صفحه 8 از 10 نخستنخست ... 45678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 96

موضوع: 2012 پایان دوران

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4
    تشکر شده 6,435 بار در 852 ارسال

2012 پایان دوران

تقریباً موضوع پایان دنیا در 12-21-12 یا همان بیست و یکم ماه دوازدهم سال 2012 در همه جا پخش شده است!
    دیگر همه در این رابطه اظهار نظر درست یا غلط می کنند! و بسیاری از ستاره شناسان نیز اقدام با تغییر تصورات غلط و ترویج افکار درست هستند.
    در باشگاه نجوم مرکز علوم و ستاره شناسی، مجله نجوم و هزار جای دیگر به این نتیجه رسیدیم که بنا به دلایل ارائه شده در این فیلم دنیا نابود نخواهد شد.

لطفاً در این تاپيك از بحث علمی بپرهیزید!!!!
    و برای کسب اطلاعات علمی اینجا کلیک کنید.

لطفاً فقط بگویید اگر به شما بگویند دنیا در تاریخ فوق به پایان می رسد چه کاری انجام می دهید؟

2. 16 کاربر مقابل از پیام بهرام پور عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #71
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1389
    تشکر شده 3,041 بار در 301 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط celestial boy نمایش پست ها
    چه بد.همون سالی که می خوام المپیاد بدم!!حالا نمی شد یک سال عقب تر رو اعلام می کردن لااقل این همه که می خوام بخونم هدر نره.حیفه واقعا.
    اما من از این جور چیزا نمی ترسم.دوست دارم این یه سال آخر رو فقط واسه نجوم بخونم.کم کمش اینه که آرزو به دل نمی میرم.سعی می کنم این ور و اون ور هم نرم.زیر آسمون کویر باشم بهتره تا تو دود و دم شهرای بزرگ باشم.
    نه هنوز 458 روز و 23 ساعت و 48دقیقه وقت داری که به چیزایی که دوست داری برسی و از زندگیت نهایت استفاد رو کنی!
    امضای ایشان
    If everyone cared and nobody cried
    If everyone loved and nobody lied
    If everyone shared and swallowed their pride
    We'd see the day when nobody died

4. 4 کاربر مقابل از Flare star عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #72
    کاربر ممتاز
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    737
    تشکر شده 3,855 بار در 697 ارسال

شما هم واسه خودتون دنيايي دارينا ، من بعضي وقتا از اين كارا خندم ميگيره (ببخشيد!)
    امضای ایشان
    مستقبل این مجلس جز قصه ماضی نیست
    تا صبحدم محشر دی خفته به فرداها

6. 5 کاربر مقابل از solh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #73
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    مدال نقره جهانی المپياد نجوم
    شماره عضویت
    476
    تشکر شده 1,198 بار در 220 ارسال

سلام بر صلح عزیز.من هم وقتی اون پست رو می نوشتم خندم گرفته بود.شوخی کردم.
    اگه آدم بخواد فکر کنه سال دیگه قراره یه چیزی بیفته رو زمین و زمین رو نابود کنه که نمی تونه زندگی کنه.اصلا بیایم با هم فکر کنیم.اگه ما این یک سال رو خوش بگذرونیم و بعدش هیچی نشه خیلی ضرر کردیم.خب پیش بینی آدمه.همیشه که درست در نمیاد.تازه اگه داستان پیش بینی درست باشه.من که می گم تو این یک سال و اندی آب از آب تکون نمی خوره.
    اون کسی که شایعه رو درست کرده (که هممون خوب می دونیم کیه)فکر همه جاش رو کرده جز این که خودش نتونه.گفته شایعه درست می کنیم.همه که ترسیدن ضربه آخر رو وارد می کنیم..شایعش هم خیلی خوب از کار در اومده.همه گیر شده.هیچکی اصلش رو نفهمیده.و...اما خودش نمی تونه ضربه آخر رو وارد کنه.
    امضای ایشان
    آن كه به يافتن آب اطمينان دارد هرگز از تشنگي هلاك نمي شود.امام علي (ع)

8. 3 کاربر مقابل از celestial boy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #74
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1877
    تشکر شده 4 بار در 2 ارسال

میگن نوستراداموس نیز این پیشگویی رو کرده که دنیا داره از بین میره و امروزه هم (نمی دونم شایعه هست یانه) میگن که در اون موقع تمامی سیارات در یک خط قرار میگیرند و خورشید هم در برابر مرکز راه شیری که در صورت فلکی قوس هستش قرار میگیره و اون روز 21 دسامبر 2012 هسش که میگن (بعض افراد) آخر الزمان است.
    همچنین اقوام مایا نیز تقویمی از رویداد های نجومی ترتیب داده بودند که تقویم آنان نیز در 2012 تمام میشوند. حال دو تفسیر در باره ی این تقویم است یکی آن که آنان به ما امروزی ها اخطار داده بودند که دنیا نابود خواهد شد و دیگری آن که این تقویم بالاخره باید در جایی تمام میشد و نمی توانست لامتناهی باشد.
    دیگه بیش از این نمی ترسونمتون.
    امیدوارم که در سال 2012 دنیا از بین نرود.
    ویرایش توسط آسمون : 10-26-2011 در ساعت 08:03 PM دلیل: ویرایش ادبی

10. کاربر مقابل از black holds عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

11. Top | #75
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1569
    تشکر شده 1,033 بار در 152 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط black holds نمایش پست ها
    میگن نوستراداموس نیز این پیشگویی رو کرده که دنیا داره از بین میره و امروزه هم (نمی دونم شایعه هست یانه) میگن که در اون موقع تمامی سیارات در یک خط قرار میگیرند و خورشید هم در برابر مرکز راه شیری که در صورت فلکی قوس هستش قرار میگیره و اون روز 21 دسامبر 2012 هسش که میگن (بعض افراد) آخر الزمان است.
    همچنین اقوام مایا نیز تقویمی از رویداد های نجومی ترتیب داده بودند که تقویم آنان نیز در 2012 تمام میشوند. حال دو تفسیر در باره ی این تقویم است یکی آن که آنان به ما امروزی ها اخطار داده بودند که دنیا نابود خواهد شد و دیگری آن که این تقویم بالاخره باید در جایی تمام میشد و نمی توانست لامتناهی باشد.
    دیگه بیش از این نمی ترسونمتون.
    امیدوارم که در سال 2012 دنیا از بین نرود.

سلام
    اتفاقا این موضوع چند وقتی ذهن منم بدجوری به خودش مشغول کرده چند تا فیلم و مستند به زبان اصلی رو هم در این مورد دیدم
    این بار سعی میکنم مطالب جدیدی در این مورد براتون ارسال کنم . ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتری در این باره در اختیار من و بقیه قرار بدید
    امضای ایشان
    زیباترین قول تو این است که هرگز باز نخواهی آمد ...

احمدرضا احمدی

12. کاربر مقابل از *artemis عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

13. Top | #76

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1824
    تشکر شده 139 بار در 8 ارسال

من که می رم دوربینم رو می ذارم رو پشت بوم از آخر دنیا عکس می گیرم
    بعدشم رو facebook , forum آپلودمی کنمش

14. 3 کاربر مقابل از alighasem عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #77
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1810
    تشکر شده 102 بار در 29 ارسال

معلوم نیست!شایدزودترازآن زمان تعیین شده بمیریم.فکرکنم بهترین حکمتدان جهان راست میگه که ماهانبایدازروزمرگمان خبرداشته باشیم.چون موضوع اصلی فهمیدن زمان مرگ ونابودی نیست.موضوع اصلی اینه که زودهرچی درو کردیم بکاریم.میدونم حرفم تکراریه وبارهاوبارها شنیده ایم اما اگراجازه بدهید موضوع رابادوربین روانشناسی بررسی میکنم:باتوجه به ویژگی انسان ها،وروحیه لطیفشان،فاکتورهای نابودی،فناشدن جهان،به آخررسیدن عمرزمین،ناخودآگاه روی ذهنشان اثرکرده وارنظرجسمی وروحی دچاراختلالات ازجمله ناامیدی وضربه های افسردگی سکون وترس دوری ازجاودانگی واسترس اتفاق می افته.حالااگر این موضوع جهانی بشه همه باهم دچاراین ترس خواهندشد.امواج بتای ذهنی وحملات شدیدامواج درجووفضاتصمیم گیری رومختل میکنه.پس واقعانمی شه فهمیدعکس العمل ماموقع باورکردن این خبرچیه؟!واقعااگراین خبرواقعی بوددیگرفرصتی برای درواعمالم نداشتم چون مجبوربودم تمام وقتم روصرف آرام کردن خانواده20تا30نفری ودوستان وآشنایان وخودم بکنم.نه!شایدهم فرصت این کاروهم نداشتم چون مجبورمی شدم تمام وقتم روبشینم گریه کنم که دیگه وقتی واسه ظهورعدالت جهانی وصلح همگانی نمیمونه...اصلا الان که بهش فکرمیکنم خیلی غم انگیزه.چون کارمن صبح تاشب آروم کردن خودمواطرافیانه.اگراین اتفاق بخوادبیفته من بیچاره میشم چون بایدصبح تاشب حرف بزنم اون هم نه درموردامید،فقط درمورداینکه چطورخودشان روواسه مرگ آماده کنندجان من ازاین سوالهانپرسید،آدم وقتی بهش فکرمیکنه غمگین میشه....به امیدروزظهورجهانی عدالت وصلح وزیبایی درزیرستارگان زیبای شب

16. 3 کاربر مقابل از نجم62 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #78
    کاربر ممتاز
    مدیر ارشد

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    900
    تشکر شده 12,272 بار در 1,234 ارسال

نقدی بر فاجعه ساختگی 2012

متخصصان میگویند شراره های مرگبار خورشیدی از نظر فیزیکی غیرممکن است
    همواره نگرانی در مورد خطرات ناشی از طوفانهای فضایی نه تنها در بعد دانش فضایی بلکه در بعد عمومی نیز قابل توجه بوده است. این خطرات اغلب شامل طوفانها و شراره های پرقدرت خورشیدی است." شراره های مرگ آور خورشیدی" می توانند آنچنان قدرتمند باشند که زمین را ویران کنند. قابل ذکر است فعالیتها خورشیدی در چرخه های 11ساله نوسان میکندو در آخر این چرخه به اوج خود می رسد، ازاین رو برخی معتقدند که سال 2012 با اوج فعالیت چرخه مصادف خواهد بود و ما شاهد شراره های پرقدرت خورشیدی خواهیم بود.

اما واقعیت آن است که این چرخه های خورشیدی در دوره های هزارساله رخ میدهد؛ اغلب مردم جهان بیشتر از 11 سال سن دارند و تاکنون چنین طوفان مرگباری را درک نکرده اند، بعلاوه برطبق همین چرخه 11ساله نیز این اوج فعالیت در اوخر2013 و 2014رخ خواهد داد و نه2012!
    از همه مهمتر هرگز انرژی کافی در شراره های خورشید دیده نخواهد شد که بتواند زیم نرا در 150میلیون کیلومتر دورتر از بین ببرد.
    البته این بدان معنا نیست که آب و هوای فضایی نمیتواند برسیاره ما اثر بگذارد. گرچه شراره های پرقدرت خورشیدی نمیتوانند کل سیاره ما را در ورطه نابودی قرار دهند اما میتوانند بر امواج اکلترمغناطیسی ما حتما میتوانند موثر باشند؛ این امواج سطوح بالایی جو ما را جولانگاه خود قرار میدهند خطوط ارتباطی ما را با ماهواره ها بویژه ماهواره هایی همچون GPS و تلفن همراه قطع نمایند، که میتواند بسیار زیان بار باشد. پدیده ی دیگری از طرف خورشید میتواند بسیار مخرب تر از قطع خطوط مخابراتی باشد، پدیده ای است که با نام CME(خروج جرم تاج خورشیدی) شناخته میشود؛ این انفجارات خورشیدی که بعنوان خروج جرم تاج خورشیدی CMEشناخته میشوند، ذرات جو و نوسانات الکترومغناطیسی را در داخل جو زمین به جلو سوق میدهند. این ذرات همچنین میتوانند با بوردهای الکترونیکی ماهواره ها برخورد کرده و سیستم آنها را تخریب کنند.

برگرفته از sciencedaily
    (Nov. 11, 2011)

امضای ایشان

18. 5 کاربر مقابل از رضا طامهری عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #79
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

اولین نشانه 2012 همین الان در تهران احساس شد.

کسی میدونه این زلزله کجا بوده؟
    امضای ایشان

وقتی آرامش را در خود نیابید, جستجوی آن در جای دیگر, کار بیهوده ای است.

20. 5 کاربر مقابل از rezash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

21. Top | #80
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    53
    تشکر شده 8,834 بار در 819 ارسال

2012 پایان دوران         
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash نمایش پست ها
    اولین نشانه 2012 همین الان در تهران احساس شد.

کسی میدونه این زلزله کجا بوده؟
    بله حدودا ساعت بیست و سی و خورده ای بوده که این اتفاق افتاد یعنی من فقط خبرشو شنیدم!!!

باید به فال نیک گرفت: اینجوری که " همینجوری اروم اروم زلزله بیاد که تخلیه بشه و اونجا اتفاق خاصی نیفته!! "
    ار برکات سال 2012
    امضای ایشان
    عاشق دستپخت مادرمم
    اگرم سرد باشه مشکلی نیس
    در عوض یه ادویه ای می زنه که بکره
    تو هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

orion سابق!!!

22. 4 کاربر مقابل از Hojjat Zafarkhah عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 8 از 10 نخستنخست ... 45678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)