نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: طرح رصد آنلاین

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    842
    تشکر شده 5,392 بار در 472 ارسال

طرح رصد آنلاین

دوستان سلام من یه طرحی دارم می خواستم این کارو با بچه های astrotalk انجام بدم ولی هیچکس همکاری نکرد الانم می خوام از شما کمک بگیرم

اگه شما تا حالا توی سایت http://www.universealive.com/defaultfa.htm ثبت نام کرده باشید و از رصداش استفاده کرده باشید این سایت هفته ای دوبار برنامه زنده از طریق اینترنت داره(البته پولیه) یه بار تلسکوپ یه بار میکروسکوپ قبلنا از یه سیستمی استفاده می کردن که زیاد جالب نبود ولی دیشب که بعد مدت ها از این برنامه استفاده کردم دارن از سایت http://www.webex.com/ استفاده می کنه برای استفاده از این سایت باید ماهی 50 دلار پرداخت کرد من می گم مام می تونیم یه همچین برنامه ای اجرا کنیم البته نه هفته ای یه بار مثلا هفته ای سه بار ولی به یه سری چیزا احتیاج داریم

1. یه نفر از دوستان که یه تلسکوپ نسبتا خوب (6 یا 8 اینچ به بالا) اینترنت پرسرعت و یه دوربین با قابلیت تعویض لنز دسترسی داشته باشه و همچنین کمی مهارت رصدی البته توی شهر های شلوغ و ابری نباشه بهتره (اگه دو نفر به هم دسترسی داشته باشن میشه این کار به صورت دو یه سه نفره انجام بشه )

2. یه کارشناس مجری برای توضیح دادن که به اینترنت نسبتا پرسرعت نیاز داره البته از کافی نت می تونه استفاده کنه

3.یه مرکز کنترل که خودم خیلی خوب می تونم انجام بدم

بعدم بچه های آوااستار مثلا با پرداخت ماهی هزار تومان یا 2 هزار تومن که هزینه ی خیلی کمیه که هزینه برنامه ی مورد استفادست و در طول ماه از 8 تا تلسکوپ آنلاین استفاده می کنن این برنامه اگه اجرا بشه خیلی خوبه تازه می تونیم بعد یه مدت یه گروه تشکیل بدیم و کارشناس مجری و اینام دوره ای بچرخه تازه می تونیم بعضی شب ها مهمان افتخاری هم داشته باشیم با توجه به امکانات برنامه از قبیل چت و گفتگوی صوتی می تونیم یه روز در هفته هم بحث نجومی داشته باشیم لازم نیست توی هر تلسکوپ آنلاینم یه جرم مورد بررسی قرار بگیره مثلا توی هر برنامه میشه دو یا سه تا جرم مسیه رو بررسی کرد . با توجه به امکانات برنامه میشه 4 تا برنامه اولم به صورت آزمایشی و رایگان برگزار کرد .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)