صفحه 8 از 34 نخستنخست ... 45678910111218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 332

موضوع: پيشنهادات جهت ارتقا سايت

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

smile پيشنهادات جهت ارتقا سايت

با سلام به دوستان گرامي

اين تاپيك رو ايجاد كردم تا هرگونه پيشنهادي جهت ارتقا سايت داريد همين جا مطرح كنيد .

ساير دوستان هم ميتوانند درباره پيشنهادات نظر بدهند تا در نهايت به تصميم مناسبي جهت اجرا در محيط سايت دست پيدا كنيم .

با تشكر

2. Top | #71
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

خدمت دوستان عزيز خودم عارضم كه چشم ... ما هم درنظر داريم اين مسابقات رو به صورت ماهانه ادامه بديم ( اگر ايده اي در نظر داريد براي موضوعات بعدي لطفآ در پيام خصوصي اعلام كنيد )

اما نكته بعدي اينكه يك تغييراتي در ساختار سايت داده شده :

1 - از اين به بعد در پايين هر تاپيك ، اسم افرادي كه در حال بازديد از اون صفحه هستند ( به اضافه تعداد ميهمان ها ) نوشته ميشه .

2- تا حد ممكن همه نوشته هاي نرم افزار فارسي شده ( بقيه هم به زودي درست ميشن )

3 - عنوان موضوعات كه وقتي طولاني بودند انتهاشون سه نقطه ميشد ( .... ) درست شد !
    ( ققط تورو خدا در محل نام تاپيك انشا ننويسين ! )

ديگه فعلآ همين ها ...

3. 13 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #72
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283
    تشکر شده 6,306 بار در 874 ارسال

من به چند پیشنهاد دارم!
    1- میگم بهتره ی بخشی خلی کوچکی به پروفایل اضافه بشه که اسم و فامیلی کاربر نمایش داده بشه!مثلا آقای امام شما نام کاربریتون Mostafa ست که زیرش نوشته "مدیر سایت" ولی برا کاربرای دیگه کاربر اوااستار است ککه اگه شد زیرشهم اسم و فامیلی کاربر رو نشون بده!این طوری حداقل اسشو هنگام جواب دادن به پستش میگیم!
    2- از همون اول که وارد فروم شدم این سه نمودار میله ای مانند زیر مشخصت کاربر به اسم های "سابقه" و "هوشمندی" و تجربه" ذهنمو مشغو کرده و هنوم نمیدونم چیه!!! اگه کاربرید خاصی نداه نمیشه حذفش کنید تا کسی که یه مطلب کوتاه می نویسته 400 500 ( فکر کنم) پیکسل فضای عمودی رو نگیره!
    3- اگه میشه این محدودیت های هسایت داره رو بردارید. بیشتر از 4 اسمایل نیمشه زد و بیشتر از 100 تا عکس نمی شه در البوم آپلود کرد و و نمیشه بیشتر از 4 یا 5 تا عکس در درهر پست آپلود کرد و محدودیت در اپلود اندازه و چند چیز دیگه که به ذهنم نمی رسه!دوستان بگن!
    4- یه چیز خیلی جزئی هم هست که به زیبایی نوشت ها کمک میکنه! اونم حالت " تراز متن" هستش که توی ادیتورهای نوشتن نداره! مثلا ترازچپ|تراز مرکز|تراز راست داره لی این یکیرو نداره!!! بیزحمت اضافه کنید.

مممممممممنون
    امضای ایشان
    .

5. 9 کاربر مقابل از 169 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #73
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    83
    تشکر شده 127 بار در 17 ارسال

منم یه پیشنهاد کوچولو دارم، اما قبلش بگم که با پیشنهادهای جالب بچه ها موافقم(مثلا همین طرح سوالی که اعضا رو به فکر فرو ببره و فقط خواننده ی صرف نباشن، یعنی نباشیم!) و از وقتی که بعضی از دوستان برای پیشرفت سایت میذارن از صمیم قلب تشکر می کنم!

پیشنهادم اینه که اگه کسی پست فرد دیگه ای رو نقل میکنه، اون فرد بتونه این جریان رو تو قسمت "جهت اطلاع شما" ببینه. چون مثلا من واقعا نمی تونم بیشتر از 1بار در هفته سر بزنم، و وقتی میام کلی از اتفاقات عقبم و مجبور میشم برم پست های قبلی رو بخونم

7. 9 کاربر مقابل از Mehri Mohammadi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #74
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط astronomer169 نمایش پست ها
    من به چند پیشنهاد دارم!
    1- میگم بهتره ی بخشی خلی کوچکی به پروفایل اضافه بشه که اسم و فامیلی کاربر نمایش داده بشه!مثلا آقای امام شما نام کاربریتون Mostafa ست که زیرش نوشته "مدیر سایت" ولی برا کاربرای دیگه کاربر اوااستار است ککه اگه شد زیرشهم اسم و فامیلی کاربر رو نشون بده!این طوری حداقل اسشو هنگام جواب دادن به پستش میگیم!
    2- از همون اول که وارد فروم شدم این سه نمودار میله ای مانند زیر مشخصت کاربر به اسم های "سابقه" و "هوشمندی" و تجربه" ذهنمو مشغو کرده و هنوم نمیدونم چیه!!! اگه کاربرید خاصی نداه نمیشه حذفش کنید تا کسی که یه مطلب کوتاه می نویسته 400 500 ( فکر کنم) پیکسل فضای عمودی رو نگیره!
    3- اگه میشه این محدودیت های هسایت داره رو بردارید. بیشتر از 4 اسمایل نیمشه زد و بیشتر از 100 تا عکس نمی شه در البوم آپلود کرد و و نمیشه بیشتر از 4 یا 5 تا عکس در درهر پست آپلود کرد و محدودیت در اپلود اندازه و چند چیز دیگه که به ذهنم نمی رسه!دوستان بگن!
    4- یه چیز خیلی جزئی هم هست که به زیبایی نوشت ها کمک میکنه! اونم حالت " تراز متن" هستش که توی ادیتورهای نوشتن نداره! مثلا ترازچپ|تراز مرکز|تراز راست داره لی این یکی رو نداره!!! بیزحمت اضافه کنید.

مممممممممنون
    سلام خدمت آقا یاسر گل ( اگه نگی چرا بعد از مرنجاب به من میگی گل ! )

در مورد پیشنهاداتت :

1 - قاعدتآ اگر دوستانی باشند که مایل باشند اسمشون نوشته بشه , خب نام کابری رو همون اسم انتخاب میکنند دیگه !

( اگر هم کسی بخواد میتونم اسم کاربریش رو به چیز دیگه ای که میخواد تغییر بدم )

ولی اون چیزی که زیر نام کاربر مینویسه در همه فروم ها رتبه کاربر در فروم هست . ( در نظر داریم تغییراتی بدیم که کاربر ها به کاربر فعال و چیز هایی شبیه به این تفکیک بشه )

2- در مورد این هوشمندی و اینها هم کاملآ با شما موافقم . منم از این ها خوشم نمیاد .

اولش مسئول فنی محترم سایت اینها رو اضافه کرد . ولی به نظرم کارایی نداره ...

به زودی حذفش میکنم ( اگر دوستان در این مورد پیشنهادی دارند لطفآ اعلام کنند )

3- چشم ... در اولین فرصت این رو هم درست میکنم ( ولی واقعیت اینه که دست من نیست و باید مسئول فنی محترم سایت که الآن مسافرت هستند زحمتش رو بکشند )

4- اینو نمیدونم شدنی هست یا نه . ولی اگر امکانش بود به روی جشم

9. 7 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #75
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehri Mohammadi نمایش پست ها
    منم یه پیشنهاد کوچولو دارم، اما قبلش بگم که با پیشنهادهای جالب بچه ها موافقم(مثلا همین طرح سوالی که اعضا رو به فکر فرو ببره و فقط خواننده ی صرف نباشن، یعنی نباشیم!) و از وقتی که بعضی از دوستان برای پیشرفت سایت میذارن از صمیم قلب تشکر می کنم!

پیشنهادم اینه که اگه کسی پست فرد دیگه ای رو نقل میکنه، اون فرد بتونه این جریان رو تو قسمت "جهت اطلاع شما" ببینه. چون مثلا من واقعا نمی تونم بیشتر از 1بار در هفته سر بزنم، و وقتی میام کلی از اتفاقات عقبم و مجبور میشم برم پست های قبلی رو بخونم
    سرکار خانم محمدی عزیز

این موضوع هم پیشنهاد خیلی خوبیه ولی باید بررسی کنم ببینم از نظر فنی امکانش هست یا نه .

به هر حال ممنونم که به بهتر شدن سایت می اندیشید

11. 8 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #76
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283
    تشکر شده 6,306 بار در 874 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    سلام خدمت آقا یاسر گل ( اگه نگی چرا بعد از مرنجاب به من میگی گل ! )

در مورد پیشنهاداتت :

1 - قاعدتآ اگر دوستانی باشند که مایل باشند اسمشون نوشته بشه , خب نام کابری رو همون اسم انتخاب میکنند دیگه !

( اگر هم کسی بخواد میتونم اسم کاربریش رو به چیز دیگه ای که میخواد تغییر بدم )

ولی اون چیزی که زیر نام کاربر مینویسه در همه فروم ها رتبه کاربر در فروم هست . ( در نظر داریم تغییراتی بدیم که کاربر ها به کاربر فعال و چیز هایی شبیه به این تفکیک بشه )

2- در مورد این هوشمندی و اینها هم کاملآ با شما موافقم . منم از این ها خوشم نمیاد .

اولش مسئول فنی محترم سایت اینها رو اضافه کرد . ولی به نظرم کارایی نداره ...

به زودی حذفش میکنم ( اگر دوستان در این مورد پیشنهادی دارند لطفآ اعلام کنند )

3- چشم ... در اولین فرصت این رو هم درست میکنم ( ولی واقعیت اینه که دست من نیست و باید مسئول فنی محترم سایت که الآن مسافرت هستند زحمتش رو بکشند )

4- اینو نمیدونم شدنی هست یا نه . ولی اگر امکانش بود به روی جشم
    سلام آقای امام ( اردتمندیم والا اون شوخی بودا!!!!!)
    1- نه منظورم این بود که نام کاربری که خوده طرف درست مینه اون هیچ!ولی یه گزینه ای هم بشه در کنترل پنل که طرف اگه مایل بود اسم و فاکیلش رو بنوسه و زیر اون نوشته "کاربر آوا استار" نمایش داده بشه!! ممنون
    2- ممنون که حذفش میکنید!البته با رای بچه ها!!!من فقط پیشنهاد دادم!!
    3- بازم ممنون منتظریم تا از تحریم در بیایم!
    4- ممنون
    امضای ایشان
    .

13. 5 کاربر مقابل از 169 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #77
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    339
    تشکر شده 195 بار در 30 ارسال

با سلام .پیشنهاد من اینه که تاپیک ها و به خصوص اونهایی رو که می تونن جنبه ی اموزشی داشته باشند رو مدت طولانی بی جواب نگذارید مثلا پارادوکس اولبرس. چون من خودم این مطلب رو رفتم سرچ کردم اما خیلی قانع نشدم و منتظر پاسخ جامع وکاملش در این سایت هستم.ممنون.

15. 10 کاربر مقابل از sepideh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #78
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

امشــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــب...

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.s.nojum نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان و دوستان من...

یه چند روزیه دیدن جمله:
    "بیشترین کاربران آنلاین در انجمنها ۲۶ نفر در تاریخ ۲۰۱۰/۰۸/۲۳ و در ساعت ۰۱.۵۰ am بوده است،"منو به فکر فرو برد که ای کاش دوستان هر شب بین ساعت ۱۰ الی ۱۱ و هر روز از هفته که تونستن به فروم سرکی بکشن که این آمار یا روزانه یا چند روز یک بار آپدیت بشه...
    حقیقتا امروز که به صورت میهمان از فروم بازدید می کردم این جمله این فکرو برام ایجاد کرد که دیگر مهمانان فکر میکنن که افراد عضو زیاد به فروم سر نمیزنند و این تبلیغ بدی برامون خواهد بود...
    پس تصمیم گرفتم این موضوع را با شما در میون بزارم.اگر کسی از دوستان نظري دارن درمورد ساعت یا روز و یا هر چیز دیگه ای خوشحال میشم بدونم...
    مرسی به خاطر توجهتون...
    با تشکر و احترام /صادقیان

سلام به دوستان عزیز...
    امشب ساعت 10 الی 11 یادتون نره...
    میخوایم آمار سایت رو عوض کنیم...
    امضای ایشان
    همیشه مراقب اشتباه دوم باش!
    اشتباه اول حق توست...!

17. 5 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #79
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    7
    تشکر شده 4,159 بار در 478 ارسال

لبیک

امیدوارم بتونم باشم...مرسی

19. 2 کاربر مقابل از *sh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #80
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

پيشنهادات جهت ارتقا سايت         
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.s.nojum نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز...
    امشب ساعت 10 الی 11 یادتون نره...
    میخوایم آمار سایت رو عوض کنیم...
    یه نگاه به آمار سایت کنین دوستان...

بیشترین کاربران آنلاین در انجمنها 85 نفر در تاریخ امروز و در ساعت 06:11 pm بوده است
    بالاخره جواب داد تبلیغاتم... خوشحالم...
    ویرایش توسط محمدرضا صادقیان : 11-22-2010 در ساعت 06:13 PM
    امضای ایشان
    همیشه مراقب اشتباه دوم باش!
    اشتباه اول حق توست...!

21. 9 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 8 از 34 نخستنخست ... 45678910111218 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع