صفحه 3 از 87 نخستنخست 12345671353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #21
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    15
    تشکر شده 730 بار در 62 ارسال

خب ... فكر كنم نوبت من هم شده كه خودم رو معرفي كنم

بنده محسن هستم .

30 و خورده اي سالمه !!

كار و تحصيلان اصليم شبكه ، برنامه نويسي و ... و البته فاركس است !

و در مجموعه شركت هاي آواگروپ فعاليت ميكنم و مسئوليت بخش فني سايت رو به عهده دارم .

از طريق آقاي امام با نجوم آشنا و به شدت علاقمند شدم و يه چند باري هم با ايشون و موسسه رصد رفتم كه باعث شد علاقه ام صد چندان بشه .

چيز زيادي براي گفتن ندارم الا اينكه كاش زودتر با نجوم آشنا ميشدم .

ضمنآ تو فاركس يك بحثي هست به اسم " آسترولوژي مالي " كه وقتي مخالفت شديد آقاي امام رو با اين موضوع ديدم ، بيشتر علاقمند شدم كه ببينم نجوم واقعي چيه

و از اينكه الآن در جمع شما هستم ، خيلي خيلي خوشحالم

با آرزوي موفقيت براي همه بچه هاي گل آوااستار
    ویرایش توسط Sharafi : 09-08-2010 در ساعت 03:08 PM

4. Top | #22
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

اریون و سوپرنوای عزیز ما منتظریم ها....
    منم خوبه که تهدید آقای بهرام پور عزیز رو اعلام کنم....
    امضای ایشان
    همیشه مراقب اشتباه دوم باش!
    اشتباه اول حق توست...!

5. 10 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #23
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    115
    تشکر شده 1,325 بار در 159 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Lilac نمایش پست ها
    وااااییی
    همه ترکوندن!
    من نفیسه هستم. 17 سالمه. از بافقِ یزد
    تازه داریم انجمن تشکیل میدیم!! اگر خدا بخواد هفته نجوم انجمن اینجا هم راه میفته!
    خیلی فعالیت داشتم نه؟
    خوبه دیگه!

ای جان. آره خب نفیسه جون. تازه شروع کردی آخه. ایشالا موفق باشی رفیق
    بی نقطه...
    ویرایش توسط sara sadeghian : 09-08-2010 در ساعت 03:35 PM

7. 10 کاربر مقابل از sara sadeghian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #24
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    115
    تشکر شده 1,325 بار در 159 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.s.nojum نمایش پست ها
    اریون و سوپرنوای عزیز ما منتظریم ها....
    آره زود باشید. ما منتظریم
    بی نقطه...

9. 6 کاربر مقابل از sara sadeghian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #25
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    53
    تشکر شده 8,834 بار در 819 ارسال

بابا خجالتم ندید.........آخه خیلی خیلی تازه کارم؟؟؟؟
    من حجت ظفرخواه هستم 19 ساله از شهرستان خوی آذربایجان غربی دانشجوی رشته معماری!!!!!!!!!!

حدودا 10 سال پیش با نجوم آشنا شدم البته توسط دوتا موسیقی!!!!!!!

از 6 سال پیش نجوم رو به صورت جدی دنبال کردم حالا از عکاسی گرفته تا رصدهای عمق آسمان!!!!!!!!!

توی شهرمون و اطرافیان منو به خاطر نجوم کلی اذیت کردن ولی من هنوز پابرجا موندم و خیلی از آدم های دور و برم رو با نجوم آشنا کردم!!!!!!

11. Top | #26
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    133
    تشکر شده 1,300 بار در 216 ارسال
    اول صلوات !! راس میگن بچه ها ! خب یه کم آدم خجالت میکشه پیش شماها خب !!!
    من اسمم عطیه ست و 16 سال و خرده ای دارم.
    ساکن یکی از شهرای بالای کشور ! از سال اول راهنمایی عاشق نجوم شدمو بطور آماتور دنبالش میکردم تا اینکه به توصیه یکی از دوستان انجمن تشکیل دادیم و فعالیتامونو بیشتر کردیم . اوضاع خوب بود .چند تا برنامه شهری - رصد و نمایشگاه عکس و ... - هم داشتیم با جلسات بحث و گفت و گوی نجومی. هر جلسه یه نفر در مورد یه موضوع خاص کنفرانس میدادو بقیه هم قبلش میرفتن تحقیقو سوالاشونو میپرسیدن و منم سرپرستشون بودم. تا اینکه اومدم بیرون.
    الآنم عاشق عکسای نجومیم و یه جورایی دیوارای اتاقم داره از این عکسا پر میشه !!
    فعلاً هم امید المپیاد دارم ! دعا کنید.
    ویرایش توسط doostesetareha : 09-09-2010 در ساعت 12:01 AM
    امضای ایشان
    کوه استوار نیست ، پایی برای فرار ندارد ...

12. Top | #27
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38
    تشکر شده 144 بار در 24 ارسال

سلام به همه ی دوستان.امیدوارم که هموم به بالا رفتن سطح علمیه هم کمک کنیم...
    دانشجویه سال سوم مهندسی برق دانشگاه خواجه نصیرم. نجوم رو به طور تفریحی و از رو علاقه از اول دبیرستان شروع کردم.دوره های مقدماتی و متوسط رو در انجمن نجوم آماتوری ایران گذرووندم.... از آقای امام عکاسی نجومی پاد گرفتم. و به طور تخصصی تر ادامه دادم.کم کم به شاخه های دیگه ی عکاسی هم علاقهمندشدم.2 بار نمایشگاه عکس داشتم و ...

13. Top | #28
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    53
    تشکر شده 8,834 بار در 819 ارسال

سریع

جناب سوپرنوای خوب خوب خوب مارو کاشتی ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    خودنو معرفی کن ببینم!!!!!!!!!!!!!!
    زود باش ها!!!!!!!!!!!!!!!

وگرنه.............
    امضای ایشان
    عاشق دستپخت مادرمم
    اگرم سرد باشه مشکلی نیس
    در عوض یه ادویه ای می زنه که بکره
    تو هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

orion سابق!!!

14. 3 کاربر مقابل از Hojjat Zafarkhah عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. Top | #29
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال
    سلام
    من زهرا بنواری هستم 21 ساله از اهواز ،دانشجوی ترم 7 فیزیک
    راهنمایی که بودم عشق نجوم داشتم ، توی دبیرستان هم هی کم و بیش به نجوم می پرداختم ،وقتی دانشگاه رشته فیزیک رفتم دیدم که ااااااااااااااااااا دنیای فیزیک چه بزرگه خلاصه یه کم از نجوم دور شدم ولی الان یه یک سالی هست دوباره شروع کردم. امیدوارم کمکم کنید که چیزای بیشتری یاد بگیرم.
    ویرایش توسط آسمون : 12-23-2011 در ساعت 01:03 PM

16. 16 کاربر مقابل از آسمون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

17. Top | #30
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    209
    تشکر شده 16 بار در 1 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    منم بهزاد اشجعی هستم از انجمن نجوم نجمای گنبد کاووس!
    من تازه واردم!
    ممنون میشم اگه کمکم کنین!!!

18. 16 کاربر مقابل از behzad93 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 87 نخستنخست 12345671353 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع