صفحه 51 از 87 نخستنخست ... 4147484950515253545561 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #501
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    472
    تشکر شده 30 بار در 3 ارسال

سلام به همه! امیدوارم خوب باشین!
    معصومه خاکسار هستم! عضو کوچکی از جامعه نجوم آماتوری ایران. فعالیتم رو با اشتیاق خیلی زیاد از سال 82 در مرکز علوم وستاره شناسی تهران شروع کردم که البته توی این مدت بارها به دلایل مختلف از این عرصه دور شدم! ولی فعلا میتونم بگم تمام فعالیت نجومیم خلاصه شده توی تدریس نجوم به خردسالان و کودکان!!
    امیدوارم هرکس در هر عرصه ای داره قدمی برای سربلندی ایران اسلامی عزیز برمیداره موفق باشه.

4. 19 کاربر مقابل از masoome kh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #502
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2769
    تشکر شده 37 بار در 6 ارسال

چقد خوبه آدمايي هستن كه به نجوم علاقه دارن باورم نميشد تو ايران اشتياق به نجوم وجود داشته باشه. خوشحالم تو جمع شما هستم.منم خيلي به نجوم علاقه دارم بينهايت . دو سالي بود با شركت تو جلسات انجمن نجوم شهرم و رصداش شركت ميكردم و الان دقيقا 8ماهي هس فعال شدم و بصورت عضو اصلي انجمن فعاليت ميكنم. نجوم و رصد آسمون لذت بخش ترين علايق من و تفريحاتم هستم .

6. 15 کاربر مقابل از venus1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #503
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2917
    تشکر شده 271 بار در 64 ارسال

درود.
    پوریا هستم.از شهرستان سیرجان.سوم دبیرستان.از تابستون 85 نجوم رو به صورت آماتور شروع کردم مهر 87 بود که استاد سید فواد مطهری(مدیر یکی از انجمن ها هستن) رو دیدم و از اون روز به بعد استاد من هستن.امیدوارم که بتونم از اطلاعات شما استفاده کنم و تا جایی بتونم کمک کنم
    موفق تر باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدرضا صادقیان نمایش پست ها
    سلام

همه ما نجومی هستیم. درسته. اما بیاین بیشتر با هم آشنا بشیم.با فعالیت ها و کارهایی که انجام دادیم یا داریم انجام می دیم.

پس شروع کنید...
    سلام.
    من کار خاصی انجام نمیدم . برای المپیاد میخونم و 2 شب در میون میرم رصد البته نه توی زمستون
    ویرایش توسط آسمون : 02-02-2012 در ساعت 09:11 PM دلیل: ادغام پست ها

8. 17 کاربر مقابل از poorya pvp عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #504
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2931
    تشکر شده 13 بار در 1 ارسال

شهر من غربت دیارم بیکسی
    اندکی پایین تر از دلواپسی
    چند قدم بالاتر از بیچارگی
    جنب یک ویرانه میپیچی به راست
    میرسی به کوچه ای که ازان ماست
    داخل بن بست تنهایی و درد
    هست منزلگاه چندین دوره گرد
    خسته و درمانده از این ماجرا
    در همان اطراف میبینی مرا
    سلام به همه دوستای خوب من بهشته هستم و البته عاشق نجوم که قراره اگه خدا بخواد بعد کنکور کلاساشو برم ......
    همین دیگه کار خاصی تاحالا دراین زمینه انجام ندادم همش علاقه بوده و علاقه

10. 13 کاربر مقابل از nikaeshgh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #505
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    2990
    تشکر شده 20 بار در 4 ارسال

moarefi

ba dorod be tamame andishegarane nojom

man be donbale daqdaqehaye daronim hastam hich takhasosi ham nadaram mikhaham bedonam ertebate asemon nojom va daryaye shab ke limitesh be samte +binahayat mail mikone ba hezar toye selol va atom ke limitesh be samte _binahayat mail mikone va rabetashon ba mafhome zaman va safar dar zaman va donyahaye movazi chei

dige inke sakene tehranam va hich chizi az nojom nemidonam

با درود به تمام اندیشگران نجوم

من به دنبال دغدغه درونیم هستم هیچ تخصصی هم ندارم می‌خواهم بدونم ارتباط آسمون نجوم و دریای شب که لیمیتش به سمت +بی‌نهایت میل می‌کنه با هزار توی سلول و اتم که لیمیتش به سمت _بی‌نهایت میل می‌کنه و رابطشون با مفهوم زمان و سفر در زمان و دنیاهایی موازی چی‌

دیگه اینکه ساکن تهرانم و هیچ چیزی از نجوم نمیدونم

دوست عزیز،ضمن عرض خوش آمد به شما
    بر اساس قوانین فروم ،باید از نوشتار فارسی استفاده کنید.میتونید برای این منظور از سایت بهنویس استفاده کنید.
    موفق باشید

12. 15 کاربر مقابل از azadeh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #506
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1271
    تشکر شده 85 بار در 10 ارسال

خیلی خوبه که همه در یک مکان آشنا بشوند
    خیلی خوشحالم در جمع شما هستم
    آسمانی باشید

14. 12 کاربر مقابل از SORKHIAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #507
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3005
    تشکر شده 26 بار در 2 ارسال

با سلام به مدیران و همه ی اعضای اوا استار
    من علی شفقی خامنه 18 ساله ساکن تهران هستم.من هم مثل اکثر شما از موقعی که یادم میاد به نجوم علاقه داشتم و تقریبا علم نجوم رو به طور جدی تر از رصدخانه ی زعفرانیه به کمک جناب اقای دکتر نوروزی و اقای مهندس اکبرنیا و دیگر استادان شروع کردم دوران اوج فعالیتم به زمان برگزاری المپیاد برمیگرده و الان هم خوشحالم که با شما دوستان اشنا شدم و می شوم.
    ممنون از این که این متن رو خواندید.

16. 18 کاربر مقابل از Ali Shafaghi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #508

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    647
    تشکر شده 52 بار در 7 ارسال

سلام
    آرمان هستم 18 ساله از گنبد کاووس. چند سالی میشه نجوم کار میکنم. یک سال و نیم هست که در قسمت اختفاها فعالیت میکنم و به عوارض سطحی ماه هم علاقه مندم.
    خوشحالم از اینکه نجوم باعث شد دوستان جدیدی از نقاط دور و نزدیک پیدا کنم. با افراد جدیدی آشنا بشم.
    امیدوارم هر جا که هستین موفق و پیروز باشین.

18. 16 کاربر مقابل از arman72 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #509
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3074
    تشکر شده 40 بار در 4 ارسال

sllllmmmmmmmmmmmmmmmmmm...........
    man mitra hastam. ye nojavun ke az en zamine mahdud khaste shodam va be asemun ru avordam
    ...........
    tabestooonnee emsalllooo markaze olum va setare shenasiye tehran dashtam kelass nooojooooom migzarooooondam
    moohiitee biiinahayat maaareeekkee
    va ostadaye aaaaalllliiiii va didanee aqaye ahmade dalakii( pish kesvat noojoom amator iran) ham az oooooon alllliiii tar
    bae3 alaqeye harche bishtare man shod.
    va eenak avastar.

dast be daste ham baraye ayandeye bish az pish por shookooohe asemane irrann

معرفی اعضای آوا استار-emam4-jpg

--------------
    تغییر نوشتار :

سلام

من میترا هستم. یه نوجون که از ان زمین محدود خسته شدم و به آسمون روی آوردم
    ...........
    تابستون امسال در مرکز علوم و ستاره شناسی تهران داشتم کلاس نوجوم میگزروندم
    محیطی بینهایت معرکه
    و استادای عالی و دیدن آقای احمد دالکی( پیش کسوت نوجوم آماتور ایران) هم از ووون عالی تر
    بأعث علاقهٔ هرچه بیشتره من شد.
    و اینک آوا استار

دست به دست هم برای آیندهٔ بیش از پیش پر شکوه آسمان ایران
    -----------------------------------------------------

افزوده شده توسط مدير:

دوست عزیزضمن عرض خوش آمد به شما بر اساس قوانین فروم در این سایت فقط مجاز به نوشتار فارسی هستید.
    برای تایپ فارسی میتوانید از این سایت http://www.behnevis.com/استفاده کنید.

20. 16 کاربر مقابل از mitra عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

21. Top | #510
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    3084
    تشکر شده 41 بار در 3 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    سلام عليكم

خيلي متشكرم از محبت شما

مرفاوي هستم از بچگي هم علاقمند به آسمان و ستاره ها بودم

يك پسر دارم كلاس چهارم ابتدايي كه معلمشان گفته بايد يك تحقيق درباره منظومه شمسي آماده كند

داشتم براش دنبال مطلب مي گشتم كه به اين سايت رسيدم و پيغام داد كه براي ديدن عكس ها بايد عضو باشم

از اينكه به جمع شما منجم هاي عزيز وارد شدم خوشحال شدم

مطالبتون در باره منظومه شمسي خيلي به پسرم كمك كرد

از همه شما ممنونم

صفحه 51 از 87 نخستنخست ... 4147484950515253545561 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع