صفحه 15 از 87 نخستنخست ... 51112131415161718192565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 866

موضوع: معرفی اعضای آوا استار

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    131
    تشکر شده 5,043 بار در 474 ارسال

Post معرفی اعضای آوا استار

سلام به همه اعضاي آوا استار

اينجا ، فروم آوا استار ، مكاني است كه بيشتر علاقمندان به نجوم و منجمان ايراني از سراسر كشور در اون حضور دارند .

تنوع و گستردگي مطالب و فعاليت هاي فروم آوا استار باعث شده تا اين تعداد عظيم از منجمان ايراني اينجا دور هم جمع بشوند .

در اين تاپيك هر كدام از اعضاي جديد مي توانند خود را معرفي كنند و توضيحاتي درباره فعاليت هاي نجومي كه انجام داده اند ، ارائه كنند .

همچنين ميتونيد با مطالعه صفحات قبلي ، با ساير اعضاي آوا استار هم آشنا بشيد .

ضمنآ اگر تمایل داشته باشید، میتونید شهر محل سکونتتون رو هم ذکر کنید تا بتونید به راحتی همشهری هاتون رو پیدا کنید و با عضویت در این بخش

http://forum.avastarco.com/forum/gro...rouplist&cat=4 ، از برنامه ها و اتفاقات نجومی شهرتون مطلع بشید
    ویرایش توسط Sunrise : 04-10-2012 در ساعت 08:33 PM

2. 255 کاربر مقابل از محمدرضا صادقیان عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

(مرتضی, *artemis, -sky-, ...!, A.rahimi, A3mooni, abed, adrahmad, af.skylover, Ali Ahmadi, Ali Shafaghi, alibaran, alireza0097, Alma, Amid, Amin-Mehraji, aminasa, amir abbas saedi, Amir Mohammad, AMIR REZA 313, Amir Shayan Nejati, Amirali, AmirMohsen, andromeda.s, andromedagirl, anoshtekin, aramis, arefe jafarzadegan, Arian Soltani, Armin.etemad, art, Arta.kh, aseman zibast, Astronomy, Astronomy*, Atef, Atlantis777, aysan20oo20, ᗩᖇ☂ᗰᓰᔕᔕ, bahare akbarie, banhzery, behnaz.shakerain, Beyran99, caspian, celestial boy, danial moghadami, darya, Darya Rad, Darya.A, delniya, elman, ESA Moon, e_moases, f aslanzadeh, f.zahra, Faraz Amiri, farimah sh, farnaz17, FaSh, Flare star, gandom, ganjian, gissoo, hadi soleimani, hamedvahid, hani_star, Hojjat Zafarkhah, Hooman, hz361, imanbenoit, Immortal star, jalal jazayeri, javadstar76, jawl mong, jooyande, kh.maroufi, Kian SHams, Kianoosh.S, kimiya-gh, kopernik, kosari, m.m.e.w, M42, M45, Mahdieh. GH, mahnejad, MAHya, Mars1, mars500, maryam0016, Marzie, marzieh, masiha, Masoume falaki, Mat, Mehrdad_Gorgan, melika bidabadi, melika-m, memehrvarzi, mersad.tareqh, milad77, Misha mohamady, misspuzzle, mitra, mjaasgari, mobi, mohammad20, mohammad_reza, mohila, mojcris, Mojtaba.M, moonlight13, Mostafa, mr mohamadreza, msalek, najva, nakhodaye aseman, Naruto Sh, Navid MMM, Neda Jafari, neda vardast, Negar khalili, Negar Najafi, Negin_GH, nell, night_astronomer, noori, omid akbari, parvin, pedram, platopluto, poorya pvp, primeastro, r.soltanikhah, raiden-3f, ramin50, Ramtin Reyhani, reza3000, rezash, rocky, rock_iml, rojan, roset, rostam, SaBa Ho0shmanD, saba.m, saburi, Sadrieh fatoorchi, Saeed Jafari, Saeed Rezaeian, SAEED560, saeedmozah, safari, saghar12, sahar parvizy, sama.ara, samiraa, sara hagh, sara.shams, saran, sara_e, sasan20oo20, Sema, seraj, Setare KOchOlO, shafagh, shahabi, shahab_s, shahrad, shahriari, shiva, Sky-Watcher, skynight, Sky_Watcher, sky_way_007, smhm, soheil+, solh, solosmarket, Soroush Samadi, star10, STAR4U, Stars1, stubby8766, subaro, Summit, s_karam76, tahoo, talieh, toorjoor, toraj1358, tr.by, ufo, فائزه معتضدیان, لامبورگینی اونتادور, مهدی ناصری, مهدی صابری, مبین سبزواری, محمدشفیعی, محدثه مرئی, مداد رنگیهام, مسعود فرح بخش, نیکو خشنودان, نازنین زهرا, نجم62, یوسف روشنی, یگانه پاشائی, گلناز, پاییز, پریسا تجاسم, violet20, vivante, wizard star, y=ax+b, Yasha625, yasiii, yperseusy, zahra H, Zahra Ham, Zahra Shakeeb, zeinab ashouri, zohreh3135, |Alireza|, آیو, آریا برزن, آسمون, امین, امیر عباس, اردلان, اسمان, تلسکوپ, حمیدرضا, حسین زارعی, خانم تاج, خشایار زمانیان, ریحانه نوروزی, رامتین ریحانی, رخساره روشنی, رضا طامهری, سينا منجم, سیاره ی ناهید, سپیده دم آسمان, ستاره آبي, ستاره بنیادی, سحر دین محمدی, سعید رحیمیان, شهلا ناصریان, شايان سليم شهشهانى, شادي شهراييني, شبنم مختاری, شعری, صادق مقامی, علی ایران نژاد, علیرضا محمدی, عرفان احمدی نجوم

3. Top | #141
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    419
    تشکر شده 88 بار در 13 ارسال

درود!
    مهسا هستم 16سال وسه ماه و بیست وشش روزمه
    خیلی خیلی دوست دارم بدونم فقط بدونم از هرروشی با هر خطری!
    زمان و مکان و شرایط تاثیرش روم خیلی کمه و مهم اینه که بدونم این خیلی مهمه!
    کیهان شناسی برام یه علم رویاییه!عاشق رادیو تلسکوپ هام!
    نجوم کروی رو خیلی خیلی خیلی دوست دارم!
    خوره ی کتابم و عاشق دید کافکا!
    فکر نمیکنم اینا من باشم ولی بخشی از من هست×
    *نقص کل را میرباید*

4. 12 کاربر مقابل از solitary star عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #142
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    27
    تشکر شده 1,122 بار در 124 ارسال

خیلی اینجا باحاله.....دوست دارم......به نظر من کسی که خودشو باید معرفی کنه آقای امام هستش....نه دوستان؟؟

6. 10 کاربر مقابل از مهدی نوابی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #143
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    104
    تشکر شده 13,425 بار در 1,655 ارسال

آها یعنی ما ..............نیم
    آقای امام هم اگه ما رو ........ حساب نمی کردن ،خودشونو معرفی می کردن.
    امضای ایشان
    کمی ستاره روی صورتم بپاش
    سعی میکنم شبیه کهکشان شوم

8. 6 کاربر مقابل از آسمون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #144
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

سلام

شما سروريد ..... چشم

سيد مصطفي امام

تحصيلات : ليسانس مهندسي معدن

نجوم رو از سال 71 شروع كردم . در اون زمان عمده فعاليت ها رو در رصدخانه زروان با برخي دوستان قديمي انجام ميداديم ( هرچند الآن كلآ اون رصد خونه از بين رفته )

در سالهاي ابتدايي افتخار شاگردي اين اساتيد را داشتم : دكتر توفيق حيدر زاده - دكتر محمدتقي ميرترابي - جناب آقاي علي اسديان - جناب آقاي شاهين پيروزگر و ....

بعدها علاقمند به عكاسي هم شدم و خوشبختانه موفق به شاگردي اساتيد بزرگواري شدم : استاد نصرالله كسرائيان - استاد محمد غفوري و استاد فرهاد فخريان

از سال 78 تا 84 مدرس نجوم ( بعد ها المپياد نجوم ) در دبيرستان علامه حلي بودم .

در سالهاي 76-82 يك گروه نجومي خيلي خوب و منسجم با عنوان " گروه نجومي صدرا " تشكيل داديم كه دوستان من در اين گروه بدون اغراق از بهترين هاي جامعه نجوم آماتوري در اون زمان بودند .

اولين رقابت رصدي ايران ( ماراتن مسيه ) را به همت اعضاي گروه برگزار كرديم ( 78) كه بعد از آن شاخه آماتوري انجمن نجوم سالهاي بعد اين مسابقه را تداوم داد .

از جمله اعضاي گروه نجومي صدرا :

- علي اقوامي ( ليسانس فيزيك - از اولين فعالين در زمينه ساخت تلسكوپ )

- محمدرضا عماد مستوفي ( ليسانس مكانيك - سازنده دستگاه خودكار تراش آينه - برنده جشنواره خوارزمي- مقالات ايشان در شماره هاي قديم مجله نجوم هنوز هم خواندني است )

- حسين عباسي ( ليسانس مكانيك - به همراه ايشان در نخستين ماراتن مسيه انجمن نجوم اول شدم )

- كاوه كشاورزيان ( فوق ليسانس برق - عكاس و منجم آماتور - برنده و داور چند دوره ماراتن مسيه )

- مهران شقاقي ( من به همراه ايشان و شاهين جعفرزاده نخستين المپياد نجوم ايران ( سمپاد ) را برگزار كرديم . ايشان هم اكنون دانشجوي فوق ليسانس اختر فيزيك در كانادا هستند )

- نويد تدين پور ( منجم رصد گر و عكاس نجومي - ليسانس اختر فيزيك از انگلستان )

- ارغوان امامي ( منجم و رصد گر - هم اكنون دانشجوي فوق ليسانس مخابرات در كانادا )

و خيلي هاي ديگه .....

الآن كه اينها رو گفتم دلم خيلي گرفت ....

تقريبآ بجز 1 نفر با هيچكدوم ديگه از اين دوستان در ارتباط نيستم .

ولي يكي از مهمترين دلايلم براي راه اندازي اين مركز و اين فروم ، ايجاد فضايي است تا بلكه بتونم دوباره دوستان قديمي رو دور هم جمع كنم .

هرچند كه الآن هم به خاطر آشنايي با شما دوستان جديد بسيار بسيار خوشحالم و به خودم مي بالم .

موفق و پيروز باشيد

10. Top | #145
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    426
    تشکر شده 148 بار در 22 ارسال

بچه ها کجایین بیاین آقای امام خودشو معرفی کرده بیاین تشکرو بزنین
    بدویین یدویین

11. 6 کاربر مقابل از sky_way_007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #146
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    426
    تشکر شده 148 بار در 22 ارسال

آقای امام خیلی ممنون که بعد 5ماه خودتونو معرفی کردین
    جا داره دو سه تا پست تشکر بزاریم
    من که یه علامت سوال بزرگ (؟) ازجلوم برداشته شد

13. 6 کاربر مقابل از sky_way_007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #147
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    360
    تشکر شده 611 بار در 86 ارسال

سلام به همه دوستای نجومی آوا استار !

من ساناز سلمان زاده ، 24 ساله ، کارشناس مترجمی انگلیسی ، مترجم استامبولی و خبرنگار سایت بین المل باشگاه خبرنگاران هستم ..................

مشتاق نجوم و تورای نجومی که متاسفانه چند ماهی چشم انتظار تورای آقای امام و آوا استار نشستم.

خوشالم از اینکه به جمع آوا استار پیوستم و برای نجوم کلی مباحث موثق علمی یاد می گیرم

با تشکر از آقای امام و خانم حدادی زاده و تمام دوستانی که برای پیشرفت سایت زحمت می کشند
    امضای ایشان
    !Always be a first-rate version of yourself, instead of a second-rate version of somebody else

15. 15 کاربر مقابل از planetstruck عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #148
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    145
    تشکر شده 236 بار در 31 ارسال

با سلام
    من خیلی اینجا فعالیت نمی کنم اما بهترین تاپیک رو برای شروع اینجا دیدم.
    کیارش مشعوفی هستم 18 ساله از اصفهان.
    نجوم رو از سن 9 سالگی با مطالعه ی کتاب های ایزاک آسیموف شروع کردم.
    در حال حاضر عضو هیئت سر پرستی انجمن نجوم افلاک شاهین شر هستم و نجوم رصدی و عکاسی نجومی تدریس می کنم.
    رشته اصلی و مورد علاقه ام در نجوم عکاسی و نجوم ابزاری است.
    از جمله فعالیت های من برگزاری کلاس های آموزشی ، برگزاری بیش از 100 شب رصد عمومی در شهر ، همکاری با انجمن نجوم برلین آلمان در زمینه ی طراحی سیستم ریموت شات ، تعیین حد قدر آسمان شاهین شهر و... می باشد.
    خیلی خیلی خوشحالم که در بین جمع دوستانه ی شما هستم

17. 12 کاربر مقابل از lightcatcher عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #149
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    358
    تشکر شده 788 بار در 121 ارسال

هورا...هورا....هورا....

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa نمایش پست ها
    سلام

شما سروريد ..... چشم

سيد مصطفي امام

تحصيلات : ليسانس مهندسي معدن

نجوم رو از سال 71 شروع كردم . در اون زمان عمده فعاليت ها رو در رصدخانه زروان با برخي دوستان قديمي انجام ميداديم ( هرچند الآن كلآ اون رصد خونه از بين رفته )

در سالهاي ابتدايي افتخار شاگردي اين اساتيد را داشتم : دكتر توفيق حيدر زاده - دكتر محمدتقي ميرترابي - جناب آقاي علي اسديان - جناب آقاي شاهين پيروزگر و ....

بعدها علاقمند به عكاسي هم شدم و خوشبختانه موفق به شاگردي اساتيد بزرگواري شدم : استاد نصرالله كسرائيان - استاد محمد غفوري و استاد فرهاد فخريان

از سال 78 تا 84 مدرس نجوم ( بعد ها المپياد نجوم ) در دبيرستان علامه حلي بودم .

در سالهاي 76-82 يك گروه نجومي خيلي خوب و منسجم با عنوان " گروه نجومي صدرا " تشكيل داديم كه دوستان من در اين گروه بدون اغراق از بهترين هاي جامعه نجوم آماتوري در اون زمان بودند .

اولين رقابت رصدي ايران ( ماراتن مسيه ) را به همت اعضاي گروه برگزار كرديم ( 78) كه بعد از آن شاخه آماتوري انجمن نجوم سالهاي بعد اين مسابقه را تداوم داد .

از جمله اعضاي گروه نجومي صدرا :

- علي اقوامي ( ليسانس فيزيك - از اولين فعالين در زمينه ساخت تلسكوپ )

- محمدرضا عماد مستوفي ( ليسانس مكانيك - سازنده دستگاه خودكار تراش آينه - برنده جشنواره خوارزمي- مقالات ايشان در شماره هاي قديم مجله نجوم هنوز هم خواندني است )

- حسين عباسي ( ليسانس مكانيك - به همراه ايشان در نخستين ماراتن مسيه انجمن نجوم اول شدم )

- كاوه كشاورزيان ( فوق ليسانس برق - عكاس و منجم آماتور - برنده و داور چند دوره ماراتن مسيه )

- مهران شقاقي ( من به همراه ايشان و شاهين جعفرزاده نخستين المپياد نجوم ايران ( سمپاد ) را برگزار كرديم . ايشان هم اكنون دانشجوي فوق ليسانس اختر فيزيك در كانادا هستند )

- نويد تدين پور ( منجم رصد گر و عكاس نجومي - ليسانس اختر فيزيك از انگلستان )

- ارغوان امامي ( منجم و رصد گر - هم اكنون دانشجوي فوق ليسانس مخابرات در كانادا )

و خيلي هاي ديگه .....

الآن كه اينها رو گفتم دلم خيلي گرفت ....

تقريبآ بجز 1 نفر با هيچكدوم ديگه از اين دوستان در ارتباط نيستم .

ولي يكي از مهمترين دلايلم براي راه اندازي اين مركز و اين فروم ، ايجاد فضايي است تا بلكه بتونم دوباره دوستان قديمي رو دور هم جمع كنم .

هرچند كه الآن هم به خاطر آشنايي با شما دوستان جديد بسيار بسيار خوشحالم و به خودم مي بالم .

موفق و پيروز باشيد
    *
    **
    می خواه و گل افشان کن از دهر چه میجویی......این گفت سحرگه گل بلبل تو چه میگویی

با سلام خدمت همه دوستان .

من خیلی خوشحالم که بلاخره آقای مهندس امام پرده از رخ گشوده و جمال خویش به اغیار نمودند.

حضور دوستان خوبم عارضم: شکسته نفسی و فروتنی جزء خصلتهای پسندیده و بارز اهالی جنوب کشور میباشد واین خصلت در بالاترین حد آن در رفتار مهندس امام عزیز

مشهود است.

آنچه خوبان همه دارند تو تنها داری.....

من پیشنهاد میکنم به افتخار معرفی ایشان مجلس ضیافتی برای اعضای آوا استار برگزار گردد تا باعث :

1 _قدر دانی از آقای مهندس امام بخاطر زحماتی که برای ما متقبل میشوند .

2 _همبستگی هرچه بیشتر اعضا فروم با یکدیگر.

3 _دوستان دیداری تازه کنند.

در این خصوص 2 محل را پیشنهاد میکنم :

1 _کافی شاپ موزه پروفسور حسابی در تجریش .

2 _کافی شاپ گراند هتل در خیابان تخت طاووس . (در محل موسسه آوا استار نباشد چون قرار است اعضاء فروم مهندس امام را به ضیافت دعوت کنند)

روز 4 شنبه 22 دیماه به نظر من بهترین وقت است.

در این باره منتظر نظر دوستان میباشم.

هزینه ضیافت را شخصا" متقبل هستم.

با تشکر از همه دوستان....

ویرایش توسط aflatoon : 01-10-2011 در ساعت 12:44 AM

19. 9 کاربر مقابل از aflatoon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #150
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز آوا استار
    شماره عضویت
    1
    تشکر شده 43,792 بار در 2,956 ارسال

معرفی اعضای آوا استار         
    از لطف شما بسیار سپاسگزارم جناب aflatoon

در مورد گرد همایی که فرمودید البته بسیار هم خوب است .

اما راستش موسسه در نظر دارد به مناسبت تولد 1 سالگی آوااستار احتمالآ جلسه ای را با حضور اعضای گرامی ترتیب دهد .

فقط چون تعداد شرکت کنندگان مشخص نیست در مورد مکان آن تردید داریم

( اگر حدود 30 نفر باشند در خود موسسه امکان پذیر است و اگر بیشتر باشند یک سالن را برای این کار در نظر میگیریم )

انشاا... اطلاعات آن به زودی تقدیم میگردد

21. 9 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 15 از 87 نخستنخست ... 51112131415161718192565 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع