صفحه 62 از 87 نخستنخست ... 125258596061626364656672 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #611
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    5005
    تشکر شده 300 بار در 18 ارسال

سلام بر جوانان منجم
    من پدر رخساره روشنی هستم به اصرار دخترم و علاقه خودم که باعث شکل گیری این حس توی دخترم شد
    به جمع شما دوستان پیوستم
    موفق باشید

4. Top | #612
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط یوسف روشنی نمایش پست ها
    سلام بر جوانان منجم
    من پدر رخساره روشنی هستم به اصرار دخترم و علاقه خودم که باعث شکل گیری این حس توی دخترم شد
    به جمع شما دوستان پیوستم
    موفق باشید

سلام بر شما آقای روشنی عزیز
    خیلی خیلی خوش آمدید به فروم آوا استار و از این بابت که خانواده ها اهمیت زیادی به علایق فرزندانشون میدن خیلی خوشحالیم، امیدواریم حضور پدر خوب و فرهیخته ای چون شما در فروم آوااستار باعث پیشرفت و تشویق سایر اعضا برای فعالیت های مفید شود.

می خواستم به نمایندگی از مدیران فروم خوش آمد بگویم و برای شما آرزوی سلامت و موفقیت داشته باشم
    امضای ایشان
    کمی ستاره روی صورتم بپاش
    سعی میکنم شبیه کهکشان شوم

5. 22 کاربر مقابل از آسمون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #613
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2166
    تشکر شده 7,688 بار در 659 ارسال

دورود دوستان عزیز
    چه باحال یه لحظه من رفتم درس بخونم بابا اومد تو آوا ....
    منم خوشحالم که پدرم تو آوااستار عضو شده دیگه از این به بعد دوتایی میایم آوا

7. 16 کاربر مقابل از رخساره روشنی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #614
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    4794
    تشکر شده 733 بار در 96 ارسال

دوستان سلام من کیمیا قاسمیان هستم
    یکی از بچه های رصد خونه ی همدان

9. 16 کاربر مقابل از kimiya-gh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #615
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    39
    تشکر شده 1,121 بار در 109 ارسال

من بعيد مي دونم قبلا اينجا خودم رو معرفي كرده باشم.پس با اجازتون با جسارت تمام بدون اينكه احدي از من بخواد اين كار رو مي كنم
    محمد اسماعيل پور هستم.حدود 10 سالگي بود كه حس كردم بايد به يك چيز تو دنيا علاقه مند باشم و به دلايلي نجوم رو انتخاب كردم.اما حدود سن 15 جدي پيگيريش كردم.به واسطه ي مرد نازنيني به اسم امير محمد گميني.
    و خب به موسيقي كلاسيك غرب(خصوصا دوران رومانتيك و كلاسيك)به شدت علاقه دارم.
    به واسطه ي كنكور يك سال به كل نجوم رو كنار گذاشتم.البته از شما چه پنهون فقط هم به اين دليل نبود.يك سري چيز ها خيلي منو ناراحت كرد.نمي خوام خاطرات تلخ اون دوران رو واتفاقاتي كه افتاده زنده كنم اگه كسي بپرسه ميگم.اما اگه به وبلاگم بريد اخرين پستي كه قبل از كنكور نوشتم (يعني يكي مونده به اخرين پست)يه جورايي ميگه چي منو ناراحت كرد...
    به هرحال دوباره دارم به دنياي شيرين نجوم بر ميگردم و جدا داشتن چنين دوستاني موجب افتخارمه و واقعا آوا رو دوست دارم.
    متشكرم
    امضای ایشان
    بکش ای دل چراغت را که خورشیدست در سرسو/بهل یعقوب پیراهن عزیز مصر رویت شد

11. Top | #616
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5043
    تشکر شده 23 بار در 2 ارسال

سلام دوستان. من دقایقی پیش به جمع شما پیوستم :-) از شهر بییییی ستاره ی جنوب و علاقمند به آسمون. به امید اینکه هر چه سریعتر ی برنامه ی رصد جور شه :-)

12. Top | #617
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5020
    تشکر شده 57 بار در 14 ارسال

سلام من محسن هستم نقره ي المپياد نجوم دارم و مي خوام عكاسي نجومي رو تازه شروع كنم اگه بتونيد كمك كنيد كه خيلي خوشحال مي شم

13. Top | #618
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4783
    تشکر شده 1,158 بار در 208 ارسال

با سلام من علیرضا محمدی هستم با نام کاربری my-sky من یک سالی هست که به طور ناگهانی با نجوم آشنا شدم.گذر زهره رو هم رصد کردم و در انجمن نجوم زرقان از توابع شیراز عضو هستم به امید آنکه بتوانیم دست به دست هم نجوم ایران را به اوج برسانیم.

الله یارتان باد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    هر کجا هستم باشم ،آسمان مال من است.

14. 20 کاربر مقابل از علیرضا محمدی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #619
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5064
    تشکر شده 19 بار در 1 ارسال

سلام
    من شهرزاد هستم
    تازه نجوم رو شروع کردم
    به امید پیشرفت تازه واردها

16. 19 کاربر مقابل از شهرزاد عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #620
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4936
    تشکر شده 43 بار در 3 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    سلام

والا شما همتون انقدر تجربه دارید که آدم خجالت میکشه خودشو معرفی کنه .

من کارین ، 17 ساله از کردستان هستم . خودم از بچگی خیلی به نجوم علاقه داشتم و خانوادم هم این استعداد من رو پرورش دادن .

از سال 89 عضو انجمن نجوم استانمون که اسمش انجمن نجوم سپهر نو است شدم .
    در دوره های این انجمن شرکت کردم . و نتایج خیلی خوبی گرفتم . و تونستم مطالعاتمو در این زمینه گسترش بدم .

حالا هم دارم رشته تجربی میخونم ببینیم در آینده چیکاره میشیم
    البته در زمینه زمین شناسی هم فعالیت زیاده داشتم در حدی که ....

یه روز رفتیم کردش بیرون از شهر که اتفاقی چشمم به یک قسمتی خورد . دیدم سنگ هاش خیلی خوش رنگه به پدرم گفتم که
    این سنگ ها احتمالا قیمتی باشن . بابامم روز بعد با یک کارشناس رفت و اون منطقه رو دیدن و بهش گفت که آره این سنگ ها قیمتی هستند
    بابامم هفته بعد اون زمین رو خرید . و اون زمین حالا شده یکی از معادن استان .

ولی حیف که یه مشکلی پیش اومد که مجبور شد اون زمینو بفروشه...

18. 17 کاربر مقابل از استیو جابز عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 62 از 87 نخستنخست ... 125258596061626364656672 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع