صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 59

موضوع: برنامه ی روی موج نجوم

1. Top | #1
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    842
    تشکر شده 5,392 بار در 472 ارسال

Post برنامه ی روی موج نجوم

روی موج نجوم برنامه ای رادیویی در زمینه ی نجوم است که پخش آن از فروردین ماه 89 آغاز شده است . این برنامه روز های سه شنبه ساعت 21 تا 22:30 از رادیو تهران موج اف ام ردیف 94 پخش می شود .حافظ آهی سردبیر و مجری این برنامه می باشد .

هدف از ایجاد این تاپیک علاوه بر قرار دادن اطلاعات بیشتر درباره برنامه ، گفت گو درباره ی روی موج نجوم و قرار دادن فایل صوتی برنامه ها می باشد .
    ویرایش توسط mahdad_haghighi : 09-07-2011 در ساعت 06:20 PM

2. Top | #2
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    1292
    تشکر شده 814 بار در 96 ارسال

بله چقدر خوب شد که این تاپیک رو قرار دادین
    من فقط یک بار روی موج نجوم رو گوش کردم و آقای کوکرم اطلاعات بسیار مفیدی برای پدیده های نجومی هر ماه رو بیان کردند. اون زمانی که من گوش می کردم یک مسابقه ای هم برای انتخاب نام قمر جدید پلوتو گذاشته بودند که نامی که من قرار دادمو آقای کوکرم جزو نام های مناسب مطرح کردند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    hermes نامی بود که من برای قمر جدید پلوتو گذاشتم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    امید وارم همه ما نجومی ها روی موج نجوم رو گوش کنیم و به پیشرفت اون کمک کنیم.
    در ضمن یک سوال هم داشتم:
    به غیر از آقای کوکرم چه کسان دیگری گوینده برنامه اند؟
    ویرایش توسط *sh : 09-07-2011 در ساعت 05:42 PM دلیل: ادغام دو پست
    امضای ایشان
    NEVER NEVER NEVER GIVEUP

3. 5 کاربر مقابل از hermes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #3
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    936
    تشکر شده 4,026 بار در 343 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hermes نمایش پست ها
    در ضمن یک سوال هم داشتم:
    سلام، آقایان محمد حسین الماسی، آیرین شیوایی (در گذشته)، دکتر رضا منصوری، فاطمه عظیم لو، سیاوش صفاریان پور، احمد کریمی و ساناز مصطفی زاده-دوست خوبم- گوینده ی اخبار نجومی هفته هستند.

5. 9 کاربر مقابل از Negar Najafi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #4
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    842

نقل قول نوشته اصلی توسط hermes نمایش پست ها
    بله چقدر خوب شد که این تاپیک رو قرار دادین
    من فقط یک بار روی موج نجوم رو گوش کردم و آقای کوکرم اطلاعات بسیار مفیدی برای پدیده های نجومی هر ماه رو بیان کردند. اون زمانی که من گوش می کردم یک مسابقه ای هم برای انتخاب نام قمر جدید پلوتو گذاشته بودند که نامی که من قرار دادمو آقای کوکرم جزو نام های مناسب مطرح کردند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    hermes نامی بود که من برای قمر جدید پلوتو گذاشتم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    امید وارم همه ما نجومی ها روی موج نجوم رو گوش کنیم و به پیشرفت اون کمک کنیم.
    در ضمن یک سوال هم داشتم:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Negar Najafi نمایش پست ها
    سلام، آقایان محمد حسین الماسی، آیرین شیوایی (در گذشته)، دکتر رضا منصوری، فاطمه عظیم لو، سیاوش صفاریان پور، احمد کریمی و ساناز مصطفی زاده-دوست خوبم- گوینده ی اخبار نجومی هفته هستند.
    ممنون به خاطر مشارکت در تاپیک

البته آقای کوکرم گوینده برنامه نیستن یکی از کارشناسان برنامه هستن که کارشناسای دیگرو هم خانم نجفی معرفی کردن .گوینده و مجری اصلی برنامه آقای حافظ آهی هستن .

خانم نجفی فکر می کنم شما از شنوندگان همیشگی روی موج نجوم هستید چون تا حالا چند بار اسم شما رو که پیامک ارسال کردین شنیدم .درسته ؟

(ساناز مصطفی زاده-دوست خوبم-) این که خیلی خوبه اگه میشه توضیحات بیشتر در مورد برنامه رو شما بدین و اگه ممکنه عوامل برنامرو هم اگه میشناسین معرفی کنین .

بازم ممنون
    ویرایش توسط mahdad_haghighi : 09-07-2011 در ساعت 08:07 PM

7. 4 کاربر مقابل از mahdad_haghighi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #5
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    842

برنامه مورخ 90/6/15

دوستان برنامه مورخ 90/6/15 رو بعد از ضبط و آماده سازی ، آپلود کردم . با توجه به زمان نسبتا زیاد برنامه (یک ساعت و نیم ) حجم فایل آپلود شده هم به نسبت زیاده (حدود 70 مگابایت) . تمام تلاشم رو کردم که حجم فایل در کمترین حالت باشه که دوستان راحت دانلود کنن ولی کمتر از این مقدار امکان پذیر نبود .

http://www.4shared.com/audio/eAw8c0o..._nojum_1.html?

9. 9 کاربر مقابل از mahdad_haghighi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #6
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1459
    تشکر شده 2,315 بار در 256 ارسال

ممنون از اینکه این تاپیک را ایجاد کردید.من یکی از شنوندگان قدیمی این برنامه هستم.این برنامه نجومی هر هفته اطلاعات خوبی را در اختیار شنوندگان قرار میدهد.البته در سری پیشین این برنامه خانم پریسا آقایی وآقای محمد جواد ترابی وآقای شهرام یزدان پناه از کارشناسان این برنامه بودند.این برنامه در 17فرودین امسال یک سالگی اش را پشت سر گذاشت امید وارم این برنامه فعالیت خود را همچنان ادامه دهد وباعث تر ویج این علم زیبا شود.

11. 2 کاربر مقابل از melika bidabadi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. Top | #7
    کاربر جدید

عنوان کاربر
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    952
    تشکر شده 121 بار در 13 ارسال

با سلام. همین الان که دارم مینویسم دارم به قسمت مورخ 15/6 گوش میدم. برنامه خوب و جذابه. دارن در مورد کهکشان راه شیری و فاصله و قطر و درخشندگی صحبت می کنن. جالبه.
    حالا یه سوال دارم آیا برنامه هر هفته رو برا دانلود میذارین؟

13. کاربر مقابل از امین عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

14. Top | #8
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    283
    تشکر شده 6,306 بار در 874 ارسال

برنانه خوبیه و چند ماهی میشه که گوش میکنم ولی چند چیز میخواستم بگم :
    - تقریبا 7-8 ماه اول کار سیر صعودی در پیش داشت و هر برنامه به نوعی جذابت و تازگی خواستی داشت ولی کم کم این تازگی کاهش پیدا کرد (دلیل هاشم میتونم بگم به موضوعات برنامه مربوطه) و من شخصا مقدار تازگی برنامه رو کمتر از قبل قبل می بینم!
    - یک چیز می خواستم بگم شاید درست نباشه ولی باید بگم اینکه سطح اطلاعات بعضی از کارشناس های برنامه در بخش های خاص نجوم آماتوری خیلی ضعیف است و متاسفانه اطلاعات غلط هم گفته شده که اگه نیاز بود می تونم بگم که کدوم قسمت بوده! (البته ممکنه خستگی باعثش شده باشه)
    - بعدی هم در مورد سایت برنامه بود که خیلی از زمانی که وبلاگ بود صحبت از سایت جدید میکردن ولی چندان به روز نیست و قسمت های برنامه جدیدا برای پخش انلاین وجود نداره و هر هفته هم موکول میشه به روز های اینده و اگه این فعالیت سایت بیشتر بشه افراد بیشتری جذب خواهند شد!
    - بین صحبت های کارشناسان و میان برنامه ها بعضی موقع ها خیلی فاصله می افته و کلا ذهن مخاطب از روند اصلی خارج میشه!
    - اگه میشه از استادان اخترفیزیک کشور هم بیشتر دربرنامه استفاده ( فقط یکی دو مورد اتفاق افتاده) و بیشتر هم روی اخترفیزیک کشور بحث و گفتگو بشه و ذهنیت منجم ها رو بیشتر با وضعیت نجوم حرفه ای کشور اشنا کنن و یک راه روشنی رو برای منجم های امروز (اخترفیزیکدانان اینده) قرار بدن!
    - تنوع کارشناسان هم میتونه بیشتر از این هم افزایش پیدا کنه چون ممکنه بعدها هدف انحصار طلبی قرار بگیرید!

ولی خوبی این برنامه هم بسیار زیاده ! اولینش وجوده این برنامه ست! مدت زمان به نسبت خوب (1.5 ساعته)! اجرای و مدیریت خوب برنامه توسط مجری، آقای آهی! توجه به خواسته های مخاطب! زبان و اجرای عامیانه و مردمی! و ...
    امضای ایشان
    .

15. 3 کاربر مقابل از 169 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. Top | #9
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    842

نقل قول نوشته اصلی توسط astronomer169 نمایش پست ها
    - تقریبا 7-8 ماه اول کار سیر صعودی در پیش داشت و هر برنامه به نوعی جذابت و تازگی خواستی داشت ولی کم کم این تازگی کاهش پیدا کرد (دلیل هاشم میتونم بگم به موضوعات برنامه مربوطه) و من شخصا مقدار تازگی برنامه رو کمتر از قبل قبل می بینم!
    نقل قول نوشته اصلی توسط astronomer169 نمایش پست ها
    - بعدی هم در مورد سایت برنامه بود که خیلی از زمانی که وبلاگ بود صحبت از سایت جدید میکردن ولی چندان به روز نیست و قسمت های برنامه جدیدا برای پخش انلاین وجود نداره و هر هفته هم موکول میشه به روز های اینده و اگه این فعالیت سایت بیشتر بشه افراد بیشتری جذب خواهند شد!
    ممنون از نظرات ارزشمندتون .

توی آخرین قسمت برنامه که لینک دانلودش رو هم گذاشتم آقای حافظ آهی از یه سری تغییرات اساسی حرف می زدن البته هر چی بود خودشون هم انگار زیاد راضی نبودن . امیداورم با این تغییرات برنامه دوباره مسیر صعودی خودش رو پیش بگیره .

در مورد سایت هم بله خیلی وقته فعالیت نمی کنه یکی از اهداف من هم از ایجاد این تاپیک گذاشتن لینک برنامه ها بود ، روی 4shared هم آپلود می کنم که پخش آنلاین داشته باشه . ان شاءالله هر چه زودتر سایت برنامه فعالیتش رو دوباره شروع کنه .
    ویرایش توسط mahdad_haghighi : 09-09-2011 در ساعت 01:05 PM

17. 3 کاربر مقابل از mahdad_haghighi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

18. Top | #10
    کاربر ممتاز

عنوان کاربر
    کاربر ممتاز
    شماره عضویت
    1459
    تشکر شده 2,315 بار در 256 ارسال

برنامه ی روی موج نجوم         
    با سلام به شما. باید بگویم من هم با شما موافقم سری جدید این برنامه نسبت به سری قبلی آن انرژی وجذابیت را ندارد.در واقع وقتی این برنامه وبلاگ داشت بسیار به روز تر بود .اما بهتر زود قضاوت نکنیم. چون ممکن دلایلی قانع کنندهای وجود داشته باشد.درضمن میشه برای اینکه برنامه تازگی پیدا کند خودمون دست به کار بشیم وگزارشات .آیتم هایی را درست کنیم وبرای این برنامه بفرستیم.مطمئنم حتما از این کار استقبال میکنند.چون من خود این کار را امتحان کردم.
    ویرایش توسط melika bidabadi : 09-09-2011 در ساعت 02:18 PM

19. 2 کاربر مقابل از melika bidabadi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)