صفحه 9 از 87 نخستنخست ... 56789101112131959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #81
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    83
    تشکر شده 127 بار در 17 ارسال
    بنده با کمال اعتماد بنفس عرض می کنم که:

دانشجوی کارشناسی ارشد ادبیات انگلیسی هستم، یه کارای دیگه ای هم می کنم که شاید بعدا بهتون گفتم!

یک سال و اندیست با مرکز نجوم آشنا شدم ، کلاس های رصدی پیشرفته رو هم به پایان رسوندم ، چند تا تور رصدی هم شرکت کردم ، امااااا ... خییییییییلی خوشحالم که با جوی اشنا شدم که همه با موتیویشن کمیاب "عشق" دنبال علاقشون هستن! این خیلی مهمه!

تا جایی که وقتم اجازه بده مطالعه ی نجومی دارم. به علاوه اساطیر یونان رو هم به اقتضای رشته ام خوب می شناسم، به همین خاطر یادگیری صور فلکی دو چندان برام شیرینه!

با ارزوی موفقیت برای همه ی دوستای نجومیم
    ویرایش توسط Mehri Mohammadi : 10-24-2010 در ساعت 07:55 PM

4. 16 کاربر مقابل از Mehri Mohammadi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #82
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    321
    تشکر شده 153 بار در 29 ارسال

سلام عرض کردم به تمامی آواستاری ها ...شکلک :خیلی مودب ههههه
    من سها هستم دانشجوی ترم 7 رشته ی مهندسی کامپیوتر (مهندسی خیلی مهمه فراموش نشه ) نرم افزار ... دانشگاه پیام نور

رشته ی خودمو دوست دارم ولی عجیب به آسمون علاقه دارم و البته بگم هیچ وقت رصد نرفتم و تازه میخوام شروع کنم خلاصه که فکر کنم من از همتون آماتور ترترم ... در حد خیلی کوچیک برنامه نویسی یاد گرفتم ... بیشتر فعالیتم در زمینه ی رشته ی خودمه میکس فیلم هم میکنم ... گاهی مشاوره هم میدم (البته نه اون مشاوره ... منظور آروم کردن دوستامه )

پس : لطفا کتابهایی رو بهم معرفی کنین که بتونه کمکم کنه البته یادتون باشه که من هیچی نمیدونم کتابی رو معرفی کنین که گیجم نکنه

خوشحالم که باهاتون آشنا میشم امیدوارم بتونم از هم چیزای خوب یاد بگیریم ....
    امضای ایشان
    من عاشق صداي مادرم هستم. عاشق آرامشي كه به من مي بخشد... من عاشق خدا هستم و بس...

6. 13 کاربر مقابل از سها ... عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #83
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283
    تشکر شده 6,306 بار در 874 ارسال

خوش امدید
    کتاب واسه شروع "نجوم دینامیکی" اگه یارانه بخوره برات 8300 در میاد اگه نه باید 9500 تومان براش بدی!!!
    به نظر من هیچ کتابی لازم نداری مگه کتابها المپیادی فارسی! چون هر مطلبی تو کتاب ها باشه تو نت هست ولی خیلی خیلی گسترده تر!

8. 10 کاربر مقابل از 169 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #84
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    286
    تشکر شده 538 بار در 108 ارسال

سلام با اجازه منم یه کوچولو خودمو معرفی کنم اسمم که معلومه صباست سال سوم رشته ریاضی فیزیکم رشتم و دوست دارم اما از کنکور به حد مرگ می ترسم خدا بخیر کنه این دو سال و نوشتن و خیلی دوست دارم از بچگی داستان مینوشتم و الانم مینویسم اما بیشتر برای دل خودم خبرنگاری و دوست دارم چون از هیجان و جنجال بحث و.....خوشم میاد عاشق شعرو موسیقیم گیتار میزنم و توی زندگیم استدلالای خودم و دارم .....بدیهیه که عاشق نجومم دیگه خیلی بیشتر از یه کوچولو از خودم گفتم
    امضای ایشان
    ما چیستیم؟

جُز مولکولهای فعال ذهن ِ زمین ،

که خاطرات کهکشان ها را

مغشوش می کنیم !

حسین پناهی

10. 14 کاربر مقابل از SaBa Ho0shmanD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #85
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    321
    تشکر شده 153 بار در 29 ارسال

از اشنایی با همتون خوشحالم دوستان
    امضای ایشان
    من عاشق صداي مادرم هستم. عاشق آرامشي كه به من مي بخشد... من عاشق خدا هستم و بس...

12. 8 کاربر مقابل از سها ... عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #86
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    330
    تشکر شده 4,568 بار در 538 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط پیام بهرام پور نمایش پست ها
    به افتخار اریون عزیز که می خواد پیش قدم بشه یه کف مرتبط بزنید

آقای بهرام پورشما ویرایش کنین. منجمای عزیز این مرتبط همون مرتب هس به دل نگیرین.باتشکر ویراستار دینگ دینگ

14. 6 کاربر مقابل از Setare KOchOlO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #87
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    330
    تشکر شده 4,568 بار در 538 ارسال

ومن هم بگم.منم زهراشریفی هستم متولد70(خیلی به خودم غلبه کردم ننویسم ولی دیگه نوشته شد.)من از9سالگی نجوم شروع کردم ولی قبلا گفتم باشروع برنامه آسمان شب خیلی حرفه ای شدم.درحال حاضر هم فعالیتم درحد همون رصده.ویه چیز دیگه یک سال پشت این واقعا سد واقعا میگم سد کنکور نشستم که فیزیک قبول بشم ولی نشد وبالاخره امسال 2مورد ازموارد تنفرم به سرم اومد آره رشته مهندسی شیمی سهند تبریز قبول شدم والان به فکرارشدم.البته دانشگاه آزاد واحد مراغه رشته اخترفیزیک کارشناسی ارائه میده.ولی اینو بگم بیشتر فعالیت من انفرادیه.ولی اگه پایه توپ پیدا کنم گروهی هم کار میکنم مثل اینجا.ولی دارما یه دوست خیلی خوب دارم.

توی برنامه هاتون همین الان بگم که میتونین رومن حساب کنین.

16. 10 کاربر مقابل از Setare KOchOlO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #88
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

از همه دوستان گرامی تقاضا میکنم در صورت مشاهده پست نامناسب توسط کاربران , فقط از طریق دکمه " گزارش پست خلاف " که زیر آی دی فرد خاطی هست , به مدیران گزارش دهند و از برخورد کلامی خود داری نمایند .

دسترسی فرد مذکور تا اطلاع ثانوی قطع گردید

18. 14 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #89
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    339
    تشکر شده 195 بار در 30 ارسال

سلام سپیده میرکریمی هستم دانشجوی ترم 7 رشته ی میکروبیولوژی .از بچگی نجوم رو دوست داشتم و بطور پراکنده مطالعه داشتم. یک سال و نیم هست که به طور جدی تر شروع کردم .کلاس های مرکز علوم و ستاره شناسی رو شرکت کردم تا رصدی پیشرفته(با خانم محمدی ) .چند رصد هم رفتم و به نجوم رصدی خیلی علاقه دارم.با اشناییم با این جمع امیدم برای ادامه دادن نجوم بیشتر شده . با تشکر از همه ی دوستان به خصوص مدیران سایت وخسته نباشید.

20. 15 کاربر مقابل از sepideh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

21. Top | #90
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    358
    تشکر شده 788 بار در 121 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز و منجمین محترم :
    در زمانهای خیلی قدیم روزی پادشاهی از بهترین "رفوگر" های شهر دعوت میکند برای رفوی عبای پادشاهی به قصر بروند. در این بین یکنفر "پالان دوز" همراه اساتید رفو گر سرش را میاندازد پایین و وارد قصر میشود. مامورین قصر چون اورا میشناختند پرسیدند تو که رفو گر نیستی پس چرا خودت را قاطی اینها کرده ای ؟
    گفت: چون من هم اهل بخیه ام..........
    از شوخی که بگذریم خواستم عرض کنم که "سیب زمینی" هیچوقت جزو "میوه جات" نمیباشد!!!!!!!!
    من خیلی خوشحالم که خودم را در بین افرادی میبینم که از نظر علمی همگی سرامد و صاحبنظر هستند.
    هدفم از ورود به این سایت صرفا" کسب معلومات از محضر اساتید محترم میباشد.
    اگر خودم را معرفی میکنم فقط به این دلیل است که بزرگواران بدانند با چه کسی وچه درجه علمی طرف هستند تا اگر سوالی از ایشان نمودم جوابی در خور فهم و ظرفیت من بدهند.
    با بیان این مقدمه از خدمت سروران گرامی اجازه میخواهم تا به معرفی خودم بپردازم..........
    منوچهر عتیجانلو با نام کاربری aflatoon چندروز پیش با سایت شما آشنا شدم بعد از مرور سایت از محتوی آن خیلی خوشم آمد .برای اولین بار بود که میدیدم این همه معلومات تخصصی در یک مجموعه جمع شده باشد!!!!!!
    برای همه اعضا آرزوی موفقیت وپیشرفت در تمامی مراحل زدگی را مینمایم.....
    من : امیر 40 ساله ساکن اهواز از بچگی توی آسمانها سیر میکردم خیلی به ستارهها و آسمان علاقه داشته و دارم .
    عاشق کوهنوردی و شنا میباشم .از طریق سایت کوهنوردی استان تهران با موسسه آوا استار آشنا شدم.
    تحصیلات: دیپلم ......شغل آزاد......امید وارم بتوانم از محضر اساتید محترم کسب فیض بنمایم......
    ادامه دارد.............

صفحه 9 از 87 نخستنخست ... 56789101112131959 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع