نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 92

موضوع: کارگاه ها و نمایشگاه هاي twan

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. Top | #11
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    428
    تشکر شده 1,974 بار در 166 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط asemankavir نمایش پست ها
    سلام
    اتفاق بد به خیر نگذشت...! شوخی نبود! اتفاقی نادر و برای اولین بار بود.در جایی که اصلا فکرش را هم نمیشد کرد!در یک جمع دوستانه و مهمترین کارگاه نجومی کشور اتفاق افتاد.کارگاهی که اساتید و شرکت کنندگان آن عموما از بهترینها هستند. دوربینم را به احتمال 99 % یکی از دوستان شرکت کننده در کارگاه توآن و یکی از هم اتاقی های عزیزم دزدید!!!
    یک عدد کانن 50d با لنز 55-18 از قسمت بالای کوله پشتیم که در کیف مخصوص دوربین بود به سرقت رفت و دکلانشور و شارژر باتری آن هم از زیپ میانی آن.
    واقعا عجیب است چون من وسایلم را برای اینکه هرگز به کسی شک نکنم داخل کیفم میزاشتم و حواسم به انها بود ولی قرعه به نام من بود. به هر حال دوستان حواستون باشه اینجا ایرانه و در و پیکر درست حسابی نداره و همیشه ممکنه یک نادان در جمع باشه که آبرویی که با هزار زحمت توسط افرادی بزرگ جمع میشود را یکباره به زمین بریزه.
    سلام دوست عزیز
    من هم به نوبه ی خودم واقعاً از این اتفاق متأسفم شدم. این مسئله که در همایشی که نام عکاسی است آن هم دوربین عکاسی دزدیه شده است واقعاً مشکوک است. البته به نظر من عده ای قصد دارند تا با این رفتار نام برگزارکنندگان این برنامه را زیر سوال ببرند و این حرکت بی سابقه واقعاً جای تأسف دارد. شاید بگویید چرا برنامه از لحاظ امنیتی پایین بوده است؟ بایستی بدانید که برنامه های بسیار بزرگتر از این کارگاه هم که میلیونها تومان ابزار در آن بوده برگزار شده و تاکنون شاهد چنین اتفاقاتی نبوده ایم و دلیل آن ساده است. دل منجم صاف و ساده و آسمونی است و کسی فکر نمی کند منجمی بیاید دزدی کند. برای من واقعاً درک این مسئله که یک منجم دزد باشد، آن هم منجمی که 80 هزار تومان را داده است و کلی هم خرج راه خود کرده تا به این همایش بیاید بسیار دشوار است. چندی پیش یکی از دوستان اصفهانی یک دوربین کنون گران قیمت را به علت خستگی در اتوبوس های شهری تهران جا گذاشت . البته ما نیز سعی کردیم تا آن شب این دوست گرامی را به رصد ببریم تا بلکه این خاطره ی تلخ را فراموش کنند چون من خودم هم آقا دزده مالم را زده است و میدانم دوستان چه می کشند. امیدوارم برای کسی پیش نیاید. ولی باید همیشه و همیشه مراقب باشیم که دزدان همیشه در کمین اند. امیدوارم دوربین پیدا شود تا این قضیه ختم به خیر گردد و اگرنه بایستی یا قید همایش ها را بزنیم و یا همایش ها را با نیروهای حراستی و امنیتی برگزار کنیم که فکر کنم به مذاق کسی خوش نیاید.
    ویرایش توسط علی ابراهیمی سراجی : 11-20-2011 در ساعت 05:18 PM

2. 6 کاربر مقابل از علی ابراهیمی سراجی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)