صفحه 72 از 87 نخستنخست ... 226268697071727374757682 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #711
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7255
    تشکر شده 26 بار در 1 ارسال

سلام صدف اکبرنیا هستم تقریبا 5ساله نجوم کار میکنم دانشجو ی سال اول فیزیک هستم دانشگاه پیام نور از اعضای انجمن آیاز تبریز هستم آوااستار رو خانوم هانیه امیری برای من معرفی کردندامیدوارم توی فروم آوااستار که تعریفشو خیلی شنیدم بتونم مطالب خوبی یاد بگیرم و حضور مفیدی داشته باشم

4. Top | #712
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sadaf akbarnia نمایش پست ها
    سلام صدف اکبرنیا هستم تقریبا 5ساله نجوم کار میکنم دانشجو ی سال اول فیزیک هستم دانشگاه پیام نور از اعضای انجمن آیاز تبریز هستم آوااستار رو خانوم هانیه امیری برای من معرفی کردندامیدوارم توی فروم آوااستار که تعریفشو خیلی شنیدم بتونم مطالب خوبی یاد بگیرم و حضور مفیدی داشته باشم
    سلام به شما

ورودتون را به فروم خوش آمد میگم. جالبه که شما از جامعه نجومی هستید و فامیلیتون هم مثل فامیلی من هست

البته جهت اطلاع دوستان عرض کنم ایشون از خویشاوندان من نیستند

شاد و سلامت باشید

5. Top | #713
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6139
    تشکر شده 321 بار در 34 ارسال

سلام

من چندوقته که عضو سایتم اما خودمو معرفی نکرده بودم.

نگین هستم سال اول دبیرستان و ساکن شرق تهران
    تا جایی که یادم میاد همیشه سر به هوا و عاشق نجوم بودم.از همون سالهای اول زندگی....اما امسال تصمیم گرفتم به صورت پیشرفته تر و جدی تر دنبالش کنم و در المپیاد هم شرکت کردم
    باید بگم صمیمیت بین اعضای این سایت رو من تو هیچ سایت و انجمن دیگه ای ندیده بودم و از اینکه عضو کوچیکی از گروه صمیمی و دوست داشتنی شما شدم خیلی خوشحالم

6. Top | #714
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7340
    تشکر شده 13 بار در 1 ارسال

من رضا هستم از تهران دهکده علاقه مند به نجوم

7. 13 کاربر مقابل از reza2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #715
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2148
    تشکر شده 206 بار در 41 ارسال

سلام
    ببخشيد دوستان من دير تصميم گرفتم خودم را معرفي كنم
    آلبرت ميناسيان هستم از اروميه
    دانش آموز دوم دبيرستان و دارم براي المپياد ميخونم
    البته امسال زياد اميد ندارم ولي فكر ميكنم تا سال بعد بتونم تا حدودي موفق بشم
    در اين انجمن هم اطلاعات زيادي بدست آوردم و به خاطر همين از همه افرادي كه براي آموزش دادن زحمت مي كشند تشكر ميكنم

9. Top | #716
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6535
    تشکر شده 32 بار در 5 ارسال

سلام به همه آوااستاري ها
    من سارا ساعدي هستم دانشجوي سال آخر اقتصاد و علاقه مند به ستاره شناسي و رصد ...
    حدود 2ماهه كه عضوم اما هنوز نتونستم فعاليت مفيدي داشته باشم ،راستش مدتي نميتونم زياد از نت استفاده كنم !
    اما اميدوارم زمانش كه رسيد منم حضور خودم رو توي فروم پررنگ كنم ...
    امضای ایشان
    همه دارایی ام نداری من
    همه دانش ام نادانی من
    همه بودن ام نیستی من...

10. Top | #717
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7378
    تشکر شده 24 بار در 2 ارسال

با سلامی گرم خدمت دوستان،
    رامتین ریحانی هستم، دانش آموز سال دوم دبیرستان شهید سلطانی 1، علاقه مند به عرفان و عاشق خدا و به این سبب به دنبال فهم راز کیهان. بیشترین قسمتی هم که خوشم میاد کیهان شناسیه.
    ممنون
    امضای ایشان
    در ره غفلت به گدایی رسی............................................ .........گر به خود آیی به خدایی رسی

به خود آ

رهی معیری

11. Top | #718
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7403
    تشکر شده 21 بار در 1 ارسال

سلام
    مهسا هستم از ساری رشته تحصیلیم مهندسی هوافضاست. فکر میکنم همه ی ما با زیبایی خیره کننده اسمون به نجوم علاقه مند شدیم.
    سال 86 در کلاسای نجومی شرکت کردم این شروعی بود برای فعالیتام والان هم یکی از اعضای باشگاه نجوم ساری ام، امیدوارم بتونم از شما دوستان عزیز مطالب قشنگی یاد بگیرم ممنون

12. Top | #719
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    7475
    تشکر شده 27 بار در 3 ارسال

سلام.
    من حجت هستم ...اتفاقی داشتم میگشتم که از اینجا سر در اوردم...
    البته اتفاقی اتفاقی هم نه .... دنبال یه سری اطلاعان برا پایان نامه ام بودم....
    که تقریبا موندنی شدیم.

13. 14 کاربر مقابل از hojjat.66 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #720
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    7499
    تشکر شده 491 بار در 52 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    با سلام
    متین میررمضانی هستم. 14 سالمه و حدود 5 ساله پژوهشگر و پیگیر نجوم هستم. عضو مرکز نجوم ادیب اصفهان هستم و عکّاسی آماتوری نجوم هم میکنم. به عنوان جوان ترین عکّاس جشنواره گذر زهره هم انتخاب شدم.
    ممکنه بعضی دوستان منو از سایت های دیگه بشناسند و به طور کل خوشحالم که عضو اینجا شدم و اینجا اومدم تا همه با هم تبادل اطلاعات نجومی بکنیم.
    باتشکّر

15. 15 کاربر مقابل از Mat عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 72 از 87 نخستنخست ... 226268697071727374757682 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع