صفحه 30 از 34 نخستنخست ... 20262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 332

موضوع: پيشنهادات جهت ارتقا سايت

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

smile پيشنهادات جهت ارتقا سايت

با سلام به دوستان گرامي

اين تاپيك رو ايجاد كردم تا هرگونه پيشنهادي جهت ارتقا سايت داريد همين جا مطرح كنيد .

ساير دوستان هم ميتوانند درباره پيشنهادات نظر بدهند تا در نهايت به تصميم مناسبي جهت اجرا در محيط سايت دست پيدا كنيم .

با تشكر

2. Top | #291
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط KIAN SH نمایش پست ها
    فکر نمی کنین که گرا فیک سایت تون ضعیف است...!
    بهتره یه تراح سایت پیدان کنید تا یک قاب منحصر به فرد برای خود یعنی (اوااستار) داشته باشید...!
    اگر تبلیغات نباشه من ( http://www.blogskin.ir/wp.php ) این رو پیشنهاد می کنم...!

اوا مثل ریجستری کامپیتر شده یعنی ( تعداد زیادی پوشه در پوشه ) که فقط ادم رو گیج و گم می کنن
    شاید بهتر باشه که به این پوشه ها سرو سامانی بدهید و تعدادی رو حذف کنید نه این که روز به روز به انها اضافه کنید......!
    به عنوان مثال . بخش مبا حثه :
    باید بعضی از موضوعاتی که بازدید کمتری دارند را حذف کنید!

کاش می شد که یک محیط مباحثه مانند چت روم را درست می کردید که کاربران از جمله (کاربران جدید) سوا لات خود را بپرسند تا استادان اگاه علم نوجوم (مدیران و ...) جواب بدهند.
    سلام دوست عزیز

با تشکر از Mostafa عزیز برای توضیحاتشون در مورد قالب فروم.

در مورد پوشه ها تا جایی که می توانستیم سعی کردیم پوشه ها را تفکیک کنیم و به گونه ای سامان دهی کنیم که کاربران به راحتی به مطالب مورد نظرشون برسند ولی در ابتدای کار، کمی طول میکشه تا به این محیط و دسته بندی عادت کنیم ما هم به صورت مداوم تغییراتی ایجاد می کنیم تا دسترسی راحت تر بشه

و اما در مورد محیطی برای پرسش و پاسخ باید بگم چه جایی بهتر از تاپیکهای پرسش و پاسخی که الان وجود داره؟ به لینکهای زیر مراجعه کنید:

پرسش و پاسخ نجومی
    پرسش و پاسخ رصدی
    پرسش و پاسخ اخترفیزیک و کیهان شناسی
    پرسش و پاسخ عکاسی نجومی
    پرسش و پاسخ نجوم کروی
    پرسش و پاسخ مکانیک سماوی
    پرسش و پاسخ علوم سیاره ای
    پرسش و پاسخ فناوری فضایی

سوالات و مباحث متفرقه ابزارهای نجومی

امیدوارم که بتونید پاسخ همه پرسشهاتون را بگیرید

3. Top | #292
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    6374
    تشکر شده 6,841 بار در 590 ارسال

Tapatalk

سلام خدمت تمامی عزیزان آوایی و مدیران محترم

اگر میشه لطفا پلاگین تپاتالک رو در فروم نصب کنید!

خیلی بدرد بخوره!

برای اون دسته از عزیزانی که ممکنه اصلاع نداشته باشن تپاتالک چیه؟
    تپاتالک چیست؟

نرم افزاری برای گوشی های هوشمند که به شما امکان را میدهد تا بسیار ساده به وسیله تلفن همراه خود به انجمن ها متصل شده و از آن ها استفاده کنید!

اینم چند تا تعریف دیگه

به شما اجازه دسترسى به فروم هاى vB, phpBB, IPB, SMF را میدهد. Tapatalk: اولین برنامه اجتماعى در مارکت اندروید – یکى از ۵۰ برنامه برتر پیشرفت کننده در مارکت اندروید و یکى از ۵ برنامه برتر در فروشگاه Apple و همچنین داراى ۴٫۵/۵ امتیاز که توسط کاربران کسب کرده است.
    ویژگى هاى اصلى:
    ذخیره اتوماتیک اطلاعات اکانت هاى شما که باعث میشود نیازى پیدا نکنید که هربار لاگین کنید
    – با خبر کردن شما وقتى که پیغام شخصى دریافت کنید
    – ویژگى آپلود و دانلود عکس ها
    – اشتراک در انجمن ها و تاپیک ها
    – به اضافه بسیارى از ویژگى هاى فروم هاى معمولى دیگر

نرم افزاری برای دسترسی راحت به انجمن ها یا فروم های اینترنتی است. همانطور که می دانید انجمن های اینترنتی دارای بخش های گسترده و حجیمی هستند و اگر بخواهید یک انجمن را با استفاده از مرورگر وب گوشی خود باز کنید و به قسمت های مختلف آن دسترسی داشته باشید، باید چندین و چند بار وارد بخش ها و انجمن شده، در صفحات اسکرول و زوم کنید و حجم ترافیک اینترنت زیاد از دست بدهید تا در نهایت بتوانید به موضوع و پست مورد نظر خود دسترسی داشته باشید یا پست جدید ارسال کنید. این نرم افزار انجمن های اینترنتی را برای استفاده در گوشی کم حجم، سریع، آسان و منعطف می کند و امکان دسترسی به بیش از ۳۵ هزار انجمن مطرح اینترنتی با ۱۳ دسته بندی جداگانه را فراهم می کند. از انجمن هایی با موضوعات بازی و سرگرمی گرفته تا انجمن هایی با موضوعات تخصصی و علمی.
    [

اینم چند تا تصویر از محیط برنامه
    نمای کلی یک تاپیک!

صفحه اصلی!
    پست های جدید

نمای انجمن ها!

تاپیک ها!

بقیه!

یه فروم فارسی در تپاتالک!

ممنون.

این برنامه خیلی بدرد بخور و کاربردی است!
    تقاضا دارم لطفا پلاگین مربوطه را نصب کنید.

================================
    پ ن:برای نصبش.
    اول باید به اینجا مراجعه کنید!
    کد:
    http://www.tapatalk.com/activate_tapatalk.php
    پلاگین مخصوص vb 4x رو دریافت کنید!
    سپس در سایت ثبت نام کنید و نام کاربری رو فعال کنید!
    سپس در قسمت معرفی سایت سایت آوا رو معرفی کنید!
    تمام!
    اینم لینک پلاگین اگه خواستید!
    کد:
    http://www.tapatalk.com/files/plugin/mobiquo_vb40_4_3_1.zip
    در قسمت محصولات و از ادمین پنل نصب شود!
    =================================
    توضیحات کامل برای نصبش اینجا موجوده!
    کد:
    http://www.tapatalk.com/activate_tapatalk.php?plugin=vbulletin

• Place the zip package at the root of your forum system.
    • Unzip the package. You should see a directory called "mobiquo" inside your forum system root directory. For example, if your forum URL is http://www.mysite.com/forum, it should be placed at http://www.mysite.com/forum/mobiquo/.
    • Login to Administration Control Panel
    • Go to 'Plugin & Products' -> 'Manage Products' and click 'Add/Import Products' on the page bottom.
    • Import the XML file 'product-tapatalk.xml' found inside the "mobiquo" directory in your server. To import, choose 'Import the XML file from your server' and enter './mobiquo/product-tapatalk.xml', click the "Import" button.
    • See also the "Push Notification for vBulletin" section below

اینم سایت اصلیش:
    کد:
    http://www.tapatalk.com/

با تشکر

امضای ایشان

4. Top | #293
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    6275
    تشکر شده 3,346 بار در 359 ارسال

سلام به همگی
    من پیشنهادی داشتم درباره تالار عکاسی... نظرتون چیه که یکی از دوستان عکاس یک تاپیک درباره ی اصطلاحات عکاسی از صفر ایجاد کنه و اصطلاحات عکاسی اونجا معرفی بشن؟ درسته که میتونیم سوالامونو درباره ی عکاسی در تاپیک پرسش و پاسخ سوالات عکاسی مطرح کنیم، اما اینطوری خیلی جامع تر و بهتر میشه و میتونیم تعریف بهتر و دقیق تر این اصطلاحات رو هم بدونیم و همشون یه جا جمع میشن و مثل بعضی از تاپیک ها مثلا تجارب رصدی و ... آخرش یه فرمت pdf ازشون درست کنیم.
    ممنون
    امضای ایشان
    حتی در انتهای بن بست نیز، راه آسمان باز است... !
    پس پرواز را بیاموز!

5. Top | #294
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7791
    تشکر شده 5 بار در 1 ارسال

man tazevared hastam va ba ejazatoon ye pishnahad darbare upload center dashtam,
    lotf konid in upload center ro tori tarahi konid ke donlod file ghabeliyat resume ham dashte bashe.
    ba tashkor.

من تازه وارد هستم و با اجازتون یه پیشنهاد درباره آپلود سنتر داشتم. لطف کنید این آپلود سنتر رو طوری طراحی کنید که دانلود فایل قابلیت resume هم داشته باشه
    با تشکر

مدیر: ضمن عرض خوش آمدگویی خدمت شما دوست گرامی، لطفا زین پس طبق قانون این فروم نوشته و پستهای خود را با حروف فارسی تایپ کنید
    با تشکر

6. 5 کاربر مقابل از TaRiaNa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #295
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

در قسمت پائینی تمامی تایپیکهای مختلف در فروم, میتوانید بخشی را با عنوان کلمات کیلیدی فروم ببینید که در این قسمت میتوان با اقدام از طریق کلید ویرایش برچسب اقدام به درج کلمات کلیدی نمود.

این عمل برای هم کاربران مهم است و هم برای کسانی که کلمات مهم را سرچ میکنند دارای اهمیت میباشد.

با اینکار خیلی از کاربران اینترنتی که در جستجو میباشند میتوانند به مطالب مفید فروم دسترسی پیدا کنند.

از دوستانی که به تایپیکهای مختلف سر میزنند خواهش میکنم این مهم را در نظر بگیرند.

البته کلمات کلیدی مربوط به همان تایپیک باشد.
    امضای ایشان

وقتی آرامش را در خود نیابید, جستجوی آن در جای دیگر, کار بیهوده ای است.

8. 13 کاربر مقابل از rezash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #296
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5462
    تشکر شده 81 بار در 14 ارسال

پیشنهادی/انتقادی دارم ...

سلام....
    شما قسمت نقد و بررسی محصولات نجومی دارید ولی چیزی توشون نوشته نشده! خواستم بگم خوب میشه تو قسمت فروشگاه محصولات نجومیتون "حداقل" نقد و بررسی تلسکوپهای حرفه ای رو بنویسید ؛ اگه معمولی تر ها رو هم بنویسید که عالیه... ما هم میتونیم از تجارب اساتید این سایت استفاده کنیم...

10. 6 کاربر مقابل از raiden-3f عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #297
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط raiden-3f نمایش پست ها
    سلام....
    شما قسمت نقد و بررسی محصولات نجومی دارید ولی چیزی توشون نوشته نشده! خواستم بگم خوب میشه تو قسمت فروشگاه محصولات نجومیتون "حداقل" نقد و بررسی تلسکوپهای حرفه ای رو بنویسید ؛ اگه معمولی تر ها رو هم بنویسید که عالیه... ما هم میتونیم از تجارب اساتید این سایت استفاده کنیم...
    سلام دوست عزیز
    ممنون از توجه شما به سایت
    موضوعی که مطرح کردید درسته ، منتها ما به دلیل تمرکز روی طرح های دیگه تا الآن کمتر فرصت کردیم که به سایت محصولات سرو سامانی بدیم
    اما انشاالله پس از رفع موضوعات سایر قسمت ها ، به تکمیل بخش های مربوط به نقد و بررسی ابزار ها نیز خواهیم پرداخت
    موفق باشید

12. 9 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #298
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2811
    تشکر شده 601 بار در 92 ارسال

smile Tapatalk

از مدیران تقاضا دارم که پلاگین tapatalk رو تو فروم قرار بدن.با اینکه آقا علیرضا درباره این پلاگین در پست های بالایی توضیح دادن ولی چون دیدم جوابی داده نشده گفتم باز هم این موضوع رو مطرح کنم.الان دیگه تمام انجمن های کوچک و بزرگ از این پلاگین بهره می برن.حیفه این انجمن بزرگ نداشته باشه.
    همچنین به تمام کسانی که اندروید دارند توصیه میکنم در صورت نصب شدن این پلاگین از این برنامه استفاده کنن.ویژگی های خیلی زیادی داره مثله خبر دادن هنگام دریافت پیام خصوصی و یا آگاه کردن شما در هنگامی که یه پست جدید در یک تاپیک خاص ایجاد میشه و یا......
    امیدوارم که تصب بشه.
    امضای ایشان

14. 7 کاربر مقابل از x11416 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #299
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6385
    تشکر شده 144 بار در 17 ارسال

سلام خوبین منم خوبم
    خب من یه پیشنهاد انتقاد گونه داشتم چرا در سایت وضعیت فعال ها وممتاز ها اینطوریه من 7 ماه عضو اینجام واگه بتونم هرروز حدود 15 دقیقه در ایام معمولی به اینجا سر می زنم تابستونا که خیلی یشتر چرا مثلا یکی که (اشاره به هیچ شخص خاصی ندارم) زیاد پست می ده مثلا در تاپیک های غیر تخصصی پست ای یه خطی می ده که زیاد مفید نیستند به فعالی یا ممتازی برسند با اینکه این تعداد قلیلند ولی من چیزی برای نوشتن ندارم و مطالب را مرور می کنم هنوز کاربر جدیدم می شه یه راه حلی به من بگید
    ویرایش توسط ESA Moon : 07-07-2013 در ساعت 09:43 PM دلیل: ادبی
    امضای ایشان
    چرا عاقل کند کاری که باز یه وسیله جالب نجومی اختراع بشه بیاد تو بازار قیمتشم نجومی باشه من نتونم بخرم

16. 5 کاربر مقابل از ESA Moon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #300
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    80
    تشکر شده 5,177 بار در 631 ارسال

پيشنهادات جهت ارتقا سايت         
    نقل قول نوشته اصلی توسط ESA Moon نمایش پست ها
    سلام خوبین منم خوبم
    خب من یه پیشنهاد انتقاد گونه داشتم چرا در سایت وضعیت فعال ها وممتاز ها اینطوریه من 7 ماه عتضو اینجام واگه بتونم هرروز حدود 15 دقیقه در ایام معمولی به اینجا سر می زنم تابستونا که خیلی یشتر چرا مثلا یکی که (اشاره به هیچ شخص خاصی ندارم) زیاد پست می ده مثلا در تاپیک های غیر تخصصی پست ای یه خطی می ده که زیاد مفید نیستند به فعالی م ممتازی برسند با اینکه این تعداد قلیلند ولی من چیزی برای نوشتن ندارم و مطالب را مرور می کنم هنوز کاربر جدیدم می شه یه راه حلی به من بگید

با اجازه از مدیران عزیز

ببینید دوست عزیز افراد زیادی مثل شما همیشه به فروم سرمیزنند و فقط مطالب رو مرور میکنن. خب این نمیتونه معیاری برای تبدیل شدن فرد به کاربر فعال یا ممتاز باشه. شما میتونید به راحتی توی فروم فعالیت کنید مثلا اینکه یک خبر جدید رو ترجمه کنید یا در تاپیک های مختلف و تالار های مختلف مثل فناوری های فضایی وضعیت فضاپیماهای جدید و ... رو بنویسید یا در تالار رصدی درمورد دنباله دارها و پدیده های رصدی با استفاده از تحقیق پیرامون اون موضوع مطلب بذارین یا با استفاده از نرم افزار های نجومی سهمی در پیشبرد تقویم نجومی داشته باشین و ... .

البته ناگفته نمونه که کاربر جدید ، فعال و یا ممتاز بودن هیچ فرقی نداره و همه جزء خانواده ی بزرگ آوااستار هستیم

18. 10 کاربر مقابل از javadstar76 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 30 از 34 نخستنخست ... 20262728293031323334 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع