صفحه 1 از 42 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 415

موضوع: مشكلات و پيشنهادات فنی اعضا

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

Post مشكلات و پيشنهادات فنی اعضا

با سلام به همه اعضا گرامی

در این تاپیک مي توانيد همه سوالات ، مشكلات و پيشنهادات فني خود را با مدير فني فروم مطرح نماييد .

همچنین میتوانید اشکالات و موارد فنی را همینجا مطرح کنید

شایان ذکر است که متآسفانه بنده هیچ سررشته ای از امور فنی فروم ندارم و همانطور که همه مطلعید مدیر فنی فروم آقای mojcris هستند
    ویرایش توسط yperseusy : 06-09-2015 در ساعت 11:27 PM

2. Top | #2
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

اولین نکته مهم :

پس از اتفاقی که بعد از هک شدن سایت افتاد ، از این به بعد مسئولین فنی حداقل هفته ای یک بکاپ از مطالب فروم میگیرند

لذا از بابت از بین رفتن عمده اطلاعات خوشبختانه جای نگرانی نیست .

اما در حال حاضر به نظر میرسد پهنای باند سایت جوابگوی تعداد بازدید کنندگان نیست . فردا در جلسه ای که با بخش فنی داریم این مشکل بررسی خواهد شد

انشاا... به زودی با افزایش فضای لازم ، اکثر مشکلات ورود دوستان به فروم برطرف خواهد شد .

3. 16 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #3
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1450
    تشکر شده 31 بار در 3 ارسال

بخشنودي اهورا مزدا
    =============
    با درود بسيار

به نگر ميرسه سيستم VB شما همچنان مشكلاتي داره . برخي لينكها DB Error ميدن . سرور لودينگ بالا داره كه متعجبم چطور متوجه اين امر نشديد !(شايد هم شديد ولي هنوز برطرف نشده) من درست نميدونم مسئوليت فني اين سايت با چه كسي هست ... ولي بهتر بود كه به جاي نصب اينهمه استايل با عناوين مجازي ، يك استايل Wap به همراه استايل Default سيستم VB نصب ميكردن و بعد در كنارش تغييرات اينچنين ايجاد ميشد . بهتر هست فاصله بين Backup ها رو كمتر كنيد.(سايت شما نياز داره آنالايز بشه) استفاده از CMS فكر خوبيه ولي درست Setup نشده . چند تا ماژول كم و كاستيش ديده ميشه درصورتيكه امكانات غير ضروري ديگه اي Run شدن ! سرور شما در عرض 30 ثانيه ميتونه Down بشه .(اگر مدير فني سايت آنلاين باشه حتما تاييد ميكنه)

تاييد ارسال پست ، مجوز ايجاد تاپيك ، صندوف پيام ، استفاده از ابزار اديتور پيشرفته و وضعيت فروم در پايين صفحه اصلي بهتر هست بازبيني بشه .
    من اگر انتقاد كردم از سر دلسوزي هست به لحاظ صميميت موجود بين اعضا حيفه سايتتون دوباره آسيب ببينه . بهتر هست اقدام پيشگيرانه گردد .

با عرض ادب و احترام
    بدرود / ياشا
    امضای ایشان
    دستِ مخترع کولر درد نکنه ، اگه به ما بود الان یا میگفتیم مشیتِ خدا در اینه که هوا گرم باشه و حتما یه حکمتی هست ، باید تحمل کرد و نباید تو کارِ خدا دخالت کرد ... یا اینکه یه دعا ساخته بودیم و میگفتیم باید روزی 70 بار از روش خوند تا خنک شد... اگرم میخوندیم و خنک نمیشدیم ، میگفتن با اخلاص نخوندی و فقط بنده های واقعی و با تقوا خنک میشن ...!

5. کاربر مقابل از Yasha625 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

6. Top | #4
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    15
    تشکر شده 730 بار در 62 ارسال

به نگر ميرسه سيستم VB شما همچنان مشكلاتي داره . برخي لينكها DB Error ميدن . سرور لودينگ بالا داره كه متعجبم چطور متوجه اين امر نشديد !(شايد هم شديد ولي هنوز برطرف نشده) من درست نميدونم مسئوليت فني اين سايت با چه كسي هست ... ولي بهتر بود كه به جاي نصب اينهمه استايل با عناوين مجازي ، يك استايل Wap به همراه استايل Default سيستم VB نصب ميكردن و بعد در كنارش تغييرات اينچنين ايجاد ميشد . بهتر هست فاصله بين Backup ها رو كمتر كنيد.(سايت شما نياز داره آنالايز بشه) استفاده از CMS فكر خوبيه ولي درست Setup نشده . چند تا ماژول كم و كاستيش ديده ميشه درصورتيكه امكانات غير ضروري ديگه اي Run شدن ! سرور شما در عرض 30 ثانيه ميتونه Down بشه .(اگر مدير فني سايت آنلاين باشه حتما تاييد ميكنه)
    با سلام ،

1 - لطفا لینک های DB Error را برای اینجانب ارسال نمایید

2 - Server Load را شما چگونه می توانید ببینید ؟! منظور شما همان Load Average است ؟! برام واقعا جالب بود چیزی رو که نمی بینید و فقط مدیر سرور می تواند ببیند تخمین زدید اما Load Average 0.56, 0.41, 0.34 این Load ما در سرور است که بسیار پایین نیز هست .

3- فاصله بکاپ های ما را هم نمی دانم از کجا می دانید ! اما سیستم بکاپ گیری ما On Time است و اطلاعات شما نیز کاملا غلط بهتر نبود جای مواردی که اصلا از آن مطلع نیستید و مدیر سرور از آن مطلع است مواردی را بازگو می کردید که به درد انجمن می خورد ؟! البته با 3 عدد پست بیش از این انتظار نمی رفت .

4 - بنده 4 سال است که در زمینه پرتال و انجمن های گفت و گو فعالیت می کنم و بخصوص تخصصا روی VBulletin کار کرده ام تا به حال از الفاظی که نام بردید چیزی به گوشم نخورده ! اما اینکه از قالب Default استفاده کنیم فکر کنم اطلاعاتتان قديمي است . در نسخه 4 این سیستم همین هست که ما استفاده می کنیم و قالب Default نسخه 3 در نسخه 4 تغییر کرده است .

اييد ارسال پست ، مجوز ايجاد تاپيك ، صندوف پيام ، استفاده از ابزار اديتور پيشرفته و وضعيت فروم در پايين صفحه اصلي بهتر هست بازبيني بشه .
    من اگر انتقاد كردم از سر دلسوزي هست به لحاظ صميميت موجود بين اعضا حيفه سايتتون دوباره آسيب ببينه . بهتر هست اقدام پيشگيرانه گردد .
    به نظرم شما حتی یکبار هم امکانات انجمن را به صورت کلی مرور نکرده اید و کاملا بدون اطلاع آن هم در مورد مسائلی که به هیچ عنوان از آن اطلاع نداشتید ابراز نظر کردید .

امیدوارم زین پس اگر انتقاد و پیشنهادی صورت می گیرد سازنده و از روی اطلاع و آگاهی باشد .

موفق باشید.

7. 7 کاربر مقابل از Sharafi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #5
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    15

با سلام ،

بنده توضیحات تکمیلی رو ارائه می کنم و امیدوارم دیگر برخورد های مانند برخورد جناب Yasha625 نبینم ، اینجا محیطی برای ارائه نظرات است و مطمئنا همه کاربران فعال و خوب آوا استار می دانند جنگ و دعوا در این انجمن جایی ندارد ، لزومی نمی بینم با شخصی که از روی نا آگاهی سخن می گوید صحبت کنم ، همه کاربران قدیمی انجمن متوجه هستند که تا جایی که در توان بنده بوده همیشه به سوالات و مشکلات کاربران چه در راستای تاپیک و چه در راستای پیغام خصوصی پاسخ داده ام ، شاید اولین باری باشد که چنین برخوردی از بنده می بینید آن هم فقط و فقط به دلیل صحبت از روی کمبود اطلاعات و نداشتن حتی یک دلیل و مدرک برای حرف های ایشان بود ، ضمن اینکه برخی حرف های ایشان جنبه تهدید داشت که بنده باز هم عرض می کنم تهدید و این نوع برخورد های در این انجمن جایی ندارد .

چند ماهی است که حملاتی از نوع Ddos و Flood به انجمن میشد که خوشبختانه تا حدی جلوی آن ها گرفته شد اما بزرگترین انجمن ها نیز از گزند این نوع حملات در امان نیستند و تمامی روش های مقابله نیز مشکلاتی دارند به هر روی انجمنی مانند این انجمن که کاملا علمی بوده کمتر در زیر این نوع حملات قرار خواهند گرفت ! و جالب اینجاست که افرادی مانند این دوست عزیز هر از چند گاهی این موارد رو انجام می دهند و ما باید برای بر پا نگاه داشتن انجمن شبانه روز به فکر جلوگیری از این حملات باشیم ! واقعا متاسفم که با یک انجمن علمی چنین برخوردی می شود.

امیدوارم زین پس انتقاد های سازنده تر و مرتبط به انجمن را در اینجا مطرح کنید . و بنده تا حد توان آن ها را رفع می کنم .

موفق باشید.
    ویرایش توسط Sunrise : 03-13-2012 در ساعت 04:57 PM

9. 7 کاربر مقابل از Sharafi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #6
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1463
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

به نظر من نباید جوری باشه که تا 30 تا پست نرسیده نیاز به تایید داشته باشه.
    به نظرم تایید مخصوص بازارچه و نظرسنجیه
    امضای ایشان

11. Top | #7
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    15

به نظر من نباید جوری باشه که تا 30 تا پست نرسیده نیاز به تایید داشته باشه.
    به نظرم تایید مخصوص بازارچه و نظرسنجیه
    با سلام ،

دوست عزیز ابتدا روال انجمن به همین شکل بود ولی سوء استفاده هایی شد و حتی مشکلاتی را برخی کاربران به وجود آوردند که حتی ممکن بود موجب فیلتر شدن انجمن علمی آوا استار شود ، این تصمیم توسط مدیران کل انجمن ها اتخاذ شده و مطالب در صورت مشکل دار نبودن و صحت کامل سریعا تایید می شوند ، مطمئن باشید اگر زمانی مجدد احساس شود که این امکان می تواند وجود داشته باشد مطمئن باشید اعمال خواهد شد .

موفق باشید.

12. 11 کاربر مقابل از Sharafi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #8
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1421
    تشکر شده 461 بار در 83 ارسال

دوستان به نظرم فروم ما یک فروم متفاوته
    چون اصولا توی فرومهای دیگه مردم میان و تقریبا چرت و پرت میگن ولی این فروم جزو معدود فروم هایی هست که توش چهارتا آدم حسابی( به جز خودم) میان حرف میزنن.
    پس باید از فروم های دیگه متفاوت باشه
    من یه فکر تو ذهنم داشتم که راستش خودم قادر به انجام این کار نیستم ولی مطمئنم که کسی که به کامپیوتر وارد تر از من باشه میتونه با اچ تی ام ال این کارو بکنه
    خیلی ساده و خیلی زیباست
    میخواستم بگم اینکه پس زمینه تمام صفحات سفید باشه واسه فرومی که نجومیه یه کم جالب نیست
    نه اینکه همش رو مشکی کنید ها
    اگر متفاوت بودن رو هم بخواهید اضافه کنید میتونیم از عکس ها به جای رنگ سفید استفاده کنیم
    تصاویری که به کمک ps کمی رنگ سفید (برای دیدن شدن متون ) به آن اضافه شده.
    هم یک ابتکاره هم یک کار زیبا و البته چیزی که مطمئنم اینه که خیلی راحته
    ولی خب بازم به نظرم فروممون خیلی زیباست ولی یادتون باشه واسه آدم های نجومی هیچ عکسی قشنگ تر از عکس های فول اچ ای نجومی نیست پس چه بهتر که هر وقت میام از این عکس ها لذت ببریم
    امضای ایشان
    هر چه بود از دقیقه های نجوم
    با یکایک نهفته ها علوم
    خواندم و سر هر ورق جستم
    چون تو رو یافتم ورق شستم
    نظامی

14. 4 کاربر مقابل از saeedmozah عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #9
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

سلام دوست گرامي

در راهنماي سايت توضيح داده شده كه سايت داراي چندين تِم ( رنگ ) است كه شما با مراجعه به نوار پايين سايت سمت چپ ميتوانيد از قسمت آبشاري ، انواع تم ها را با رنگ هاي مختلف انتخاب كنيد

( فكر ميكنم تِم رز سياه منظور شما را برآورده كند )

موفق باشيد

16. 5 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #10
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    936
    تشکر شده 4,026 بار در 343 ارسال

مشكلات و پيشنهادات  فنی اعضا         
    سلام بر شما
    راستش بنده هر وقت میخوام یه نوشته ارسال کنم، نمیتونم! حتی به مقداره مجازم نگاه کردم و عکس های کوچیک گذاشتم ولی باز نشد! جایی دیدم که ظرفیت عکس های من پر شده اما من شاید 15 تا عکس بیشتر نذاشته باشم! یعنی انقدر ظرفیت پایینه؟!!!!!
    نمیدونم اشکال از منه یا از سیستم آپلود تصویر؟

18. 5 کاربر مقابل از Negar Najafi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 42 1234511 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)