صفحه 21 از 87 نخستنخست ... 111718192021222324253171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #201
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال

سلام دوستان آوا استاری
    خواهشی داشتم از همه
    لطفا اگر عضو جدیدی داریم که می شناسید،از او بخواهید که خود را بیشتر معرفی کند،تا ما هم بیشتر با ایشان آشنا شویم.
    با تشکر فراوان
    امضای ایشان
    کمی ستاره روی صورتم بپاش
    سعی میکنم شبیه کهکشان شوم

4. 7 کاربر مقابل از آسمون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #202
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    576
    تشکر شده 555 بار در 67 ارسال

سلام به همه شما
    من حسین رازبری هستم.
    اگه خواستید میگم چرا فامیلم رازبری هست آخه تو مدرسه کوچه و خیابون هرکی میفهمه بهم میگه راز میبری؟!
    خوب من 17 سالمه و سوم دبیرستانم رشته تجربی. و واقعیتش هیچی از نجوم نمیدونم.تازه دوره ی آماتور رو توی شهر خودمون ثبت نام کردم و خیلی خیلی به نجوم علاقه دارم.همیشه دوست داشتم منجم شم ولی نمیدونم چرا اینقدر دیر شروع کردم.بنابراین دربرابر شما استادان هیچی نیستم.
    از همتون هم میخوام بهم کمک کنید تا اطلاعاتم زیاد بشه!
    سوالی داشتید در خدمتم...

6. 13 کاربر مقابل از حسين رازبري عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #203
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال

آقای راز بری خیلی خوش آمدید
    نگران نباشید،من هم هیچی بلد نیستم.
    امضای ایشان
    کمی ستاره روی صورتم بپاش
    سعی میکنم شبیه کهکشان شوم

8. 5 کاربر مقابل از آسمون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #204
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.raspberry نمایش پست ها
    سلام به همه شما
    من حسین رازبری هستم.
    اگه خواستید میگم چرا فامیلم رازبری هست آخه تو مدرسه کوچه و خیابون هرکی میفهمه بهم میگه راز میبری؟!
    خوب من 17 سالمه و سوم دبیرستانم رشته تجربی. و واقعیتش هیچی از نجوم نمیدونم.تازه دوره ی آماتور رو توی شهر خودمون ثبت نام کردم و خیلی خیلی به نجوم علاقه دارم.همیشه دوست داشتم منجم شم ولی نمیدونم چرا اینقدر دیر شروع کردم.بنابراین دربرابر شما استادان هیچی نیستم.
    از همتون هم میخوام بهم کمک کنید تا اطلاعاتم زیاد بشه!
    سوالی داشتید در خدمتم...
    سلام حسين جان

ورودت رو به سايت خيلي تبريك ميگم

مهم نيست چقدر اطلاعات داري ، مهم اينه كه به نجوم علاقه داري و الآن بين ما هستي و قراره بيشتر هم ياد بگيري

راستي كاش شما و ديگر دوستان اسم شهرتون رو هم بگيد

چون تو اين سايت اكثر بچه ها از نقاط مختلف ايران عضو هستند و چه بسا از همين طريق با منجمان يا انجمن هاي شهر خودتون هم آشنا بشيد .

منتظر فعاليت خوبتون هستيم

موفق باشيد

10. 10 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. Top | #205
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    576
    تشکر شده 555 بار در 67 ارسال

من از بوشهر هستم.
    واقعا خوشحالم همچین جایی وجود داره هرچند مجازیه اما فعلا خیلی مسائل رو یاد گرفتم.

12. 6 کاربر مقابل از حسين رازبري عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. Top | #206
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

سلام

به اطلاع اعضا جديد ميرسانم ديروز يكي از منجمان با سابقه و دوست قديمي بنده با نام كاربري messier_hunter عضو سايت شدند .

البته چون فعلآ خودشان را معرفي نكردند من هم معرفي نميكنم .

ايشان از رصد گران و عكاسان نجومي ماهر و از برندگان و داوران دوره هاي قبل ماراتن مسيه ايران هم هستند و ضمنآ اهل مشهد هستند . ( فكر كنم خيلي ها شناختند ! )

هرچند كلآ آدم محجوب و كم حرفي هستند اما اميدوارم در اين سايت شاهد فعاليت ايشان باشيم .

14. Top | #207
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    426
    تشکر شده 148 بار در 22 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط aurora نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من رضا پیمانی هستم متولد 1369 .
    من وقتی بچه بودم اصلا نمیدونستم اسمون چیه چه برسه به اینکه عاشقش باشم اما توی 17 سالگی فهمیدم عاشق شدم وقتی بالای سرمو دیدم تازه فهمیدم چه خبره.
    الان 3 ساله دارم با نجوم زندگی می کنم.
    عضو انجمن علم و اندیشه پویا هستم(کمیسیون نجوم).همون که خانم جولا دبیرشه.
    در حال حاضر هم دانشجوی رشته مهندسی مواد هستم.
    سلام اقا رضا
    خیلی خیلی خوش آمدی، صفا آوردی
    یواش یواش داره جمعمون تکمیل میشه ها. دیگه باید با یه کودتای ضربتی آوااستارو تسخیر کنیم.

راستی رشته ی تحصیلیتم بنویسی متالوژی بهره بچه ها فکر بد نمیکنن

15. 8 کاربر مقابل از sky_way_007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #208
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    574
    تشکر شده 288 بار در 27 ارسال

درود ...

من آیاتای هستم 20 سالمه دانشجوی دانشکده هنر ارومیه رشته شهرسازی

معنی اسمم : لنگه ماه یا مانند ماه

17. 14 کاربر مقابل از خورشید عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #209
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط خورشید نمایش پست ها
    درود ...

من آیاتای هستم 20 سالمه دانشجوی دانشکده هنر ارومیه رشته شهرسازی

معنی اسمم : لنگه ماه یا مانند ماه
    سلام آياتاي خانم

ورودتون رو به سايت خوش آمد ميگم .

جالبه كه اولين پستتون خيلي سر و صدا كرد ( فرود شهاب سنگ )

حالا سر فرصت در اين باره صحبت ميكنيم . حتي ميتونم شما رو به بخشي در سازمان زمين شناسي معرفي كنم تا درباره منشا شهاب سنگ شما تحقيق كنند .

البته نگران نباشيد ، شهاب سنگ مثل آثار تاريخي نيست و متعلق به شخص شما خواهد بود

راستي .....

معني اسمتون هم خيلي جالبه ، شبيه ماه ( يه جورايي مترادف مهسا ميشه )

پس چرا نام كاربري "خورشيد " رو انتخاب كرديد !

(شايد هم خواستيد مجموعه تان كامل باشد )

به هر حال موفق باشيد

19. 14 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #210
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    574
    تشکر شده 288 بار در 27 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    خیلی ازتون ممنونم من دوس دارم همه این سنگ رو ببینن یه چیز دیگه اینه که این سنگ خاصیت عجیبی داره همچین خودشو تو دلمون جاکرده که باورتون نمیشه انگار پیام آوری از فضای بیکرانه. جای شما خالی دست که بهش میزنم حس بسیار خوبی بهم دست میده انگار موجود زنده هست

21. 10 کاربر مقابل از خورشید عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 21 از 87 نخستنخست ... 111718192021222324253171 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع