صفحه 53 از 87 نخستنخست ... 34349505152535455565763 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #521
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3343
    تشکر شده 18 بار در 1 ارسال

سلام !
    اینجانب شکیبا شری جیان هستم . بنده 16 سال سن دارم .
    دوم دبیرستان هستم رشته ی ریاضی خب دیگه همین...

4. Top | #522
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3332
    تشکر شده 32 بار در 7 ارسال

سلام. من مريم هستم (ستاره آبي ) ساكن تهران .زمين شناسي خوندم . از اينكه عضو انجمن شدم خوشحالم. سال جديدو پيشاپيش به همتون تبريك ميگم

5. 16 کاربر مقابل از ستاره آبي عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #523
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2350
    تشکر شده 13 بار در 1 ارسال

سلام من ساغر 12 ساله از تهران هستم .به نجوم خیلی علاقه دارم امیدوارم با ورود به این سایت اطلاعاتم نسبت به نجوم افزایش پیدا کنه!!!!
    امضای ایشان
    SAGHAR 12

7. 13 کاربر مقابل از saghar12 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #524
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2057
    تشکر شده 28 بار در 2 ارسال

هرچند از اعضای جدید محسوب میشم ولی گفتم شاید بد نباشه منم خودمو معرفی کنم و یه خودی نشون بدم با اجازه ی پیشکسوتا:
    ریحانه بهداد هستم دانشجوی ترم 4ژنتیک> عضو فعال انجمن ستاره شناسی سیرجان >و عضو ستاد رویت هلال سیرجان >حدود 8ساله که نجوم کار میکنم >و بر حسب علاقه هم در دوره های انلاین نجوم شرکت کردم و مدرک سطح 1بین الملیelearnever رو گرفتم>یه دوره تدریس در کانون کودک و فرهنگ هم داشتم>سردبیر یک دوره مجله نجوم olisهم بودم >الان هم که تهران دانشجو شدم بیشتر فعالیتهام مجازی شده چون هم افراد زیادی رو نمیشناسم و هم محدودیت دانشگاه و خوابگاه رو دارم تا دلتون هم بخواد رصد خونم اومده پایین(((((

9. 17 کاربر مقابل از reyhane_bidad@yahoo.com عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #525
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3081
    تشکر شده 1,341 بار در 152 ارسال
    من همMr mohamadreza هستم 14ساله(2ماه دیگه میشم 15)عاشق نجومم چند تا از بچه های مدرسمونم نجومی کردم اما امروزها شدید حالم کرفتست چون هوای شهرمون خیلی خرابه اصلا رصد نمیچسبه
    علاقه ی شدید به ماه دارم
    گاهی اوغات عکسم میگیرم
    امضای ایشان
    محمد تنهاتراست!علیاز خدا نیز تنها تر است!
    خدابرای تنهاییش آدم را آفرید محمد(ص)سلمان رایافت اما,اما علی(ع)تا پایان حیاتش تنها ماند ازمیان خیل شیعیانش به جز چاه های پیرامون مدینه کسی نداشت(دکتر شریعتی)

11. 15 کاربر مقابل از mr mohamadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #526
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    كاربر فعال آوااستار
    مدال طلاي كشوري المپياد نجوم
    مدال برنز جهاني المپياد نجوم
    شماره عضویت
    2843
    تشکر شده 130 بار در 12 ارسال

سلام! خب من هم سارا صفري هستم و مث كه قراره خودمو معرفي كنم (آره؟؟)

الان يه مدته كه طلاي المپياد نجومم، دوره ي هفتم، يعني 6 ماهه!

قراره دانشگاه فيزيك بخونم و ديگه اينكه از وقتي بچه بودم نجوم مي خوندم

13. Top | #527
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

سلام خانم صفري

ورودتون رو خوش آمد ميگم

مطمئنآ با حضور شما در فروم مباحث علمي و خصوصآ مباحث مرتبط با المپياد فعال تر از قبل ميشه

( هرچند كه اخيرآ با حضور آقاي بيات و آقاي شريعت زاده ، روند بسيار خوبي در اين بخش شروع شده )

طبق قانون نا نوشته فروم ، كاربري كساني كه موفقيت هاي ويژه اي در نجوم كسب كرده باشند از همون اول " كاربري فعال " ميشه تا مطالبشون نيازي به تاييد مديران نداشته باشه

موفق و پيروز باشيد

14. 15 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #528
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    كاربر فعال آوااستار
    مدال طلاي كشوري المپياد نجوم
    مدال برنز جهاني المپياد نجوم
    شماره عضویت
    2843
    تشکر شده 130 بار در 12 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    سلام خانم صفري

ورودتون رو خوش آمد ميگم

مطمئنآ با حضور شما در فروم مباحث علمي و خصوصآ مباحث مرتبط با المپياد فعال تر از قبل ميشه

( هرچند كه اخيرآ با حضور آقاي بيات و آقاي شريعت زاده ، روند بسيار خوبي در اين بخش شروع شده )

طبق قانون نا نوشته فروم ، كاربري كساني كه موفقيت هاي ويژه اي در نجوم كسب كرده باشند از همون اول " كاربري فعال " ميشه تا مطالبشون نيازي به تاييد مديران نداشته باشه

موفق و پيروز باشيد
    سلام! ممنون! بسيار لطف داريد!
    (چه قانون خوبي!)
    اميدوارم بتونم كمكي كرده باشم...

16. 11 کاربر مقابل از Sara 0i عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #529
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3373
    تشکر شده 70 بار در 6 ارسال

سلام علیکم
    علی متین فر متولد هفتم خرداد 1362 تهران فارغ التحصیل مهندسی صنایع گرایش تحلیل سیستم، و متاهل هستم.
    خیلی قبل تر ،کنجکاوی های کودکانه مرا به گرایش های متعدد علمی چون الکترونیک، زیست شناسی و وادی هنر علاقه مند کرد. اما سال 74 با رصد ماه و خورشیدگرفتگی آن سال، وارد دنیای نجوم آماتوری شدم. نجوم را در صدخانه زعفرانیه دنبال کردم و علاقه زیاد به بخش رصد مرا برگزیده اولین ماراتن مسیه کرد و تا سه دوره دیگر ادامه داشت. دوره های بعد داور ماراتن و در دهمین رقابت دبیر اجرایی بودم. اوایل دهه 80 عکاسی را حرفه ای تر در خانه هنرمندان زیر نظر استاد نصرالله کسراییان دنبال کردم و مراتب را طی نمودم. عکاسی نجومی را کمی حرفه ای تر در مبحث کار با ccd با جناب قمیزاده بمدت 3 سال دنبال کردم ، از دشواری آن که بگذریم، تجربه ارزشمندی بود. همچنین بعنوان همکار مجله نجوم در بخش نجوم رصدی در نگارش مقاله ها و برنامه تلویزیونی آسمان شب مشارکت کردم.
    به تدریس شاخه های نجوم آماتوری و ترویج آن علاقه خاصی داشتم و در همان رصدخانه و مرکز علوم و سطح مدارس تهران و بعدها در دانشگاه ها مشغول به تدریس و برگزاری کارگاه ها و سمینارهای نجوم بوده ادم. مسئول باشگاه نجوم تهران همراه با جناب وفا نیز تجربه ای دیگر د فعالیت های نجومی ام بود.
    فعالیت اخیرم در برنامه زنده رادیویی روی موج نجوم بوده، همچنین در تالیف کتابی که چندی بعد به دستتان خواهد رسید همکاری داشته ام.
    امید دارم در این سايت مفید واقع بشم و البته بیشتر از دوستان بیاموزم. تشکر

18. Top | #530
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    سلام علي جان

از حضورت در فروم بسيار خوشحالم و مطمئنم اين فرصت در اختيار اعضا قرار ميگيره تا از تجربيات شما در عكاسي نجومي ، نجوم رصدي و همينطور گردشگري نجومي استفاده كنند .

قابل توجه دوستان عزيز كه من و آقاي متين فر شايد بيش از 10 ساله كه با هم دوستيم و در تمام اين مدت شاهد تلاش هاي بي وقفه ايشان براي انتقال اطلاعات به ديگران بوده ام

موفق و پيروز باشي علي جان

19. 14 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 53 از 87 نخستنخست ... 34349505152535455565763 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع