونوقت يه چيزايي مطرح ميشه كه واقعا جرات گفتنشو اينجا ندارم!!

حالا بحث هاليوود:
كارگرداناي هاليوودي كه اينقدر تو كاراشون دقيق هستن، مثلا به جاي پرده شطرنجي چرا پرده راه راه نميذاره؟
چرا قضيه 11سپتامبر رو همه جا نشون ميدن؟
چرا عدد 33 رو همه ميتونيد ببينيد؟؟
و چرا هاي ديگه كه اينجا قدرت و جرات بيانش(بنا به مسائل سياسي) نيست!!!!

شب ها توهم ميزنيم چون خوب نميبينيم،اما الان بيداريم و هوشيار اگه اين نماد ها رو نبينيم مثله اينه كه خودمون چشمامونو ميبنديم كه نبينيم!!! كه ممكنه خودمون توش گير كنيم!! كه همه ما ها نمادهاي اونا رو داريم!!!
يه مثال ديگه: راز هفتم فراماسونري اسمش blue jin هستش(يعني جن آبي)!!! شما ها به شلوار لي چي ميگين؟؟ جين؟؟ خب چرا آبي هستن؟؟؟ جز اينه كه ميخوان همه شبيه اونا بشن؟؟؟؟؟

Ehsan
04-26-2011, 07:11 PM
من آنچه شرط ِ بلاغ بود گفتم!
می تونید به کشف ِ نمادتون ادامه بدید!

Astronomer
04-26-2011, 08:16 PM
من آنچه شرط ِ بلاغ بود گفتم!
می تونید به کشف ِ نمادتون ادامه بدید!
احسان جان من در اين پست قصد ندارم تو رو راضي به پذيرفتن چيز خاصي بكنم. چون من و تو با هم اينجا اينطور ديوي دي ها رو ديديم و درموردشون صحبت كرديم... پس من چيزي ندارم كه بهت بگم. اما براي روشن شدن افكار دوستان:

فراماسونري يعني چي؟
فري ميسن يعني بناي آزاد! آيا در اين كلمه شكي هست؟ خوب اين همه مترجم

خوب كي گفته كه بنا تو بند باشه كه شما ميگي آزاد؟ خودت رو يك بناي آزاد ميدوني؟
اين مربوط به داستان حضرت سليمان(ع) نميشه؟ همونطور كه قرآن گفته سليمان 72 جن را به بردگي و بند كشيد تا معبد سليمان را بسازند؟؟؟

آيا در قرآن نيامده كه اين اجنه حتي پس از مرگ سليمان در حال ساخت بودند و وقتي مرگ سليمان آشكار شد از اين بردگي گريختند؟؟؟

آيا بنايان آزاد نمي خواهند دوباره معبد سليمان را بنا كنند و اين بار آزادانه؟؟
پس اين همه خونريزي و مقدمه چيني در فلسطين از چه روست؟؟؟
اين كه بنايان آزاد در كنار ماكت اين معبد عكس ميگيرند از چه روست!!

خوب مگر نوع بشر بود كه برده سليمان بود و اين افراد از نژاد آنهايند كه ادعاي آزادي ميكنند؟
مگر اين اجنه و شياطين نبودند كه برده سليمان شده بودند؟
آيا چيزي به نام شيطان پرستي وجود دارد؟ آيا اينان همان طرفداران آن اجنه نيستند؟؟؟ كه حال خود را بنايان آزاد ناميده اند. چون اربابان آنها مي خواهند آزادانه بنايي كنند؟؟؟

چرا اين 72 جني كه به بند سليمان بودند با نام هاي بت هاي معروفي چون ملكوم، بلع، ايشتار و... بودند؟
چرا بت پرستان، بت هاي خود را فرشتگان و دختران خدا ميدانستند؟؟ در حالي كه در قرآن آمده آنها جن مي پرستيدند و اينان دروغ مي گويند كه فرشتگان را مي پرستند.

ببين احسان عزيز، حتي در صورتي كه نمادگرايي اين افراد را توهم توطئه و يا توطئه توهم بدانيم!!! باز از اصل مطلب و چيزي كه در ذهن اين گروه هست دور نميشويم.

من قبول دارم تعدادي از اين نمادها كه به فراماسونري نسبت داده مي شود هيچ ربطي به اونها نداره و توهم است. اما نميتوان از نمادهايي كه اين گروه دارد چشم پوشيد و بايد گفت بعيد نيست در رسانه اي كه تحت نفوذ اين گروه هست(هاليوود (نيست؟)) اين نمادها بكار رود....

البته الآن حوصله نوشتن بيشتر ندارم چون واقعا صحبتي طولاني است ولي ميتونستم با همين نوع بيان بالا كه نوعي استفهام انكاري است به اين نتيجه برسيم كه اين گروه به شدت نمادگرايند....

حالا اصلا كسي هست كه ندونه فراماسونري چي هست؟ و اينا دارن برا خودشون چي ميگن؟ اگه اينطوره اصلا بايد از پايه بريم بگيم فراماسونري يعني چي!!!

gandom
04-26-2011, 09:02 PM
کی میرین سراغ فیلم بعدی؟
میشه از سریالم برای نقد استفاده کرد؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
من خودمم به شخصه آمار روزانه ی فیلم دیدنم 2 تاس +سریال(الأن شده ماهی یکی) ایشالا از سه ماه دیگه می ترکونم! تقریبا" اکثر فیلمای تاریخی رو دیدم ومی تونیم تو این تاپیک به جاهای باریک فیلم های ظاهرا" خوب ولی با نماد های تو چشم بریم.

تقریبا" دو سال پیش بود که من پروژه ای رو شروع کردم و چون به اتمام نرسیده نمی تونم اسمشو بگم ولی قسمتی از اون در رابطه با اعتقادات ادیان مختلف و نمادهاشون و این که مکتب های الهی و غیر الهی چه قدر از مسائل سیاسی تأثیر می گیرن و...
من به خاطر این پروژه با افراد زیادی سر و کله زدم ولی تمامی اطلاعاتی که جمع آوری کردم این رو به وضوح نشون می ده که همه ی انسان ها تحت تأثیر تبلیغات و فیلم ها و... قرار گرفتن که مثل شهاب سنگ ها که زمین رو تهدید می کنن، انسان ها رو تهدید می کنن.
نمی دونم اینجا جاش باشه یا نه ولی یکی از نشانه های ظهور موعود اینه که بیش تر افراد روی کره ی زمین یهودی خواهند شد و اسرائیل همون کشوری که روی هیچ اطلس و نقشه ای توی کشورمون به ثبت نرسیده نابود می شه. اگه به سرچشمه ی همه ی مکتب های غیر الهی نگاه کنید(کابالا،سیتنیسم و...)به اسرائیل می رسید که تشکیلاتی مثل فراماسون ها رو راه اندازی کرده.

karimisss
04-26-2011, 09:21 PM
بله افرادی مثل بنده هستن که با این مباحث زیاد آشنا نیستند پس از اول بگید .
(تو پرانتز بگم من هم بر این عقیدم که ما کلا توهم توطئه زیاد داریم در همه زمینه ها اما نظرم به اون شدتی که آقا احسان گفتن نیست)

sasan20oo20
04-27-2011, 11:47 AM
خوب اقای orion بهتر نبود قبل از شروع یه بحث دو سه طرفه با بچه ها و شروع نقد یه فیلم یه توضیح کامل از فرانسمایون و عقاید مردم به اون و همچنین تعریف هایی که من ویا تو توی sms به هم دادیم میکردی تا بحث اینقدر تخصصی نمیشد و اقایانی مثل karimisss ویا هر کس دیگه یه چیزایی میفهمیدن!!!

sasan20oo20
04-27-2011, 11:51 AM
میراث‌دار: افسانه عمر خیام (به انگلیسی: The Keeper: The Legend of Omar Khayyam) فیلمی است به کارگردانی کیوان مشایخ که در سال ۲۰۰۵ ساخته شده‌است.

ونسا ردگریو و موریتز بلیبترو بازیگران اصلی این فیلم هستند. اندی خواننده ایرانی نیز از بازیگران این فیلم است. موضوع این فیلم در مورد زندگی عمر خیام، دانشمند و شاعر ایرانی است.

تمامی فیلم در شهرهای سمرقند و بخارا فیلم‌برداری شده و زبان‌های به‌کاررفته در فیلم فارسی و انگلیسی هستند. در ساخت این فیلم دست‌اندرکارانی از کشورهای ایران، ایالات متحده آمریکا، آلمان، ايتاليا، صربستان، هند و ۱۲۰ نفر از هنرمندان و مردم ازبکستان شرکت داشته‌اند.

شهردار هیوستون تگزاس به افتخار فیلم میراث‌دار: افسانه عمر خیام ساخته کیوان مشایخ که اهل هیوستون است ۲۶ ژوئن ۲۰۰۵ را روز میراث‌دار (Keeper Day) نامید.

داستان پسری ۱۲ ساله به نام کامران از طریق اطلاعاتی که سینه به سینه از خانواده‌اش به او رسیده کشف می‌کند که شجره‌نامه او به دانشمند سده یازدهم عمر خیام می‌رسد. اینک نوبت کامران است تا این سرگذشت‌ها را زنده نگه دارد و به نسل‌های بعد برساند.

فیلم، ما را از زمان حال به روزگار حماسی گذشته می‌برد که در آن عشق مشترک خیام و حسن صباح به یک زن باعث جدایی افتادن میان آنها و ایجاد گسستگی در رشته دوستی ابدی این دو یار دبستانی می‌شود.
اقای orion پیشنهاد میکنم این فیلم هم ببینی!!!

sasan20oo20
04-27-2011, 11:54 AM
تو اولين پستم فيلم clash of the taitans رو بصورت موردي (يكي ،دوتا) رو ميگم كه اگه استقبال بشه كل فيلم رو با عكس و بصورت كامل خدمت همه عزيزان عرض خواهم كرد:

http://www.irupload.ir/images/vwy6u6gian6zyw5q7y72.jpg (http://www.irupload.ir/)

_ شخصيت اصلي فيلم پرسيوس همون برساووش خودمون هستش كه فردي نيمه انسان نيمه خدا هست و ارزش زيادي داره يعني پدرش زئوس و مادرش همسر يكي از فرماندهان اون زمان بود كه بصورت خيلي عجيب زئوس از غيب اومد و....!!
بالاخره تولد حضرت عيسي به اين نحو(بدون پدر) تودهنيي بود بر اين نوع تفكر(تولد پرسيوس)!!!!!!!!

_ تو همين عكس پرسيوس سر يك فردي رو گرفته كه نميه انسان و نيمه انسان(زن) بود كه اين شخصيت در واقعيت يكي از خدايان فراماسونري!!!! (حالا اينكه خداشون چرا اين شكلي بود رو بعدا ميگم)

_يه چيز جالب تر: اينكه اين پرسيوس به طور علني گروهي از جنيان رو فدايي خودش قرار ميده!!!!!

و............

راستی اقای orion در مورد اون شیطان پرسته که میخواست اون دختره رو قربانی کنه چیزی نگفتی!!!
فکر کنم یادت رفته :th_smile8:

gandom
04-27-2011, 12:40 PM
خوب اقای orion بهتر نبود قبل از شروع یه بحث دو سه طرفه با بچه ها و شروع نقد یه فیلم یه توضیح کامل از فرانسمایون و عقاید مردم به اون و همچنین تعریف هایی که من ویا تو توی sms به هم دادیم میکردی تا بحث اینقدر تخصصی نمیشد و اقایانی مثل karimisss ویا هر کس دیگه یه چیزایی میفهمیدن!!!

ببخشید ولی خانم کریمی دختر هستن نه آقا!

Hojjat Zafarkhah
04-27-2011, 06:19 PM
من اينجا قبل از اينكه توضيح فيلم رو بدم يكمي از فراماسون ها ميگم!!

البته فرض رو بر اين ميگيريم كه پست آقاي رضايي(astronomer) رو همه خوندن!!!

آقاي رضايي تاريخچه ماسون ها رو گفتن ولي اينكه اونا اصلا تشكيلاتشون چجوريه؟؟؟؟ يا خدايي كه اونا ميپرستن كيه؟ اصلا شيطاني وجود داره يا نه؟؟ چيزايي هستش كه بايد بدونيم!!!
(مطالبي رو هم كه از قران ميارم رو متن عربيش چون يادم نيست رو نمينويسم و به نوشتن ترجمه اكتفا ميشه،البته آيه و سوره مربوطه هم به احتمال زياد يادم نيست هر وقت پيدا كردم حتما عرض خواهد شد)

توي قضيه اينكه شيطان از بهشت رانده شد توي قران يه چيزايي بين خدا و فرشتگان و شيطان رد بدل شده مثلا:
_ من از جنس آتشم و او از جنس خاك و....
آتش اينجا نماد يه نوع انر‍ژي هوشمند هست كه شيطان يه جسم خال نيست كه بگيم الان فلان جاست كه پرستش بشه.
پس نيرويي هوشمند وجود داره كه ما با اصطلاح به اون شيطان اسم ميذاريم!!

اگه اشتباه نكنم سوره صبا:
خدا خطاب به فرشتگان: آيا اينها(انسانها) شما را مي پرستيدند؟
خير،اينها جن را مي پرستيدند و به آن ايمان داشتند!!!!

پس نتيجه ميگيريم اصل شيطان پرستي رسيدن به اهداف اون انرژيه هستش كه به واسطه گروهي از جنيان انجام ميشه (كه قديمي ها به ما ميگفتن بچه هاي شيطان)!!!!!

البته نميدونم،ميدونيد يا نه: جنيان هم انرژي هستن!!

اين انرژي ميتونه خودش رو منسجم كنه طوري كه به چشم انسانها هم ديده بشه!!
براي اثبات اين موضوع اگه خواستيد مثال هم ميارم اما براي اينكه اثبات بهترش بايد فرد درك شهودي داشته باشه كه به هيچكس پيشنهاد نميكنم،چون.......

اونايي كه براي وجود شيطان قانع نشدن:
اون قديم نديما(قبل از اسلام و اينا) پيمودن راه خيلي سخت بود مثلا فردي نميتونست به راحتي از ايران به مصر بره!!
اما تو ايران مصر هند چين بناهايي ايجاد شدن كه همگي تقريبا اساسا براي پرستش يك نوع نيرو هستش!
مثلا مصر اهرام ثلاثه داره،ايران زيگورات داره و ..... حتي اگه دقت كرده باشيد قوم مايا ها هم هرم داشتن!!!
چجوري ممكنه كه اين ور اون ور دنيا همش يه چيز درست بشه؟؟؟ جز اينكه همه اينا توسط يه نيرو رهبري ميشه؟؟
پس شيطان به همراه خدم و هشمش وجود داره كه رهبري كنه و توسط گروهي پرستش بشه!!!

اما تشكيلات پرستندگان اين شيطان:
اونا يه هرمي براي تشكيلاتشون در نظر گرفتن، كه رو قله اون خارح از هرم تك چشمه بنام لوسيفر به معنيه خداي اونا كه قراره به وقتش از سياره زهره به زمين بياد!
بعد ميرسيم به راس هرم:كه عكس فرديه بنام شاه جهان كه احتمال ميره كه اين فرد يا ملكه انگليس باشه يا امپراطور فكر كنم ژاپن!!
بعد ميرسه شوراي 13تاجدار: اون 13نفر انقدر پولدارن كه بيل گيتس و اينا خيلي ناچيز به شمار ميرن!
بعد انجمن 300خاندان: كه 300 تا خاندان اشراف و اعيان كه اكثرا انگليسي هستن اين طبقه رو تشكيل دادن!
طبقه بعد اتاق فكر اين هرم (به اسم فراماسونها):كه تمام برنامه ريزي ها توي اين طبقه انجام ميشه،كه مثلا كجا جنگ بشه، كجا كي شكست بخوره، كجا كي چيكار كنه!!
طبقات بعدي زياد مهم نيستن!!!

اينم عكسش:

http://irupload.ir/images/ol4fuuw49ugxyczihi5.jpg (http://irupload.ir/)

حالا بحث نماد:
اين گروه علاقه خاصي به اين اعداد دارن: 3،6،9،11،13، و مضارب 11 به خصوص مضرب 3 عدد11 يعني33 (كه همه جا ديده شده)!!!

طرق مختلف دست دادن كه معمولا هرم تشكيل ميشه:
اينم عكساش: (به روش دست دادن ها توجه كنيد!!!!)

http://irupload.ir/images/b6rvpmiybn561srjy1f.jpg (http://irupload.ir/)

http://irupload.ir/images/alm3jzozwpf00v964dw.jpg (http://irupload.ir/)

و خيلي هاي ديگه كه تو بحث فيلم ها مطرح خواهد شد!!!!!

Hojjat Zafarkhah
04-27-2011, 06:39 PM
میراث‌دار: افسانه عمر خیام (به انگلیسی: The Keeper: The Legend of Omar Khayyam) فیلمی است به کارگردانی کیوان مشایخ که در سال ۲۰۰۵ ساخته شده‌است.

ونسا ردگریو و موریتز بلیبترو بازیگران اصلی این فیلم هستند. اندی خواننده ایرانی نیز از بازیگران این فیلم است. موضوع این فیلم در مورد زندگی عمر خیام، دانشمند و شاعر ایرانی است.

تمامی فیلم در شهرهای سمرقند و بخارا فیلم‌برداری شده و زبان‌های به‌کاررفته در فیلم فارسی و انگلیسی هستند. در ساخت این فیلم دست‌اندرکارانی از کشورهای ایران، ایالات متحده آمریکا، آلمان، ايتاليا، صربستان، هند و ۱۲۰ نفر از هنرمندان و مردم ازبکستان شرکت داشته‌اند.

شهردار هیوستون تگزاس به افتخار فیلم میراث‌دار: افسانه عمر خیام ساخته کیوان مشایخ که اهل هیوستون است ۲۶ ژوئن ۲۰۰۵ را روز میراث‌دار (Keeper Day) نامید.

داستان پسری ۱۲ ساله به نام کامران از طریق اطلاعاتی که سینه به سینه از خانواده‌اش به او رسیده کشف می‌کند که شجره‌نامه او به دانشمند سده یازدهم عمر خیام می‌رسد. اینک نوبت کامران است تا این سرگذشت‌ها را زنده نگه دارد و به نسل‌های بعد برساند.

فیلم، ما را از زمان حال به روزگار حماسی گذشته می‌برد که در آن عشق مشترک خیام و حسن صباح به یک زن باعث جدایی افتادن میان آنها و ایجاد گسستگی در رشته دوستی ابدی این دو یار دبستانی می‌شود.
اقای orion پیشنهاد میکنم این فیلم هم ببینی!!!

چشم حتما خواهم ديد، قضيه ماسوني بذاريد سر جاش بيفته بعد دونه دونه فيلم و سريال رو بررسي خواهيم كرد!!

کی میرین سراغ فیلم بعدی؟
میشه از سریالم برای نقد استفاده کرد؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نمی دونم اینجا جاش باشه یا نه ولی یکی از نشانه های ظهور موعود اینه که بیش تر افراد روی کره ی زمین یهودی خواهند شد و اسرائیل همون کشوری که روی هیچ اطلس و نقشه ای توی کشورمون به ثبت نرسیده نابود می شه. اگه به سرچشمه ی همه ی مکتب های غیر الهی نگاه کنید(کابالا،سیتنیسم و...)به اسرائیل می رسید که تشکیلاتی مثل فراماسون ها رو راه اندازی کرده.

هنوز فيلم قبلي تموم نشده يعني هنوز شروع نشده كه بريم سراغ فيلم بعدي!!

اما در مورد اسرائيل:
چون معبد حضرت سليمان توي جاي مسجد الاقصي بوده يعني بعد ها مسجد الاقصي در جاي معبد حضرت سليمان ساخته شده به همين علت اهميت زيادي داره و چون در مختصات 33 و 33 قرار داره!!!!

اون عكسي كه به ما نشون ميدن از الاقصي با گنبد طلايي،اون مسجد اصلي نيست!!!! مسجد رو تقريبا خراب كردن و دارن به دنبال انگشتر حضرت سليمان(به دليل اينكه خدا به انگشتر حضرت سليمان نيرويي داده بود كه ميتونست جن ها رو به تصخير خودش دربياره) و به دنبال اورادي كه انسان ميتونه از طريق اون با موجودات غير اورگانيك ارتباط برقرار كنه!!!!

Ehsan
04-27-2011, 07:30 PM
چشم حتما خواهم ديد، قضيه ماسوني بذاريد سر جاش بيفته بعد دونه دونه فيلم و سريال رو بررسي خواهيم كرد!!

هنوز فيلم قبلي تموم نشده يعني هنوز شروع نشده كه بريم سراغ فيلم بعدي!!

اما در مورد اسرائيل:
چون معبد حضرت سليمان توي جاي مسجد الاقصي بوده يعني بعد ها مسجد الاقصي در جاي معبد حضرت سليمان ساخته شده به همين علت اهميت زيادي داره و چون در مختصات 33 و 33 قرار داره!!!!

اون عكسي كه به ما نشون ميدن از الاقصي با گنبد طلايي،اون مسجد اصلي نيست!!!! مسجد رو تقريبا خراب كردن و دارن به دنبال انگشتر حضرت سليمان(به دليل اينكه خدا به انگشتر حضرت سليمان نيرويي داده بود كه ميتونست جن ها رو به تصخير خودش دربياره) و به دنبال اورادي كه انسان ميتونه از طريق اون با موجودات غير اورگانيك ارتباط برقرار كنه!!!!
دوستان دقت کنید:
مدار ِ 33 33 (و علی الاصول معبد ِ سلیمان) در تصویر ِ زیر با a مارک شده. دوستانی که باور ندارند در گوگل سرچ کنند و ببینند!
1554
خوب می تونید به کشف نماد هاتون ادامه بدید!
حرف ِ دیگه ای ندارم (فعلا!):viking:

gandom
04-28-2011, 09:28 AM
آقای اوریون شما گفتید که لوسیفر خدایی برای اوناست...منظورتون از لوسیفر آیا همون پسر شیطانه(خناس)؟

Hojjat Zafarkhah
04-28-2011, 05:58 PM
آقای اوریون شما گفتید که لوسیفر خدایی برای اوناست...منظورتون از لوسیفر آیا همون پسر شیطانه(خناس)؟

در مورد اين اسم اطلاعات خاصي ندارم!!
فقط در اين حد:
يا خودش به شكل ماره يا مار به دست داره!
لغت نامه دهخدا: يكي از نامهاي شيطان!!!

خوب كي بريم سراغ فيلم ها.....؟؟؟؟

Astronomer
04-30-2011, 04:53 PM
خوب من احساس ميكنم مقداري در هم بر هم شده اين تاپيك براي آشنايي با مقدمات بحث كه همون فراماسونري و شيطان پرستي باشه من به زودي لينكي قرار خواهم داد در اينجا و بهتر ميدونم كه در اين انجمن نجومي مطرح نشه!!!

منتظر باشيد.

sasan20oo20
05-01-2011, 10:00 AM
دوستان دقت کنید:
مدار ِ 33 33 (و علی الاصول معبد ِ سلیمان) در تصویر ِ زیر با a مارک شده. دوستانی که باور ندارند در گوگل سرچ کنند و ببینند!
1554
خوب می تونید به کشف نماد هاتون ادامه بدید!
حرف ِ دیگه ای ندارم (فعلا!):viking:

خوب در مورد این موضوع یا مچ گیری اقای احسان باید منبع اقای orion گفته بشه تا از اون منبع ایراد بگیریم نه از خود شخص !!!!!
راستی من نمیدونم این مختصات ها چه جوریه شاید به صورت یک خط شمال جنوبیه؟؟؟ نه دقیقا همون نقطه ای که علامت گذاتشتین!!!

sasan20oo20
05-01-2011, 10:10 AM
راستی من طبق گفته اقای احسان سرچ کردم جای دیگری رو اوارد!!!!!!!

karimisss
05-01-2011, 10:14 AM
من گشتم همون وسط دریا رو آورد

Hooman
09-13-2011, 11:21 PM
به تازگی فیلمی در سینما های امریکا به نمایش در اومده تحت عنوان apollo18 .موضوع کلی فیلم اینه که امریکا با فرستادن فضانوردان جدید به ماه قصد ادامه تحقیقات را داره و درست در همان نقطه ای که ماموریت اپولو11 انجام شده ولی در سطح ماه با موجودات فرازمینی روبه رو میشن و کشته میشن برداشت شما از این قبیل فیلم ها چی؟بروی پوستر این فیلم نوشته شده دلیلی هستش که ما به ماه برنگشتیم.

این هم لینک کامل تر در مورد این فیلم البته انگلیسی هستش http://en.wikipedia.org/wiki/Apollo_18_(film) (http://en.wikipedia.org/wiki/Apollo_18_(film))

این هم سایت رسمی این فیلم همراه با تریلر فیلمhttp://apollo18movie.net/

sara shahabi
09-16-2011, 10:31 PM
تا اون جایی که بنده دیدم این تایپیک مربوط به پیدا کردن نشونه های فراماسونری و ...است.ولی خوب این فیلم قضیه ش چیز دیگه ایه!
به نظر بنده فیلم های علمی-تخیلی(مخصوصا نجومی-تخیلی!)جنبه ی تخیلی بیشتری از نجومی بودن مخصوصا در این اواخر پیدا کرده.بیشتر استفاده ی علمی برای نابود کردن بشر استفاده می شود(مثل شراره های خورشیدی که بیشترین نقش رو در این مورد ایفا می کنند).در مورد این فیلم البته باید دید تا بشه نظر داد ولی به صورت ظاهری به نظر می باد که عامه ترین مردم هم چنین چیزی رو باور نمی کنند ولی نباید فراموش کنیم که رسانه واقعا نقش مهمی داره(مثل اون برنامه ی رادیویی حمله ی مریخی ها).در ضمن این موضوع می تونه خنده دارترین دلیل برای نرفتن به ماه باشه.شاید دلیل اینکه فرازمینی ها رو در مریخ پیدا نکرده بودیم اینه که به ماه مهاجرت کرده بودند!!به هر حال به نظر می یاد که در فیلم های اخیر فضایی ها سر نوشت ما رو تعیین می کنند.
فیلم دیگری که همین اواخر با عنوان knowing دیدم اخطار دادن فرا زمینی ها برای نابودی زمین(البته نه به وسیله ی خودشان بلکه خورشید)بود که افرادی از اقصا نقاط کره ی زمین انتخاب کرده و نجات دادند و به سیاره های مختلف برای زندگی بردند.یعنی سرنوشت بشر=پرومته ای از جنس فضایی!!با این تفاوت که دیگه این پرومته رنج هم نمی کشه!
فقط سوالی که برای من پیش اومده این که چرا ما این قدر علاقه به نابودی داریم؟؟چه آدم فضایی ها دوست باشند چه دشمن ما نابود می شویم(این پیام فیلم های اخیر است تا اون جا که من فهمیدم!)

-------------------------------------------------
نظر شخصی من در مورد فراماسون و فیلم هایی از این قبیل:به نظر بنده نشانه هایی که وجود داره نمی تونه کاملا اتفاقی باشه چون دلیلی نداره که یه چیز مشخص خیلی تکرار باشه ولی ما هم نباید هر چیزی رو به عنوان نشونه به حساب بیاریم.مثلا یه جا بود که هر مثلثی و هرمی میدیدند نشونه ی فراماسون می دونستند اگر اینطور باشه که باید مثلث و هرم از اشکال حذف بشند به خر پا هم ایراد می گیرند!!خوب شرایط استیبل موندن خرپا به این شیوه ی مثلثی هست!

کهکشان
02-22-2013, 11:24 PM
دوستان عزیز حداقل لینک دانلود فیلم هایی که در موردشون بحث میکنید را اینجا بذارید تا اونایی که ندیدن بتونن استفاده کنن با سپاس فراوان

nakhodaye aseman
06-24-2013, 01:33 PM
فیلمStranded محصول ۲۰۱۳
ژانر: ترسناک , تخیلی
محصول: آمریکا
زبان: انگلیسی
امتیاز فیلم : ۶٫۰/۱۰
سال تولید: ۲۰۱۳
http://www.tehfilm13.ir/webhaa/wp-content/uploads/2013/05/stranded-By-Ramin-En.jpg
خلاصه داستان : چهار فضانوردان جدا شده در هیئت مدیره هنر و صنعت فضای زیستی گنبد، تجربه شفاعت شبح مانند پس از طوفان شهاب سنگ، منجر به پارانویا، ترس و مرگ…

__________________________________________________ ____________________________
امیدارم که این فیلم رو دیده باشید
فیلم بدی نیست
شبح و جن تو فضا نبودند که در این فیلم وارد شدند :دی
منتظر نقد های دوستان .......

پیمان اکبرنیا
06-24-2013, 10:04 PM
فیلمStranded محصول ۲۰۱۳
ژانر: ترسناک , تخیلی
محصول: آمریکا
زبان: انگلیسی
امتیاز فیلم : ۶٫۰/۱۰
سال تولید: ۲۰۱۳
http://www.tehfilm13.ir/webhaa/wp-content/uploads/2013/05/stranded-By-Ramin-En.jpg
خلاصه داستان : چهار فضانوردان جدا شده در هیئت مدیره هنر و صنعت فضای زیستی گنبد، تجربه شفاعت شبح مانند پس از طوفان شهاب سنگ، منجر به پارانویا، ترس و مرگ…

__________________________________________________ ____________________________
امیدارم که این فیلم رو دیده باشید
فیلم بدی نیست
شبح و جن تو فضا نبودند که در این فیلم وارد شدند :دی
منتظر نقد های دوستان .......

من که قلبم ضعیفه معمولا از این فیلمها نمی بینم :)

ولی با توجه به نوشته شما به نظرم این فیلم خیلی بیشتر تخیلی هست تا علمی. یعنی چاشنی علمش کمه :) ولی برای سرگرمی شاید دیدنش بد نباشه ;)

nakhodaye aseman
06-24-2013, 10:13 PM
من که قلبم ضعیفه معمولا از این فیلمها نمی بینم :)

ولی با توجه به نوشته شما به نظرم این فیلم خیلی بیشتر تخیلی هست تا علمی. یعنی چاشنی علمش کمه :) ولی برای سرگرمی شاید دیدنش بد نباشه ;)

آقای اکبرنیا بفرمایید اینم اسکرین شات های از فیلم :)
http://s19.postimg.org/5cq5p3gsz/Stranded_2013_1080p_Blu_Ray_x264_ROVERS_s.jpg
http://s22.postimg.org/ids7935vl/Stranded_2013_BRRIP_X264_AAC_Cr_Ew_Sa_De_screensho t.jpg