صفحه 80 از 87 نخستنخست ... 3070767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #791
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1961
    تشکر شده 41 بار در 8 ارسال

سلام من خيلي وقته اينجا عضوم
    ولي تازه اومدم خودم رامعرفي كنم من دوم دبيرستانم ودبيرستان تيزهوشان درس مي خونم
    5ساله نجوم مي خوانم ورتبه 3اولين جشواره ملي رصدي ورتبه2مسابقه مقاله نويسي علوم پايه كرمان توي بخش نجوم شدم
    امضای ایشان
    من حتي اگردرپوست گردو اسيرومحدود باشم بازمي توانم خودراپادشاه فضاي بيكران بدانم
    شكسپير

4. Top | #792
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3550
    تشکر شده 23 بار در 4 ارسال

سلام نجومی های عزیز
    من علی فندرسکی هستم دانشجوی رشته مهندسی پزشکی _ بیوالکتریک
    قبلا در نجوم فعالیت زیادی داشتم اما از وقتی دانشگاه استان گلستان قبول شدم فعالیتی انجام ندادم چون از برنامه ی دوستان در گرگان خبر ندارم
    امضای ایشان
    ali fendereski

5. 11 کاربر مقابل از skyward عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #793
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1535
    تشکر شده 99 بار در 11 ارسال

با سلام به همه ی دوستان
    من سید جلال جزایری هستم
    اهل اهواز
    یکم نجوم کار کردمو میخوام که اینجا بیشتر یاد بگیرمو دوستای جدیدی از همه جای این سرزمین پیدا کنم
    خیلی خوشحالم که میبینم یه علاقه مشترک این جوری این همه آدم علاقمند رو به هم زنجیر میکنه
    موفق باشین و سربه هوا

7. 22 کاربر مقابل از jalal jazayeri عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #794
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط jalal jazayeri نمایش پست ها
    با سلام به همه ی دوستان
    من سید جلال جزایری هستم
    اهل اهواز
    یکم نجوم کار کردمو میخوام که اینجا بیشتر یاد بگیرمو دوستای جدیدی از همه جای این سرزمین پیدا کنم
    خیلی خوشحالم که میبینم یه علاقه مشترک این جوری این همه آدم علاقمند رو به هم زنجیر میکنه
    موفق باشین و سربه هوا
    خیلی خوش آمدید آقای جزایری
    فکر میکنم کمی شکست نفسی میفرمایین.جهت اطلاع دوستان عرض کنم که اگر تلاش های آقای جزایری نبود، نشست ماهانه نجوم اهواز به اینجا نمی رسید و همچنان هم برای پیشرفت نجوم اهواز تلاش زیادی میکنند.
    امضای ایشان
    کمی ستاره روی صورتم بپاش
    سعی میکنم شبیه کهکشان شوم

9. Top | #795
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9659
    تشکر شده 18 بار در 1 ارسال

سلام به همه دوستان ....

من عباس یکانی هستم ...

اول متوسطه ( هفتم ) هستم ....

داداشم ساسان یکانی عضو این انجمن است.....

علایقم بسکتبال و وبلاگ نویسی است ......

میتوانید از وبلاگم دیدن فرمایید......

ادرس abbas20mb-android.blogsky.com

10. 18 کاربر مقابل از abbas20oo20 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #796
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    كاربر راهنمای ويكی نجوم
    شماره عضویت
    375
    تشکر شده 5,596 بار در 572 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas20oo20 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان ....

من عباس یکانی هستم ...

اول متوسطه ( هفتم ) هستم ....

داداشم ساسان یکانی عضو این انجمن است.....

علایقم بسکتبال و وبلاگ نویسی است ......

میتوانید از وبلاگم دیدن فرمایید......

ادرس abbas20mb-android.blogsky.com
    ااااا داداش من

خودش عضو شده .... ببینم میاد فعالیت میکنه یا نه ....

13 سالشه
    امضای ایشان
    دلي سربلند و سري سر به زير
    از اين دست عمري به سر برده ايم

قيصر امين پور

12. 18 کاربر مقابل از sasan20oo20 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #797

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9654
    تشکر شده 109 بار در 6 ارسال

سلام به همۀ دوستان آوااستار،
    من احسان امینی هستم. رشتۀ تحصیلی ام زبان انگلیسی بوده، و کارم هم آموزش زبان انگلیسیه. اما به علوم طبیعی و نظری هم علاقه مندم. با نجوم در حد معلومات عمومی از طریق کتاب ها و فیلم های مستند آشنایی دارم. برنامۀ اخیر مرنجاب که افتخار همراهی اش رو داشتم دومین برنامۀ رصدی بود که شرکت میکردم.. از اونجا که یادگیری و رشد شخصی در کار برام همیشه مهم بوده، تصمیم گرفتم به جای تدریس دوره های معمول، آموزش زبان و آشنایی با علوم رو با هم در یک دوره ارائه بدم. طی صحبتی که در همین رابطه با آقای امام داشتیم، قرار بر این شد که با پشتیبانی علمی اساتید مؤسسه یک کلاس نجوم و کیهان شناسی به زبان انگلیسی در این مجموعه برگزار کنیم که جزئیاتش بزودی اعلام میشه. در برنامۀ مرنجاب به لطف دوستان یک نمونۀ کوتاه از این کلاس برگزار شد که نشون داد آوااستاری ها علاوه بر نجوم در زبان انگلیسی هم شاخص هستند و کلی حرف برای گفتن دارند. استقبال گرمی که از این طرح به عمل اومد ما رو حسابی به ادامۀ راه امیدوار کرد. مطمئنم که با همکاری شما به زودی گروهی از منجمین رو خواهیم داشت که تنها به متون ترجمه شده تکیه نمیکنند و مطالب مورد نیاز رو مستقیماً در منابع اصلی مطالعه میکنند و علاوه بر این با ستاره شناسان کشورهای دیگه هم به راحتی و بدون هیچ مشکلی میتونن ارتباط برقرار کنند.

14. Top | #798
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9628
    تشکر شده 71 بار در 6 ارسال

سلام به دوستان آوااستاری!

من ندا هستم، دانشجوی مهندسی معماری ترم هفت ، ساکن همدان

6 سال پیش به نجوم علاقه مند شدم و با دوستام به کلاس های نجوم رصد خانه ی ابن صلاح رفتیم، چون خودم نجومو اون موقع خیلی دوست داشتم، خواهر کوچیکترمم با خودم برم رصد خونه و اسمشو تو کلاسا نوشتم، اما بعد از تموم شدن اون دوره از کلاسا به خاطر نزدیک شدن کنکور و... مجبور شدم نجومو بزارم کنار و تا پارسال تو خونه ی ما هیچ کس از نجوم حرف نمیزد تا اینکه خواهرم Mahdieh. GH عضو آوااستار شد و به نجوم علاقه مند شد بعد از اون، منم دوباره یاد نجوم افتادم و عضو آوااستار شدم
    امیدوارم بتونم اینجا فعالیت مفیدی داشته باشم بیشتر به علاقه ی قدیمیم برسم!

15. Top | #799
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9257
    تشکر شده 1,066 بار در 151 ارسال

رزومه فعالیتهای عباس احمدیان در زمینه نجوم
    1372 ..... ورود به دنیای بی انتهای ستاره شناسی
    1374 ..... ساخت اولین تلسکوپ دست ساز – رصد کسوف جزیی آبان ماه
    1375 ..... ساخت چند دستگاه تلسکوپ - رصد دنباله دار هیل باپ
    1376 ..... ارسال گزارشات رصدی متعدد به مجله نجوم – برگزاری رصدهای عمومی به بهانه دیدن دنباله دار هیل باپ
    1377 ..... برگزاری کلاس نجوم در مدارس – رصد بارش های شهابی – برگزاری رصدهای عمومی – برپایی اتاق آسمان نما – عضویت در گروه رویت هلال ماه ایران – عضویت در مرکز آموزش نجوم ادیب اصفهان
    1378 ..... شکستن رکورد جهانی رویت هلال ماه – انتصاب بعنوان سرپرست ارشد تیم های نجومی فعال در مرکز آموزش نجوم ادیب اصفهان – رصد دنباله دارهای مختلف از جمله لینیر a1 a2 a4 s4 – شروع عکاسی نجومی
    1379 ..... شکستن چهار رکورد جهانی رویت هلال ماه – ثبت 8 بارش شهابی سال – برگزاری نمایشگاه نجوم – برگزاری کلاسهای نجوم در کانون های شاهین شهر – نصب وراه اندازی 4 آسمان نما در کانون های استان
    1380 ..... دریافت لوح تقدیر از مرکز تحقیقات استراتژیک ایران
    1381 ..... ارایه سمینار در اولین گردهمایی بین المللی منجمان آماتور در شیراز
    1382 ..... تشکیل انجمن نجوم افلاک شاهین شهر – برگزاری باشگاه نجوم در شاهین شهر –
    تولید 18 قسمت برنامه نجومی با عنوان سیری در افلاک در مرکز صدا و سیمای اصفهان
    1383 ..... برگزاری رصدهای مستمر نجومی به همراه انجمن نجوم افلاک – دریافت لوح تقدیر از اداره آموزش و پرورش شاهین شهر به جهت برگزاری کلاسهای نجوم در پژوهشسرای دانش آموزی مستند سازی تمامی برنامه های رصدی
    1384 ..... دریافت لوح تقدیر از ستاد استهلال استان اصفهان – اجرای برنامه روز جهانی نجوم
    1385 .....کسب عنوان مقاله برتر در گردهمایی شورای تقویم دربخش کاربا ابزارآلات – شکستن رکورد جهانی جدایی هلال در روز در رصدخانه دانشگاه کاشان – اجرای برنامه روزجهانی نجوم
    1386 .....کسب رکورد جهانی هلال در روز برای دومین بار پیاپی در رصدخانه دانشگاه کاشان تحریر بیش از 30 مقاله در باب نجوم از سال 83 تا 86
    1387 ..... برگزاری سمینارهای متعدد در باشگاه نجوم اصفهان و دانشگاه های مختلف کشور –
    آغاز کار برروی پروژه ساخت ابزارآلات نجومی
    1388 ..... کسب رکورد جهانی مکث هلال درجهان – یافتن سه رصدگاه جدید از جمله سایت مارشنان
    1389 ..... کسب رکورد جهانی مکث هلال برای دومین بار پیاپی در سایت رصدی مارشنان – دریافت لوح تقدیر از ستاد استهلال استان اصفهان – ساخت اولین کنترلر تلسکوپ در ایران
    1390 ..... ساخت انواع کنترلرهای تلسکوپ – ساخت اولین مقر رصدخانه ای در ایران – ساخت نمونه آزمایشی دوربین تصویر بردار نجومی ccd – برگزاری دوره های آموزش نجوم ، عکاسی نجومی ، پردازش تصویر و کار با ابزار آلات نجومی – ثبت افتخاری رصدگاه مارشنان به نام احمدیان در نرم افزارهای نجومی برای اولین بار در تاریخ ایران و جهان!
    1391..... تاسیس شرکت چشم اندازآسمان اولین و تنها تولید کننده تجهیزات ستاره شناسی درایران – دریافت لوح تقدیر از ستاد استهلال استان اصفهان – برگزاری تورهای نجومی در سطح استان – ارایه خدمات راه اندازی و آموزش بیش از 150 تلسکوپ به شهروندان اصفهان
    1392 ..... برگزاری برنامه شب یوری – برگزاری تورهای نجومی – ارایه طرح هدفمند سازی رویت هلال ماه – تشکیل کمپین جستجوی سیارکها و دنباله دارها – آغاز همکاری با پروژه بین المللی neo

ببخشید سرتون رو درد آوردم
    امضای ایشان
    شرکت چشم انداز آسمان
    پیشرو در بومی سازی فن آوری های مرتبط با ستاره شناسی
    طراحی و تولید تجهیزات ستاره شناسی
    www.skyviews.ir

16. 15 کاربر مقابل از عباس احمدیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #800
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9738
    تشکر شده 9 بار در 1 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    سلام من شيدا ٢٤ ساله از ١٤ سالگى با نجوم اشنا شدم در شاهرود زندگي مى كنم. ٤ سال است كه نجوم تدريس مى كنم . عاشق همسرم پسرم وتلسكوپ ام هستم.
    كاردانى كامپيوتر دارم ودانشجوى رشته معمارى هستم. فيزيك هم دوست دارم شايد يه روز فيزيك هم خوندم.
    اميدوارم همه خانواده هاى ايرانى روزى به زيبايهاى اسمان وعلم نجوم پى ببرند

18. 9 کاربر مقابل از Ghazipuor عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 80 از 87 نخستنخست ... 3070767778798081828384 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع