صفحه 78 از 87 نخستنخست ... 2868747576777879808182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #771
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9003
    تشکر شده 22 بار در 1 ارسال

سلام من ساينا هستم.اهل خويم ولي الان كرج زندگي ميكنم.منتظر نتايج كنكورم.خوشحالم كه به جمع نجومي شما اومدم.من به نجوم علاقه دارم ولي اطلاعات كمي در موردش دارم. اميدوارم بتونم با كمك شما و مطالبتون بيشتر با نجوم آشنا شم.
    امضای ایشان
    بسيار نادر هستند كلماتي كه ارزششان بيشتر از سكوت باشد...

4. Top | #772
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8144
    تشکر شده 124 بار در 14 ارسال

سلام دوستان من قبلا هم اینجا خودمو معرفی کرده بودم
    ولی خیلی وقته که نیومدم گفتم شــــــــــــــاید منو فراموش کرده باشید :d
    خب من زهرا هستم
    متولد 71
    دانشجوی رشته فیزیک
    عاشقه فیزیک و نجوم .........

5. Top | #773
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9021
    تشکر شده 203 بار در 17 ارسال

سلام

اين كاربری متعلق به ماهنامه‌ی نجوم است.

ازاين پس اخبار و اطلاعات مربوط به ماهنامه‌ی نجوم از طريق اين كاربري به اطلاع علاقه‌مندان خواهد رسيد.

همچنين سوالات خود را در مورد مجله‌ی نجوم و برنامه‌هاي ديگر اين ماهنامه از طريق اين كاربري مي توانيد بپرسيد.

با آرزوی موفقيت براي همه‌ی جامعه‌ی نجومی در ايران.
    امضای ایشان
    ماهنامه نجوم : تهران - پل گيشا - ابتداي كوي نصر - ضلع شرقي - شماره 7 - واحد 3
    تلفن :88286932

6. Top | #774
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8548
    تشکر شده 203 بار در 22 ارسال

با سلام
    من زهرا هستم متولد 71 از استان اصفهان
    در حال حاضر دانشجوی مهندسی برق-مخابراتم ولی در حال تغییر رشته به هوافضا هستم(اگه موفق بشم!)
    من 3سال در انجمن نجوم شهرستانم فعالیت کردم و زیاد حرفه ای هم نیستم
    عاشق نجوم-هوافضا-و پروازم...
    امیدوارم در کنار شما دوستان بتونم در این زمینه اطلاعات بیشتری بدست بیارم و برای همگی آرزوی موفقیت میکنم

7. Top | #775
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9072
    تشکر شده 24 بار در 1 ارسال

معرفي نامه

سلام نام من ادوين اميري است ١٣ سال سن دارم به نجوم بسيار علاقه مندم من در تهران هستم در مدرسه والعصر درس مي خوانم اميدوارم در كنار شما بتوانم با آسمون و نجوم آشنا شوم

8. Top | #776

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3780
    تشکر شده 25 بار در 1 ارسال

سلام
    مریم فعال خواه هستم. 25 ساله و ساکن تهران. دانشجوی کارشناس ارشد برنامه ریزی توریسم و گردشگری. سال 84 بود که در رصدخانه زعفرانیه با نجوم آشنا و به صورت آماتور مشغول تحصیل شدم. این آشنایی باعث شد که دیدم به زندگی عوض شه و بتونم اطرافم رو زیباتر ببینم. به مرور زمان علاقمند به ترویج نجوم شدم و در رصدخانه ی زعفرانیه تدریس و ترویج نجوم رو آغاز کردم. مدتی است علاقمند به کار با کودکان شدم و تصمیم دارم تجربیاتم رو با دوستان به اشتراک بذارم. فکر می کنم اینجا جای خوبی باشه برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و مطالب علمی که در کارم با اونها مواجهه می شم.

9. Top | #777
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9153
    تشکر شده 12 بار در 1 ارسال

سلام.من باران هستم اهل اصفهان و تازه وارد دنیای نجوم شدم.

10. 12 کاربر مقابل از باران1373 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #778
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5001
    تشکر شده 94 بار در 20 ارسال

سلام
    علیرضا رحیمی هستم متولد 77 از بجنورد.
    از سال اول راهنمایی با نگاه به ماه علاقمند نجوم شدم و دوسال بعد هم رفتم سراغ عکاسی نجومی .
    دوبار است که در مسابقات کشوری نادکاپ در رشته ی نجوم مقام دوم رو کسب کردم .
    از هنگامی که نجوم را شروع کردم تصمیم به ترویج آن هم گرفتم و در مدارس سطح شهر و اماکن عمومی شب های رصد را با کمک پدرم(نماینده ی فروشگاه آسمان شب) برگزار میکردم .
    امیدوارم فرد مفیدی برای اینجا باشم و صمیمانه از تمامی دوستان خوب آوااستار بابت مطالب مفیدشون ممنونم.
    ویرایش توسط A.rahimi : 08-14-2013 در ساعت 11:50 AM
    امضای ایشان
    این همه نقش عجب بر در و دیوار وجود // هر که فکرت نکند نقش بود بر دیوار

12. Top | #779
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6504
    تشکر شده 30 بار در 3 ارسال

سلام!
    من لیسانس فیزیک حالت جامد دارم.
    از سال پیش دانشگاهی به نجوم علاقمند شدم اما متاسفانه مطالعه ام تو این زمینه خیلی کم بوده در حد چند واحد نجوم و اختر فیزیک و تعداد انگشت شماری مقاله که البته کوتاهی از خودم بوده
    اما از دیدن عکس های نجومی واقعا ذوق زده میشم و دوست دارم اطلاعاتم رو بالا ببرم
    هیچ وقت یادم نمیره اولین باری که صورت های فلکی رو از روی کتاب آقای دالکی تشخیص دادم احساس غیرقابل وصفی داشتم!!! (مخصوصا صورت فلکی اسد)
    امیدوارم در کنار شما منجمان عزیز و حرفه ای از دنیای بی خردی خودم فاصله بگیرم

13. 15 کاربر مقابل از shahabi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #780
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9359
    تشکر شده 14 بار در 1 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    درود بر شما
    علی اکبر
    21ساله
    دانشجوی مدیریت دفاعی
    از تهران!
    به نجوم ازونجایی علاقمند شدم که بارها و بارها شب ها در کردستان(لشکر28) و ابرکوه یزد و لشکر 21 تبریز و... حضور داشتم

به شدت به تحقیقات در مورد اشیاء نورانی ناشناس علاقمندم چون در حیطه ی کاریمم هست تقریبا!!

15. 14 کاربر مقابل از Team Sar Dadbin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 78 از 87 نخستنخست ... 2868747576777879808182 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع