صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 92

موضوع: هفتمین المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک - 2013 یونان

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    مدال طلای جهانی المپياد نجوم
    شماره عضویت
    3538
    تشکر شده 4,710 بار در 536 ارسال

هفتمین المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک - 2013 یونان

هفتمین المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک با حضور 35 کشور، مرداد ماه امسال در کشور یونان برگزار خواهد شد . این رقابت ها از 26 جولای تا 5 آگوست (4 تا 14 مردادماه) ادامه خواهد داشت. جمهوری اسلامی ایران نیز در این رقابت ها همراه با دو تیم متشکل از 10 نفر حضور دارد .

تیم ایران بامداد روز پنجشنبه ، 3مردادماه، به مسابقات اعزام شده است.

این تاپیک به آخرین اخبار رسیده از تیم ملی المپیاد جهانی نجوم خواهد پرداخت.

اسامی افراد اعزامی به مسابقات :

پرهام برومند ؛ محمدرضا بنایی ؛ علی پیرمرادی ؛ داریوش شاهین راد ؛ سید شایان ناظمی ؛ سید هومن شاهرخی ؛ امیرپاشا قابوسی ؛ خسین خلیلی ؛ مهرگان درودیانی ؛ عرفان ذابح

برای موفقیتشون دعا می کنیم...

سایت رسمی هفتمین المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک :
    http://www.ioaa2013.gr
    امضای ایشان
    عجیب ترین چیزی که تا به حال تو نجوم دیدم نه ابعاد و ارقام ماه و ستاره و فاصله و جرم اجرام کیهانیه و نه اسرار سر به مهر درون سیاهچاله ها !
    اینه که یک علاقه مشترک چه جوری می تونه این همه آدمو با هم آشنا کنه !

2. Top | #81
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    6374
    تشکر شده 6,841 بار در 590 ارسال

Talking تبریک....تبریک....تبریک

افتخار آفرینی این عزیزان رو در هفتمین دوره ی المپیاد جهانی نجوم صمیمانه تبریک میگم.

امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق و سربلند باشند.

این هم عکس یادگاری افتحار آفرینان عزیز کشورمون.

امضای ایشان

3. Top | #82
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7788
    تشکر شده 51 بار در 4 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan bayat نمایش پست ها
    بچه ها ساعت 3 صبح روز شنبه به ایران بر میگردن حتما بیایید اگه تونستید!
    ما هم جهت انجام وظیفه ( و البته پاچه خواری ! ) با ره ب حلی 1 میریم فرودگاه !!!

بچه ها حضور شما برای مراسم استقبال قطعا مایه دلگرمی بچه ها ی تیم خواهد بود ...
    امضای ایشان
    منابع المپیاد نجوم mqniksefat.persiangig.com

4. 5 کاربر مقابل از قاسم عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #83
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    487
    تشکر شده 2,517 بار در 229 ارسال

6. 14 کاربر مقابل از امیر حسن زاده عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #84
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6616
    تشکر شده 8 بار در 1 ارسال

سلام اول تبريك به همه بچه هاى تيم.

بعد اينكه با ديدن عكس هاى تيم هاى كشور هاى مختلف متوجه شدم كه چرا باشگاه دخترها رو از تيم نجوم كاملا حذف كرده حالا بيشتر مى فهمم كه چرا از يه سواله ده نمره اى با توجه به اينكه جوابم با جواب باشگاه كاملا مطابقت داشت به من 1.5 نمره دادن. به اميد روزى كه سياست باشگاه براساس عدالت باشه نه بر اساس دختر يا پسر بودن و نه بر اساس اسامى دبيرستان هاى مهم تهران و اگه بيشتر به اين عكس ها نگاه كنيم براى بيشتر اين كشورها المپياد يه break time بوده اما تو كشور ما شده پله ترقى كه گاهى اوقات با بى عدالتى ممكنه باعث سقوط هم بشه. اى كاش المپياد هم تو كشور ما اينقدر اختصاصى نبود.

8. 8 کاربر مقابل از M33 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #85
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8836
    تشکر شده 32 بار در 4 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط M33 نمایش پست ها
    به اميد روزى كه سياست باشگاه براساس عدالت باشه نه بر اساس دختر يا پسر بودن و نه بر اساس اسامى دبيرستان هاى مهم تهران و اى كاش المپياد هم تو كشور ما اينقدر اختصاصى نبود.
    وقتی از 40 نفر 27 نفرشون از یه شهرن دیگه چه انتظاری میشه داشت؟امیدوارم که این پست حذف نشه چون بعد چندوقت جایی رو پیدا کردم که حرف های ته دلم رو فریاد بزنم. تهران و بعضی دبیرستان هاش شدن قطب علمی کشور فقط کافیه یه نگاهی به اسامی نفرات برتر کنکور و مرحله ی 2 به بعد المپیاد ها بندازین تا............. این اسامی میتونه اینو نشون بده که تو کشور ما بهره مندی از آموزش عادلانس؟؟

10. 11 کاربر مقابل از 0374 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #86
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط 0374 نمایش پست ها
    وقتی از 40 نفر 27 نفرشون از یه شهرن دیگه چه انتظاری میشه داشت؟امیدوارم که این پست حذف نشه چون بعد چندوقت جایی رو پیدا کردم که حرف های ته دلم رو فریاد بزنم. تهران و بعضی دبیرستان هاش شدن قطب علمی کشور فقط کافیه یه نگاهی به اسامی نفرات برتر کنکور و مرحله ی 2 به بعد المپیاد ها بندازین تا............. این اسامی میتونه اینو نشون بده که تو کشور ما بهره مندی از آموزش عادلانس؟؟
    سلام دوست گرامي

در ابتدا ورودتون رو به فروم آوااستار خوش آمد عرض ميكنم

مطمئن باشيد اينجا صريح ترين نظرات فقط به شرط اينكه از دايره ادب خارج نشه ، قابل بيانه و هيچ كدوم از مديران اونها رو حذف نمي كنند ( مثل همين متن ِ متين شما )

اما درباره مسئله اي كه اشاره كرديد ، اگر به صفحات قبل هم رجوع كنيد مي بينيد كه اين بحث قبلا هم مطرح شده

ببينيد ...

در اينكه تعدادي از مدارس خاص ( و حتي نه همه جاي تهران ) امكانات آموزشي بسيار خوبي دارند ، شكي نيست

اين موضوع هم كه بايد در همه عرصه ها امكانات به طور عادلانه در كشور توزيع بشه ، مورد توافق همه است

حتي من خيلي ديدم كه خود بچه هايي كه از همين مدارس ويژه به المپياد راه پيدا ميكنند ، اكثرآ موافق تبعيض آموزشي نيستند

( مهمترين دليلش هم همين كه بيشترشون در قالب مديران و اعضاي فعال همين فروم سعي مي كنند به بچه هايي كه امكانات آموزشي مناسبي ندارند ، كمك كنند )

اما حالا كه همه موافقيم كه عدالت آموزشي بايد برقرار باشه ، راهش چيه ؟

آيا راهش اينه كه امكانات ويژه اين مدارس قطع بشه ؟ يا اينكه بايد همه دانش آموزان به چنين امكاناتي دسترسي داشته باشند ؟؟؟

اگر قبول داريد كه صرف داشتن امكانات بد نيست ( كه خيلي خوب هم هست ) بياييد نوك پيكان انتقادمون رو به سمت مسئوليني بگيريم كه مي تونند براي دانش آموزان ساير مدارس امكاناتي فراهم كنند ...

در حقيقت خواهشم اينه كه به جاي اينكه گله كنيم از اينكه چرا بعضي بچه ها امكانات خاصي دارند ، از اين گله كنيم كه چرا همه اون امكانات رو ندارند

قدم اول همينه

و قدم بعد تلاش براي مجاب كردن مسئولين استان ها و شهر هاي مختلف براي ايجاد شرابط آموزشي يكسان براي همه دانش آموزان

اين مهم ترين مطالبه اي است كه قطعآ بايد توسط همه دانش آموزان پي گيري بشه

موفق باشيد

12. 20 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #87
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    5944
    تشکر شده 274 بار در 43 ارسال

Wink

تبریکتبریکتبریک

14. 5 کاربر مقابل از andromeda.s عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #88
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    5944
    تشکر شده 274 بار در 43 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط arashgmn نمایش پست ها
    در ضمن چرا این طور فکر می کنید ؟ سال 2010 ، توی تیم میهمان ایران ، یه دختر بود و 4 پسر. سال 2012 هم همین طور بود. تازه توی 2012 تو تیم اصلی 2 تا دختر هم بودن ! سال 2011 و امسال هم هیچ دختری طلا نشد که بخواد توی تیم باشه. سال 2009 هم که المپیاد جهانی تو ایران بود و عملا تیمی اعزام نمی شد. از سال های 2007 و 2008 خبری ندارم. اما کلا من درک نمی کنم این طرز تفکر رو..

[/B]
    بله حق با شماست
    منم بعید میدونم تو المپیاد دخترها رو حذف کنن
    چیزی که گفتم مربوط به یه مسابقه ریاضی بود
    ایشالا دیگه از این اتفاق ها نیفته
    و دختر خانم ها بیاید از همین حالا تلاشمون رو بکنیم تا اسم ما هم تو سری های بعد باشه

16. 3 کاربر مقابل از andromeda.s عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #89
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    كاربر فعال آوا استار
    مدال برنز كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    4141
    تشکر شده 102 بار در 16 ارسال

سلام اول تبريك به همه بچه هاى تيم.

بعد اينكه با ديدن عكس هاى تيم هاى كشور هاى مختلف متوجه شدم كه چرا باشگاه دخترها رو از تيم نجوم كاملا حذف كرده حالا بيشتر مى فهمم كه چرا از يه سواله ده نمره اى با توجه به اينكه جوابم با جواب باشگاه كاملا مطابقت داشت به من 1.5 نمره دادن. به اميد روزى كه سياست باشگاه براساس عدالت باشه نه بر اساس دختر يا پسر بودن و نه بر اساس اسامى دبيرستان هاى مهم تهران و اگه بيشتر به اين عكس ها نگاه كنيم براى بيشتر اين كشورها المپياد يه break time بوده اما تو كشور ما شده پله ترقى كه گاهى اوقات با بى عدالتى ممكنه باعث سقوط هم بشه. اى كاش المپياد هم تو كشور ما اينقدر اختصاصى نبود.
    اولا تبربک به همه بچه های تیم و آرزوی توفیق روزافزون برای همشون

دوما در مورد حرف m33 باید بگم من یه دخترم و این دوستمون رو درک میکنم ولی قضاوت ایشون یکم احساساتی بود.
    در تصحیح برگه های مرحله دو سربرگ ها جدا میشه و اساتید نمیدونن دارن برگه چه کسی رو تصحیح میکنن!
    به نظرمن با شرایط فعلی آموزشی تعداد کم دخترها در دوره 40 نفر یه چیز طبیعیه چون خیلی از دختر ها ریسک المپیاد رو نمیپذیرن و در کل تعداد شرکت کننده ها (و در نتیجه قبولی ها!)ی پسر در المپیاد بیشتره!و از طرفی همکاری مدارس با بچه ها در المپیاد خیلی مهمه(که من کم مدرسه ی دخترونه ای دیدم که با بچه ها همکاری کنه!)
    پس منطقیه که تعداد طلاهای دختر کم باشه و فکر نمیکنم از طرف باشگاه غرضی در کار باشه چون در سال های گذشته دختر در تیم های جهانی بوده و مشکلی هم پیش نیومده!
    ویرایش توسط arashgmn : 08-11-2013 در ساعت 11:50 AM دلیل: اضافه کردن نقل قول

18. 9 کاربر مقابل از LGH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #90
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8836
    تشکر شده 32 بار در 4 ارسال

هفتمین المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک - 2013 یونان         
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    سلام دوست گرامي

در ابتدا ورودتون رو به فروم آوااستار خوش آمد عرض ميكنم

مطمئن باشيد اينجا صريح ترين نظرات فقط به شرط اينكه از دايره ادب خارج نشه ، قابل بيانه و هيچ كدوم از مديران اونها رو حذف نمي كنند ( مثل همين متن ِ متين شما )

اما درباره مسئله اي كه اشاره كرديد ، اگر به صفحات قبل هم رجوع كنيد مي بينيد كه اين بحث قبلا هم مطرح شده

ببينيد ...

در اينكه تعدادي از مدارس خاص ( و حتي نه همه جاي تهران ) امكانات آموزشي بسيار خوبي دارند ، شكي نيست

اين موضوع هم كه بايد در همه عرصه ها امكانات به طور عادلانه در كشور توزيع بشه ، مورد توافق همه است

حتي من خيلي ديدم كه خود بچه هايي كه از همين مدارس ويژه به المپياد راه پيدا ميكنند ، اكثرآ موافق تبعيض آموزشي نيستند

( مهمترين دليلش هم همين كه بيشترشون در قالب مديران و اعضاي فعال همين فروم سعي مي كنند به بچه هايي كه امكانات آموزشي مناسبي ندارند ، كمك كنند )

اما حالا كه همه موافقيم كه عدالت آموزشي بايد برقرار باشه ، راهش چيه ؟

آيا راهش اينه كه امكانات ويژه اين مدارس قطع بشه ؟ يا اينكه بايد همه دانش آموزان به چنين امكاناتي دسترسي داشته باشند ؟؟؟

اگر قبول داريد كه صرف داشتن امكانات بد نيست ( كه خيلي خوب هم هست ) بياييد نوك پيكان انتقادمون رو به سمت مسئوليني بگيريم كه مي تونند براي دانش آموزان ساير مدارس امكاناتي فراهم كنند ...

در حقيقت خواهشم اينه كه به جاي اينكه گله كنيم از اينكه چرا بعضي بچه ها امكانات خاصي دارند ، از اين گله كنيم كه چرا همه اون امكانات رو ندارند

قدم اول همينه

و قدم بعد تلاش براي مجاب كردن مسئولين استان ها و شهر هاي مختلف براي ايجاد شرابط آموزشي يكسان براي همه دانش آموزان

اين مهم ترين مطالبه اي است كه قطعآ بايد توسط همه دانش آموزان پي گيري بشه

موفق باشيد
    من از شما خیلی ممنونم
    من نمیگم امکانات آموزشی رو از این بچه هایی که اتفاقا موفق هم هستن بگیریم,اصلا و ابدا چنین هدفی نه من و نه هیچ کس دیگه ای نداره برای اینکه وقتی ما کنکور میدیم تلاش میکنیم تا تو بهترین دانشگاه ها درس بخونیم و این نه تنها در ایران که در همه جای دنیا به این شکله و این دانش آموز ها هم تلاش کردن که به این مدارس راه پیداکنن. من میگم یه نفر تو نقطه ی صفر مرزی تو یه روستا هم میتونه در زمینه ی المپیاد موفق باشه فقط باید زمینه براشون فراهم باشه چون خودم زخم خورده ی المپیادم روی این موضوع بیشتر تاکید میکنم وگرنه این دانش آموز ها الان تو یونان پرچم کشورمون رو بالا بردن نه یه مدرسه ی خاص , بازم از شما به خاطر توجهتون تشکر میکنم این حرف هایی که من اینجا میزنم راه به جایی نمیبره فقط خواستم حرف ته دلم رو گفته باشم در پایان برای چندمین بار از شما تشکر میکنم

20. 9 کاربر مقابل از 0374 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)