صفحه 123 از 144 نخستنخست ... 2373113119120121122123124125126127133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 1431

موضوع: آف تاپیک

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

Wink آف تاپیک

سلام به همه دوستان گل آوا استاری

خیلی پیش از این "hasti" عزیز تاپیکی با عنوان "مطالب کوتاه وخواندنی" ایجاد کرده بودن که پست های خوبی میخورد و در حکم آف تاپیک فروم محسوب میشد...
    به همین دلیل بعد از مدتی و به صلاح دید مدير فروم عنوان تاپیک مذکور به "مطالب آزاد" تغییر کرد تا عمومیت عنوان، در محتوای اون هم موثر بشه و البته شد!...
    اما مدتی بعد اون تاپیک بسته و به تالار غیر تخصصی منتقل شد تا حجم ارسالهای غیر علمی و غیر قانونی در فروم کنترل بشه...

حالا، امشب که شب مبارک عید غدیر هست - راستی عیدتون مبارک - و با موافقت آقای امام و سایر مدیران این تاپیک رو ایجاد میکنیم که :

محلی باشه برای طرح مسائلی که ارتباط زیادی با دامنه اصلی فعالیت نجومی فروم ندارند؛ مثل مطالب کوتاه و مطالبی که جنبه سرگرمی یا عمومی در سایت دارند. فعالیت در این بخش محدودیت ویژه ای نداره ولی رعایت قوانین کلی و شئونات سایت برای جلوگیری از دریافت اخطار در این بخش هم الزامیه...

یعنی مطالب سیاسی، مذهبی، دعوا و بحث بی مورد، ارسالهای مکرر و خارج از محدوده ادب ممنوع هستن!

لطفا حتما به توضیحات فوق دقت کنید تا باز این تاپیک بسته نشه!

یادتون که هست:
    تاپیک "گنجینه امضا ها و آواتار ها " برای امضاهای قشنگی هست که عوض میشن!
    تاپیک تبریکات برای تبریک های آوایی ماست!
    تاپیک اشعار نجومی هم داریم!
    و ...

موفق و منصور باشید.

.................................................. ................

کاربران گرامی توجه کنند که پستهای ارسالی آنها در آف تاپیک جز پستهای ارسالی شمارش نمی شوند
    ویرایش توسط پیمان اکبرنیا : 08-26-2012 در ساعت 05:36 PM دلیل: اضافه کردن خط آخر :)

2. Top | #1221
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    776
    تشکر شده 449 بار در 51 ارسال

فقط آوا استار...
    بازم آوا استار...
    بازم آسمان شب...
    اییییییییی خدااااااااااااااااا
    چرا من نمیتونم دل بکنم؟!!!!!!!!!!!
    دیگه مجبورید اجمعین منو تحمل کنید باز!!!!
    پس سلااااااااااااااااااااااا اااااااااااام
    امضای ایشان
    *****چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد*****
    ****من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک****

3. 16 کاربر مقابل از e_moases عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #1222
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3081
    تشکر شده 1,341 بار در 152 ارسال

*****لطفا بخونید خیلی مهم******

سلام دوستان من به خاطر اینکه بچه همدانم کاری از دستم برنمیاد از تمام بچه های تهرانی عاجزانه تقاضا می کنم به این گربه های بیچاره کمک کنن

از زبون یکی از ساکنین اونجا:

این مطلب رو با بغض و اشک براتون مینویسم...
    ازتون خواهش میکنم تا انتها بخونید چون موضوع مرگ و زندگیه بیشتر از ۲۰ گربه و بچه گربه ست...

میدان ۷۳ نارمک.. جایی که سالهاست به گربه هاش رسیدگی میکنیم و همشون رو تک به تک میشناسیم و اونا رو بچه های خودمون میدونیم.. جایی که بهرام زینعلی از خیلی قبل تر از ما به گربه هاش رسیدگی میکرده و اونا رو بچه های خودش میدونه..

جایی که به طرز عجیبی توی یکی دو سال اخیر تبدیل به شلوغ ترین و پر طرفدارترین میدون های دنج نارمک شد و همین موضوع پای بسیاری از اراذل و اوباش رو به اون باز کرد.. تا جایی که تقریبا از یک پارک خانوادگی به یک پاتوق قمار تبدیل شد...
    و در تمام این مدت من فقط نگران یک موضوع بودم: گربه ها...
    توی تمام این چند سال به جز خودمون فقط دو نفر رو دیدم که هوای گربه های میدون ۷۳ نارمک رو داشتند: بهرام زیعنلی و خانمی که پنهونی به گربه ها غذا میداد. چرا؟

چون توی این میدون پسر زشت صورت و زشت سیرتی هست که تقریبا همیشه توی پارک وله.. صبح، ظهر، عصر، شب، آخر شب... هر ساعتی که ما رفتیم تا به گربه ها رسیدگی کنیم اون رو دیدیم که معمولا با یه دمپایی مثل لات ها راه میره و دیگران رو آزار میده..

نمیدونم اینهمه عقده و شرارت از کجا سرچشمه میگیره اما میدونم از اون دسته موجوداتی هست که به هیچ وجه تحمل دیدن هیچ زیبایی رو نداره و به معنای واقعی کلمه مریض و روانیه..

چند شب پیش دیدم با سنگ بالای سر یکی از گربه های پارک که مثل بچه ی خود من هست واستاده و قصد داره با سنگ اون رو بزنه.. گربه در لحظه ی آخر فرار کرد و سنگ به زمین خورد اما شدت ضربه به قدری زیاد بود که کمونه کرد و محکم به بدنه ی ماشین اونطرف خیابون اصابت کرد.. فکر کنید اگه به گربه خورده بود چی میشد..

سرش فریاد زدم و رفت گرفت نشست سر جاش... اما دو شب پیش بخاطر فحاشی کردن توی پارک با صدای بلند طاقت نیاوردم و ازش خواستم صداش رو بیاره پایین.. با کمال وقاحت گفت (محل خودمونه دوست دارم بلند بلند فحش بدم ناراحتی برو!) منم از کوره در رفتم و سیلی محکمی نثارش کردم.. دوست هاش واسطه شدن و من رو کشیدن عقب. اما وقتی از پارک میرفتیم دیدم از روی حرص و عقده باز هم کلی سنگ برداشته و به دوستاش میگه (دیگه توی این پارک گربه ای نبینم،
    چرا؟ چون موجود زشت و کثیفیه و این عقده رو روی گربه های زیبا خالی میکنه

با چند نفر که مشورت کردیم گفتن تا یه مدت به این میدون نریم چون ممکنه این پسره با دیدن ما بیشتر تحریک بشه گربه ها رو آزار بده.. ما نمیتونیم به اونجا بریم و از حال گربه هایی که سالهاست بهشون رسیدگی میکنیم با خبر بشیم. بهرام زینعلی هنوز تهران نیست و اگر هم بود کاری از اون پیرمرد تنها ساخته نبود.. میدون ۷۳ حدودا بیش از ۲۰ گربه داره که شرایط بعضی هاشون مساعد نیست و نیاز به رسیدگی دارند.. به کمک کمپین سفید چند تاشون رو عقیم کردیم. گربه های مریضی بینشون هست که بهشون میرسیدیم. گربه ای با یک چشم کور و دم قطع شده (حدس بزنید کی این کار رو کرده) بینشون هست که تازه زایمان کرده و به پارک میاد تا برای بچه هاش غذا ببره. چند گربه یجدید هم به تازگی به پارک اضافه شدند و این اواخر چند تا بچه گربه هم به جمعشون اضافه شده بود که تا همین پریشب که اونجا بودیم بهشون غذا دادیم.

چیزی که از شما میخوام اینه:

اگر میتونید به این میدون برید و به گربه ها رسیدگی کنید تا ببینه تعداد هواداران این گربه ها کم نیستن شاید بترسه و دست برداره..

اگر کسی ایده ای داره که میتونه جلوی این عقده ای رو بگیره (بخصوص از راه قانونی) خواهش میکنم باهامون در میون بگذاره.. تا جایی که میتونید این پست رو شیر کنید تا شاید کسی بتونه کاری کنه.

دوستان..خواهش میکنم هر چه سریعتر یه فکری بکنید... خدا میدونه تا همین الان چند تا از بچه های عزیزم رو از بین برده.. گربه های این پارک واقعا به کمک شما نیاز دارن تا از شر این بیمار کثیف نجات پیدا کنند..

مشخصات:
    صورت زشت و نسبتا سیاهی داره، موهای کوتاه، لب های کلفت، عینک میزنه، معمولا دمپایی پاش میکنه و پیراهن آستین کوتاه چهارخونه میپوشه، به نظرم اومد اون شب رفیق هاش صداش زدن (مهیار) اما خیلی از اسمش مطمئن نیستم.

میدون ۷۳ نارمک رو دریابید دوستان تا از این دیرتر نشده... این میدون تا پریشب خونه ی گربه های زیادی بود و اگر نجنبیم فقط به دست همین یه آشغال به قتلگاه گربه ها تبدیل میشه و تمام بچه هایی که سالها بهشون رسیدگی کردیم خیلی راحت با سنگ های این بی شرف کشته میشن...
    خواهش میکنم کاری کنید....
    امضای ایشان
    محمد تنهاتراست!علیاز خدا نیز تنها تر است!
    خدابرای تنهاییش آدم را آفرید محمد(ص)سلمان رایافت اما,اما علی(ع)تا پایان حیاتش تنها ماند ازمیان خیل شیعیانش به جز چاه های پیرامون مدینه کسی نداشت(دکتر شریعتی)

5. 8 کاربر مقابل از mr mohamadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #1223
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    3738
    تشکر شده 796 بار در 195 ارسال

سلام.بچه ها امشب کاسینی از زمین عکس میگیره.خیلی قشنگه که تو اون تایم ما هم زحلو رصد و براش یه دستم تکون بدیم.من که حتما حتما برنامه رصد زحلو امشب دارم.کیا این کارو انجام میدن؟
    امضای ایشان
    اوغات خوش آن بود که با دوست به سر شد
    باقی همه بی حاصلی و بی خبری بود

7. 8 کاربر مقابل از berjis93 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #1224
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    80
    تشکر شده 5,177 بار در 631 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط berjis93 نمایش پست ها
    سلام.بچه ها امشب کاسینی از زمین عکس میگیره.خیلی قشنگه که تو اون تایم ما هم زحلو رصد و براش یه دستم تکون بدیم.من که حتما حتما برنامه رصد زحلو امشب دارم.کیا این کارو انجام میدن؟
    البته فکر میکنم زمانی که کاسینی میخواد از زحل عکس بگیره ما زحل رو توی آسمون نداشته باشیم

9. 9 کاربر مقابل از javadstar76 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #1225
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط javadstar76 نمایش پست ها
    البته فکر میکنم زمانی که کاسینی میخواد از زحل عکس بگیره ما زحل رو توی آسمون نداشته باشیم
    توی اون یک دونه تک عکسی که زمین توش هست نیستیم ولی کاسینی قراره کلی عکس بگیره تا اون عکس اصلی درست بشه بنا بر این در زمان تصویر برداری قطعه های مختلف عکس میتونیم نزدیک‌های منظره باشیم

11. 15 کاربر مقابل از پیمان اکبرنیا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #1226
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    776
    تشکر شده 449 بار در 51 ارسال

«جدول تناوبی خصوصیات انسانی» با تقلید از جدول تناوبی واقعی ساخته شده که عناصر آن توسط اعداد اتمی و مشخصه‌های شیمیایی سازمان یافته است و این نکته حائز اهمیت است که گرم‌شدن جهانی با عدد اتمی 114، سنگین‌ترین عنصر در این جدول به شمار می‌آید.

در انتهای جدول تناوبی انسانی، فضایلی مانند از خودگذشتگی، صداقت، آزادی و ... فضاهایی را پر کرده‌اند که معمولا در جدول تناوبی توسط عناصر شیمیایی تشعشعی و نایاب زمین پر شده‌اند.

امضای ایشان
    *****چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد*****
    ****من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک****

13. 15 کاربر مقابل از e_moases عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #1227
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    80
    تشکر شده 5,177 بار در 631 ارسال

آیا می دانید اولین های ایران در دنیا کدامند؟

اولين مردمانی كه اسب را به جهان هديه كردند ايرانيان بودند.

اولين مردمانی كه حيوانات خانگی را تربيت كردند و جهت بهره مندیاز آنان استفاده كردند ايرانيان بودند .

اولين مردمانی كه سيستم اگو يا فاضلاب را جهت تخليه آب شهري به بيرون از شهر اختراع كردند ايرانيان بودند

اولين مردمانی كه مس را كشف كردند ايرانيان بودند.

اولين مردمانی كه آتش را در جهان كشف كردند ايرانيان بودند .

اولين مردمانی كه ذوب فلزات را آغاز كردند ايرانيان بودند در شهر سيلك در اطراف كاشان .

اولين مردمانی كه كشاورزی را جهت كاشت و برداشت كشف كردند ايرانيان بودند .

اولين مردمانی كه نخ را كشف كردند و موفق به ريسيدن آن شدند ايرانيان بودند .

اولين مردمانی كه سکه را در جهان ضرب كردند ايرانيان بودند.

اولين مردمانی كه عطر را برای خوشبو شدن بدن ساختند ايرانيان بودند .

اولين مردمانی كه كشتي يا زورق را ساختند ايرانيان بودند به فرمان يكي از پادشاهان زن ايرانی .

اولين ارتش سواره نظام در دنيا توسط سام ايرانی اختراع شد با 115 سرباز.

اولين مردمانی كه حروف الفبا را ساختند در 7000 سال پيش در جنوب ايران ، ايرانيان بودند.

اولين مردمانی كه شيشه را كشف كردند و از آن برای منازل استفاده كردند ايرانیان بودند .

اولين مردمانی كه زغال سنگ را كشف كردند ايرانيان بودند .

اولين مردمانی كه مقياس سنجش اجسام را كشف كردند ايرانيان بودند.

اولين مردمانی كه به کروی شکل بودن زمين پي بردند ايرانيان بودند .

اولين مردمانی كه قاره آمريكا را كشف كردند ايراينان بودند و كريستف كلمب و واسكودوگاما بر اثر خواندن كتابهای ايرانی كه در كتابخانه واتيكان بوده به فكر قاره پيمايی افتادند .

اولين هنرستان فنی و حرفه ای در ايران توسط كورش كبير در شوش جهت تعليم فن و هنر ساخته شد

اولين سيستم استخدام دولتی به صورت لشگری و كشوری به مدت 40 سال خدمت و سپس بازنشستگی و گرفتن مستمری دائم را كورش كبير در ايران پايه گذاری كرد .

اولين بار پرسپوليس به دستور داريوش كبير به صورت ماكت ساخته شد تا از بزرگترين كاخ آسيا شبيه سازي شده باشد كه فقط ماكت كاخ پرسپوليس 3 سال طول كشيد.

اولين راه شوسه و زير سازي شده در جهان توسط داريوش کبیر ساخته شد .

15. 4 کاربر مقابل از javadstar76 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #1228
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    6374
    تشکر شده 6,841 بار در 590 ارسال

اولين مردمانی كه حيوانات خانگی را تربيت كردند و جهت بهره مندیاز آنان استفاده كردند ايرانيان بودند .

اولين مردمانی كه سيستم اگو يا فاضلاب را جهت تخليه آب شهري به بيرون از شهر اختراع كردند ايرانيان بودند

اولين مردمانی كه ذوب فلزات را آغاز كردند ايرانيان بودند در شهر سيلك در اطراف كاشان .

اولين مردمانی كه كشتي يا زورق را ساختند ايرانيان بودند به فرمان يكي از پادشاهان زن ايرانی .

اولين مردمانی كه حروف الفبا را ساختند در 7000 سال پيش در جنوب ايران ، ايرانيان بودند.

اولين مردمانی كه شيشه را كشف كردند و از آن برای منازل استفاده كردند ايرانیان بودند .

اولين مردمانی كه قاره آمريكا را كشف كردند ايراينان بودند و كريستف كلمب و واسكودوگاما بر اثر خواندن كتابهای ايرانی كه در كتابخانه واتيكان بوده به فكر قاره پيمايی افتادند .

اولين هنرستان فنی و حرفه ای در ايران توسط كورش كبير در شوش جهت تعليم فن و هنر ساخته شد

اولين سيستم استخدام دولتی به صورت لشگری و كشوری به مدت 40 سال خدمت و سپس بازنشستگی و گرفتن مستمری دائم را كورش كبير در ايران پايه گذاری كرد .

اولين بار پرسپوليس به دستور داريوش كبير به صورت ماكت ساخته شد تا از بزرگترين كاخ آسيا شبيه سازي شده باشد كه فقط ماكت كاخ پرسپوليس 3 سال طول كشيد.

در مقامی نیستم که بخواهم انتقاد کنم!

ولی نظر شخصیمو که میتونم بگم.!

من یه ایرانیم و به ایرانی بودم افتخار میکنم.

اما با این حرفا موافق نیستم!!

چرا ما فقط از تاریخ خوبشو نقل میکنیم؟؟!

تاریخ خوب بد نداره.

چرا کسی کسی اینا رو نمیگه که چی شد که ما دو بار لشکرشی به یونان و آتن داشتیم در زمان

هخامنشیان و دوبارش شکست خوردیم.!

یا لشکرشی های سلطان محمود غزنوی به هند!

گذشته برای اینه که ما ازش درس بگیریم تا حال و آینده مون رو بسازیم.

نه اینکه در گذشته غرق بشیم و حال و آینده رو فراموش کنیم.

ما این ها بودیم ولی الان چی هستیم؟!

در عصر حاضر ؟؟

اولین های عصر حاضر ایرانی چه هستند؟؟همه می دانید لازم به ذکر نیست!

گذشته خوب است به شرطی که از آن درس بگیریم.

امضای ایشان

17. 12 کاربر مقابل از |Alireza| عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #1229
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4783
    تشکر شده 1,158 بار در 208 ارسال

با سلام
    من خیلی جاها از فعالیت ایرانیان در زمینه پزشکی و جراحی شنیدم
    توی یک کتاب تاریخ خوندم که ،رستم اولین کسی بوده که با عمل جراحی به دنیا می یاد
    هم چنین طبق استخوان های کشف شده آثاری از جراحی جمجمه نیز در ایران باستان به چشم می خوره
    البته من اطلاع کاملی ندارم و طبق اون چیزی حرف می زنم که خوندم
    امضای ایشان
    من برگشتم

19. Top | #1230
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4153
    تشکر شده 18,241 بار در 2,271 ارسال

آف تاپیک         

واقعاً هیچ سازمانی تو این مملکت نیست که بیاد یک نظارتی روی نوشته‌های وب سایت های ایرانی بکنه. آخه ببخشید چرند و پرند تا چه حد؟ چرت و پرت تا چه حد؟ 99% اخبار حوادث و مطالب خواندنی داخل وب سایت های ایرانی همه من درآوردیه! آخه کسی نیست بیاد جلوی این ترویج چرندیات رو بگیره بگه آخه اینها چی‌ان که داری مینویسی؟ واقعاً متأسفم... واقعاً برای خودم متأسفم که...
    -------------------------------
    البته آقا جواد منظورم با شما نبود ها میدونم اینو از منابع ایرانی گرفتی. منابعی که متأسفانه 99% چرندیات هستن و بس.
    امضای ایشان
    “Most people die at 25 and aren’t buried until they’re 75.”
    Benjamin Franklin

20. 11 کاربر مقابل از mohsen4465 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 123 از 144 نخستنخست ... 2373113119120121122123124125126127133 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)