صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 92

موضوع: کارگاه ها و نمایشگاه هاي twan

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    584
    تشکر شده 12,837 بار در 1,573 ارسال

کارگاه ها و نمایشگاه هاي twan

با سلام به همه كاربران گرامي

از اين پس همه اخبار و اطلاعات مربوط به پروژه توآن را در اين تاپيك به اشتراك خواهيم گذاشت.

2. Top | #31
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1465
    تشکر شده 1,178 بار در 114 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط only orion نمایش پست ها
    من بعید میدونم دوربین توسط یکی از بچه ها دزدیده شده باشه ولی به هر حال اصلا دلیل این همه تشکر از این پست رو متوجه نشدم.میشه بپرسم برای چی این همه آدم از این پست تشکر کردن؟
    "تشکر" می تونه به معنای تایید ، همدردی ، و توجه باشه...
    امضای ایشان
    رئیس خانه نجوم تبریز | عضو هیات موسس انجمن نجوم آیاز | www.AyazAstro.com

3. 12 کاربر مقابل از Emad Tabatabai عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #32
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    949
    تشکر شده 1,855 بار در 238 ارسال

من بعید میدونم دوربین توسط یکی از بچه ها دزدیده شده باشه ولی به هر حال اصلا دلیل این همه تشکر از این پست رو متوجه نشدم.میشه بپرسم برای چی این همه آدم از این پست تشکر کردن؟
    ببخشید من متوجه منظورتان نشدم.در این مورد که کسی از بچه ها نباشد (که امیدوارم اینطور باشه)کسی انجا رفت و امد نداشته و فقط افراد شرکت کننده در کارگاه و کارکنان زحمت کش کانون حضور داشتند که اون بنده خداها بیشتر دنبال کارهای اجرایی بودن.حتی رفت و امد خانمها به ان قسمت ممنوع بود.
    اگر هم منظورتان اینه که جای دیگه گم کردنند ایشان چند شاهد دارنند که دوربین را داخل کیفشان گذاشتند.
    بهر حال امیدوارم این وسیله ارزشمند هر چه زودتر پیدا بشود.

5. 2 کاربر مقابل از subaro عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #33
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1279
    تشکر شده 78 بار در 19 ارسال

دوست عزيز حالا مشكل شما با تشكر كردن بچه ها چيه ؟

مطمئن باشيد تشكرشان از آقا دزده نيست ! تشكرشان از اطلاع رساني و به نوعي همدردي است .

من اونجا نبودم ولي نميدونم مسئولين كارگاه آيا اقدامي براي پيدا كردن دوربين كرده اند يا نه ؟

ولي نمي فهمم چرا شما با تشكر كردن اعضا مشكل داريد !!!

7. 2 کاربر مقابل از M42 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #34
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    894
    تشکر شده 1,000 بار در 114 ارسال

هرکس بود اطلاع کامل داشت که من وسایل مربوط به دوربین را کجا گذاشتم.این بنده نادان خدا فقط تجهیزات دوربین را برده مگر نه ساعت مچی و یک گوشی لمسی موتورولا هم توی کیفم بود.به همراه لپ تاپم.
    یارو این کاره بوده چون میدونسته دکلانشور و شارژر هم میخواد و اونا را هم برداشته.من اصلا فکر نمیکنم کار کارکنان باشه چون جناب قمری نژاد گفته بودند چون وسایل بالا ولو هست کسی حق نظافت نداره! اصلا به خودم اجازه نمیدم به دوستان زحمت کش کانون سهروردی زنجان لحظه ای شک کنم.وسایل دوستان دیگه روی تخت هاشون ولو بود نامرد راست رفته سر کیف من!حتما فهمیده من خیلی حواسم به دوربینم هست و خیلی تمیز نگهش داشتم و دوربین عالیه ای هست.
    جسارتا این فکر به ذهن میاد که از شرکت کنندگان باشه و از هم اتاقی های محترم بنده چون 100%زیرنظرم داشته. اینقدر این اتفاق عجیب بود که همه میگفتند شوخیه و واقعا به شوخی شبیه بود چون سراغ دوربینهای ولو نرفته!
    جا داره از آقای قمری نژاد،محمد رحیمی،خسرو جعفری زاده،آرش هادیان و دوستانم تشکر کنم.
    ولی یک نفر از مسئولین حرف جالبی بهم زد که شنیدنش برای شما دوستان باید جالب باشه که:
    +کسی که پا در این راه(یعنی نجوم و عکاسی نجومی)میگذاره باید دیدش را وسیع کنه و این یکی دو میلیون براش هیچ باشه و اگه اتفاقی افتاد اصلا ناراحت نشه+
    وقت نبود که بگم شما که خبر ندارید ما منجمهای آماتور با چه بدبختی ای از زندگی مون میزنیم (گاها از درس مون هم میزنیم برای نجوم) و پول جمع میکنیم تا یک وسیله نجومی بخریم، معمولا خانواده ها چون زیاد موافق کارهای ما نیستند و ما را فضایی میخونند،تامین هزینه ابزارهای نجومی مون بعهده خودمونه. بارها شده مجبور شدم وسط امتحاناتم تور رصدی بزارم تا بتونم پول دوربینم را جمع کنم. ما مثل شما مسئول عزیز ماهی دو میلیون تومن حقوق نمیگیریم که از این دیدها داشته باشیم.
    میریم با هزار زحمت وسیله میخریم،با هزار مکافات میبریم جایی که بتونیم ازش بهتر استفاده کنیم اما همون جا اتفاقی برامون میوفته که .....

به هر حال
    جای سوالات و کارهای زیادی ست که میشد انجام داد ولی به خاطر حفظ آبروی این برنامه بین المللی انجام نشد...! و کسی جز من ضرر نکرد.
    -شما اگر خواستید در برنامه ای شرکت کنید حواستون باشه چون امنیت بسیار پایین یک فقل به کیفتون بزنید (این فقل را اونجا بهم گفتند که شما چرا به کیفت فقل نزدی...! رو را ببین خداوکیلی)
    -از مسئولین میخوام اقدامات پیشگیرانه مثل نصب دوربین مدار بسته در راهروهای خوابگاه ها را حتما پیگیری کنند
    -از مسئولین میخوام به خاطر حفظ یک سری مصلحت ها نگذارند حق کسی ضایع بشه!چون اونا مسئولند.
    -از شما میخوام تا میتونید وسایلتون را به برنامه های سراسری نبرید چون همیشه ممکنه یک آدم مریض توی جمع باشه که جو را خراب کنه و زحمت خیلی ها را به باد بده.(دوربین من وسط روز دوم سرقت شد و بیشتر بچه ها شب که رفتیم بازارگردی وسایلشون را از ترس آورده بودند حتی بعضی ها لپ تاپهاشون را زده بودند زیر بغل!)
    -فعلا که افسردگی مضمن گرفتم آخه هنوز کامل پول دوربینم را ندادم که نصیب آقا دزده شد! خریدن دوباره اونا دوسالی باز برام زمان میبره.
    برام دعا کنید که وسایلم پیدا بشه
    امضای ایشان
    هرکجا هستم باشم آسمان از آن من است.
    www.yazdsky.com

9. 13 کاربر مقابل از Ahmad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #35
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    894

نقل قول نوشته اصلی توسط M42 نمایش پست ها
    من اونجا نبودم ولي نميدونم مسئولين كارگاه آيا اقدامي براي پيدا كردن دوربين كرده اند يا نه ؟
    بیشترین اقدام اونا سوال از من بود که ازم میپرسیدند شما بگید چی کار کنیم. تنها اقدام عملی گشتن سوراخ و سمبه های کانون بود که به سطلهای زباله هم کشیده شد ولی اقدام جدی جهت یافتن انجام نشد.
    در ضمن دو سه بار هم از تریبون اعلام شد اگه کسی یک دوربین 50d از کیفش سر در آورده بیاد تحویل بده...!
    در ضمن بسیار با پیگیری من از طرف نیروی انتظامی مخالف بودند و بعدا هم که دم آخر زنگ زدیم که نیروی انتظامی اومد،شدیدا در مورد دید وسیع باهام بحث کردند که چرا بیخیال یکی دو میلیون نشدم....!
    و چون به احترام اساتید همون شبی که مطمئن شدم شوخی نیست و حتما سرقته و با نیروی انتظامی تماس نگرفتم، کار برای اقدام عملی مرجع قانونی جهت بازرسی شرکت کنندگان دیر شده بود چون حکم قضایی میخواست و همچنین مشکلات .... ای داشت نتونستم به حقم برسم و برای اولین بار سرقت در تاریخ نجوم آماتوری ایران ثبت شد.
    امضای ایشان
    www.yazdsky.com

11. 5 کاربر مقابل از Ahmad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #36
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    894

جا داره از آقای رحیمی و بقیه دوستانی که مساعدت در پیگیری (بعد از برنامه) جهت پیدا شدن دوربین را تقبل کردند،تشکر کنم.
    امضای ایشان
    www.yazdsky.com

13. 2 کاربر مقابل از Ahmad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

14. Top | #37
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    كاربر ممتاز آوااستار
    مدال طلای كشوری المپياد نجوم
    شماره عضویت
    1120
    تشکر شده 28,319 بار در 2,458 ارسال

این اتفاق واقعا خیلی عجیبه! یعنی با این اوصافی که شما گفتید این دزد، عکاس بوده و فقط نیاز به دوربین عکاسی داشته و اون هم دوربین مشخصی به همراه وسایل جانبی! یعنی عکاسی نجومی انقدر مهمه که براش دزدی بشه؟ باز یکی که برای سیر کردن شکمش دزدی میکنه یکم منطقی تره.

یک احتمال دیگه هم اینه که فردی با شما دشمنی داشته و نمیخواسته عکاسی نجومی بکنید!

واقعا یکی دو میلیون هم پول زیادیه و آدم به راحتی نمیتونه با خودش کنار بیاد. امیدوارم که پیدا بشه دوربینتون

15. 9 کاربر مقابل از پیمان اکبرنیا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #38
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    985
    تشکر شده 200 بار در 25 ارسال

آخه کی میتونه دشمنی کنه ؟

این بنده خدا کاری به کار کسی نداشت که ؟

امید وارم پیدا بشه
    امضای ایشان
    آسمون مال همست !

17. 2 کاربر مقابل از rosokh2004 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #39
    کاربر ممتاز
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    902
    تشکر شده 5,824 بار در 808 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط asemankavir نمایش پست ها

+کسی که پا در این راه(یعنی نجوم و عکاسی نجومی)میگذاره باید دیدش را وسیع کنه و این یکی دو میلیون براش هیچ باشه و اگه اتفاقی افتاد اصلا ناراحت نشه+
    وقت نبود که بگم شما که خبر ندارید ما منجمهای آماتور با چه بدبختی ای از زندگی مون میزنیم (گاها از درس مون هم میزنیم برای نجوم) و پول جمع میکنیم تا یک وسیله نجومی بخریم، معمولا خانواده ها چون زیاد موافق کارهای ما نیستند و ما را فضایی میخونند،تامین هزینه ابزارهای نجومی مون بعهده خودمونه. بارها شده مجبور شدم وسط امتحاناتم تور رصدی بزارم تا بتونم پول دوربینم را جمع کنم. ما مثل شما مسئول عزیز ماهی دو میلیون تومن حقوق نمیگیریم که از این دیدها داشته باشیم.
    میریم با هزار زحمت وسیله میخریم،با هزار مکافات میبریم جایی که بتونیم ازش بهتر استفاده کنیم اما همون جا اتفاقی برامون میوفته که .....
    خیلی خواستم خودم رو نگهدارم ولی نشد ، قبلا که می گفتن یه اتفاق بدی افتاده خیال می کردم کسی حالش بد شده ، سر گیجه گرفته و .... در بدترین شرایط دیگه فکر می کردم کسی( خدای نکرده ) دستش شکسته ، یکی از جایی افتاده ، یه چیزای این شکلی ......

اما وقتی دوست عزیزمون گفتن چی شده من خودم به شخصه خجالت کشیدم ، اصلا مات و مبهوت بودم . واقعا برام قابل درک نبود ، یعنی ممکنه ؟

ولی زمانی آتیشی شدم که این دوستمون جمله ی اون مسئول محترم رو نوشتن . واقعا که !

و خیلی ناراحتم متاسفانه در فضایی هستیم که چند نفر بیمار روانی با دزدیدن وسیله ی کار ( یا حتی تفریح به قول اون مسئول محترم ) یک نفر ، وسیله ای که به گفته ی خودشون بابت تهیه اش چقدر مشقت کشیدن ، برای خودش چند وقتی رو خوش بگذرونن !

من که از صمیم قلب آرزو می کنم که هر چه زودتر دوربین شون پیدا بشه و ایشالا با پیدا شدن وسیله شون افسردگی ایشون هم برطرف شه .
    ویرایش توسط Amin-Mehraji : 11-20-2011 در ساعت 08:45 AM

19. 5 کاربر مقابل از Amin-Mehraji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

20. Top | #40
    کاربر ممتاز
    مدیر تالار

عنوان کاربر
    مدير تقويم نجومي ایران
    شماره عضویت
    98
    تشکر شده 21,151 بار در 1,931 ارسال

کارگاه ها و نمایشگاه هاي twan         
    برای اتفاقی برایتان افتاده فقط میتونیم بگیم متاسفیم.خدا صبرتون بده.

ضرر همیشه تلخه به خصوص اگر مربوط به علائق شخصی باشه.امیدوارم هیچ کسی از این بابت لطمه نبینه.
    ویرایش توسط rezash : 11-20-2011 در ساعت 03:47 PM
    امضای ایشان

وقتی آرامش را در خود نیابید, جستجوی آن در جای دیگر, کار بیهوده ای است.

21. 3 کاربر مقابل از rezash عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)