صفحه 15 از 21 نخستنخست ... 5111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 207

موضوع: ارتباط با مديران سايت

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

smile ارتباط با مديران سايت

اعضا محترم كلوپ نجوم آوااستار ميتوانند از طريق اين تاپيك با مديران سايت در ارتباط باشند .

لطفآ هرگونه پيشنهاد ، انتقاد و پرسش در مورد سايت را از اين طريق درميان بگذاريد .

با تشكر

2. Top | #141
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

با سلام و تشکر از همه دوستانی که نظرات خود را اعلام میکنند

عمیقآ باور دارم که تضارب آرای متفاوت است که می تواند راه درست را در رسیدن به اهداف مشترک روشن تر کند .

در خصوص مطلب جناب آقای فرشاد و پاسخ هایی که دوستان اعلام کردند نظرم را عرض می کنم :

آنچه مسلم است هدف از ایجاد این فروم ، راه اندازی یک فضای مجازی تخصصی در زمینه نجوم و موارد مرتبط با آن است .

طبیعتآ به هیچ وجه مایل نیستیم کل یا بخشی از این فضا در اختیار افرادی قرار بگیرد که هیچ تناسبی با موضوع تخصصی آن ندارند و صرفآ برای سرگرمی و تفریح عضو می شوند

( نه اینکه این کار ، ذاتآ خوب نباشد ، اما هدف و دغدغه ما این نیست و حتی با وجود اینکه اینگونه فروم ها رنک بسیار بالایی دارند اما از این مورد شدیدآ گریزانیم )

اما ...

از طرفی اعضای یک فروم تخصصی هم ، نیاز های دیگری دارند که اگر ما بتوانیم بخشی از آن نیاز ها را هم تامین کنیم ، فضای پویا تر و فعال تری خواهیم داشت )

به همین منظور تنها راه حلی که به ذهنمان رسید این بود که مباحث غیر تخصصی فقط در دسترس اعضایی باشد که علاقمندی شان به موضوعات تخصصی به اثبات رسیده باشد .

( هر چند قبول دارم که تعداد پست ها ، ملاک چندان خوبی نیست اما در حال حاضر تنها ملاک قانونمند موجود است )

طبیعتآ تایید می فرمایید موضوعاتی مثل " شعر هایی که دوست داریم " و مطالب طنز " و " مکاتب فلسفی " و .... در یک فروم تخصصی محلی از اعراب ندارند و وجودشان در بین

تاپیک های تخصصی ، نقض غرض به شمار می رود .

اما در مورد مثالی که جناب فرشاد عزیز فرمودند ( تاپیک فتوشاپ ) از مدیران خواهش کرده ایم که هر تاپیکی که در تالار غیر تخصصی درج می شود و احتمال این می رود که برای

کل اعضا مناسب و مرتبط با موضوعات اصلی باشد ، به تالار های عمومی منتقل گردد .

( مثلآ تاپیک های ریاضی محض و فیزیک محض در ابتدا در تالار غیر تخصصی بودند ولی به دلیل اهمیت موضوع به تالار عمومی منتقل شدند که این اتفاق در مورد تاپیک فتوشاپ و

امثال آن نیز می تواند رخ بدهد )

لذا در اینطور موارد فقط کافی است دوستان پیشنهاد انتقال تاپیک های مورد نظر را اعلام کنند تا در اسرع وقت بررسی و اقدام لازم صورت بگیرد .

امیدوارم توضیحات مختصر بنده مفید و منطقی بوده باشند

3. Top | #142
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    451
    تشکر شده 11,082 بار در 1,135 ارسال

خیلی ممنون از توضیحات آقای امام ، بسیار کامل و شفاف بود.

هدف از ایجاد تالار غیر تخصصی همونطور که گفته شد ایجاد فضایی پویا تر و راهی برای بیان علایق شخصی و غیر نجومی افراد بود که امیدوارم تاثیر مطلوب خودش رو هم گذاشته باشه. مسلما تاپیک هایی هم که بتونه در محیط تخصصی فروم جای بگیره از این تالار به تالار مناسب خودش منتقل میشه.
    ممنون از این که نظرات خوب و سازندتون رو با ما درمیون میزارید.
    امضای ایشان
    زندگیت رو روی یک قاعده بنا کن
    نه یک استثناء

4. 14 کاربر مقابل از karimisss عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #143
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    436
    تشکر شده 6,249 بار در 703 ارسال

از نظر من قبل از این که یک تاپیک شکل بگیره باید برای محل ایچاد تاپیک فکر کرد نه این که بعد از اینکه تاپیک به وجود بیاد و سرش بحث بشه...البته این نظر من بود و اشتباهی که خیلی پیش ها شکل گرفت...
    امضای ایشان

6. 6 کاربر مقابل از gandom عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #144
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط gandom نمایش پست ها
    از نظر من قبل از این که یک تاپیک شکل بگیره باید برای محل ایچاد تاپیک فکر کرد نه این که بعد از اینکه تاپیک به وجود بیاد و سرش بحث بشه...البته این نظر من بود و اشتباهی که خیلی پیش ها شکل گرفت...
    اتفاقا خیلی بحث میشه همیشه و ضریب اشتباه هم در این زمینه پایینه. ولی خب بالاخره اشتباه هم جزئی از زندگی ما انسان هاست. مهم اینه که سعی در جبران اشتباه کنیم که فکر کنم این فضای انتقادی این امکان را فراهم آورده

8. 12 کاربر مقابل از پیمان اکبرنیا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #145
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

سلام بر مدیران زحمتکش

ببخشیدا! چرا هی بر میدارید پست های ملت رو ادغام میکنید؟ آدم گیج میشه بدتر که....

طرف ( مثلا من با هر کس دیگه ) در یک مباحثه نفس گیر و سرسخت ( یا شاید لایت و ملایم ) داره هر شب (یا روز ) جواب چند نفر رو میده خب طبیعیه که هر کدوم رو در یک پست بفرسته!

اگر یه کاربر یه مطلبی رو خودش همین طوری داشت مینوشت و میومد چند تا پست چند خطی میذاشت، من هم با ادغامش موافقم ولی وقتی داره جواب افراد مختلف رو میده که نباید هی ادغام کرد

این طوری کسی هم که بر اساس نظر و موافقتش میخواد از پست تشکر کنه نمیدونه باید کدوم بخش رو مد نظر بگیره
    مثلا یه کاربری با جواب به پست x موافقه ولی با جواب به پست y مخالفه بعد چه جوری پستی که هر دو اینا رو داره رو لایک کنه ؟ ( حالا تشکر یا هر چی / منظور موافقته )
    یا یکی دیگه که میاد و میخواد متوجه موافقت بقیه بشه از کجا باید بفهمه اون تشکر مربوط به کدوم بخشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون از اینکه میشه نقد و نظر داد
    امضای ایشان
    ... جان تو بندری است، جای ورود نور، جای صدور نور ...

10. 16 کاربر مقابل از Sunrise عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #146
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    سلام بر مدیران زحمتکش

ببخشیدا! چرا هی بر میدارید پست های ملت رو ادغام میکنید؟ آدم گیج میشه بدتر که....

طرف ( مثلا من با هر کس دیگه ) در یک مباحثه نفس گیر و سرسخت ( یا شاید لایت و ملایم ) داره هر شب (یا روز ) جواب چند نفر رو میده خب طبیعیه که هر کدوم رو در یک پست بفرسته!

اگر یه کاربر یه مطلبی رو خودش همین طوری داشت مینوشت و میومد چند تا پست چند خطی میذاشت، من هم با ادغامش موافقم ولی وقتی داره جواب افراد مختلف رو میده که نباید هی ادغام کرد

این طوری کسی هم که بر اساس نظر و موافقتش میخواد از پست تشکر کنه نمیدونه باید کدوم بخش رو مد نظر بگیره
    مثلا یه کاربری با جواب به پست x موافقه ولی با جواب به پست y مخالفه بعد چه جوری پستی که هر دو اینا رو داره رو لایک کنه ؟ ( حالا تشکر یا هر چی / منظور موافقته )

یا یکی دیگه که میاد و میخواد متوجه موافقت بقیه بشه از کجا باید بفهمه اون تشکر مربوط به کدوم بخشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون از اینکه میشه نقد و نظر داد
    سلام بر شما
    شما هم خسته نباشید

خوب ایشون میتونن نقل قول چند گانه بزنن و جواب رو توی یک پست بدن اینجوری که خیلی راحت ترهههههههه

قبلا هم گفته شده که تشکر ها دلایل مختلفی دارند و صرف این موضوع که حالا طرف از کدوم بخش این پست میخواد تشکر کنه نمیشه که ما پست رو ترکیب نکنیم و اگر هم توی بحث شرکت کردند و میخوان به یک قسمت خاص از پست جواب بدن باز هم راه حلی داره که میتونید نمونشو در این پست ببینید.

--------------------
    همه پست ها ترکیب نمیشوند، گاهی پست ها با ترکیب شدن خیلی طولانی میشن که من خودم یکی از مخالفین سر سخت پست های طولانی هستم

موفق باشید
    امضای ایشان
    کمی ستاره روی صورتم بپاش
    سعی میکنم شبیه کهکشان شوم

12. 12 کاربر مقابل از آسمون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #147
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

سلام به سانرایز و آسمون گرامی

به نظر من هم بهتره در مواردی که مباحثه ای در جریان هست، پستها با هم ادغام نشوند مگر این که کاربری چند پست را پشت سر هم بگذارد که جواب فقط به مباحث یک نفر باشد. البته بهتر است خود کاربران سعی کنند جواب چند نفر را به کمک نقل قول در یک پست بدهند.

در مورد تشکر کردن هر کس سیاست خاصی دارد و مدل تشکر کردن کاربران با هم تفاوت دارد و اینجا هم روی صحبت من با خانمها آسمون و سانرایز نیست که خودشون بسیار زیاد در فروم سابقه دارند و از این مساله مطلع هستند. اما برای سایر کاربران باید بگم من به شخصه در مباحثه از پستهایی تشکر می کنم که منطقی، مستدل، با رعایت احترام و بدون غرض ورزی باشند. با داشتن این شرایط حتی اگر در مخالفت با حرف من و یا انتقاد از خود من هم باشد، تشکر از آن پست را لازم می دانم.

در مورد ادغام ها سعی می کنیم نکاتی که گفتید را رعایت کنیم ولی خب کاملا بستگی به موضوع و نوع بحث دارد و اینجاست که ممکن است کمی قضیه سلیقه ای شود. ولی همانطور که گفتم اولویت با ادغام نکردن پستها در مباحثه است مگر در موارد خاص

مرسی که انتقاد می کنید و مرسی که به پاسخش توجه می کنید. ما هم سعی می کنیم بهتر باشیم

14. 16 کاربر مقابل از پیمان اکبرنیا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #148
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    76
    تشکر شده 352 بار در 66 ارسال

سلام

وقت شما بخیر

خیلی وقت پیش آقای صادقیان تاپیکی زده بودند تحت عنوان "راهنمای قدم به قدم آشنایی با صورت های فلکی" یا یک همچین چیزی با همین مضمون ..

فوری بهش نیاز دارم. جستجوی پیشرفته که ... معلوم الحاله. از راه جستجوی گوگل هم هرچی سعی کردم نتونستم پیداش کنم

ممنون می شم راهنماییم کنید

* ضمن اینکه زمان ثبت تاپیک خیلی قبل تر از جریان هکِ فروم بوده و طبیعتاً پاک نشده
    امضای ایشان
    اگر به اوج نمی رسی نگران نباش
    من رسیدم، خبری نبود

16. 3 کاربر مقابل از No.1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #149
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط No.1 نمایش پست ها
    سلام

وقت شما بخیر

خیلی وقت پیش آقای صادقیان تاپیکی زده بودند تحت عنوان "راهنمای قدم به قدم آشنایی با صورت های فلکی" یا یک همچین چیزی با همین مضمون ..

فوری بهش نیاز دارم. جستجوی پیشرفته که ... معلوم الحاله. از راه جستجوی گوگل هم هرچی سعی کردم نتونستم پیداش کنم

ممنون می شم راهنماییم کنید

* ضمن اینکه زمان ثبت تاپیک خیلی قبل تر از جریان هکِ فروم بوده و طبیعتاً پاک نشده
    سلام

مطالب مفيد اين تاپيك با موضوعات مرتبط ادغام شده است و خود تاپيك حذف شده است .

18. 8 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #150
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5347
    تشکر شده 7 بار در 2 ارسال

ارتباط با مديران سايت         
    سلام
    با عرض سلام و خسته نباشید
    من یه اطلاعات پایه ای اندکی درباره نجوم دارم و می خواستم یک مجموعه ای رو خریداری کنم که اطلاعات نجومیم رو ارتقا بدم
    اگه میشه یک مجموعه ای رو بهم معرفی کنید
    مرسی

20. 3 کاربر مقابل از sina.s1999 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 15 از 21 نخستنخست ... 5111213141516171819 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)