صفحه 34 از 87 نخستنخست ... 243031323334353637384484 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #331
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1467
    تشکر شده 15 بار در 1 ارسال

سلام من شهابم و احتمالا دانشجوی برق یا مهندسی پزشکی دانشگاه صنعت آب و برق یا شاهد تهران یا سمنان یا مشهد
    اهل سمنانم و 19 سالمه...دلیل اطلاعات ناقصی که دادم هم اینه که امسال کنکور دادم و منتظر نتایجم که 5 روز دیگه میاد
    امیدوارم بتونم از تجربیات دوستان اینجا استفاده کنم.

4. 15 کاربر مقابل از shahabv عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #332
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1444
    تشکر شده 72 بار در 9 ارسال

آشنائی

سلام به همگی
    من لیلا. ش هستم و22 سالمه ازکرمان.من دیوونه تماشا کردن ستاره ها هستم.لازم به ذکر هست که چند سال دنبال گروهی منسجم در کرمان میگردم اما موفق نشدم،پس زیاد حرفه ای نیستم.اما ازاینکه عضو آوااستاریها شدم خوشحالم.ممنون
    ویرایش توسط Sunrise : 09-24-2011 در ساعت 08:13 AM

6. 11 کاربر مقابل از Atlantis777 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #333
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1466
    تشکر شده 2,065 بار در 223 ارسال

سلام دوستان.ضمن عرض خسته نباشیدوآرزوی موفقیت برای شما محققان گرامی...من هادی سلیمانی از24سال سن و زمانی به دنیا آمدم که سحابی شکارچی بالای سرم بود........از شهرستان خوی
    امضای ایشان
    آفاق را گردیده ام، مهر بُتان ورزیده ام

بسیار خوبان دیده ام، امّا تو چیز دیگری

8. 13 کاربر مقابل از hadi soleimani عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #334
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Atlantis777 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من لیلا شیری هستم و22 سالمه ازکرمان.من دیوونه تماشا کردن ستاره ها هستم.لازم به ذکر هست که چند سال دنبال گروهی منسجم در کرمان میگردم اما موفق نشدم،پس زیاد حرفه ای نیستم.اما ازاینکه عضو آوااستاریها شدم خوشحالم.ممنون
    سلام؛ خیلی خوش آمدید لیلا خانوم

فکر کنم آقا Fowad که از اهالی کرمان و دارنده مدال برنز جهانی هستن (مدیر تالار انگلیسی) احتمالا میتونن کمکتون کنن

اینجا رو هم ببینید خوبه ... (در واقع هدفمون تسهیل خواست شماست)
    امضای ایشان
    ... جان تو بندری است، جای ورود نور، جای صدور نور ...

10. 11 کاربر مقابل از Sunrise عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #335
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1484
    تشکر شده 68 بار در 11 ارسال

سلام و ممنون از دعوتتون براي معرفي
    همونطور كه مشخصه آرمين كاظمي هستم و مدتها قبل نجوم رو از رصدخانه زعفرانيه شروع كردم.
    35 سال دارم و الآن به دليل مشغله هاي كاري فعاليتم در نجوم به زير صفر ارتقا يافته !
    البته پيگير اخبار نجومي ايران هستم و دوست دارم اگر شد دوباره سر پيري يك كارهايي در نجوم انجام بدم .
    از آشنايي با شما ها هم خيلي خوشحالم
    همين ديگه ...

12. 16 کاربر مقابل از آرمين كاظمي عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #336
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1258
    تشکر شده 27 بار در 3 ارسال

سلام يه همه دوستان آسماني..من مينا زندي هستم 22 ساله از تهران...تقريبا 8 ساله تو نجوم فعاليت دارم...4 سال با يه انجمن كه ترجيح ميدم اسمشو نگم و 4 سال شخصي....عاشق نجوم و اخترفيزيك و آسمون و هر چي كه بهش مربوط بشه...همه نجومي ها رو دوست دارم.....

14. 12 کاربر مقابل از m_zandi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #337
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    کاربر برگزیده زمستان 91
    شماره عضویت
    1461
    تشکر شده 2,676 بار در 337 ارسال

سلام من محسن هستم
    از دوم راهنمايي نجوم رو فهميدم چيه تا اينكه تو اول دبيرستان اولين گروه نجومي شهرمو با محمد امين پايه گذاري كردم
    ویرایش توسط *sh : 09-12-2011 در ساعت 07:15 PM

16. 11 کاربر مقابل از nakhodaye aseman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #338
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    784
    تشکر شده 473 بار در 74 ارسال

سلام.من س.صدیقه نوری و با 38 سال سن ،ظاهرا مسن ترین عضو می باشم.(این را گفتم تا دوستان همگی ،امیدوار باشن!!!!)لیسانس فیزیک ،دبیر سابق اموزش وپرورش،تقریبا از سال72 به طور جدی وپیگیر مطالعات نجومی خودم را شروع کردم وتا انجا که میتونستم از فرصت استفاده میکردم فعالیت در : رصد خانه زعفرانیه،گروه نجوم فرهنگسرا،گروهی که در آن عضو بودم.ساخت تلسکوپ به عنوان پروژه دانشگاهی (پروژه مشترک با دوستم)با راهنمایی های استادم اقای اسدیان.عکاسی نجومی با آموزشهای اقای امام.و...به شدت علاقمند به رصد بوده وهستم،و همچنین اموزش نجوم به کودکان.تا اینکه در سال 78 فعالیتهای من محدود شد به فعالیتهای شخصی.(دلیل این را نمیگم تا بعضی دیگه از دوستان مایوس نشوند!!)بعدازآن اغلب وقایع نجومی رابه طور شخصی پیگیری کرده ام. ودر حال حاضر به همراه همسرودخترم آسمان را می پیمایم.وخود را آماده میکنم برای شروعی دوباره در جمع دوستان (این را هم بگم دخترکوچکم که 1سال دارد هم ماه رامیشناسد!).همگی با هدف باشیدو پیروز .
    ویرایش توسط noori : 09-13-2011 در ساعت 07:17 PM

18. Top | #339
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1421
    تشکر شده 461 بار در 83 ارسال

با دمتون گرم وقتی من نبودم شما نجوم کار میکردید
    خیلیه ها!!!
    امضای ایشان
    هر چه بود از دقیقه های نجوم
    با یکایک نهفته ها علوم
    خواندم و سر هر ورق جستم
    چون تو رو یافتم ورق شستم
    نظامی

19. 4 کاربر مقابل از saeedmozah عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #340
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    با سلام به همه عزیزان

ورود دوستان گرامیمان ؛

ارشیا
    Negar Najafi
    علیرضا فروغی
    آندرومدا
    tamay
    sunriseprime
    ريحانه
    Flare star
    astrobio
    saeedmozah
    bee
    aysan20oo20
    Tara
    farnaz17
    mahshid yaali
    jabar
    Yasha625
    shahabv
    Atlantis777
    marsboy
    آرمين كاظمي
    m_zandi
    nakhodaye aseman
    saeedmozah

را به فروم صمیمانه تبریک عرض میکنم .

امیدوارم با حضور این عزیزان مباحث علمی تالار ها پربار تر گردد .

با تشکر از همه عزیزان

21. 11 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 34 از 87 نخستنخست ... 243031323334353637384484 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع