صفحه 81 از 144 نخستنخست ... 317177787980818283848591131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 1431

موضوع: آف تاپیک

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

Wink آف تاپیک

سلام به همه دوستان گل آوا استاری

خیلی پیش از این "hasti" عزیز تاپیکی با عنوان "مطالب کوتاه وخواندنی" ایجاد کرده بودن که پست های خوبی میخورد و در حکم آف تاپیک فروم محسوب میشد...
    به همین دلیل بعد از مدتی و به صلاح دید مدير فروم عنوان تاپیک مذکور به "مطالب آزاد" تغییر کرد تا عمومیت عنوان، در محتوای اون هم موثر بشه و البته شد!...
    اما مدتی بعد اون تاپیک بسته و به تالار غیر تخصصی منتقل شد تا حجم ارسالهای غیر علمی و غیر قانونی در فروم کنترل بشه...

حالا، امشب که شب مبارک عید غدیر هست - راستی عیدتون مبارک - و با موافقت آقای امام و سایر مدیران این تاپیک رو ایجاد میکنیم که :

محلی باشه برای طرح مسائلی که ارتباط زیادی با دامنه اصلی فعالیت نجومی فروم ندارند؛ مثل مطالب کوتاه و مطالبی که جنبه سرگرمی یا عمومی در سایت دارند. فعالیت در این بخش محدودیت ویژه ای نداره ولی رعایت قوانین کلی و شئونات سایت برای جلوگیری از دریافت اخطار در این بخش هم الزامیه...

یعنی مطالب سیاسی، مذهبی، دعوا و بحث بی مورد، ارسالهای مکرر و خارج از محدوده ادب ممنوع هستن!

لطفا حتما به توضیحات فوق دقت کنید تا باز این تاپیک بسته نشه!

یادتون که هست:
    تاپیک "گنجینه امضا ها و آواتار ها " برای امضاهای قشنگی هست که عوض میشن!
    تاپیک تبریکات برای تبریک های آوایی ماست!
    تاپیک اشعار نجومی هم داریم!
    و ...

موفق و منصور باشید.

.................................................. ................

کاربران گرامی توجه کنند که پستهای ارسالی آنها در آف تاپیک جز پستهای ارسالی شمارش نمی شوند
    ویرایش توسط پیمان اکبرنیا : 08-26-2012 در ساعت 05:36 PM دلیل: اضافه کردن خط آخر :)

2. Top | #801
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2898
    تشکر شده 1,783 بار در 213 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان اکبرنیا نمایش پست ها
    راستی کوکا و پپسی زیرو و لایت هم بهتر از نوشابه هستند. قند ندارند و چاق نمیکنند. البته کماکان گازشون برای بدن مشکل داره ولی خب از هیچی بهتر هستند
    درسته اما این گروه از نوشابه ها قند رژیمی دارن و قندهای رژیمی هم از اسیدآمینه ها ساخته میشن و زیادش برای بدن مضره .
    امضای ایشان
    آرامش...

3. 10 کاربر مقابل از yasiii عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #802
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

روزهای آخر ماه رمضونه-میدونم سخت بوده

راستی عیدتون پیشاپیش مبارک باشه
    امضای ایشان

وقتی آرامش را در خود نیابید, جستجوی آن در جای دیگر, کار بیهوده ای است.

5. 11 کاربر مقابل از rezash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #803
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    584
    تشکر شده 12,837 بار در 1,573 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط yperseusy نمایش پست ها
    چرا انقدر به خودمون داریم سخت میگیریم بابا بخوریم کسی که طوریش نشده ما هم نمیشه طوریمون ایشالا
    یاشار خان برادر من، تا حالا نشده ...
    اولا که مگه چند سالتونه شما؟
    ثانیا تا حالا نشده دلیل نداره بعدشم نشه؟
    ثالثا مثلا اگه قراره 90 سال عمر کنیم با این نوشابه و بقیه موارد مضر میشه 60/70 سال شایدم کمتر ...

نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود فرح بخش نمایش پست ها
    آخه داستان سر اون کافئین هستش و گاز دار بودن نوشابه
    اینا هستن که حال میدن
    آب میوه که اینارو نداره
    والله مدتیه آب گاز دارم تولید می کنن فرایندشو نمی دونم ولی فکر کنم این نوشیدنیهای سنتی رو هم اگه بخان تولید کنن گازدارشم می تونن بکنن اگه فقط مشکل همینه
    هرچند هرچه طبیعی تر بهتر

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان اکبرنیا نمایش پست ها
    چرا کسی به آبمیوه طبیعی توجه نداره؟

الان چند شرکت آبمیوه بدون شکر و مواد نگهدارنده تولید می کنند که بهترین نوشیدنی هست. تنوع هم داره هر روز میتونید یک آبمیوه خاص بخورید ویتامین هم که داره انواع و اقسام!
    ممنون بله درسته اما چون بحث دوغ و نوشابه شد فکر می کنم بیشتر منظورشون نوشیدنیِ همراه غذا بود،و بنظرم آب میوه ها با غذا ترکیب جالبی نمیشن، هم نمیچسبه هم فکر نکنم خوشمزه بشه مخصوصا اگه غذا گوشتی هم باشه مثل کباب (البته شاید بستگی به مذاق آدما داره و خب شاید بعضیا بچسبه بهشون)

نقل قول نوشته اصلی توسط yasiii نمایش پست ها
    سلام به دوستانِ به سلامتی اهمیت دهنده
    فرمایش استارگيزر عزیز کاملا درسته

دلنیا جان هم تو کلینیک خودمون کلی شربت مفید و خوشمزه براتون گذاشتن

با این حال بهترین و سالم ترین نوشیدنی به ویژه در روزهای گرم تابستان شربت آبلیموئه
    البته اگه آبلیموش طبیعی و شکرش کم باشه. اگر بخواهید می تونید از شکر رژیمی هم استفاده کنید.

شربت ساده و معجزه آسای بعدی گلاب و زعفرون و یا گلاب و آبلیموئه به همراه مقدار مناسبی شکر.
    هم خاصیت شادابی بخشی داره هم رفع عطش.
    ممنون یاسی جان، درسته البته بازم فکر نکنم شربت آبلیمو با غذا جالب باشه اما خب اگه کسی دوست داره بازم بهتره.
    راجع به گلاب و زعفرون و گلاب و آبلیمو هم این نوشیدنیها واقعا خوش طعمتر و خوشمزه تر هستن و بعنوان نوشیدنی خیلی هم سالمترن مخصوصا گلاب که تا دلتون بخاد راجع به مزایا و فوایدش هم دینمون گفته هم طب سنتیمون. اووووووووووووووه تا دلتون بخاد نوشیدنی مفید و سنتی و طبیعی داریم که واقعا هم خوشمزه هستن و مهمتر اینکه با خوردنشون مثل نوشابه احساس بدی بهت دست نمیده، احساس سنگینی نمی کنی و حتی نشاط آورم هستن. مثل تخم شربتی، خاکشیر، گلاب، بیدمشک و و و که همتون بهتر از من میدونین.
    وقتی اینا هست نوشابه چرا؟؟!!! (الان شعاری شد جملم)
    امضای ایشان
    برگ در انتهاي زوال مي افتد و ميوه در ابتداي کمال … بنگر که چگونه مي افتي ؟!

7. 11 کاربر مقابل از stargazer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #804
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1764
    تشکر شده 4,023 بار در 349 ارسال

من هم از طرفداراي خوردنيهاي طبيعي هستم،نوشابه فقط براي پذيرايي از مهمونه!!!!!
    توي ماه رمضان هم تقريبا هرشب شربت خاكشير با آبليموي تازه همراه عسل براي شيرين شدنش و عرق بيدمشك براي عطرش سر ميز بوده!

9. 8 کاربر مقابل از gissoo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #805
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای ويكی نجوم
    شماره عضویت
    960
    تشکر شده 6,841 بار در 934 ارسال

خوب بحثی که پیش امد جالبه مخصوصا تو این گرمای تابستون که خیلی ها به سراغ نوشیدنی های خنک میرن
    بنده خود از طرفدار های پر و پا قرص (نمیدون درست نوشتم یا نه ) دلستر اون هم از نوع ایستک اون هم از نوع هلوش هستم با این که خیلی ضرر داره ولی خیلی خوشم میاد.

ولی برای این که شما هم یه چیزی یا د بگیرید میگم که ما همیشه یک شربتی درست میکنیم که خیلی خوشمزه اس و همچنین خیلی هم مفید و
    خنک که همیشه بعد از افطار تو این ماه رمضان مهمان سفره های ماست و اون هم شربت بهار نارنجهستش که خیلی خوشمزه و خیلی مفیده.

خواستم این شربت رو هم معرفی کنم که دوستان بخورن و لذت ببرند
    امضای ایشان
    این سرا را سزا بیش از این است ....

11. 8 کاربر مقابل از Mojtaba.M عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #806
    کاربر ممتاز
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    737
    تشکر شده 3,855 بار در 697 ارسال

یاد یه خاطره افتادم !
    یه بار رفته بودیم ساندویچی دوستان همه نوشیدنی هاشون رو انتخاب میکردن ، مونده بود من ، که هیچکدوم رو نمیخوردم ( کلا اهل نوشابه و دلستر و ازین چیزا نیستم ).
    برای مسخره بازی رانی سفارش دادم . حالا این چیزایی که شما میگین هم دست کمی از اون نداره ، نوشیدنی آدم میخوره غذا بره پایین نه این که خودش تو گلو گیر کنه !
    امضای ایشان
    مستقبل این مجلس جز قصه ماضی نیست
    تا صبحدم محشر دی خفته به فرداها

13. 6 کاربر مقابل از solh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #807
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2783
    تشکر شده 479 بار در 50 ارسال

وقتی داشتم این پستو میذاشتم فکرشم نمیکردم اینقدر جنجالی بشه!
    حالا در جواب به برخی از دوستان باید عرض کنم که:

Mostafa : در پاسخ به آقای امام باید بگم که اولا ضرر دلستر از نوشابه کمتره ولی به هر حال به خاطر گازدار بودنش اثرات مخربی روی معده و دندان ها داره و همچنین شیرینی آن باعث بروز چاقی میشه! و به یه دلیلی که الان یادم نمیاد میدونم که باعث بزرگ شدن نامتعارف شکم میشه! ( از یه پزشکی شنیدم اینو ولی الان دلیلش یادم نمیاد! ) بهترین جایگزین نوشابه همان آبمیوه های طبیعی و شربت آبلیمو و شربت گلاب است که البته با بسیاری از ذائقه ها سازگار نیست!

مسعود فرح بخش: در جواب آقای فرح بخش باید عرض کنم که به طور کلی گاز موجود در نوشیدنی ها بر معده و دندان ها اثرات تخریبی زیادی داره و به طور کلی بهتره از مصرف نوشیدنی های گازدار اجتناب کرد!
    ولی اگه دنبال نوشیدنی کافئین دار هستین میتونین از نوشیدنی هایی مثه قهوه، نسکافه، شیر شکلات ، چای، ... استفاده کنین! و در تابستان هم یخ چای با آبلیمو نوشیدنی خیلــی خوب و مطلوبیه بهتون پیشنهاد میکنم امتحانش کنین! ( قطعا منظورم مصرف این نوشیدنی ها همراه غذا نیس!)

stargazer: من کاملا با استارگایزر عزیز موافقم شربت سکنجبین خوش مزه ترین نوشیدنی دنیاس به خصوص اگه یه مامان بزرگ مهربون مثه مامان بزرگ من داشته باشین که هر هفته یه شیشه شربت تازه و خوش طعم براتون درست کنه!

پیمان اکبر نیا: آقای اکبرنیا در مورد استفاده از آبمیوه های طبیعی حق با شماست ولی به نظر من خریدن میوه تازه و گرفتن آبمیوه در منزل بهتر از استفاده از آبمیوه های موجود در بازاره البته اگه وقت داشته باشیم!

mr mohammadreza:
    نه لازم نیست توهم خوردن نوشابه بگیرین!
    اگه چند بار مضرات نوشابه رو برای خودتون یادآوری کنین دیگه کلا حالتون از هر چی نوشابه و نوشیدنی های این مدلیه به هم میخوره! ( این یه تجربه شخصیه! من تقریبا الان یه همچین وضعی دارم!)

و اما یه نکته کلی بگم اونم اینه که موقع صرف غذا بهتره مصرف مایعات رو به حداقل برسونیم این طوری هم حس بهتری به مزه غذا پیدا میکنیم و هم این که هضم و جذب غذا بهتر انجام میشه!

ببخشید اگه یه کم جو دکتری گرفت منو!
    امضای ایشان
    شیرین بهانه بود…!
    فرهاد تیشه میزد تا باور نکند صداى مردمانى را
    که میگفتند :او دوستت ندارد…!

15. 13 کاربر مقابل از Aries عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #808
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2925
    تشکر شده 5,203 بار در 502 ارسال

امضای ایشان

17. 12 کاربر مقابل از mohammad_reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #809
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4715
    تشکر شده 934 بار در 113 ارسال

تنها نيم ثانيه قبل از سونامي

این عکس ازسونامی جزیره سوماترا گرفته شده است ( ارتفاع موج حدود 32 متر میباشد)
    این عکس درحافظه یک دوربین دیجیتال بوده که یک سال و نیم بعد ازسونامی پیدا شده .
    ما مطمئن نیستیم و نمیدانیم ، اما احتمالا کسی که این عکس را گرفته هم اکنون زنده نیست ، چون درلحظه و جائی
    اشتباه قرارگرفته بوده .
    امروز ما میتوانیم آخرین عکسی را که آن مرد یا زن در پایان تراژدیک زندگی خود گرفته را ببینیم .

ویرایش توسط par_sed : 08-17-2012 در ساعت 10:32 PM
    امضای ایشان
    ابلیس ، زاده آدمیست ، نه مخلوق خداوند!
    شیخ بهایی

19. 2 کاربر مقابل از par_sed عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #810
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2811
    تشکر شده 601 بار در 92 ارسال

آف تاپیک         
    از اونجایی که پریسا خانم عکسو نذاشتن و من دیده بودم گفتم من بزار.فقط یه لحظه تصور کنید که اونجایید.اونوقت به جای خون آدرنالین تو بدنتون جریان پیدا میکنه.

21. 2 کاربر مقابل از x11416 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 81 از 144 نخستنخست ... 317177787980818283848591131 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)