صفحه 4 از 9 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 87

موضوع: گشت رصدی، مرنجاب -6 و 7 آبان

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

گشت رصدی، مرنجاب -6 و 7 آبان

سلام به همه اعضا گرامي

مركز نجوم آوااستار در نظر دارد در تاريخ پنجشنبه و جمعه 6 و 7 آبان گشت رصدي برگزار كند

مكان : کویر مرنجاب

اطلاعات بيشتر در بخش اصلي سايت موجود است .

http://www.avastarco.com/tours.asp

اين تاپيك جهت اعلام پيشنهادات براي برگزاري بهتر برنامه ايجاد شده است .

نکته مهم : از این پس اعضا کلوپ نجوم ( افرادی با حد اقل 30 پست و بیش از یکماه از شروع عضویت ) از 25% تخفیف در گشت های نجومی برخوردار خواهند بود .

موفق باشيد
    ویرایش توسط yperseusy : 06-24-2015 در ساعت 12:21 PM

2. 11 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #31
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    54
    تشکر شده 8,442 بار در 878 ارسال

فکر کنم خیلی سرد باشه

من هفته ی پیش مرنجاب بودم

دم صبح دیگه سیبریه

از تخت همابونی هم که خبری نیست

خوش بگذره

امضای ایشان
    گاهی ستاره هدیه کن به مشت پوچ شب ها ...

4. 7 کاربر مقابل از ستاره بنیادی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #32
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    61
    تشکر شده 5,754 بار در 526 ارسال

در همین جا اعلام می کنم یک عدد از گوشی های این آقای گزارشگر و یک عدد از انگشتان ایشان را خریدارم.
    والا به خدا به ما می گن گزارش برنامه بنویسید بهتون امکانات هم میدیم ما زورمون میاد و بعد از یک هفته به کارفرما گزارش میدیم
    حالا تو راه
    اونم با موبایل
    اونم لحظه به لحظه

بابا تو دیگه کی هستی
    امضای ایشان
    Moha ی سابق!

6. 8 کاربر مقابل از م.ح.اربابی فر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #33
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    54
    تشکر شده 8,442 بار در 878 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط moha نمایش پست ها
    در همین جا اعلام می کنم یک عدد از گوشی های این آقای گزارشگر و یک عدد از انگشتان ایشان را خریدارم.
    والا به خدا به ما می گن گزارش برنامه بنویسید بهتون امکانات هم میدیم ما زورمون میاد و بعد از یک هفته به کارفرما گزارش میدیم
    حالا تو راه
    اونم با موبایل
    اونم لحظه به لحظه

بابا تو دیگه کی هستی

آره واقعا!!!!
    امضای ایشان
    گاهی ستاره هدیه کن به مشت پوچ شب ها ...

8. 5 کاربر مقابل از ستاره بنیادی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #34
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    301
    تشکر شده 3,243 بار در 483 ارسال

سلام

اقای صادقیان از لطفتون خیلی متشکرم ...

خیلی دوست داشتم که در این تور شرکت میکردم تا در کنار شما و دیگر دوستان از اسمات لذت ببرم ...

اما خوب زندگیه دیگه ...

در سفر های بعدی حتما با همسرم در خدمتتون خواهیم بود و از بودن در چنین جمع صمیمی و دوست داشتنی لذت خواهیم برد...
    امضای ایشان

10. 5 کاربر مقابل از mh.noori عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #35
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال نقره كشوري المپياد نجوم
    شماره عضویت
    251
    تشکر شده 5,531 بار در 622 ارسال

سلام و خسته نباشيد!
    پيشنهاد ميدم هروقت خواستيد برنامه رصدي بگذاريد يا از 10 روز قبلش اعلام كنيد و يا اينكه اگر دير شده به ايميل يا همراه دوستان پيام دهيد!
    من شايد اين رصد رو ميومدم ولي وقتي اين تاپيك رو ديدم كه آقاي صادقيان گزارش دوم يا سومشون رو داده بودند!
    آقاي صادقيان ايول داري! گزارش لحظه به لحظه ميدي آدم خودش رو تو جمع فرض ميكنه! ممنون!

12. 6 کاربر مقابل از Astronomer عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #36
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    327
    تشکر شده 65 بار در 13 ارسال

سلام..راست گقتین ..یکم زودتر اعلام کنین شاید آدم مریضیش زودتر خوب شه:tt tt:
    امضای ایشان
    دوست دارم به گذشته و خط سیر آینده ام نگاه کنم ، برای همین آسمان را دوست دارم...

14. 3 کاربر مقابل از ast_s عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #37
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283
    تشکر شده 6,306 بار در 874 ارسال

بله!!! جای همگیتون پر بود واقعا!!!باور کنید یه دونه هم جا نبود! اسباب و اساس فقط نصف مینی بوس رو + دو صندلی گرفته بود!
    من الان که دارم مینویسم فکر کنم اولین کسی باشم که از سفر برمیگردم و مینویسم!20 دقیقه نمیشه که رسیدم ولی همچنان سردی هوا تو مغز استخون برا خوش جا پیدا کرده بود! بینهایت عکس گرفته شد!از همه کس و همی چیز!ولی حیف که محدودیت داریم و نمیتونیم بزاریم! (مخصوصا عکس برادر صادقیان!)
    راستی یه مژده مژده
    باورتون میشه چندین عکس نجومی گرفتیم!!! خیلی زیبا شده! البته به همت اقای امام و آقای حجاریان (اگه درست نوشتم ) گرفته شد! دوربین Canon eos 5d markII خودتون حساب کنید دیگه!
    مطمئنم اگه ببینید تعجب میکنید! چون عکس ای زیادی گرفته اونم مدت زمان 30 ثانیه ای که واقعا دشوار و جالب بود برای همه! راستی یه خبر تاسف بار !!!
    وقتی رسیدیم کاروانسرا به قدری به قدری به قدری به قدری ... شلوغ بود دیگه واقعا شده بود کاروانسرا!!! باورتون میشه جلوی کاروانسرا!اطراف کاروانسرا! داهل کاروانسرا هر نوع آدمی بود!!با وسایل کامل نقیلیه و پوشاک و غذا! واقعا افتضاح بود!!! نمیدونم 20 -25 تا سواری!6-10 تا مینی بوس!! 4-5 تا اتوبوس!! به قدری این مردم خوب نورپردازی کردن که ما مجبور شدیم همون اول بریم دمه تپه های شنی که البته اونجا هم رفت و آمد زیاد بود!!!5 -6 ماشین شخصی هم بودن! از دور کاروانسرا شده بود یه منبع نوری مزاحم!! فکر کنم باید قید کاروانسرا رو بزنیم!! به قدری خاطره شده نمی دونم چی بگم!رانندگی آقای امام! آهنگ هایی که میزاشتن!!!به گل نشستن ماشین در شن!!! خوردن ساندویج سرد (ولی خوش مزه) در هوای سرد و سرپا!عکس های زیبای نجومی!! رفتن به تپه های شنی و دویدن به پایین! مشکل آتش نداشتن!گیر دادن بی موردم به آقای بهرام پور!!! اذیت کردن محمد خان در هنگام خوابیدن! فلاکس چای اقای فروغی که اتمامی نداشت! مشکل پیدا کردن دبه قند! و ...
    ولی در کل خیلی خیلی عالی بود! فقط میخوام عکس هارو ببینید و حال کنید!امیدوارم دفعه ی بعدی شماهارو هم ملاقات کنیم!

16. 10 کاربر مقابل از 169 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #38
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    286
    تشکر شده 538 بار در 108 ارسال

چه رصدیییییییی

نقل قول نوشته اصلی توسط astronomer169 نمایش پست ها
    بله!!! جای همگیتون پر بود واقعا!!!باور کنید یه دونه هم جا نبود! اسباب و اساس فقط نصف مینی بوس رو + دو صندلی گرفته بود!
    من الان که دارم مینویسم فکر کنم اولین کسی باشم که از سفر برمیگردم و مینویسم!20 دقیقه نمیشه که رسیدم ولی همچنان سردی هوا تو مغز استخون برا خوش جا پیدا کرده بود! بینهایت عکس گرفته شد!از همه کس و همی چیز!ولی حیف که محدودیت داریم و نمیتونیم بزاریم! (مخصوصا عکس برادر صادقیان!)
    راستی یه مژده مژده
    باورتون میشه چندین عکس نجومی گرفتیم!!! خیلی زیبا شده! البته به همت اقای امام و آقای حجاریان (اگه درست نوشتم ) گرفته شد! دوربین Canon eos 5d markII خودتون حساب کنید دیگه!
    مطمئنم اگه ببینید تعجب میکنید! چون عکس ای زیادی گرفته اونم مدت زمان 30 ثانیه ای که واقعا دشوار و جالب بود برای همه! راستی یه خبر تاسف بار !!!
    وقتی رسیدیم کاروانسرا به قدری به قدری به قدری به قدری ... شلوغ بود دیگه واقعا شده بود کاروانسرا!!! باورتون میشه جلوی کاروانسرا!اطراف کاروانسرا! داهل کاروانسرا هر نوع آدمی بود!!با وسایل کامل نقیلیه و پوشاک و غذا! واقعا افتضاح بود!!! نمیدونم 20 -25 تا سواری!6-10 تا مینی بوس!! 4-5 تا اتوبوس!! به قدری این مردم خوب نورپردازی کردن که ما مجبور شدیم همون اول بریم دمه تپه های شنی که البته اونجا هم رفت و آمد زیاد بود!!!5 -6 ماشین شخصی هم بودن! از دور کاروانسرا شده بود یه منبع نوری مزاحم!! فکر کنم باید قید کاروانسرا رو بزنیم!! به قدری خاطره شده نمی دونم چی بگم!رانندگی آقای امام! آهنگ هایی که میزاشتن!!!به گل نشستن ماشین در شن!!! خوردن ساندویج سرد (ولی خوش مزه) در هوای سرد و سرپا!عکس های زیبای نجومی!! رفتن به تپه های شنی و دویدن به پایین! مشکل آتش نداشتن!گیر دادن بی موردم به آقای بهرام پور!!! اذیت کردن محمد خان در هنگام خوابیدن! فلاکس چای اقای فروغی که اتمامی نداشت! مشکل پیدا کردن دبه قند! و ...
    ولی در کل خیلی خیلی عالی بود! فقط میخوام عکس هارو ببینید و حال کنید!امیدوارم دفعه ی بعدی شماهارو هم ملاقات کنیم!
    این جوری که شما تعریف کردین واقعا جالب بوده مرسی از گزارشتون خیلی دوست دارم عکسای نجومی که با دوربین Canon eos 5d markII گرفتیدو ببینم
    امضای ایشان
    ما چیستیم؟

جُز مولکولهای فعال ذهن ِ زمین ،

که خاطرات کهکشان ها را

مغشوش می کنیم !

حسین پناهی

18. 6 کاربر مقابل از SaBa Ho0shmanD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #39
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    301
    تشکر شده 3,243 بار در 483 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط astronomer169 نمایش پست ها
    راستی یه مژده مژده

حالا هی تعریف میکنی دل ما رو بسوزونی ...
    حالااین عکسهای 5d تو بزار ببنیم چه کرده ای ...
    امضای ایشان

20. 6 کاربر مقابل از mh.noori عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

21. Top | #40
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283
    تشکر شده 6,306 بار در 874 ارسال

گشت رصدی، مرنجاب -6 و 7 آبان         
    اگه بدونید چقدر اقای امام برای عکس ای نجومی دو سرعت رفتن!!!! و ما چقدر به بالا پریدیم!!!(اخر سر هم خوب نیوفتادم!)
    عکس ا به احتمال زیاد دست آقای حجاریان (بسیار سرمایی و باهال بودن)است که باید تغییر فرمت و اندازه پیدا کنه و قرار برامون میل کنن!!! ولی عکس ا فوق العاده هستن!!!! آقای امام سبک های جدیدی رو عکس گرفتن! باید ببینید! واقعا قشنگ شده ها! مخصوصا روی تپه که همه بالا پریدیم!یعنی بیست!!!
    دوستان الان روی میز کامپیوترم شن های روانی هستش که یادگار تپه های شنی است!

22. 6 کاربر مقابل از 169 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 4 از 9 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)