PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گشت رصدی، مرنجاب -6 و 7 آبان

Mostafa
10-26-2010, 09:55 AM
سلام به همه اعضا گرامي

مركز نجوم آوااستار در نظر دارد در تاريخ پنجشنبه و جمعه 6 و 7 آبان گشت رصدي برگزار كند

مكان : کویر مرنجاب

اطلاعات بيشتر در بخش اصلي سايت موجود است .

http://www.avastarco.com/tours.asp (http://www.avastarco.com/tours.asp)

اين تاپيك جهت اعلام پيشنهادات براي برگزاري بهتر برنامه ايجاد شده است .

نکته مهم : از این پس اعضا کلوپ نجوم ( افرادی با حد اقل 30 پست و بیش از یکماه از شروع عضویت ) از 25% تخفیف در گشت های نجومی برخوردار خواهند بود .

موفق باشيد

محمدرضا صادقیان
10-26-2010, 10:02 AM
سلام به همه اعضا گرامي

مركز نجوم آوااستار در نظر دارد در تاريخ پنجشنبه و جمعه 6 و 7 آبان گشت رصدي برگزار كند

مكان : کویر مرنجاب

اطلاعات بيشتر در بخش اصلي سايت موجود است .

http://www.avastarco.com/tours.asp (http://www.avastarco.com/tours.asp)

اين تاپيك جهت اعلام پيشنهادات براي برگزاري بهتر برنامه ايجاد شده است .

نکته مهم : از این پس اعضا کلوپ نجوم ( افرادی با حد اقل 30 پست و بیش از یکماه از شروع عضویت ) از 25% تخفیف در گشت های نجومی برخوردار خواهند بود .

موفق باشيد

سلام آقای امام...
من هستم...
(الان آقای امام می گن:چه گیری کردیم با این بروجردیه نجومی... :thumbsup: )

سها ...
10-26-2010, 10:05 AM
سلام ...

متاسفانه نمیتونم بیام البته یه دلیلش اینه که کلاس دارم ....

Mostafa
10-26-2010, 10:38 AM
این حرف ها چیه محمد جان ...

من از دیدن شما بسیار بسیار خوشحال میشم .

بی صبرانه منتظرم که تشریف بیارید

-----------------------------------

ضمنآ 2 تا از عکس های کویر رو میذارم تا دوستانی که منطقه رو ندیدند کمی آشنا بشن

http://s5.aks98.com/images/78485089812732682321.jpg (http://s5.aks98.com/)

http://s5.aks98.com/images/47580560324845764522.jpg (http://s5.aks98.com/)

sara sadeghian
10-26-2010, 12:29 PM
من اين هفته نميتونم بيام خب :tt tt: يه برنامه ديگه دارم همدان .خيلي ناراحتم. :tt tt: اي كاش زودتر اعلام ميكرديد يا هفته بعدي ميشد. :tt tt:
خوش به حالتون منم ميخواستم بيام :tt tt:
بي نقطه...

169
10-26-2010, 01:02 PM
سلام
به احتمال زیاد منم هستم!!!عالیه!ب ااینکه یه 40 روز پیش مرنجاب بودیم ولی جایی خوبیه! ادم خوب یخ میزنه!:grin:
آقای امام شروع حرکت 3 بعدظهر واقعا؟؟؟ بعد کی میرسیم اونجا؟؟؟؟ اخه حداقل 6 ساعتی راه باید باشه! فقط 2 ساعت اون منطقه خاکیه راه ها!!! :Psmiley:

محمدرضا صادقیان
10-26-2010, 01:36 PM
سلام
به احتمال زیاد منم هستم!!!عالیه!ب ااینکه یه 40 روز پیش مرنجاب بودیم ولی جایی خوبیه! ادم خوب یخ میزنه!:grin:
آقای امام شروع حرکت 3 بعدظهر واقعا؟؟؟ بعد کی میرسیم اونجا؟؟؟؟ اخه حداقل 6 ساعتی راه باید باشه! فقط 2 ساعت اون منطقه خاکیه راه ها!!! :psmiley:

اگه شما باشین خیلی عالیه...
واقعا منتظرم ببینمتون... از الان میگم که بعداز اینکه خواستم گزارش بنویسم راحت باشم... آخه نگفته بودم که چقدر دوست داشتم آقای نوری رو ببینم و خدا خواست و دیدمشون.امیدوارم آقای نوری نیز تشریف بیارن...بازم امیدوارم آقایان بوربور و بهارستانی هم بیان...

ast_s
10-26-2010, 01:48 PM
کاش من هم می تونستم بیام:tt tt:

mh.noori
10-26-2010, 02:03 PM
اگه شما باشین خیلی عالیه...
واقعا منتظرم ببینمتون... از الان میگم که بعداز اینکه خواستم گزارش بنویسم راحت باشم... آخه نگفته بودم که چقدر دوست داشتم آقای نوری رو ببینم و خدا خواست و دیدمشون.امیدوارم آقای نوری نیز تشریف بیارن...بازم امیدوارم آقایان بوربور و بهارستانی هم بیان...

سلام

من هم از دیدن شما بسیار خوشحال شدم ... اگر بتونم حتما در تور مرنجاب هم شرکت میکنم ...

169
10-26-2010, 02:44 PM
ممنون آقای صادقیان
منم همین طور...
بعد اینکه آقای بهرام پور هم میان؟!نمیدونم چرا گیر دادم به آقای بهرام پور!:grin:نه خب باید باهاشون یه دست بدمینتون بزنم!!!اگه میان بگن که منم راکت بیارم!

راستی اگه اومدم یه 4000 تا عکس میارم! شما هم اگه عکس نجومی دارید حتما بیارید روی سی دی اگه نشد روی دی وی دی که واقعا عالی میشه!:thumbsup:آقای صادقیان یادتون نره!اونایی که همکاری داشتن تو اون بحث منبع عکس اگه میان عکس یادشون نره چون این بهترین موقعیته!ممنون:want !:

SaBa Ho0shmanD
10-26-2010, 05:16 PM
آقای امام آخه چرا یه هو برنامه گذاشتین منم می خوام خدااااااااااااااااا

169
10-26-2010, 05:26 PM
آقایان من نمی تونم فروم ثبت نام رو پر کنم!!! همش ارور میده!
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error. More information about this error may be available in the server error log.

Hojjat Zafarkhah
10-26-2010, 05:55 PM
به احتمال زياد منم باشم :grin::grin::grin:
البته اميدوارم!!!!!!!!:thumbsup:

shiva
10-27-2010, 12:50 AM
بازم خوش به حالتون !
خوش بگذره
حالا این کویر کجاس؟!

169
10-27-2010, 01:17 AM
اینجاست :
فایل پیوست

Mostafa
10-27-2010, 03:40 PM
آقایان من نمی تونم فروم ثبت نام رو پر کنم!!! همش ارور میده!
internal server error

the server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error. More information about this error may be available in the server error log.

با عرض پوزش سایت در حال تغییر سرور بود .

الآن مشکل حل شده

موفق باشید

169
10-27-2010, 04:15 PM
آقای امام همین یکی دو ساعت پیش از طرف اوااستار زنگ زدن و گفتن چندین فروم براشون ارسال کردم! مثله اینکه با وجود اروری که میداد فروم ارسال شده! دیگه ببخشید که 5-6 تا فرم فرستاده شده از طرف من!

محمدرضا صادقیان
10-28-2010, 09:22 AM
سلام.
می خوام تا وقتی آنتن داره موبایلم براتون گزارش بنویسم.اونم زنده.
الان من جلوی ساختمان آوا استار ایستادم.
آقای امام تشریف نیاوردن هنوز.ساعت کاریشونو ای کاش می دونستیم. :grin:
آقای فراهانی از کارکنان آوااستار اومدن.باهم گپی زدیم. در حد آشنایی. و متاسفانه ایشون تشریف نمیارن...
حیف شد. اما چاره چیست. تا بعد. :thumbsup:

محمدرضا صادقیان
10-28-2010, 10:42 AM
سلام مجدد.آقای امام تشریف آوردن. استقبال خیلی گرمی بود.جای همگی خالی.
راستی عکس های به روز و تازه در آلبوم تصاویرم هست.
منتظر باشید... تابعد...

محمدرضا صادقیان
10-28-2010, 11:56 AM
سلام مجدد.
الان توی اتاق کنفرانس نشستیم.فعلا خبری نیست.من به آقای امام گفتم که اگه کمک خواستن بگن،اما فعلا چیزی نگفتن.
عکس ها به روز شد.
تا بعد.

پست جدید نمیزارم پس:
الان لیست افراد شرکت کننده رو آقای امام زحمت کشیدن و نشونم دادن.
سه نفر از دوستان فروم هستند.یکم دلم گرفت حقیقتا،چون اسم آقای نوری عزیز رو ندیدم توی لیست.هرجا هستند و مشغول هر کاری،تنشون سلامت و موفق باشن.
فعلا تا بعد.

Mostafa
10-28-2010, 12:20 PM
ما مخلصیم محمد جان

قابل توجه دوستان ...

محمد رضا از صبح علی الطلوع اومده بود با تجهیزات و منتظر ما بود !

الآنم که داره کلی تو سایت زحمت میکشه ...

امیدوارم برنامه خوبی بشه :yaeh am not durnk:

محمدرضا صادقیان
10-28-2010, 12:50 PM
خبر...
الان آقای ظفرخواه(اوریون)به همراه دوستشون تشریف آوردن...
منتظر حضور دیگر دوستان عزیز هستیم.
در مورد این دوستان باید بگم که از خوی تشریف میارن و حدود ۱۲ ساعت در راه بودن... پس واقعا خسته نباشید بهشون میگم از طرف همه فروم...
فعلا...

محمدرضا صادقیان
10-28-2010, 01:47 PM
سلام مجدد.
جاتون خالی میخوایم ناهار بخوریم...
بفرمایید.
لازم به ذکره که کسی بهمون اضافه نشده...
پس فعلا تا بعد ناهار...

SaBa Ho0shmanD
10-28-2010, 02:11 PM
آقای صاذقیان مرسی از گزارش لحظه به لحظه تون امیدوارم خوش بگذره بهتون ما که قسمت نشد بیایم انشا.... تا بعد

محمدرضا صادقیان
10-28-2010, 02:33 PM
آقای صاذقیان مرسی از گزارش لحظه به لحظه تون امیدوارم خوش بگذره بهتون ما که قسمت نشد بیایم انشا.... تا بعد

مرسی...
اگه عمری بود.انشاالله دفعه آینده.
و اما الان آقایاسر(۱۶۹ خودمون)تشریف آوردن.بهشون خیر مقدم میگیم...
کم کم داریم وسایل رو جابجا می کنیم.یعنی منتقل میکنیم به مینی بوس...
جای همتون خالی ...
فعلا تا بعد...

محمدرضا صادقیان
10-28-2010, 03:24 PM
جاتون خالی ۱۵ نفرمون اومدن...
میخوایم راه بیوفتیم.دارن حاضروغیاب میکنن آقای امام.
با دوستان فروم کلی خندییم. کلی غیبت کردیم... آقا یاسر بدجوری دنبال آقای بهرام پور میگردن.حریف می طلبن...
واقعا جای همگی خالیه...
فعلا تا بعد...

راه افتادیم...

محمدرضا صادقیان
10-28-2010, 05:06 PM
سلام...
الان نزدیک قم هستیم.همدیگرو شناختیم... باهم بیشتر آشنا شدیم.کلی خندیدیم... الان داریم آهنگ ..... گوش میدیم.جاتون خالی چای خوردیم.
دوستان خیلی خوبی همراهمون هستن.جای خیلی ها خالیه...
خورشید داره غروب میکنه.همه تو فکر امشب هستن.بعضی ها در حال چرتک زدن هستند. بعضی تماشای ماشینهایی که از کنار ما عبور میکنن...
فعلا تا اولین خبرها...

محمدرضا صادقیان
10-28-2010, 08:19 PM
سلام...
شب همتون بخیر و خسته نباشید.
ما الان نزدیک کاشان هستیم.توقفی کوتاه داریم برای رفع خستگی.کلی صحبت شد با بچه ها برای ارتقا سایت.
قرار بر این شد که فردا همه دوستان تهرانی و ما جمع بشیم و یکسری صحبت هایی جهت پیشرفت سایت داشته باشیم.
یه چیز جالب بگم و اونم اینکه در حین نوشتن این گزارش بودم که یه آقایی اومد گفت بی زحمت کمکم میکنی ماشینم روشن بشه.منم گفتم چشم. وقتی دیدم ماشینشون نیسانه فاتحه خودمو خوندم.جاتون خالی آنقدر هول دادیم تا روشن شد.
داریم راه میوفتیم.
فعلا تا بعد...

ast_s
10-28-2010, 09:03 PM
سلام..خسته نباشید..آخییییییییی خوش به حالتون.

محمدرضا صادقیان
10-28-2010, 09:08 PM
الان آران و بیدگل هستیم. کلی جک گفتیم و خندیدیم.جاتون خیلی خالیه دوستان.
قرار بر این شد وارد جاده خاکی که شدیم برنامه رصد رو شروع کنیم تا وقتی ماه طلوع می کنه.اونوقت به راهمون ادامه میدیم تا به کاروانسرای مرنجاب برسیم و مستقر بشیم برای شام و استراحت.
موفق باشید.

ستاره بنیادی
10-28-2010, 09:15 PM
فکر کنم خیلی سرد باشه

من هفته ی پیش مرنجاب بودم

دم صبح دیگه سیبریه

از تخت همابونی هم که خبری نیست

خوش بگذره

http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-transport014.gif (http://www.freesmileys.org/smileys.php)

http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-transport013.gif (http://www.freesmileys.org/smileys.php)

م.ح.اربابی فر
10-28-2010, 10:59 PM
در همین جا اعلام می کنم یک عدد از گوشی های این آقای گزارشگر و یک عدد از انگشتان ایشان را خریدارم.
والا به خدا به ما می گن گزارش برنامه بنویسید بهتون امکانات هم میدیم ما زورمون میاد و بعد از یک هفته به کارفرما گزارش میدیم
حالا تو راه
اونم با موبایل
اونم لحظه به لحظه

بابا تو دیگه کی هستی

ستاره بنیادی
10-28-2010, 11:25 PM
در همین جا اعلام می کنم یک عدد از گوشی های این آقای گزارشگر و یک عدد از انگشتان ایشان را خریدارم.
والا به خدا به ما می گن گزارش برنامه بنویسید بهتون امکانات هم میدیم ما زورمون میاد و بعد از یک هفته به کارفرما گزارش میدیم
حالا تو راه
اونم با موبایل
اونم لحظه به لحظه

بابا تو دیگه کی هستی

آره واقعا!!!!

mh.noori
10-29-2010, 03:28 PM
سلام

اقای صادقیان از لطفتون خیلی متشکرم ...

خیلی دوست داشتم که در این تور شرکت میکردم تا در کنار شما و دیگر دوستان از اسمات لذت ببرم ...

اما خوب زندگیه دیگه ...

در سفر های بعدی حتما با همسرم در خدمتتون خواهیم بود و از بودن در چنین جمع صمیمی و دوست داشتنی لذت خواهیم برد...

Astronomer
10-29-2010, 04:50 PM
سلام و خسته نباشيد!
پيشنهاد ميدم هروقت خواستيد برنامه رصدي بگذاريد يا از 10 روز قبلش اعلام كنيد و يا اينكه اگر دير شده به ايميل يا همراه دوستان پيام دهيد!
من شايد اين رصد رو ميومدم ولي وقتي اين تاپيك رو ديدم كه آقاي صادقيان گزارش دوم يا سومشون رو داده بودند!
آقاي صادقيان ايول داري! گزارش لحظه به لحظه ميدي آدم خودش رو تو جمع فرض ميكنه! ممنون!

ast_s
10-29-2010, 09:22 PM
سلام..راست گقتین ..یکم زودتر اعلام کنین شاید آدم مریضیش زودتر خوب شه:tt tt:

169
10-29-2010, 11:48 PM
بله!!! جای همگیتون پر بود واقعا!!!باور کنید یه دونه هم جا نبود! اسباب و اساس فقط نصف مینی بوس رو + دو صندلی گرفته بود!:grin:
من الان که دارم مینویسم فکر کنم اولین کسی باشم که از سفر برمیگردم و مینویسم!20 دقیقه نمیشه که رسیدم ولی همچنان سردی هوا تو مغز استخون برا خوش جا پیدا کرده بود! بینهایت عکس گرفته شد!از همه کس و همی چیز!:thumbsup:ولی حیف که محدودیت داریم و نمیتونیم بزاریم! (مخصوصا عکس برادر صادقیان!:grin:)
راستی یه مژده مژده
باورتون میشه چندین عکس نجومی گرفتیم!!! خیلی زیبا شده! البته به همت اقای امام و آقای حجاریان (اگه درست نوشتم ) گرفته شد! دوربین Canon eos 5d markII خودتون حساب کنید دیگه!
مطمئنم اگه ببینید تعجب میکنید! چون عکس ای زیادی گرفته اونم مدت زمان 30 ثانیه ای که واقعا دشوار و جالب بود برای همه! راستی یه خبر تاسف بار !!!
وقتی رسیدیم کاروانسرا به قدری به قدری به قدری به قدری ... شلوغ بود دیگه واقعا شده بود کاروانسرا!!! باورتون میشه جلوی کاروانسرا!اطراف کاروانسرا! داهل کاروانسرا هر نوع آدمی بود!!با وسایل کامل نقیلیه و پوشاک و غذا! واقعا افتضاح بود!!! نمیدونم 20 -25 تا سواری!6-10 تا مینی بوس!! 4-5 تا اتوبوس!! به قدری این مردم خوب نورپردازی کردن که ما مجبور شدیم همون اول بریم دمه تپه های شنی که البته اونجا هم رفت و آمد زیاد بود!!!5 -6 ماشین شخصی هم بودن! از دور کاروانسرا شده بود یه منبع نوری مزاحم!! فکر کنم باید قید کاروانسرا رو بزنیم!! به قدری خاطره شده نمی دونم چی بگم!رانندگی آقای امام! آهنگ هایی که میزاشتن!!!به گل نشستن ماشین در شن!!! خوردن ساندویج سرد (ولی خوش مزه) در هوای سرد و سرپا!عکس های زیبای نجومی!! رفتن به تپه های شنی و دویدن به پایین! مشکل آتش نداشتن!گیر دادن بی موردم به آقای بهرام پور!!! اذیت کردن محمد خان در هنگام خوابیدن! فلاکس چای اقای فروغی که اتمامی نداشت! مشکل پیدا کردن دبه قند! و ...
ولی در کل خیلی خیلی عالی بود! فقط میخوام عکس هارو ببینید و حال کنید!امیدوارم دفعه ی بعدی شماهارو هم ملاقات کنیم!:want !:

SaBa Ho0shmanD
10-29-2010, 11:56 PM
بله!!! جای همگیتون پر بود واقعا!!!باور کنید یه دونه هم جا نبود! اسباب و اساس فقط نصف مینی بوس رو + دو صندلی گرفته بود!:grin:
من الان که دارم مینویسم فکر کنم اولین کسی باشم که از سفر برمیگردم و مینویسم!20 دقیقه نمیشه که رسیدم ولی همچنان سردی هوا تو مغز استخون برا خوش جا پیدا کرده بود! بینهایت عکس گرفته شد!از همه کس و همی چیز!:thumbsup:ولی حیف که محدودیت داریم و نمیتونیم بزاریم! (مخصوصا عکس برادر صادقیان!:grin:)
راستی یه مژده مژده
باورتون میشه چندین عکس نجومی گرفتیم!!! خیلی زیبا شده! البته به همت اقای امام و آقای حجاریان (اگه درست نوشتم ) گرفته شد! دوربین Canon eos 5d markII خودتون حساب کنید دیگه!
مطمئنم اگه ببینید تعجب میکنید! چون عکس ای زیادی گرفته اونم مدت زمان 30 ثانیه ای که واقعا دشوار و جالب بود برای همه! راستی یه خبر تاسف بار !!!
وقتی رسیدیم کاروانسرا به قدری به قدری به قدری به قدری ... شلوغ بود دیگه واقعا شده بود کاروانسرا!!! باورتون میشه جلوی کاروانسرا!اطراف کاروانسرا! داهل کاروانسرا هر نوع آدمی بود!!با وسایل کامل نقیلیه و پوشاک و غذا! واقعا افتضاح بود!!! نمیدونم 20 -25 تا سواری!6-10 تا مینی بوس!! 4-5 تا اتوبوس!! به قدری این مردم خوب نورپردازی کردن که ما مجبور شدیم همون اول بریم دمه تپه های شنی که البته اونجا هم رفت و آمد زیاد بود!!!5 -6 ماشین شخصی هم بودن! از دور کاروانسرا شده بود یه منبع نوری مزاحم!! فکر کنم باید قید کاروانسرا رو بزنیم!! به قدری خاطره شده نمی دونم چی بگم!رانندگی آقای امام! آهنگ هایی که میزاشتن!!!به گل نشستن ماشین در شن!!! خوردن ساندویج سرد (ولی خوش مزه) در هوای سرد و سرپا!عکس های زیبای نجومی!! رفتن به تپه های شنی و دویدن به پایین! مشکل آتش نداشتن!گیر دادن بی موردم به آقای بهرام پور!!! اذیت کردن محمد خان در هنگام خوابیدن! فلاکس چای اقای فروغی که اتمامی نداشت! مشکل پیدا کردن دبه قند! و ...
ولی در کل خیلی خیلی عالی بود! فقط میخوام عکس هارو ببینید و حال کنید!امیدوارم دفعه ی بعدی شماهارو هم ملاقات کنیم!:want !:
این جوری که شما تعریف کردین واقعا جالب بوده مرسی از گزارشتون خیلی دوست دارم عکسای نجومی که با دوربین Canon eos 5d markII گرفتیدو ببینم

mh.noori
10-30-2010, 12:11 AM
راستی یه مژده مژده

حالا هی تعریف میکنی دل ما رو بسوزونی ...
حالااین عکسهای 5d تو بزار ببنیم چه کرده ای ...

169
10-30-2010, 12:32 AM
اگه بدونید چقدر اقای امام برای عکس ای نجومی دو سرعت رفتن!!!! و ما چقدر به بالا پریدیم!!!(اخر سر هم خوب نیوفتادم!)
عکس ا به احتمال زیاد دست آقای حجاریان (بسیار سرمایی و باهال بودن)است که باید تغییر فرمت و اندازه پیدا کنه و قرار برامون میل کنن!!! ولی عکس ا فوق العاده هستن!!!! آقای امام سبک های جدیدی رو عکس گرفتن! باید ببینید! واقعا قشنگ شده ها! مخصوصا روی تپه که همه بالا پریدیم!یعنی بیست!!!
دوستان الان روی میز کامپیوترم شن های روانی هستش که یادگار تپه های شنی است!

169
10-30-2010, 12:38 AM
پنج عکس اول

169
10-30-2010, 12:40 AM
پنج عکس دوم

169
10-30-2010, 12:42 AM
پنج عکس سوم

169
10-30-2010, 12:48 AM
سه عکس بعدی
خب این عکس ا فقط برای نمایش تصویری رصد بود که با گوشی خودم گرفتم!یه توضیح بدم!
1- آقای صادقیان به اتفاق دوستان در حال هول دادن مینی بوس
2و 3 - عکس ماه که با هزار مکافات از ماه گرفتم!در بزرگنمایی 200 برابر 8 اینچ سلسترون! البته موتور هم وصل کردن آقای امام!
عکس دوستان همراه نجومی که می بینید. رفتن به تپه های شنی که برای همه جذاب بود البته کمی سرد!
عکسای کاروانسرای مرنجابه که میبنید! اون گلدان ماننده دقیقا نمیدون چیکار میکنه ولی آقای امام حتما توضیح میدن!
اون شترها به نظر زن و شوهر میومدن و خیلی هم باهاشون حرف زدیم!:grin: خیلی قوی جثه و هیکلی ان!(خودم دفعه اولم بود از نزدیک میدیدم)

geologist
10-30-2010, 01:00 AM
ممنون جالب بود، عکسهایی که از دهانه های برخوردی ماه گرفتی فوق العاده هست.

ستاره بنیادی
10-30-2010, 01:16 AM
Nice pics

http://www.freesmileys.org/custom/image/grey%5E_%5Earial%5E_%5E2%5E_%5E0%5E_%5Ecool pics astronomer169%5E_%5E.gif (http://www.freesmileys.org/custom)

thnx

محمدرضا صادقیان
10-30-2010, 02:46 AM
سلام.
شب همگی بخیر...
جاتون خالی بود...
خیلی خستم...
توی اتوبوسم دارم بر میگردم.حال ندارم...:dark mood:
فردا منم ادامه گزارشهامو میزارم... :zomg:
مرسی یاسر جان.خیلی خوب بودین.همتون و واقعا جالب بود.دستت درد نکنه.همیشه تنت سالم و موفق باشی... :thumbsup:
شب همگی بخیر.فعلا تا بعد... :grin:

م.ح.اربابی فر
10-30-2010, 08:29 AM
جریان این دم پایی زرد رنگ آقای امام چیست در عکس چهارم؟!؟

Hojjat Zafarkhah
10-30-2010, 11:34 AM
سلام به همگي منو ببخشيد كه يكم دير پست گذاشتم!!!!!!!
بنده يك گزارش تصويري دارم آماده مي كنم كه اگه ببينيد دفعه بعدي همتون مياييد!!!!!
خلاصه كلام اينكه خيلي خوش گذشت!!
اما در مورد بعضي ها!!!!!::::::

سلام

اقای صادقیان از لطفتون خیلی متشکرم ...

خیلی دوست داشتم که در این تور شرکت میکردم تا در کنار شما و دیگر دوستان از اسمات لذت ببرم ...

اما خوب زندگیه دیگه ...

در سفر های بعدی حتما با همسرم در خدمتتون خواهیم بود و از بودن در چنین جمع صمیمی و دوست داشتنی لذت خواهیم برد...

خوب آقاي نوري تعريفتون رو از آقاي صادقيان شنيديم و كلي تاسف خورديم كه چرا نيومده بوديد !!!!

راستي از تلسكوپتون هم شنيديم اميدوارم دفعه هاي بعدي شما و تلسكوپتون رو ببينيمو رصد كنيم!!!

حالا تو راه
اونم با موبایل
اونم لحظه به لحظه

بابا تو دیگه کی هستی

آره واقعا!!!!

خوب آقاي moha و خانوم بنيادي اين كه جناب صادقيان كلي از وقتشون رو ميذارن براي اين فروم جاي هيچ شكي نيست و بايد خيلي تشكر كرد ازشون!!!

علاوه بر اون بايد به nasa اطلاع بديم كه از ژن هاي آقاي صادقيان به صورت كثيري انتشار كنن!!!!:grin:
مي پرسيد چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:wut:

چون ايشون تو اون سرما فقط با يك تي شرت نازك بودند ولي بقيه مثل من با دوتا پليور و اينا سردشون بوده كه خيلي به نفعشون بود!!!!(اين صحنه ها هم تو گزارش تصويري من هست)!!!:blank:

از صبح كه رسيدم داشتم اينارو درست مي كردم اميدوارم زودتر درست بشه!!!!:thumbsup:

mh.noori
10-30-2010, 04:07 PM
خوب آقاي نوري تعريفتون رو از آقاي صادقيان شنيديم و كلي تاسف خورديم كه چرا نيومده بوديد !!!!

راستي از تلسكوپتون هم شنيديم اميدوارم دفعه هاي بعدي شما و تلسكوپتون رو ببينيمو رصد كنيم!!!

!!!!:thumbsup:

شما و جناب صادقیان به بنده لطف دارین ... اگر عمری بود حتما در خدمتم ...

تلسکوپ ما قابل شما رو نداره ... هرچند که به ابگرمکن شما نمیرسه ...:grin:

169
10-30-2010, 06:43 PM
جریان این دم پایی زرد رنگ آقای امام چیست در عکس چهارم؟!؟

اها فکرکنم اول کتانی پوشیده بودن و وقتی رفتیم اون ورای تپه و رصد در اوردن و دمپایی پوشیدن که راحت باشن!اگه اشتباه نکنم!:grin:

Hojjat Zafarkhah
10-30-2010, 07:40 PM
اين عكس خود كوير مرنجابه البته اوايلش:
http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=28&pictureid=265

اين عكس به همكاري آقاي صادقيان كرفتيم با گرين ليزر و چادر ها و.....
http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=28&pictureid=264

برو بچه هاي آوااستاري :خودم_ astronomer169_hamid reza_avastar و آقاي ابراهيم حجاريان
http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=28&pictureid=263

يكي از بچه هاي آوا استاري فقط نترسي ها!!!!!
http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=28&pictureid=266

Hojjat Zafarkhah
10-30-2010, 07:44 PM
بازم به همكاري جناب صادقيان!!!
http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=28&pictureid=268

اينم دست منه!!!
http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=28&pictureid=269

و قدم هاي من!!!!
http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=28&pictureid=270

و يكي از بچه ها كه حمام گرم آفتاب در اون سرما مي گرفتند!!!
http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=28&pictureid=271

Hojjat Zafarkhah
10-30-2010, 07:49 PM
جناب حضرت امام البته آقاي آوااستاري:
http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=28&pictureid=274

جناب صادقيان ميان شن ها:
http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=28&pictureid=272

ياسر جان (astronomer169) و كوير خدا:
http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=28&pictureid=273

منم تو استيل خاص خودمم:
http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=28&pictureid=275

Hojjat Zafarkhah
10-30-2010, 07:55 PM
رصد متفكرانه‌:
http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=28&pictureid=277

تبليغ آوا استار:
http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=28&pictureid=276

استيل آقاي آوااستاري هنگام عكس گرفتن:
http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=28&pictureid=278

اينم به همكاري جناب صادقيان هستش بايد دقت كنيد كلب اكبر بطور كامل ديده مشه:
http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=28&pictureid=279

Hojjat Zafarkhah
10-30-2010, 07:58 PM
بدون شرح:
http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=28&pictureid=280

عكس از ماه:با توجه به كثيف بودن لنز دوربينم!!!!!!!:grin:
http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=28&pictureid=281

Hojjat Zafarkhah
10-30-2010, 08:00 PM
خوب من جاي خوبي براي آپلود عكسام پيدا نكردم ببخشيد ديگه بد شد مي خواستم بهتر از اين بشه!!!!!!:thumbsup:

كلا ببخشيد!!!!!!!!!!!:grin:

ارادتنمد شما orion (حجت)

محمدرضا صادقیان
10-31-2010, 01:25 AM
پریشب وقتی به کاروانسرا رسیدیم انگار به درکه یا دربند یا یه جای تفریحی رفته باشیم... خیلی شلوغ بود.تصمیم گرفتیم که بریم سمت تپه های شن.توی مسیر ماشین به رانندگی آقای امام عزیز توی شن ها گیر کرد...
همه پیاده شدن و با هم شروع کردن از جلو به عقب ماشین رو هل دادن...ماشین کمی جابجا شد اما بیشتر توی شن ها فرو رفت.آقای امام گفتن دیگه نه هل بدیم و نه ماشین و گاز بدیم.آقای امام با آقای ابراهیم حجاریان برگشتن پیاده به سمت کاروانسرا تا کمک بیان.اما یه لیزر سبز دادن به من برای علامت دادن بهشون...توی این حین قرار شد که ما شام بخوریم.
داشتیم شام میخوردیم که دوستان برگشتن با کلی نیروی کمکی.ماشین رو توسط یه جیپ از شن ها خارج کردن و به مسیرمون ادامه دادیم.وقتی به تپه ها رسیدیم اونجا هم شلوغ بود اما نه به شلوغی کاروانسرا.ساعت حدود ۱ بود که رسیدیم به تپه ها...بلافاصله با کمک همه دوستان چادرها رو برپا کردیم و چادرها تقسیم بندی شدن.بعد وسایل رصدی رو از مینی بوس خارج کردیم و آماده رصد شدیم.اما آلودگی نوری ماه خیلی مزاحمت برامون ایجاد کرد...وسایل که آماده شد با دوستان تعدادی از اجرام رو صد کردیم.با دوستان در حین رصد کلی خندیدیم و حرف های نجومی زدیم.تا این که آقای امام و آقای حجاریان برای عکاسی وسایلشون رو آماده کردن.جاتون واقعا خالی بود که ببینید چقدر تلاش شد برای عکس هایی که بعدا خواهید دید.عکس هایی با نوردهی های مختلف و سوژه های مختلف.حدود ساعت ۴.۳۰ بود که آقای امام و حجاریان رفتن که بخوابن تا برای طلوع خورشید به بالای تپه ها بریم. با بقیه دوستان تصمیم گرفتیم که به رصد ادامه بدیم.من خودم چون واقعا خسته بودم تصمیم گرفتم که برم یه چرتکی بزنم توی مینی بوس.اما بقیه دوستان نیز به دلیل سرما اومدن که یکم گرم بشن.توی مینی بوس آقای راننده و دونفر از خانم ها خواب بودن اما ما انقدر سروصدا کردیم و خندیدیم که یکی از خانم ها دادشون درومد اما چه دادی،ایشونم به دلیل سرما چون خوابشون نمیبرد،با ما شروع کردن به چای خوردن تا کمی گرم بشن.من می خواستم بخوابم که آقا یاسر بی اندازه سربه سرم گذاشت و نمیزاشت من بخوابم.اما آقا حجت خوابیدن.راستی ما نفری یه لیوان چای خوردیم اما گلگی آقا یاسر و سروصداش بیشتر به این خاطر بود که چرا چای تموم نمیشه...!!!آره دیگه انقدر چای خورد تا گرم بشه اما فایده نداشت.بالاخره تصمیم گرفت بره پیش آتیش گروه مجاورمون.آقا یاسر که رفتن انگار دنیا رو به من دادن...
حدود ساعت ۵.۴۵ بود که رفتم آقای امام رو بیدار کنم برای آماده شدن طلوع خورشید.اما ایشون در خواب ناز به سر میبردن و گفتن میام الان .... منم گفتم تا آقای امام میان برم یک مقدار دیگه چرت بزنم...توی خواب ناز بودم که آقای امام منو صدا زدن و گفتن آماده بشیم برای رفتن به بالای تپه ها.وقتی پاشدم متوجه شدم ساعت ۶.۴۵ دقیقه س و خورشید طلوع کرده.فقط تصمیم بر این شده بود که بریم بالا برای دیدن تپه ها و تماشای مناظر اون منطقه.همه آماده حرکت شدن.مقداری از مسیر رو با کفش رفتیم اما وقتی به پایین تپه ها رسیدیم آقای امام گفتن که کفش هامونو در بیاریم تا راحت تر بتونیم بالا بریم به همین دلیلم بود که خودشون دمپایی پوشیده بودن.وقتی کفشمو دراوردم و پامو روی شن ها گذاشتم،انگار که پامو روی یخ گذاشته باشم.اما چند دقیقه بیشتر اینجوری نبود چون خیلی زود پاهام با شن ها هم دما شد و چه بسا شن ها با پاهای من...
درحین بالا رفتن فکر اینو نمیکردم که انقدر بهمون خوش بگذره این صعود...
وقتی بالا رفتیم با منظره فوق العاده زیبایی روبه رو شدیم و اونم رنگ زیبای شن ها وقتی خورشید داشت مایل بهشون میتابید.شروع کردیم به خندیدن و اذیت کردن هم دیگه... بعداز کلی خندیدن و عکس گرفتن تصمیم بر این شد که از یه تپه با شیب 60 درجه به پایین بدویم... آره بدویم...
اما قبلش آقای امام به پایین رفتن و تعدادی عکس ازمون گرفتن که خیلی زیبا شد...
وقتی همه باهم با اون شور و اشتیاق مشغول دویدن به پایین شدن برام خیلی زیبا و پر خاطره شد...
وقتی به پایین رسیدیم انگار که از نو متولد شده باشم.. احساس شادابی بسیار میکردم.مخصوصا اینکه پاهای آدم داشت شن ها رو و سرماشو احساس می کرد.
بعد که برگشتیم آماده شدیم برای خوردن صبحونه.. جاتون خالی که خوردن صبحونه تمامش خاطره شد...
بعد با آموزش های آقای امام در چه طور جمع کردن چادر ها،تمام چادرها رو جمع کردیم و وسایل رو به داخل مینی بوس منتقل کردیم و به سمت کاروانسرا حرکت کردیم.
به کاروانسرا که رسیدیم به منظره خیلی بد و نگران کننده ای مواجه شدم... :zomg:
به قدری مردم در شب گذشته اونجارو کثیف کرده بودن که نگو و نپرس...
خلاصه حدود 30 دققه ای اونجا چرخیدیم و بعد به راه بازگشتمون ادامه دادیم.
توی مسیر برگشت قرار شد چند تا مسابقه از قبیل پانتومین و شناسایی افراد از روی خصوصیاتی که دیگران براش میگن رو انجام بدیم...
که کلی خندیدیم و باعث اتفاقاتی شد که از گفتن اون معذوریم... :thumbsup:
تا اینکه به شرکت رسیدیم و برای جلسه پربار با دیگر اعضا آماده شدیم... :graffiti:

در کل خیلی این برنامه جالب بود...از هر لحاظ که فکرش رو بکنیم جالب و پر بار بود.
جای تمام دوستان واقعا خالی بود.امیدوارم در برنامه های بعدی در خدمت دیگر دوستان عزیز باشیم.

محمدرضا صادقیان
10-31-2010, 01:49 AM
عکس های جدید رو گذاشتم... :grin: :thumbsup:

می تونید به این آدرس برید و تماشا کنید...

http://forum.avastarco.com/forum/album.php?albumid=26

راستی من دیگه نمیتونم آپلود کنم.100 تا عکسم تموم شد... :grin:

169
10-31-2010, 02:16 AM
مممنون محمد !!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلی جالب تویح دادی!کلی خندیدم با اینکه واسه یکی دوروز پیش بود!!!

"که کلی خندیدیم و باعث اتفاقاتی شد که از گفتن اون معذوریم... "

محمد پس این قسمتو سانسور کردی!!!!ولی چای خوردن من ... :grin:
خداکنه دوستان همراه از وضعیتت یه عکی چیزی تهیه میکردن!:blank:عزیزان به اسمایل ی که زدم توجه کنید!

راست دوستان گل و عزیز آقای moha و آقای بهرام پور هم توی جلسه ای که آقای امام گذاشتن بودن! خیلی خوشحال گشتیم!:want !:

sara sadeghian
10-31-2010, 12:16 PM
منم دلم خواست خب!!!!!!!!!!!!!!!!:TT TT:
دفعه بعد يه 10 روزي زود تر بگيد تا برنامه ريزي بكنم. :cool:
خوش به حالتون...
عكسا خوب بود. بدمينتون بازي كرديد حالا تو شيب 60 درجه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:grin:
بي نقطه...

shahab_s
10-31-2010, 12:41 PM
خوب آقاي moha و خانوم بنيادي اين كه جناب صادقيان كلي از وقتشون رو ميذارن براي اين فروم جاي هيچ شكي نيست و بايد خيلي تشكر كرد ازشون!!!

علاوه بر اون بايد به nasa اطلاع بديم كه از ژن هاي آقاي صادقيان به صورت كثيري انتشار كنن!!!!:grin:
مي پرسيد چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:wut:

چون ايشون تو اون سرما فقط با يك تي شرت نازك بودند ولي بقيه مثل من با دوتا پليور و اينا سردشون بوده كه خيلي به نفعشون بود!!!!(اين صحنه ها هم تو گزارش تصويري من هست)!!!:blank:

:thumbsup:

خیلی جالبه!!!
آفرین

sara sadeghian
10-31-2010, 01:15 PM
اين داداش ما واقعا عاشق آسمونه!!!!!!!!!:grin:
هميشه با تي شرت ميره رصد
من نميدونم والا سردش نميشه:wut:
البته منجم ها خاص هستن. داداش ما هم يكيش:cool:
بي نقطه...

Tahereh Ramezani
10-31-2010, 04:09 PM
سلام...
شب همتون بخیر و خسته نباشید.
ما الان نزدیک کاشان هستیم.توقفی کوتاه داریم برای رفع خستگی.کلی صحبت شد با بچه ها برای ارتقا سایت.
قرار بر این شد که فردا همه دوستان تهرانی و ما جمع بشیم و یکسری صحبت هایی جهت پیشرفت سایت داشته باشیم.
یه چیز جالب بگم و اونم اینکه در حین نوشتن این گزارش بودم که یه آقایی اومد گفت بی زحمت کمکم میکنی ماشینم روشن بشه.منم گفتم چشم. وقتی دیدم ماشینشون نیسانه فاتحه خودمو خوندم.جاتون خالی آنقدر هول دادیم تا روشن شد.
داریم راه میوفتیم.
فعلا تا بعد...

جناب صادقیان چه کسایی در جلسه بودن ؟

ای کاش به ما هم خبر می دادین !!!

نتایج بحث ها چی شد ؟

قراره برای سایت چه کارهایی یا تغییراتی انجام بشه ؟

محمدرضا صادقیان
10-31-2010, 06:10 PM
جناب صادقیان چه کسایی در جلسه بودن ؟

ای کاش به ما هم خبر می دادین !!!

نتایج بحث ها چی شد ؟

قراره برای سایت چه کارهایی یا تغییراتی انجام بشه ؟

سلام.
جواب سوالات:
قرار بود شما هم باشین.طبق هماهنگی هایی که با آقای امام صورت گرفت بود همه دوستان تهرانی باید می بودند.
اما گویا طبق چیزی که آقای بهرام پور گفتن شما جواب ندادین که باهاتون هماهنگی بشه...
نتایج بحث ها قرار شد توسط آقای امام به دیگر دوستان منتقل بشه...اما فعلا که خبری نیست.
فکر کنم نتایج تصمیمات رو ببینید توی این چند روز...

Mostafa
11-01-2010, 09:59 PM
خدمت همه دوستاني كه پيگير عكس هاي شب رصدي هستند عرض ميكنم كه همونطور كه يادتونه ، اون شب همه عكس ها رو با دوربين آقاي حجاريان گرفتيم ( چون من دوربين خودم رو نياورده بودم )

بعد قرار بود من عكس ها رو از ايشون بگيرم و بذارم اينجا !

تا اين لحظه آقاي ابراهيم حجاريان متواري هستند و اطلاعي از ايشون در دست نيست !! :wut:

هر كس نامبرده را رويت كرد ، لطف كند مراتب را كتبآ به مسئولين ذيربط اطلاع دهد !

( ولي خيالتون راحت ، من خودم اون عكس ها رو ميخوام . زير سنگ هم بره پيداش ميكنم و عكس ها رو كت بسته تقديم ميكنم :yarr: )

169
11-01-2010, 10:35 PM
بزنید به افتخار آقای امام!! دستا بالا!بالاتر!:mah (chilling)::ORLY::thumbsup:
خیلی خیلی منتظر اونع عکس هام!:sad:

محمدرضا صادقیان
11-02-2010, 03:23 PM
.
.
.
( ولي خيالتون راحت ، من خودم اون عكس ها رو ميخوام . زير سنگ هم بره پيداش ميكنم و عكس ها رو كت بسته تقديم ميكنم :yarr: )

باید دونبالش باشین.با اون دوندگی هایی که شما برای گرفتن اون عکس ها کردین و نفس،نفس زدن های بعدش... باید بگیرینش... :thumbsup:
دوستان عزیز لازم به ذکره که آقای امام برای یکسری عکس ها باید یه مسافتی رو می دویدند تا رد نوری را که به خود بسته بودند،توی مسیر جاده زیباتر بمونه و یک عکس زیبا بسازن... واقعا بهشون خسته نباشد می گیم...:grin::thumbsup:

Hojjat Zafarkhah
11-02-2010, 11:47 PM
باید دونبالش باشین.با اون دوندگی هایی که شما برای گرفتن اون عکس ها کردین و نفس،نفس زدن های بعدش... باید بگیرینش... :thumbsup:
دوستان عزیز لازم به ذکره که آقای امام برای یکسری عکس ها باید یه مسافتی رو می دویدند تا رد نوری را که به خود بسته بودند،توی مسیر جاده زیباتر بمونه و یک عکس زیبا بسازن... واقعا بهشون خسته نباشد می گیم...:grin::thumbsup:

آره ، یادش بخیر!!!

راستی چقدر هم خوب می دوییدند البته با احساس!!!!!!

و با چه دقتی عکس می گرفتند!!!!!!

ستاره بنیادی
11-04-2010, 02:41 PM
منم دلم خواست خب!!!!!!!!!!!!!!!!:tt tt:
بي نقطه...

سارا جون داداشت فوق تخصص آب کردن دل داره - از بس باحال تعریف می کنه این سفرا رو!!!

169
11-04-2010, 03:08 PM
و این که یه حسن خلی خوب هم برای کسانی که اولین بار تور میان داره!!! اگه گفتید چیه؟؟؟///عمرا بتونید!!!!!
یک از حسن هاش اینه که پسوند "جان" به اخر اسمتون اضافه میشه تا وقتی که اینجایی!! مثلا من از بعد سفر شدم یاسر جان!!:thumbsup:(آقای امام نارحت نشیدا یه موقع! همین طوری واسه شادی اموات گفتم!:grin:دوستان ناراحت نشیدا واسه شادی مون گفتم)
و اینکه یه حس خوبی داره بهت میگن جان!!! خیل توپه!!:thumbsup:

پس این عکس هااااااااااااااا کوششششششششششششششششششش!!!! محمد اگه من گذاشتم اگه گذاشتم اگه گذاشتم اگه گذاشتم ... یه ثانیه توی تورهای رصدی بخوابیی!!!فعلا حجت خان در رفته!!!:OSMILEY:

ستاره بنیادی
11-04-2010, 03:25 PM
من یه هفته قبل از سفر آوااستار به مرنجاب اونجا بودم

قسمت نبود باهاتون همسفر باشم

اما با اجازه یکی دو تا عکس می زارم اینجا

اولین عکس های آسمونی که گرفتم

ستاره بنیادی
11-04-2010, 03:33 PM
اینم هست

آماتوریه دیگه!!

Hojjat Zafarkhah
11-04-2010, 05:33 PM
خیلی خوبه!!!!!!!!

دومی رو رو 30 ثانیه گرفیتید، نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حرکت ستاره ها یکم دیده می شه!!!!!!!!

به نظر من اگه رو 25 ثانیه می گرفتید بهتر بود!!

آخه همین مشکل منم هست رو 30 ثانیه نمی تونم نقطه ای بگیرم!!!

Mostafa
11-04-2010, 11:23 PM
سلام ...

بالاخره موفق شدم !

الآن عكس ها رو دونه دونه تقديم ميكنم :

http://irupload.ir/images/jvjabnphy5aeoep4kazd.jpg (http://irupload.ir/)

Mostafa
11-04-2010, 11:41 PM
از راست به چپ :

astronomer169- hamid (@-@) reza -mostafa- orion - mohammad.s.nojum

http://irupload.ir/images/ghcw8alu4voqtfnyn0ks.jpg (http://irupload.ir/)

Mostafa
11-05-2010, 12:06 AM
اين هم از عكس دستجمعي صبح

http://irupload.ir/images/1eqszh8ufdjl6rt472.jpg (http://irupload.ir/)

فعلآ براي امشب با اين اينترنت ذغالي بسه !

محمدرضا صادقیان
11-05-2010, 02:31 AM
اینم عکس هایی که من قرار بود بزارم

http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=26&pictureid=344

http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=26&pictureid=346

http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=26&pictureid=345

aflatoon
11-05-2010, 03:28 AM
با سلام خدمت دوستان غزیز.................

خواستم بپرسم برنامه "مرنجاب " اولین برنامه رصد نجومی avastar میباشد یا برنامه های دیگری نیز اجرا شده است؟

واینکه چرا برای رصد نجومی این همه راه از تهران تا مرنجاب رفتید مگر جای نزدیکتری که آلودگی نوری یا سایر آلودگی ها را نداشته

باشد پیدا نمیشد؟ یا اینکه دلیل خاصی بود که مرنجاب انتخاب شد ؟

ودیگر اینکه برنامه های آینده تیم برای رصد کی برگزار میشود؟ ودر چه محل هایی ؟

ممنونم از اینکه توجه میکنید....

محمدرضا صادقیان
11-05-2010, 03:58 AM
سلام به دوست خوبم :wink::

با سلام خدمت دوستان غزیز.................
خواستم بپرسم برنامه "مرنجاب " اولین برنامه رصد نجومی avastar میباشد یا برنامه های دیگری نیز اجرا شده است؟
نه اولین برنامه نبوده.گزارش بعضی از برنامه ها شامل قصربهرام که برنامه قبلی هست توی تالار رصد عمومی هست و میتونین استفاده کنین...

واینکه چرا برای رصد نجومی این همه راه از تهران تا مرنجاب رفتید مگر جای نزدیکتری که آلودگی نوری یا سایر آلودگی ها را نداشته باشد پیدا نمیشد؟

نه پیدا نمیشه.بهترین رصدگاهی که، آلودگی نوری شهر تهران مزاحم نباشه ،قصربهرامه که اونم حدود ۳ ساعتی به تهران فاصله داره... کویر مرنجاب یه بر نامه تفریحی علمی بود و واقعا عالی بود... جای دوستان خالی...

ودیگر اینکه برنامه های آینده تیم برای رصد کی برگزار میشود؟ ودر چه محل هایی ؟

برنامه های بعدی در حال برسی هستن.منتظر باشین.طبق تصمیمی که در آخرین جلسه گر فته شد،قرار شده که برنامه ها رو از محوریت تهران خارج و برای ترویج به خارج از تهران ببرین و در شهرهای مختلف برگزار کنیم...

ممنونم از اینکه توجه میکنید....

خواهش میکن،هم وظیفه هست و هم علاقه... موفق و سر بلند باشی دوست عزیز...

م.ح.اربابی فر
11-05-2010, 02:23 PM
اینم عکس هایی که من قرار بود بزارم

http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=26&pictureid=344

http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=26&pictureid=346

http://forum.avastarco.com/forum/picture.php?albumid=26&pictureid=345

این 4 نفر قبض روح شدند!
این 4 نفر ارواح اونجان که به پرواز در آمدند؟
اصلا این 4 تا آدمند یا روحند؟
یا اصلا چی؟!؟
:x_x:

169
11-05-2010, 02:30 PM
مها جان اگه تو هم بودی باید این طوری عکس مینداختی!!!:thumbsup:
این 4 نفر خون آشام های مرنجاب هستن!!!!:melt:

یه سوال حاشیه ای فقط ادامه نیدید:
توی ویکی پدیا دیدم که کل سرمایه شرکت گوگل یه چیزی حدود 40 بیلیون دلاره!!! من ذهنی هر چه قدر زور زدم نتونستم به تومن تجسم کنم!!! فکر کنم سالی نزدیک 9 بیلیون دلار درآمد داره (البته این سالها رو میگم که ترکونده!!!)!!!!! حالا با این پول چندتا تلسکوپ میشه خرید خدا داند!!
سوالم : 40 بیلیون دلار چند تومن میشه؟؟؟

SaBa Ho0shmanD
11-05-2010, 05:57 PM
آقای امام و آقای صادقیان دستتون درد نکنه بابت عکسا عاشق عکسای این مدلیم توی رصد آلاشت که با آقای امام رفتیم چند تا عکس این جوری گرفتیم البته با کلی دردسر بازم ممنون

ali ahmadian
11-05-2010, 06:24 PM
آقای امام و آقای صادقیان دستتون درد نکنه بابت عکسا عاشق عکسای این مدلیم توی رصد آلاشت که با آقای امام رفتیم چند تا عکس این جوری گرفتیم البته با کلی دردسر بازم ممنون

آره یادمه صبا عجب داستانی داشتیم مرسی بابت عکساتون

Hojjat Zafarkhah
11-06-2010, 12:00 AM
مها جان اگه تو هم بودی باید این طوری عکس مینداختی!!!:thumbsup:
این 4 نفر خون آشام های مرنجاب هستن!!!!

یه سوال حاشیه ای فقط ادامه نیدید:
توی ویکی پدیا دیدم که کل سرمایه شرکت گوگل یه چیزی حدود 40 بیلیون دلاره!!! من ذهنی هر چه قدر زور زدم نتونستم به تومن تجسم کنم!!! فکر کنم سالی نزدیک 9 بیلیون دلار درآمد داره (البته این سالها رو میگم که ترکونده!!!)!!!!! حالا با این پول چندتا تلسکوپ میشه خرید خدا داند!!
سوالم : 40 بیلیون دلار چند تومن میشه؟؟؟

یاسر جان ما کجامون شبیه خون آشام هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کاش می گفتی روحی جنی ملک الموتی یازم یه چیزی!!!!!!!!

اما در مورد سوالت اگه جواب بدم حاشیه ای می شه!!!!!!!

Hamid (@_@) Reza
11-06-2010, 01:29 AM
daste hamegitun dard nakone bebakhshin man fonte farsi nadaram vase hamin injuri neveshtam.
kheili khub budan axa.vali in hame paridim hava pas kushun? kafe paham hanu midardan, k enghad mohkam paridamo oftadam .

169
11-06-2010, 05:01 AM
یاسر جان ما کجامون شبیه خون آشام هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کاش می گفتی روحی جنی ملک الموتی یازم یه چیزی!!!!!!!!

اما در مورد سوالت اگه جواب بدم حاشیه ای می شه!!!!!!!

خون آشام ها هم آدمند دیگه!!! فیلم گرگ ومیش (نیمه شب شوم) رو ببین هر سه قسمتش! اتفاقا ادمهای خوشگل و خوش تیپ و قدرتمند و در کل باهالی هستن و البته بعضا مهربون!:wink: بیخیالش حجت خان!
راستی حمیدرضا فکر کنم نامه های منبی بر فارسی نوشن به طور مکرر در این روزها دریافت خواهی کرد!:secret laugh: