صفحه 61 از 87 نخستنخست ... 115157585960616263646571 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #601
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    4783
    تشکر شده 1,158 بار در 208 ارسال

با سلام دوستان دوستان منجم چه آماتور و چه حرفه ای.
    من علیرضا محمدی ساکن روستای دودج از توابع شیراز هستم چند سالی هست که با نجوم آشنایم و از این گذر زهره هم عکس برداری کردم .
    من عضو انجمن نجوم زرقان هستم .
    امیدوارم بتوانم هم به شما و شما هم به من کمک کنید.
    الله یارتان باد.

4. Top | #602
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3403
    تشکر شده 24 بار در 1 ارسال

باسلام خدمت همه دوستان
    چندوقتی هست که عضو شده ام اما چون واقعاوقت نمیکردم پیگیر باشم وارد نشدم.انشا..که از این به بعد بتونم همکاری کنم.2 سالی هست در زمینه نجوم مطالعه میکنم و در دانشگاه با چندتا از دوستان همکاری میکردیم اما اینجا خیلی بهترمیتونم فعالیت کنم.راستی اهل تهران هستم،23 ساله ومهندس الکترونیک

5. Top | #603
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4419
    تشکر شده 22 بار در 1 ارسال

سلام منم کارشناس نقشه برداریم
    27سالمه و من نجوم و نقشه خیلی را دوست دارم. و دوست دارم در این تالار تمام استفاده را انجام دهم

6. Top | #604
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3656
    تشکر شده 237 بار در 35 ارسال

سلام دوستان.
    خیلی ببخشید که دارم دیر خودمو معرفی میکنم.....
    من رکن الدین عزیزی هستم16 سالمه و در دبیرستان انرژی درس میخونم.از موقعی که یادمه عاشق آسمون بودم تا حالا!ریاضی و فیزیک رو مخصوصا اختر فیزیک رو خیلی دوست دارم و تقریبا 3 ساله که نجوم رو شروع کردم.امسال هم دبیرستانمو عوض کردم از کمال اومدم انرژی اتمی.امیدوارم بتونم از اطلاعات سرشار دوستان و استادانم بهره ببرم و اگر هم شد یه کمکی به اطلاعاتشون بافزایم!!!!!با تشکر...
    امضای ایشان
    The challenge is not to act automatically.

7. Top | #605
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4871
    تشکر شده 42 بار در 4 ارسال

سلام
    کامیار امیرمعینی هستم.امسال کنکور دادم و دانش آموز سلام تجریش بودم!
    چند جلسه تو کلاس آقای کامبیز خالقی شرکت کردم و مرحله اول قبول شدم اما بعد از اون دیگه ادامه ندادم!

مقدمم گلباران:

8. Top | #606
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4881
    تشکر شده 29 بار در 2 ارسال

سلام دوستای خوبم من سماء ابراهیمی هستم متولد 21/12/1370 دانشجوی سال دوم فیزیک اتمی دانشگاه تهران یه چند سالی هست که نجوم و دوست دارم 6ماهه که فعالیتم روی نجوم رو دارم دنبال میکنم اما فقط از طریق درسای دانشگاه یه اطلاعات کلی دارم تا دختر داییم nereidاین سایت رو بهم معرفی کرد خیلی خوشحالم که با شما اشنا میشم امیدوارم بتونیم به کمک هم اطلاعات و آگاهی همدیگرو ارتقا بدیم

9. Top | #607
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2850
    تشکر شده 64 بار در 5 ارسال

سلام!
    من ترگلم!
    الآن دیگه میرم سوم دبیرستان.
    المپیاد نجومی ام ولی فعلا حرفی برای گفتن توش ندارم!
    فیزیک رو هم خیلی دوست دارم و دیگه اینکه15 سالمه و مدرسه ام هم فرزانگانه که یه زمانی واسه خودش شاخ بود!!!!!
    امضای ایشان
    انسان همان چیزی است که باور دارد.
    (آنتوان چخوف)

10. Top | #608
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    كاربر فعال آوا استار
    مدال برنز كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    4557
    تشکر شده 444 بار در 43 ارسال

سلام .من امیر محمد اسلامی هستم.
    16 سالمه و 2ساله المپیادی هستم. البته امسال توش موفق نبودم(50٪ تقصیر خودم بود!). از نظر عملی هم تازه کارم!
    تو مدرسه سلام ایران زمین درس می خونم. البته امسال انرژی اتمی ام.

11. Top | #609
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    4945
    تشکر شده 28 بار در 2 ارسال

سلام به همه دوستان
    من تازه تو انجمن ثبت نام کردم و جسارتا می خوام درباره خودم بگم.
    من امیر مقیم نژاد هستم ساکن شمالم. حدودا از اول دبیرستان بود که به نجوم علاقه مند شدم. البته تا قبل از اون نگاه به آسمون همیشه منو به وجد می آورد. (الان هم همینطوره) با امکانات خیلی کمی شروع کردم و اول از همه مطالعه کردم و تا قبل از اینکه وارد دانشگاه بشم فقط اطلاعات عمومی در مورد نجوم و کیهانشناسی داشتم و آسمون رو نمیشناختم چون تو شهرمون هیچ گروه نجومی وجود نداشت و نداره!!!!! اما ناامید نشدم، تا اینکه وارد دانشگاه شدم رشته فیزیک هسته ای. بلافاصله تو کانون نجوم ثبت نام کردم و در کلاس های صورت فلکی شرکت کردم. فقط با شب رصدی تموم فوت و فن های آسمون رو یاد گرفتم، شب خاطره انگیزی بود. در اون شب فقط یکی دوتا صور فلکی رو یاد گرفتم و بقیه رو خودم با رصدهای تنهایی! یاد گرفتم الان آسمون رو عین کف دستم میشناسم.
    بهر حال خیلی دلم میخواد جدی تر دنبال کنم و به دلیل کمبود امکانات نمی تونم. شما بگید چی کار کنم....!

12. 21 کاربر مقابل از جاثی(هرکول) عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #610
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    نقل قول نوشته اصلی توسط جاثی(هرکول) نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من تازه تو انجمن ثبت نام کردم و جسارتا می خوام درباره خودم بگم.
    من امیر مقیم نژاد هستم ساکن شمالم. حدودا از اول دبیرستان بود که به نجوم علاقه مند شدم. البته تا قبل از اون نگاه به آسمون همیشه منو به وجد می آورد. (الان هم همینطوره) با امکانات خیلی کمی شروع کردم و اول از همه مطالعه کردم و تا قبل از اینکه وارد دانشگاه بشم فقط اطلاعات عمومی در مورد نجوم و کیهانشناسی داشتم و آسمون رو نمیشناختم چون تو شهرمون هیچ گروه نجومی وجود نداشت و نداره!!!!! اما ناامید نشدم، تا اینکه وارد دانشگاه شدم رشته فیزیک هسته ای. بلافاصله تو کانون نجوم ثبت نام کردم و در کلاس های صورت فلکی شرکت کردم. فقط با شب رصدی تموم فوت و فن های آسمون رو یاد گرفتم، شب خاطره انگیزی بود. در اون شب فقط یکی دوتا صور فلکی رو یاد گرفتم و بقیه رو خودم با رصدهای تنهایی! یاد گرفتم الان آسمون رو عین کف دستم میشناسم.
    بهر حال خیلی دلم میخواد جدی تر دنبال کنم و به دلیل کمبود امکانات نمی تونم. شما بگید چی کار کنم....!
    سلام آقا امیر

به فروم خوش آمدی، اتفاقا در فروم ما منجمان فعال زیادی از خطه شما وجود دارند که میتونید با عضویت در گروه منجمان طبرستان اونها را پیدا کنید. امکانات و انجمن خوبی هم دارند که میتونید همراهشون بشید. امیدوارم موفق باشید

14. 21 کاربر مقابل از پیمان اکبرنیا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 61 از 87 نخستنخست ... 115157585960616263646571 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع