صفحه 38 از 87 نخستنخست ... 2834353637383940414248 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #371
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1704
    تشکر شده 113 بار در 16 ارسال

سلام
    من طهورا هستم
    14 سالمه
    یزدی هستم
    و دیگر هیچ...
    امضای ایشان
    دارم امید عاطفی از جانب دوست...
    کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست...
    ــــــــــــــــ
    بازگشت مقتدرانه خودمو تبریک میگم!

4. 13 کاربر مقابل از Hesaby عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #372
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1693
    تشکر شده 641 بار در 67 ارسال

سلام به همه اوااستاری ها
    من منجم نیستم ولی خودمو معرفی می کنم.الهام محسنی هستم دانشجوی فیزیک کرمان.به نجوم علاقه دارم ولی هیچ وقت دنبالش نکردم. یادمه همیشه دردودلمو با ماه میکردم و یکی از ستاره های دب اکبر رو به اسم خودم زده بودم!! من نجومو به خاطر پررمزوراز بودنش دوست دارم واینکه نشون میده توی این کاینات من ذره ای هم نیستم و فکر میکنم نجوم علم خداشناسیه.
    با فروم هم از طریق اقای امام اشنا شدم.توی ماراتن صوفی شهداد کمک ایشون بودم وتا صبح واسه خودم یه پا رصدگر شدم!!!!(این یه تیکه رو بلوف زدم) جاتون خالی خیلی خوش گذشت.
    خوشحالم که وارد فضای به این گرمی و با این بار علمی شدم امیدوارم که بتونم با کمکتون سطح علمیم رو بالا ببرم.

{راستی اگه کسی واسه امتحان ارشد فیزیک میتونه کمکم کنه ممنون میشم.}

با تشکر.
    امضای ایشان
    خدایا! خورشید را به من قرض میدهی؟

از تو که پنهان نیست سرزمین خیالم سالهاست یخ بسته است...

6. 17 کاربر مقابل از Mahtabe kavir عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #373
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1688
    تشکر شده 11 بار در 1 ارسال

سلام به همه من شایان هستم 17 ساله از تهران
    امسال المپیاد نجوم دارم وعاشق نجوم هستم

8. 11 کاربر مقابل از shayanb عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #374
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

با سلام و تشكر از اعضا جديد كه خودشون رو معرفي كردند

ورود دوستان گرامي

دختر ستاره
    Emad Tabatabai
    marzieh
    behnood
    Hesaby
    shayanb

را صميمانه خير مقدم عرض ميكنم و اميدوارم اين دوستان به همه آرزوهاي نجومي ( و البته غير نجومي ) خود برسند .

همچنين لازم است دو تشكر ويژه داشته باشم

يكي از برادر بسيجي و دلاور جناب آقاي زليم كويلاكايف ( Zalim Koylakayev ) كه با وجود مشغله هاي فراوان زحمت مديريت تالار ابزار را بر عهده گرفتند ( اجركم عند الله ! )

و دوم خانم الهام محسني ( Mahtabe kavir ) كه همانطور كه اشاره كردند در داوري رقابت صوفی به من كمك كردند و انصافآ آنقدر در داوري متبحر شده بودند كه در اواخر كار من به ايشان كمك مي كردم !!

خلاصه دست گل همگي درد نكند .

منتظر فعاليت هاي مفيد اين عزيزان هستيم .
    ویرایش توسط *sh : 10-12-2011 در ساعت 11:35 AM دلیل: تبدیل مسیه به صوفی :)

10. 17 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #375
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1693
    تشکر شده 641 بار در 67 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa نمایش پست ها
    با سلام و تشكر از اعضا جديد كه خودشون رو معرفي كردند

ورود دوستان گرامي

دختر ستاره
    Emad Tabatabai
    marzieh
    behnood
    Hesaby
    shayanb

را صميمانه خير مقدم عرض ميكنم و اميدوارم اين دوستان به همه آرزوهاي نجومي ( و البته غير نجومي ) خود برسند .

همچنين لازم است دو تشكر ويژه داشته باشم

يكي از برادر بسيجي و دلاور جناب آقاي زليم كويلاكايف ( Zalim Koylakayev ) كه با وجود مشغله هاي فراوان زحمت مديريت تالار ابزار را بر عهده گرفتند ( اجركم عند الله ! )

و دوم خانم الهام محسني ( Mahtabe kavir ) كه همانطور كه اشاره كردند در داوري رقابت صوفی به من كمك كردند و انصافآ آنقدر در داوري متبحر شده بودند كه در اواخر كار من به ايشان كمك مي كردم !!

خلاصه دست گل همگي درد نكند .

منتظر فعاليت هاي مفيد اين عزيزان هستيم .
    ممنون

البته باید تصحیح کنم که منظورم از اینکه گفتم کمک ایشون بودم این بود که در رقابت عضو کادر اجرایی بودم و سمت کمک داوری داشتم در کنار اقای امام وگرنه من که در برابر ایشون حرفی برای گفتن ندارم.
    امضای ایشان
    خدایا! خورشید را به من قرض میدهی؟

از تو که پنهان نیست سرزمین خیالم سالهاست یخ بسته است...

12. 7 کاربر مقابل از Mahtabe kavir عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #376
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1243
    تشکر شده 25 بار در 3 ارسال

سلام به تمام دوستان نجومي عزيزم
    ريحانه هستم دانشجوي مهندسي تكنولوژي نرم افزار
    نجوم رو از دو سه سالگي با قصه صوتي رضا در فضا شروع كردم و تا همينك ادامه دارد
    براي اينكه تعبير بر خودستايي نشه به همين اندك بسنده ميكنم :دي
    ویرایش توسط آسمون : 10-12-2011 در ساعت 08:24 PM
    امضای ایشان
    to behave with people in a way you like to be behaved, and this is modesty.
    برترين مرحله خرد شناخت انسان از خود است.
    " علي بن موسي الرضا عليه السلام"

14. 14 کاربر مقابل از ريحانه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #377
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    932
    تشکر شده 259 بار در 43 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesaby نمایش پست ها
    سلام
    من طهورا هستم
    14 سالمه
    یزدی هستم
    و دیگر هیچ...
    خوشحالیم که همین طور اعضای سایت بیشتر میشه از شما و تمام دوستان می خوام که بیشتر خودشون رو معرفی کنند و در زمینه فعالیت خودشون و علایقشون بنویسند .

16. 5 کاربر مقابل از rasool karimi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #378
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    932
    تشکر شده 259 بار در 43 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط shayanb نمایش پست ها
    سلام به همه من شایان هستم 17 ساله از تهران
    امسال المپیاد نجوم دارم وعاشق نجوم هستم
    امیدوارم که همیشه موفق باشید در این سایت تمامی اعضا مثل خواهر و برادر به هم کمک می کنند تا اطلاعات عمومی افزایش یابد من به شما پیشنهاد می کنم سعی کنید که از وقایع نجومی در زندگی استفاده کنید و به طور خلاصه از آسمان درس بگیرید مثلا از آسمان درس بزرگی بگیرید . ما همه در کمک به شما آماده ایم

18. 7 کاربر مقابل از rasool karimi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. Top | #379
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    981
    تشکر شده 26 بار در 2 ارسال

درود بر دوستان. من مهدی داودی هستم. ساکن ساری و بندرعباس. نجوم رو با واحد درسی نجوم محاسباتی در دانشگاه شروع کردم. اما چند سالی هست که در شاخه های گوناگون نجوم مطالعه می کنم. تحصیلات: کارشناسی ناوبری و فرماندهی کشتی. شغل: دریانورد

20. 16 کاربر مقابل از davoodi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

21. Top | #380
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1619
    تشکر شده 78 بار در 9 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    سلام دوستان.خوشحالم که به جمع شما ضافه شدم.من منیره برخوردار،عضو انجمن نجوم مهر هستم . از بچگی همیشه سر به هوا بودم ولی فعلا دوساله که این سربه هوا بودنم مفید و با ارزه شده.به رصد اجرام خیلی علاقه دارم ولی بیشتر از ستاره شناس بودن کیهان شناس بودن رو دوست دارم.موضوعی که به عنوان موضوع تخصصیم انتخاب کردم درباره کوازار ها بود ولی میخوام از این به بعد روی موضوع دیگه ای کار کنم با این حال از کوازارها هم دل نمیکنم . امید وارم با حضور در این سایت بتونیم باعث افزایش دانش هم بشیم.
    این آدرس وبلاگ منه اگه دوست داشتیدو قابل دونستید مراجه کنید: http://www.starmonir.blogfa.com/
    موفق باشید!!!

22. 15 کاربر مقابل از m.bio7 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 38 از 87 نخستنخست ... 2834353637383940414248 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع