صفحه 67 از 87 نخستنخست ... 175763646566676869707177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #661
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1625
    تشکر شده 274 بار در 52 ارسال

سلام من سید محمدرضا ابوطالبی هستم فک میکنم 17 سالمه و بیشتر از یک ساله که عضو گروه المپیاد نجوم در مدرسه علامه طباطبایی هستم ا

4. Top | #662
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    5229
    تشکر شده 1,042 بار در 96 ارسال

خوش آمدید آقای ابو طالبی ورودتان را تبریک می گویم.
    موفق و پیروز باشید.

5. 11 کاربر مقابل از Taha Nagahi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #663
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    5176
    تشکر شده 631 بار در 94 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Moris75 نمایش پست ها
    سلام من سید محمدرضا ابوطالبی هستم فک میکنم 17 سالمه و بیشتر از یک ساله که عضو گروه المپیاد نجوم در مدرسه علامه طباطبایی هستم ا
    به به محمدرضای خودمون.
    حتماحضورت کمک میکنه درفروم به خصوص به المپیادی ها...
    امضای ایشان
    نقطه سرخط!
    نه...همينجا بسه!
    خدانگهدار!

7. 15 کاربر مقابل از Amir Shayan Nejati عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #664
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

به اطلاع اعضاي گرامي مي رسانم ، به تازگي دوست خوبم جناب آقاي آرش حميدي به جمع ما پيوسته اند .

ايشان از عكاسان مطرح و بنام ايراني و مدير سايت هاي " كلوپ عكس ايران " و گالري عكس www.1pix.ir هستند .

همچنين آثار ايشان در جشنواره هاي مختلف داخلي و خارجي برگزيده شده و در حال حاضر داور برخي از مسابقات عكاسي هستند .

ضمن تشكر از ايشان كه دعوت بنده را پذيرفتند و به جمع اعضاي آوااستار پيوستند ، اميدوارم با حضور ايشان ، فضاي مباحث عكاسي پيشرفت بيشتري نمايد .

سعي مي كنيم به زودي از توانايي هاي فني و هنري ايشان استفاده بيشتر و مفيد تري در فضاي فروم و گالري عكس بنماييم .

همچنين با توجه به برگزاري ماهانه مسابقات عكاسي در كلوپ عكس ايران ، از اين به بعد سعي مي كنيم مسابقات را در فروم اطلاع رساني كنيم تا اعضاي

علاقمند بتوانند خود را براي شركت در مسابقات معتبر عكاسي آماده كنند .

با آرزوي توفيق براي ايشان و ساير اعضاي گرامي

9. Top | #665
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5488
    تشکر شده 79 بار در 10 ارسال

سلام خدمت نجومی ها...
    من هنوز خیلی آماتور تر از این حرفام ک بخوام در مورد بک گراند نجومیم چیزی بگم...
    اما از بچگی نجوم رو و کلا هر چیزی که مربوط به فضا می شد رو دوست داشتم و دارم.. کلا بیکار مشم زل می زنم به آسمون و تحسینش می کنم...:d
    فعالیت جدی ام هم از تابستون امسال با شرکت تو کلاس های المپ شروع شده
    امضای ایشان
    خدايا نميشه زودتر از وقت پايان امتحان برگه مو بدم؟ خسته ام..خسته از همه چيز

10. Top | #666
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1195
    تشکر شده 137 بار در 14 ارسال

سلام مینا هستم .دانشجوی ترم 5 اتاق عمل .عاشق نجومم و نجوم رو در رصدخانه زعفرانیه یاد گرفتم و عاشق اونجام و استادم آقای نوروزی .

11. Top | #667
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5853
    تشکر شده 87 بار در 9 ارسال

سلام.من محمد هستم دانشجوی صنایع عاشق کار تحقیقی تو نجومم.نجومم ازبچگی دوس دارم ولی فعالیتمو از اول دبیرستان جدی کردم

12. Top | #668
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6023
    تشکر شده 864 بار در 125 ارسال

سلام به همه ي اعضا. من بهناز ساساني هستم. ساكن شيراز و حدود 1 سال و نيمي هست كه عضو موسسه آسمان پارس شيرازم.
    حدود 4 ماه در يك طرح جديد به عنوان مربي نجوم كودكان در 2 مدرسه تدريس كردم زير نظر سازمان الكترو اپتيك صاايران اصفهان. متاسفانه اين سازمان همكاري هاي لازم رو با ما نداشت و اين طرح شكست خورد.... و من به خاطر اين موضوع خيلي ناراحتم

13. Top | #669
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5992
    تشکر شده 20 بار در 1 ارسال

سلام دوستان نیلوفر هستم
    اشکم در اومد هاااااا
    متاسفانه من در زمینه نجوم مثل شما دوستان رتبه وسابقه عالی ندارم تنها چیزی که دارم بگم اینه که عاشق نجوممممممممم شدید
    امیدوارم که مطالب مفید این سایت باعث بشه من هم پیشرفت کنم

14. Top | #670
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5987
    تشکر شده 117 بار در 16 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    Salam. .man saharam. Daneshjuye pezeshki.be noojoom Alaghe dashtam ama jeddi nabud. Az tarighe yeki az doostaye kheili azizam k asheghe noojoom bud ba nujum ashna shodam. Felan no pam ama estedade pishraftam begi nagi bad nis. Ghablanam to sitaye dg ozv budam. Omidvaram avastar the best bashe

سلام
    من سحرم
    دانشجوي پزشكي . به نجوم علاقه داشتم اما جدي نبود . از طريق يكي از دوستان خيلي عزيزم كه عاشق نجوم بود با نجوم آشنا شدم . فعلا نو پام اما استعداد پيشرفتم بگي نگي بد نيست . قبلا هم در سايت هاي ديگر عضو بودم .
    اميدوارم آوااستار بهترين باشه
    ----

اضافه شده توسط مدير :

دوست گرامي حضور شما را خوش آمد عرض مي كنيم .
    لطفآ در جريان باشيد كه تايپ مطلب فازسي با حروف انگليسي در فروم مجاز نيست .
    منتظر فعاليت خوب شما هستيم
    ویرایش توسط Mostafa : 10-29-2012 در ساعت 12:05 AM دلیل: تبديل به فارسي

15. 21 کاربر مقابل از marsgirl8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 67 از 87 نخستنخست ... 175763646566676869707177 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع