صفحه 68 از 87 نخستنخست ... 185864656667686970717278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #671
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5987
    تشکر شده 117 بار در 16 ارسال

بله عذر میخوام یادم نبود که فارسی را پاس بداریم !!! منم امیدوارم بتونم فعالیت خوبی تو اوااستار داشته باشم مرسی
    امضای ایشان
    پیش زاهد از رندی دم مزن که نتوان گفت
    با طبیب نامحرم حال درد پنهانی \
    باغبان چو من زینجا بگذرم حرامت باد
    گربه جای من سروی غیر دوست بنشانی...

4. 16 کاربر مقابل از marsgirl8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #672

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    5557
    تشکر شده 30 بار در 1 ارسال

سلام به همه
    من تازه وارد آوا شدم و خيلي خيلي خوشحالم كه اينكارو كردم.و خيلي دوست دارم كه با همه آشنا بشم.
    از سال 84 دوره هاي نجوم رصد خانه زغفرانيه رو گذروندم و زماني كه به كلاس عكاسي نجومي با آقاي صفاريان پور رسيدم، شيفته ي عكاسي شدم. از اون به بعد فعاليتهاي نجوميم خيلي كمتر شد و هرچه بيشتر به سمت عكاسي كشيده شدم.بعد از مطالعه ي زياد و كمكهاي پدرم، به عكاسي مستند اجتماعي علاقه مند شدم، و دوره هاي آزاد عكاسي آنالوگ دانشگاه تهران رو گذروندم.در دو نمايشگاه گروهي عكس نجومي در دانشگاه علوم و تحقيقات و مركز علوم و ستاره شناسي تهران شركت كردم.بعد از مدتي از طرف شهرداري تهران به عنوان مدرس كلاسهاي عكاسي خانه ي شهرياران جوان براي آموزش عكاسهاي مناطق 22گانه ي خانه ي شهرياران جوان انتخاب شدم.و حالا در موسسه ي نور رويايي يا dream light رامين كاكاوند مشغول به تدريس عكاسي هستم.
    ممنون از آقاي امام كه اين سايت رو به من معرفي كردن.

6. Top | #673
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6254
    تشکر شده 16 بار در 1 ارسال

سلام به همه ی دوستان محترم . من سعیدم و تازه عضو شدم . من تازه دارم به کلاس های عکاسی و فیلم سازی میروم . امیدوارم که شما دوستان منو راهنمایی و کمک کنید . ممنونم
    ایشاا... بتونیم بیشتر استفاده کنیم
    ویرایش توسط stargazer : 11-19-2012 در ساعت 03:37 PM دلیل: ادغام

7. 16 کاربر مقابل از shayan . solimani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #674
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4188
    تشکر شده 25 بار در 1 ارسال

سلام
    من مهرداد ملک محمدی هستم.مدال طلای فیزیک 90 کشوری وبرنز جهانی 91 استونی دارم.
    از کودکی نجوم علاقه داشتم ولی فرصت پیدا نکردم خیلی واردش بشم.
    امیدوارم اینجا بتونم از کمک دوستان استفاده کنم.

9. Top | #675
    کاربر ممتاز
    مدیر ارشد

عنوان کاربر
    مدير ارشد
    شماره عضویت
    6114
    تشکر شده 2,560 بار در 294 ارسال

با سلام
    من سعید هستم از تهران . نجوم رو یادم نیست از کی دوست داشتم ولی میدونم که همیشه به اسمون نگاه میکردم و علاقه شدید به ماه دارم و یه جورایی همیشه دنبالش میگردم . سال 79 در رشته حسابداری دانشگاه اراک قبول شدم و در حال حاضر هم حسابدار هستم ولی بی نهایت به اسمون علاقه دارم .
    البته اینو یادم نره بگم من یه تازه کار هستم که از حدود 8 ماهه پیش به طور جدی برای پیشرفت علاقه ام وقت خرج میکنم و تحقیق میکنم .
    امیدوارم بتونم در این محفل گرم خوب یاد بگیرم . انشالله

10. Top | #676
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6204
    تشکر شده 316 بار در 114 ارسال

سلام به همه ی علاقه مندایه نجوم
    من سهیل هستم و تازه وارد این سایت شدم امیدوارم بتونم اطلاعات نجومی رو از شما دوستان یاد بگیرم.

11. Top | #677
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

سلام به همه

قصد دارم كوچكترين عضو فروم رو از زمان راه اندازي فروم تا به حال به شما عزيزان معرفي كنم

دوست كوچولو موچولوي ما : آرين سلطاني (Arian Soltani )

لازم به ذكر است كه آرين عزيز پسر آقاي سلطاني ( از منجمان آماتور يزدي و از دوستان آقاي طامهري ) است و تنها 74 روزش است
    ضمن تبريك به آقاي سلطاني به خاطر تولد فرزندشون ، اميدواريم همونطور كه آرين عزيز قول داده ، همراه با پدرش بيشتر به ما سر بزنند .

به اميد اينكه آرين كوچولو ، يك روز منجم بزرگي بشه

12. Top | #678
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2693
    تشکر شده 2,158 بار در 242 ارسال

آقای امام و بقیه دوستان آوا سلام
    واقعیت اینه که در این تایپیک شاهد بودیم دوستان هر کدوم عنوان میکردند که از چند سالگی به نجوم علاقه داشتند . زمان به یک سالگی هم فکر کنم رسیده بود
    تیر خلاص رو این دوست زیبا و نازنین ما آرين سلطاني (Arian Soltani ) زدند که 74 روزشون و انشالا بتونند در زندگی موفق و خوشبخت بشن (کارشون هم بسیار جالب بود و هست)
    امااااااااااااا کار من جالبتره:
    امروز فرزندم بدنیا اومد که البته دختره ولی وقتی آوردند تا ببینیمش دیدم گریه اش شبیه هیچ گریه ایی
    نیست .خوب که دقت کردم دیدم بجای اوووووووووا اووووووووووا میگه آوا آوا . فهمیدم باید اینجا براش پروفایل بسازم تا عضو آوااستار بشه . لازم بذکره ایشون الان چند ساعتشونه
    فردا کسی نیاد عکسی از سونوگرافی بچه بذاره ها بگه در شکم به نجوم علاقه داشتم.

فرزند عزیز من یک ساعت بعد از تولد (چشم نزنید)
    امضای ایشان
    حافظ از مشرب قسمت گله بی انصافیست
    طبع چون آب و غزل های روان ما را بس ...

13. Top | #679
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    6275
    تشکر شده 3,346 بار در 359 ارسال

سلام به تموم آوا استاری های عزیز مخصوصا مشترکین این تاپیک بسیار جالب
    اگر هنوز برای معرفی دیر نشده میخواستم خودمو معرفی کنم
    من مهدیه ، ساکن شهر همدان هستم 15 سالمه و از دوم ابتدایی از اعضای رصد خونه ی ابن صلاح همدانی بودم ، نجوم ابتدایی رو اونجا گذروندم اما به این دلیل که بچه های ابتدایی نمیتونستند در کلاس های نجوم پیشرفته و رصدی و... شرکت کنند ناچار از دنبال کردن نجوم به این شکل جدا شدم اما همیشه تو مدرسه سعی میکردم اطلاعاتم رو به بقیه هم انتقال بدم، با این حساب جوبای اخبار نجوم از سایت های نجومی بودم و سعی میکردم اطلاعاتم رو به روز کنم...
    از سوابق و افتخارات درخشانم میتونم به دادن کنفرانس درباره ی سیاره ی زمین در کلاس رصد خونه و همچنین انجام یک تحقیق (پارسال) که در حد پایان نامه درباره ی نجوم زیبا و تاریخچه اون اشاره کنم...
    البته قصد ادامه دادن نجوم رو دارم
    حالا نظرتون چیه؟ امیدی هست؟

14. Top | #680
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6293
    تشکر شده 19 بار در 4 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    سلام به اهل شهر آسمون من یکی از تازه وارد های این شهرم و دوست دارم که همه کوچه پس کوچه های این شهر رو یاد بگیرم تا توش گم نشم چون میدونم اونقدر بزرگ و با عظمت هست که تنهایی نمی تونم از پسش بر بیام . امیدوارم کمکم کنید .

15. 10 کاربر مقابل از mahdi zp عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 68 از 87 نخستنخست ... 185864656667686970717278 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع