صفحه 137 از 139 نخستنخست ... 3787127133134135136137138139 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1387

موضوع: عکس های من

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post عکس های من

سلام به تمام عکاسان...
    توی این پست ازتون می خوام از عکس هایی که خودتون گرفتین و ازش خوشتون میاد بزارین تا دوستان دیگه نظر بدن.
    یادتون باشه فقط عکس های خودتون رو بزارین و ... لطفآ در هر پست فقط 1 عكس قرار بديد
    منتظریم.
    ویرایش توسط kh.maroufi : 05-07-2012 در ساعت 11:37 PM

2. 120 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, af.skylover, akkas bashi, Amin-Mehraji, Amirali, Amirali Fchi, amirvedadian, andromeda-s, Arash.ra, Arian Soltani, arkav, aseman zibast, Asteroid, Astronomer, Astronomy, ata moradi, aypara, aysan20oo20, AZIN, Baranmehr, BigBang, delniya, elahe rafiei, estardast, e_moases, Faraz Amiri, farimah sh, Flare star, galaxies, ghasedac, golaftab, hadi soleimani, Hamid (@_@) Reza, Helix, Hojjat Zafarkhah, javadstar76, kh.maroufi, Kianoosh.S, kiarash, m.varmazyar, maryam MP, Mat, milad77, miss.chemist, mo0n, mobi, mohammad_reza, Mojtaba Gholami, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, nakhodaye aseman, Navid MMM, Negar Najafi, noori, omid99, pam pam, parvin, paya, pedram, raha_mousavi, ramin50, rezash, rocky, rock_iml, roset, rosokh2004, SaBa Ho0shmanD, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, sara shahabi, sasan20oo20, shabani, shahab_s, shazde, shiva, sk..galaxy, skygirl, skynight, Sky_Watcher, Soroush Samadi, SSgumS, starry_mehr, subaro, s_karam76, Taha Nagahi, tahoo, terme86, toraj1358, فائزه معتضدیان, مهدی ناصری, مبین سبزواری, محمد سروش, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نازنین زهرا, گلناز, yasiii, yperseusy, zahra H, آریا برزن, آسمون, امیر عباس, امیرعلی, جمشید, حسین زارعی, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سیاره ی ناهید, ستاره بنیادی, شهلا ناصریان, شادي شهراييني, شبنم مختاری, صابر, صادق مقامی

3. Top | #1361
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربرممتاز آوا استار
    مدال نقره و طلای كشوری المپياد نجوم
    مدال نقره جهانی المپياد نجوم
    شماره عضویت
    7141
    تشکر شده 768 بار در 106 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Kian SHams نمایش پست ها
    من این رو با یک دوربین کامپکت خیلی ساده گرفتم اگر نوردهی رو بیشتر می کردم در این حد نویز می داد

اگر نور دهی نمی کردم این جوری می شد

بنا بر این یه ابتکار به خرج دادم وبا فلش وبه صورت معمولی عکس گرفتم ...!

درسته کادر کمی کج هست فکر کنم سه پایم تراز نبوده (به ادیت نیاز داره )
    مگه افزایش نوردهی منجر به کاهش نویز نمی شه؟ اون لکه های تصویر فکر نکنم به خاطر نویز باشن!
    دوربین من که فکر کنم جزء اولین دوربینای کامپکت ساخته شده هستش،(یعنی خیلی ساده و قدیمی و پر از نویز) عکساش اینقدر لکه ندارن. فکر کنم بهتره لنز رو پاک کنین.
    ضمنا، از روی عکس ها می شه فهمید زمان نوردهی این عکس از قبلی کمتر بوده. زیرا ساختمان به وضوح کم نورتره.

س.ا.
    امضای ایشان

4. Top | #1362
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8202
    تشکر شده 308 بار در 61 ارسال

Arrow توضیحات بیشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط s.ansarin نمایش پست ها
    مگه افزایش نوردهی منجر به کاهش نویز نمی شه؟ اون لکه های تصویر فکر نکنم به خاطر نویز باشن!
    دوربین من که فکر کنم جزء اولین دوربینای کامپکت ساخته شده هستش،(یعنی خیلی ساده و قدیمی و پر از نویز) عکساش اینقدر لکه ندارن. فکر کنم بهتره لنز رو پاک کنین.
    ضمنا، از روی عکس ها می شه فهمید زمان نوردهی این عکس از قبلی کمتر بوده. زیرا ساختمان به وضوح کم نورتره.
    خوبه که بحس ها رو ادامه بدیم تا به یک نتیجه ی خوب برسیم پس توضیح می دم .. . :
    الف ) دوربین من یک دوربین جدید و پر دازنده ی digic 5 داره تا اون جایی که من می دونم با افزایش نوردهی پردازندهی دوربین داغ میشه و نویز رو به وجود می یاره که همون لکه هان و لنز من کثیف نبوده وگر نه 33عکس دیگری که در ان روز گرفتم هم همون لکه ها رو در همون نقاط داشته باشن که ندارن ...!
    ب ) در عکس های اول و دوم امارت شهر داری ساری در عکس اول فکوس بر روی ساختمان بوده ولی در عکس دوم فکوس بر روی ماه بوده مثل این ها .. :
    1.

2.که البته ماه در این جا معلوم نیست!

پ ) منظورتون رو از ( س.ا. ) متوجه نشودم

امضای ایشان

5. Top | #1363
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربرممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    7141

خوبه که بحس ها رو ادامه بدیم تا به یک نتیجه ی خوب برسیم پس توضیح می دم .. . :
    الف ) دوربین من یک دوربین جدید و پر دازنده ی digic 5 داره تا اون جایی که من می دونم با افزایش نوردهی پردازندهی دوربین داغ میشه و نویز رو به وجود می یاره که همون لکه هان و لنز من کثیف نبوده وگر نه 33عکس دیگری که در ان روز گرفتم هم همون لکه ها رو در همون نقاط داشته باشن که ندارن ...!
    ب ) در عکس های اول و دوم امارت شهر داری ساری در عکس اول فکوس بر روی ساختمان بوده ولی در عکس دوم فکوس بر روی ماه بوده مثل این ها .. :
    1.

2.که البته ماه در این جا معلوم نیست!

پ ) منظورتون رو از ( س.ا. ) متوجه نشودم

الف) آهان... پس با افزایش نوردهی، دوربین شما فشار بیشتری به خودش میاره؟ دوربین من به ازای هر نوردهی، به اندازه ی زمان نوردهی یا یکم بیشتر وقت لازم داره برای پردازش.(آرام آرام پردازش می کنه) البته پردازنده ی خیلی ضعیف و ابتدایی نداره. (پردازنده ی دوربین شما خیلی به سنسور نزدیکه؟) من تا به حال تا این حد نویز ندیده بودم. واقعا تا چه حد داغ می شه؟

ب) همه اینو ازم می پرسن. در واقع اون همون مخفف اسم منه که زیر تمام پست هام می ذارم...

س.ا.
    امضای ایشان

6. Top | #1364
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8202

هواپیما

اینم یک عکس با 25 برابر بزرگ نمایی و به قول اقای (س.ا.) با پردازش سریع یعنی با سرعت شات 1/4000 ثانیه .. . . !
    ویرایش توسط Kian SHams : 06-08-2013 در ساعت 12:46 PM دلیل: یهنی -- - ->یعنی
    امضای ایشان

7. کاربر مقابل از Kian SHams عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

8. Top | #1365
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربرممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    7141

اینم یک عکس با 25 برابر بزرگ نمایی و به قول اقای (س.ا.) با پردازش سریع یعنی با سرعت شات 1/4000 ثانیه .. . . !
    یکم کنترل نور مشکل نداره؟ چون زیر هواپیما کلا دیده نمی شه
    امضای ایشان

9. 3 کاربر مقابل از starscream4002 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #1366
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    6374
    تشکر شده 6,841 بار در 590 ارسال

دوست عزیز Kian SHams لطفا تصاویر خود را به جهت قرار دادن در این تاپیک ریسایز کنید.

هنوز صفحه به 5 پست نرسیده بالا نمیات و حدود 13 مگ:|(2.35+3.56+2.44+2.55+1.83) عکس باید لود بشه.

اگر هم در شرایطی نیاز بود که عکس کامل قرار داده بشه لطفا لینک عکس رو بزارید نه خود عکس.
    امضای ایشان

11. 16 کاربر مقابل از |Alireza| عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #1367
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    5218
    تشکر شده 2,377 بار در 289 ارسال

غروب دلنشین!

امضای ایشان
    آخرین سنگر سکوت،حق ما گرفتنی نیست

13. 9 کاربر مقابل از Soroush Samadi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #1368
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8202

نقل قول نوشته اصلی توسط s.ansarin نمایش پست ها
    یکم کنترل نور مشکل نداره؟ چون زیر هواپیما کلا دیده نمی شه
    در اون روز هوا ابری بود , نم نم بارون می اومد , سه پایه نداشتم , خیلی اتفاقی هواپیما رد شد , زاویهی هواپیما مایل بود , خیلی دور بود , تنظیمات دوربین رو انجام نداده بودم , و .. . .
    خلاصه شانسی شانسی عکس گرفتم
    امضای ایشان

15. Top | #1369
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربرممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    7141

نقل قول نوشته اصلی توسط Soroush Samadi نمایش پست ها
    غروب دلنشین!

کادر کج نیست؟ اصولا نباید افق، افقی باشه؟ گویا تعدادی از پیکسل های سمت چپ و گوشه ی پایین سمت راست هنگام ادیت از بین رفتن.
    ضمنا عکس بسیار زیباییه!
    ویرایش توسط starscream4002 : 06-09-2013 در ساعت 10:42 AM
    امضای ایشان

16. 4 کاربر مقابل از starscream4002 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #1370
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8202

عکس های من         
    نقل قول نوشته اصلی توسط Аlireza نمایش پست ها
    دوست عزیز Kian SHams لطفا تصاویر خود را به جهت قرار دادن در این تاپیک ریسایز کنید.

هنوز صفحه به 5 پست نرسیده بالا نمیات و حدود 13 مگ:|(2.35+3.56+2.44+2.55+1.83) عکس باید لود بشه.

اگر هم در شرایطی نیاز بود که عکس کامل قرار داده بشه لطفا لینک عکس رو بزارید نه خود عکس.
    از اون جایی که لود کردن این عکس هام خیلی طول میکشه حتمآ در عکس های بهدی این کار رو می کنم ....!
    با تشکر از راهمایی تون!
    امضای ایشان

18. کاربر مقابل از Kian SHams عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 137 از 139 نخستنخست ... 3787127133134135136137138139 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع