صفحه 13 از 34 نخستنخست ... 39101112131415161723 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 332

موضوع: پيشنهادات جهت ارتقا سايت

1. Top | #1
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

smile پيشنهادات جهت ارتقا سايت

با سلام به دوستان گرامي

اين تاپيك رو ايجاد كردم تا هرگونه پيشنهادي جهت ارتقا سايت داريد همين جا مطرح كنيد .

ساير دوستان هم ميتوانند درباره پيشنهادات نظر بدهند تا در نهايت به تصميم مناسبي جهت اجرا در محيط سايت دست پيدا كنيم .

با تشكر

2. Top | #121
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    7
    تشکر شده 4,159 بار در 478 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    دوستان ، دوستان ... عزيزان ... سروران ....

لطفآ يك كم ترمز دستي ها رو بكشيد !

ماشاا... مطالب فروم اينقدر زياد شده كه ديگه داره از دستمون در ميره ! ( البته بد كه نيست خيلي هم خوب است )

شخصآ اينجا اعتراف ميكنم كه ديگه نميرسم همه پست ها رو بخونم

در مورد اين پيشنهادات يك كم دندون رو جيگر بذارين تا جمعه

انشاا... در جلسه جمعه مفصل توضيح خواهيم داد

ممنون از همه
    کاملا موافقم...ما شالله سرعت دوستان هم نجومی شده... 1 روز که سر نمیزنیم دیگه از قافله عقب میوفتیم...
    امضای ایشان
    .................................................. .................................................. .................................................. ................................................

ای رفته به چوگان قضا همچون گوی ... چپ میرو و راست میرو و هیچ مگوی

کان کس که ترا فکند اندر تک و پوی ... او داند و او داند و او داند و اوی

3. 8 کاربر مقابل از *sh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #122
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    166
    تشکر شده 1,131 بار در 150 ارسال

همی گویم و گفته ام بارها
    بُود اعتراض من به شکلک ها
    امضای ایشان
    ديرزماني است كه حرفي برايم تكرار مي شود
    حرفي كه هر روز از ذهن آشفته ام ميگذرد
    اما در لحظه بيان همه به آن مي خندند
    ولي ديگر مي خواهم فرياد بزنم
    " من گم شده ام"

5. 10 کاربر مقابل از shiva عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #123
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    570
    تشکر شده 77 بار در 7 ارسال

سلام. خوشحالم که بعد از مدتها جمعی رو می بینم که دور از حاشیه ها به نجوم می پردازند و بایستی از دوست و استاد گرامی مصطفی امام تشکر کنم که بنده رو قابل دونستند که مدتی در کنار این سایت فعالیت کنم.
    راستش هنوز تازه واردم و ممکنه دید درستی از وضع موجود اینجا نداشته باشم اما بعنوان یک تازه وارد چند پیشنهاد کوچک داشتم:

1) تعداد بخش های کلی این تالار همینطور کم بمونه و بجای ایجاد زیربخش های فرعی از تاپیک های مهم استفاده کنید. اینطوری کاربردوست تر به نظرم میاد.
    2) اگر امکانش باشه، بشه نام خانوادگی رو در کنار مشخصات فردی نمایش داد. البته شاید دلایلی داشتید که این کار رو نکردید و بنده بی خبرم.

سپاسگزارم

7. 7 کاربر مقابل از messier_hunter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #124
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای ويكی نجوم
    شماره عضویت
    375
    تشکر شده 5,596 بار در 572 ارسال

قرار بود امکان اپلود فایلهای PowerPoint هم بزاریم همچنین من نتونستم یه فایل تصویری به صورت zip رو اپلود کنم خواهش میکنم راهنمایی کنید یه مستند کوتاه در مورد موج wow بود!!!!
    امضای ایشان
    دلي سربلند و سري سر به زير
    از اين دست عمري به سر برده ايم

قيصر امين پور

9. 4 کاربر مقابل از sasan20oo20 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #125
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

سلام به همه

مدتی است که انتشار اخبار نجومی که در برخی خبرگزاری های داخلی منتشر میشه، در سایت بالا رفته و از اونجایی که اصولا مربوط به تاپیک های موجود در انجمن عمومی میشه، لازم هست که نکاتی رو بیان کنم و امیدوارم که همه اعضای عزیز به اونها توجه کنن؛

فروم اوا استار با حضور همه اعضای فعال و صمیمی خودش در حال حاضر یکی از برترین فروم های نجومی هست و به همین دلیل هم مراجعات بالایی داره.

هدف اصلی ما در این فروم انجام گفتگو ها و مباحثات علمی است. و این باعث میشه همه ما در کنار هم به لحاظ علمی پیشرفت کنیم.

بنابراین انتظار این هستش که با مطالعه و انجام پژوهش های موردی در تاپیک های مباحثاتی و علمی شرکت کنیم.

از طرف دیگه ما یه بخش اخبار داریم که در صفحه اصلی سایت آوا به نقل اخبار دست اول از خبرگزاری های معتبر علمی و انگلیسی زبان میپردازه.

یک تاپیک اخبار داغ نجومی هم داریم، که در صورتی که خبر داغ و جذابی رو مشاهده کردیم، میتونیم اونجا ترجمه یا نقل کنیم.

یک تقویم نجومی هم داریم، که در اون به نقل رویدادهای نجومی میپردازیم.

یک گروه ترجمه هم داریم که در صورت علاقه مندی میتونید در ترجمه مقالات علمی و ارزشمندی که اونجا ارائه شده کمک کنید.

پس بنابر تمام مسائل فوق الذکر جایی برای درج تمام اخبار موجود در نت، در فروم باقی نمیمونه...

من به نمایندگی از تیم مدیریتی آوا از حضور ارزشمند و مفید تک تک اعضا سپاسگزاری میکنم و امیدوارم که در کنار هم روزهای خیلی خوبی رو در دنیای نجومی ایران تجربه کنیم.

11. 14 کاربر مقابل از Sunrise عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #126
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای ويكی نجوم
    شماره عضویت
    375

بیسار متشکرم که راهنماییم کردین و از همه بچه ها که اینقدر به پست ها توجه میکنن و همچنین از گروه مدیران که پست ها رو میخونن و بهش جواب میدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    فکر نکنین واقعی نوشتم ها همش تیکه بود!!!
    امضای ایشان

قيصر امين پور

13. 4 کاربر مقابل از sasan20oo20 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #127
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    166
    تشکر شده 1,131 بار در 150 ارسال

اتفاقا به نكته خوبي اشاره كرديد آقاي ساسان....ياشاسين

بعدش من يه سوال دارم چرا وقتي من مثلا عكسي رو نميخوام لينك كنم و فقط لينكش رو در صفحه ديگه اي ميخوام باز كنم و كپي پيست كنم اينجا پيست نميشه اخه وقتي لينك ميذاريم اونا كه عضو نيستن و به طور اتفاقي رد ميشن نميتونن ببينن پيشنهادي داشتم كه اين مشكلو رفع كنيد يا اگه مشكل از بلد نبودن من هستش يادم بديد... پيشاپيش از پاسختون هم كمال تشكر رو دارم.
    امضای ایشان
    ديرزماني است كه حرفي برايم تكرار مي شود
    حرفي كه هر روز از ذهن آشفته ام ميگذرد
    اما در لحظه بيان همه به آن مي خندند
    ولي ديگر مي خواهم فرياد بزنم
    " من گم شده ام"

15. 2 کاربر مقابل از shiva عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #128
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    15
    تشکر شده 730 بار در 62 ارسال

با سلام ،

با عرض پوزش از اینکه بنده دیر پاسخ می دهم .

1) تعداد بخش های کلی این تالار همینطور کم بمونه و بجای ایجاد زیربخش های فرعی از تاپیک های مهم استفاده کنید. اینطوری کاربردوست تر به نظرم میاد.
    2) اگر امکانش باشه، بشه نام خانوادگی رو در کنار مشخصات فردی نمایش داد. البته شاید دلایلی داشتید که این کار رو نکردید و بنده بی خبرم.
    1- این موارد در جمعی از مدیران بررسی شد و نتیجه همین شد که در حال حاضر مشاهده می کنید و در این مدت کوتاه نیز جواب خوبی را از این بخش بندی ها دریافت کرده ایم ، هیچ گاه بخش های کلی باعث پیشرفت انجمن نخواهد شد و انجمن به بیراه خواهد رفت اما گسترش بخش های انجمن کم کم باعث رشد و گسترش هر بخش به تفکیک خواهد شد و این نشان می دهد حتی بخش های کوچک و یا همان تاپیک های مهم می توانند خود یک بخش بزرگ باشند و این به تمامی کاربران تازه وارد کمک می کند تا بهتر مطالب مورد علاقه خود را پیدا کنند و در جست و جو ها به یک تاپیک بی سرو ته برخورد نکنند .

2- بله خیلی از کاربران به این موضوع علاقه ای ندارند .

قرار بود امکان اپلود فایلهای PowerPoint هم بزاریم همچنین من نتونستم یه فایل تصویری به صورت zip رو اپلود کنم خواهش میکنم راهنمایی کنید یه مستند کوتاه در مورد موج wow بود!!!!
    تمامی پسوند های مورد نیاز توسط مدیران در انجمن مدیران ذکر شد و به قسمت فایل ها اضافه شد .

اتفاقا به نكته خوبي اشاره كرديد آقاي ساسان....ياشاسين

بعدش من يه سوال دارم چرا وقتي من مثلا عكسي رو نميخوام لينك كنم و فقط لينكش رو در صفحه ديگه اي ميخوام باز كنم و كپي پيست كنم اينجا پيست نميشه اخه وقتي لينك ميذاريم اونا كه عضو نيستن و به طور اتفاقي رد ميشن نميتونن ببينن پيشنهادي داشتم كه اين مشكلو رفع كنيد يا اگه مشكل از بلد نبودن من هستش يادم بديد... پيشاپيش از پاسختون هم كمال تشكر رو دارم.
    دقیقا این مورد را به این دلیل انجام داده ایم که کاربران غیر عضو نتوانند به لینک ها دسترسی و در انجمن عضو شوند ، گاهی اوقات این باعث می شود آن فردی که فقط با یک جست و جو به این انجمن می آید خیلی سریع از انجمن خارج نشود و در همین مدت زمانی که عضو می شود و آن صفحه را با عضویت مشاهده می کند جذب انجمن و مطالب آن شود.

موفق باشید.

17. 9 کاربر مقابل از Sharafi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #129
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    455
    تشکر شده 143 بار در 21 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Astronomer نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشيد. احساس ميكنم تعداد انجمن ها كم است و براي دسته بندي بهتر نياز به انجمن جديد مي باشد:
    1) نجوم مقدماتي (براي معرفي پارامترهاي اوليه نجوم به كساني كه هيچ آشنايي با نجوم ندارند!)
    2) نجوم قديم و باستان (مثلا بحث و معرفي بر روي هيئت هاي قديمي و نظريه هاي منسوخ)
    3) مباحثه نجومي (همينطور كه داره ميگذره داره بر من ايده هايي نازل ميشه كه به بحث بگذاريمش ولي جايي براي اين كار پيدا نميكنم!)

***من يه احساسي بهم ميگه يكي از دلايلي كه دوستان كمتر مطالب علمي ميگذارند به دليل اينه كه فكر ميكنند قراره اين مطالب رو دوستان نجوم بلد بخونند و چون ميدونند بيخيال!!! ولي اگر مقصود آشنا كردن جامعه ايراني با نجوم باشه هركس هرچيز ميدونه مياره وسط!
    مثلا همين بحث قدر! تقريبا همه ميدونيم از كجا اومده به چه دردي ميخوره و كلي محاسبات هم ميتونيم باهاش انجام بديم مثل نمودار hr يا تعيين قدر بولومتريك و خيلي چيزهاي ديگه ولي يه تاپيك درست و حسابي نيست بياد اين ها رو به صورت دسته بندي شده از پايه تا عالي ترين سطح به يك تازه كار نجومي معرفي كنه!

** بنظرم ميشه در بعضي از اين موارد مثل همون قدر يا خيلي چيزهاي ديگه! تو يه تاپيك هركسي هرچيزي ميدونه بگه (بارش فكري) و در آخر يك نفر بياد و همه رو دسته بندي كنه و در يك بخش مجزا براي عموم قرارش بده!

*زمان استفاده از مطالب ديگران و كپي كردن آن در اين انجمن بنظرم تمام شده و بايد با هم به توليد مقاله هاي واقعا كامل دست بزنيم و به صورت فايل pdf به كتابخانه هاي اينترنتي بفرستيم تا با نام اين سايت آن را نشر داده و سبب ترويج نجوم و تبليغ اين سايت گردد!

خوشحال ميشم نظرتون رو درباره نظراتم بدونم!

سلام
    با پيشنهاد يكتون شديدا موافقم . بهتره كه يه بخش براي آموزش مقدماتي نجوم داشته باشيم تا كسايي كه علاقه مند هستند و اطلاعاتي ندارن بيان و تو اين فروم ياد بگيرن .اينطوري به جاي اينكه يه نفر بياد تو فروم گشت بزنه و از هر چيزي يه تيكه ياد بگيره ، مباحث نجومي رو پله پله و دسته بندي شده ياد مي گيره . با اين كار به گسترش جامعه ي نجوم كمك بزرگي ميشه .
    امضای ایشان
    حضور هيچكس در زندگي ما اتفاقي نيست . خداوند در هر حضور رازي را پنهان كرده براي كمال ما

19. 4 کاربر مقابل از saiede عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #130
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای ويكی نجوم
    شماره عضویت
    375

پيشنهادات جهت ارتقا سايت         
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sharafi نمایش پست ها
    با سلام ،

با عرض پوزش از اینکه بنده دیر پاسخ می دهم .

تمامی پسوند های مورد نیاز توسط مدیران در انجمن مدیران ذکر شد و به قسمت فایل ها اضافه شد .

موفق باشید.
    یعنی ما نمیتونیم فایل های زیپ رو اپلود کنیم ؟؟؟ اگه امکانش وجود نداره یه سایت معرفی کنید که اونجا اپلود کنیم لینکش رو اینجا بزاریم!!!
    با تشکر
    امضای ایشان

قيصر امين پور

21. 2 کاربر مقابل از sasan20oo20 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 13 از 34 نخستنخست ... 39101112131415161723 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع