صفحه 43 از 87 نخستنخست ... 3339404142434445464753 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #421
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2286
    تشکر شده 20 بار در 2 ارسال

سلام مدتی است که من به نجوم علاقه بیشتری پیدا کردم امیدوارم بتوانم اطلاعات خود را با عضویت در این گروه(که البته شک ندارم!!!)افزایش دهم

4. 12 کاربر مقابل از jawl mong عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #422
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای فعالیت در فروم
    شماره عضویت
    1590
    تشکر شده 11,473 بار در 1,308 ارسال

خیلی خوش آمدید دوست گرامی؛

لطفا خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر با شما آشنا بشیم و ممکنه همشهری های خودتون هم پیدا کنید....
    ممنون
    ویرایش توسط Sunrise : 12-07-2011 در ساعت 09:02 PM

6. 6 کاربر مقابل از Astronomy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #423
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2278
    تشکر شده 31 بار در 5 ارسال

salam, man reihaneh nadjarzadeh hastam.daneshjooie reshteie mohandesi pezeshki.asheghe nojoomam va be onvane ie monajeme amator(age beshe behem goft) nojoomo donbal mikonam.modate ziadie ke ozve anjoman hastam vali chand rooze ozve site shodam.

bebakhshid ke farsi naneveshtam chon fonte farsi nadaram.

سلام، من ریحانه نجارزاده هستم.دانشجوی رشته مهندسی‌ پزشکی‌.عشق نجومم و به عنوانه یک منجم آماتور(اگه بشه بهم گفت) نجومو دنبال می‌کنم.مدت زیادی که عضو انجمن هستم ولی‌ چند روز عضو سایت شدم.

ببخشید که فارسی ننوشتم چون فونت فارسی ندارم

دوست عزیز ضمن خوش آمد گویی به شما میتونید برای فارسی نوشتن از نرم افزار بهنویس استفاده کنید.
    ویرایش توسط آسمون : 12-09-2011 در ساعت 12:31 AM

8. 11 کاربر مقابل از rnadjarzadeh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #424
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2314
    تشکر شده 10 بار در 1 ارسال

سلام من پریسا هستم دانش آموز سال سوم دبیرستان .
    همین ! D:
    ویرایش توسط آسمون : 12-10-2011 در ساعت 10:25 PM

10. 10 کاربر مقابل از Parisa0 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #425
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2315
    تشکر شده 12 بار در 1 ارسال

سلام
    من صالحه هستم . 14 ساله (فکر کنم کوچیک ترین عضو اینجا.) اهل همدان . از بچگی ( 5 سالگی این جورا ) عشق خاصی به آسمون شب داشتم و دارم . همین باعث شد که وقتی 12 سالم شد چند تا کتاب بخرم در این زمینه و از اون جا شروع کردم و بعدش توی کلاس های رصد خونه همدان شرکت کردم.
    از طریق سایت تبیان با این جا آشنا شدم و عضو شدم .
    همین دیگه ...
    امضای ایشان
    هر کجا هستم ؛ باشم ! آسمان مال من است ....!
    .....................
    وبلاگ کلاسی ما :

12. 12 کاربر مقابل از salN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #426
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2317
    تشکر شده 13 بار در 1 ارسال

سلام من قاصدک هستم از تهران.لیسانس منابع طبیعی دارم.
    الان که فکر میکنم واقعا نمیدونم چجوری شد که از اینجا سر درآوردم.راستش من یه مدتی بود که خیلی سر در گم بودم به شدت دنبال دلایلی برای وجود خدا بودم از هر روشی که فکر کنید استفاده کردم اما خدا رو پیدا نمی کردم تا اینکه از طریق یکسری کتاب فلسفه متوجه جهان عجیب و غریب دورو ورم شدم و هرچی بیشتر توی این دنیای بزرگ وارد میشدم فقط شگفت زده میشدم و هرچی بیشتر میفهمیدم که چقدر ناچیزم قدرتی در برابرم بزرگ و بزرگ تر میشد وجودی پر از دانایی و نظم و منطق...
    در واقع برای شناخت دنیای بیکران اطرافم علمی رو پیدا کردم به اسم نجوم.
    نمیدونید چقدر ذوق زده ام برای اینکه اینجارو پیدا کردم راستی من این سایت رو تو نمایشگاه الکامپ از طریق غرفتون پیدا کردم (شانسی یا دست سرنوشت نمیدونم هر چی بود عالی بود)و یه ابزار ساده و خیلی خیلی کاربردی هم خریدم به اسم چرخه آسمون که فوق العاده است.
    خلاصه که از همه می خوام که منو در رسیدن به حقیقت زندگی یاری کنید.
    ویرایش توسط قاصدک : 12-11-2011 در ساعت 02:19 PM

14. 13 کاربر مقابل از قاصدک عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #427
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    54
    تشکر شده 8,442 بار در 878 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط salN نمایش پست ها
    سلام
    من صالحه هستم . 14 ساله (فکر کنم کوچیک ترین عضو اینجا.) اهل همدان . از بچگی ( 5 سالگی این جورا ) عشق خاصی به آسمون شب داشتم و دارم . همین باعث شد که وقتی 12 سالم شد چند تا کتاب بخرم در این زمینه و از اون جا شروع کردم و بعدش توی کلاس های رصد خونه همدان شرکت کردم.
    از طریق سایت تبیان با این جا آشنا شدم و عضو شدم .
    همین دیگه ...
    صالحه عزیز خوش اومدی

ولی شما کوچکترین عضو آوااستار نیستی

ما توی جمع آوا، بین کاربرای فعالمون دوست 9 ساله هم داریم

و دوستای زیادی هم داریم که همنشینی شون با آسمون به شدت روشون تاثیر مثبت گذاشته و علی رغم سن کمشون، بسیار اندیشمند و آسمونی هستن

برات آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم همراهی ات با آوا زمینه ساز موفقیتهات باشه
    امضای ایشان
    گاهی ستاره هدیه کن به مشت پوچ شب ها ...

16. 13 کاربر مقابل از ستاره بنیادی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #428

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2308
    تشکر شده 49 بار در 5 ارسال

سلام به همه آسمونیا
    مرتضی هستم 28 ساله علاقه مند به عکاسی و بخصوص عکاسی شب و ستاره ها
    هیچ اطلاعاتی ندارم و تا حالا هر چی بوده تجربه شخصی بوده خوشحال میشم از اطلاعات شما دوستان استفاده کنم

18. 16 کاربر مقابل از morteza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #429
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2331
    تشکر شده 54 بار در 7 ارسال

سلام.
    من احمد هستم. 26 ساله. تو زمینه نجوم هیچ تخصصی ندارم، اما از دیدن اسمان بالای سرم چه تو روز و البته در شب لذت می برم. به عکاسی نجومی هم علاقه دارم. یعنی یکی از برنامه های آیندمه. اومدم اینجا چون این سایت رو از بقیه سایتها تخصصی تر و کاملتر دیدم. و احساس می کنم که می تونم اینجا به معلوماتم اضافه کنم.
    ویرایش توسط *sh : 12-12-2011 در ساعت 04:33 PM

20. 14 کاربر مقابل از adrahmad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

21. Top | #430
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2119
    تشکر شده 39 بار در 3 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    سلام
    مهدی مهاجان هستم
    از سال 86 نجوم رو با همایش 50سال در فضاء شروع کردم
    در نجوم شاخه عکاسی و رصد رو خیلی دوست دارم
    ماراتن مسیه 8 .9 و توان 1.2.3 را شرکت کردم

22. 15 کاربر مقابل از mahajan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 43 از 87 نخستنخست ... 3339404142434445464753 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع