صفحه 110 از 144 نخستنخست ... 1060100106107108109110111112113114120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1431

موضوع: آف تاپیک

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    386
    تشکر شده 8,391 بار در 879 ارسال

Wink آف تاپیک

سلام به همه دوستان گل آوا استاری

خیلی پیش از این "hasti" عزیز تاپیکی با عنوان "مطالب کوتاه وخواندنی" ایجاد کرده بودن که پست های خوبی میخورد و در حکم آف تاپیک فروم محسوب میشد...
    به همین دلیل بعد از مدتی و به صلاح دید مدير فروم عنوان تاپیک مذکور به "مطالب آزاد" تغییر کرد تا عمومیت عنوان، در محتوای اون هم موثر بشه و البته شد!...
    اما مدتی بعد اون تاپیک بسته و به تالار غیر تخصصی منتقل شد تا حجم ارسالهای غیر علمی و غیر قانونی در فروم کنترل بشه...

حالا، امشب که شب مبارک عید غدیر هست - راستی عیدتون مبارک - و با موافقت آقای امام و سایر مدیران این تاپیک رو ایجاد میکنیم که :

محلی باشه برای طرح مسائلی که ارتباط زیادی با دامنه اصلی فعالیت نجومی فروم ندارند؛ مثل مطالب کوتاه و مطالبی که جنبه سرگرمی یا عمومی در سایت دارند. فعالیت در این بخش محدودیت ویژه ای نداره ولی رعایت قوانین کلی و شئونات سایت برای جلوگیری از دریافت اخطار در این بخش هم الزامیه...

یعنی مطالب سیاسی، مذهبی، دعوا و بحث بی مورد، ارسالهای مکرر و خارج از محدوده ادب ممنوع هستن!

لطفا حتما به توضیحات فوق دقت کنید تا باز این تاپیک بسته نشه!

یادتون که هست:
    تاپیک "گنجینه امضا ها و آواتار ها " برای امضاهای قشنگی هست که عوض میشن!
    تاپیک تبریکات برای تبریک های آوایی ماست!
    تاپیک اشعار نجومی هم داریم!
    و ...

موفق و منصور باشید.

.................................................. ................

کاربران گرامی توجه کنند که پستهای ارسالی آنها در آف تاپیک جز پستهای ارسالی شمارش نمی شوند
    ویرایش توسط پیمان اکبرنیا : 08-26-2012 در ساعت 05:36 PM دلیل: اضافه کردن خط آخر :)

2. Top | #1091
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    5402
    تشکر شده 833 بار در 77 ارسال

تو یکی از این شبکه های بیگانه ی خدا نترس ی دکتری اومد تفسیر کرد بنده خدا حرفش منطقی بود، گفت زلزله تو عمق 90 کیلومتری بوده، اونقدر تقسیم انرژی زیاد میشه که آسیب جدی متصور نیست، مخصوصا بالای نقطه ی مرکز زلزله، دروغشون چیه، بگن هیچکی نمرده که چی؟
    امضای ایشان
    Hallelujah.,

3. 10 کاربر مقابل از Ali Ahmadi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #1092
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای فعالیت در فروم
    شماره عضویت
    1590
    تشکر شده 11,473 بار در 1,308 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Ahmadi نمایش پست ها
    تو یکی از این شبکه های بیگانه ی خدا نترس ی دکتری اومد تفسیر کرد بنده خدا حرفش منطقی بود، گفت زلزله تو عمق 90 کیلومتری بوده، اونقدر تقسیم انرژی زیاد میشه که آسیب جدی متصور نیست، مخصوصا بالای نقطه ی مرکز زلزله، دروغشون چیه، بگن هیچکی نمرده که چی؟
    بابا برج خلیفه رو تخلیه کردن! تو هند حس شده! یعنی یک شهر یا روستا از هند نزدیک تر نیست؟ :| کم نیست 7.7 بخدا! خیلیه!!

5. 9 کاربر مقابل از Astronomy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #1093
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3081
    تشکر شده 1,341 بار در 152 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Astronomy نمایش پست ها
    شبکه خبر الان گفت فقط 5 نفر زخمی! هنوز تلفات نداشتیم :||||

کسی هست اینجا باورش بشه؟! :|
    منم الان نگاه می کردم اخبار استان دار سیستان بلوچستان گفت 12 نفر زخمی که حالشونم خوبه (به مدیریت بحرانم می گفت بحران مدیریت کلی خندیدم) منم فک نکنم راست باشه آخه دو تا کشور اونورتر حس شده مگه می شه تو کانون زلزله فقط 12 نفر زخمی
    ویرایش توسط mr mohamadreza : 04-17-2013 در ساعت 04:54 PM دلیل: بحران:دی
    امضای ایشان
    محمد تنهاتراست!علیاز خدا نیز تنها تر است!
    خدابرای تنهاییش آدم را آفرید محمد(ص)سلمان رایافت اما,اما علی(ع)تا پایان حیاتش تنها ماند ازمیان خیل شیعیانش به جز چاه های پیرامون مدینه کسی نداشت(دکتر شریعتی)

7. 7 کاربر مقابل از mr mohamadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #1094
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    برنده مسابقه مقاله ‌نويسی ماه
    شماره عضویت
    2997
    تشکر شده 2,366 بار در 361 ارسال

منم الان نگاه می کردم اخبار استان دار سیستان بلوچستان گفت 12 نفر زخمی که حالشونم خوبه (به مدیریت بهرانم می گفت بهران مدیریت کلی خندیدم) منم فک نکنم راست باشه آخه دو تا کشور اونورتر حس شده مگه می شه تو کانون زلزله فقط 12 نفر زخمی
    من هم کلی به بهران نوشتن تو خندیدم. محمدرضا جان, بحران نه بهران
    امضای ایشان
    یه عابر تو خیابونای سرگردون....

9. 11 کاربر مقابل از امیر عباس عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #1095
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3081
    تشکر شده 1,341 بار در 152 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر عباس نمایش پست ها
    من هم کلی به بهران نوشتن تو خندیدم. محمدرضا جان, بحران نه بهران

بالاخره یکی از ما سوتی گرفت دیشب خوابم میومد تن تن نوشتم اصلا"حواسم نبود

ممنون بعدا جبران می کنم محبتتو
    سوتی گیر قرن اینجاست پسر
    امضای ایشان
    محمد تنهاتراست!علیاز خدا نیز تنها تر است!
    خدابرای تنهاییش آدم را آفرید محمد(ص)سلمان رایافت اما,اما علی(ع)تا پایان حیاتش تنها ماند ازمیان خیل شیعیانش به جز چاه های پیرامون مدینه کسی نداشت(دکتر شریعتی)

11. 8 کاربر مقابل از mr mohamadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #1096
    کاربر ممتاز
    مدیر ارشد

عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    شماره عضویت
    900
    تشکر شده 12,272 بار در 1,234 ارسال

سنگ زور

این داستان رو در مناطق کویری شهرستان یزد از دایی پدرم نقل میکنند البته من ایشون رو دیدم و یه چیزی حول و حوش 110 سال داشت که فوت کرد:

داستان ازاونجایی شروع میشه که این اون موقعها ایشون توی بیابون گوسفند داشته و گله داری میکرده و به طبع از محیط شهری فاصله زیادی داشته. البته حسنی که افراد کویری دارند اینه که میگن کویر هر مریضی داشته باشه داروی اون رو هم تو خودش داره... این دایی ما هم از این قاعده مستثنی نبوده ولی به یه نحو متفاوت!

راستش ایشون تو دوتا چیز هنوز هم زبان زد بومیان منطقه است:1- غذا خوردن و 2- زور جوانی

میگن به اندازه 10 مرد غذا میخورده و تو جوونی هم زور مثال زدنی داشته

و یه کار جالب هم میکرده! یه سنگ زور داشته! این سنگکه انگار خیلی هم سنگین بوده رو میتونسته هنگامی که در سلامت کامل بوده بلند کنه و هرموقع که احساس کسالت بهش دست میداده میرفته سراغ سنگ اگه میتونسته راحت بلندش کنه مطمئن میشده که حالش خوبه و اگه مشکل داشته تو بلند کردنش میرفته به سراغ طبیب یا دوا رو درمون

داستان برمیگرده به زمانی که دایی ما تو روستای آبا و اجدادی ما(طامهر) یک مزرعه کوچیک علف برای گوسفنداش داشته...

بعد از چند روز که با گله به کوه میره و برمیگرده میبینه توی مزرعه(که تو منطقه ما اصطلاحا بهش کشمون میگن) انگار طوفان شده میفهمه که یکی یا علفها و کنده یا گوسفندی شتری چیزی به اونجا یورش برده

یه چند روزی به عمد به کوه نمیره تا ببینه کی بوده... میبینه یکی از روستای مجاور چندتا شتر میاره تو کرتها و اینام دیگه سنگ تموم میذارن...

طرف اشنا بوده... با دیدن دایی ما به شدت جا میخوره... شروع میکنه به بهونه که شترام رم کردن و اومدن اینجا..دایی ما هم که کل داستان رو دیده بوده طرف رو به چایی دعوت میکنه... و تو حرف ازش میشنوه که آقا چندسالی هست که این کار رو میکنه به همین خاطر بدجور کفری میشه...

بهش میگه: فلانی بیا بریم من یه سنگ افتاده سر راه گله(همن سنگ زور) میتونی برش داری..میرن و یارو هرچی زور میزنه نمیتونه تکونش بده...وقتی از تلاش متوقف میشه دایی هم که کاملا کفری حسابی از خجالتش در میاد..بعد از چند وقت که کدورتها تموم شده بوده مرده از دایی میپرسه اکبر(اسم دایی ما) قضیه سنگه چی بود...چرا همون قبلش نزدیم!

دایی هم میگه اون سنگ زور منه اگه میتونستی برش داری یعنی زور منو داشتی احتمالا و ازت کتک میخوردم ولی وقتی دیدم نمیتونی تکونش بدی مطمئن شدم که حریفم نمیشی و تو رو مجازات عملت رسوندم...

بله دوستان... میگن نتیجه هر داستانی پند اونه!

از این داستان پند میگیریم که اگه یکی گفت بیا سنگ بلندکن نریم چون کتکی در راه است
    امضای ایشان

13. Top | #1097
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای تالار عكاسی
    شماره عضویت
    2731
    تشکر شده 4,902 بار در 439 ارسال

Unhappy

متاسفانه باز هم خبر بدی در تیتر اخبار منتشر شده که مجددا در خصوص زلزله هست. حدود یکی دو ساعت پیش، تسوج در استان آذربایجان شرقی با زلزله ای به قدرت 5.2 ریشتر در عمق 8 کیلومتر زمین لرزید.
    هنوز آماری از خسارات منتشر نشده اما باز هم امیدواریم خسارات در حداقل باشه. گفته شده زلزله تو تبریز هم احساس شده........
    امضای ایشان
    .

14. 16 کاربر مقابل از مهدی ناصری عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #1098
    کاربر فعال
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    ديوان سالار ويكی نجوم
    شماره عضویت
    1479
    تشکر شده 11,960 بار در 1,080 ارسال

بله تو تبریز هم حس شد و خیلی هم شدید بود.... فقط میتونم بگم خدا خودش به خیر کنه داره 1 سال میشه و ما هنوز طعم بی زلزلگی رو نتونستیم بچشیم......

باور کنید دیگه به این تاپیک حس بدی دارم همش زلزله زلزله زلزله............... هر وقت این تاپیک بالا میاد عین تاپیک عرض تسلیت ، دلم میلرزه...

انشالله که همه هم وطنانمون تحت هر شرایطی سالم باشن...
    امضای ایشان
    وقتی خدا را دیدم که مشکلم را حل می کرد، من به توانایی او ایمان می آوردم

و وقتی حل نمی کرد

می فهمیدم او به توانایی من ایمان دارد...

16. Top | #1099
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    2693
    تشکر شده 2,158 بار در 242 ارسال

با سلام خدمت مدیران ارجمند
    حدود 5 پست آخر مربوط به باشگاه نجوم بود و صحبت هایی در مورد مسابقه روز نجوم باشگاه
    من متعجبم که چرا این تایپیکها پاک شده . در تایپیک های دیگه اگر کسی مطلبی بی ربط به موضوع بیان کنه پاک میشه . اما این تایپیک نامش هست آف تایپیک و هر کی هر نظری یا حرفی داره اینجا مینویسه . اگر قراره که اینجا هم مطالب پاک بشه خیلی جالب نیست . من هم متعجب و هم ناراحت شدم و علنا ابراز میکنم این نکته رو . دیکتاتوری هم حدی داره بخدا
    امضای ایشان
    حافظ از مشرب قسمت گله بی انصافیست
    طبع چون آب و غزل های روان ما را بس ...

17. 4 کاربر مقابل از Mojtaba Gholami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #1100
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای فعالیت در فروم
    شماره عضویت
    1590
    تشکر شده 11,473 بار در 1,308 ارسال

آف تاپیک         
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba Gholami نمایش پست ها
    با سلام خدمت مدیران ارجمند
    حدود 5 پست آخر مربوط به باشگاه نجوم بود و صحبت هایی در مورد مسابقه روز نجوم باشگاه
    من متعجبم که چرا این تایپیکها پاک شده . در تایپیک های دیگه اگر کسی مطلبی بی ربط به موضوع بیان کنه پاک میشه . اما این تایپیک نامش هست آف تایپیک و هر کی هر نظری یا حرفی داره اینجا مینویسه . اگر قراره که اینجا هم مطالب پاک بشه خیلی جالب نیست . من هم متعجب و هم ناراحت شدم و علنا ابراز میکنم این نکته رو . دیکتاتوری هم حدی داره بخدا
    دقیقا! میشه یکی بگه مشکل اون حرف های من کجا بود که پاک شد؟ اینکه از مسابقه ی روز نجوممون دفاع کردم؟! عجیبه ...

19. 8 کاربر مقابل از Astronomy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 110 از 144 نخستنخست ... 1060100106107108109110111112113114120 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)