PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتباط با مديران سايت

Mostafa
08-19-2010, 11:44 AM
اعضا محترم كلوپ نجوم آوااستار ميتوانند از طريق اين تاپيك با مديران سايت در ارتباط باشند .

لطفآ هرگونه پيشنهاد ، انتقاد و پرسش در مورد سايت را از اين طريق درميان بگذاريد .

با تشكر

elmira
08-19-2010, 02:23 PM
بسیار بسیار خوب و به جا...متشکریم

بهزاد
08-19-2010, 02:38 PM
آقای مدیر چند تا سوال:
1.چرا گزینه تشکر نداریم؟
2. آیا هیچ تالاری شکل نگرفته هنوز؟
3. آیا این فروم موضوعات آزاد نخواهد داشت؟

Mostafa
08-19-2010, 04:13 PM
سلام جناب بهزاد عزيز و ممنون از توجهتان

1- برخي از امكانات فروم ( مثل گزينه تشكر و رتبه بندي اعضا و امتياز دهي به مطالب و ... هنوز آماده نشده است . به زودي ، انشاا... راه اندازي ميشود )

2 - فعلآ تصميم بر اين است كه يك تالار اصلي وجود داشته باشد و مطالب در انجمن هاي زير مجموعه آن درج شود . در آينده اگر لازم بشود و گستردگي مطالب ايجاب كند ، تالار هاي بيشتري فعال خواهد شد .

3- بنا به تجربه هاي قبلي تالار موضوعات آزاد ممكن است فروم را از هدف اصلي خود خارج كند . ولي با اين وجود در آينده و بعد از برقراري روال منظم فروم ، ممكن است به صورت محدود برخي مباحث آزاد ( به شرط لطمه نخوردن به اهداف اصلي سايت ) راه اندازي خواهد شد .

Panahandeh
08-19-2010, 06:59 PM
جا دارد در این تاپیک از همه ی دوستانی که در مرکز نجوم آوااستار، در هر سطحی زحمت می کشند تشکر کنم.

Mostafa
08-22-2010, 08:27 AM
سلام جناب پناهنده

اين نهايت لطف شماست . مطمئنآ بدون وجود شما و ساير دوستان فعال اين فروم نميتواند به اهداف اصلي خود برسد .

اميدواريم بتوانيم شرايط و امكانات لازم را براي شما و ساير عزيزان مهيا كنيم .

لظفآ ما را از نظرات و پيشنهادات سازنده خود محروم نكنيد

با تشكر

Green Dream
08-22-2010, 09:33 AM
منم به نوبه خودم از مسئولين آوااستار به شدت تشكر ميكنم !

واقعآ جاي چنين محيطي در نجوم آماتوري ايران به شدت خالي بود

دستمريزاد

ستاره بنیادی
08-26-2010, 07:17 AM
آقای مدیر !

اولا سلام

جدا جدا جدا خسته نباشید.

دوم اینکه اینجا ظاهرا افراد موفق و با تجربه زیاد داریم . می شه یه کاری کرد که بیشتر شناخته بشن؟؟

اگه خودتون طرحی ندارید امر بفرمایید یه تاپیک بزنم دعوتشون کنیم خودشون ، خودشون رو معرفی کنن.

نظر من البته اینه که یه بخش مععرفی از طرف سایت وجود داشته باشه و کنارش هم تاپیکی باشه که از زبون خودشون بیوگرافی و اتوبیوگرافیشون رو بشنویم ؛ نه ! بخونیم.

Mostafa
08-26-2010, 09:34 AM
سلام خانم بنيادي

ممنون از دلگرمي و محبتتون

راستش در نظر داريم براي معرفي اعضا تاپيكي ايجاد كنيم تا هر كسي كه علاقه داره خودش و فعاليتهاي نجوميش رو معرفي كنه .

ولي احساس ميكنيم هنوز كمي زوده . انشاالله يك مقدار كه فروم بيشتر جا افتاد ، حتمآ اين پيشنهاد رو هم عملي ميكنيم :cool:

arefe jafarzadegan
08-31-2010, 02:26 PM
سلام.حالا که همگی دارن تشکر میکنن منم به نوبه ی خودم از همه ی بروبچه های آوا استار کمال تشکر رو دارم.همیشه موفق و پیروز و زنده باشید.

ستاره بنیادی
09-01-2010, 04:49 PM
مدير محترم سايت

نمی شه یه انجمن برای مسایل مربوط به فضا و فضانوردی ( ماهواره ها، استگاه فضایی، و از این دست مسائل) به طور جداگانه ایجاد کرد تو فروم؟

Mostafa
09-01-2010, 09:44 PM
سلام.حالا که همگی دارن تشکر میکنن منم به نوبه ی خودم از همه ی بروبچه های آوا استار کمال تشکر رو دارم.همیشه موفق و پیروز و زنده باشید.

سلام خانم جعفرزادگان

از حسن نظر شما سپاسگذارم و اميدوارم اين سايت بتواند كمك كوچكي در ايجاد ارتباط بين منجمان كشور بكند .

Mostafa
09-01-2010, 09:51 PM
مدير محترم سايت

نمی شه یه انجمن برای مسایل مربوط به فضا و فضانوردی ( ماهواره ها، استگاه فضایی، و از این دست مسائل) به طور جداگانه ایجاد کرد تو فروم؟

سلام خانم بنيادي

ممنون از پيشنهاد خوبتون

راستش روالي كه براي سايت در نظر داريم هم همين است كه با پيشنهادات دوستان ، ساختار فروم تكميل شود .

پيشنهاد بسيار خوب و به جايي است و در اسرع وقت نسبت به ايجاد تالاري با موضوعيت فضا و فضانوردي اقدام ميكنيم .

فقط اگر شما و ساير دوستان نام مناسب تري براي اين تالار پيشنهاد بدهيد ، خوشحال خواهيم شد .

ستاره بنیادی
09-05-2010, 12:55 AM
پیشنهاد من در حال حاضر علوم هوا فضا است

اگه چیزه بهتری پیدا کردم می گم

ستاره بنیادی
09-06-2010, 04:49 AM
با اینکه دیگه دارم زیادی پشت سر هم پیشنهاد می دم ولی فکر می کنم نیاز به این یکی داره زیاد می شه .

تالار نجوم به زبان انگیلیسی

یه سری مطالب رو اگر ترجمه کنیم یه سری از ظرافت ها و جذابیت هاشون رو از دست می دن

یه سری از مطالب هم هستن که زمان زیادی برای ترجمه می خوان

و اینکه توی سایت دوستانی که خودشون به زبان اصلی مقاله دارن هم داریم ، گذاشتن بعضی از اون ها برای استفاده ی دیگران

خیلی مفید به نظر می رسه و حتی رفرنس و یا زمینه ای برای نوشتن مطالب و پژوهش های دیگه است .

MPsky.ir
09-06-2010, 09:20 AM
سلام خانم بنيادي

ممنون از پيشنهاد خوبتون

راستش روالي كه براي سايت در نظر داريم هم همين است كه با پيشنهادات دوستان ، ساختار فروم تكميل شود .

پيشنهاد بسيار خوب و به جايي است و در اسرع وقت نسبت به ايجاد تالاري با موضوعيت فضا و فضانوردي اقدام ميكنيم .

فقط اگر شما و ساير دوستان نام مناسب تري براي اين تالار پيشنهاد بدهيد ، خوشحال خواهيم شد .

علوم فضایی چطوره؟!!

پیام بهرام پور
09-06-2010, 09:24 AM
با اینکه دیگه دارم زیادی پشت سر هم پیشنهاد می دم ولی فکر می کنم نیاز به این یکی داره زیاد می شه .

یه سری مطالب رو اگر ترجمه کنیم یه سری از ظرافت ها و جذابیت هاشون رو از دست می دن

و اینکه توی سایت دوستانی که خودشون به زبان اصلی مقاله دارن هم داریم ، گذاشتن بعضی از اون ها برای استفاده ی دیگران

خیلی مفید به نظر می رسه و حتی رفرنس و یا زمینه ای برای نوشتن مطالب و پژوهش های دیگه است .

خانم بنیادی بسیار پیشنهاد خوبی ارائه کردین واقعاً ممنون
امیدوارم زودتر اجرایی بشه

Mostafa
09-06-2010, 09:42 AM

خانم بنیادی بسیار پیشنهاد خوبی ارائه کردین واقعاً ممنون
امیدوارم زودتر اجرایی بشه

دوستان عزيز پيشنهاد بسيار خوب و به جايي است و حتمآ به سرعت اجرا خواهد شد .

فقط اينكه منظور شما تالاري براي منابع زيان انگليسي است يا اينكه تالاري كه مباحث افراد به زبان انگليسي باشد ؟

ستاره بنیادی
09-06-2010, 12:30 PM
نظر من تالاریه که مباحث اونجا انگیلیسی مطرح بشه ؛ چون در این صورت وسعت عمل بیشتره

در اون صورت حتی میشه موضوعات رو دسته بندی کرد و برای موضوعات مختلف ، منابع مختلف ارائه کرد.

اگه تالار کلا به زبان انگیلیسی باشه انعطاف عمل هم بیشتره.

من خودم چند تا دوست تو کشورهای مختلف دارم که مصاحبه باهاشون واقعا خوندنی میشه اصلا خودشون می تونن بیان و فعالیت

کنن که لازمه اش وجود تالاری به زبان انگیلیسه که این قابلیت رو ایجاد کنه!

Mostafa
09-08-2010, 11:24 AM
با سلام خدمت همه اعضا گرامي

طبق پيشنهاد دوستان عزيز " ستاره بنيادي " و " پيام بهرام پور" ، تالار جديدي با عنوان " فناوري فضايي " در تالار هاي انجمن ايجاد شد .

از اين پس ميتوانيد براي درج مطالب مرتبط با علوم فضايي از اين تالار استفاده كنيد .

( براي ورود به صفحه انجمن ها ، از اين لينك استفاده كنيد :
http://forum.avastarco.com/forum/index.php )

منتظر نظرات و پيشنهادات خوب شما هستيم .

ستاره بنیادی
09-08-2010, 12:00 PM
مدیر محترم سایت

واقعا ممنون

ان شاالله با پیگیری های شما شاهد ارتقای روزافرون سایت و البته موسسه آوااستار هستیم.

Mostafa
09-08-2010, 01:04 PM
به پيشنهاد دوستان تالاري جهت مباحث و مقالات نجومي به زبان انگليسي نيز ايجاد شد .

تالاري با عنوان Astronomy discussions (http://forum.avastarco.com/forum/forumdisplay.php?f=14) كه ميتوانيد با مراجعه به صفحه انجمن ها مشاهده كنيد .

http://forum.avastarco.com/forum/index.php

خواهشمند است از طرح موضوعات و مطالب به زبان فارسي جدآ خودداري فرماييد

با تشكر

ستاره بنیادی
09-08-2010, 01:53 PM
http://www.freesmileys.org/smileys/big/big-smiley-003.gif (http://www.freesmileys.org/free-big-smiley.php)

http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-gen014.gif (http://www.freesmileys.org/smileys.php)http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-gen014.gif (http://www.freesmileys.org/smileys.php)http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-gen014.gif (http://www.freesmileys.org/smileys.php)

hatami
09-08-2010, 02:55 PM
salam
ja dare ke manam arezooye movaffaghiate roozafzoon baratun bokonam
shado piruz bashid

f aslanzadeh
09-11-2010, 12:56 PM
با سلام و خسته نباشيد
ميخاستم يه نظري بدم:
چرا سايت گفتگوي آزاد نداره؟
خوب نيست يه همچين چيزي تو سايت باشه؟

Mostafa
09-11-2010, 01:22 PM
سلام جناب اصلان زاده

راستش به دليل تجربه چند ساله اي كه در يكي ديگر از فروم هاي تخصصي دارم ( غير نجومي ) ، وجود گفتگوي آزاد و غير مرتبط با تخصص اصلي سايت را آفت بدي براي سايت ميدانم .

طبيعتآ در سطح اينترنت فروم هايي با هدف گفتگوي آزاد به طرز باور نكردني زياد هستند و اين جنبه از نياز ها را تامين ميكنند .

اما چيزي كه واقعآ كم ( و به شدت مورد نياز است ) فروم هاي تخصصي با افراد متخصص است .

خوشبختانه اين شرايط در اين فروم در حال ايجاد است و ضمن اينكه استقبال دوستان نجومي براي ما واقعآ غافلگير كننده بود .

( بيش از 200 عضو در 3 هفته ! )

به همين دليل فكر ميكنم اگر در شرايط موجود كه هنوز خيلي از اعضا نحوه دقيق كار با فروم را نميدانند ، تالار گفتگوي آزاد ايجاد كنيم ، امكان انحراف انجمن از موضوعات تحصصي زياد خواهد بود .

ولي انشاا... پس از مدتي فعاليت و آشنايي افراد با يكديگر در فرصت مناسب ، اين گفنگو ها نيز راه اندازي خواهد شد .

با تشكر از نظر شما

Helix
09-12-2010, 01:52 AM
سلام
ببخشيدميخواستم بپرسم سايت آپلودسنتر نداره؟

Mostafa
09-12-2010, 08:16 AM
خانم بنيادي عزيز ، ممنون به خاطر پيشنهادي كه مطرح كرديد .

راستش اين برنامه ها و چيزهايي مشابه اون ، رو در دستور كار داريم اما انشاا... قدم به قدم !

من با اجازه شما يك تاپيك جديد از طرف مديريت ميزنم با عنوان " پيشنهاد براي ارتقاي سايت " و مطلب تاپيك جديدتون رو به اونجا منتقل ميكنم .

اينجوري امكان بهتري براي تبادل نظر در اين زمينه هست . ضمن اينكه بقيه دوستان هم ميتونند بيان و نظراتشون رو مظرح كنند .

ممنون

Mostafa
09-12-2010, 08:19 AM
سلام
ببخشيدميخواستم بپرسم سايت آپلودسنتر نداره؟

چرا داره ...

ولي فعلآ به صورت فايل ذخيره ميشه و دوستان بايد دانلود كنند .

اگر منظورتون آپلود سنتر براي عكس هستش ؛ اون هم انشاا... در آينده نزديك راه اندازي ميشه .

ولي براي آپلود عكس ها فعلآ ميتونيد از لينك زير استفاده كنيد :

http://www.forexrainbow.com

موفق باشيد

بهزاد
09-12-2010, 08:40 AM
سلام آقا مدیر
چرا تعداد افراد آنلاین در یک تاپیک نمایش داده نمیشه؟

f aslanzadeh
09-12-2010, 11:34 AM
ولي من فكر ميكنم اگر نظارت شما باشه هيچ انحرافي به وجود نمياد و گذشته از اين به ترويج علم نجوم هم كمك ميكنه

frank
09-12-2010, 12:44 PM
سلام
خیلی برنامه ها و اهداف توپه
1 سوال:
آیا بحث تقابل علمی با دانشگاهها هم تو برنامتون هست؟

ستاره بنیادی
09-12-2010, 02:28 PM
سلام
1 سوال:

تقابل علمی یعنی چی؟؟؟؟؟

Mostafa
09-12-2010, 02:39 PM
سلام
1 سوال:

تقابل علمی یعنی چی؟؟؟؟؟

داشتم جواب ميدادم كه خانم بنيادي پيش دستي كردند

به نظرم منظور جناب فرانك " تعامل " بود كه قطعآ استقبال ميكنيم .

منتها بايد چارچوب مشخصي براي آن تعريف گردد .

به هر حال اگر پيشنهاد مشخصي باشد آماده همكاري هستيم .

Tahereh Ramezani
09-13-2010, 11:59 AM
قبلا تاپیکی به نام تفاوت طالع بینی و نجوم بوده ولی الان هر چقدر گشتم نتوانستم پیدا کنم ، این تاپیک حذف شده ؟

Mostafa
09-13-2010, 02:15 PM
قبلا تاپیکی به نام تفاوت طالع بینی و نجوم بوده ولی الان هر چقدر گشتم نتوانستم پیدا کنم ، این تاپیک حذف شده ؟

نه هستي خانم

رفته بود صفحه دوم تالار موضوعات عمومي نجوم

لينكش خدمت شما : http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?t=32&page=2

موفق باشيد

Tahereh Ramezani
09-13-2010, 02:31 PM
جناب Ava Star سپاسگزارم

ستاره بنیادی
09-15-2010, 10:25 PM
ببخشید اگه بخوام یه فیلم کوتاه آپ کنم کدوم سایت رو پیشنهاد می کنید؟

169
09-22-2010, 07:48 PM
سلام
مدیریت و معاونان سایت آوا استار چقدر میتونن برای یه فعالیت نجومی جدید همکاری کنن!؟
یه پیشنهاد دارم و اگه شد میخوام این موسسه عملیش کنه!

Mostafa
09-23-2010, 08:56 AM
سلام
مدیریت و معاونان سایت آوا استار چقدر میتونن برای یه فعالیت نجومی جدید همکاری کنن!؟
یه پیشنهاد دارم و اگه شد میخوام این موسسه عملیش کنه!

دوست گرامي جناب Astronomer 169 عزيز

با سلام

به اطلاع شما ميرسانم ، آوااستار در حقيقت بخش علمي - فرهنگي مجموعه شركت هاي تجاري آواگروپ است كه از سوي اين مجموعه ساپورت ميشود .

فلسفه چنين فعاليتي اصولآ كمك به ترويج علم و گسترش فرهنگ اسپانسرينگ علمي است .

لذا اين مركز آماده همكاري در هر طرح يا پروژه اي است كه با اهداف اصلي اين موسسه هم راستا باشد .

شما و ديگر دوستان ميتوانيد ايده و يا نظر خود را از طريق پيام خصوصي يا ايميل براي بنده ارسال كنيد تا مورد بررسي قرار بگيرد .

موفق باشيد

aflatoon
11-15-2010, 08:16 PM
با عرض سلام خدمت جناب آقای مهندس امام.....

اول بخاطر برنامه هفته قبل جا دارد تشکر فراوانی از شما بکنم. مینطور بخاطر ابراز لطف و مرحمتی که در حق بنده داشته و دارید.

در رابطه با گزارش برنامه سفر عرض کنم که هنوز زیر چاپ است.به محض آماده شدن بصورت pdf درون سایت قرار میدهم.

مسئله اصلی که بخاطر آن مزاحم شدم اینست که : بعد از برگشتن از تهران در تاپیک " مشاهیر نجوم ایران " مطلبی دیدم راجع به

بانوی نجوم ایران "طریان " من پیشنهاد میکنم روز جمعه 3 دیماه برای عیادت ایشان به آسایشگاه سالمندان برویم .

خواستم نظر شما را در این رابطه جویا شوم.

خواهش میکنم در این رابطه اظهار نظر بفرمایید.

از بذل توجه شما سپاسگزارم.

ستاره بنیادی
11-16-2010, 03:28 PM
سابقا برای ملاقات با ایشون با آقای خسینی مسئول آسایشگاه ( آسایشگاه توحید)هماهنگ می شد ولی در حال حاضر

همونطور که گفتم برای ملاقات با ایشون حتما باید با وکیلشون آقای سعیدی هماهنگ کرد ( من داوطلب هماهنگی هستم )

و اینکه ملاقات با دکتر فقط در روزهای غیر تعطیل بین ساعت 9:30 تا 11:30صبح مقدور هست.

Sunrise
11-21-2010, 09:41 PM
سلام

هم تشکر به جهت ایجاد و پشتیبانی این فروم
هم سوال راجع به اینکه میشه یه تاپیک داشت که در اون به بررسی جایگاه نجوم در متون دینی و تفسیر علمی اونها و کلا مباحث این مدلی پرداخت؟؟
من شخصا راجع به نجوم در متون اسلامی دارم کار میکنم !
دیدم که نوشته بودید باید با اهداف شرکت آوا گروپ همسو باشه...نمیدونم هست یا نه! ولی ممنون میشم پاسخ بدید.

Mostafa
11-22-2010, 12:00 AM
سلام جناب sunrize عزيز

ورود شما رو به جمع دوستان سايت تبريك ميگم

چرا همسو نباشه قربان ؟

مشكلي نيست و خودتون ميتونيد اين تاپيك رو ايجاد كنيد .

منتها يك مطلب هست ...

ممكن است بعضي از دوستان برخي از مطالب رو به چالش و بحث علمي بكشند .

از اونجايي كه ممكنه اين بحث گاهي به مجادلات مذهبي كشيده بشه ( طبق تجربه قبلي ) خواهش ميكنم مطالب رو با وسواس و دقت لازم ارائه فرماييد

متشكرم

aflatoon
12-14-2010, 01:22 AM
با عرض سلام خدمت آقای مهندس امام عزیز.
در رابطه با اجرای برنامه آموزشی هیات کوهنوردی استان تهران در روز 1 شنبه 28 آذر ماه در محل دفتر آوااستار خواستم به عرض برسانم در لینک خبر پلاک موسسه را 200 درج کرده اند درصورتیکه شماره پلاک دفتر 20 میباشد!!!!
و مطلب اصلی که بخاطر آن مزاحم شدم اینست که خواهشمندم ترتیبی اتخاذ فرمایید تا من از طریق اینترنت (چت) بتوانم در جلسه حضور داشته باشم.بدیهی است متقبل پرداخت هرگونه هزینه جاری این برنامه خواهم بود.
منتظر پاسخ شما در این خصوص هستم.
این هم لینک خبر:
http://www.tehranclimb.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1007
با تشکر و احترام فراوان ...........منوچهر علیجانلو

Mostafa
12-14-2010, 09:05 AM
سلام جناب افلاطون

ممنون از اطلاع رسانی تون ( راستش قرار شد آوا استار و هیئت کونوردی از این به بعد تعاملات زیادی داشته باشند )

در مورد آدرس به هیئت اطلاع میدم که اصلاح کنند

در مورد کنفرانس با شما راستش تصمیم گیرنده و مجری خود اعضای هیئت کوهنوردی استان تهران هستند ( جناب آقای احمدیان ) و من در این مورد هیچ دخالتی ندارم .

خواهش من این است که با خود هیئت هماهنگ کنید .

اما اگر تصمیم بر این گرفته شد ، ما امکانات سخت افزاری را در اختیارشان قرار میدهیم .

متشکر از شما

Sunrise
12-20-2010, 11:28 AM
سلام

چند وقتی میشه که میخواستم به خاطر تغییرات فروم تشکرکنم که انتخاب شایسته آقای صادقیان این علت رو تام کرد و توفیق نگارش این پست حاصل شد؛

این همه تلاش در جهت بهبود و ارتقای فروم ستودنی است و مسلما همکاری و همدلی مسئولان و اعضا منجر به پیشرفت روز افزون این محیط خواهد شد! در این (حدودا) یک ماهی که به عضویت آوا در اومدم خیلی استفاده کردم و از این بابت خوشحال و متشکرم.

برای همه مسئولان و اعضای خوب آوا آرزوی بهترین ها رو دارم ...

aflatoon
01-07-2011, 03:23 PM
خدمت آقای مهندس امام عزیز و سایر مدیران عارضم:

در برنامه روئیت کسوف در فرهنگ سرای قانون ( شهرک غرب ) عکسی از دوستان پست شده بود که 2 نفر از حاج آقا های روحانی مشغول روئیت کسوف بودند.پست شماره 33

بنده پیشنهاد مینمایم اگر ممکن باشد از ایشان رسما" دعوت بعمل آید تا در سایت با اعضا همکاری نموده و پاسخگوی سوالات شرعی در باب نجوم برای اعضاء سایت باشند.

مثل قضیه شق القمر در (تاپیک مطالب آزاد)

بابت توجهی که بنده دارید متشکرم.

aflatoon
01-23-2011, 03:34 PM
قابل توجه مدیریت محترم سایت جناب آقای مهندس امام عزیز:

چنانچه مستحضرید برخی از دوستان بخاطر داشتن معلومات تخصصی محض و فعالیت زیاد به سمت مدیریت تالارها انتخاب میشوند.

از حسن انتخاب شما تشکر میکنم و این موفقیت را به دوستان تبریک عرض میکنم.

خواهشمندم قبل از انتصاب هر مدیر شرح وضایف محوله را به ایشان یاد آوری نمایید.

حذف پست شماره 28 من در تاپیک ( اخبار و اطلاعیه های سایت ) بدون اخطار و یا اعلام قبلی به بنده کاری دور از شان یک مدیر میباشد.

در غیر این صورت میتوانید تاپیک فوق را read only نمایید.

قبلا" از زحمات شما سپاسگذارم.

محمدرضا صادقیان
01-23-2011, 04:20 PM
قابل توجه مدیریت محترم سایت جناب آقای مهندس امام عزیز:

چنانچه مستحضرید برخی از دوستان بخاطر داشتن معلومات تخصصی محض و فعالیت زیاد به سمت مدیریت تالارها انتخاب میشوند.

از حسن انتخاب شما تشکر میکنم و این موفقیت را به دوستان تبریک عرض میکنم.

خواهشمندم قبل از انتصاب هر مدیر شرح وضایف محوله را به ایشان یاد آوری نمایید.

حذف پست شماره 28 من در تاپیک ( اخبار و اطلاعیه های سایت ) بدون اخطار و یا اعلام قبلی به بنده کاری دور از شان یک مدیر میباشد.

در غیر این صورت میتوانید تاپیک فوق را read only نمایید.

قبلا" از زحمات شما سپاسگذارم.

سلام به دوست عزیز...

هیچ کدوم از مدیر تالارها امکان حذف پست رو ندارن...

در ضمن ما توی تالار مدیران به دوستان خوب مدیر آموزش دادیم...

((تالار مدیران فقط قابل دیدن برای مدیران هستش))

Mostafa
01-23-2011, 06:54 PM
سلام جناب افلاطون عزيز

طبق بررسي بنده مديريت فني سايت اين پست را حذف نموده اند . دليلش هم اين بوده كه در قوانين سايت درخواست شده تا در برخي تاپيك ها از جمله " اخبار و اطلاعيه هاي سايت " مطالبي كه صرفآ جنبه تشكر يا تبريك به مدير جديد را دارد درج نفرمايند .

( ظاهرآ همه پست هاي اعضا كه فقط جنبه تبريك و تشكر داشته اند حذف شده اند )

البته پيشنهاد read Only كردن هم جالب است و ميشود اين كار را كرد .

ضمن اينكه مثلآ همين مطلب اخير شما هم به تالار " ارتباط با مديران سايت " منتقل خواهد شد .

به هر حال با افزايش اعضا و مطالب گاهي چنين مواردي پيش مي آيد كه اميدوارم به بزرگواري خودتون ما رو ببخشيد .

aflatoon
01-23-2011, 08:51 PM
سلام جناب افلاطون عزيز

طبق بررسي بنده مديريت فني سايت اين پست را حذف نموده اند . دليلش هم اين بوده كه در قوانين سايت درخواست شده تا در برخي تاپيك ها از جمله " اخبار و اطلاعيه هاي سايت " مطالبي كه صرفآ جنبه تشكر يا تبريك به مدير جديد را دارد درج نفرمايند .

( ظاهرآ همه پست هاي اعضا كه فقط جنبه تبريك و تشكر داشته اند حذف شده اند )

البته پيشنهاد read only كردن هم جالب است و ميشود اين كار را كرد .

ضمن اينكه مثلآ همين مطلب اخير شما هم به تالار " ارتباط با مديران سايت " منتقل خواهد شد .

به هر حال با افزايش اعضا و مطالب گاهي چنين مواردي پيش مي آيد كه اميدوارم به بزرگواري خودتون ما رو ببخشيد .

با سلام .

خدمت شما عارضم پستی که شما زده بودید نوشته بودید هر کس موافق است تشکر کند. بنده در جواب شما چند پیشنهاد مطرح کردم و در آخر عرایضم ازهمه مدیران تشکر کردم.

ظاهرا" مدیر فنی محترم ( که نمیدانم کدامیک از دوستان میباشد ) پیشنهاد های بنده را با پستهای کلیشه ای که سایر دوستان بعنوان تشکر میزنند اشتباه گرفته بودند!؟

اهمیتی ندارد که پست پاک شده یا مانده است. بلکه تمام بحث سر اینست که چرا مدیر تالار قبل از حذف کردن یا انتقال هر پست پیامی مبنی بر تغییر پست برای کاربر ارسال نمیدارد؟

و دلیل کار خود را از انجام تغییر بیان نمیکند؟ مگر اینکار جزو وضایف مدیر تالار نیست؟

امیدوارم در سانسور های احتمالی بعدی این مطلب مورد توجه مدیران محترم قیچی به دست قرار بگیرد!!

( حالا اجازه دارم در پایان از شما تشکر بنمایم یا مدیر فنی محترم ... ؟ )

m.aryayi
01-23-2011, 09:18 PM
ببخشيد من تازه عضو شدم
يك سوالي برام پيش اومد مدير ها بايد پست ها رو قبل از ارسال تاييد كنند؟

Mostafa
01-23-2011, 09:25 PM
سلام جناب آريايي

ورودتون رو به آوااستار تبريك ميگم

اين تصميمي است كه به دليل برخي از مشكلات ( از جمله عضو شدن آي دي هاي جديد و ارسال مطالب نا مناسب !) اتخاذ كرديم

به اين ترتيب كه اعضا تا زماني كه ارسالهايشان كمتر از 30 پست است و كاربر جديد هستند ، بله پستهايشان نياز به تاييد دارد .

ولي پس از ارسال 30 پست خود به خود عضو فعال شده و ديگر براي ارسال مطالب نيازي به تاييد مديران نيست .

با اين روش افراد تازه كار هم بيشتر با نحوه ارسال پست ها و تاپيك ها در اين فروم آشنا ميشوند .

aflatoon
01-27-2011, 05:28 PM
خدمت مدیران محترم عرض کنم :

خواهشمندم در صورت امکان تاپیک معمای پروفسور حسابی را به تالار اعضا آوا استار منتقل نمایید.

قبلا" از بذل عنایت شما سپاسگذارم.

rostam
02-08-2011, 05:06 PM
اعضا محترم كلوپ نجوم آوااستار ميتوانند از طريق اين تاپيك با مديران سايت در ارتباط باشند .

لطفآ هرگونه پيشنهاد ، انتقاد و پرسش در مورد سايت را از اين طريق درميان بگذاريد .

با تشكر
:explode::melt::explode::omg:
این سیستم شما چرا قات میزنه ؟

من دیشب این تاپیک رو کامل داشتم میدیدم ولی حالا قاراش میش شده !!!

نگاه کنید ببینید اشکال از کجاست.:pissed off::pissed off::pissed off:

Mostafa
02-09-2011, 08:18 AM
سلام جناب رستم

طبق قوانین سایت شما میبایستی ابتدا شرایط فعالیت در سایت را کامل مطالعه بفرمایید .

طبق همین قوانین ارسال مطالب هجو و بی ارتباط با موضوع تاپیک ها مجاز نیست و اجازه انتشار نمی یابند .

ضمنآ استفاده بی مورد از دکمه تشکر نیز مجاز نیست !

با تشکر

خورشید
02-21-2011, 12:24 PM
با درود

من دیروز سعی کردم شرح کاملی از شهاب سنگ بدم ولی موفق نشدم انگار شما برای ارسال مطالب تایید گذاشته اید. در صورت امکان اجازه بدید من اطلاعاتی در مورد شهاب سنگی که به باغ ما افتاده بدم بچه ها خیلی کنجکاوند. ممنون میشم

Sunrise
02-21-2011, 12:32 PM
با درود

من دیروز سعی کردم شرح کاملی از شهاب سنگ بدم ولی موفق نشدم انگار شما برای ارسال مطالب تایید گذاشته اید. در صورت امکان اجازه بدید من اطلاعاتی در مورد شهاب سنگی که به باغ ما افتاده بدم بچه ها خیلی کنجکاوند. ممنون میشم

سلام دوست عزیز
مجددا خوش آمد میگیم

شما هر مطلبی بذارید به سرعت تایید میشه
این کار به دلیل آشنایی بیشتر کاربرای تازه وارد به محیط فروم و گذاشتن پست هستش...

موفق باشید

rezash
06-30-2011, 02:30 AM
تشخیص کاربران ممتاز و فعال از نظر رنگی کمی مشکله.میشه رنگ اسامی کاربری رو تغییر داد؟

Mostafa
06-30-2011, 02:41 AM
تشخیص کاربران ممتاز و فعال از نظر رنگی کمی مشکله.میشه رنگ اسامی کاربری رو تغییر داد؟

سلام قربان

درست مي فرماييد ، رنگها به هم نزديك است . اما علتش اين است كه نميخواستيم اعضا خيلي رنگ و وارنگ باشند

آبي كم رنگ - آبي پر رنگ - سبز كم رنگ - سبز پررنگ ...

اما پيشنهادي است كه ميشود تست كرد

عجالتآ با توجه به نظر شما كمي تغيير در توناليته رنگي كاربران ممتاز ايجاد ميكنم تا تفاوت محسوسي ايجاد كند .

اگر نتيجه مطلوب بود ، به همين صورت ادامه خواهيم داد

:have a nice day:

Amin-Mehraji
06-30-2011, 09:26 AM
چقدر خوبه که میتونیم با مدیرای سایت در ارتباط باشیم .
با اجازه تون یه پیشنهاد داشتم .
به نظرم بهتره در قسمت دانلود پیام های خصوصی یه خورده دستکاری کنید و فرمتword هم اضافه کنید . با پوزش ازتون باید بگم که هر 3 فرمت ارائه شده خیلی ناجورن . ببخشید وقتتون رو گرفتم .
مؤید باشید ..

Mojtaba.M
07-02-2011, 01:41 PM
ببخشید یه سوال......

احتمال داره که دوباره فروم حک بشه و اطلاعات کاربری افراد از بین بره؟
ممنون میشم اگه جواب بدید

Amin-Mehraji
07-03-2011, 09:02 PM
انتقاد دارم آقا !!! انتقاد !!!

آقااااااااااااااااااااای مدیر !!!:th_cry::th_cry::th_cry:

در عرض 1 روز 7 تا پست میذاریم ولی هیچ کدوم تایید نمیشه .:banghead::banghead::banghead:

اصلا کسی هست که به مطالب ارجاع شده توسط ما توجهی بکنه ؟

قیافه مون این شکلی:boo!::boo!: شد از بس پست گذاشتیم و تایید نفمودید . بریم دنبال کارای :meditate: جوری خیلی بهتره .:yaeh am not durnk:

Mojtaba.M
07-03-2011, 11:36 PM
ببخشید من یه پیشنهاد خوب برای فروم ذارم..!!!!!!!!!!!
اگه میشه یه قسمت از فروم یه آمار در مورد ساعت هایی از شبانه روز که بیشترین کاربر ها در فروم حاضر هستن تهیه کنید و اون رو در فروم قرار بدید .

از این طریق همه ی اعضا میتونن بدونن که چه وقتی افراد بیشتری به طور میانگی در فروم حاضر هستن.

با تشکر از زحمات بی دریغ مدیران سایت خیلی ممنون

Mostafa
07-04-2011, 03:47 PM
انتقاد دارم آقا !!! انتقاد !!!

آقااااااااااااااااااااای مدیر !!!:th_cry::th_cry::th_cry:

در عرض 1 روز 7 تا پست میذاریم ولی هیچ کدوم تایید نمیشه .:banghead::banghead::banghead:

اصلا کسی هست که به مطالب ارجاع شده توسط ما توجهی بکنه ؟

قیافه مون این شکلی:boo!::boo!: شد از بس پست گذاشتیم و تایید نفمودید . بریم دنبال کارای :meditate: جوری خیلی بهتره .:yaeh am not durnk:
آقاي كميل تجلايي عزيز

1 بار ديگر براي شما و براي برخي ديگر از اعضا اين توضيح را عرض ميكنم .

دوست گرامي ... مديران به سرعت پست هاي شما را مي خوانند ، اما اكثر پست هاي شما قابليت تاييد شدن ندارد !

قابل توجه شما و يكي دو نفر ديگر از اعضا :

- پست هاي 1 خطي كوتاه كه حاوي هيچ موضوع ، سوال يا مطلبي نيست ، تاييد نمي شوند .

- پست هاي هجو شامل پراكنده گويي هاي بي مورد و غير مرتبط با موضوع تاييد نمي شود !

مثال : يكي از كاربران ( كسي بجز آقاي تجلايي ) در تاپيك ماه گرفتگي نوشته بود :

" بچه ها آخ جون .... فردا شب ماه گرفتگي ميشه .... ماه قرمز ... چه شود " !!!

اين پست نمونه كامل يك پست هجو است كه قطعآ تاييد نمي شود .

- پست هايي كه مشخصآ به كپي - پيست از سايت هاي ديگر پرداخته ايد ( آن هم بدون منبع ) هرگز تاييد نمي شوند .

اينگونه پست ها قطعآ باعث خارج شدن فروم از مسير اصلي و تبديل شدن آن به يك فضاي مجازي براي گذران وقت خواهد شد !

ضمنآ گاهي پيش مي آيد كه يكي از مديران به اشتباه پستي را تاييد كنند ولي مدير تالار مربوطه آن پست را مناسب نمي بيند و آنرا حذف ميكند .

sasan20oo20
07-05-2011, 05:52 PM
سلام اقای امام من چند روز پیش تعداد پست هام 390 بود که با بازیابی اطلاعات قبلی تاپیک توصیه های پزشکی برای شبهای رصدی به 400 تا رسید ولی الان دیدم رسیده به 152 تا من نمیدونم چرا این طوری شده میشه توضیح بدین ممکنه این هم یه هک دوباره باشه!!!

Tahereh Ramezani
07-05-2011, 07:21 PM
باعرض سلام و تشکر از مدیران گرامی

در خصوص تاپیک " درباره اجرام مسیه " به نظر بنده بهتر است که اگر ممکن است پست ها را طوری قرار دهید که اجرام به ترتیب شوند ، از این طریق دستیابی به آن ها سریع تر و بهتر است ؛ در هر صورت هر طور صلاح می دانید .

Mostafa
07-05-2011, 08:43 PM
سلام اقای امام من چند روز پیش تعداد پست هام 390 بود که با بازیابی اطلاعات قبلی تاپیک توصیه های پزشکی برای شبهای رصدی به 400 تا رسید ولی الان دیدم رسیده به 152 تا من نمیدونم چرا این طوری شده میشه توضیح بدین ممکنه این هم یه هک دوباره باشه!!!

سلام ساسان جان

خير ربطي به جريان هك ندارد

اينجا توضيح داده شده :
http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?96-اخبار-مهم-سایت&p=11466&viewfull=1#post11466

در خصوص تاپیک " درباره اجرام مسیه " به نظر بنده بهتر است که اگر ممکن است پست ها را طوری قرار دهید که اجرام به ترتیب شوند ، از این طریق دستیابی به آن ها سریع تر و بهتر است ؛ در هر صورت هر طور صلاح می دانید .

سلام

متآسفانه امكان جابجايي پست ها وجود ندارد و پست ها الزامآ بر اساس تاريخ درج مرتب ميشوند .

اما وقتي تعداد اجرام بيشتر شد ، يك فكري ميكنيم كه بتوانيم به نحوي همه اجرام را به صورت مرتب شده هم داشته باشيم

Sunrise
07-08-2011, 05:43 AM
ببخشید من یه پیشنهاد خوب برای فروم ذارم..!!!!!!!!!!!
اگه میشه یه قسمت از فروم یه آمار در مورد ساعت هایی از شبانه روز که بیشترین کاربر ها در فروم حاضر هستن تهیه کنید و اون رو در فروم قرار بدید .

از این طریق همه ی اعضا میتونن بدونن که چه وقتی افراد بیشتری به طور میانگی در فروم حاضر هستن.

با تشکر از زحمات بی دریغ مدیران سایت خیلی ممنون

سلام دوست عزیز و ممنون از توجه شما

در انتهای صفحۀ لینک زیر که شما رو به صفحه اصلی انجمن میبره ،یه قسمت مربوطه به آمار فروم وجود داره.

http://forum.avastarco.com/forum/index.php

همین طور یه کادر سبز رنگ هم پایین صفحات فروم میاد که آمار انلاین و ..... رو نشون میده :)

Sunrise
07-08-2011, 05:53 AM

متآسفانه امكان جابجايي پست ها وجود ندارد و پست ها الزامآ بر اساس تاريخ درج مرتب ميشوند .

اما وقتي تعداد اجرام بيشتر شد ، يك فكري ميكنيم كه بتوانيم به نحوي همه اجرام را به صورت مرتب شده هم داشته باشيم

من پیشنهاد میکنم که پست اول تاپیک مزبور ویرایش بشه و لیست اجرامی که مطرح شدن لینک بشه تا جستجو رو آسون تر کنه و به مرور هم کامل بشه...

پستای اون تاپیک اغلب از سایر سایتها کامل ترن و فکر میکنم ارزش این کار رو داشته باشه :)

Mojtaba.M
07-09-2011, 11:15 PM
ببخشید چه جوری عکس ها رو پست کنیم؟

Setare KOchOlO
07-09-2011, 11:25 PM
ببخشید چه جوری عکس ها رو پست کنیم؟

خواهش ميكنيم .

شما ميتونين داخل يكي از وب سايت هاي آپلود عكس ، مورد رو آپ كنين و از روي گزينه ---> قرار دادن تصاوير كه بالاي صفحه ارسال پاسخ هست لينك آپ عكسو پيست(paste) كنين .(آيكون كه حالته يه قابه عكس يه درخت داره)

يا همين جا داخل فروم پيوست كنين ... روي گزينه تنظيمات اضافي ارسال پاسخ > گزينه اتچ (كه بالاي صفحه هس... يه گير برگه) >در اين قسمت عكس رو آپ كنين و بصورت پيوست به پستتون اضافه ميشه .

m.m.e.w
07-11-2011, 02:30 PM
با سلام. می خواستم بدونم بخشی وجود داره که قبل از ایجاد یک تاپیک بتونیم با سایر اعضای سایت و مدیران تالار ها در رابطه با مفید بودن تاپیک مشورت کنیم؟ و نظر سایر کاربران رو قبل از ایجاد تاپیک در رابطه با اون بدونیم؟

Sunrise
07-11-2011, 02:43 PM
با سلام. می خواستم بدونم بخشی وجود داره که قبل از ایجاد یک تاپیک بتونیم با سایر اعضای سایت و مدیران تالار ها در رابطه با مفید بودن تاپیک مشورت کنیم؟ و نظر سایر کاربران رو قبل از ایجاد تاپیک در رابطه با اون بدونیم؟

سلام دوست عزیز

تاپیکی برای این موضوع وجود نداره ولی بچه ها اصولا با مدیران مشورت میکنن...

پیشنهاد ما اینه که شما هم در صورتی که تمایل به ایجاد بحث جدیدی داشتید با مدیر تالاری که فکر میکنید به اون موضوع مربوط میشه طی پیام خصوصی یا پیام در پروفایلشون مشورت کنید.

البته کاربران جدید تا زمانی که سی پست ارسال کنند و فعال بشند نمیتونن تاپیک جدید بزنن :دی

anoshtekin
08-12-2011, 10:34 PM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران ارشد سایت. من در ارسال مطالب به سایت مشکل دارم و قادر به ارسال مطلب به سایت نمیباشم هنگام ارسال مطلب و کلیک روی لینک مربوطه با پیغام سیستم مبنی بر عدم تایید از سوی مدیران < عدم رعایت قوانین سایت و غیره ... مواجه میشوم خواستم بپرسم علت این امر چیست آیا این مشکل برطرف میشود یا خیر ؟ با تشکر

Sunrise
08-12-2011, 10:57 PM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران ارشد سایت. من در ارسال مطالب به سایت مشکل دارم و قادر به ارسال مطلب به سایت نمیباشم هنگام ارسال مطلب و کلیک روی لینک مربوطه با پیغام سیستم مبنی بر عدم تایید از سوی مدیران < عدم رعایت قوانین سایت و غیره ... مواجه میشوم خواستم بپرسم علت این امر چیست آیا این مشکل برطرف میشود یا خیر ؟ با تشکر

سلام به شما
ورودتون به آوا استار رو خوش آمد میگم.
روال کار فروم بر این اساس هست که پست های کاربران جدید تا سی ارسال اول باید به تایید مدیران برسه و این کار هم به دلیل آشنایی شما با فضای تالارها و قوانین ارسال مطالب هست.
الان که شکر خدا پست شما به خوبی نوشته شده و ارسال شده و ما هم تاییدش کردیم:have%20a%20nice%20d

برخی تاپیک ها و تالارهای فروم هم مخصوص اعضای فعال(بین 30 تا 150 پست) و اعضای ممتاز(بالای 150 پست) و مدیران سایت هست.

قاعدتا دسترسی به اون قسمت ها فعلا برای شما مقدرو نیست و پیغامی مشابه اونچه که نوشتید دریافت میکنید :pacman:

باز هم سوالی بود، ما در خدمتیم دوست عزیز:thumbsup:

mobi
08-13-2011, 12:33 AM
با سلام!:have%20a%20nice%20d
لطفا اگه میشه برگزاری تور های رصدی رو بیش تر کنید!مثلا خیلی خوب میشد وا3 بارش شهابی برساوشی یه تور رصدی برگزار میشد!!!:wink:

Mostafa
08-13-2011, 01:13 AM
با سلام!:have%20a%20nice%20d
لطفا اگه میشه برگزاری تور های رصدی رو بیش تر کنید!مثلا خیلی خوب میشد وا3 بارش شهابی برساوشی یه تور رصدی برگزار میشد!!!:wink:

سلام mobi جان

شما ماشاا... نجومي هستيد ديگه . همين امشب سرتون رو از پنجره اتاق بيرون ببريد و يك نگاه به ماه بندازيد

آخه من نميدونم با وجود ماه به اون گندگي ، چه رصد رفتني داره ؟؟؟؟

رصد بارش هاي شهابي در چنين شرايطي كار بيهوده اي است و با توجه به نور ماه ZHR بارش آنقدر كاهش مي بايد كه تفاوتي با ديگر سال نخواهد داشت !

الفا قنطورس
08-17-2011, 01:57 PM
چگونه بتوانم فعال شوم تا به انجمن ها دسترسی پیدا کنم

Mojtaba.M
08-17-2011, 03:48 PM
چگونه بتوانم فعال شوم تا به انجمن ها دسترسی پیدا کنم

خوب به پست های شما ربط داره .

30 پست :فعال

150پست:ممتاز

Mojtaba.M
08-21-2011, 11:35 PM
خوب از دوستان خواهش مندم که توی بخش ابزار های نجومی هر چه زود تر تالار محصولات سلسترون رو راه اندازی کنن تا بتونیم از اون هم استفاده کنیم من قصدم خرید از این محصوله واسه همون میگم

Mostafa
08-21-2011, 11:46 PM
خوب از دوستان خواهش مندم که توی بخش ابزار های نجومی هر چه زود تر تالار محصولات سلسترون رو راه اندازی کنن تا بتونیم از اون هم استفاده کنیم من قصدم خرید از این محصوله واسه همون میگم

سلام جناب آسمون كوير

همونطور كه در اطلاعيه مديران در فروم هم عرض كردم ، اين بخش قرار است با زحمت هاي آقاي "زليم كويلاكايف " به عنوان مدير دفتر مسكو و همچنين مدير محترم تالار ابزارها جناب astronomer169 راه اندازي شود .

اين دوستان قرار است تك تك سري هاي محصولات سلسترون را به صورت مقايسه اي معرفي كنند

فكر ميكنم انشاا... در همين هفته كار را به صورت جدي آغاز خواهند كرد .

ممنون از دقت نظر شما

169
08-21-2011, 11:47 PM
اگه کمی صبر کنید (همیشه گفتم و میگم که هر چقدر بیشتر صبر کنید به نفع خودتونه) بخش محصولات سلسترون هم فعال می کنیم .

اگه عجله دارید فعلا می تونید از توضیحات سایت اصلی سلسترون (http://www.celestron.com)استفاده کنید.

solh
09-03-2011, 11:07 AM
با سلام
مي خواستم بگم كه جاي تاپيكي در مورد ساختار اتم و واكنشهاي هسته اي و مسائل مربوط به تابش ها در فروم احساس ميشه ، لطفا چنين موضوع مهمي را در نظر بگيريد.
ممنون از شما

Mostafa
09-03-2011, 12:25 PM
با سلام
مي خواستم بگم كه جاي تاپيكي در مورد ساختار اتم و واكنشهاي هسته اي و مسائل مربوط به تابش ها در فروم احساس ميشه ، لطفا چنين موضوع مهمي را در نظر بگيريد.
ممنون از شما

سلام دوست عزیز

ممنون از توجه شما

شما و سایر اعضا فعال میتوانید در صورت احساس نیاز به هر موضوع مرتبط با نجوم به شرطی که قبلآ موضوع مشابهی ایجاد نشده باشد ، نسبت به ایجاد تاپیک جدید شخصآ اقدام فرمایید .

rezash
09-10-2011, 05:55 PM
با سلام خدمت مدیران عزیز

چرا تایپیک عکسهای نجومی جالب بسته شده است. تاحدودی در تایپیکهای دیگه گشتم ولی دلیلش رو متوجه نشدم.ممنون.

Sunrise
09-10-2011, 07:22 PM
با سلام خدمت مدیران عزیز

چرا تایپیک عکسهای نجومی جالب بسته شده است. تاحدودی در تایپیکهای دیگه گشتم ولی دلیلش رو متوجه نشدم.ممنون.

سلام اقای rezash

ممنون که گفتید ... گاهی اشتباها تاپیک ها بسته میشن، چون بسته شدنشون با یه تیک کوچولو و دم دسته ;)

دوستان اگر دیدید تاپیکی بسته شده در پروفایل من بنویسید تا باز بشه

تاپیک عکس های نجومی جالب باز شد

sina asadi
09-15-2011, 12:52 AM
لطفا یک نفر به من بگه چه طور میتونم مقالاتم رو توی انجمن ها درج کنم؟
با تشکر

Mostafa
09-15-2011, 01:18 AM
لطفا یک نفر به من بگه چه طور میتونم مقالاتم رو توی انجمن ها درج کنم؟
با تشکر

سلام سينا جان

خوش آمديد

لطفآ براي شروع "راهنماي سايت " را به طور كامل مطالعه بفرماييد :

http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?66-امكانات-و-قابليت-هاي-سايت&p=11330#post11330

Flare star
09-16-2011, 03:06 PM
سلام
با تشکر فراوان از همه ی افرادی که برای فرم زحمت میکشن
می خواستم بدونم چرا بیشتر تاپیک نصفه نیمه باقی می مونن؟!!!حتی تاپیکایی که پارسال درست شدن یا حتی بعضیاشون شروع نشده رها شدن!!!!!:blink::sad:

Mostafa
09-16-2011, 03:17 PM
سلام
با تشکر فراوان از همه ی افرادی که برای فرم زحمت میکشن
می خواستم بدونم چرا بیشتر تاپیک نصفه نیمه باقی می مونن؟!!!حتی تاپیکایی که پارسال درست شدن یا حتی بعضیاشون شروع نشده رها شدن!!!!!:blink::sad:
سلام
البته زياد موافق نيستم كه بيشتر تاپيك ها نيمه كاره رها شده اند ، چون خيلي وقتها بحث ها جريان دارند و افرادي كه جديد وارد مي شوند هم در تاپيك هاي قديمي تر مطلب ميزنند و در نتيجه هيچ وقت تاپيك به پايان نميرسد ! ( بعضي از تاپيك ها ذاتآ پاياني ندارند )

اما به هر حال موافقم كه بعضي از تاپيك ها هستند كه چند پست بيشتر نخورده اند و به قول معروف تاپيكهاي موفقي نبوده اند .
ما اين تاپيك ها را هم حذف نمي كنيم تا اگر روزي كسي خواست آنها را فعال كند ، موضوع مورد بحث وجود داشته باشد .

ضمن اينكه بايد از دوستاني كه تاپيكي ايجاد ميكنند هم تقاضا كنيم كه بيشتر به تاپيك خود سر بزنند و حواسشان به تاپيك هاي خودشان باشد .

( يكي از مسئوليت هاي مديران همين است كه به افرادي كه تاپيك ايجاد ميكنند و بعد نيمه كاره رهايش ميكنند ، پيام بدهند كه ادامه بحث تاپيك خود را پي گيري كنند )

حالا به نظرم بد نيست كه خود اعضا هم گاهي به ايجاد كننده تاپيك پيام بدهند و ادامه فعاليت را يادآوري كنند .

موفق باشيد:wink:

Flare star
09-16-2011, 04:17 PM
بله ببخشید منم اشتباهی نوشتم بیشترشون منظور من هم همون بعضیا بود
ولی واقعا فروم خیلی عالیه،دستتون درد نکنه

امیر حسین
09-17-2011, 06:16 PM
سلام.
من تشکر میکنم از این همه زحمتی که می کشید.
امیدوارم موفق باشید.

رویا افشار
10-02-2011, 03:48 PM
سلام
سپاس فراوون از همه مدیرا به خصوص آقای امام
ببخشید چرا بعضی از بحث ها بسته شده ؟

منظور من مستقیم در مورد این تاپیکه که آخر با این که همه مارو متهم کردن نفهمیدیم نتیجه نظر عمومی چی شد:
http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?173-نقدی-بر-یادداشت-توهین-آمیز-مجله-نجوم-!/page3

Mostafa
10-02-2011, 06:36 PM
سلام
سپاس فراوون از همه مدیرا به خصوص آقای امام
ببخشید چرا بعضی از بحث ها بسته شده ؟

منظور من مستقیم در مورد این تاپیکه که آخر با این که همه مارو متهم کردن نفهمیدیم نتیجه نظر عمومی چی شد:
http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?173-نقدی-بر-یادداشت-توهین-آمیز-مجله-نجوم-!/page3

سلام خانم افشار

همانطور که قبلآ هم اشاره کرده ایم گاهی اوقات تاپیک ها به اشتباه توسط مدیران بسته می شود ( سهوآ ) که در صورت اطلاع رسانی به سرعت باز می شوند

تاپیک مورد نظر شما هم باز شد

موفق باشید

M42
10-14-2011, 07:39 PM
ببخشيد از مدران محترم يك سوالي دارم
من چگونه مي توانم يك موضوع جديد درست كنم ؟
هرچه گشتم قسمتي براي اين كار پيدا نكردم .

آسمون
10-14-2011, 07:51 PM
ببخشيد از مدران محترم يك سوالي دارم
من چگونه مي توانم يك موضوع جديد درست كنم ؟
هرچه گشتم قسمتي براي اين كار پيدا نكردم .

خواهش میکنم دوست عزیز
خدمت شما عرض کنم که کاربران تا قبل از اینکه تعداد پست هایشان به عدد 30 برسد(کاربر فعال شوند)نمیتوانند موضوع جدیدی ارسال کنند.

Tara
10-14-2011, 09:34 PM
یه سوال داشتم مگه داشتن 30 بست شرط کاربر فعال بودن نیست؟ بس چطوریه که بعضیا با داشتن بست های خیلی کمتر کاربر فعالن؟

آسمون
10-14-2011, 09:51 PM
خوب برای جواب دادن به این سوال ابتدا باید به دلیل گذاشتن این قانون توجه کرد.
دلایل گذاشتن این قانون:
1.به دلیل مجازی بودن فضا و اینکه کاربران به طور کامل قابل شناسایی نیستند
2.جلوگیری از گذاشتن پست های نامناسب توسط اشخاصی که متاسفانه منجم نما هستند :دی
3.آشنایی با محیط فروم توسط کاربران قبل از فعال شدن و همچنین آشنایی با طریقه پست گذاری
حال در این بین افرادی هستند که شناخته شده اند و برای مدیر سایت کاملا مشخص است که ایشان پست های علمی و مناسب قرار می دهند و همچنین آشنایی لازم را دارند و این به تشخیص مدیران سایت است.

Tahereh Ramezani
10-27-2011, 10:29 AM
با عرض سلام خدمت مدیران محترم

عرضی خدمتتون داشتم :

چرا تعداد مطالب نوشته شده و تعداد مطالب ارسال شده ، برای اکثر کاربران متفاوت است ؟

آیا این بدین دلیل است که باید به جزء کاربران جدید ، پست های سایر کاربران نیز ابتدا تأیید شوند ؟

با سپاس

Mostafa
10-27-2011, 10:35 AM
با عرض سلام خدمت مدیران محترم

عرضی خدمتتون داشتم :

چرا تعداد مطالب نوشته شده و تعداد مطالب ارسال شده ، برای اکثر کاربران متفاوت است ؟

آیا این بدین دلیل است که باید به جزء کاربران جدید ، پست های سایر کاربران نیز ابتدا تأیید شوند ؟

با سپاس

سلام هستی خانم

پست هایی که توسط یک کاربر ارسال می شوند و بعد به هر دلیل حذف یا ادغام می شوند ، در شمارش ارسالها محاسبه می شوند . اما در نوشته ها حذف می گردند .

به همین دلیل در اکثر موارد تعداد ارسالها بیش از تعداد نوشته ها است .

موفق باشید

hadi soleimani
11-08-2011, 07:12 PM
سلام به مدیران عزیزسایت مخصوصا آقای امام .
بی مقدمه برم سر اصل مطلب
بالاخره جریان تاپیک اسطوره های صورت های فلکی آواستاری چیشد؟

یکی از مدیران بهم گفته بودن که باز میشه ویا انتقال پیدا میکنه جای دیگه.اما هنوز یک آرم قفل بزرگ نفسشو گرفته.:gangs:

این تایک مباحث علمی کمی داشت.ولی مباحثش ادبی بود.وتوسط کاربران راجبه صورت های فلکی داستانسرایی جدیدی می شدروی هم تاپیک جذابی بود.ولی بنا به تصمیمات گرفته شده بسته شد.حالا آینده این تاپیک منتظر تصمیمات مدیران عزیز هستش.:have%20a%20nice%20dمتشکرم.

Setare KOchOlO
11-10-2011, 12:42 AM
سلام به مدیران عزیزسایت مخصوصا آقای امام .
بی مقدمه برم سر اصل مطلب
بالاخره جریان تاپیک اسطوره های صورت های فلکی آواستاری چیشد؟

یکی از مدیران بهم گفته بودن که باز میشه ویا انتقال پیدا میکنه جای دیگه.اما هنوز یک آرم قفل بزرگ نفسشو گرفته.:gangs:

این تایک مباحث علمی کمی داشت.ولی مباحثش ادبی بود.وتوسط کاربران راجبه صورت های فلکی داستانسرایی جدیدی می شدروی هم تاپیک جذابی بود.ولی بنا به تصمیمات گرفته شده بسته شد.حالا آینده این تاپیک منتظر تصمیمات مدیران عزیز هستش.:have%20a%20nice%20dمتشکرم.

سلام جناب marsboy

من پيگيرش هستم ... چون قصد داشتم منتقل بشه به جاي مناسب تر مربوط به دوستان ارشد ميشه ولي دوستان سرشون شلوغه

فعلا باز هستش تا ادامش بدين بعد اگه جاي انتقال بود ،منتقلش ميكنيم.

Astronomy
12-09-2011, 12:27 PM
سلام
یک انتقاد کوچک داشتم
اگه میشه یک تالار یا انجمن آزاد برای همه اعضا درست کنید که در آن بچه ها بحث های آزاد داشته باشند(البته از بعضی خط قرمز ها رد نشوند)
همه انجمن ها علمیست و این واقعا خوب است اما اگر انجمنی باشد که بچه ها در آن به گپ و گفتوگو با هم بپردازند نیز بد نمی شود
ممنون از زحمات بی دریغ همه مدیران این سایت

Sunrise
12-09-2011, 12:39 PM
سلام
یک انتقاد کوچک داشتم
اگه میشه یک تالار یا انجمن آزاد برای همه اعضا درست کنید که در آن بچه ها بحث های آزاد داشته باشند(البته از بعضی خط قرمز ها رد نشوند)
همه انجمن ها علمیست و این واقعا خوب است اما اگر انجمنی باشد که بچه ها در آن به گپ و گفتوگو با هم بپردازند نیز بد نمی شود
ممنون از زحمات بی دریغ همه مدیران این سایت

سلام جناب استرونومی گرامی
مبارک باشه که به رده کاربری "فعال" رسیدید ;)

درواقع چنین مباحثی رو در کلوپ داریم:rambo:

: تالار اعضا که شامل تاپیک هایی با موضوعات تقریبا فان و حتی آف هست و البته فقط برای کاربران فعال و ممتاز قابل مشاهده و مشارکته :
http://forum.avastarco.com/forum/forumdisplay.php?20-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7-%D8%A2%D9%88%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1

و تالار مباحث غیر تخصصی که تنها اعضای ممتاز یعنی افرادی که بیش از 150 پست مفید ارسال کردن میتونن در مباحث اون شرکت کنن.

دلیل این موضوع هم بارها در تاپیک های مدیریتی فروم توضیح داده شده:pacman:

موفق باشید

yasiii
02-10-2012, 07:43 PM
مدیر گرامی فروم
میخواستم از حضورتون بپرسم که به نظر شما بند 6 قوانین سایت باعث ایجاد رابطه و احترام تصنعی بین اعضا نمیشه؟!
بارها جواب ندادن دوستان رو به پاسخ جسارتا از سر باز کنیشون ترجیح دادم...!

Sunrise
02-13-2012, 08:12 PM
سلام / سلام
من هم سوال دارم :Psmiley: الان این مورد پایین رو یکی به من بگه چرا!؟:dark mood::wut::wtfsmilie::snooty:
در تاپیک آیات و روایات این رو دیدم و بار اول هم نبود البته

قَدْ نَرَى تَقَلُّبَ وَجْهِكَ فِي السَّمَاءِ فَلَنُوَلِّيَنَّكَ قِبْلَةً تَرْضَاهَا فَوَلِّ وَجْهَكَ شَطْرَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ وَحَيْثُمَا كُنْتُمْ فَوَلُّوا وُجُوهَكُمْ شَطْرَهُ وَإِنَّ الَّذِينَ أُوتُوا الْكِتَابَ لَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِنْ رَبِّهِمْ وَمَا اللَّهُ بِغَافِلٍ عَمَّا يَعْمَلُونَ (١٤٤بقره)

ما [به هر سو] گردانيدنِ رويت در آسمان را نيك مى‏بينيم. پس [باش تا] تو را به قبله‏اى كه بدان خشنود شوى برگردانيم پس روى خود را به سوى مسجد الحرام كن و هر جا بوديد، روى خود را به سوى آن بگردانيد. در حقيقت، اهل كتاب نيك مى‏دانند كه اين [تغيير قبله‏] از جانب پروردگارشان [بجا و] درست است و خدا از آنچه مى‏كنند غافل نيست.

إِنَّ فِي خَلْقِ السَّمَاوَاتِ وَالأرْضِ وَاخْتِلافِ اللَّيْلِ وَالنَّهَارِ وَالْفُلْكِ الَّتِي تَجْرِي فِي الْبَحْرِ بِمَا يَنْفَعُ النَّاسَ وَمَا أَنْزَلَ اللَّهُ مِنَ السَّمَاءِ مِنْ مَاءٍ فَأَحْيَا بِهِ الأرْضَ بَعْدَ مَوْتِهَا وَبَثَّ فِيهَا مِنْ كُلِّ دَابَّةٍ وَتَصْرِيفِ الرِّيَاحِ وَالسَّحَابِ الْمُسَخَّرِ بَيْنَ السَّمَاءِ وَالأرْضِ لآيَاتٍ لِقَوْمٍ يَعْقِلُونَ (١٦٤بقره)

راستى كه در آفرينش آسمانها و زمين، و در پى يكديگر آمدن شب و روز، و كشتيهايى كه در دريا روانند با آنچه به مردم سود مى‏رساند، و [همچنين‏] آبى كه خدا از آسمان فرو فرستاده، و با آن، زمين را پس از مردنش زنده گردانيده، و در آن هر گونه جنبنده‏اى پراكنده كرده، و [نيز در] گردانيدن بادها، و ابرى كه ميان آسمان و زمين آرميده است، براى گروهى كه مى‏انديشند، واقعاً نشانه‏هايى [گويا] وجود دارد.

قَدْ نَرَى تَقَلُّبَ وَجْهِكَ فِي السَّمَاءِ فَلَنُوَلِّيَنَّكَ قِبْلَةً تَرْضَاهَا فَوَلِّ وَجْهَكَ شَطْرَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ وَحَيْثُمَا كُنْتُمْ فَوَلُّوا وُجُوهَكُمْ شَطْرَهُ وَإِنَّ الَّذِينَ أُوتُوا الْكِتَابَ لَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِنْ رَبِّهِمْ وَمَا اللَّهُ بِغَافِلٍ عَمَّا يَعْمَلُونَ (بقره١٤٤)

ما [به هر سو] گردانيدنِ رويت در آسمان را نيك مى‏بينيم. پس [باش تا] تو را به قبله‏اى كه بدان خشنود شوى برگردانيم پس روى خود را به سوى مسجد الحرام كن و هر جا بوديد، روى خود را به سوى آن بگردانيد. در حقيقت، اهل كتاب نيك مى‏دانند كه اين [تغيير قبله‏] از جانب پروردگارشان [بجا و] درست است و خدا از آنچه مى‏كنند غافل نيست.

إِنَّ فِي خَلْقِ السَّمَاوَاتِ وَالأرْضِ وَاخْتِلافِ اللَّيْلِ وَالنَّهَارِ وَالْفُلْكِ الَّتِي تَجْرِي فِي الْبَحْرِ بِمَا يَنْفَعُ النَّاسَ وَمَا أَنْزَلَ اللَّهُ مِنَ السَّمَاءِ مِنْ مَاءٍ فَأَحْيَا بِهِ الأرْضَ بَعْدَ مَوْتِهَا وَبَثَّ فِيهَا مِنْ كُلِّ دَابَّةٍ وَتَصْرِيفِ الرِّيَاحِ وَالسَّحَابِ الْمُسَخَّرِ بَيْنَ السَّمَاءِ وَالأرْضِ لآيَاتٍ لِقَوْمٍ يَعْقِلُونَ (١٦٤بقره)

راستى كه در آفرينش آسمانها و زمين، و در پى يكديگر آمدن شب و روز، و كشتيهايى كه در دريا روانند با آنچه به مردم سود مى‏رساند، و [همچنين‏] آبى كه خدا از آسمان فرو فرستاده، و با آن، زمين را پس از مردنش زنده گردانيده، و در آن هر گونه جنبنده‏اى پراكنده كرده، و [نيز در] گردانيدن بادها، و ابرى كه ميان آسمان و زمين آرميده است، براى گروهى كه مى‏انديشند، واقعاً نشانه‏هايى [گويا] وجود دارد.

دوستان عزیز
من یه سوال بسیار مهم و جدی دارم!

وقتی پست 14 و 15 عینا مثل همه چرا از هر دوتاش تشکر میکنید؟ چرا گزارش برای مدیر نمی زنید؟ واقعا برام سواله ها! الان یه اسمایل بسیار متعجب پیدا نکردم که برای انتقال حسم اینجا بذارم
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! این ها به جای اون ;)

mohammad_reza
03-08-2012, 09:58 PM
من یک انتقاد بزرگی دارم از این سایت
در بعضی از تاپیکها من شرکت میکنم پستی که میفرستم در اون تاپیک قرار نمیدن یا بعضی جاها پست رو بی دلیل پاک می کنند امیدوارم این پست پاک نشه
اگه پاک میکنین و یا قرار نمیدین دلیلش رو به صورت پیام خصوصی بفرستین تا بدونم چه خبره.

www.
03-15-2012, 03:06 PM
سلام بر مدیر عزیز سایت. یک سوال داشتم.
شما سایت دیگری به غیر از 4sharedمی شناسید برای اپلود مقاله. چون من می خواهم در انجمن مقاله بگذارم و سایت دیگری برای اپلود مقاله نمی شناسم.
با تشکر.

Astronomy
03-15-2012, 03:25 PM
سلام بر مدیر عزیز سایت. یک سوال داشتم.
شما سایت دیگری به غیر از 4sharedمی شناسید برای اپلود مقاله. چون من می خواهم در انجمن مقاله بگذارم و سایت دیگری برای اپلود مقاله نمی شناسم.
با تشکر.
سلام دوست عزیز

شما میتونید از آپلود سنتر نجومی افلاک استفاده کنید

http://www.astroupload.com/

-------------------------------
ps: sunrise
و همین طور از آپلود سنتر خود آوا استار به آدرس : http://up.avastarco.com/

Mostafa
03-15-2012, 03:40 PM
من یک انتقاد بزرگی دارم از این سایت
در بعضی از تاپیکها من شرکت میکنم پستی که میفرستم در اون تاپیک قرار نمیدن یا بعضی جاها پست رو بی دلیل پاک می کنند امیدوارم این پست پاک نشه
اگه پاک میکنین و یا قرار نمیدین دلیلش رو به صورت پیام خصوصی بفرستین تا بدونم چه خبره.

جناب محمدرضا

طبق قوانین فروم اگر مطلبی مغایر با قوانین سایت باشه ( اعم از اینکه مطلب مرتبط با تاپیک نباشه ، در راستای پیشرفت تاپیک نباشه ، مطالب بدون منبع باشه و .... )

توسط مدیران تایید نمیشه .

در یکی دو بار اول توضیح داده میشه ولی از دفعات بعد اطلاع هم داده نمیشه ، چرا که این مورد انرژی بسیار زیادی رو از مدیران میگیره

اگر سوالی در مورد عدم تایید پستی داشتید ، می تونید از مدیر تالار مربوطه در پیام خصوصی سوال کنید .

موفق باشید

Mojtaba Gholami
04-07-2012, 06:10 PM
سلام. فکر کنم ساعت سایت مشکل داره . این تایپیک رو ببینید . AM و PM رو فکر کنم برعکس میزنه .

http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?991-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D9%86%D8%AC%D9%88%D9%85

sabalansky
04-26-2012, 12:47 AM
سلام
وقت بخیر
می خواستم در صورت امکان در صفحه معرفی گروه های نجومی شهر ها یک شهر دیگر "اردبیل" رو هم اضافه کنید. با سپاس
www.sabalansky.com (http://www.sabalansky.com)
www.sabalansky.blogfa.com (http://www.sabalansky.blogfa.com)
صداقت -انجمن نجوم آسمان سبلان اردبیل(کیهان بیکران)

Sunrise
04-26-2012, 09:26 AM
سلام
وقت بخیر
می خواستم در صورت امکان در صفحه معرفی گروه های نجومی شهر ها یک شهر دیگر "اردبیل" رو هم اضافه کنید. با سپاس
www.sabalansky.com (http://www.sabalansky.com)
www.sabalansky.blogfa.com (http://www.sabalansky.blogfa.com)
صداقت -انجمن نجوم آسمان سبلان اردبیل(کیهان بیکران)

سلام و عرض خوش امد خدمت شما

در مورد گروه ها خودتون اقدام کنید تا من تایید و ثبت کنم

ولی برای معرفی بهتر فعالیت هاتون یک تاپیک یجاد شد و میتونید به معرفی مرکز و گروهتون بپردازید http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?t=1014

در ضمن با توجه به این تاپیک میتونید به جمع دوستان آوا استار بپیوندید http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?757-**-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D9%80%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%88%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D9%80%D8%AA%D8%A7%D8%B1-**

موفق و آسمانی باشید ;)

سیاره ی ناهید
06-26-2012, 12:34 PM
اقا مدیر سلام

فقط یه سوال ذهن منو به خودش مشغول کرده انم اینکه چرا اسم این مکان را<<اوااستار>>گذاشتید؟

Mojtaba.M
06-26-2012, 01:48 PM
من دقیقش رو نمیدونم ولی فکر میکنم این به خاط این هست که آوا استار زیر مجموعه ی آواگروپ هستش و به همین دلیل نام این فروم آوااستار گذاشته شده حالا این که کار این آواگروپ چی هست؟ رو فکر کنم دوستان باید جواب بدهند

yperseusy
06-26-2012, 05:41 PM
سلام دوست عزیز
همون طور که آقا مجتبی گفتند آوا استار برگرفته از نام شرکت بزرگ آوا گروپ هست که تو کار خدمات انتقال وجه و خرید و فروش اینترنتی هستند که شما میتونید از طریق لینک زیر با خدمات دیگه ی این گروپ آشنا بشید :)
http://www.webtransfer.org/pages/page.aspx?id=aboutus

sasan20oo20
07-16-2012, 06:56 PM
ببخشید یه سوال داشتم میشه بپرسم من چرا 407 تا پست دارم به خدا یادم نمیاد این همه پست گذاشته باشم من اصولا زیاد فعالیت نمیکنم بیشتر میام پست های و عکس های دوستان و میخونم و لذت میبرم جایی چیزی بلد بودم یا نظر خاصی داشته باشم میگم
تازه جالب تر از اون حدود 70 هم تا هم پست دارم که اصلا ازشون تشکر نشده که فکر کنم اصلا وجود خارجی ندارن چون خوب بالاخره حداقل یه نفر تشکر میکنه از یه پست دیگه نه؟؟؟ دنبالشونم گشتم پیداشون نکردم :-؟

فکر کنم پست های حذف شده رو هم حساب میکنه ؟؟؟

================================================== ==================

مثل اینکه بقیه هم این مشکل رو دارن اصلا توضیح بدین تعداد پست های موجود کودومه؟؟؟
مثلا واسه یه کاربر رو دیدم تشکر شده 4,046 بار در 611 ارسال بعد تعداد نوشته هاش 598 بود چه جوریه ؟؟؟
یعنی 598 تا پست گذاشتن که از 611 تاشون تشکر شده؟؟؟؟ مثل اینکه اشتباهه!!!!!

پیمان اکبرنیا
07-16-2012, 07:31 PM
ببخشید یه سوال داشتم میشه بپرسم من چرا 407 تا پست دارم به خدا یادم نمیاد این همه پست گذاشته باشم من اصولا زیاد فعالیت نمیکنم بیشتر میام پست های و عکس های دوستان و میخونم و لذت میبرم جایی چیزی بلد بودم یا نظر خاصی داشته باشم میگم
تازه جالب تر از اون حدود 70 هم تا هم پست دارم که اصلا ازشون تشکر نشده که فکر کنم اصلا وجود خارجی ندارن چون خوب بالاخره حداقل یه نفر تشکر میکنه از یه پست دیگه نه؟؟؟ دنبالشونم گشتم پیداشون نکردم :-؟

فکر کنم پست های حذف شده رو هم حساب میکنه ؟؟؟

سلام

بله اختلافی که در نوشته ها و ارسالها وجود داره احتمالا به پستهایی برمیگرده که حذف شدند. البته یک قضیه دیگه هم هست. افرادی که در ابتدا در فروم عضو شده بودند به دلیل یک مشکل فنی در یک مقطع تشکرهاشون به جای نوشته حساب شده. شما هم چون از اعضای اولیه بودید احتمالا این مشکل براتون وجود داشته و دلیل اختلاف زیاد عددها اینه :)

Mojtaba.M
07-16-2012, 08:57 PM
سلام

بله اختلافی که در نوشته ها و ارسالها وجود داره احتمالا به پستهایی برمیگرده که حذف شدند. البته یک قضیه دیگه هم هست. افرادی که در ابتدا در فروم عضو شده بودند به دلیل یک مشکل فنی در یک مقطع تشکرهاشون به جای نوشته حساب شده. شما هم چون از اعضای اولیه بودید احتمالا این مشکل براتون وجود داشته و دلیل اختلاف زیاد عددها اینه :)

فکر نمیکنم این طور بوده باشه چون بنده اختلافی در ارقام خودم نمیبینم ولی دوستی رو دیدم ، با این که چند ماه پس از من عضو فروم شده ولی باز اختلاف زیادی بین تعداد ارسال ها و نوشته های اونها باشه ؟ :)

Mostafa
07-17-2012, 09:33 AM
فکر نمیکنم این طور بوده باشه چون بنده اختلافی در ارقام خودم نمیبینم ولی دوستی رو دیدم ، با این که چند ماه پس از من عضو فروم شده ولی باز اختلاف زیادی بین تعداد ارسال ها و نوشته های اونها باشه ؟ :)

ممنون مجتبي عزيز

ضمن تاييد مطلب آقاي اكبرنيا يك مورد ديگر رو هم من اضافه كنم

تعداد ارسال ها ، فقط تعداد پست هاي موجود يك كاربر رو نشون ميده

اما تعداد نوشته ها ، جمع كل نوشته ها به اضافه پست هاي حذف شده يا ادغام شده كاربر هم ميشه و به همين دليل تعداد نوشته ها هميشه بيشتر از تعداد ارسال ها است .

موفق باشيد :)

Esmaeilpour
07-29-2012, 07:31 PM
سلام.
ميشه به سايت اين امكان رو هم اضافه كرد كه هركس بتونه پست هاش رو پاك كنه تا مثلا وقتي به خاطر مشكل اينترنت پستي دو بار ثبت ميشه يكيش توسط نويسنده پاك بشه؟

Esmaeilpour
07-29-2012, 07:31 PM
سلام.
چند روزيه كه دارم تاپيك هاي گذشته رو مطالعه مي كنم.دنبال يك تاپيك بودم كه پيدا نكردم پيشنهاد مي كنم ايجاد بشه اون هم اموزش اصول ‍ژورناليستي علميه (و بعضا غير علمي)يا حد اقل پيشنهاد يك منبع براي اين كار.چون بشخصه بسيار به اين موضوع علاقه دارم ولي منبع معتبري براي اموزش در اختيار نداشتم و ندارم.
با تشكر

farshad
07-30-2012, 12:44 PM
درود

امروز یکی از کاربرها به من گفت که چون ممتاز نشده به تاپیک فتوشاپ دسترسی نداره!!!!
چرا چنین محدودیتی اونم برای یه تاپیک آموزشی وجود داره ؟؟؟!!؟؟ :banghead:

Flare star
07-30-2012, 02:04 PM
سلام.
ميشه به سايت اين امكان رو هم اضافه كرد كه هركس بتونه پست هاش رو پاك كنه تا مثلا وقتي به خاطر مشكل اينترنت پستي دو بار ثبت ميشه يكيش توسط نويسنده پاك بشه؟
سلام دوست عزيز...
اين امكان وجود داره!شما با كليك روي ويرايش پست ميتونين گزينه حذف رو انتخاب كنين سپس در قسمتي كه نوشته شده "حذف این پست با یکی از روشهای زیر:"دكمه "حذف پيام" رو بزنين تا دايره به رنگ آبي در بياد يعد روي "حذف اين پيام" كليك كنين.
شما براي ويرايش پستتون هم 24 ساعت زمان دارين.
.
.
.
موفق باشين:thumbsup:

پیمان اکبرنیا
07-30-2012, 04:36 PM
سلام.
چند روزيه كه دارم تاپيك هاي گذشته رو مطالعه مي كنم.دنبال يك تاپيك بودم كه پيدا نكردم پيشنهاد مي كنم ايجاد بشه اون هم اموزش اصول ‍ژورناليستي علميه (و بعضا غير علمي)يا حد اقل پيشنهاد يك منبع براي اين كار.چون بشخصه بسيار به اين موضوع علاقه دارم ولي منبع معتبري براي اموزش در اختيار نداشتم و ندارم.
با تشكر

سلام

موضوع خوبیه ولی تا جایی که میدونم روزنامه نگار علمی حرفه ای توی فروم نداریم و اگر تاپیک بزنیم یک جورهایی باید کپی کنیم از جاهای دیگه. یک منبع خوب برای یادگیری، نوشته های پوریا ناظمی درباره روزنامه نگاری علمی هست که میتونید اینجا پیدا کنید:

روزنامه نگاری علمی (http://pourianazemi.com/category/%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%DA%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C/%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%DA%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C/)

و همچنین در مدرسه روزنامه نگاری همشهری (http://www.hamshahritraining.ir/service-77.aspx) هم مطالبی هست.

پیمان اکبرنیا
07-30-2012, 04:41 PM
درود

امروز یکی از کاربرها به من گفت که چون ممتاز نشده به تاپیک فتوشاپ دسترسی نداره!!!!
چرا چنین محدودیتی اونم برای یه تاپیک آموزشی وجود داره ؟؟؟!!؟؟ :banghead:

سلام آقا فرشاد

آخه استفاده از فتوشاپ یک موضوعی هست که در بسیاری از موارد مثل گرافیک و ... کاربرد داره و لزوما به نجوم ارتباط نداره و به همین خاطر در تالار غیر تخصصی قرار داره. ولی خب تاپیک ویرایش عکس (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?986-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B9%DA%A9%D8%B3/page2) که هست. اونجا میتونید فتوشاپ را برای کاربردهای نجومی و عکاسی آموزش بدید که این کار را قبلا هم انجام دادید. اگر میخواهید من میتونم برخی از پستهاتون در تاپیک فتوشاپ را به ویرایش عکس انتقال بدم که همه ببینند. اگر خواستید به من پیام بدید :)

farshad
07-30-2012, 05:11 PM
سلام آقا فرشاد

آخه استفاده از فتوشاپ یک موضوعی هست که در بسیاری از موارد مثل گرافیک و ... کاربرد داره و لزوما به نجوم ارتباط نداره و به همین خاطر در تالار غیر تخصصی قرار داره. ولی خب تاپیک ویرایش عکس (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?986-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B9%DA%A9%D8%B3/page2) که هست. اونجا میتونید فتوشاپ را برای کاربردهای نجومی و عکاسی آموزش بدید که این کار را قبلا هم انجام دادید. اگر میخواهید من میتونم برخی از پستهاتون در تاپیک فتوشاپ را به ویرایش عکس انتقال بدم که همه ببینند. اگر خواستید به من پیام بدید :)

درود دوباره

حالا چرا این تالار غیر تخصصی محرمانست!؟
چرا همه کاربرها نمیتونن ببینن!؟
البته برای اطلاع خودمه..

farshad
07-30-2012, 05:11 PM
سلام آقا فرشاد

درود دوباره

البته برای اطلاع خودمه..

farshad
07-30-2012, 05:14 PM
اقا این مشکل دوبار ارسال شدنه مارو هم حل کنید!
این بار حذف نکردم که شاید از روی مدرک جرم علتش معلوم بشه :دی

yperseusy
07-30-2012, 07:56 PM
درود دوباره

البته برای اطلاع خودمه..

سلام این تالار به علت این که یه سری تاپیک های غیر مرتبط به نجوم در اون هست و یه سری تاپیک های متفرقه به همین خاطر دوستانی به اون ها دست رسی دارند که در فروم فعال تر بودند و به قولی برادری (یا خواهری)شون رو ثابت کردند ;)

پیمان اکبرنیا
07-30-2012, 09:29 PM
همون طور که آقای yperseusy (http://forum.avastarco.com/forum/member.php?17-yperseusy) گرامی گفتند این تاپیک به این دلیل در دسترس همگان قرار نداره که کاربران باید قبلش 150 پست ارسال کنند تا مطمئن بشیم که با فضا و قوانین فروم آشنا هستند و در واقع به حدی رسیدند که در صورت بازتر شدن فضا برای فعالیت در زمینه های غیر از نجوم (مثل مباحث هنری، تاپیکهای سرگرمی و ...) آماده هستند.

در ضمن این تاپیک در واقع یک جور مزیت حساب میشه برای کسانی که بیشتر برای فروم زحمت کشیدند و ارسالهای بیشتری داشتند. این افراد از تخفیف بیشتری برای برنامه های رصدی یا کلاسها و دوره های آوا استار برخوردار می شوند :)

farshad
07-30-2012, 09:58 PM
منطقی نیست ولی چون قانونه، قبول میکنم!

gissoo
07-30-2012, 10:11 PM
منطقی نیست ولی چون قانونه، قبول میکنم!

سلام این تالار به علت این که یه سری تاپیک های غیر مرتبط به نجوم در اون هست و یه سری تاپیک های متفرقه به همین خاطر دوستانی به اون ها دست رسی دارند که در فروم فعال تر بودند و به قولی برادری (یا خواهری)شون رو ثابت کردند ;)

اتفاقا منطقيه، چون هدف از تشكيل اين فروم ايجاد فضاي علمي در ضمينه ي نجومه، واگر همه از ابتدا به تالار غير تخصصي دسترسي پيدا كنن،فروم از رسالتش دور ميشه،البته دسترسي به موضوعاتي مثل فتوشاپ فرق ميكنه كه جناب اكبرنيا براي رفع اين مورد راهكار دادند.

farshad
07-30-2012, 10:16 PM
تسلیم
ولی منطقی نیست

Amin-Mehraji
07-30-2012, 10:16 PM
فروم های زیادی در فضای مجازی هستند که برای سرگرمی و طنز و .... ایجاد شدن و اساساً وجود همچین مکانی در یک فروم علمی منطقی نیست! نه در دسترس بودن و نبودن اون!!

--------------------------
ببخشید اگر فضولی ای صورت پذیرفت:دی

gissoo
07-31-2012, 01:33 AM
فروم های زیادی در فضای مجازی هستند که برای سرگرمی و طنز و .... ایجاد شدن و اساساً وجود همچین مکانی در یک فروم علمی منطقی نیست! نه در دسترس بودن و نبودن اون!!

بازم منطقيه
من نه مديرم، نه صاحب امتياز،ولي اين سياست رو ميپذيرم.وقتي كاربري بقول ياشار خواهر،برادريشو ثابت كرد، يعني در فعاليتهاي فروم وموضوعاتش شركت كرد ديگه اعظم وقتشو اينجا ميگذرونه، پس حقشه كه در مورد موضوعي مثل هوش يا شعر يا فلسفه(از موضوعات تالار غير تخصصي) هم همينجا افكارشو در ميون بذاره چون آوا خونه ي دومشه و اعضاي آوا اعضاي خونواده و البته اختلاف ديدگاه هم توي هر خونواده اي طبيعيه ولي مهمه كه همه به اصول پايبند باشند.
ضمن اينكه خوب نيست فقط همينجا محدود باشيم پس هر كسي موضوعاتي را كه جاهاي ديگه باهاشون مواجه ميشه يا مطالبي كه ياد ميگيره اينجا به اشتراك ميذاره مثل اينهمه تاپيكي كه هر روز ايجاد ميشه و جايي براي بحث و تبادل نظر قرار ميگيره!
بعد از همه ي اينها اين نظر من به عنوان يه كاربره ولي مديران آوا براي نظرات اعضا اهميت قائلند و در صورت نياز انعطاف به خرج ميدن مثل پيشنهاد جناب اكبرنيا در مورد فوتوشاپ!

پ.ن. البته از اونجايي كه اينجا براي ارتباط با مديرانه و احتمالا محل بحث اعضا نيست ممكنه اين پست حذف بشه.

yperseusy
07-31-2012, 02:07 AM

سلام امین جان
این حرف شمامثل اینه که بگیم چون آب هست دیگه آبمیوه برایه چیه؟!
این فروم اگه فقط حالت علمی و خشک داشته باشه دیگه جذابیت زیادی نخواهد داشت و اعضا بعد از چندی خسته میشند از بودن در اینجا همیشه تو یه کلاس درس یا در هنگام یک سخنرانی استاد یا سخنرانی موفق تر هستش که بتونه شوخی و مطالب علمی رو به توازن در سخنانش و آموزش هاش قرار داده باشه!
فروم هم دقیقا همین شرایط رو داره اگر ما همه چیز رو به توازن در فروم داشته باشیم همه چیز به خوبی پیش میره و هدف آموزشی فروم هم به ثمر میشینه .
موفق باشید:)

farshad
07-31-2012, 10:52 AM

اصلا حرف من در مورد سرگرمی و طنز نیست!
از نظر شما فتوشاپ طنز حساب میشه یا سرگرمی!؟
یک عکاس نجومی اگه بلد نباشه با فتوشاپ کار کنه از نظر شما مهم نیست!؟

حرف من اینه که چرا تاپیک فتوشاپ باید توی بخش غیرتخصصی باشه!؟
به نظر من این منطقیه که گپ و گفتمان دوستانه توی یک فروم علمی هرچند سطح بالا هم که باشه، وجود داشته باشه و فقط هم در دسترس اعضای ممتاز.
ولی قاطی کردن مطالبی که احیانا دوستان در موردش اطلاعی ندارن با این بحث ها و اشتباه گرفتنش با طنز و سرگرمی !!!!! فاجعه حساب میشه برای یک فروم علمی.

گیریم که فتوشاپ ربطی هم به نجوم نداشته باشه، آیا فردی که میشه منجم و بعدش هوس عکاسی به سرش میزنه به فتوشاپ احتیاج نخواهد داشت!؟
ایا عکسهایی که از عمق آسمان گرفته میشه و برای مقاصد علمی و آموزشی به کار میره همون فرمت خام دوربین هستش و هیچ پردازشی روش صورت نگرفته!؟

من نمیگم سرگرمی خوب نیست...ولی قاطی کردن مطالبی که بهش علاقه نداریم و یا احساس نیاز نمیکنیم با سرگرمی اشتباهه!

مگه اشکالی داره که مثلا یه نفر یه مطلبی در مورد فتوشاپ توی گوگل سرچ کنه و وصل بشه با آوا و بعدشم از اون مطلب استفاده کنه!؟
حتی ممکنه با دیدن عناوین تاپیک های نجومی بیاد یه سرکی هم توی اونها بکشه و به نجوم هم علاقمند بشه...

خود من فرق ستاره و سیاره رو نمیدونستم!! دنبال عکاسی نجومی بودم که وصل شدم به آوا و الان دختر 4 سالم شبها قبل از خواب تا با برنامه استلاریوم چند تا سحابی و سیاره نبینه نمیره بخوابه!! یعنی این لینک شدن به آوا تاثیراتی نجومی حتی روی بچه من داشته!!

حالا شما میاید و میگید خوندن مطالب غیرنجومی سایت برای غریبه ها و آشناهای تازه وارد ممنوعه !!!!!

برای اینکه خیلی وقت خودم و شمارو نگیرم عرض کنم که به نظر من بهتره تجدید نظری در مورد دسته بندی موضوعات بشه و موضوعات علمی و آموزشی، هر چند غیر نجومی در دسترس همه قرار بگیرن.

ببخشید پر حرفی کردم...

پاینده باشید

__________________________________________________ ______

پ.ن جهت اطمینان عرض کنم که سهامدار Adobe هم نیستم !

Mostafa
07-31-2012, 11:34 AM
با سلام و تشکر از همه دوستانی که نظرات خود را اعلام میکنند

عمیقآ باور دارم که تضارب آرای متفاوت است که می تواند راه درست را در رسیدن به اهداف مشترک روشن تر کند .

در خصوص مطلب جناب آقای فرشاد و پاسخ هایی که دوستان اعلام کردند نظرم را عرض می کنم :

آنچه مسلم است هدف از ایجاد این فروم ، راه اندازی یک فضای مجازی تخصصی در زمینه نجوم و موارد مرتبط با آن است .

طبیعتآ به هیچ وجه مایل نیستیم کل یا بخشی از این فضا در اختیار افرادی قرار بگیرد که هیچ تناسبی با موضوع تخصصی آن ندارند و صرفآ برای سرگرمی و تفریح عضو می شوند

( نه اینکه این کار ، ذاتآ خوب نباشد ، اما هدف و دغدغه ما این نیست و حتی با وجود اینکه اینگونه فروم ها رنک بسیار بالایی دارند اما از این مورد شدیدآ گریزانیم )

اما ...

از طرفی اعضای یک فروم تخصصی هم ، نیاز های دیگری دارند که اگر ما بتوانیم بخشی از آن نیاز ها را هم تامین کنیم ، فضای پویا تر و فعال تری خواهیم داشت )

به همین منظور تنها راه حلی که به ذهنمان رسید این بود که مباحث غیر تخصصی فقط در دسترس اعضایی باشد که علاقمندی شان به موضوعات تخصصی به اثبات رسیده باشد .

( هر چند قبول دارم که تعداد پست ها ، ملاک چندان خوبی نیست اما در حال حاضر تنها ملاک قانونمند موجود است )

طبیعتآ تایید می فرمایید موضوعاتی مثل " شعر هایی که دوست داریم " و مطالب طنز " و " مکاتب فلسفی " و .... در یک فروم تخصصی محلی از اعراب ندارند و وجودشان در بین

تاپیک های تخصصی ، نقض غرض به شمار می رود .

اما در مورد مثالی که جناب فرشاد عزیز فرمودند ( تاپیک فتوشاپ ) از مدیران خواهش کرده ایم که هر تاپیکی که در تالار غیر تخصصی درج می شود و احتمال این می رود که برای

کل اعضا مناسب و مرتبط با موضوعات اصلی باشد ، به تالار های عمومی منتقل گردد .

( مثلآ تاپیک های ریاضی محض و فیزیک محض در ابتدا در تالار غیر تخصصی بودند ولی به دلیل اهمیت موضوع به تالار عمومی منتقل شدند که این اتفاق در مورد تاپیک فتوشاپ و

امثال آن نیز می تواند رخ بدهد )

لذا در اینطور موارد فقط کافی است دوستان پیشنهاد انتقال تاپیک های مورد نظر را اعلام کنند تا در اسرع وقت بررسی و اقدام لازم صورت بگیرد .

امیدوارم توضیحات مختصر بنده مفید و منطقی بوده باشند :)

karimisss
07-31-2012, 02:37 PM
خیلی ممنون از توضیحات آقای امام ، بسیار کامل و شفاف بود.

هدف از ایجاد تالار غیر تخصصی همونطور که گفته شد ایجاد فضایی پویا تر و راهی برای بیان علایق شخصی و غیر نجومی افراد بود که امیدوارم تاثیر مطلوب خودش رو هم گذاشته باشه. مسلما تاپیک هایی هم که بتونه در محیط تخصصی فروم جای بگیره از این تالار به تالار مناسب خودش منتقل میشه.
ممنون از این که نظرات خوب و سازندتون رو با ما درمیون میزارید.

gandom
07-31-2012, 08:28 PM
از نظر من قبل از این که یک تاپیک شکل بگیره باید برای محل ایچاد تاپیک فکر کرد نه این که بعد از اینکه تاپیک به وجود بیاد و سرش بحث بشه...البته این نظر من بود و اشتباهی که خیلی پیش ها شکل گرفت...;)

پیمان اکبرنیا
07-31-2012, 08:40 PM
از نظر من قبل از این که یک تاپیک شکل بگیره باید برای محل ایچاد تاپیک فکر کرد نه این که بعد از اینکه تاپیک به وجود بیاد و سرش بحث بشه...البته این نظر من بود و اشتباهی که خیلی پیش ها شکل گرفت...;)

اتفاقا خیلی بحث میشه همیشه و ضریب اشتباه هم در این زمینه پایینه. ولی خب بالاخره اشتباه هم جزئی از زندگی ما انسان هاست. مهم اینه که سعی در جبران اشتباه کنیم که فکر کنم این فضای انتقادی این امکان را فراهم آورده :)

Sunrise
08-05-2012, 02:15 PM
سلام بر مدیران زحمتکش :)

ببخشیدا! :دی چرا هی بر میدارید پست های ملت رو ادغام میکنید؟ :دی آدم گیج میشه بدتر که....

طرف ( مثلا من با هر کس دیگه ) در یک مباحثه نفس گیر و سرسخت ( یا شاید لایت و ملایم ) داره هر شب (یا روز ) جواب چند نفر رو میده خب طبیعیه که هر کدوم رو در یک پست بفرسته!

اگر یه کاربر یه مطلبی رو خودش همین طوری داشت مینوشت و میومد چند تا پست چند خطی میذاشت، من هم با ادغامش موافقم ولی وقتی داره جواب افراد مختلف رو میده که نباید هی ادغام کرد

این طوری کسی هم که بر اساس نظر و موافقتش میخواد از پست تشکر کنه نمیدونه باید کدوم بخش رو مد نظر بگیره
مثلا یه کاربری با جواب به پست x موافقه ولی با جواب به پست y مخالفه بعد چه جوری پستی که هر دو اینا رو داره رو لایک کنه ؟ ( حالا تشکر یا هر چی / منظور موافقته )
یا یکی دیگه که میاد و میخواد متوجه موافقت بقیه بشه از کجا باید بفهمه اون تشکر مربوط به کدوم بخشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون از اینکه میشه نقد و نظر داد:)

آسمون
08-05-2012, 03:44 PM
سلام بر مدیران زحمتکش :)

ببخشیدا! :دی چرا هی بر میدارید پست های ملت رو ادغام میکنید؟ :دی آدم گیج میشه بدتر که....

طرف ( مثلا من با هر کس دیگه ) در یک مباحثه نفس گیر و سرسخت ( یا شاید لایت و ملایم ) داره هر شب (یا روز ) جواب چند نفر رو میده خب طبیعیه که هر کدوم رو در یک پست بفرسته!

اگر یه کاربر یه مطلبی رو خودش همین طوری داشت مینوشت و میومد چند تا پست چند خطی میذاشت، من هم با ادغامش موافقم ولی وقتی داره جواب افراد مختلف رو میده که نباید هی ادغام کرد

این طوری کسی هم که بر اساس نظر و موافقتش میخواد از پست تشکر کنه نمیدونه باید کدوم بخش رو مد نظر بگیره
مثلا یه کاربری با جواب به پست x موافقه ولی با جواب به پست y مخالفه بعد چه جوری پستی که هر دو اینا رو داره رو لایک کنه ؟ ( حالا تشکر یا هر چی / منظور موافقته )
یا یکی دیگه که میاد و میخواد متوجه موافقت بقیه بشه از کجا باید بفهمه اون تشکر مربوط به کدوم بخشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون از اینکه میشه نقد و نظر داد:)

سلام بر شما
شما هم خسته نباشید:دی

خوب ایشون میتونن نقل قول چند گانه بزنن و جواب رو توی یک پست بدن اینجوری که خیلی راحت ترهههههههه:pacman:

قبلا هم گفته شده که تشکر ها دلایل مختلفی دارند و صرف این موضوع که حالا طرف از کدوم بخش این پست میخواد تشکر کنه نمیشه که ما پست رو ترکیب نکنیم و اگر هم توی بحث شرکت کردند و میخوان به یک قسمت خاص از پست جواب بدن باز هم راه حلی داره که میتونید نمونشو در این پست (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?1113-%D8%B7%DB%8C%D9%81&p=40879&viewfull=1#post40879) ببینید.

--------------------
همه پست ها ترکیب نمیشوند، گاهی پست ها با ترکیب شدن خیلی طولانی میشن که من خودم یکی از مخالفین سر سخت پست های طولانی هستم:)

موفق باشید:)

پیمان اکبرنیا
08-05-2012, 09:17 PM
سلام به سانرایز و آسمون گرامی

به نظر من هم بهتره در مواردی که مباحثه ای در جریان هست، پستها با هم ادغام نشوند مگر این که کاربری چند پست را پشت سر هم بگذارد که جواب فقط به مباحث یک نفر باشد. البته بهتر است خود کاربران سعی کنند جواب چند نفر را به کمک نقل قول در یک پست بدهند.

در مورد تشکر کردن هر کس سیاست خاصی دارد و مدل تشکر کردن کاربران با هم تفاوت دارد و اینجا هم روی صحبت من با خانمها آسمون و سانرایز نیست که خودشون بسیار زیاد در فروم سابقه دارند و از این مساله مطلع هستند. اما برای سایر کاربران باید بگم من به شخصه در مباحثه از پستهایی تشکر می کنم که منطقی، مستدل، با رعایت احترام و بدون غرض ورزی باشند. با داشتن این شرایط حتی اگر در مخالفت با حرف من و یا انتقاد از خود من هم باشد، تشکر از آن پست را لازم می دانم.

در مورد ادغام ها سعی می کنیم نکاتی که گفتید را رعایت کنیم ولی خب کاملا بستگی به موضوع و نوع بحث دارد و اینجاست که ممکن است کمی قضیه سلیقه ای شود. ولی همانطور که گفتم اولویت با ادغام نکردن پستها در مباحثه است مگر در موارد خاص :)

مرسی که انتقاد می کنید و مرسی که به پاسخش توجه می کنید. ما هم سعی می کنیم بهتر باشیم

No.1
08-09-2012, 01:48 AM
سلام

وقت شما بخیر

خیلی وقت پیش آقای صادقیان تاپیکی زده بودند تحت عنوان "راهنمای قدم به قدم آشنایی با صورت های فلکی" یا یک همچین چیزی با همین مضمون ..

فوری بهش نیاز دارم. جستجوی پیشرفته که ... معلوم الحاله. از راه جستجوی گوگل هم هرچی سعی کردم نتونستم پیداش کنم

ممنون می شم راهنماییم کنید

* ضمن اینکه زمان ثبت تاپیک خیلی قبل تر از جریان هکِ فروم بوده و طبیعتاً پاک نشده

Mostafa
08-09-2012, 02:08 AM
سلام

وقت شما بخیر

خیلی وقت پیش آقای صادقیان تاپیکی زده بودند تحت عنوان "راهنمای قدم به قدم آشنایی با صورت های فلکی" یا یک همچین چیزی با همین مضمون ..

فوری بهش نیاز دارم. جستجوی پیشرفته که ... معلوم الحاله. از راه جستجوی گوگل هم هرچی سعی کردم نتونستم پیداش کنم

ممنون می شم راهنماییم کنید

* ضمن اینکه زمان ثبت تاپیک خیلی قبل تر از جریان هکِ فروم بوده و طبیعتاً پاک نشده

سلام

مطالب مفيد اين تاپيك با موضوعات مرتبط ادغام شده است و خود تاپيك حذف شده است .

sina.s1999
08-18-2012, 03:32 AM
سلام
با عرض سلام و خسته نباشید
من یه اطلاعات پایه ای اندکی درباره نجوم دارم و می خواستم یک مجموعه ای رو خریداری کنم که اطلاعات نجومیم رو ارتقا بدم
اگه میشه یک مجموعه ای رو بهم معرفی کنید
مرسی

Sunrise
08-18-2012, 09:56 AM
سلام
با عرض سلام و خسته نباشید
من یه اطلاعات پایه ای اندکی درباره نجوم دارم و می خواستم یک مجموعه ای رو خریداری کنم که اطلاعات نجومیم رو ارتقا بدم
اگه میشه یک مجموعه ای رو بهم معرفی کنید
مرسی

سلام آقا سينا
بسيار خوش آمديد :)
دو بخش در فروم هست كه ميتونه به شما كمك كنه؛
اول اين مجموعه دروس : http://forum.avastarco.com/forum/forumdisplay.php?91-%D8%A2%D9%83%D8%A7%D8%AF%D9%85%D9%8A-%D9%86%D8%AC%D9%88%D9%85-%D8%A2%D9%88%D8%A7%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1
و دوم اين تاپيك كه معرفي كتاب ها و نرم افزارهاي مفيد رو داره : http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?43-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7&p=42192#post42192

به غير از اين مباحث آموزشي-موضوعي زيادي رو در تالار هاي مختلف ( اينجا : http://forum.avastarco.com/forum/index.php ) ميتونيد پيدا كنيد :)

موفق باشيد

سید امیر عباس سعیدی مدنی
08-19-2012, 11:22 PM
با سلام به همه ی اسمانی ها

خواستم یه نظر بدم بیاید یه گروه تشکیل بدیم و کسانی رو که تازه وارد هستن رو اموزش بدیم اول یه اطلاعاتی در مورد هر بخش نجوم بهشون میدیم بعد هر شخصی اون قسمتی رو که دوست داره انتخاب کنه تا در اون قسمت اموزش ببینه و مقدار اطلاعات تمامی تازه وارد ها در یک سطح خوب قرار بگیره اگر این کار رو انجام بدیم در اینده اگر برنامه ای داشته باشیم اطلاعات هر شخصی به اندازه ی کافی هست و دچار مشکل نمیشیم. هر کسی قبول کرد برای من یه پیغام دوستی بفرسته ممنون میشم :grin:
با تشکر

پیمان اکبرنیا
08-20-2012, 02:28 PM
با سلام به همه ی اسمانی ها

خواستم یه نظر بدم بیاید یه گروه تشکیل بدیم و کسانی رو که تازه وارد هستن رو اموزش بدیم اول یه اطلاعاتی در مورد هر بخش نجوم بهشون میدیم بعد هر شخصی اون قسمتی رو که دوست داره انتخاب کنه تا در اون قسمت اموزش ببینه و مقدار اطلاعات تمامی تازه وارد ها در یک سطح خوب قرار بگیره اگر این کار رو انجام بدیم در اینده اگر برنامه ای داشته باشیم اطلاعات هر شخصی به اندازه ی کافی هست و دچار مشکل نمیشیم. هر کسی قبول کرد برای من یه پیغام دوستی بفرسته ممنون میشم :grin:
با تشکر

سلام آقای مدنی

ورودتون را به فروم خوش آمد میگم.

در مورد پیشنهادی که دادید در مورد آموزش اعضای جدید این نکته را بگم که ما در حال حاضر هم تاپیک داریم. این هم تاپیکش:

راهنمای جامع فعالیت در فروم (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?1138-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85)

برای آموزش نجوم هم اینجا را ببینید:

آکادمی نجوم آوااستار (http://forum.avastarco.com/forum/forumdisplay.php?91-%D8%A2%D9%83%D8%A7%D8%AF%D9%85%D9%8A-%D9%86%D8%AC%D9%88%D9%85-%D8%A2%D9%88%D8%A7%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1)

هر دو این قسمتها در حال تکمیل هستند و این قول را به کاربران می دهم که تا آخر تابستان تمام شوند :) با کامل شدن این مباحث، افرادی که به تازگی عضو فروم می شوند و با فروم یا علم نجوم آشنایی زیادی ندارند، می توانند با سرعت بیشتری به یادگیری بپردازند و کار برای فعالیت نجومی آنها در فروم هموار شود

sina.s1999
08-28-2012, 01:03 AM
سلام
راستش من خودم ازجمله کسانی هستم که می خواستم از این آموزش ها بهره مد بشم
اگر شما و دوستانتون شروع به این نوع اموزش ها کردین خوشحال می شم که هم کمکی برای شما باشم و هم در کنار شما بر دانایی های اندک خودم بیفزایم
مرسی

soheil+
12-16-2012, 07:33 PM
سلام

به پيشنهاد دوست خوبمون ستاره كوچولو قرار شد براي شب يلدا ( سه شنبه 30 دي ) يك گرد همايي آنلاين داشته باشيم .

اين برنامه در خود فروم و در تاپيكي كه ستاره كوچولو مسئوليتش رو به عهده گرفته اند ، برگزار ميشه ...

در اين شب و در زمان مقرر همه دوستان در تاپيك مورد نظر جمع ميشيم و به بحث و گفتگو ، خواندن ( نوشتن ! ) غزليات حافظ و ... مي پردازيم

( پيشنهاد من اينه كه هر كدوم از دوستان حد اقل يك غزلي رو كه بيشتر از همه دوست دارند ، تا تاپيك بذارن )

* ضمنآ براي اين شب خاص اصراري نيست كه حتمآ مباحث علمي باشه و هدفمون يك گردهمايي دوستانه است .

منتظر تاپيك ستاره كوچولو هستيم ( ضمنآ ساعت برنامه رو لطفآ با هم توافق كنين )

نكته خيلي مهم : لطفآ برنامه رو به سمت كنفرانس آنلاين ( مسنجر و .... ) نبريد !

( دليلش رو بعدآ اگر لازم شد عرض خواهم كرد )

با تشكر فراوان

ممنون فقط یه سوال داشتم این تاپیک هم اکنون ساخته شده ؟

Mostafa
12-16-2012, 10:55 PM
ممنون فقط یه سوال داشتم این تاپیک هم اکنون ساخته شده ؟

سلام سهيل جان

اين پستي كه شما به اون اشاره كرديد ، متعلق به پارسال بود !

بله ، تاپيكش ساخته شد و بعد از شب يلدا هم بسته شد

اگر خدا بخواد ، امسال هم كاري شبيه اون رو اجرا مي كنيم ;)

zohreh3135
12-20-2012, 07:17 PM
سلام من تازه عضو آوااستار شدم میشه بپرسم چرا من نمی تونم مطلب یا عکسی رو به اشتراک بگذارم

Mostafa
12-20-2012, 08:19 PM
سلام من تازه عضو آوااستار شدم میشه بپرسم چرا من نمی تونم مطلب یا عکسی رو به اشتراک بگذارم

سلام دوست گرامي

ورودتون رو به فروم تبريك عرض مي كنم :)

همين مطلبي كه ارسال كرديد ، يعني اينكه دسترسي ارسال مطلب داريد

( البته مطالب كاربران جديد نياز به تاييد مديران دارد )

در مورد ارسال عكس و ساير موارد هم اگر بخش راهنماي فروم (http://forum.avastarco.com/forum/faq.php?faq=vb3_board_faq#faq_vb3_reading_posting) را مطالعه بفرماييد ، متوجه خواهيد شد .

stubby8766
01-30-2013, 02:54 PM
درود بر شما , من خیلی گشتم و متاسفانه جایی رو پیدا نکردم به عنوان اینکه بشه یک صفحۀ شخصی برای هر یک از کاربران داخل انجمن باشه , با نظمِ نوشتاری برای موضوع .
به عنوانِ مثال :

در انجمن
بخشی به اسمِ نجوم باشه
و در نجوم بخشی به اسمِ عکسهای نجومی و تلسکوپ اعضا
و در این قسمت کاربرانِ محترمِ انجمن ایجاد موضوع جدید نسبت به فعالیتِ خودشون رو ایجاد کنند و صفحه ای شخصی داشته باشند چه شخصِ حرفه ای , مبتدی و ...

مثال :

عکسهای نجومی و تلسکوپ توسط stubby8766
عکسهای نجومی و تلسکوپ توسط ........
عکسهای نجومی و تلسکوپ توسط .....

و در این صورت مشاهدۀ پیشرفت و فعالیت هایِ شخصیِ هر فردی رو میشه به راحتی دید و از اونها برای ارتقاعِ اطلاعات استفاده کرد

سپاس فراوان از شما

آسمون
01-30-2013, 03:08 PM
درود بر شما , من خیلی گشتم و متاسفانه جایی رو پیدا نکردم به عنوان اینکه بشه یک صفحۀ شخصی برای هر یک از کاربران داخل انجمن باشه , با نظمِ نوشتاری برای موضوع .
به عنوانِ مثال :

در انجمن
بخشی به اسمِ نجوم باشه
و در نجوم بخشی به اسمِ عکسهای نجومی و تلسکوپ اعضا
و در این قسمت کاربرانِ محترمِ انجمن ایجاد موضوع جدید نسبت به فعالیتِ خودشون رو ایجاد کنند و صفحه ای شخصی داشته باشند چه شخصِ حرفه ای , مبتدی و ...

مثال :

عکسهای نجومی و تلسکوپ توسط stubby8766
عکسهای نجومی و تلسکوپ توسط ........
عکسهای نجومی و تلسکوپ توسط .....

و در این صورت مشاهدۀ پیشرفت و فعالیت هایِ شخصیِ هر فردی رو میشه به راحتی دید و از اونها برای ارتقاعِ اطلاعات استفاده کرد

سپاس فراوان از شما

با سلام به شما
نمیدونم منظورتون رو درست متوجه شدم یا نه ولی خوب هر کاربری پروفایل شخصی داره که با ویرایش اون میتونه یک سری اطلاعات قرار بده و کافیه روی اسم هر نفر کلیک کنید تا به پروفایل شخصی ایشون بروید. و در مورد عکس ها هم اینکه سایت گالری عکس آوا (http://forum.avastarco.com/forum/gallery/index.php) هست که به صورت پیش فرض هر کاربر در اون سایت هم عضو هست و میشه روزانه فقط یک عکس قرار داد(عکس ها در صفحه پروفایل هر کاربر نشون داده میشه) و همچنین در صفحه انجمن ها بخش تالار عمومی=>> گفتمان های نجومی (http://forum.avastarco.com/forum/forumdisplay.php?67-%DA%AF%D9%81%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C)، بیشتر تاپیک هایی که میتونید از علایق شخصی خودتون بگید قرار دارند.

Mahdieh. GH
02-01-2013, 11:40 AM
سلام:)
با اجازتون منم یه سوال داشتم!
اگه بخوایم تاپیکی رو ایجاد کنیم، هماهنگی های لازمشو با کدوم یک از مدیران عزیز باید انجام بدیم؟ مثلا برای کسب اجازه که اصلا این تاپیکو میشه ایجاد کرد، یا نه! یا اینکه نمیدونیم تو کدوم بخش باید ایجاد بشه!

پیمان اکبرنیا
02-01-2013, 11:42 AM
سلام:)
با اجازتون منم یه سوال داشتم!
اگه بخوایم تاپیکی رو ایجاد کنیم، هماهنگی های لازمشو با کدوم یک از مدیران عزیز باید انجام بدیم؟ مثلا برای کسب اجازه که اصلا این تاپیکو میشه ایجاد کرد، یا نه! یا اینکه نمیدونیم تو کدوم بخش باید ایجاد بشه!

سلام :)

اگر نمیدونید موضوع تاپیک دقیقا در چه رابطه ای و در کدوم تالار است هماهنگیش را با مدیر ارشد فروم یا خود من انجام بدید :) اگر میدونید هم که با خود مدیر تالار مربوطه صحبت کنید.

tasnim
02-03-2013, 08:28 AM
باسلام خدمت اساتید محترم:
اگه امکانش هست تاپیکی هم در زمینه ی "باستان ستاره شناسی در ایران" بگذارید؛ البته اگه هنوز ایجاد نشده!
من که پیدا نکردم:brigade.baka-wolf.c
متشکرم:have a nice day:

پیمان اکبرنیا
02-03-2013, 09:50 AM
اگه امکانش هست تاپیکی هم در زمینه ی "باستان ستاره شناسی در ایران" بگذارید؛ البته اگه هنوز ایجاد نشده!

سلام

منظورتون از باستان ستاره شناسی در ایران، تاریخ نجوم در ایرانه؟ زیر تالاری داریم با نام تاریخ و مشاهیر نجوم (http://forum.avastarco.com/forum/forumdisplay.php?65-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D9%88-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%87%DB%8C%D8%B1-%D9%86%D8%AC%D9%88%D9%85) که اونجا برخی از مطالب تاریخ نجوم ایران را میتوانید پیدا کنید ولی هنوز تاپیک منسجمی نداریم :) اگر کسی از دوستان تاریخ نجوم ایران را بلد باشند از ایجاد یک تاپیک آموزشی خوب استقبال می کنیم.

آسمون
02-03-2013, 09:11 PM

با سلام به شما
تشکر از مدیر محترم:)

دو تا تاپیک داریم :
1.تاریخ نجوم (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?200-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D9%86%D8%AC%D9%88%D9%85)
2.نجوم و باستان (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?106-%D9%86%D8%AC%D9%88%D9%85-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86)

که فکر میکنم هر کدوم از این تاپیک ها میتونه کلی باشه برای جز، یعنی اگر میخواید در مورد نجوم باستانی در ایران هم صحبت کنید در همین تاپیک ها بشه عنوانش کرد.

Mahdieh. GH
02-27-2013, 07:01 PM
سلام به مدیران عزیز خونمون آوااستار!
من یه سوال داشتم، البته نمیدونم جاش اینجاس یا نه... اگه پستم اشتباهی اینجا بود ببخشید!!!:brigade.baka-wolf.c
برای اینکه ممتاز بشیم باید چنتا پست بزنیم؟:rambo:

هانیه امیری
02-27-2013, 07:07 PM
سلام به مدیران عزیز خونمون آوااستار!
من یه سوال داشتم، البته نمیدونم جاش اینجاس یا نه... اگه پستم اشتباهی اینجا بود ببخشید!!!:brigade.baka-wolf.c
برای اینکه ممتاز بشیم باید چنتا پست بزنیم؟:rambo:

سلام بر شما :)

هر کاربری بعد از 30 پست فعال و بعد از 150 پست، ممتاز می شود. البته فعال یا ممتاز بودن زیاد فرقی نداره، همه مثل هم هستیم و عضو یک گروه؛

مهم این هست که در کنار هم چیزی یاد بگیریم و چیزی یاد بدیم ;)

موفق باشید :)

s_karam76
04-12-2013, 12:22 PM
با سلام
اگه میشه یه قسمت برای راهنمایی خرید دوربین عکاسی و وسایل نجومی ایجاد کنید
راستی من می خوام یه کلاس عکاسی برم ،اگه میشه یه بخش در مورد برنامه های آموزش عکاسی و کلاس های عکاسی درست کنید

هانیه امیری
04-12-2013, 01:39 PM
با سلام
اگه میشه یه قسمت برای راهنمایی خرید دوربین عکاسی و وسایل نجومی ایجاد کنید
راستی من می خوام یه کلاس عکاسی برم ،اگه میشه یه بخش در مورد برنامه های آموزش عکاسی و کلاس های عکاسی درست کنید

سلام دوست گرامی. به فروم خوش آمدید :)

قسمتی که مد نظر شما هست در فروم وجود دارد.

دوربین عکاسی مناسب عکاسی نجومی (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?13-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%B9%DA%A9%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D8%B9%DA%A9%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D9%86%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C)

لنز مناسب جهت عکاسی نجومی (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?54-%D9%84%D9%86%D8%B2-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%B9%DA%A9%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D9%86%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C)

تجهيزات جانبی عکاسی (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?734-%D8%AA%D8%AC%D9%87%D9%8A%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%D8%B9%DA%A9%D8%A7%D8%B3%DB%8C)

سوالات خودتون رو هم میتونید مطرح بفرمایید.

البته بهتر هست که به تالار عکاسی نگاهی بکنید چون شامل تاپیک های مختلفی در مورد عکاسی هست، که من فقط به 3 مورد اشاره کردم

تالار عکاسی (http://forum.avastarco.com/forum/forumdisplay.php?48-%D8%B9%DA%A9%D8%A7%D8%B3%DB%8C)

Zahra Shakeeb
05-19-2013, 03:39 PM
با درود
تو تاپیک جنبش تبادل لینک با آوا استار نوشته بودید توی سایتمون آوا استار رو لینک کنیم و بعد به مدیران سایت اطلاع بدیم. من لینک کردم آوا رو تو سایتم: www.ayhanastronomy.tk
الان من باید به کدوم مدیر اطلاع بدم؟

Mostafa
05-19-2013, 08:54 PM
با درود
تو تاپیک جنبش تبادل لینک با آوا استار نوشته بودید توی سایتمون آوا استار رو لینک کنیم و بعد به مدیران سایت اطلاع بدیم. من لینک کردم آوا رو تو سایتم: www.ayhanastronomy.tk (http://www.ayhanastronomy.tk/)
الان من باید به کدوم مدیر اطلاع بدم؟

سلام به شما

اولا از لطف شما در لينك دادن به فروم ممنونيم

اين اطلاع رو ميتونيد در همين تاپيك يا به صورت خصوصي به آقاي اكبرنيا اطلاع بديد

اما فعلا مدتي است كه سايت اصلي آوااستار در دسترس نيست و در حال انجام تغييراتي روي سايت هستيم

ولي انشاالله حدود اوايل خرداد سايت مجددآ راه اندازي مي شود و در آن زمان حتمآ بخشي با عنوان " لينك دوستان " راه اندازي مي شود و لينك سايت شما هم در آن درج خواهد شد

موفق باشيد :)

Kian SHams
05-30-2013, 01:11 PM
کاربرن فعال نمی تونن از این بخش استفاده کنند ؟
http://up.avastarco.com/images/tsgbukohbxsub5uqt420.png (http://up.avastarco.com/images/tsgbukohbxsub5uqt420.png)

stargazer
05-30-2013, 01:19 PM
کاربرن فعال نمی تونن از این بخش استفاده کنند ؟
http://up.avastarco.com/images/tsgbukohbxsub5uqt420.png (http://up.avastarco.com/images/tsgbukohbxsub5uqt420.png)

خیر
این بخش متعلق به کاربران ممتاز هست

نرگس پورغفاری
06-16-2013, 12:03 PM
با سلام به مدیران محترم این سایت وتشکربرای ساخت این سایت لطفا اگه میشه درباره ی رشته ی تحصیلی نجوم وموقعیت شغلی نجوم درایران هم توضیح بدین

Mojtaba.M
06-16-2013, 01:57 PM
با سلام به مدیران محترم این سایت وتشکربرای ساخت این سایت لطفا اگه میشه درباره ی رشته ی تحصیلی نجوم وموقعیت شغلی نجوم درایران هم توضیح بدین

سلام بر شما دوست گرامی و تبریک به خاطر عضویت شما در فروم ;)

شما میتونید در تاپیک دانشجویان عشق نجوم ، عشق نجوم های دانشجو (http://forum.avastarco.com/forum/showthread.php?382-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D 9%86-%D8%B9%D8%B4%D9%82-%D9%86%D8%AC%D9%88%D9%85-%D8%8C-%D8%B9%D8%B4%D9%82-%D9%86%D8%AC%D9%88%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88/page5) اطلاعات خوب و مفیدی رو در مورد تحصیل نجوم و راه های ارتباط بیشتر با این موضوع مطالعه کنید.

و هم میتونید هر سوالی که در این رابطه داشتید بپرسید ;)

پیمان اکبرنیا
06-16-2013, 02:12 PM

سلام به شما و با تشکر :)

همانطور که دوستان گفتند تا به حال بحثهایی در این رابطه داشتیم که میتونید مطالعه بفرمایید.

اما پیشنهاد خوبیه حتما به زودی درباره این موضوع و همچنین نجوم حرفه‌ای تاپیک جدیدی با نگاهی تازه خواهیم داشت :)

storm
07-13-2013, 12:31 PM
سلام
سوالی داشتم..
آوا استار تور های رصدی برگزار نمیکنه؟
اگر برگزار میشه چطور باید رزرو کرد؟
با تشکر

storm
07-13-2013, 09:02 PM
سلام
میخواستم بپرسم آیا امکان ایجاد گروهی برای المپیاد های دیگر(جز نجوم ) در سایت وجود دارد؟
مثلا المپیاد فیزیک
با تشکر

پیمان اکبرنیا
07-13-2013, 09:18 PM
سلام
سوالی داشتم..
آوا استار تور های رصدی برگزار نمیکنه؟
اگر برگزار میشه چطور باید رزرو کرد؟
با تشکر

سلام :)

آوا استار معمولا هر دو سه ماه یک تور رصدی برگزار می کنه. معمولا 1 هفته قبل از برگزاری در همین فروم اطلاعیه‌اش زده میشه و دوستان میتونند همون موقع ثبت نام کنند :)

سلام
میخواستم بپرسم آیا امکان ایجاد گروهی برای المپیاد های دیگر(جز نجوم ) در سایت وجود دارد؟
مثلا المپیاد فیزیک
با تشکر

ما تاپیکی به نام فیزیک محض داریم و تاپیکهای مرتبط با فیزیک هم زیاد داریم مثل تاپیک نورشناسی و فیزیک جدید. به زودی احتمالا زیر تالاری را کلا به فیزیک اختصاص خواهیم داد :)

گروه هم میتونید ایجاد کنید مشکلی نیست ولی معمولا از گروه‌ها کمتر از تاپیکها استقبال میشه :)

ممنون

Kian SHams
07-15-2013, 03:46 PM
سلام
یه سوال داشتم که بعد از بسته شدن تالار عکس های من اگر عکسی داشته باشیم که بخوایم به اشتراک بزاریم و نقد دیگران رو در موردش بخونیم باید کجا بزاریمش !
یعنی تالار دیگهای در این عنوان وجود داره ؟

farshad
07-15-2013, 06:41 PM
سلام
یه سوال داشتم که بعد از بسته شدن تالار عکس های من اگر عکسی داشته باشیم که بخوایم به اشتراک بزاریم و نقد دیگران رو در موردش بخونیم باید کجا بزاریمش !
یعنی تالار دیگهای در این عنوان وجود داره ؟

سلام

در گالری ( سایت عکاسی آوا ) می تونید بزارید .

Kian SHams
07-22-2013, 06:40 PM
سلام

در گالری ( سایت عکاسی آوا ) می تونید بزارید .
بیشتر عکس های غیر حرفه ای در گالری تعید نمیشند ! و عکس های حرفه ای هم کمتر به نقد نیاز دارند !

مهدی ناصری
07-22-2013, 09:28 PM
بیشتر عکس های غیر حرفه ای در گالری تعید نمیشند ! و عکس های حرفه ای هم کمتر به نقد نیاز دارند !
سلام
عکسی که تو گالری قرار می گیره باید یک حداقل هایی داشته باشه، در غیر این صورت هیچ وقت شاهد پیشرفت گالری نخواهیم بود. البته این طور نیست که فقط عکس های خیلی حرفه ای در گالری تایید بشن، تصاویر آماتوری زیادی اون جا قرار دارن اما این سیستم مطمئن باشید باعث پیشرفت سایت عکاسی و اعضا میشه.
تاپیکی برای با عنوان "بررسی عکسهای تایید نشده گالری" هم وجود داره که میشه عکس های تایید نشده رو اون جا گذاشت و علت تایید نشدن رو فهمید (درواقع عکس نقد میشه و مشکل اصلی رو عکاس می فهمه).

farshad
07-22-2013, 09:39 PM

با توجه به این که اینجا یک انجمن تخصصی نجومی می باشد٬ هدف گالری بیشتر اشتراک و نمایش عکسهای نجومی است.در کنار عکسهای نجومی عکسهای غیر نجومی که ارزش هنری داشته باشند و یا بار اموزشی هم تائید می شوند.

به نظر من شما بیشتر نیاز به اموزش عکاسی دارید و بهتره برای اینکار به سایت ها و فروم های تخصصی عکاسی مراجعه کنید.

za H ra
08-05-2013, 10:47 AM
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان جدیدم:love:

خواهشمندم از مدیران عزیز که اگر امکانش هست یک گروه با عنوان "زنان فضانورد" بسازند تا در مورد اونها هم بحثی داشته باشیم و یا اینکه در انجمن ها چنین موضوعی رو ایجاد کنند
:گل با سپاس از همه ی دوستانی که در ایجاد چنین مکانی تلاش کردن

Mostafa
08-06-2013, 03:33 PM
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان جدیدم:love:

خواهشمندم از مدیران عزیز که اگر امکانش هست یک گروه با عنوان "زنان فضانورد" بسازند تا در مورد اونها هم بحثی داشته باشیم و یا اینکه در انجمن ها چنین موضوعی رو ایجاد کنند
:گل با سپاس از همه ی دوستانی که در ایجاد چنین مکانی تلاش کردن

سلام به شما :)

اولا گروه ها نیازی نیست که حتمآ از طرف مدیران ساخته بشه و خود اعضا هم می تونند گروه بسازند ( البته اعضای فعال و ممتاز )

بعد هم پیشنهاد شخصیم اینه که دنبال تکفیک جنسیتی فضانوردان نباشید ;)

amirvedadian
09-26-2013, 05:07 PM
سلام به همه دوستان:)
من واقعا نمیدونم چرا یک تاپیک بسته میشه؟؟؟؟؟؟؟؟:banghead:
کلا تاپیک های اکادمی نجوم اوا و حتی یک تاپیکی که تازه درست شده به اسم آموزش نجوم مقدماتی بسته شده.
ممنون:دی

Mostafa
09-26-2013, 07:46 PM
سلام به همه دوستان:)
من واقعا نمیدونم چرا یک تاپیک بسته میشه؟؟؟؟؟؟؟؟:banghead:
کلا تاپیک های اکادمی نجوم اوا و حتی یک تاپیکی که تازه درست شده به اسم آموزش نجوم مقدماتی بسته شده.
ممنون:دی

سلام دوست گرامي

طبق قاعده آموزش ، تاپيك هاي آموزشي در تالار آموزش عمومآ بسته ميشوند تا درج مطالب متعدد باعث انحراف مطالب آموزشي نشود

دوستان مي توانند سوالات خود را در تاپيك هايي كه از سوي مديران تعيين شده بپرسند

اما به لحاظ پيوستگي مطالب لازم است كه اينگونه تاپيك ها قفل باشند :)

jalal jazayeri
10-04-2013, 06:20 PM
سلام
ببخشید من یه سوال فنی داشتم
میخواستم بدونم اتفاقاتی که حول فعالیت ها فرد توی فروم میفته مثه نظراتی که برای نوشته هاش میاد،یا نظراتی که برای عکس هاش داده میشه یا هر فعالیتی که به نوعی به اون مربوط میشه رو چه جور میشه متوجه شد؟
یعنی باید فرد خودش مستقیم بره و بازخورد مطالبش،عکس ش و .... رو چک کنه یا راه دیگه ای هست؟

ببخشید اگه سوالم غیر حرفه ایه...من کاربر تازه هستم!

karimisss
10-06-2013, 12:46 AM
سلام
ببخشید من یه سوال فنی داشتم
میخواستم بدونم اتفاقاتی که حول فعالیت ها فرد توی فروم میفته مثه نظراتی که برای نوشته هاش میاد،یا نظراتی که برای عکس هاش داده میشه یا هر فعالیتی که به نوعی به اون مربوط میشه رو چه جور میشه متوجه شد؟
یعنی باید فرد خودش مستقیم بره و بازخورد مطالبش،عکس ش و .... رو چک کنه یا راه دیگه ای هست؟

ببخشید اگه سوالم غیر حرفه ایه...من کاربر تازه هستم!

سلام
خوشامد میگم حضورتون رو در فروم آوا
اگر قصد دنبال کردن تاپیکی رو داشته باشید میتونید از بالای صفحه
گزینه کلید های میانبر و پس از اون موضوعات مشترک شده رو بزنید ، توی اون صفحه میتونید تاپیک هایی که توش پست داشتید رو می ببینید و با انتخاب اون ها و گزینه اشتراک از طریق خبرنامه و ایمیل از پست های دیگه ای که تو اون تاپیک زده میشه با خبر بشید ، اگر پستی هم توش نداشتید از داخل خود تاپیک ها میتونید از گزینه ابزار های موضوع و سپس اشتراک موضوع توی اون مشترک بشید.

امیدوارم بتونید استفاده کنید و شاهد فعالیت خوبتون در فروم باشیم.

عباس احمدیان
02-28-2014, 08:13 PM
سلام
شب همگی شما بخیر باشه مدیران عزیز تالار
راستش بنده خیلی ناراحتم از وضعیت کنونی!
من یه آگهی دادم توی بخش آگهی ها..... حالا مثلا" ساعت 11 شب..... وای میسم میبینم فردا عصرش تایید شده و جالبه که در همون زمان تایید 13 تا پست بعد از من اومده! و تایید شدن یعنی مطلب میبینه آدم از بعضیا که مربوط به 10 دقیقه قبلشه! آقا خداییش با ما مشکلی دارین؟ :( این اتفاق بارها افتاده. حالا جهنم گذشت .... سوال پرسیدن دربارش 5 روزه که جواب رو ارسال کردم و هنوز تایید نشده !!!! آقا چجوریه قضیه؟ باید وایسم تا امتحانات پایان ترم دوم مدیر عزیزمون هم تموم بشه بعد اگه فرصت کردن تایید بفرمایند؟؟؟ مجبور شدم بصورت پیام خصوصی براشون بفرستم پاسخ سوالشون رو. خواهشمندم پیگیری کنین. اگه پست اسپام بزاریم ظرف کمتر از 5 دقیقه مدیر مربوطه پیداش میشه و حذف میکنه! :(

karimisss
03-01-2014, 01:18 AM
سلام جناب احمدیان
این که در تالار های دیگه بحثی تایید شده یا نه جدای از پست های بقیه است ، هر تالاری مدیر خاص خودش رو داره (که امکان تایید پست های تالارشون رو دارند) مدیران عزیز هم دیدند و تایید یا حذف کردند.
به اتفاق پست شما و یکی دیگه از کاربران از دید بنده و مدیرای دیگه جا مونده و تایید نشده .
نیازی به ناراحتی نیست ، میشه خیلی راحت به من یا مدیران دیگه پیام بدید تا سریعا این مسئله رفع بشه تا به سوال دوستمون هم به راحتی پاسخ بدید.

Mostafa
03-01-2014, 04:17 PM
سلام
شب همگی شما بخیر باشه مدیران عزیز تالار
راستش بنده خیلی ناراحتم از وضعیت کنونی!
من یه آگهی دادم توی بخش آگهی ها..... حالا مثلا" ساعت 11 شب..... وای میسم میبینم فردا عصرش تایید شده و جالبه که در همون زمان تایید 13 تا پست بعد از من اومده! و تایید شدن یعنی مطلب میبینه آدم از بعضیا که مربوط به 10 دقیقه قبلشه! آقا خداییش با ما مشکلی دارین؟ :( این اتفاق بارها افتاده. حالا جهنم گذشت .... سوال پرسیدن دربارش 5 روزه که جواب رو ارسال کردم و هنوز تایید نشده !!!! آقا چجوریه قضیه؟ باید وایسم تا امتحانات پایان ترم دوم مدیر عزیزمون هم تموم بشه بعد اگه فرصت کردن تایید بفرمایند؟؟؟ مجبور شدم بصورت پیام خصوصی براشون بفرستم پاسخ سوالشون رو. خواهشمندم پیگیری کنین. اگه پست اسپام بزاریم ظرف کمتر از 5 دقیقه مدیر مربوطه پیداش میشه و حذف میکنه! :(

سلام آقای احمدیان

مهمترین اشکالی که به آوااستار وارد هست اینه که اجازه میده تا در پربازدید ترین فضای مجازی نجومی کشور و حتی در برنامه های حضوری ، افراد به صورت رایگان تبلیغات کنند !

چون معمولآ چنین رفتار هایی باعث توهم مخاطب میشه و تصور میکنه که اگر مطلبش با تاخیر منتشر بشه در حقش اجحاف شده و این میشه که عبارتی مثل " حالا جهنم ، گذشت .... "

رو به کار می بره !

اگر آوااستار هم مثل خیلی از سایت ها بابت تبلیغات مبلغی رو دریافت می کرد ، مطمئن باشید به جای چنین پاسخ هایی ازش تشکر و قدر دانی هم میشد !

عباس احمدیان
03-01-2014, 09:02 PM
سلام آقای احمدیان

مهمترین اشکالی که به آوااستار وارد هست اینه که اجازه میده تا در پربازدید ترین فضای مجازی نجومی کشور و حتی در برنامه های حضوری ، افراد به صورت رایگان تبلیغات کنند !

چون معمولآ چنین رفتار هایی باعث توهم مخاطب میشه و تصور میکنه که اگر مطلبش با تاخیر منتشر بشه در حقش اجحاف شده و این میشه که عبارتی مثل " حالا جهنم ، گذشت .... "

رو به کار می بره !

اگر آوااستار هم مثل خیلی از سایت ها بابت تبلیغات مبلغی رو دریافت می کرد ، مطمئن باشید به جای چنین پاسخ هایی ازش تشکر و قدر دانی هم میشد !

سلام آقای امام

بنده چندین بار این موضوع رو چه در فروم چه در ملاقات های حضوری خدمت شما عرض کردم منتهی هیچ تغییری ایجاد نشد! ضمنا" صرفا" اینبار موضوع آگهی بود که ظاهرا" فرصت خوبی برای خرده گرفتن شما به تبلیغات ایجاد کرده. بنده دیدم یک تاپیک وجود داره که با افتخار عنوان اون رو " از آوااستار انتقاد کنید" یا " ارتباط با مدیران" و... قرار دادید گفتم شاید اگه مشکلم رو اینجا مطرح کنم چون در جای مناسب خودش قرار داره بهش رسیدگی خواهد شد. خوب توضیحات دوست عزیزمون " Karimisss " هم بسیار به جا بود منتهی بازهم تغییری حاصل نمیکند! اما پاسخی که شما ارسال کردید از سر حرص و عصبانیت است و نه طرح مشکلیست نه ارایه راهکاری برای مشکلی! اگه واقعا" بر این باور هستید که بدون هرگونه ایرادی درحال اداره فروم هستید خوب این تاپیک هارو بردارین لطفا" البته اینم فقط پیشنهاده ها... یا اگه واقعا" یک انتقاد باعث ناراحتی شما تا این حد میشه خوب همون بالا توی عنوان تاپیک قید کنید "آقا با احتیاط نقد کن که اعصابمون نریزه به هم" :) یا یه همچین چیزی :)
الانم اگه ناراحتید که جدای از بحث فروم و در فضای رابطه دوستیمون من از شما عذرمیخوام ولی در فضای فروم و مسایل مربوط به مدیریت فروم همچنان نظرم همونه که عرض کردم خدمتتون
شاد و سربلند باشید

Mostafa
03-01-2014, 10:13 PM
آقاي احمديان من سعي كردم متنم اونقدر كوتاه باشه كه نشه برداشت هاي مختلفي از اون كرد

اگر يكبار تاپيك هايي رو كه ازشون نام برديد با دقت مطالعه كنيد متوجه ميشيد كه حتي بدبين ترين فرد هم نميتونه آوااستار رو به نقد نا پذيري متهم كنه

اما نقد با توهين خيلي فرق داره

متن شما توهين آشكار به مديراني است كه بدون هيچ چشم داشتي دارند توي فروم زحمت مي كشند

من اين رو كه به يكي بگن " به جهنم ... " توهين تلقي مي كنم ....... شما رو نمي دونم !

پيشنهاد ميكنم در جبهه گيري هاتون يك كمي انصاف رو هم رعايت كنيد

عباس احمدیان
03-01-2014, 10:46 PM
سلام
ببخشید ولی اون کلمه شرایط محیطی خود بنده در این فروم بوده نه مدیران محترم. مدیران که ماشالا اینجا براشون بهشته. ضمنا" درباره بحث تجاری خدمت شما عرض کنم که اولا" خود شما فضایی برای آگهی ایجاد کردین. دوما" بنده هم مدتهاست که برند شرکت رو از توی آواتار و امضاء برداشتم . سوما" ما هنوزم چند قدم جلوتریم برادر به این علت که ما خودمونو خدمت گذار جامعه نجوم میدونیم . هزینه های تولید تجهیزات اونهم نجومی اونقدر بالاست که یک قرون هم توی جیب بنده نمیره. ما با هدف رشد زیربنای تحقیقاتی کشور وارد عرصه شدیم و ضمنا" نام بردن از مجموعه کاری ما نه تنها در هیچ کجا تبلیغ محسوب نمیشه بلکه مایه افتخار تمامی جامعه نجوم هستش .
با آرزوی موفقیت

amir abbas saedi
10-13-2014, 10:17 PM
سلام

تایپیک مسابقه ی ایده و طراحی رو یکی از مدیران تا وقتی من بهش در مورد مسابقه توضیح بدم بستن

ای کاش اول با من صحبت میکردن بعد میبستن ، از نظر مدیر اشکال داره که چرا ما بیست میلیون جایزه گذاشتیم خب این رو گروه من تایین میکنه ماهم بیکار نشستیم بگیم که بیست میلیون جایزه میذاریم با خیلیا مشورت کردیم و این جایزه رو گذاشتیم از نحوه اطلاع رسانیم گفتن که مورد تمسخر قرار میگیره از نظر شما گروه من بخواد هرکاری بکنه باید ببینه که مسخره میکنه کی نمیکنه ؟
در جمع دوستان من در تایپیک دوستانه گفتم جایزه افزایش پیدا کرده کجای کار ما مسخره هست . دوستان از خارج کشور طرح میفرستن شرکت میکنند در مسابقه اونوقت هم وطن خودمون به مسخره میگیرن.
توضیحاتی مختصر رو برای مدیر فرستادم اما لازم نمیبینم برای برنامه های مرکز خودمون رو بخوام توضیح قانع کننده بدم و در بین دوستان نیازی نیست که واقعا دیگه دوستانه برخورد بشه که بخوان به تمسخر بگیرن.

مدیران با هم در ارتباط باشن اگر یک مدیر چیزی براش قانع کننده نیست از بقیه مدیران مشورت بگیره اگر بازم قانع نشد اونوقت بیاد پیام بده نه اینکه تایپیک رو ببنده .

سپاس

Mostafa
10-13-2014, 11:19 PM
سلام

تایپیک مسابقه ی ایده و طراحی رو یکی از مدیران تا وقتی من بهش در مورد مسابقه توضیح بدم بستن

ای کاش اول با من صحبت میکردن بعد میبستن ، از نظر مدیر اشکال داره که چرا ما بیست میلیون جایزه گذاشتیم خب این رو گروه من تایین میکنه ماهم بیکار نشستیم بگیم که بیست میلیون جایزه میذاریم با خیلیا مشورت کردیم و این جایزه رو گذاشتیم از نحوه اطلاع رسانیم گفتن که مورد تمسخر قرار میگیره از نظر شما گروه من بخواد هرکاری بکنه باید ببینه که مسخره میکنه کی نمیکنه ؟
در جمع دوستان من در تایپیک دوستانه گفتم جایزه افزایش پیدا کرده کجای کار ما مسخره هست . دوستان از خارج کشور طرح میفرستن شرکت میکنند در مسابقه اونوقت هم وطن خودمون به مسخره میگیرن.
توضیحاتی مختصر رو برای مدیر فرستادم اما لازم نمیبینم برای برنامه های مرکز خودمون رو بخوام توضیح قانع کننده بدم و در بین دوستان نیازی نیست که واقعا دیگه دوستانه برخورد بشه که بخوان به تمسخر بگیرن.

مدیران با هم در ارتباط باشن اگر یک مدیر چیزی براش قانع کننده نیست از بقیه مدیران مشورت بگیره اگر بازم قانع نشد اونوقت بیاد پیام بده نه اینکه تایپیک رو ببنده .

سپاس

سلام به شما

تاپیک مربوط به مسابقه ، با تاپیک پایگاه نجوم بادرود ادغام شد .

البته این تاپیک در حال حاضر باز است ، اما توضیحات لازم در مورد مطالبی که اشاره کردید در آن تاپیک مطرح شده است .

لطفآ پس از مطالعه ، در صورت تمایل پاسخ مقتضی را مرقوم فرمایید .

sasan27
11-10-2014, 12:08 PM
سلام چطور میشه با آقای حسن زاده ارتباط برقرار کنم؟ امکانش هست ایمیل ایشان را در قسمت پیام خصوصی برام بفرستید؟ بابت شهاب سنگ باید از ایشان چند سوال بپرسم میل بدید ممنون میشم

karimisss
11-10-2014, 03:27 PM
سلام
میتونید از طریق پیام خصوصی با ایشون در ارتباط باشید.
نام کاربریشون: امیر حسن زاده (http://forum.avastarco.com/forum/member.php?487-%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B1-%D8%AD%D8%B3%D9%86-%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87)

علی بیگتاشی
08-15-2017, 03:16 PM
ببخشید من و چند تا از دوستانم قصد ماه آینده از فروشگاه شما یه تلسکوپ خریداری کنیم به همین منظور چند تا سؤال از شما داشتم:
1) فروشگاه هیچ علامت اطمینانی ندارد لطفا توضیح بدهید
2)آیا محصولات برای کاربران تخفیف نیز دارند اگر دارندتا چه اندازه
و لطفا اگر امکانش هست من و دوستانم رو در خرید راهنمایی بفرمایید

Amirali
08-27-2017, 05:28 PM
ببخشید من و چند تا از دوستانم قصد ماه آینده از فروشگاه شما یه تلسکوپ خریداری کنیم به همین منظور چند تا سؤال از شما داشتم:
1) فروشگاه هیچ علامت اطمینانی ندارد لطفا توضیح بدهید
2)آیا محصولات برای کاربران تخفیف نیز دارند اگر دارندتا چه اندازه
و لطفا اگر امکانش هست من و دوستانم رو در خرید راهنمایی بفرمایید

نماد اعتماد تجارت الکترونیک برای وبسایت هایی هست که فروش و پرداخت انلاین دارند اما سایت ما پرداخت انلاین نداره که بابتش نماد اعتماد داشته باشه

بله کاربران آوا استار تخفیف دارند

با این شماره تماس بگیرید همکارامون راهنماییتون میکنن
02188540024-7

mn13
06-07-2021, 01:17 PM
تعمیرجک پنوماتیک (https://ala-door.com/2021/03/11/pneumatic-jacks/)
تعمیر تخصصی جک پارکینگی (https://ala-door.com/2021/03/01/specialized-parking-jacks-repairs/)
تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای (file:///C:/Users/MAHDI/Desktop/%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85%20%D8%A2%D9%84%D8%A7%D8%A F%D8%B1/ala-door.com)
تعمیر کرکره برقی (file:///C:/Users/MAHDI/Desktop/%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85%20%D8%A2%D9%84%D8%A7%D8%A F%D8%B1/ala-door.com)

Reinhart
05-20-2022, 10:25 AM
با سلام و احترام کامل خدمت همه عزیزان من متوجه شدم این انجمن یک مقدار راکد شده در حال حاظر با توجه به پیشرفت های چشمگیر نجوم و افزایش علاقه مندان بهتر است فعالیت های این انجمن از سر گرفته بشود و ما همچنان امادگی خود را برای کمک به شما اعلام میداریم

Reinhart
03-17-2023, 09:39 PM
درود خدمت شما سوالی داشتم از بابت اینکه من چرا نمیتوانم به صفحه دوم لینک زیر برم ؟
معرفی مراکز و گروه های نجومی (http://forum.avastarco.com/forum/forum60.html)

انجمن: معرفی مراکز و گروه های نجومیخطا:
Reinhart, شما به يكي از دلايل زير امكان دسترسی به این صفحه را ندارید :

ممکن است این موضوع مخصوص مدیران سایت باشد
ممکن است این موضوع فقط براي گروه هاي كاربري بالاتر قابل دسترسي باشد
ممکن است این موضوع به دلیل عدم رعایت قوانین سایت بسته يا حذف شده باشد
در صورتی که مطمئن بودید هیچ یک از گزینه های بالا صحیح نیست با مدیریت سایت تماس بگیرید

Uranus.sun
03-18-2023, 02:54 PM
سلام و درود به شما
متاسفانه امتیاز انتشار عکس و معروفی گروه و برخی امتیازات دیگه از این سایت حذف شده و معلوم نیست که این سایت بتونه مثل گذشته به فعالیت خودش ادامه بده؟!؟!
من هم تماس خاصی با اعضای رده بالایی آوا ندارم. بخاطر اینکه بکل نسبت به فعالیت این فروم بیخیال شدن و هیچ درخواست و تقاضایی رو برای فعالیت دوباره فروم قبول نمیکنن. حالا علت اینکه این فروم حذف نشده و همچنان مثل مجسمه یا مترسکی بی استفاده در این مزرعه بزرگ نجومی مونده، معلوم نیست؟؟!؟!؟!؟!؟!
دقیقا ۶ سال هست که قدرتمند ترین بخش سایت آوا که شامل انجمن ، سایت عکاسی و ویکی نجوم هست بطور نامعلومی از کار افتاده و بسیاری از اعضای رده بالایی دیگه حتی وارد سایت آوا نمیشن دیگه حالا اینکه بخوان به این فروم یکسری بزنن.
بیشتر اهمیت به فروشگاه نجومی و تورهای نجومی و مجله و اپلیکیشن اختصاص داده شده و بکل فعالیت تمام اعضای نجومی از مدیر کل تا کاربران فعال در این فروم سالهاست که تعطیل شده، بطوری که انکار همچین اعضایی هیچوقت اینجا فعالییت نمیکردن؟!؟!؟!؟!؟!

Reinhart
03-18-2023, 08:01 PM
درسته ولی باید یه کاری بکنیم اینطوری که نمیشه چون واقعا بدست اوردن اطلاعات لازم در مورد نجوم یا تلسکوپ و .... در این آشفته بازار خیلی سخته یا اینکه باید متحمل هزینه های سنگین شد